Vánoční dárek III.

7. června 2014 v 7:00 | Ivanitko + Ája |  Vánoční dárek
Madara si plánuje užít ve sprše. Navíc v jeho ložnici bude čekat návštěva.

Madara otočil čelem k sobě a pomalými pohyby mu stahoval bílou košili. Nešel na to rychle, chtěl si vychutnat každý nově odhalený kousíček krémové kůže. Špinavý kus látky pak odhodil někam do rohu místnosti. Se stejnou něžností si počínal i s kalhotami. Nejdříve rozepnul knoflíček, potom pomalým tahem rozepl zip a dlaní se nečekaně a trochu tvrdě otřel o jeho úd.
.
Snažil se tvářit alespoň neutrálně. Nebylo mu moc po chuti, že se sám ujal vysvlékání, ale když se dotkl jeho klína… Rukama mu zabránil v dalším pohybu. Sice s ním už měl sex, ale nebyl zvyklý, aby se ho někdo jiný dotýkal na intimních místech. Prostě se styděl a jeho líce to dávaly zjevně najevo.
.
"Pšššt… uklidni se," zašeptal mu Madara konejšivě do ouška. Neviděl důvod, proč být hrubý, když se Deidara zatím ovládá. Znovu se ale otřel celou plochou dlaně o jeho klín a trochu silněji ho stiskl. Líbilo se mu pozorovat jeho až dětinské reakce.
.
Dei stále nepustil jeho zápěstí. V duchu se přemlouval, že se nesmí bránit. Důvod znal moc dobře. Cítil, jak mu hoří tváře rozpaky. Nelíbilo se mu, jak si ho zálibně prohlíží, a raději se opřel čelem o hruď muže stojícího před ním, aby kryl své červenání.
.
Madara takový krok nečekal, ale nemohl říct, že by ho to nepotěšilo. Jednou rukou vjel Deidarovi do vlasů, pevně ho za ně v týle chytil a druhou začal v pravidelném tempu třít jeho penis. Záměrně po chvíli tempo střídavě zrychloval a zpomaloval, aby dal plavovláskovi prostor se vydýchat.
.
Ať chtěl nebo ne, pohyby v klíně ho vzrušovaly. Začalo se mu hůře dýchat při představě, jak všechno bude pokračovat. Ruce přemístil na hruď černovlasého a pevně sevřel jeho košili. Musel držet čelisti u sebe, i tak mu uniklo tichoulinké zasténání. Zvedl k němu obličej. "Nechtěl jsi, abych se vykoupal?"
.
"Později, tohle je příjemnější, nemyslíš?" zeptal se Uchiha zatajeným dechem a zároveň s tím zesílil tlak na jeho klín. Když cítil, jak se objem Deidarova penisu zvětšuje, záměrně zrychlil. Tušil, že pro něj bude velkým ponížením, když se mu udělá přímo do ruky. Ta představa byla tak lákavá, že ji prostě nemohl opustit.
.
Hryzal se do rtu. Bylo to tak příjemné, ale nechtěl se tomu poddat a snažil se odolávat. Marně. "Nechtěl by sis to nechat na potom," snažil se usmlouvat alespoň oddálení nevyhnutelné věci.
.
"Ne," odsekl mu Madara krátce a ruku ze světlých vlasů přemístil na útlý pas, aby mu náhodou neuhýbal pánví. Rty přitiskl na jeho čelo a ve stále zběsilejším tempu třel tvrdý úd. Neviděl jediný důvod, proč to nechávat na později, ještě by se znova ušpinil a on by ho musel opět koupat. Nač zbytečně plýtvat vodou?
.
V pevném sevření neměl mnoho na výběr. Uhnout nebylo kam, jen cítil animální touhu po uspokojení a začal zlehka přirážet proti jeho ruce. Tvář měl v blízkosti krku černovlasého, snažil se krotit, ale vzdechy mu nezadržitelně splývaly ze rtů. Cítil, že orgasmus je blízko. Aspoň už to bude mít za sebou. S výkřikem se udělal do Madarovy dlaně. Ztěžka se o něj opřel a snažil se vydýchat prožitek a potupu.
.
Madara ho lehce políbil do vlasů, pak ho od sebe decentně odstrčil a s labužnickým pohledem si olízl dlouhé prsty. "No vidíš, ani to nebolelo," uculil se a čistou rukou ho chytil za bradu, aby ho mohl políbit. Vsadil by se, že sám sebe moc často určitě neochutnává. Jestli vůbec někdy.
.
Chtěl ucuknout. Neměl zájem okusit svoje sperma. Prvně ucítil teplý jazyk na rtech, který si vzápětí nechal proklouznout dovnitř. Měl chuť se mu do něj zakousnout a nejlépe utrhnout i s kořenem, ale místo toho pohnul svým, aby mu ukázal, že nemíní nespolupracovat. Jednu ruku mu vsunul pod vlasy a na šíji ho poškádlil jazykem na dlani.
.
Madara lehce znervózněl, když ucítil vlhko na svém krku, ale téměř okamžitě mu došlo, že Deidara nemá jen tak obyčejné ruce. Chvíli se jím nechal laskat, než se od něj odtrhl. Tlakem na hruď ho donutil posadit se na dřevěnou stoličku v rohu a následně se celý vysvlékl.
.
Nechal sebou manipulovat jako s loutkou. Usazený na stoličce čekal, co jeho uchvatitel vymyslel. Vůbec se mu nelíbil pohled, kterým ho počastoval. Už tak se cítil dost poníženě.
.
Madara ho chytil za zápěstí a donutil ho vstát. Sám ho pošoupl ke sprchovému koutu, pustil vlažnou vodu, aby po takovém činu svou hračku probral, a do dlaní si vymáčkl větší množství šampónu. Pečlivě mu ho bříšky prstů vmasíroval do vlasů a místy dokonce mladíkovy ramena poséval drobnými polibky. Teď už krásně voněl a tomu se nedalo odolat.
.
Věděl přesně, kam to všechno míří. Už teď se mu svíral žaludek. Dotyky byly příjemné, být od ženy, neměl by žádných námitek a rozhodně by nezůstal jen u koupele.
.
Madara ale připomínal ženu jen dlouhými jemnými vlasy, jinak byl každým coulem těla muž. Jeho pevné dlaně nenasytně přejížděly po Deidarově těle, od pasu až na zadeček. Sám sebe teď dost pokoušel. Nejraději by si ho hned vzal, ale úmyslně dráždil své smysly jen pouhými doteky jejich těl, rukou a rtů. V jednu chvíli, uchopil blonďáčka jemně za bradu a vynutil si jazykem přístup do jeho úst. Úmyslně se teď choval jemně, aby ho vzrušil, aby mu dokázal, že i muž může vzrušit muže. A nebylo nic hezčího, než takovými činy svou oběť ponížit.
.
Voda a chtivé dlaně mu způsobovaly jemné mrazení v zádech. Potlačoval své pocity, ale šlo mu to čím dál hůř. V návalu roztouženosti se vydal prozkoumávat pokožku černovlasého. Obkroužil pevné prsní svaly a přejel na záda, až k šíji. Pokožka byla měkká a vláčná. Sám se na něj žádostivě natiskl. Rty se přesunul ke krku a laškovně ho párkrát kousl.
.
Kdyby chtěl, poznamenal by nějakou škodolibou poznámku na jeho adresu, ale Uchiha byl z jeho aktivity natolik překvapený a potěšený, že raději mlčel. Místo toho ho přirazil k obkládané stěně, pevně ho chytil pod zadkem a svým klínem se natiskl na jeho, aby ještě umocnil blonďáčkovo vzrušení.
.
"Ach," vykřikl vzrušeně. Ledové obložení stěn moc příjemné nebylo, ale těsnost, kterou mu Madara způsoboval, byla úžasná. Dychtil po něm každým kousíčkem těla. Nemohl si pomoci. Vyhledal jeho rty, aby dnes už po několikáté mohl okusit vášnivá horká ústa. Pažemi ho pevně objímal, aby náhodou nepřišel o příjemný tělesný kontakt.
.
Madarovo sevření, ale začalo brzy povolovat a jedna jeho ruka sklouzla z Deidarova zadku až na stehno. Uchiha ho po něm nejdřív něžně pohladil, zprvu po vnější, pak po vnitřní straně. Stále se přibližoval k jeho erekci, tu ale minul a místo toho ukazovákem mírně zatlačil na jeho otvor. Případné námitky umlčel již v zárodku svými rty.
.
Už se mu to moc nelíbilo, ale protestovat nemohl. Sevřel se, ale věděl, že pokud nepovolí, tak ho to bude bolet jako minule. Snažil se rozechvěle potlačit ten nepříjemný pocit a udržovat pozornost jiným směrem. Zvídavý prst se posunul dál do horkého nitra.
.
Madara se na chvíli od jeho rtů odtrhl, jemně ho políbil na spodek čelisti a s tím přidal druhý prst. Hned je od sebe začal oddalovat, aby ten úzký otvor připravil na svůj vpád. Momentálně by to bylo nepříjemné pro blonďáka i pro něj samotného.
.
Když přidal třetí prst, pronikal už poměrně hluboko a mohl podráždit skryté místečko uvnitř. Reakce na sebe nenechala dlouho čekat. Deidara se prohnul v zádech a hlasitě vydechl. Ten pocit byl nepopsatelný. Chtěl víc, chtěl se udělat.
.
Jakmile Madara zpozoroval jeho kladnou reakci, prsty z něj postupně vysunul a tentokrát do něj pronikl něčím daleko větším. Zprvu to šlo ztuha, ale stačilo trochu přitlačit a dostal se do něj až po kořen. Slastně zasténal, nečekal, že to bude tak perfektní. Když se stěny blonďáčkova konečníku pevně obepnuly okolo jeho penisu, musel mezi zuby skousnout vlastní ret.
.
Deidara stisknul čelisti a snažil co nejvíc uvolnit. Bylo to poněkud nepříjemné, ale z dřívější zkušenosti věděl, že když nebude zatínat svaly, tak se brzy objeví příjemné pocity. Když se v něm poprvé pohnul, nebyl na to úplně připraven, ale postupně se sex stával čím dál lepším.
.
Madara ho znovu chytil pod zadkem a vyzvedl ho do výše, donutil ho tak obtočil nohy okolo jeho pasu, jinak by blonďáček ztratil stabilitu. Změnil tak i úhel pronikání, což muselo být pro Deidaru o dost příjemnější. Sám slastně zasténal a trochu tvrději proti němu přirazil.
.
Plavovlasý se pro lepší rovnováhu chytil okolo krku a vzrušeně mu naříkal u ucha. Jednou rukou vjel mezi jejich těla, aby mohl polaskat vlastní penis. Je docela výhoda mít jazyk na dlani, jak si jako vždy uvědomil.
.
Madara mu nikterak nebránil, jen se na něj ještě víc natiskl, aby se mu do něj lépe pronikalo. Jeho přírazy nabraly postupně na rychlosti. Chvílemi z něj dokonce vystoupil a musel do něj znovu pronikat. Rty se raději přemístil na jeho krk, aby nemusel mezi zuby drtit vlastní jazyk.
.
Zalykal se rozkoší. Voda zkrápějící hlavu mu přilepila blonďaté vlasy k tváři. Rychlost pravačky zrychlil na maximum. Myslel jenom na jedno. Sperma se rozlilo mezi dvě souložící těla a rychle bylo odplaveno pryč. V křeči se stáhnul a sevřel nohy okolo Madary tak pevně, div ho nepřepůlil.
.
Ten to snad ani nevnímal, protože chvíli po něm dosáhl vrcholu i on. V opojení slasti, nebyl schopen vnímat bolest. Až když ho opustila poslední vlna orgasmu, vyprostil se s Deidarova pevného sevření. Ještě chvíli s ním zůstal pod proudem vody, aby se zbavili posledních zbytků spermatu. Teprve pak mu přes ramena přehodil teplou velikou osušku.
.
Po dvou orgasmech byl totálně vyčerpaný, ale příjemně uvolněný. I když se sám snažil se osušit, Madara mu musel pomáhat. Spíš mu rukama zavazel, než aby to k něčemu bylo. Připadal si díky tomu dost hloupě a pak si uvědomil, že se mu zase podvolil.
.
Přesně to si uvědomoval i Uchiha. Zkrotil ho… jako všechny. Teď pro něj ale přestával být zajímavý. Ten vzdor ho činil lákavějším a o to víc po něm Madara toužil. Jeho tělo pro něj naštěstí zůstávalo stále atraktivní. Sebral mu osušku, aby se znovu mohl pokochat pohledem.
"Půjdeme," řekl následně, aniž by zmínil oblečení.
.
Odevzdaně vyšel ven, ale v duchu si sliboval, že příště mu to tak jednoduše neprojde. Nechal jít černovlasého jako první. Nevěděl, kam míří, a tak se odevzdaně šoural za ním. Ve dveřích mu docvaklo, kde bude trávit dnešní noc. Zasekl se a v očích se zableskly zaječí úmysly.
.
Madara jako kdyby četl jeho myšlenky. "Jenom něco zkus a rozluč se s hlavou na tom hezkém krčku," varoval ho polohlasem, než ho popostrčil do dveří své rozlehlé ložnice. Postel byla pečlivě ustlaná, na stolečku se povalovaly různé předměty, ale největší pozornost na sebe poutal muž sedící na okraji postele. V jedné ruce držel cigaretu a ve druhé si pohrával se zapalovačem.
"No konečně," pronesl mrzutě, aniž by zvedl tvář, když uslyšel vrznout dveře.
.
Deidara neochotně popošel dovnitř a zaměřil svůj pohled na muže, který si nepokrytě prohlížel jeho nahé tělo. Pranic se mu to nelíbilo, stačilo mu to před Madarou. Ohrnul nos, kouř z cigarety mu pěkně smrděl.
"Seznamte se, to je Hidan a pro dnešek nám bude dělat společnost. Možná že si na něj už v Akatsuki narazil," pronesl Madara tajemně a muž konečně vyšel ze stínu. Zvedl se, aby si ho mohl blonďáček patřičně prohlédnout.
.
"Jo, několikrát jsme se viděli," přiznal, zatímco si pohledem od hlavy až k patě sjel Deiovo nahé tělo.
Vyvalil na něj oči. On je tady zavřený jako vězeň a jashinista si tu v klídku nakráčí jakoby se nechumelilo. "Hidane, co tu děláš? Neříkej, že jsi tady na výletě, protože to ti nesežeru, hm?" oboří se na něj, a kdyby pohled mohl vraždit, už by se bělovlasý svíjel ve sladké agónii bolesti.
"Výlet?" Hidan ve smíchu přivřel lehce oči a znovu popotáhl z cigarety. "Ne, jsem tu kvůli šukačce," řekl naprosto bez obalu.
.
Madara jen protočil panenky. "Nech toho žvanění a típni to," mrknul na dohořívající cigaretu.
"No jo." Hodil nedopalek na bezesporu drahý koberec a následným dupnutím na doutnající konec cigaretu uhasil.
.
Hlasitě polkl a vyvalil na svého "bývalého" parťáka oči. Sledoval, jak se černovlasý zakabonil při pohledu na poničený koberec. Nečekal od těch dvou nic dobrého. Tajná eminence a šílenec se zálibou v bolesti. Jak dokonalé, pomyslil si ironicky.
.
"Sedni si," poručil bělovlasému Uchiha ostře a bez větších rozpaků mu do náruče strčil zatím nic konkrétně netušícího blonďáčka.
Hidan se jen posměšně ušklíbl a své silné ruce obtočil okolo Deidarova útlého pasu, aby si ho přidržel těsně u těla.
Madara si mezitím stáhl župan, nechal ho ležet na zemi a sebejistým krokem došel ke dvojici sedící na jeho posteli.
"Budeme si trochu hrát," zavrněl Deidarovi podbízivě do ouška a zepředu se natiskl na jeho lehce vypracovaný hrudník.
.
Umělec se nechtěl přizpůsobit. Prvně se snažil oddělat paže od pasu a pak odtlačit přibližujícího se černovlasého. Jeho slova v něm vyvolávala nevoli. Nejraději by si lehnul a spal spánkem spravedlivých. Po dvou orgasmech byl docela unavený.
.
Hidan ho pohotově chytil za ruce a obě zápěstí sevřel pouze v jedné ruce. Měl dost síly na to, aby plavovlasého udržel v takové pozici, kterou si Madara určil.
"Pro jistotu ho svaž, tenhle se docela brání," namítl Uchiha rázně. Nepředpokládal, že by Deidara svůj boj ještě úplně vzdal.
"Jak, když nemám provaz?" protáhl Hidan otráveně. To zbytečné oddalování ho otravovalo.
"Použij tohle." Hodil Madara pohledem po nočním stolku, kde se mezi všemi těmi roztodivnými věcmi válel i kus silnější šňůry.
"Fajn." Hidan se pro lanko natáhl a v jednoduchém uzlu k sobě připevnil Deidarova zápěstí. Utáhl je, ale jen tolik, aby se plavovláskovi za tu dobu neodkrvily obě ruce.
.
Snažil se vyprostit paže, ale nešlo to. Ksakru, byl nukenin, napřed kterým se strachy třásla celá vesnice, a teď? Nechal se sebou manipulovat jako s neschopným děckem! Jak se za to nenáviděl. I přes svou omezenou hybnost sebou šil na všechny strany.
.
"Héj, uklidni se trochu, takhle mi předčasně stavíš ptáka." Hidan ho trochu drsněji chytil za boky, aby se tolik neotíral o jeho citlivý penis.
Madara se jen pobaveně usmál, mezi palcem a ukazovákem chytil blonďáčkovu bradu a vynutil si necitlivý polibek. Jazykem rejdil v jeho puse, zatímco pobízel ke společné hře ten jeho. Čím větší neochotu u něj sledoval, tím hlouběji postupoval do mladíkova krku. Za každou cenu si chtěl vynutit spolupráci.
.
Blonďák chtěl něco říct, ale vyšlo z toho spíš něco podobného zabublání. Má toho dost, sice se chtěl Madarovi zavděčit, ale to ještě neznamená, že si může přizvat, koho chce, a čekat, že mu podrží. Nasupeně kousl Madaru do jazyka.
.
Černovlasý se okamžitě stáhl, uchopil ho znovu za čelist a tvrdě mu s ní trhl, pak ho donutil mu pohlédnout přímo do očí.
"Kdo si myslíš, že jsi? Hm?" zeptal se ho autoritativně s přídechem počínající agrese. "Já tě ještě naučím, jak se chovat!" věnoval mu příslib, který nevěštil nic dobrého. Následně ho chytil hrubě za vlasy a trhl jím dopředu tak, že Deidara spadl na zem přímo na kolena a špička jeho brady se zaryla do huňatého koberce.
"Myslíš, že jsi v pozici, kdy si můžeš dovolit takovou neomalenost?" zašeptal mu do ouška a zároveň s tím do něj naráz pronikl rovnou dvěma prsty.
Hidan výjev před sebou sledoval se zvláštním šokem v očích. Věděl, že Madara dokáže být krutý, ale nikdy toho nebyl svědkem. Kdykoliv přišel, aby jemu a jeho nové hračce dělal společnost, viděl jen poslušnost a podřízenost. Proto ho Deidarova reakce tolik překvapila. Netušil sice, co přesně Madarovi provedl, ale nemohlo to být nic dobrého.
Kdyby to snad udělal v soukromí, trest by byl mírnější, ale Uchiha nesnášel, když ho někdo ponižoval v přítomnosti další osoby.
.
Poloha byla krajně nepohodlná a on bolestivě zakňučel. Vlákna koberce ho šimrala v nose. Naštěstí pohyby zvídavých prstů nebyly bolestivé, po nedávném styku byl roztažený, ale černovlasý se s tím nepáral a prodíral se jimi neurvale dovnitř.
Netrvalo dlouho a přidal i třetí. Úmyslně jimi zajížděl stále hlouběji do jeho útrob a nehty se otíral o stěny citlivého konečníku.
.
"Jsi nic, jen děvka, tak se podle toho chovej," doporučil mu s jízlivým podtónem v hlase.
jashinista si vůbec nedovoloval se jakkoliv zapojit, čekal jen na Madarovo výslovné přání o spoluúčast.
"Svlíkni se," dostalo se mu po chvíli jediných dvou slov, která ale stačila na to, aby se Hidan začal rychle hýbat. Vzduchem letěl černý plášť s červenými mráčky, vzápětí se neslo k zemi síťované triko a nakonec dopadly na koberec i modré kalhoty.
.
Deidara se při slovech černovlasého zachvěl. Už tak měl pocit, že se mu prodere sliznicí, jak byl bezohledný. Radši si nedomýšlel, co se bude dít dál. Nechtěl vědět ani vidět. Radši pevně zavřel oči a naposledy si zkusil uvolnit ruce. Marně.
.
"Pojď sem," otočil se Madara na Hidana.
Ten se ochotně zvedl z postele a postavil se za Deidaru.
"Chci, abys ho pořádně protáhl," pronesl Uchiha chladně směrem spíš k blonďáčkovi, než k bělovlasému. Sám mu zatím zvedl hlavu a svůj penis přiložil k jeho úzkým rtům.
"Je ti jasné, co po tobě chci, že? A určitě si i uvědomuješ, jaký bude trest, když se dopustíš chyby, viď?" zeptal se neurčitě, ale nepochyboval o tom, že by mu Deidara nerozuměl.
.
Blonďák se znechuceně ušklíbl, rty zprvu pevně sevřené. Bylo to v tu chvíli úplně jedno, stejně z téhle bitvy vítězně nevyjde. Ale nekousl ho, to by taky mohl okamžitě přijít o hlavu. Snažil se uvolnit ze sevření, protože měl pocit, že ještě chvíli a přijde o hrst milovaných dlouhých vlasů, za které si ho černovlasý přidržoval.
.
Hidan nejdřív prsty zajel hluboko do Deidarových útrob, aby otestoval jeho těsnost, respektive prostor pro svou naběhlou erekci. Když shledal otvor dostatečně roztaženým, nasměroval špičku své chlouby ke vstupu do plavovláskova těla a bez jakéhokoliv varování do něj vstoupil. Nepřirážel, jen do něj svůj úd pozvolna nořil, aby ho hned ze začátku neroztrhl. Jeho snahu mu ale kazil Uchiha soukající se do nebohého těla z druhého konce. Svými prudkými přírazy do Deidarových sladkých úst, nutil zároveň Hidana se dostávat v rychlejším tempu stále hlouběji a hlouběji.
.
Kdyby mohl, křičel by, ale Madarův penis v puse mu to znesnadňoval. Přidušeně poulil oči a modlil se, aby to co nejrychleji skončilo. Pozice mu krajně nevyhovovala. Strnulý postoj s rukama za zády ho dostával do bolestivých křečí.
.
Kdyby si ho Hidan za boky nepřidržoval, nejspíš už by se dávno válel podivně zkroucený na zemi. Na druhé straně se blonďáčkovi věnoval Madara a ani ten mu nedovoloval klesat níž ke koberci, než bylo žádoucí.
"Vidíš, že to jde," zavrněl Uchiha spokojeně, když do něj v posledních přírazech vyvrcholil. Jakmile vytáhl svůj ochabující úd z jeho úst, přitiskl mu dlaň na rty, aby ho náhodou nenapadlo něco vyplivnout.
"Jen polykej, je to výživné," zašklebil se.
.
Zavrtěl hlavou, ale Madara ho svíral pevně, chtě nechtě musel polknout obsah ústní dutiny. Bylo to hnusné. Pak ho pustil a nechal spadnout na zem. Hidan do něj stále přirážel a jemu samotnému bylo zle ze všeho a ze všech. V koutku oka se mu zaleskla slza, která stekla po tváři, zanechávajíc za sebou vlhkou stopu, a vsákla se do koberce.
.
Bělovlasý ho vůbec nešetřil, patřičně si užíval každý příraz. Zakláněl hlavu a ve slastném opojení se kousal do spodního rtu. Ani on se příliš nerozpakoval pustit svůj produkt do Deidarova těsného tělíčka. Věděl, že kdyby postříkal Madarovi koberec, minimálně by ho donutil mu podržet. Trochu se divil, že to neudělal už za tu cigaretu, víc ale jeho trpělivost pokoušet nehodlal.
.
Poslední příraz a pak z něj konečně vypadl ven. Blondýn se zhroutil na podlahu, nehýbal se, jen strnule hleděl před sebe a snažil se nevnímat rozedrané koutky a bolest v konečníku. Slyšel, že si něco povídají, ale nevnímal, slova nějak ztratila na významu. Přestože neslyšel, co si říkají, tak pevné sevření okolo svého pasu zaznamenat musel.
.
Madara ho vzal do náruče, hodil na měkkou postel a uvolnil ruce.
"Můžeš jít," pokynul Hidanovi. Jakmile se za světlovlasým zavřely dveře, lehl si Uchiha vedle Deidary a přivinul si ho těsněji k sobě.
"Možná to zítra už skončíme, nudíš mě," zašeptal blonďáčkovi do vlasů a trpělivě čekal na jeho reakci.
.
Mladík vytřeštil oči, zprvu si myslel, že se přeslechl. Slyšel moc dobře, hrůzná věta v něm rezonovala a mozek odmítal věci přijmout jako fakt. Oči plné děsu zvedl k úchylnému vězniteli. To přece nemůže udělat. Párkrát otevřel naprázdno pusu neschopen ze sebe vyloudit jediný tón.
.
"Chceš něco říct? Nemusíš, bylo by to zbytečné. Jestli chceš přežít, přesvědč mě, že si svůj život dokážeš zasloužit. Ale… se slovy u mě moc nepochodíš." Madara se otočil na bok, tak aby se mu díval zpříma do očí. Doopravdy ho neplánoval hned zítra předat katovi, ale líbilo se mu sledovat děs v těch nevinných modrých očích.
.
Trhaně se nadechl, i když tvrdil, že je mu všechno jedno a život ho netěší. Opak byl pravdou. Miloval svůj život a za každou cenu si ho chtěl zachovat, byť by to mělo stát cokoliv. Pevně zavřel oči a připravoval se na to, co musí udělat. Podíval se povýšenému Madarovi do tváře. Levou rukou, na jejímž zápěstí se zřetelně rýsoval otlak od lana, přejel po jeho líci až na krk. Potlačil nutkavou touhu začít škrtit tu bestii. K ničemu by to nebylo, protože v jeho nynějším stavu by si s ním Uchiha lehce poradil. Pohladil ho po krční tepně, kde výrazně pulsovala horká krev, a špičkou jazyka v dlani ho na ní zalechtal.
.
Uchiha nemohl říct, že by to nebylo příjemné, ale nedal na sobě znát, že by prožíval nějakou slast. Zajímalo ho, jak daleko je ochotný Deidara zajít. Líbilo se mu, že ho má ve své moci vzhledem k tomu, jak se mu zprvu bránil. Bylo to jako krocení divé zvěře, metoda cukru a biče, a on si to zatraceně užíval. Deidarovy vlhké, něžné rty na něj působily jako výboj elektřiny, stejně intenzivní a vzrušující. Mírně se zachvěl. Jediná známka toho, co právě prožíval.
.
Cítil, jak se kůže černovlasého pod jeho dotekem otřásla. Nedělal si iluze, že by to bylo odporem. Přejel z ladné šíje na jeho osvalená záda až k bedrům. Přitiskl se na něj, hlavu položil mezi Madarův krk a rameno, kde znovu polaskal opuštěné místo. Rty sevřel hebkou kůži a vytvořil podtlak. Chtěl mu udělat značku.
Byl ale Uchihou zaražen. Madara okamžitě pochopil, o co mu jde, a trochu hruběji ho od sebe odstrčil.
.
"Žádná znamení," řekl rázně. "Ty smím dělat jenom já," dodal šeptem a v mžiku se nad něj vyhoupl. Ruce mu přitiskl k polštáři těsně vedle jeho hlavy a zvrhle se na něj zašklebil, přičemž se sklonil k jeho krku, aby mu mohl "laskavé" gesto oplatit.
.
Deidara se nechal oblažovat, ale měl z toho pramalou radost. Lascivně roztáhl stehna od sebe a nechal Madaru nalehnout mezi ně. Uvolněnými pažemi přejížděl po vyrýsovaných zádových svalech až na bedra. Otočil obličej do boku, aby nemusel na toho zhýralce ani koutkem oka pohlédnout. Bolestně přivřel oči, když ho černovlasý hruběji kousnul do citlivého krku. Dotýkal se ho drsně a majetnicky. Nečekal, že to všechno skončí jen u mazlení. Toho se obával.
V poslední chvíli, kdy volal o pomoc i Jashin-sama se mu dostalo záchrany.
.
Dveře se s třísknutím o zeď otevřely, omítka se vydrolila a sesypala na podlahu a dovnitř nakráčel ten, jehož nejmíň čekal. Za ním vlál plášť, o němž si myslel, že nikdy více nespatří. Vytřeštil na něj oba modré safíry a překvapením otevřel pusu.
.
Madara se pomalu otočil, aby nedal najevo šok.
"Ty?" zeptal se ležérně. "Co tu chceš?" Usadil se mezi Deidarovými stehny a svůj pohled upřel zpět na něj. Nechtěl dát nově příchozímu najevo svůj zájem, přesto byl zvědavý, co tu zrovna on pohledává. Nevzpomínal si, že by ho dal zavolat.

Vánoční dárek 4.díl

Děkuji Rose Mallow za korekturu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Suki Ashikaga Suki Ashikaga | Web | 8. června 2014 v 12:22 | Reagovat

hm...:3
to je tak nabušené perverzí, až z toho slintám :D
kdo to bude ten nově příchozí?
že by Itachi? zmlátí Madaru a odvede si Deidaru, aby si s ním pak on sám mohl zavrzat?
*vymýšlí šílené konspirační teorie a směje se u toho jak blázen*
...
*odebírá se směrem k Psychiatrické léčebně Kroměříž, aby si zamluvila lůžko*

2 Ivanitko Ivanitko | Web | 10. června 2014 v 15:25 | Reagovat

[1]:Tvoje teorie mě dostávají do kolen :D. Stejně bys v Kroměříži moc dlouho nevydržela, jak bys dostala absťák hned bys byla doma a v léčebně tě držet nemůžou, pokud nechceš :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.