Láska v sedle XIII. - Nevěra a Kushinina výstraha

22. dubna 2014 v 7:00 | Ivanitko + Asway |  Láska v sedle
Kakashi pojme neurčité podezření, že jeho blonďaté zlatíčko není tak svaté za jaké se vydává.


Ráno se jako první probudí mladší. A s podivením zaznamená, že ve spánku se na šedovlasého tak mačkal, až ho dostrkal na samý okraj postele, zatímco vedle něj z druhé strany by si klidně mohla lehnout další dvojice lidí a ještě by se mohli roztahovat. Trošku se odsune, aby mu když tak poskytl potřebný prostor, a zapadne do polštářů s úsměvem malého, spokojeného dítěte.
Až po nějaké době znovu otevře oči, aby se zadíval na hodiny pověšené přímo naproti posteli. Úplně se zhrozí, obvykle vstává bůhví kdy, a teď je skoro čas na oběd a on ještě leží v posteli! Taky má za sebou těžkou noc. Cítí se trochu ulepeně a zašel by si alespoň do sprchy, kdyby se tady vyznal. Ví tak akorát, jak se dostat z předsíně do ložnice a kuchyně.
Když ale vidí spánkem uvolněnou sousedovu tvář, tak se jen uculí a tiše se zvedne, aby ze země zvedl alespoň kalhoty, a zamíří hledat potřebnou místnost. Upřímně doufá, že ručníky budou tam, koneckonců na sebe ale může natáhnout oblečení, ještě když bude mokrý, v tom pařáku venku všechno uschne do pěti minut.
Jen co vyjde na chodbu a rozhlédne se, spatří dveře s potřebným nápisem. Zapadne dovnitř a ani se neobtěžuje se zamykáním.
Kakashi se probudí. Chvíli mu trvá, než mu dojde, že by v posteli neměl být sám. Místo vedle něj zeje prázdnotou. Vstane, sebere svršky, které se válejí po zemi, a hodí je na postel. Vzápětí si uvědomí, že slyší šumění vody. Pousměje se a jde ke dveřím, pootevře a sleduje Naruta, který stojí ve sprchovém koutě a netuší, že se na něj upírá pár žádostivých očí. V klíně ucítí povědomý tlak. Vzrušil se jen při pohledu na dokonalé tělo, které se nechá skrápět horkou vodou. Nechce zdržovat, měl by ho vrátit domů, ale jeho maličkost na to má docela jiný názor. Vejde dovnitř a vsouká se k Narutovi. Sprcháč není moc velký, ale jakžtakž se tam vlezou.
Blonďatý nejprve knikne úlekem a prudce se otočí, aby zůstal zírat do vysmáté tváře. Trošku se pousměje, nečekal, že by za ním přišel. Přistoupí blíže a otře své rty o jeho krk. Cítí se jistěji, když ví, že se nemá čeho bát. "Copak potřebuješ?" uculí se.
"Něco by se našlo trochu níže." Chytne jeho ruku a pomalými krouživými pohyby ji nasměřuje do svého rozkroku, který je už slušně nabuzený.
"A já si myslel, že jsi mě přišel zkontrolovat, jestli jsem nebyl ukraden." Pevněji stiskne, aby ho podráždil.
Šedovlasý jen vydechne a přivře oči. Teď, když je jeho milovaný zkušenější než desetileté ucho, je to lepší. Nemusí se bát, že mu z náruče uteče pryč. Nicméně se nahne, a zatímco pociťuje dotyky v rozkroku, začne bezostyšně plenit ústa mladšího.
Levou paží se opře o kachličky za blonďatou hlavou, druhou rukou přejde po vláčné kůži na zádech a sjede do jeho klína. Stiskne ztopořenou erekci a palcem polaská naběhlou špičku. Je těžší se na to soustředit, když stejnou péči dostává také on.
Naruto slastně přivře oči a nechá vlnky vzrušení, aby mu přebíhaly po páteři, zatímco se snaží přivodit stejný pocit i svému příteli. Pohyb pravačky se zrychluje, stejně jako té Kakashiho. Stokrát lepší, než ukájet sám, ačkoliv na sex to nemá ani zdaleka. Přijde mu teď všechno přirozenější.
Jazykem ho škádlí na patře. Hlasitý výkřik slasti zadusí ve svých ústech. Ještě párkrát pohne rukou, aby z něj dostal i poslední kapku spermatu. Sám vyvrcholí o chvíli později. Chytí ho kolem pasu a vychutnává si blízkost, po které poslední dobou bažil.
Netrvá však dlouho a blonďatý se natáhne ke kohoutku a vypne proudící vodu. Vymotá se z náruče a vyjde ven. Jak čekal, na skřínce jsou poskládané ručníky, komínky jak na vojně. Vezme si jeden sytě oranžový a začne jím utírat mokré tělo. Přímo nad skříňkou je zrcadlo, takže netrvá dlouho a všimne si nezanedbatelného fialového flíčku na svém krku. Nakloní hlavu na stranu, aby si ho lépe prohlédl. "Koukni, cos mi udělal," prohodí vyčítavě k šedovlasému. Jemu osobně to moc nevadí, ale doma asi bude muset nosit chvilku šátek s tím, že ho bolí v krku. Rodičům by jen stěží vysvětlil, kdo mu udělal cucflek, když měl spát u Kakashiho doma.
To je průser. Asi se včera nechal trochu unést. Co teď s tím, šátek je děsně nenápadný v takových vedrech.
"Dostal jsem nápad." Zajde do ložnice, kde se chvíli přehrabuje. Vůbec mu nevadí, že za sebou nechal louže vody. S vítězným úsměvem se vrátí. Obleče Naruta do své košile s vysokým límcem. Knoflíček po knoflíčku ji zapne až ke krku. Zhodnotí, že by se to takhle dalo ututlat.
"Když nebudeš natahovat krk, abys viděl za roh, tak by to mělo být v pohodě," dělá si z něj šprťouchlata.
Už se vidí, jak všude chodí v Kakashiho košili. Nejraději by si hlasitě povzdechl, ale potlačí nelibost hned v zárodku. Natáhne na sebe kalhoty a trochu se poupraví před zrcadlem. Zhodnotí maskování jako obstojné, až na ty nechutné kruhy pod očima. Ale ty už se dají zakecat, ne jako cucflek. Hledá na sobě nějakou změnu, která by nasvědčovala, že už má své poprvé za sebou.
Následně vyvalí oči, chová se jako puberťačka. Zavrtí hlavou a zamíří ven. Už by pomalu měli vyjet nazpět, Minato ho určitě zaúkoluje bůhví čím. "Půjdu se obout do předsíně, jo?" houkne na svého milence.
"Dobře." Ještě si zajde pro klíče od auta, které včera někam dal a ony se v noci přestěhovaly jako obyčejně. Smutně si pomyslí, že by nejraději zůstal tady i se svým miláčkem. Kdo ví, kdy budou mít zase takovou příležitost si spolu užít.
Po cestě k nim domů v autě panuje ticho, ale ne takové nepříjemné jako včera, spíše plné porozumění. Kakashi má lehké obavy z Kushiny. Její bystré oko určitě odhalí všechno. Doufá, že nebude kárání. Zaparkuje na volném místě u domu. Dnes má pomáhat Minatovi, kterého se vydá hledat, aby mu zadal potřebné úkoly. Naruto se chce proplížit do pokoje, aby si tam mohl odhodit batoh. Matka si jich bohužel všimla a čeká mezi dveřmi do kuchyně.
"Ahoj, mami," pozdraví a hodlá rychle zmizet.
Červenovlasá ho však hbitě chytne za zápěstí a tím ho zadrží. Potom si ho zavede až k lince a začne ho zkoumat jako exemplář v muzeu.
Mladík na ni hledí poměrně vystrašeně. A co teprve tehdy, když matka odhrne límec košile a objeví zfialovělé místečko. Vyčítavě na něj pohlédne. "Spali jste spolu?" zeptá se otevřeně. Nastane až moc průhledné ticho. "Takže jste se spolu vyspali. No, co jsem mohla čekat," zavrčí podrážděně a obejde ho směrem ke dřezu.
Blonďatý není schopen slova. "Mami… já…" začne váhavě. "Ty víš, že…"
"Ano, všimla jsem si toho, už je to déle. Mluvila jsem o tom s Kakashim," prohodí váhavě. "Myslela jsem, že ti to poví," vynechá, že mu o tom zakázala mluvit, "ale tvému otci jsem to neřekla. Je spoustu jiných věcí, kterými mu můžeš způsobit zástavu srdce." Další vyčítavý pohled. "Takhle nás zklamat."
Blonďatý zavře oči a promne si spánky. "Mami, já nechtěl…Víš, já ho miluju a-"
"To je pěkné, Naruto, ale miluje on tebe?" nenechá ho domluvit. "Nejsi pro něj jen chvilková zábava? Co ty víš, co vyvádí, když s ním nejsi. Jen Bůh ví, kolik lidí prošlo poslední dobou jeho postelí. Jen si tě omotal kolem prstu. A i kdyby, až ty budeš v jeho věku a budeš si chtít užívat, on už bude stařec. Je to až moc velký věkový rozdíl. Je jen otázkou času, kdy dáte jeden druhému vale," pronese všechny svoje i Narutovy temné myšlenky. "A pak budeš sám a zlomený."
"Ne! To by nikdy neudělal," vykřikne popuzeně, i když v něm hlodá malý červíček pochybností. "Mám ho rád, a komu se to nelíbí, ať mi klobouk políbí." Než ho stihne matka seřvat, uteče ven. Raději půjde pomoct otci, než se přehadovat s generálem v kuchyni. Otec si ničeho podezřelého nevšimne a napaří mu kopec práce se slovy: "Měli jste dojet ráno zavčas." Povzdechne si, ale při práci vzpomíná na příjemně strávené chvíle s Kakashim.

Za dva dny se Minato hrabe v motoru traktoru. Naruto prohází kolem a už by byl za rohem, když uslyší svého otce.
"Naruto, pojď sem. Chci se tě na něco zeptat."
Úlekem se mu zatají dech. Snad…snad na to nepřišel? pomyslí si. Zachová nicneříkající tvář. "Co potřebuješ?"
"Jak dlouho už to tajíš?" zeptá se narovinu s úsměvem a založí si ruce na hrudi. Nevypadá ale naštvaně, právě naopak.
Vyvalí oči. "C-co?" snaží se předstírat, že neví, o co jde. Nezdá se mu, že by mluvili o tom samém.
"Nech toho, ráno jsem si všiml toho cucfleku a nejsem blbý. Pořád máš hlavu v oblacích," prohodí vědoucně a přeměří si ho bystrýma očima. "Tak dlouho jsem na to čekal."
Vyvalí oči. "To vážně? Já myslel, že jsi proti tomu zaujatý," vyhrkne překvapeně.
"Já? Cože? Celou dobu jsem čekal, až přijde ta chvíle, kdy vstoupíš do vztahu a nebudeš už sám. Ono je pěkné být zamilovaný," pousměje se. "Něco takového jsem ti přál."
Blonďáček tomu nemůže uvěřit. "Aha… Tak… díky, no," váhavě oplatí úsměv.
Otec ho praští do zad. "Tak kdy nám ji představíš?" zajímá se.
Poklesne mu čelist. Otec si myslí, že chodí s holkou. "Eee," co by měl říct? Sakra, musí to nějak zakecat. "Ještě je brzo, hrozně se stydí."
"Ale, prosím tě. Copak bych ji ukousnul?" zachechtá se. "Měl bys ji co nejdřív přesvědčit. Moc rád bych ji poznal. Kde jste se poznali a jak vůbec vypadá?" Pochybuje, že ji zná ze školy. Moc holek tam asi nechodí.
Blonďáčkovi se orosí čelo imaginárním potem. Co teď? "No, potkali jsme se ve…stájích." Na natěšené pobídnutí pokračuje, "je hezká a má dlouhé tmavé vlasy a zvláštní světlé oči," vymýšlí si a v duchu se modlí, aby Hinatu náhodou nikde nepotkal.
Minato je ale neobvykle zvědavý. "Musí to být dračice. Už jste spolu spali?" Po Narutovu přikývnutí dodá: "Ale doufám, že jsi použil ochranu. Sice nemám nic proti tomu být dědečkem, ale ještě jsi moc mladý na takové věci."
"Jo jasně. Dáváme si pozor. Už musím jít, mamka po mě chtěla s něčím pomoct." Rychle se ztratí jako pára nad hrncem.

Starší nad tím zavrtí hlavou. Za chvíli by měl přijít čas na oběd. Zajde ještě pro Kakashiho, vezme ho s sebou a alespoň se mu pochlubí s tím, že si syn konečně někoho našel. Když už ho má na dohled, tak zapíská, aby upoutal jeho pozornost, a zamává. "Pojď sem!" houkne a počká na něj. Stále mu na tváři hraje spokojené zkroucení rtů, což upoutá pozornost šedovlasého, jen co přijde trochu blíž. Poslední dobou se Minato moc neusmíval, spíš se mračil jako kakabus.
"Co tak dobrá nálada?" podiví se nakonec.
"Tak víš co," prohodí pyšně. "Naruto má holku."
Polkne záchvat smíchu, který se mu dere do hrdla. Určitě jde o ten cucflek. I když je dobré, že si o tom myslí Minato něco jiného než pravdu. "A jak jsi na to přišel?" zeptá se pobaveně.
"Přiznal mi to," odpoví. "Prý chodí k vám do stájí. Má dlouhé tmavé vlasy a zvláštní světlé oči. Víc jsem se zatím nedozvěděl, je moc stydlivý. A ona prý taky." Protáhne se. "Už spolu spali. Ach jo, ani se mě na nic ohledně toho neptal, kam ta dnešní mládež spěje? Nevíš, kdo by ta holka mohla být? Koneckonců jsi ve stájích pečený vařený."
Ta Hyuuga holka. Nejprve mu to přijde směšné, ale… proč by mu Naruto jen tak vykládal, jak vypadá, když by ji mohl někde potkat? A předtím, sice je to už dávno, ale narazil na ně ve stájích. A ta holka se tak červenala a on se usmíval a něco jí říkal. A pak jí pomohl na nohy a ona vypadala, že by ho nejradši odvedla s sebou… Sakra. "Jo. Vím, kdo to je," zavrčí najednou podrážděně. Co když mu Minato nekecá? Co když jeho miláček má něco s tou…
"Jak se jmenuje?" zajímá se blonďatý zvědavě. "Chtěl bych to vědět, neřeknu mu, že to vím, neboj."
Co mu má říct? Jestli Naruto nelhal, tak říct pravé jméno té holky je nebezpečné, ale pokud jo… Musí si s ním ty nejasnosti vyříkat. "Jmenuje se Atanih. Občas ji trénuji, ale víc o ní nevím." Hlavně ať už se nevyptává.
Minato je spokojen a víc už zřejmě vědět nechce.
Společně dojdou do kuchyně, která je provoněná připraveným obědem. Naruto už nedočkavě sedí na svém místě. Má hlad jako vlk. Musel ale počkat, až dorazí chlapi, protože se nezačne dávat na stůl, dokud nejsou všichni přítomni. Kushina jim nalije polévku s knedlíčky. Po chvíli ticha, kdy je slyšet jen cinkání lžic, otec rodiny pozvedne hlavu a manželce sdělí úžasnou novinu.
"Miláčku, představ si, že Naruto si konečně našel děvce." S údivem sleduje reakce okolí. Zrovna tohle nečekal. Mladík se začne dusit soustem, Kakashi vypadá na omdlení, jak je bledý, a rudovlásce vypadne talíř do dřezu s hlasitým zařinčením. "Ale neboj, už jsem si s ním o tom promluvil," hlásí pyšně.
Kushina je k nim otočená zády, naštěstí. Protože kdyby jí někdo viděl do obličeje, na kterém se vystřídá celá plejáda emocí, mohl by si myslet, kdo ví co. Chvilku se zhluboka nadechuje a prsty svírá okraj linky. Když se otočí, má na tváři pečlivě kontrolovaný úsměv. Dva provinilci jí doslova visí pohledem na rtech.
"Vážně? Už jsem také měla podezření." Nedá na sobě vůbec nic znát.
Oba si viditelně oddechnou. Avšak pak se podívají na sebe. Šedovlasý na něj upřeně hledí, což tomu druhému samozřejmě moc příjemné není.
Nakonec uhne pohledem. Uvědomuje si, kvůli čemu si vysloužil zkoumavý zachmuřený pohled, ale co asi měl dělat? Navíc ho to docela ranilo. Myslel si, že si navzájem důvěřují. A jak mu má věřit on, když on jemu evidentně ne? Tohle poznání ho nazlobí, vztekle vykopne nohou, aby ho praštil a on sklopil pohled, namísto toho se mu podaří kopnout do stolu a polít staršího polívkou, kterou si nabral právě na lžíci.
Pohyb otřese celým kusem nábytku. "Naruto, co to děláš?" zabručí Minato. "To, že máš holku, ještě neznamená, že se u stolu můžeš chovat jako prase."
"Promiň," zamumlá trochu provinile a zaskřípe tiše zuby.
"Moje nohy byly kousek vedle," prohodí šedovlasý klidně.
Dostane se mu však vražedného pohledu rudovlasé a blonďáčkova začervenání. Raději ale bude mlčet, jen mu to ujelo. "Oběd je výborný," prohodí ohledně jídla.

Budou si spolu muset něco vyříkat, ale než k tomu dostanou příležitost, Minato je plně zaměstná. Kakashi pak musí odjet do stájí, kde má vyučovací hodiny. Naruto posmutněle kouká za odjíždějícím autem a na duši se mu usazuje splín. Potřeboval by se svěřit, ale komu? Zavolá nejlepšímu kámošovi.
"Sasuke, máš čas?" ozve se, když mu po delší době zvedne hovor. "Já… bych si potřeboval promluvit. Můžu za tebou dojet?" Snad bude moct.
Po chvíli šustění a neurčitých zvuků se ozve. "Tak dojeď." Položí hovor.
Naruto nasedne na svůj oblíbený dopravní prostředek - kolo.
Za chvíli je ve městečku u bytu, kde bydlí oba Uchihové.
Mezi vchodovými dveřmi se srazí s Itachim, který někam pospíchá a mávnutím ruky ho pozdraví, načež zmizí v nedohlednu. Byt mu otevře rozčepýřený Sasuke.
Vypadáš, jako bys právě vylezl z postele," prohodí a vejde dovnitř, jen co černovlasý ustoupí. Vypadá to tam jako po výbuchu. Všude jsou nějaké tašky… a kalhoty? Itachiho… oblečení? Proč je po celém bytě?
"To nepopírám," odpoví s úsměvem a odkašle si, když si všimne směru Narutova pohledu. Mohl svršky naházet alespoň někam do rohu, aby to nevypadalo tak divně. "Dáš si čaj nebo tak něco?" nabídne mu slušně a kývne ke stolku v kuchyni. Ten jediný vypadá uklizeně.
Sedne si na židli "Hm, ani ne, na čaj je venku moc teplo. Ale trocha vody by bodla." Vypadá zamyšleně a znovu se rozhlédne po místnosti. Pak se mu v hlavě rozsvítí žárovička a prvně nevěřícný pohled nahradí veselý. Na tváři se mu objeví široký úsměv. To ale Sasuke nevidí, právě se natahuje pro sklenici a čepuje do ní studenou vodu.
"Tak proto jsi byl až tak mimo, když byl v nemocnici!" vyhrkne. Setká se s nechápavým pohledem černých očí. "Vy spolu s Itachim něco máte, že jo?" zeptá se.
Ztuhne. "C-co… Ne! Co to meleš za blbosti?" Bohužel má hlas o tón výš než obvykle a to ho prozradí lépe, než by to dokázal nápis centrofixem na čele. Na tváři se rázem objeví ruměnec. Položí vodu před Uzumakiho a přisedne si tak, aby se mu nemusel dívat do očí. Připadá mu to trapné, takhle se prozradit. Navíc mu v hlavě bije na poplach, jak asi bude reagovat na incest?
"Blbosti? Jenom debil by si nedal dohromady některé věci. Ložnice po výbuchu, spojené postele. Určitě je nemáte vedle sebe, protože se bojíš tmy. Itachi byl celý červený a ty nevypadáš o moc líp a ten skvostný cucflek, co ti čouhá zpoza trika." Sám si vzpomene na svůj nedávný problém. "I slepý by ho viděl."
Sasuke se ošije. Asi ho měl odmítnout nebo alespoň uklidit, než otevřel. Teď je všechno v pytli. "Pochopím, když ode dneška se mnou nebudeš chtít mít nic společného, ale prosím, nikomu o nás neříkej. Itachi má už tak starostí nad hlavu. Nechci mu přidělávat další." Zarytě kouká na podlahu u své nohy.
Naruto se pousměje. Sasuke je kamarád. Udat je by byla prasárna, a ještě by si mohl podřezat větev sám pod sebou. Kdyby se mu chtěli pomstít, stačilo by napsat Minatovi a měl by doma nejmíň galeje nebo vyhoštění pod most.
"Jsme snad kámoši, ne? To bych ti nikdy neudělal. Navíc, já taky nejsem zrovna svatoušek," připomene mu. Alespoň mu už nedýchá otec na krk. "A taky jsem sem nepřišel, abych ti zakazoval vztah, ale promluvit si. A pro radu."
Sasuke nějakou dobu uklidňuje zvýšený tep. Cítí, že mu spadl velký kámen ze srdce. Docela se děsil blonďáčkovy reakce, ať už toho, že by o něj přišel, nebo že by se proflákl vztah s Itachim. Momentálně je vlastně jediný, kdo o tom ví. Najednou si vzpomene na Narutova slova.
"Promiň. Takže, co potřebuješ? Jestli jde zase o sex, tak už jsem řekl, že -" začne, ale je přerušen.
"Ne, o to tu nejde," zavrtěl hlavou. "Co se týče tohohle, tak… to už mám za sebou." Začervená se při vzpomínce na své poprvé.
Sasukemu se mihne po tváři úsměv. "Tak o co teda jde?" nechápavě nakloní hlavu na stranu.
"No, víš… já… Otec se dovtípil, že někoho mám. Naštěstí si myslí, že chodím s holkou. Různě se vyptával, tak jsem mu popsal jednu holku, co chodí do stájí. Kakashi si myslí, že mu něco tajím. Nevím, co mám dělat." Zakryje si obličej rukou. "Nikdy bych mu nezahnul. Ale mamka ví, že spolu něco máme a promlouvala mi do duše, že je Kakashi starší. Kdo ví, co dělá, když s ním nejsem, a podobně." Frustrovaně vydechne. Teď když vyslovil nahlas svoje myšlenky, má situace ještě větší tíhu.
Černovlásek dlouze vypískne. "No, tomu teda říkám průšvih. Tvoje mamka vždycky byla bystrá. Ale co chceš po mně?" pozvedne obočí. "Co se týče toho věku a tak, to jsi věděl ještě předtím, než jsi s ním začal chodit. Má to svá rizika, připouštím. Ale já jich s Itachim nemám míň. Když se vztah provalí u tebe, tak tě seřve otec. Když u mě, Itachi půjde do basy a já bůhví kam." Protáhne si ruce. "A odradilo mě to? Ne. Víš, Naruto, já ho miluju. Pokud miluješ Kakashiho, musíš se naučit brát ho jako celek. A to, že pravděpodobně dost žárlí, i když očividně nemá důvod, k němu prostě patří."
"Ale co když… myslíš, že… víš, co…" zamumlá.
"Kdyby tě podváděl, myslím, že bys to na něm poznal," natáhne se a pocuchá mu vlasy. "No tak, dej trochu života do toho umírání. Běž za ním a promluv si s ním. Promluvte si o všem a naplánujte, jak to bude dál. Ať v tom máte jasno, tohle je jako tápání v mlze." Moc dobře si vzpomíná na své začátky, jak se neustále strachoval o Itachiho a nevěděl, jestli to myslí vážně.
"Díky. Pojedu za ním a pěkně si to spolu vyříkáme," pronese odhodlaně. "Příště by sis mohl doma uklidit." Včas uhne před výchovným pohlavkem.
"U tebe doma to není o nic lepší," vytkne mu, když za ním zavírá dveře.
Přiřítí se ke Kakashiho domu jakoby mu hořelo za patami. Doběhne ke dveřím s vyplazeným jazykem na tričku a zazvoní. Nic. Ještě jednou. Sveze se na rohožku a povzdychne si. Majitel zřejmě ještě není doma, ale on na něj počká. Dnes se musí vztah mezi nimi urovnat.


Děkuji Rose Mallow za korekturu
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Smajli Smajli | Web | 22. dubna 2014 v 10:21 | Reagovat

O lala, tak rodiče jsou nakonec na obtíž, zasévají nedůvěru, jeden jako druhý =D Aspoň, že Sasuke to jistí =P

2 Suki Ashikaga Suki Ashikaga | Web | 22. dubna 2014 v 18:08 | Reagovat

nyaaaa
uchihacest everywhere :3
ten název ,,nevěra" mi vnukl myšlenku, že by třeba kakashiho podvedl se SasUkem :D ale hinča je taky fajn :D

3 Ája Ája | Web | 22. dubna 2014 v 20:17 | Reagovat

A já čekala Minatovu nevěru :D ...strašně, opravdu strašně moc jsem se zamilovala do toho ItaSasu obrázku ,,něco máte" :3... ItaSasu není nikdy dost... v žádné podobě :3 ...ale docela jsem se bavila i tím, jak Minato přišel s tím, že má Naruto holku :D

4 Mia Mia | Web | 22. dubna 2014 v 22:05 | Reagovat

Mám opravdu silný dojem, že rozhovor s Kakashim nepůjde podle plánu... Ale co se týče Minata... Člověk si někdy říká, že je super, jak někteří lidé (chlapi?) jsou úplně slepí vůči věcem, které prostě vidět nechtějí. :D

5 Ivanitko Ivanitko | Web | 23. dubna 2014 v 18:30 | Reagovat

[1]:Já se spíš divím, že si Naruto dal něco dohromady, proto jsme schválně byt u Uchihů popsaly, aby i nechápavý pochopil.
[2]:KakaSasu, zajímavý nápad, ale to by bylo hodně překroucené.
[3]:Minatova nevěra? Kushina by ho zlikvidovala.
[4]:Rozhovor určitě nepůjde podle Narutovy představy :)

6 a2l a2l | E-mail | Web | 24. dubna 2014 v 21:18 | Reagovat

Čtvrtý odstavec: "Maličkost?!" XD
Takové problémy mít ve vztahu po tak krátké době, tsk, nezávidím :D Nu což, tak se těším na další kapču (teda, až přijedu zpátky xD) :3

7 Ivanitko Ivanitko | Web | 26. dubna 2014 v 10:48 | Reagovat

[6]:Problémy, spíše nedorozumění. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.