Vždycky dostanu to, co chci! II.

14. června 2014 v 7:00 | Ivanitko + A2l |  Vždycky dostanu to, co chci!
Hidan Kakuzuovi uchystal něco podle jeho gusta.


"Dej ze mě ty svoje pracky pryč, Hidane, nebo přísahám, že ti zpřelámu všechny kosti v těle, pak ti urvu tu tvoji vzduchoprázdnou kebuli a rozšlápnu ji jako červa!" zavrčí, ignorujíc úkaz jakési milosrdnosti od mladšího, zaskřípe nahlas zuby a vycení je, aby mu ukázal, že to myslí naprosto a smrtelně vážně.
.
"Jsi tak rozkošný, když se durdíš," schválně ho Hidan provokuje. Nadzvedne se nad něj a studuje naštvaný obličej. Chtěl si vynutit polibek, ale nerad by přišel o jazyk. Ten bude ještě potřebovat. Skloní se k jeho krku. Lehce přejede rty po tmavší kůži a nasává mužný pach spojený s mýdlem.
"Kakuzu, proč to s tebou nemůže jít normálně?"
.
On se ještě ptá proč? Protože je to nesmysl, on se snad dočista pomátl! "Stejně bych se mohl ptát já. A teď mě okamžitě rozvaž, než splním svůj předchozí slib!" zkusí to s ním ještě jednou po dobrém, pak už nebude mít na výběr.
Jak mohl tušit, Hidan jen pobaveně nadzvedne obočí, čímž muže pod sebou namíchne ještě víc. Kakuzu chce použít své šlahouny, aby ze sebe bělovlasého shodil a následně se mohl rozvázat sám, ale… nejde to. Něco s ním je, nemůže je použít, jeho čakra je zesláblá. "Co jsi to se mnou provedl, Hidane?"
.
"Už jsi na to přišel." Spíš konstatovaní než otázka. "Zablokoval jsem ti čakru, takže ji chvíli nebudeš moct použít, do té doby si s tebou budu hrát." S pocitem vítězství si sedne obkročmo na stehna staršího a podá si do té doby nevinně na posteli ležící bodec. Přejede palcem od rukojeti až po špičku, kde se píchne do prstu, až se objeví rudá kapka, kterou olízne. Chce předvést jeho ostrost, lehce mávne rukou a na Kakuzuově hrudi se objeví rudý šrám. Se zhýralým výrazem se skloní k rudé nitce a celou plochou jazyka ji olízne. Je lepší, než si představoval.
.
A teď dělá ten svůj rituál! Pokud měl doteď alespoň malou naději ve správnou funkci Hidanova mozku, tedy v případě, že nějaký vůbec má, tak ji ztratil. A společně s onou nadějí i svou trpělivost. Začne sebou okamžitě škubat, chce tomu parchantovi vytrhnout žaludek z těla a donutit ho jej znovu pozřít!
.
Hidanova kůže pomalu začne tmavnout, než dočista zčerná, a v místech, kde se pod kůží skrývá opora celého těla, se začne objevovat kresba kostí. Zatímco se toto děje, měnící se muž se snaží zuby nehty nepropadnout maniackému smíchu. Konečně se to stane! Má ho!
Ale brzy propukne v šílený a bezuzdný řehot. Trvá dlouhou chvíli, než se dokáže uklidnit, aby mohl shlédnout na panice propadajícího Kakuzua.
"Prvně společně přineseme oběť Jashinovi. Ber to jako čest, zemřít pro něj. Setkáš se s mým bohem." V očích září hluboká víra ve vlastní slova. "Teď pocítíš sladkou bolest, sladší než jakékoliv ovoce světa." Pozvedne bodec a špičku přiloží na svou hruď do oblasti srdce. Zatlačí na něj, rudá tekutina zbarví okolí rány. Kakuzuův obličej je zprvu netečný, ale kvůli bolesti, šířící se z jeho hrudi, se změní v bolestivý škleb.
Hidan si pronikání bodce užívá. Bolest rozechvívá jeho nervy a vědomí, že to samé pociťuje Kakuzu, ho dostává do extáze. Když hrot pošimrá perikard obalující a chránící srdce, musí zavýt a vyventilovat své pocity. "Áh, cítíš to, co já?" vykřikne pomalu nesrozumitelně, když prožívá nádherné vzrušení z blížící se smrti.
.
Kakuzu by nikdy neuvěřil, že si něco takového přizná, ale bolí to. Dost. Rozhodně nestojí o to, aby sloužil jako nějaká oběť - a už vůbec ne tomu Hidanovu božstvu, se kterým ho pořád tak neskonale irituje. To, že ho právě připravuje o život - respektive mu ničí jedno z jeho těžce vydřených srdcí - vlastní parťák, mu nijak zvlášť nevadí. Ale to, že má z jeho bolesti takovou radost - a taky, jak se v ní doslova vyžívá - ho nenechává chladným. "Polib mi." Tohle si s ním ještě vyřídí - hned jak vyprchají ty sračky, co mu píchnul do krevního oběhu.
.
"Klidně, ale později." S těmito slovy Hidan zarazí bodec do hrudi, až se zakrvácená špička objeví na druhé straně. Pevně sevře přívěšek na řetízku. Zatmí se mu před očima. Má v tu chvíli pocit absolutního blaha, jakoby sám Jashin přišel a sevřel ho do své útulné, krvavé náruče. Ten pocit, kdy může být svému pánu nejblíž, je k nezaplacení. Jediné, co ho na tom sere, je, že tato chvíle trvá jen několik vteřin. Když se jeho tělo uvolní z kinjutsu, otevře fialové oči a pohlédne na mrtvě vypadajícího muže pod sebou.
.
Cítí, jak jeho srdce držící v sobě ohnivý element přestává tlouct. Na chvíli má pocit, jakoby měl opravdu zemřít, takové divné svrbění na konci každého konečku prstu a jakýsi podivný chlad. To však po několika krátkých vteřinách odezní a on přijde opět k sobě. Přece jen, má ještě další čtyři, které ho udrží naživu bez jakýchkoli obtíží. Z jeho úst se vydře dlouho potlačovaný úlevný sten. Pocítí, jak se ho někdo dotkne na líci a okamžitě otevře oči.
.
Hidan se na něj hezky a mírně usměje. Dost podivné vzhledem k jeho povaze. "Kakuzu, jsi tak krásný, když jsi mrtvý." Levou rukou si ho podrží na druhé straně tváře a skloní se k němu, aby mohl ochutnat jeho rty - vždy pevně sevřené, tvořící tenkou linku. Teď jsou ale povolené a mírně oddálené od sebe. S překvapivou jemností se přitiskne a sevře dva hebké polštářky mezi svými.
.
Starší se ještě pořád snaží vzpamatovat z předchozího zážitku. Nepomyslel by si, že to na něm zanechá takovou stopu. Cítí se opravdu unavený a fakt, že tok čakry jeho tělem je zesláblý, onen efekt násobí nejméně třikrát. Ale on se přece jen tak nevzdá. Neprohraje přece proti… Hidanovi!
.
Bělovlasý po chvíli laskání jeho rtů podnikne průzkum do horké ústní dutiny. Kakuzu ucítí, jak Hidan vnikne svým hbitým jazykem dovnitř, špičkou přejede přes jeho horní patro a slastně přitom vzdychne. Teď uvidíš! Pomyslí si v duchu těsně před realizací svého plánu. Sebere všechno v sobě a svého společníka do jazyka vší silou kousne. Nedivil by se, kdyby mu z něj kousek ucvakl a zůstal mu v puse.
.
Bělovlasý zaznamená pohyb obličejových svalů a pojme určité podezření, které se mu vzápětí potvrdí, když ucítí zuby zarývající se do svaloviny jazyka. Okamžitě se stáhne, ale i tak mu Kakuzu nepěkně rozkousl jazyk. Popuzeně si odfrkne a prstem prozkoumá velikost zranění. Naštěstí ho má v celku, ale dost silně krvácí.
"Zkurvysyne, ty se nechceš podvolit?!" osočí se huhňavě. Chvíli čeká, než sladká a teplá tekutina přestane rozlévat v ústní dutině. Díky zasvěcení Jashinovi se mu zranění hojí rychleji než běžným smrtelníkům. "Přestože jsi takový suchar, dopřeji ti další slasti!" vědoucně se usměje a skloní se ke Kakuzuově hrudi, kde z rány krvácí jedno z pěti srdcí. Olízne stružku krve a s barevně se měnící kůží se vítězně podívá na muže vrtícího se pod ním.
.
Kakuzu potichu zamumlá nadávku, která se mu z úst chtě nechtě vydře. "To už ti to pro dnešek nestačilo?" řekne a odplivne si bokem, aby se zbavil té ocelové pachuti, která mu pokryla celé horní patro a jazyk. Slina je zabarvená do ruda od Hidanovy krve. "Kde si myslíš, že seženu další srdce, co? Víš vůbec, jakou mi to dá zase práci?" opře se slovně do muže nad sebou.
.
"Budu na tebe hodný a další nechám na pokoji. Teď si s tebou trochu pohraju," přislíbí a zvedne se do kleku, usadí se znovu na jeho klíně. S neurčitou výzvou pohlédne do zachmuřené tváře a rukama si přejede přes vlastní krk, prsní svaly, ploché břicho až narazí na látku kalhot. Nevjede rukou pod modrou tkaninu, ale zvenku prsty obkrouží své mužství, pomalu a dráždivě. Pohledem kontroluje reakce staršího nukenina.
.
Cítí na sobě jeho ruce, jeho tělo cítí to stejné, co Hidanovo. Je to pravý opak toho, co se dělo před chvílí. Momentálně je to velice příjemné a strhující. Už si ani nepamatuje, jak dlouho zažil něco podobného. Jako člen Akatsuki a navíc v týmu s Hidanem bylo cokoliv se sexuální tématikou nepředstavitelné, ani si na to po ten čas nevzpomněl. A teď se mu to pořádně mstí.
Zvrátí hlavu a rozevře zeširoka ústa, dolní čelist u koutků přišitá k té horní jakoby se měla každou chvíli odtrhnout. "Ty hajzle…" vzdychne, "to si s tebou ještě vyřídím."
.
"Líbí se ti to, co, ty děvko!" Schválně se v klíně stiskne o něco víc, aby z toho bručouna vymámil další povolné zasténání. Sám má co dělat, aby se k němu nepřidal. Ještě nikdy svoje kinjutsu nepoužíval tímhle způsobem, vždy raději volil krvavou a bolestí všeobjímající cestu. Věděl, že s obětí může sdílet všechny tělesné pocity, ale nikdy toho nebylo zapotřebí. Většinou oběť zabil pro svého boha, a když měl chuť na sex, navštívil některý s nevěstinců. Vybraný mladík mu nikdy neodporoval, takže nebylo takových praktik zapotřebí.
"Máš tu čest se mnou prožívat premiéru, nikdo před tebou tohle se mnou nezažil." Cítí, jak se pod ním vzdouvá Kakuzuovo mužství. Posune se trochu dopředu a zezadu si rukou přitiskne jeho penis na rýhu mezi půlkami. Stiskne zuby, už se těší, jak ho pocítí v sobě.
.
Kakuzu si nechce přiznat, ale je to nádherný pocit a líbí se mu to. Když ucítí na svém přirození Hidanovy hýždě, musí slastně vzdychnout. Takovou rychlou změnu nálad ještě snad nikdy nepocítil, ale je mu to jedno. Jeho mysl nyní zastírá neustále zesilující chuť někoho nebo něco pořádně vojet. A Hidan mu teď dává doslova neodolatelnou nabídku, která se přece jen tak neodmítá.
.
Strhne ze staršího přikrývku halící jeho tělo od pasu dolů. Přivřenýma očima hltá každičký centimetr odhalené nahosti. Neodolá nutkání se jí dotknout. Nenechavými prsty přejíždí po švech, křižujících kůži, zabloudí až k jeho erekci, tyčící se do prostoru. Projede hustým tmavým ochlupením na podbřišku, obemkne jeho penis a pohne rukou nahoru a dolu, na špičce se objeví kapka touhy. Neodolá, skloní se a špičkou jazyka ji olízne. Rty oždibuje vzpřímenou erekci a sám pociťuje to samé, co Kakuzu.
.
Hidanovy zkušené ruce a měkké rty pracující na oněch citlivých místech a nezanechávají ho chladným. Oddává se opečovávání od svého mladšího společníka, zatímco sám vyluzuje z hrdla jeden sten za druhým a zatíná přitom pěsti. A začíná chtít víc. Kdyby neměl přišpendlené ruce k posteli, zaryl by nehty do skalpu bílých vlasů a vnořil se do něj až po kořen. Touha je ale moc velká, proto když se mu naskytne dobrá příležitost, vyrazí boky kupředu.
Okamžitě ho obalí teplo úst jeho společníka. Cítí, jak špičkou narazí až dozadu, přičemž slastně vydechne, jak se rty okolo něj obemknou a jak vyvolá u svého milence dávicí reflex. Ten se ovšem dostavil i u něj díky Hidanovu kinjutsu, a tak se snaží vnímat pouze onu slast v dolních partiích.
.
Hidan s upokojením zaznamená, že Kakuzu se přestává ovládat. Jeho steny ho nevýslovně těší. Se spokojeným výrazem ve tváři se odtáhne od vzrušeného klína, na tu dobu, aby si mohl stáhnout modré kalhoty. Konečně se může přitisknout k muži, po němž delší dobu bažil - vnímat jeho horkou kůži na své, dotýkat se ho, kde se mu zamane, rty a zuby nechávat otisky na poddajné pokožce. Chová se jako smyslů zbavený, jako fetišista se otírá o tělo pod sebou. Čekal prostě příliš dlouho. Znovu se pomalu dostává k tvrdé erekci staršího nukenina. Špičkou jazyka dráždí celou impozantní délku. Horce na něj dýchne a hned mrazivě pofouká. Vlastní rozkrok se dovolává pozornosti, neváhá a rukou se začne ukájet. Kakuzuův penis pohltí a v rychlém tempu pohybuje hlavou nahoru a dolů.
.
Hidanovo dráždění se každou vteřinou stupňuje a Kakuzu začíná ztrácet soudnost. S každým pohybem Hidanovy hlavy, s každým jejím pohybem vzhůru cítí chladnoucí sliny svého společníka, jak je jeho úd vypouštěn na svobodu, a poté opět hluboko pohlcen, tak hluboko v ústech bělovlasého, až se mu zatmí před očima, když ucítí, jak se žalud lehce otře o jeho hltan. Práce jazyka, jemné oždibování běloskvoucími zuby ho dohání k šílenství! Snaží se kontrolovat, ale nejde to. Chce být v něm - a je mu jedno, že bude cítit to samé co on! Chce si ho vzít! "No tak, ty zmetku! Na co ještě čekáš?!" zakřičí nad sebe se zavřenýma očima a hned na to opět slastně vydechne, když se Hidan zastaví v půli pohybu s pouhou špičkou jeho penisu v ústech. Když otevře zvědavě pravé oko, aby viděl reakci svého společníka, uvidí, jak bělovlasý ležérně obkrouží jazykem vrchol a slízne ještě pár drobných kapiček preejakulátu, které stačil Kakuzu během takové chvilky vyronit.
.
"Co uděláš, když teď odejdu a nechám tě tu s trčícím pérem?" zachechtá se. To by byl vážně gól. Nechat tu toho starýho mrzouta na pospas, asi by si vysloužil celou nůši šťavnatých nadávek na svoji osobu, jako ostatně vždycky. Docela mu rozuměl, on sám se sebou by nepřežil ani den. Je taky vzrušený jako už dlouho ne, takže možnost odchodu padá. Má rád ale tvrdší sex. "Kakuzu, co když ti natrhnu prdel?" pousměje se, protože to vyznělo dost dvojsmyslně. Možná bude mít pocit, že jej bude chtít ojet, ale Hidan o tom ani na chvilku nezauvažoval. Těšil se, až jeho úzkost sevře Kakuzuův penis. "Tak co, máš to rád natvrdo?" Přejede rukou po vypracované hrudi a podívá se pevně do zelených duhovek podbarvených rudým bělmem.
.
Ani na chvíli by si nepomyslel, že by si z něj Hidan mohl udělat svoji děvku. Ještě před chvílí, než jeho partner otevřel opět tu svoji nevymáchanou pusu, měl pocit, že by se to lépe vyvíjet nemohlo, a teď? V žilách se mu začíná vařit krev. "To neuděláš," zavrčí výhružně.
.
Bělovlasý pozvedne pravé obočí a jeden z koutků se mu zvedne do pobaveného úšklebku. Trocha provokace neuškodí. Sesune se trochu níže z Kakuzuova klína a roztáhne mu nohy od sebe. Na chvíli pozvedne hlavu vzhůru od luxusního zadku, aby ohodnotil výraz toho mrzouta jako docela šokovaný. Zkusí se nezadusit potlačovaným smíchem, když přiloží špičku své chlouby ke konečníku staršího.
.
Tohle je už vrchol! Kakuzu sebere všechnu svoji nahromaděnou zlost a trhne zápěstím, až se mu zařežou provazy hluboko do masa. Koutkem oka zaregistruje, jak sebou mladší škubne. Trhne podruhé a… cítí volnost. Fofrem trhne ještě zápěstím druhým a posadí se na posteli. Hidanův výraz je k nezaplacení. Ohne se a shodí zaskočeného bělovlasého z postele jedním pohybem paže a vrhne se na rozvazování provazů na zbylých končetinách.
.
Hidan jen vyjeveně kouká z podlahy. To už ty dryáky přestaly působit? Myslel, že vydrží delší dobu, ale možná podcenil dávkování. Odhodí přikrývku, která se mu zamotala při vstávání pod nohy, a dá si ruce v bok. I přestože se Kakuzuovi podařilo dostat z pout, pořád to nic nemění na tom, že je v bezpečí svého kinjutsu. I kdyby ho chtěl starší nukenin stokrát zabít, ublížil by tím akorát sobě.
.
Kakuzu po něm hodí zlým pohledem, uvolněný od pout vstane a chytí toho hajzla pod krkem. Hidan se lekne, ale nemíní dát své emoce najevo. Jen sevře jeho zápěstí ve své dlani.
Chvíli nechá mladšího podusit, ale přece jen se sám potýká s obtížemi s dýcháním skrz ono proklaté kinjutsu. Nedá však mladšímu sebemenší možnost úniku. Omotá paži kolem útlých boků a natiskne své tělo na to jeho a, co jej samotného překvapí, vtiskne na Hidanova ústa polibek. Vsaje jeho spodní ret do úst, jemně ho polaská jazykem a mírně skousne mezi zuby. Jako by se vztek náhle vypařil. Cítí jen potřebu Hidanova doteku, musí cítit jeho teplo. Ach, teď je čas, aby si pohrál on. "Hidane," vzdychne zlehka a sjede dlaní na krásně tvarovaný zadek jmenovaného, "když zrušíš to kinjutsu, nebudeš litovat," zkouší ho přesvědčit. Zlehka stiskne jednu z půlek, aby dodal důraz svým slovům.
.
Hidan se zlehka pousměje, má ho v hrsti jako nikdy. Ale není si moc jist, jestli to Kakuzu s tou větou myslí pravdivě, protože pokud ne, čeká ho něco moc nepříjemného. O hlavu už přišel - a nebyl to tak úžasný pocit, jak se tvářil. Koukat se na nehybné tělo zpovzdálí a nemoci pohnout jediným prstem… Kakuzu ho sešil a dokonce zvedl jeho ochrannou čelenku ze země. To už o něm něco vypovídalo, nebyl mu tak lhostejný, jak se tvářil. Sice to nejspíš nebral v milostné oblasti, ale od té doby ho toleroval možná o trošku víc. Nikdy by neřekl, že se bude děsit uvolnit svou techniku. Kakuzuovy ruce jsou příjemné a předtím při hrátkách se taky netvářil tak odmítavě. Sakra, má to udělat? Zavře fialkové oči a soustředí se na tok své čakry v těle. Barva černé kůže začíná blednout až do běžné tělové. Jen tváře má zrůžovělé vzrušením. "Tak se ukaž, ty kokote," vyzve ho ke splnění příslibu.
.
Kakuzu se ušklíbne, když mladší prosbu splní. Na oplátku vyjede druhou rukou, která byla doteď usídlena na bocích mladšího, nahoru až k šíji a přitáhne si bělovlasého k dalšímu polibku. Zatímco vyráží vstříc jazykem do partnerových úst a pečlivě je jím prozkoumává, navádí sebe i jej zpátky k posteli, dokud neucítí její rám na svých lýtkách. Poté si na ni sedne a je donucen rozpojit polibek, aby se mohl s Hidanem převalit do správné polohy k čelu postele.
.
V koutku Hidanovy prohnilé duše se krčí obavy, s dalším jednáním staršího muže se ale rozplynou jako obláčky páry. Nemůže uvěřit, že to ten zapšklý bastard udělá. Začne se chvět nedočkavostí a po celém těle mu naskočí husina. Cítí jen jeho dotyky a žádné jiné. Roztáhne stehna od sebe jako laciná děvka a nechá Kakuzua nalehnout mezi ně. Jejich klíny se o sebe otírají v nápodobě pohybů při sexu. "Ah, Kakuzu, už něco dělej!" zavyje nedočkavostí.
.
Oslovený se nenechá pobízet nadvakrát. Nasliní si dva prsty a zajede rukou níž. Když už je u toho, obkrouží dlaní kulatý zadeček. Potom, když ucítí na polštářcích svých prstů onen vybízející se otvor, vnoří vlhký ukazováček do Hidanova nitra. Zasténá, když ucítí, jak se svaly partnera okolo prstu sevřou a uvězní ho uvnitř. Po chvíli přidá druhý prst a začne jimi všelijak kroutit a vysouvat je, zasouvat zpátky, dokud náhodou nenajde onen bod, který v Hidanovi vyvolá pocit dokonalé slasti.
.
Bělovlasý se prohne v zádech a slastně vykřikne, prsty bezděčně zatne do pelesti. Chce víc, chce cítit, jak se úplně něco jiného otírá o jeho prostatu. S určitou nevolí a velkým sebezapřením ho od sebe odtlačí. Namáhavě dýchá a vzhlédne ke Kakuzuovu obličeji, kde se zračí překvapení. Přetočí se na všechny čtyři, otočí se a zavzdychá: "Kakuzu, budeš stát a čumět, nebo mě vojedeš tím svým pérem?"
.
Parchant jeden nevděčnej, prolétne Kakuzuovi hlavou, než se natiskne na tu jeho zadnici svým přirozením. Ještě rozetře krátce dlaní vlastní sliny po celé své délce, aby zmírnil následné tření, a začne se zanořovat dovnitř. Musí zavřít oči napětím, když Hidan začne vyluzovat ty nádherné zvuky a vzdechy. Když je asi tak napůl uvnitř, trochu se vysune nazpět, přičemž bělovlasý nespokojeně zajíkne, a pak se vnoří se skoro až brutální silou nazpět až po kořen - to za ty nemístné urážky. Určitě mu způsobil nějaká ta poranění, ale vzhledem k Hidanově nesmrtelnosti to nebude žádný vážný problém. Navíc vypadal, že se mu bolest docela líbí.
.
Hidan si vzrušením skousne spodní ret. To, jak ho dokonale vyplňuje a tvaruje, je lepší, než si kdy představoval. Vyžívá se v tvrdších sexuálních praktikách, normální člověk by měl několik dní určitě potíže s pozadím, ale to se u Hidana nemůže stát. Navíc bolest jitří jeho smysly na maximum a dovoluje mu tak cítit každý pohyb či dotek jasněji a živěji než normálně. Natlačí se víc dozadu na Kakuzuův klín. "K-Kakuzu… mrdej mě, rychle!" Jestli si nepohne, tak si ho otočí na záda a ojede se sám.
.
Kakuzu tvrdě přiráží do potem potřísněného těla pod sebou a vůbec nehledí na to, že způsobuje mladšímu jen další bolest. Je mu to fuk, protože vidí, že Hidan se v tom vyžívá. Přidržuje si jej za boky, zarývá tmavě červené nehty do jeho kůže, dokud se zpoza nich nevyroní malá kapka krve a pod tlakem přírazů nezačne klouzat níž a níž, dokud nespadne s lehkým "ťup" na matraci pod nimi. Cítí, jak se blíží pomalu, ale jistě ke svému vrcholu.
.
Hidan se svíjí slastí, všechno je až moc dokonalé. Neukojený klín se ozývá a on neváhá a rukou si sjede mezi nohy, prsty sevře svou erekci a začne se ukájet v rytmu přírazů. Hůře se mu jen na jedné ruce drží stabilita. Ohlédne se, aby viděl do Kakuzuovy tváře. Má soustředěný výraz a z pootevřených rtů mu unikají steny. Ten pohled ho tak vyhecuje, že v penisu pocítí známý tlak a za chvilku potřísní zvalchované a ne moc čisté prostěradlo bělavým spermatem. Hlasitě zakňučí, když se udělá.
.
Semknutí svěrače okolo jeho penisu ho donutí chvíli na to vyvrcholit také. Teplé sperma se roztříští uvnitř bělovlasého, ale ven se ještě nevysune. Zůstává uvnitř a vydýchává nedávný orgasmus. Už nemá sílu se dál udržet na svých nohou a celou svou vahou se položí na muže pod sebou, který pod tíhou zkolabuje na postel. Zůstává ležet na jeho zádech a dech se rozlévá po sametové kůži těla ležícího pod ním.
.
Hidan se cítí takový naplněný - ne tělesně, ale spíš duševně. Po dlouhé době se v jeho duši rozkládá klid. Po orgasmu přecitlivělé tělo vnímá intenzitu tlaku váhy nad sebou mnohem více. Za krkem ho lechtá horkost, s pravidelnou frekvencí pohybující zpocenými vlasy. Pomalu, ale jistě ho dusí. Neklidně se zavrtí, aby Kakuzuovi naznačil, že by se mohl uráčit zvednout. Zas jako jo, zašukali si, ale to ještě neznamená, že mu bude dělat matraci.
.
Starší pochopí jeho náznaky, vytáhne ochablý penis ven z útrob bělovlasého a sedne si na okraj postele. Nohy spustí na dřevěnou podlahu a zahledí se do prostoru mezi chodidly. Sakra, zakleje v duchu, takhle podlehnout. Je naštvaný na svou slabost, až teď mu dochází realita celé situace. Ojel toho uřvaného nukenina, a ještě se mu to líbilo! Tohle se už nikdy nestane!
.
Hidan, netušíc jeho myšlenkové pochody, se k němu důvěřivě přitulí. Obejme ho zezadu pažemi a položí si bradu na vypracované rameno. "Kakuzu, jaký to bylo?" Kdyby tušil, co se v hnědovlasém odehrává, tak by se radši neptal.
.
Předchozí otázku bere jako výsměch - a ten si tedy rozhodně nenechá líbit. Kakuzu účinně potlačí chuť chytit toho smrada pod krkem a pěkně mu s ním zakroutit. Namísto toho se jen zhluboka nadechne, aby se sebral a neudělal něco, čeho by později mohl litovat. Zatřepe jen ramenem, čímž odstrčí hlavu bělovlasého, která mu na něm doteď sídlila. Cítí, jak se Hidanovy paže, které jsou obtočeny okolo jeho trupu v intimním gestu, na jeho tělo ještě více natisknou a nechtějí jej z objetí propustit.
Jako malé děcko, pomyslí si na setinu vteřiny, než se i přes tuto překážku postaví na obě nohy a po chvíli chytí obě dvě předloktí v železném stisku a odtrhne je brutální silou od sebe pryč. Chvíli má pocit, že je Hidanovi snad utrhl, toto tvrzení však jeho mysl opustí v okamžiku, kdy se jedna z Hidanových jakoby automaticky-přichycovacích končetin opět objeví, tentokráte prsty omotaná kolem jeho zápěstí. Kakuzu se otočí směrem ke svému partnerovi. Posléze prolomí ticho: "Jdu se projít ven. Musím si pročistit hlavu." Slova prolétnou vzduchem stejně rychle jako šíp a Hidan nemá ani šanci nějak zareagovat, než se hnědovlasý Kakuzu navlékne do svého oblečení, ležícího opodál, a vyjde ven z úkrytu.
.
Hidan jen vyjeveně sedí na posteli a poslouchá rychle se vzdalující kroky. Vůbec nepočítal s možností, že toho starého mrzouta popadne rapl a zmizne kdovíkam. S povzdechem posbírá své oblečení s úmyslem nasoukat se do něj. Kakuzuovo sperma na stehně mu zahalovací úmysly zhatí. Dojde ke studni, aby se mohl trochu očistit. Nakonec je zpocený jako prase. V domku si sedne na druhý schod přesně naproti dveřím. Počká si na svého parťáka. Nenechá ho jen tak beze slova proklouznout. Kakuzu nemůže popřít, že se mu to nelíbilo, tak si to snad v hlavě urovná. On sám má jasno.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ája Ája | Web | 14. června 2014 v 13:23 | Reagovat

,,Kakuzu, jsi tak krásný, když jsi mrtvý." ...néééé xDDD v tu chvíli jsem fakt přestala vnímat a začala se smát :D. Hidan je tak neuvěřitelně autentický :D.

2 Smajli Smajli | Web | 14. června 2014 v 23:29 | Reagovat

Hahahaha, tahle dílovka je boží =D Hidan vynalezl opravdu skvělý využití svýho kinjutsu =P A Kakuzu nakonec docela i povolnej, chlapec, no jo, v Akatsuki to asi museli mít těžký, na sex nejspíš nebyl čas =D

3 Suki Ashikaga Suki Ashikaga | Web | 17. června 2014 v 22:13 | Reagovat

jak je ten jashinista vynalézavý :D
to by mě teda rozhodně nenapadlo, použít to jako ,,sexuální praktiku" :D :3
Kaku-chan, uvědom si, že tvůj úd od nynějška patří jen a jen Hidanovi ♥
Jashine (Ivanitko), děkuji ti :D

4 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 17. června 2014 v 22:52 | Reagovat

[1]:Hidan je skvělá postava.
[2]:Jedině Pein a Konan to měli dobrý, byli furt spolu.
[3]:Tak uvidíme s jakou se Kakuzu vrátí zpátky z lesa :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.