Láska v sedle VIII. - Kakashi si dovoluje

18. března 2014 v 7:00 | Ivanitko + Asway |  Láska v sedle
Kluci jedou na výlet k jezeru a Sasuke doma trucuje. Bude mít návštěva u rozlehlé vodní plochy nějakou dohru?


Zamíří k jezeru. Tahle chvíle je pro něj kouzelná. Pobídne Jupitera ke cvalu, protože tímhle tempem by tam nedojeli do setmění.
"Zbláznil ses?" cukne sebou Uzumaki, který má najednou zase pocit, že spadne.
"Pravděpodobně," odpoví.
Po rychlé jízdě jsou u jezera, které je v nynějším vedru poměrně lákavé. Za chvíli jsou oba dole, blonďáčkovi je ve tváři vidět úleva. Kakashi koně uváže. Nechce, aby mu kůň prchl, a padne do trávy pod košatým stromem.
Naruto se za chvíli přidá. Lehne si vedle něj a opře si hlavu o jeho hrudník. Prsty přebírá knoflíky košile. Starší si ho chytí okolo pasu a přitlačí víc k sobě. Vychutnává si tu těsnou blízkost druhého těla. Prohlíží si nevinné safírově modré oči, které na něj pohlíží zpoza přivřených víček. Pohled mu sjede na roztomilé rtíky, které by chtěl ochutnávat pokaždé, když ho potká. Je tak těžké odolat, protože u nich doma je velká pravděpodobnost, že je načapá Minato a to si nemohou dovolit. Přece jenom, kdysi se ne moc dobře vyjádřil, co si myslí o homosexualitě. Nikdy mu však nic neřekl, nejspíš to bylo hlavně tím, že nevěděl o jeho orientaci. Byl by rád, kdyby to tak zůstalo, protože nepochyboval o tom, že kdyby se to dozvěděl, tak by byl okamžitě propuštěný. Nyní určitě, když mu svádí syna, už kvůli Narutovi se vztah musí ututlat. Z rozjímání ho vyruší nabručený hlas.
"Zase to děláš!"
"Co?" nechápavě odvětí.
"Dneska je to už podruhé, co nedáváš pozor, když na tebe mluvím. Jestli tě něco trápí, jsem jedno velký ucho," vyzvídá mladší.
"Nic důležitého." Nebude mu vykládat o jeho otci. Bude lepší, když nic nebude tušit. "Ale když se tak nabízíš. Chtěl bych ochutnat jedno ovoce. Je krásné, červené a slaďoučké, až se mi sbíhají sliny," metaforicky předestře své úvahy. Čeká, až to mladšímu dojde.
"Cože, jaký ovoce?" Pak mu to docvakne a roztomile se začervená. "Máš na mysli jako to…" nedokončí větu, protože si ho starší přitáhne k polibku. Okouší ho jako nejzralejší jahody. Jemně, aby je nepomačkal.
Naruto trošku nejistě polibky opětuje, ale i jemu je laskání příjemné. Ucukne až ve chvíli, kdy se Kakashi přesune na jeho krk.
"Neboj…" pokusí se ho uklidnit. Trošku se začne krotit, aby mu nezanechal cucflek. Ten by se asi špatně vysvětloval. Když hladce vjede rukou pod jeho tričko, Naruto se prudce a nekompromisně odtrhne.
"Já… ještě to nechci," ozve se a začne se dívat kamkoli jinam, než do jeho očí. Tvář mu polije ještě více červeně než doposud. I předtím mohl konkurovat zralému rajčátku. Připadá si trapně, ale opravdu se ještě necítí na… je to moc rychlé.
Pousměje se. "Věříš mi?" zeptá se.
Přikývne. "Samozřejmě, že jo."
Opře si čelo o jeho. "Tak mi věř i v tomhle, ano? Když se ti to nebude líbit, přísahám, že toho nechám." Zní opravdu upřímně.
"Dobře, budu ti věřit," svolí nejistě. Sám se cítí dobře, ale strach z neznámého mu brání uvolnit se a plně si vychutnávat dotyky.
Kakashi si je vědom, že pokud chce projít touto zkouškou, musí blondýna přesvědčit o své důvěryhodnosti. Pomalu si ho přitáhne na sebe, tak aby si Naruto na něho obkročmo sednul.
Vykuleně zvedne oči, jak ho zespodu tlačí trenérovo vzrušení.
"Vidíš, co se mnou děláš," řekne hlasem slyšitelně podbarveným vzrušením. Donutí ho se sklonit, aby ho mohl políbit. Nechce na to jít moc hr. Dlaněmi ho hladí po zádech, je cítit, jak se trhaně nadechuje. Znovu opatrně zajede pod tričko. Hlazením přejde dopředu, kde na hrudi polaská bradavky. Při cestě níž se mladík musí chichotat, protože je hrozně lechtivý. Když se dostane k lemu kalhot, tak pohlédne do modrých očí s němou otázkou.
Naruto raději zavře oči a nechá se opečovávat jeho šikovným jazykem. Nadzvedne se, aby k němu měl Kakashi rukou lepší přístup, pomalu a jistě se mu kontakt začíná líbit více a více, jak se podvoluje těm lákavým pocitům. Z úst se mu vydere sten a prsty začne svírat trávu, aniž by si to nějak uvědomoval. Každou chvíli několik stébel utrhne a nevědomky je začne pohazovat tak blízko Kakashiho hlavě, až se mu začnou zamotávat do vlasů.
Ten vjede rukou pod oranžové kalhoty a s uspokojením zjistí, že je vzrušený. Jemně pohladí tu vybouleninu, aby z něj vymámil další sten, který jeho uším zní jako rajská hudba. A pak vjede i pod poslední látku kryjící blonďáčkova intimní místa. Přirozeně zjistí, že rozměry ještě nedosahují těm dospělého muže, ale ani nyní se nemá za co stydět.
"Aaach, Kakashi," zasténá jeho jméno, čímž ho nevýslovně potěší.
Má problém vydýchat tu slast, kterou vyvolává jen pouhý dotyk. Když mu promne špičku, aby rozetřel kapičku touhy, musí si pevně stisknout zuby. Má pocit, že by mohl slastí vysublimovat.
Rozepne zip a stáhne kalhoty o kus níž pro lepší přístup. Vyprostí erekci mladšího ven a s potěšením párkrát stáhne jemnou předkožku, aby si poslechl ty úžasně znějící zvuky, které Naruto vyluzuje. Pohybuje rukou velmi pomalu, snad ho chce trápit nebo má v plánu něco jiného?
Šedovlasý si sedne, vlastní erekce napíná látku s čím dál větší silou.
Nevydržel by to… Na chvilku ruku odtáhne, až zaslechne nespokojený vzdech. Sám si rozepne spodní část oblečení. Naštěstí to blonďáčka nevyděsí, momentálně se nachází ve stavu, kdy by pro jeden jediný jeho dotek vraždil, což ocení šedovlasý pobaveným úsměvem, oči však říkají o jeho chtíči své.
I když je momentálně Naruto mimo, neunikne mu Kakashiho velikost. Kdykoliv jindy by se možná bál, teď si může jen marně lámat hlavu, co se bude dít. Když ucítí na své erekci znovu prsty, neubrání se poměrně dost hlasitému zasténání.
Zlehka proti nim přiráží, tváře mu hoří. Obejme šedovlasého okolo krku a ještě více se k němu více natiskne. To už je na staršího moc, chce si ho vzít teď hned. Ale copak může? Ne, on mu věří. Chce dokázat, že se neznámého nemusí bát. Když sevře v ruce obě jejich erekce, mladšímu se blažeností zatmí před očima. Nikdy si nepředstavoval, že by tělesné uspokojení od jiného muže mohlo být tak skvělé.
I Kakashi v sobě nezadusí steny. Opájí se, obzvlášť proto, že je už delší čas do blonďáčka zakoukaný a vždycky si tohle představoval před spaním. Téměř nemůže uvěřit, že je to skutečnost a poměrně se bojí, že se najednou probudí v posteli a opět bude nadávat, že to byl jen další z těch hloupých snů, po kterých se budil s odstávající peřinou a tlakem v rozkroku.
"Aaaach…" vydechne Naruto. "Už… už budu…" dodá namáhavě.
I šedovlasý cítí blízkost vrcholu. Rytmus pravačky se zrychlí. Natrápil se ho už dost a sám má na krajíčku. Naruto se k němu tiskne jako o život. Prsty zatíná do zad svého milence. Ano, už milence. S hlasitým stenem potřísní staršímu ruku spermatem. Kakashi dosáhne orgasmu o chvilku později. Vzájemně se o sebe opírají a vydýchávají se. Blonďáček konečně povolí své sevření.
Jen co se šedovlasý sesune na zem, Naruto ho následuje. Beze slova si vyhledá jeho ruku, aby ji mohl stisknout, a pak už jen čeká, až se mu znovu stulí do náruče. Tady málokdo chodí, ale tak či tak ho za chvíli popadne pocit strachu a rozhlédne se po okolí. Jak mohl čekat, nikde ani noha. Maximálně Jupiter na ně zvědavě hledí, zatímco se pase a sem tam zvedne hlavu, jako by si svého jezdce hlídal.
Blonďáček má pocit, jakoby lítal - tak je silný. Silněji stiskne mužskou ruku a pohlédne mu do očí. "Kakashi, co s námi teď vlastně bude?" Myšlenka, která neodbytně hlodá v mysli. Ranilo by ho, kdyby mu řekl, že ho chtěl jen kvůli potěšení.
Starší jakoby věděl, co se mladšímu honí myslí. "Naruto, mám tě moc rád, ale jestli máš na mysli náš vztah. Asi bys ses chtěl přestat schovávat, ale to nejde." Bude mu muset říct, jak se věci mají. "Tvůj otec je zásadně proti homosexuálním vztahům a byl bych nerad, už kvůli tobě, aby se o tom dozvěděl."
Ztuhne a upře na něj pomněnkové oči. Nevěřícný pohled se za chvíli mění v bolestný. Ví, že otec nemá gaye rád. Ale slyšet takhle zamítavou odpověď z Kakashiho úst je až příliš zarmucující záležitost. Pomalu se zvedne do sedu a upře oči na hladinu. Vypadá lákavě, navíc v tomhle horku. "Aha, chápu." Chtěl to říct ledabyle, jako by mu na tom nezáleželo, ale i vlastním uším věta zní zatrpkle. Začíná pociťovat vztek, vztek na sebe. To si opravdu myslel, že tohle bude mít pokračování? Jak mohl být tak hloupý? Začne se zvedat, aby se mohl jít opláchnout do chladivé vody. S kalhotami se už příliš namáhat nemusí, jen je skopne ze sebe a i s tričkem pohodí na břeh. Vejde do vody jen do půl pasu, je tak chladná, že si prvně musí trochu zvyknout.
Kakashi se kousne do rtu. Nechtěl, aby slova vyzněla takhle. Rychle se vydá za ním a chytne ho za zápěstí, aby mu neutekl. "Naruto, tak jsem to nemyslel. Nechci ukončit náš vztah, jen si musíme dávat pozor na tvého otce. Je zbytečné ho dráždit, sám víš, jaký je."
"Fajn," řekne smířlivě a potutelně se usměje. Vzápětí máchne rukou, až voda skropí šedovlasého od vrchu až dolů. Začne se hrozně smát, protože trenérův obličej je k nezaplacení.
Jakmile se vzpamatuje ze šoku, přiskočí k němu, aby ho potopil jako odplatu.
Blonďatý pochopí jeho úmysly a taktak se mu stačí vyhnout. Bohužel škobrtne a sám sebou plácne do vody, navíc se jí nechtěně pořádně napije. Když se vynoří, ihned ji začne vykašlávat z plic ven, zatímco si otře oči, aby vůbec viděl.
Starší muž vedle něj se může téměř svalit smíchy, ani se nemusel snažit. Naruto téměř utopil sám sebe bez jeho pomoci. "Vypadáš jako vodník," chechtá se a ignoruje zamračený pohled azurových očí, který se na něj upírá.
"Hej, to není vtipné," zabručí nakrknutě. Takový trapas.
"Já za to nemůžu, že tě maminka nenaučila chodit," škádlí mladíka.
"Za to tě utopím," slibuje a vrhne se na něj.
Bohužel pro něj je Kakashi silnější a znovu mu dá ochutnat studené vody. Nakonec se smiluje a pomůže mu postavit se na nohy.
*kašle* "Co kdybych se…ti utopil, hm?" vyčítavě mu vpálí do tváře.
"To by se nestalo. Dal bych ti umělé dýchání z úst do úst." Foukne mu na špičku nosu.
"Tak to jsem rád, že aspoň jeden z nás umí první pomoc."
Ještě chvíli po sobě cákají vodou, než je blbnutí přestane bavit. Ztěžka na mokré tělo natáhnou oblečení, které po cestě uschne.
Blonďatý počká, až starší muž odváže Jupitera a až na něj vyskočí, aby mu mohl pomoci nahoru. Nyní se cítí skvěle, pohodlně nalepený na svém příteli, který koně pobídne k pohybu. Chvíli ještě oba mlčí a užívají si toho příjemného důvěrného ticha, než ho šedovlasý prolomí. "Říkal jsi, že nespěcháš?" otáže se pro jistotu.
"Jo, naši jdou do restaurace, vrátí se až v noci," přitaká. "Proč se tak zajímáš?"
Pokrčí rameny. "Nechci se s tebou tak brzo loučit, tak bychom to mohli vzít trochu okolo. Když už máš ten čas."
"Budu jenom rád," pousměje se. V jeho blízkosti se cítí uvolněně, což ho osvobozuje od reality a starostí se školou. "Kolik je vlastně hodin?" zamrká. Ten čas vždycky rychle utíká, když je člověku fajn.
"Podle slunce bych řekl sedm pryč." Zkoumá jeho polohu, která je už nízko nad obzorem. "Máš něco v plánu?" zeptá se zvědavě.
"Ne, jen nechci, aby Sasuke byl doma sám. Byl za bratrem v nemocnici a vyšel hodně naštvaný, ale nevím, co se stalo. Radši jsem se neptal. Je na téma o rodině hodně citlivý." Nebojí se, že by si něco udělal. Už je na tom dobře, ale byl divný.
Kakashiho žárlivě píchne u srdce. Pak si okamžitě vynadá, vždyť spolu nic nemají, ale co by dal za to, kdyby si to s ním mohl vyměnit. "Neboj, za světla bys ses měl stihnout vrátit."
Stáje se přibližují až nechutnou rychlostí. Čas rozloučení se blíží a ani jednomu z nich se nechce ukončit tu skvělou chvíli.
Před stájemi seskočí oba ze hřbetu a podívají se jeden druhému do očí. "Už pojedu, musím na něj dohlédnout," prohodí blonďatý. Od té doby, co se mu zhroutil černovlasý do náruče v hrozném psychickém stavu, který se za Narutovy pomoci neustále zlepšoval, za něj cítí tak trochu zodpovědnost, jako kdyby se staral o mladšího sourozence, kterého nikdy neměl. I když si v časech předtím připadal jako mladší brácha potřebující pomoc toho staršího. Proto mu dozor i dluží.
Rychle se rozhlédne, a když nikoho neuvidí, tak rychle políbí šedovlasého na rty. Takový dotyk motýlích křídel, než se zamáváním a "Ahoj" zaběhne za roh, aby nasedl na kolo a vydal se domů. Cítí se báječně, letí jako o závod, takže neuplyne moc dlouhá doba a už prudce brzdí před domem. K jeho starosti se nikde nesvítí, ani v jednom z pokojů. Že by se šel Sasuke někam projít?
Odemčené dveře a věci černovlasého v předsíni ho přesvědčí o opaku. Musí být doma. "Sasuke?" houkne, zatímco zamíří k sobě do pokoje. Žaludek se mu svírá. Sakra, proč mu neodpovídá, že by snad doopravdy… Vyšlape schody a otevře dveře.
K nesmírné úlevě Sasuke jen spí, položený na posteli, bez přikrývky. Na tvářích se mu ještě lesknou stopy slz, zřejmě to nebude dlouho, co se oddal spánku. Se starostlivým výrazem - který se tak moc podobá tomu Kushiny - ho zababuší do peřiny. Sám má šílený hlad, musí si zajít pro něco do kuchyně, nebo mu žaludek vyleze krkem a půjde si pro něco sám.
Za pár minut už si spokojeně pochutnává na namazaném chlebu před televizí. Bohužel tam, ostatně jako vždycky, dávají samé blbosti. Sotva ji vypne, poskočí, jak se za ním ozve Sasukeho hlas.
"Tak už jsi zpátky," uvítá ho a zručně ukradne z talíře jeden krajíc.
"Tys to hrál, co? Že spíš," obviní ho blonďatý okamžitě.
Přikývne. "Doufal jsem, že usnu. Ale houby z toho."
"O co jde? Vidím, jak seš z tý návštěvy celej skleslej," zajímá se Naruto zvědavě, ale zpytavě ho provrtává očima.
"Do toho ti nic není," vyštěkne zostra. Pak se zarazí. "Promiň. To jsem přehnal." Povzdechne si, stejně mu nedá pokoj, dokud se nedozví, co se stalo. "Itachimu bylo už dobře a, přesně jak jsem čekal, sepsul mě jak malýho." Zachmuří se a vytáhne nohy nahoru do křesla. Tohle téma je poslední dobou dost ožehavé.
Nechápavě vypoulí oči. "Proč, prosím tě? Kvůli tomu, že jsi mu nedonesl čokoládu?" dělá si z toho srandu.
"Ty vlastně nevíš. Já můžu za to, že naši uhořeli," provinile hlesne a prohlíží si nehty, jakoby na nich bylo něco extrémně zajímavého.
Zavrtí hlavou. "Neblbni, za to nemůžeš," snaží se mu blonďatý domluvit, aby se neobviňoval. Přece za nějaké jističe nebo tak nemůže nést zodpovědnost.
"Ale jo, všechno je moje vina, Naruto," prohodí bolestně. "Ten večer jsem vařil večeři a usnul. Kvůli tomu začalo hořet," přizná se mu a čeká, co na to řekne.
Ten však chvíli mlčí, určitě zvažuje, jaká slova použije. Nakonec ticho prolomí. "Jsem rád, že jsi mi to řekl," začne. Tohle chtělo důvěru. "Ale… když se budeš obviňovat, akorát se budeš ještě víc trápit. Nechceš se přece zase psychicky zhroutit. Itachi tě seřvat musel. Podívej, na jeho místě… bys udělal to samé, takže bys měl jít za ním a - "
"Já za ním nechci!" odsekne. Potom složí hlavu do dlaní. "I já jsem na něj křičel. Choval jsem se jako blbec…"
Neví, co by měl říct. Nejlepší asi bude tohle téma opustit. Cítí se trochu otřeseně. Měl Sasukeho rodiče moc rád, ale ví, že tohle by černovlasý neudělal schválně. Teď jen potřebuje podpořit. "No… nekoukneme se na nějaký film nebo tak? Nahoře jich mám pár pirátsky stáhnutých a vypálených."
"Hm, třeba," zahučí neurčitě.
Naruto se přehrabuje v šuplíku plném DVD. "Co bys rád? Něco akčního, horor, komedii či romanťák," uchechtne se potměšile. Představa, že se spolu dívají třeba na Titanic - není to nic, co by zrovna musel.
"Vyber, co chceš. Mě je to jedno." Plácne sebou na postel a ukradne blonďákův polštář, který si hned zapasuje pod záda, aby se mu dobře sedělo.
"Tak jo. Pustím Avatara. Sice jsem ho už viděl, ale je to super film. Je akční, ale není zas samá řežba. Hele, jako ten zlavec byl můj. Nemůžeš si podat svůj?" povzdechne si.
"Se mi nechtělo vstávat."
Pustí snímek na notebooku, který je na židli, aby na něj oba dobře viděli. Ještě přejde k Sasukeho posteli, aby si vzal jeho peřinu. Ta je mnohem větší a moc dobře se na ní leží.
Černovlasý se ponoří do děje, naposledy film viděl před pár lety. V méně napjatých scénách si všimne, že soused sebou pořád vrtí a pokukuje po něm.
Asi po hodině mu dojde trpělivost, dost ho znervózňuje a taky ruší při sledování. Prudce se na svého souseda otočí s otázkou v očích. "Proč na mě pořád vejráš?" zajímá se. Že by kvůli tomu přiznání o neúmyslném zabití svých rodičů? Nepříjemně ho zamrazí v oblasti žaludku.
"Já…" zakoktá. Celou dobu se k něčemu odhodlává, jen neví, jak by měl začít. "Ehm, Sasuke, ty už si s nějakým klukem chodil?" jde na to raději oklikou.
Přikývne. "Jo, proč se ptáš?" Je rád, že to s jejich předchozím rozhovorem nemá nic společného.
Polkne. "No a… byl jsi s ním… no, v posteli?" zamumlá. Krev se mu nahrne do tváří.
Černovlasý pozvedne obočí. "Chceš vědět, jestli jsem se už vyspal s nějakým klukem?" otáže se přímo. A pak mu svitne. "Nebo chceš spíš vědět, jaké to je?"
I v přítmí pokoje líce červenou jen září. "No, spíš to druhé." Je mu tak trapně, ale má strach, že ho akt bude bolet.
"Není to nic hrozného. Spíš bych řekl, že je sex až návykový. Pokud tě má Kakashi rád… Nekoukej na mě tak, myslíš, že jsem úplně blbej? Určitě by chtěl popojet, ale ty se bojíš." Odhalí blonďáčkův důvod zvědavosti.
"Hh, to není…my…já…" Není schopen se jasně vymáčknout, jak se stydí.
"Takže chtěl. Je mi to jasné, ale asi tě má rád tak moc, že ustoupil. Když tě trénuje, vidím, jak moc mu na tobě záleží. No, to jsem ale trochu odbočil," odkašle si. V pokoji je dost teplo. "Když se tě dotýká, nechceš, aby přestal. Polibky jsou tak žhavé, že být troud, tak vzplaneš. Představuješ si, jak tě vyplňuje a přiráží proti tobě, až se ti z toho orosí tělo. Pokud to zažíváš, ale pořád si nejsi úplně jistý, není nic lepšího než se nechat přesvědčit realitou."
Po chvilce ticha přerušovaného zvukem filmu Naruto promluví: "Chtěl bych vědět… jestli to…"
"Ty jsi takový stydlín. Chceš vědět, jestli to bolí, když do tebe pronikne?" Kývnutí kamaráda mu jen potvrdí, co si myslel už od začátku.
"No, musíte použít lubrikant, ale po dostatečné přípravě vniknutí bolí minimálně a jen chvilku. Spíš je to poprvé takový divný pocit. Křičet bolestí u toho nebudeš, spíš slastně sténat," vysvětlí otevřeně, nevypadá, že by se styděl. "Navíc, pokud Kakashi odvede tvou pozornost i jiným směrem…"
Blonďatý se úplně utápí v rozpacích. Neuvěřitelné, tohle by si navzájem nikdy neříkali, ale od doby, co zjistil, že je na kluky a dozvěděl se, že Sasuke taky, se všechno změnilo. Připadá si, jako by byli takové ty dvě holky, které na záchodcích o velké přestávce polemizují o tom, jestli bude jejich první sex bolet a popřípadě i jaké mají zkušenosti.
Zároveň si ale nemůže spojit svého nejlepšího přítele s nějakým klukem. Když nad tím zpětně přemýšlí, tak po černovlasém vždycky jela většina holek, a on se o ně nezajímal. Ale představit si ho v objetí nějakého chlapce, navíc tak, aby byl ten dole… Vždyť mu to sám popisoval. "S kým jsi to chodil?" zeptá se a láme si hlavu s tím, aby se rozpomněl na veškeré mladíky ze třídy, se kterými se Uchiha bavil.
"To neřeš," odvětí. "Ještě něco potřebuješ vědět? V tomhle směru jsem ti dost ochotný poradit, ale pokud ano, tak pospěš, rád bych se dokoukal." Kývne hlavou k filmu.
"Myslím, že už je to všechno." Dozvěděl se, co potřeboval. Už je trochu klidnější a snad…snad příště by mohl Kakashimu… Zas se mu nechce dát moc snadno, aby nevypadal jako lehká žena, na kterou kývneš, a už ti sedí v klíně.
Společně se dodívají, i když Naruto je duchem tak trochu mimo. Vracející se rodiče ani nezaslechnou, protože spokojeně spí ve svých pelíšcích.


Děkuji Rose Mallow za korekturu
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Smajli Smajli | Web | 21. března 2014 v 11:16 | Reagovat

Hele, mně by taky zajímalo, s kým to Sasuke chodil a spal =D

2 Ivanitko Ivanitko | Web | 21. března 2014 v 13:39 | Reagovat

[1]:Nejsi ty nějaká moc zvědavá. Znáš to: Kdo je zvědavý bude brzo starý :)

3 Suki Ashikaga Suki Ashikaga | Web | 21. března 2014 v 20:05 | Reagovat

při čtení té konverzace SasukeXNaruto jsem tiše doufala, že se spolu vyspí :D aby ho Sasan přesvědčil, že to nebolí :DD jinak opravdu sugoi povídka!!! :3

4 Ivanitko Ivanitko | Web | 22. března 2014 v 0:10 | Reagovat

[3]:Tak to by bylo trochu sprosté vůči Kakashimu. Ty jeden zvrhlíku :-D

5 a2l a2l | E-mail | Web | 22. března 2014 v 19:32 | Reagovat

Tak se to stalo! x3 Už se těším, až to bude to "pořádné vzrůšo", ale už tohle bylo pěkně "hot" :D
Jste mistři (resp. mistryně), super kapitola :)

6 Ivanitko Ivanitko | Web | 22. března 2014 v 19:54 | Reagovat

[5]:Díky, nevím jestli to hlavní vzrůšo bude ještě lepší. Jestli bude...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.