Láska v sedle XII. - Náhoda tomu chtěla

15. dubna 2014 v 7:00 | Ivanitko + Asway |  Láska v sedle
Náhody se dějí a přicházejí v době, kdy je nejméně očekáváme.


Další den čelí šedovlasý šoku, když ho v půli práce Minato zavolá do kuchyně, že s ním potřebuje nutně mluvit. Že by se nakonec rudovlasá prořekla? S kamenným výrazem vejde dovnitř a v duchu prosí nebesa, aby šlo o něco jiného. Naštěstí se ale zaměstnavatel netváří naštvaně, naopak se pousmívá. Uklidní se.
"Co potřebuješ?" zajímá se nyní už jen zvědavě.
Ošije se. "Víš, chtěli bychom si s Kushinou udělat pěkný večer. Jak tu byl Sasuke s mým synem nasáčkovaný každý den, nebylo kdy. Ale chtěl bych mít volné pole působnosti, chápeš? Tak jestli bys nemohl pro Naruta vymyslet nějaký náhradní program a eventuálně ho nechat u sebe přespat," požádá ho.
Prvotní úžas se mění v nadšení, které samozřejmě před společníkem skrývá. "Jasně, to nebude problém," souhlasí a potlačí vítězné zavýsknutí.
Už se nemůže dočkat, až radostnou zprávu řekne svému miláčkovi. Budou mít pro sebe celý podvečer a celou noc! Myšlenky se mu rozběhnout do zakázaných oblastí. Chce mu udělat radost, aby to nevypadalo, že po něm chce jen tělesné potěšení. Mohli by zajít do kina, jen aby byly volné lístky, protože aktuální Hobit je často vyprodán do posledního sedadla. Radši zavolá do kasy a zamluví místenky.
"Kakashi, opravdu to není problém? Tváříš se zadumaně," doufá, že mu nepřidělá moc starostí.
"Ne, vůbec. Jen jsem přemítal, že bych ho vzal do kina. Určitě se bude těšit. Toťkaj si stěžoval, že tam už dlouho nebyl," snaží se trochu mlžit.
"Fajn. Ještě nezapomeň označit čerstvě narozená telata. Ať na to nemusím myslet," rozkáže.
"Dobře." Vyjde ven a má pocit, že by mohl létat.
Ještě než se pustí do práce, hodlá si blonďáčka najít a sdělit mu úžasnou novinu. Nehledá dlouho, stojí tam, kde ho šedovlasý zanechal. Pracovali totiž hned vedle sebe, alespoň nějaký kontakt. Kdyby na něj měl koukat jen zpovzdálí, asi by se zbláznil.
"Naruto!" houkne na něj a dojde k němu.
Blonďatý zvedne hlavu a otře si zpocené čelo. Vidí v očích přítele nehoráznou radost, spíš si myslel opak, když ho otec zavolal.
"Co se stalo?" zeptá se a překvapeně zamrká. "Vypadáš… vesele," dodá váhavě a opět si ho podezřele přeměří.
"A mám k tomu důvod. Tvůj otec mě před chvílí požádal, jestli bych tě u sebe nemohl nechat přespat a zajistit ti program na dnešní večer." Usmívá se jako měsíček na hnoji. "Je ti doufám jasné, že jsem souhlasil. Nedovolím si promarnit jedinou chvíli, kdy můžeme být spolu." Nejraději by ho objal a přivinul si ho k sobě, ale tady může jenom stěží.
"A proč mě k tobě poslal?" nechápavě se zamračí. Pak mu příčina dojde a jeho tvář získá barvu zralého rajčete. "No, alespoň budu večer s tebou," pousměje se váhavě. Trošku ho děsí představa, co může mít Kakashi v plánu. Nicméně mu plně věří.

Den se chýlí ke konci a šedovlasý se nemůže dočkat, až bude čas Naruta vyzvednout. Alespoň do té doby pouklízí v pokoji, hlavně knížky povalují se snad všude. Blonďáček je bordelář od přírody, tak by měl jít vzorem. Třikrát se musí prohlédnout v zrcadle, jestli vypadá alespoň trochu k světu. Obyčejné rifle a tmavá mikina nemůžou nic zkazit. Konečně se ručička hodinek pohne do požadované polohy. Sebere klíče od auta. Snaží se jet normálně, ale pořád přitlačuje pedál k podlaze, aby byl u Uzumakiových co nejdřív.
Má štěstí, že cestou nepotká žádné policejní auto, platil by tučnou pokutu. Nicméně dříve, než by předpisy dovolovaly, stojí před domem. Vidí Naruta v okně u něj v pokoji, který mu zamává a pak zmizí, aby mohl seběhnout dolů.
"Díky, že si toho holomka vezmeš na starost, moc mi tím pomůžeš," ozve se za ním hlas.
Otočí se, aby zůstal koukat do Minatovi tváře. "Kushina byla z nějakého důvodu pramálo nadšená, že jsem to tak zařídil. Prvně jsem ho chtěl šoupnout na krk Itachimu, jeho bratr nám dost dlouho vyjídal lednici. Ale oni mají byt malý a já bych potřeboval, aby měl můj syn alespoň trochu prostoru na dýchání." Pokrčí rameny.
Ze dveří při tom vyjde jeho mladší kopie. Na zádech má batoh a ve tváři úsměv. "Ahoj," pozdraví oba. "Přemýšlel jsem, Kakashi, kde vlastně bydlíš? Tady na vesnici asi ne," neudrží na uzdě svou zvědavost.
Dříve než ale šedovlasý stihne otevřít ústa, odpoví mu Minato. "Ne asi, v jeho špičkovém zámečku na Hawaii, kde vás budou obskakovat dlouhonohé blondýnky," protočí oči a zadívá se na něj, jako by mu právě narostl roh uprostřed čela.
"Tak my už půjdeme," popostrčí Naruta k autu, aby náhodou nedostal ještě nějaké kázání. Po cestě od domů cítí vražedný pohled v zádech od jisté osoby, jejíž slova se mu vryla velmi dobře do mysli.
Při cestě do města se blondýn neklidně vrtí. Neví ani proč. Kecá. Ví naprosto přesně proč. Má strach a docela veliký. Chodí s Kakashim už delší dobu, ale ještě spolu neměli…sex. Dnes je ideální čas, který můžou využít jen pro sebe. Co s ním má v plánu? Odveze ho k sobě a hned se na něj vrhne?
"Naruto, stalo se něco?" Dovolí si rychlý pohled na spolujezdce.
"Hm, ne nic. Jen jsem se chtěl zeptat, kam jedeme?" Snaží se, aby působil alespoň trochu v pohodě.
"To je překvapení," opáčí tajemně.
Tím ho ale zrovna moc neuklidní. Celou cestu poulí oči směrem ven a jeho tváře naberou karmínový nádech. V hlavě má už různé představy, co se bude dít. Vzpomíná na to, jak ho kdysi uklidňoval Sasuke. No, stejně se mu dělá až nepříjemně mdlo a vysychá mu v krku. Srdce bije jako splašené, být starší, tak dostane snad i infarkt. K velkému úžasu ale nezastaví před domem nebo bytovkou, nýbrž u jeho oblíbeného kina, kam ale nyní chodil jednou za uherský rok. Neměl čas a s kým.
Šedovlasý se musí chtě nechtě zasmát při pohledu na výraz nesmírné úlevy.
"Co jsi čekal, prosím tě?" pobaveně se zašklebí.
Radši neodpoví a vyleze ven z auta. Zase si připadá hloupě.
"Co dávají?" zeptá se polohlasně a čeká, až Kakashi auto zamkne.
"Uvidíš," odpoví opět tajemně, ačkoliv ví, že nepotrvá dlouho a stejně na to přijde. Obří plakáty se jen tak přehlédnout nedají.
V ztemnělém sále si Hatake neodpustí vzít jeho ruku do své. Děj je napínavý, i když myšlenky mu neustále utíkají k miloučkému sousedovi, který, jak se zdá, je dějem úplně pohlcen. Někomu by film mohl připadat jako věčnost, ne ale Kakashimu, který je tím, že film končí, překvapen. Než se stihnou rozsvítit, stáhne ruku, aby je náhodou nikdo neviděl.
"To bylo úžasný, moc děkuji." Pevně ho obejme pažemi.
Starší se musí přemáhat, aby mladšího někam neunesl a neumačkal k smrti.
Venku ho odkloní na jinou cestu.
"Kam jdeme?" Zeptá se zvědavě.
"Zajdeme někam na jídlo. Už v kině jsem slyšel, jak ti škrundá v žaludku." Zasměje se. "Co takhle zajít na kočku nebo si dáš radši psa s nudlemi?" zeptá se při chůzi směrem k čínské restauraci.
"Vepřový si dám radši než kuřecí." Už se těší, jak si pošmákne.
Vejdou dovnitř a rozhlédnou se, ještě tam je pár volných stolků. "Co si dáš?" vyzvídá šedovlasý a sám už kouká na tabuli s menu. "Já přemýšlím o gyrosu s nudlemi," prohodí. I on má hlad, že by koně sežral.
"Tak si dám to samé. Zaberu zatím nějakého fleka." Usměje se na něj a zamíří k rohovému stolu pro dva, který se mu obzvlášť líbí. Posadí se a ohlédne se po šedovlasém, který už ženě za pultem hlásí objednávku. Dnešní večer je prostě skvělý, nervozita z něj už dávno opadla.
Kakashi zamíří za svou láskou a přisedne si naproti.
"Snad jsem vybral dobře. Teď už stačí počkat, až nám přinesou jídlo. Jejda, ani jsem se tě nezeptal, co chceš k pití. No, počkáme na číšníka," prohodí a zasněně se podívá z okna, i jemu se dnešní večer velmi líbí.
Za chvíli se nesou horké nudle s masem, až se jim sbíhají sliny. Starší jí spořádaně, zatímco mladík do sebe jídlo doslova cpe, jakoby týden nejedl. Večeři završí kofolou, aby spláchli příjemnou chuť.
K autu jdou větší oklikou, aby si užili příjemného podvečera. Nejraději by ho vzal za ruku, ale nechce, aby otci někdo nahlásil, že spolu něco mají. Nicméně cesta až příliš rychle ubíhá. Dopravní prostředek odevzdaně čeká na poloprázdném parkovišti. Naruta na sedadle spolujezdce znovu přepadne úzkost, která zatím nemá žádný důvod.
Šedovlasý se naopak až moc těší, i když i on je poněkud nervóznější. Přece jen, s Obitem byl vždycky dole a nyní bude mít dominantnější roli. Navíc, což je hlavní problém, to bude pro Naruta úplně nové. Svým způsobem mu rozpaky mladšího přijdou roztomilé a vzrušující, ale jsou i komplikací.
I v zamyšlení vnímá, jak se chlapec vedle něj neklidně ošívá a až nepřirozeně upřeně zírá ven na ubíhající domy a krajinu. Netrvá však příliš dlouho a zastavuje před domem.
"Tak jsme tady." Povzbudivě mrkne na spolucestujícího a rozepne si bezpečností pás, aby mohl vylézt ven.
Blonďáčkovi to trvá, s pohledem upřeným na zem vystoupí a počká, až Kakashi zamkne vůz.
Jdou k hlavnímu vchodu malého domečku. V předsíni si vyzují boty a skončí v kuchyni.
"Naruto, dáš si něco k pití?" zajímá Kakashiho, aby mladíka trochu rozptýlil.
Vytrhne se ze zamyšlení. Všechno je tu tak zajímavé, nikdy nebyl u něj doma. "Trochu vody."
Sednou si naproti sobě a v místnosti se rozhostí tíživé ticho. Hatake ví proč. Bojí se Narutova odmítnutí. Chtěl by s ním dnešní noc strávit i něčím jiným než spánkem.
Nakonec se nadechne a vyřkne slova, kterých se blonďák obával. "Chtěl bych se s tebou dnes pomilovat, ale pokud nechceš, tak nebudu naléhat." Sleduje, jak se druhému zalévají líce tmavou červení.
Naruto nečekal, že by to řekl až tak otevřeně. Zvedne oči a zahledí se do těch černých hlubin. Nemá sílu ho odmítnout. "Já… fajn. Chtěl bych to… zkusit," prohodí nejistě a zvedne se, aby přešel blíže k němu. Stoupne si před něj a čeká, co bude dál. Sám si pořádně neví rady.
Šedovlasý následuje jeho příkladu a vyhoupne se na nohy. Cítí poněkud povznášející pocit v oblasti srdce. Trošku se skloní a opře si čelo o jeho.
"Bude se ti to líbit," ujistí ho tiše a chytne za ruku, aby ho mohl odvést na pohodlnější místo, než je kuchyň.
Tuší, že bude muset postupovat pomalu. V ložnici si sedne na postel a stáhne si mladíka na klín. Prsty mu odhrne neposedné vlasy z čela a pohladí jej po líci, sjede na zátylek a trochu zatlačí směrem k sobě. Zblízka si prohlíží pomněnkově modré oči.
"Nikdy bych neudělal něco, co by ti ublížilo, Naruto," řekne upřímně. "Věříš mi?"
"Jo," souhlasí okamžitě. Nechá se přitáhnout ještě blíže a otře se o něj svými rty. Zavře oči, cítí se trochu nejistě. Nicméně když jednou souhlasil, neustoupí. Zajede svému milenci prsty do vlasů.
Teplé polštářky rtů jsou tak lákavé, opatrně mezi nimi projde jazykem, aby mohl poškádlit ten jeho. Zprvu necítí žádnou reakci, ale pak se váhavě pohne a dotkne se. Chce, aby se zapojil do hry. Po chvilce ostýchání mu oplácí dotyky. Zajede pod jeho tričko, aby mohl přejíždět po chvějící se kůži.
Nebrání se, raději se naplno vloží do polibku. Po chvíli se ale musí kvůli nedostatku kyslíku odtrhnout a nakloní hlavu na bok, aby měl šedovlasý přístup k jeho krku. Ten neváhá a přitiskne své rty k té lákavé, hebké kůži.
Smyslů zbavený a omámený mu na ní vyrobí fialový flíček.
V kalhotách začíná mít nepříjemně těsno. Naruto sedící mu na klíně si toho musí všimnout i kdyby nechtěl, protože sebou neustále vrtí. Stáhne tričko, pod kterým před chvílí bloudil. Sjede z ladné šíje a polibky na hrudi polaská bradavky.
Obejme ho okolo krku a z úst mu začnou unikat tiché vzdechy. Stres z něj rychle spadne, když ani nemůže racionálně přemýšlet. Nebrání se a nechá se otočit a položit na záda na postel. Roztomile se červená a upírá na svého milovaného nevinné modré oči. Za tričko si ho přitáhne k polibku, protože se z jeho pohledů cítí nesvůj a rukama ho začne poněkud nejistě zbavovat oblečení.
Líbí se mu nezkušenost, s jakou si počíná. Zvedne ruce, aby tričko šlo snadněji dolů. Nemůže se dočkat, až okusí chuť mladého milence. Jednou rukou se podpírá, aby na něm neležel plnou vahou, a tou nenechavější putuje po štíhlém pasu.
Blonďáček se rychle nadechuje, jako by právě uběhl tisícovku sprintem. Neví si rady, ale cítí Kakashiho dlaň, jak pomalu sjíždí po jeho bocích směrem k lemu kalhot. Rty se mu vzrušeně zachvějí, přivře oči a prsty mu začne objíždět svaly na hrudi, aby nepůsobil úplně jako dřevo.
Hatake prstem zajede za opasek a tkaninu, objíždí její obrys, až se dostane ke sponě, kterou uvolní. S knoflíkem a zipem udělá to samé. Celou ruku zasune do uvolněné mezery a pohladí Narutův penis, který začíná být vzrušený.
Z úst se mu vydere první sten. Slastně se prohne, jak jím to zamává. Tím se na šedovlasého nalepí doslova tělo na tělo a nechtěně se otře o jeho vzrušený klín, aniž by si to nějak uvědomoval. Momentálně jen chce, aby Kakashi pokračoval.
Stiskne zuby rozkoší. Nejraději by Naruta otočil a ošukal do bezvědomí. Nemůže si dovolit mu nijak ublížit. Musí pokračovat pomalu, ale jeho sebeovládání dostává zabrat. Potřebuje víc prostoru, stáhne jeho kalhoty i se spodním prádlem jedním tahem. Mladíkova erekce lehce odstává od těla. Spolu s jeho nevinným výrazem je to pro Hatakeho rajcovní podívaná.
Stydlivě se podívá stranou a ruce mu zbytečně cuknou směrem k rozkroku, jak by si podvědomě rád zakryl své intimní partie. Leží nechráněný látkou a cítí, jak ho pozoruje. Aby se cítil lépe, přitáhne si ho znovu k sobě a vynutí si pozornost rtů a jazyka. Oční víčka stiskne pevně k sobě a čeká, s čím se vytasí.
Využije toho, že se nedívá a sáhne k nočnímu stolku pro tubu s gelem.
"Naruto, musím si tě připravit. Trošku to zastudí." Nanese si lubrikant na prst a potře s ním panický otvor a pomalu zatlačí prstem dovnitř. Aby nevěnoval tolik pozornosti svému pozadí, začne si pohrávat s jeho maličkostí.
Nejprve sebou trhne, prst uvnitř těla mu moc příjemný není. Ani to nebolí, spíš cítí takový divný tlak. Když ale zaznamená, jak druhá ruka svými prsty obemkla jeho erekci a začala mu ho pomalu honit, sám jí začne přirážet naproti a tím do sebe zabodávat i prst. "Kaka… Ach… Kakashi!" vydechne.
Stačí trocha tělesné rozkoše a miláček je tak povolný. Přidá další nezbedný prstík, uvnitř je roztahuje od sebe. Naruto se trochu stahuje, ale za chvíli povolí. Když si pomáhá třemi prsty, konečně se mu podaří najít maličký uzlík, který zevnitř pohladí.
Blondýn vykulí oči a slastně se prohne jako luk. Hlasitě vykřikne a prsty zatne do prostěradla. Tenhle pocit nikdy nezažil, když masturboval sám, představa, že by si něco strkal do konečníku, mu připadala nechutná. Proto to ani nezkoušel. Možná nyní přišel čas toho litovat. Padne zády na postel. "Víc!" zasténá prosebně.
Už je dostatečně roztažený. Za nesouhlasného zamručení Kakashi opustí místa rozkoše. Stáhne si kalhoty. Úlevně si v ruce promne svou erekci, která se příliš dlouho tísnila v oblečení. Má si vzít Naruta zezadu. Je to pro něj poprvé a tato poloha je nejvhodnější pro pronikání, ale zase mu chce vidět do tváře. Chce vidět, jak vzrušením přivírá oči, výraz tváře až se udělá. Roztáhne mu stehna ještě více od sebe a pod zadek mu nacpe polštář.
Vzrušením se otřese, nyní už ani nemá strach, jen touží opět zažít ten pocit, když se něco otírá uvnitř jeho těla o prostatu. Ruce mu obtočí kolem krku a přitáhne si ho až poměrně surově k sobě. "Tak… tak už dělej," zakňučí mu vzrušeně do rtů, ačkoliv před hodinou by o nic takového zaboha nepožádal.
Překvapí ho, jak je najednou náruživý, ale co by pro něj neudělal. Už jen ta představa, že za několik málo minut bude uvnitř toho horkého těla, mu zvedne frekvenci tepu ještě víc.
Skloní se k němu. "Kdyby tě to bolelo, tak řekni a já okamžitě přestanu." Snad, možná. Není si úplně jist, jestli by to dokázal. V podstatě je tato pozice pro něj také poprvé, protože v minulém vztahu byl on ten dole. Přiloží špičku k jeho otvoru a zatlačí. I když je Naruto připravený, přesto se tělo v obraně stáhne.
Není to proto, že by to bolelo, jen na to není ani v nejmenším zvyklý. Po chvíli se ale pokusí povolit stáhnuté svaly a dovolit mu, aby do něj pronikl úplně. V modrých očích se zračí spíše chtíč než strach a pootevřené rty, zvětšené z předchozího líbaní, vyzívají k polibkům. Zhluboka se nadechuje a vnímá, jak se penis noří čím dál hlouběji, až po kořen.
Musí zasténat, "Naruto!" Nikdy si nemyslel, že je to tak úžasný pocit. Ta těsnost ho přivádí k šílenství. Mladík se mu sám vybídne boky.
Stáhne se dozadu a přirazí. Vyklouzne ven a znovu se zanoří do těla, které ho velmi ochotně přijímá.
Blonďatý mu obtočí nohy kolem boků, aby měl ještě lepší přístup, a sám jen slastně křičí, hlavně když šedovlasý zaujme správný úhel a začne se plně otírat o uzlinku v těle. A když znovu ucítí prstíky, jak se dotýkají penisu, začne balancovat na hranici vyvrcholení.
To jak Narutovi způsobuje blaho, jenom umocňuje vlastní vzrušení. Pohyby ruky sladí s přírazy, které jsou prudké a rychlé. Vidí, že blondýnek se pomalu zalyká rozkoší. Sám po dlouhé abstinenci cítí, že k vrcholu má blízko.
Mladší to nevydrží a prudce vystříkne šedovlasému do ruky a sobě na bříško. "KAKASHI!" vykřikne nejhlasitěji za celou dobu. Úplně se mu zatmí před očima. Je to tisíckrát lepší, než by si byl myslel. Vůbec nechápe, čeho se předtím bál. Nechtěně stáhne svěrací svaly.
Starší se pomalu nemůže pohnout a těsné stěny rekta ho přivedou k orgasmu. Podlomí se mu ruka, o kterou se opíral, a svalí se na mladíka. Ztěžka oddechuje, jakoby uběhl maraton. Když se dá trochu dohromady, odkulí se na bok, aby svou lásku nezadusil.
Blonďáček se k němu téměř ihned přitulí, pokud ho doteďka miloval, tak se city jen prohloubily. Chce cítit hřejivé objetí. První sex ho totálně odrovnal, není divu, že ihned zavírá oči a začíná pravidelně dýchat.

Přitáhne si ho do těsnějšího objetí. "Miluju tě," zašeptá spícímu koťátku, které spokojeně chrupká. Dnes se mu bude dobře spát po boku milovaného. Sundá si pásku z oka, aby ho netlačila, přehodí přes ně tenkou deku, v létě víc není potřeba, a pohrouží se do snů.


Děkuji Rose Mallow za korekturu
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Smajli Smajli | Web | 15. dubna 2014 v 19:00 | Reagovat

Tak Minato takhle nevědomky dokonce podporuje jejich vztah... kdyby chudák věděl =D A Naruto se odhodlal hmm... pěkné pěkné =)

2 Suki Ashikaga Suki Ashikaga | Web | 15. dubna 2014 v 19:40 | Reagovat

no ty jsi úžasná :'3 ♥
neuvěřitelně ,,podrobně" popsané yaoi :* :D
#to#fajne# :D

3 Ivanitko Ivanitko | Web | 17. dubna 2014 v 12:03 | Reagovat

[1]:No jo chlapi, než na něco přijdou :)
[2]:Podrobně to úplně nebylo, jde to i lépe.

4 Seiya Seiya | Web | 17. dubna 2014 v 20:58 | Reagovat

Uhm, já se zase usmívám jako měsíček na hnoji. Moc pěkné, jak ta scéna tak úžasné obrázky. Zase si trochu připlníme složku.

5 Ája Ája | Web | 17. dubna 2014 v 22:38 | Reagovat

Ooooo pořádné yaoi :D. Pořád si nemůžu zvyknout na představu, že by Kakashi byl s Obitem uke... takové... takové zajímavé :D

6 Ivanitko Ivanitko | Web | 18. dubna 2014 v 0:22 | Reagovat

[4]:Aby ti časem nepraskla :)
[5]:Tak musel si to někde vyzkoušet jak se uke cítí. A navíc dilema uke x seme Obito x Kakashi, je těžké jednomu z nich přiřknout vedoucí pozici.

7 a2l a2l | E-mail | Web | 19. dubna 2014 v 0:14 | Reagovat

Tak to bylo horoucí :D *otírá si krev z nosu*

8 Ivanitko Ivanitko | Web | 20. dubna 2014 v 21:19 | Reagovat

[7]:Nehodíš na transfůze po čtení yaoi povídek? :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.