Láska v sedle XVI. - Oslava vítězství

13. května 2014 v 7:00 | Ivanitko + Asway |  Láska v sedle
Naruto prohrál, ale i přes protesty svého partnera je odhodlán vydržet ponižování od Gaary, se kteým se vsadil. Brzy se pojede další závod, kde plánuje rudovlasému vytřít zrak.


Na druhý den se Naruto s obrovskou nechutí doplouží do stájí. Jak jen se těšil, že to bude opačně. Než se stačí podívat, kde je Kakashi, už je u něj Gaara, který snad čeká jenom na něj.
"Tak co, pane Ubožáku, připravenej?" Už se raduje, jak bude moct spolužáka buzerovat.
"Ano."
"Asi špatně slyším a něco mi uniklo!"
"Ano…, pane," znechuceně odvětí. A tohle bude mít na talíři celé dva týdny.
"Shukakua vezmi do výběhu. Box vyčisti, ale tak, aby se blýskal. Být tebou, tak se snažím, jinak budeš skládat stébla sena podle velikosti," uchechtne se a odkráčí si to ke svým sourozencům, kteří si přišli zajezdit na svých koních.
Naruto si vezme vodítko a prozřetelně přibere mrkev. Shukaku si ho nepřátelsky prohlíží. Nabídne mu oranžovou zeleninu. Plná huba = nekouše. Rychle ho připne a vede ven. Dává si větší pozor než u Kuramy, kůň je cizí. Ve stání si povzdechne a pustí se do práce. Všechno vyvozí, leští i mříže mezi boxy, aby byl pán Sabaku spokojený. Po hodině unaveně vypadne ven a zhodnotí svou práci jako nad míru uspokojivou.
"Docela to ujde. No, vždycky je, co zlepšovat, že?" uchechtne se. Pak se na něj podívá, zjevně čeká na odpověď.
"Ano, pane," odpoví tiše a podívá se stranou. Nikdy se necítil více poníženě než nyní.
"A teď mi poděkuj, Uzumaki. A pěkně nahlas. Řekni 'Děkuji vám, pane, že jste mi dovolil vyčistit box vašeho skvělého koně…, který té mé zdechlině nakopal prdel. Jsem vám za to neskonale vděčný'. Řekni to! Nahlas a usměj se!" vyštěkne na něj. Neskutečně se baví.
V tu chvíli vejde dovnitř šedovlasý spolu s tmavovlasou studentkou, která jasně po blonďáčkovi pokukuje. Podívá se červenovlasého tak nenávistně, až div, že v něm díru nepropálí. Bohužel s tím nic neudělá. Naruto mu dal jasně najevo, že si nepřeje, aby do toho zasahoval. V tu chvíli ale postřehne, jak se jeho milý na červenovlasého zářivě usměje - i když oči smutní - jak se vždycky usmíval na něj a pronese: "Děkuji vám, pane, že jste mi dovolil vyčistit box vašeho koně, který… té mé zdechlině… natrhl prdel. Jsem… jsem vám neskonale vděčný, pane."
"Fajn, Uzumaki. Příště ale s lepším švihem," zachechtá se temně a pocuchá mu vlasy jako nějakému psovi. "Moc hodný čoklík."
"Mám žízeň," zahučí blonďák.
Ušklíbne se. "Tak popros, Alíčku."
"Prosím, pane," vydechne.
Ten se však jen pousměje. "O copak prosíš? Nauč se mluvit v celých větách! Jinak budeš tu samou větu opakovat hodinu, aby ses to naučil, rozumíš?" založí si ruce na hrudi.
Nadechne se. "Omlouvám se, pane… za svoje… chování," procedí mezi zuby v dlouhé větě. "Pane, moc vás prosím, jestli bych se mohl jít napít."
"Fajn. Běž se napít, a hned buď zpátky," sleduje, jak se vzdaluje, když zavolá. "Hej, Alíku, nezapomněl jsi na něco?!"
Blonďák se hned otočí. "Moc vám děkuji…, pane." Hned potom odkráčí pryč. Nemá žízeň, jen… nechce brečet zrovna před ním.

Nikdy by nevěřil, že pouhé dva týdny budou ubíhat tak pomalu. Kolikrát si nadává do blbců a klopí hlavu pod Gaarovými příkazy, které neznají mezí. Prachsprostě si užívá svou nadvládu a koří ho čím dál víc. Kakashi jen bezmocně přihlíží. Má jakkoliv zasahovat zakázané stejně jako Sasuke, který si na červenovlasého brousí zuby.
Blíží se další závod, který potřebuje alespoň dojet do cíle, aby se mohl klasifikovat na vyšší úroveň. Pilně trénuje, ani Kakashi s Jupiterem je nemůžou dohnat, když se do toho plně opřou. Sabaku provokuje s novou sázkou, ale Naruto ho pošle do ne moc pěkného, temného místa. Nechce se zbytečně stresovat, už tak ho má plné zuby.
Před startem se mu tak třesou ruce, že je musí schovávat v kapsách nebo Kuramově hřívě.
Ale těší ho, že má podporu svého kámoše, a dokonce i matky, která přijela s nimi.
Sasuke ho přátelsky drcne do ramene. "Doufám, že ses zase nevsadil, protože to už bych se nemusel udržet a šel bych Gaarovi jednu ubalit."
"Už fakt ne," odpoví záporně a zašklebí se.
Brzy všechno začne. Koně se i s jezdci začínají rovnat na start.
Vyhoupne se do sedla, s rukou na Kuramově krku, aby ho uklidnil, pošle jeden pohled plný strachu směrem k matce a ostatní přihlížejícím a přikluše blíž. Připraví se a čeká na pokyn. Když odstartují, pobídne svého koňského přítele. Ten se naštěstí nevzepne jako naposledy, nýbrž se rozeběhne, stejně, jako při tréninku.
Vesele zařehtá. Jeho dobrá nálada dodá Narutovi odvahu. Hlavně aby se něco nepokazilo. Drží se zatím zhruba uprostřed, ale rychle se prodírá dopředu. Najednou postřehne, že Gaarův kůň, do té doby před ním, klopýtne u překážky a červenovlasý se sotva udrží v sedle. Než se stačí sebrat, běží až na konci. To už ale blonďatý nevidí, jen pobízí Kuramu k co největšímu tempu a udržuje se v sedle. Jsou pátí. "No tak! Pojeď!" řekne Naruto, adrenalin s ním šíleně cloumá.
Jestli je to vůbec možné, Kurama ještě přidá. Blonďáčkovi připadá, že lidi je musí vidět rozmazaně, letí rychle jako blesk. Předbíhají ostatní jezdce. Najednou si Uzumaki uvědomí, že jsou druzí. Ale zbývá jen poslední překážka… První je těsně před ním, když v tom… Kůň soupeře nezvládne správně doskočit a jezdec spadne! "Kuramo, běž!" vykřikne.
Ladně přeskočí a pak už jen doběhnout do cíle. Jsou první!
Obkluše vítězné kolečko, vychutnává si jásot, kterým oslavují jeho vítězství. Je na sebe pyšný. Stuha pro vítěze na uzdečce a dušička se tetelí blahem. Zastaví u Kakashiho a vrhne se mu do náruče. Je tak šťastný. Matka ho objímá, kluci se omezí na plácaní po ramenou. Tak skvělý pocit už dlouho neměl. Když zahlédne znechucený Gaarův pohled, jenom to přidá k jeho spokojenosti.
"Naruto, vítězství se musí zapít," povykují Uchihové vedle něj.
"No, já nevím," koukne na matku stojící po boku.
"Když mi ho vrátíte v celku, tak výjimečně svolím," odtuší veselá rudovláska. Je hrdá.
"Díky mami," vrhne na ni pohled plný vděčnosti.
"Platí, v sedm si pro tebe dojdeme. Tak buď nachystaný."
S povznášejícím pocitem se vrátí domů. Dokonce i otec se zdá být potěšen, když poslouchá nadšené štěbetání své manželky o synově vítězství.
Naruto se vrhne k ledničce, má hlad jako vlk. S plným břichem se odkulí do koupelny. Za celý den je zpocený a zaprášený. Do sedmi si lehne do postele, aby si alespoň trochu odpočinul.

Na dvoře zatroubí auto, které mladíka uvede do horečné činnosti. Mikinu, peněženku a letí ze schodů jako o život.
"Prosím tě, nezlam se. Oni počkají," peskuje ho Minato stojící na chodbě. "Jede s vámi ta tvoje slečna?" zeptá se zvídavě.
"Ne, je to pánská jízda. Jenom já, kluci a Kakashi." Pádí ze dveří k čekajícím mladíkům. Už nevidí, že Kushině úsměv trochu povadl při zvuku jména jeho přítele.
"Oslavenec, nasedat," zahaleká Sasuke a podrží mu dveře jako váženému lordovi. Vepředu se rozvaluje Itachi a za volantem je usazený šedovlasý.
"Kam to bude, vaše lordstvo?" zeptá se hraně blonďáka, křenícího se vzadu.
Rádoby namyšleně odpoví: "Alberte, odvezte mě s mými přáteli do nějakého klubu. Chci oslavit své úžasné vítězství," a vyprskne smíchy. Divadlo mu nikdy nešlo.
"Jak si přejete," odpoví šedovlasý a vyjede na příjezdovou cestu.

Po celou cestu, která není moc dlouhá, vládne v autě povznesená nálada. Nakonec se zastaví na parkovišti před budovou s tmavě zelenou fasádou a hnědou střechou. Vypadá docela dobře, ve spodních oknech se svítí, nahoře pravděpodobně bydlí majitelé podniku. Nad hlavním vchodem září zelený nápis U Veselého jelena, vkusně připevněný na vývěsní desce, která vypadá jako z kmene statného dubu. Výrobce si musel dát zjevně záležet, vedle písma má své místo svítící jelení hlava, taktéž vytvořená z pásků neonového osvětlení.
"Vypadá to tu hezky, dobrý výběr," prohodí Sasuke směrem ke Kakashimu, jen co přejede dům pohledem.
Jen co zamknou vůz, vyšlapou tři schůdky ke dveřím a otevřou. Vevnitř panuje příjemná atmosféra, i když moc lidí tu momentálně nepobývá. Jen takové dva, tři tiše štěbetající páry, smějící se nad sklenicemi s alkoholem či džusem. Nad hlavami jim svítí světlo, ale ne ostré, takže nebodá do očí. U oken jsou zavěšené delší tmavě červené závěsy, je patrné, že majitel o svůj podnik s láskou pečuje.
Usednou k dřevěnému stolu v rohu místnosti, který připadá Narutovi nejsympatičtější, a konec konců jako oslavenec má přednost, takže se všichni přizpůsobí. V tu chvíli tam vejde i majitel a na vteřinku zastaví číšníka, který se právě chystal zeptat nově příchozích, co si přejí. Když se oddělí se slyšitelným "Jasně, tati", jde nepochybně o syna. Pravděpodobně si tu přivydělává na brigádě.
"Co si budete přát?" zajímá se znuděně, v rukou drží připravený bloček a propisku.
"Shikamaru!" ozve se zasyčení od pultu, kde právě jeho otec promlouvá s čepující ženou. Zřejmě se mu nelíbí synovo chování k hostům.
Mladík vykouzlí nucený úsměv a je jasné, že by byl nejradši někde úplně jinde.
"Přípitek jde na mě," oznámí Naruto, než se stihnout ostatní rozmyslet. "Doneste sekt a jeden džus pro ubohého řidiče," mrkne na šedovlasého.
Nečekají moc dlouho, i když si číšník dává na čas. Zpomaleně vyskládá objednávku na stůl a nalije bublinky do skleniček. A pak snad ještě pomalejším krokem se vzdálí pryč, brblajíc si pod nosem: "To je ale otrava."
Itachi se postaví. "Tak na našeho malého šampióna, aby mu to příště jelo stejně jako dnes a ještě lépe." Sklo cinkne o sebe.
Večer pěkně ubíhá. Kluci probírají, jak Gaaru totálně překovává ve všech směrech. Vychvalují ho přímo do nebes. Naruto se červená až za ušima.
"Nebýt Kuramy, tak bych si mohl akorát tak prohlížet záda soupeřů." Vděčně pohlédne na souseda, který jako jediný má čistou mysl.
Ten mu sevře ruku pod stolem.
"Však jsi ho dostal od Kakashiho. Kdoví za co?" popíchne ho Sasuke . Perverzně se usměje a rukou napodobí gesto, jehož význam je všem zúčastněným víc než jasný.
"Sasuke! Tak to vůbec není," rozčiluje se blonďatý. "Nejsem na prodej."
"No jasně, to říkaj všeci, než dostanou to, po čem touží," rozčiluje ho dál, i když ví, že by neměl - zvlášť, když je s nimi šedovlasý, ale už má v sobě pár skleniček alkoholu, a tak mu to nevadí.
"Já jsem vůbec netušil, že Kurama je pro mě. Vždyť jsme ho měli nejmíň měsíc ve stáji." Statečně se obhajuje.
"Ale beztak jste si spolu předtím zašukali, než ti ho dal." Nechtěný ruměnec v blonďákově tváři mu domněnku jen potvrdí.
Itachi už hodlá zasáhnout a umlčet svoje živé dítko, když Naruto bezmyšlenkovitě vyhrkne, "A vy to spolu taky děláte a nikdo vám do toho nekecá!" Pak si uvědomí, co řekl, a otočí se směrem ke Kakashimu, tušíc pohromu.
Ten jen vyvalí oči a sleduje reakce Uchihů, protože prvně si samozřejmě myslí, že je to jen blbý vtip. Jakmile ale shlédne jejich provinilé rudnoucí obličeje a Sasukeho ustrašený pohled směrem k němu, uvědomí si, jaký vztah mezi brášky bude. Má co dělat, aby se znechuceně nezašklebil. Ne že by mu vadili ohledně jejich orientace - Bůh ví, že on je taky gay - ale incest mu připadá poněkud nechutný a nemístný. Naštěstí ale zachová ve tváři nicneříkající, pečlivě kontrolovaný výraz. Samozřejmě ho napadne, co by na to řeklo okolí, ale vzhledem k tomu, že ti dva ví o jejich vztahu víc, než by měli - Co jim všechno říkal, proběhne mu zděšeně myslí - drží ho pod pantoflem. A navíc by nikdy stejně nemohl ublížit těm dvěma, jelikož jsou Narutovi přátelé. A o něj přijít nechce.
"Ale to je jejich problém, konec konců," odpoví nakonec, čímž trochu uvolní atmosféru. Napadne ho, kolik toho asi jeho milý ještě může skrývat, když tuhle informaci dokázal na bůhví jak dlouho držet v sobě, aniž by se prokecl, a přejede ho zkoumavým pohledem.
Zároveň jím projede vděčný pocit, že Sasuke nebonzoval Minatovi. To by bylo nadělení. "Tak co se tváříte tak kysele, co mezi sebou máte, je mi jedno." Ačkoliv je pěkně hnusný, že spolu šukají sourozenci, dodá si v duchu pro sebe.
Večer pokračuje, akorát Kakashi je poněkud zamlklejší a v každém gestu obou bratrů hledá náznak toho nechutného vztahu. Blíží se zavíračka, spořádaně zaplatí účty a navrch nějaké spropitné. Za velikého humbuku se potácí k autu. Naruto se opírá o střízlivého šoféra, který si ho přidržuje. Zato Uchihové se nemají o koho opřít, pletou se jim nohy a mají z toho děsnou prdel. Kakashi jenom protočí oči, nacpe je všechny dovnitř a raději zamkne dveře, aby mu náhodou nikdo nevystupoval za jízdy.
U bytovky oba bratry vysype a odjede. Prvně chtěl odvést svou lásku domů, ale její stav návrat naprosto vylučuje. Kushina ho ani tak nepochválí. Nicméně může se vymluvit, že je nechtěl v noci budit.


Děkuji Rose Mallow za korekturu
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ája Ája | Web | 13. května 2014 v 11:40 | Reagovat

Naruto teda dostal od Gaary pořádnou čočku :D, mně je ho fakt líto, jako kdyby nestačilo, že ho tyranizuje vlastní rodina :D. A dost mě pobavilo, jak mu přijde nechutný, že spolu šukají dva sourozenci, hlavně, že dva kluci mu přijdou ok :D. Pokrytec.

2 Smajli Smajli | Web | 13. května 2014 v 13:47 | Reagovat

Tak je hnusný, když Itachi se Sasukem šukají? Tak jo, Kakashi, jestli jsem tě někdy v předchozích kapitolách litovala, beru to zpět. Jen ať ti to Minato pěkně osolí, jestli se to někdy dozví =D

3 Mia Mia | Web | 13. května 2014 v 16:18 | Reagovat

Když to tak vezmu, co Kakashimu přijde na vztahu Itachiho se Sasukem nechutný? Vždyť Naruto je taky o x let mladší a nikdo, kromě Kushiny, ho za úchyla neoznačuje... :D Jen doufám, že Sasukemu nehrábne a nepůjde bonzovat Minatovi... To  by přece neudělal!! :(

4 Ivanitko Ivanitko | Web | 13. května 2014 v 19:33 | Reagovat

[1]:[2]:[3]:Co s vámi? Jste úchylné yaoistky, takže jsem očekávala, že bude brblat :D, a tak to má být. ItaSasu je pořád incest, ať to budete překrucovat jak chcete, takže normální lidi to odsuzují :)

5 RoseMallow RoseMallow | E-mail | 14. května 2014 v 0:05 | Reagovat

Ten poslední obrázek Naruta... :D :D :D

6 Ája Ája | Web | 14. května 2014 v 16:25 | Reagovat

[4]: Tím nám naznačuješ, že nejsme normální? :D

7 Mia Mia | Web | 14. května 2014 v 17:36 | Reagovat

[4]: Něco bych namítla, ale bohužel, není co...

8 Snajli Snajli | Web | 14. května 2014 v 18:01 | Reagovat

[4]: Já bych právě řekla, že normální lidi neodsuzujou lásku jakýhokoliv páru, když je ta láska vzájemná oboustranná a neohrozí či neomezí nikoho dalšího =P

9 Ivanitko Ivanitko | Web | 14. května 2014 v 19:48 | Reagovat

[6]:Jistě, normální lidé neslintají nad polonahými (nahými) chlapy, jak se navzájem ojíždí a ještě jsou z rodiny :D
[7]:Slova občas dojdou :)
[8]:Ale vždycky se najdou lidí, kterým to vadit bude i mezi těmi normálními. (př. moje mamka :D, to by byl gól, kdybych si to detailně popsala, co vlastně tvořím, a to ji považuji za normální část populace.)

10 Ája Ája | Web | 14. května 2014 v 22:16 | Reagovat

[9]: Mně přijde naprosto přirozené slintat nad tím, jak Itachi případně jiní sexy chlapci ojíždí Sasíka :D. Spíš by mi přišlo divný, kdyby někdo žádnou úchylku neměl, ten by nebyl normální :D :P

11 Ivanitko Ivanitko | Web | 16. května 2014 v 17:02 | Reagovat
12 a2l a2l | E-mail | Web | 18. května 2014 v 1:35 | Reagovat

Taková diskuze ohledně ItaSasu incestu :D Nu, neříkám, že bych taky nevyvalila oči, kdybych se o někom, koho docela dobře znám a často ho vídám, dozvěděla, že to dělá se svým bráchou, ale myslím, že zase přímo znechucená bych nebyla... Dost remcání! :D
Gaara je hajzl, bych prorazila monitor a vrazila mu jednu do zubů, kdybych mohla >:( A Shikamaru aby nám za pultem neusnul :D
Super kapitola, nemám co dodat. Jen že už mi hlava padá a já jdu spát XD

13 draci-sestry draci-sestry | 18. května 2014 v 9:00 | Reagovat

[12]:Jsem ráda, že si spokojená s kvalitou a ano, Gaara je na zabití.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.