Získat srdce lva V. - Sázka

5. června 2014 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  Získat srdce lva
Shisui dostane, za své špičkování, od Sasukeho velmi delikátní úkol.


"Hahaha, co to pořád dneska máte s těmahle otázkama? Vypadám snad v tom tričku teple nebo co?" vyprskl Sasuke smíchy, pohodlněji se uvelebil a zcela neomaleně si hodil nohy nahoru na Shisuiův stůl. "Vyspal by ses s klukem?, Líbal by ses s klukem. Asi si to začnu brát osobně, abys věděl," vyplázl na svého bratrance jazyk.
.
Přesně jak si myslel, ten se jen tak nedá, ale on mu ukáže, o co přichází. Upil ze své sklenice a postavil ji na stůl. Možná bude potřebovat obě ruce. "Takže tvrdíš, že na to nemáš koule, co?
Si samý smích a řeči, ale kdyby došlo na lámání chleba, tak co bys dělal? Stáhl bys ocas nebo by ses výzvě postavil čelem?" popichoval Shisui a čekal, co na to jeho protějšek.
.
Sasukeho úsměv zmizel, jako bys sfouknul svíčku. Provokace tohohle typu byly pro jeho vrozeně hrdou povahu a zpupný temperament vůbec ty nejúčinnější. Nejmladší Uchiha zúžil oči do tenkých škvírek, když si podmračeně svého bratrance prohlížel, a z jeho hlasu se vytratil žertovný tón. "A můžeš mi prozradit," pronesl chladně, "co je jako na líbání s chlapem tak hrdinskýho? Řekni mi jedinej rozumnej důvod, proč bych měl něco takovýho dělat."
.
Shisui se zamyslel, bude to těžší, než si myslel, ale tímhle přehadováním akorát ztrácel čas. Potřeboval Sasukeho přinutit, než stihne Itachi dokvačit zpátky. "Ani ne před hodinou jsi tvrdil, že bys do toho šel a teď se cukáš. Nevím, co si o tobě mám potom myslet. Že jenom vypouštíš z pusy bláboly, nejsi schopen dostát svému slovu? Nemyslel jsem si, že můj bratranec je taková baba." Schválně hodí ještě mírně povýšený obličej, aby jeho slova vypadala věrohodněji.
.
"Cože? Baba?!" zopakoval po něm Sasuke, jako by nemohl uvěřit vlastním uším. "Pokud si dobře vzpomínám, tak byla řeč o sexu a mělo to dvě podmínky, který prakticky nikdy nemůžou bejt splněný zároveň." Odhodil si vlasy z obličeje, aby Shisuiovi mohl přimhouřeně opětovat ten upřený oční kontakt, přičemž vzdorovitě zkřížil paže na prsou v nepřístupném gestu, aby nedal najevo, jak se ho Shisuiova slova dotkla. On přece nebyl žádný zbabělec a nikoho nenechá, aby ho tak nazýval… ani vlastního bratrance.
.
"To je teorie, takže co? Máš na to, nebo ne? Protože by mě fakt zajímalo, koho vlastně mám v rodině. Chlapa, co si stojí za svým, nebo babu. To mě přivádí k tomu, jestli to tam dole máš v pořádku." Musel se uchechtnout, provokovat toho malého zatvrzelce je vážně sranda, ale potřebuje, aby se to pohnulo správným směrem.
"No, myslím, že sis už ve sprchách v tělocvičně mohl všimnout, že to mám v kalhotách naprosto OK. Ale jestli seš slepej, tak tvůj problém," zavrčel Sasuke, "za svým slovem si stojím. A neboj. Až se někdy stane, že se podaří splnit obě dvě ty podmínky naráz, budeš první, kdo se to dozví, jestli tě to uklidní."
.
"Páni, ještě žes mi to připomněl. Málem bych zapomněl, že jsem tě viděl nahého. No a ohledně těch tvých podmínek," udělal ve vzduchu pomocí prstů uvozovky, "upito máš dobře, takže kdo ví, jestli by se ti vůbec postavil. Obě jsou splněny, takže co, budeš se pořád vykrucovat?" Poslední provokace, jestli tohle nezabere, tak bude muset vymyslet něco jiného.
"Shisuii, nevím, co ty si představuješ pod pojmem na šrot, ale jestli je pro tebe mírný rozjaření obsahem tohohle spojení, tak to ve mně vyvolává dojem, žes ještě nikdy doopravdy na hadry nebyl," nadzvedl Sasuke obočí, "a kromě toho při líbání snad není nikdo nahoře ani dole. Takže vlastně naopak - ani jedna podmínka není splněná. O co ti vůbec jde?"
.
O nic co by se dalo považovat za slušné, pomyslel si Shisui. Bylo to s ním horší než s šutrákem. Studený a je s ním těžké pořízení. "Fajn, vsadíme se. Disciplínu si vybereš ty, ale musí se to odehrát dneska." Snad to vyjde.
.
"Cože?" vyštěkl Sasuke, pořád ještě trochu dopálený z bratrancova popichování, "o čem to zase mluvíš? Jakou sázku?" Upřímně byl z toho všeho vážně zmatený a nevěděl, co si o tom má myslet. Pořád ještě zachovával obranný postoj a zatvrzele si staršího Uchihu měřil.
.
"Slyšíš dobře. Vybereš úkol, který budu muset splnit, a když to udělám, tak jsem na řadě já. Jdeš do toho? Nemáš co ztratit," vyzval ho Shisui poslední možnou myšlenkou, která by na toho umíněného mladíka mohla stačit. Sasuke byl od přírody soutěživý, tak třeba se chytne.
.
"Podívej, bráchanče, víš, co ti řeknu? Že bys už neměl pít, když meleš takový hovadiny," odfrkl si Sasuke, který Shisuiovy řeči přičítal zvýšené dávce alkoholu. Za normálních okolností by s něčím takovým nesouhlasil v okamžiku, kdy se mu zdálo, že jeho bratranec je mírně přiopilý a tedy nezodpovědný za své chování. Ale Shisuiovy urážky pořád ještě pálily, takže se rozhodl pro jednou porušit svoje zásady a vychutnat si ho. "Fajn, jak chceš," ušklíbl se a krátce si olízl rty, jak přemítal, jaký nejvíc ponižující úkol by mu mohl napařit. Odkudsi z obývacího pokoje až k nim dolehl hlas jejich nejméně oblíbeného strýčka:
"Říkám ti, že mám pravdu!" Podle všeho hádka ještě pořád pokračovala, jinak by se ostatně Itachi už dávno vrátil. Sasukemu to však přineslo nečekanou inspiraci.
"Mám to," luskl prsty a s nepříjemně sladkým úsměvem se zahleděl na svého příbuzného. "Tak teda. Chci, aby šel hned teď zpátky do obýváku a před všema tam dal Madarovi pořádnou pusu. A pěkně na rty, když seš tak ujetej na to líbání s chlapama. Na to se rád podívám." V duchu byl však přesvědčený, že o něčem takovém si může nechat leda tak zdát. Nikdo, nikdo, kdo měl všech pět pohromadě, by se neodvážil Madaru ztrapnit před publikem. I bez publika to bylo o hubu. Každopádně si tím zajistil výhru v každém případě - pokud to Shisui odmítne, což bylo pravděpodobné, bude mít navrch, a pokud ne, tahle vzpomínka bude opravdu stát za cokoliv, co by si jeho bratranec případně vymyslel na oplátku.
.
Mohlo ho napadnout, že Sasuke přijde s něčím šíleným, ale proč zrovna Madara? Vždyť ho zabije. Pan velevážený Uchiha nejstarší z rodu a on ho má políbit přede všema. Ale když se podíval na druhou stranu misky vah, kde se skvělo líbání se Sasukem. Ááá, proč zrovna on?! Zhluboka se nadechl, pěkně si to na sebe vymyslel, ale chtěl bratranci ukázat, že se nezalekne ničeho. Kdyby odmítl, tak po předchozím provokování by úplně ztratil tvář.
"Dobře, udělám to," přijal obrazně hozenou rukavici. Neochotně vstal a šel se totálně ztrapnit před celou rodinnou a zbytkem osazenstva, které na dnešní oslavu určitě dlouho nezapomene.
.
Sasuke se ploužil za ním. U vchodu do obývačky zhodnotil situaci. Ženské vytvořily debatní kroužek na sedačce a zřejmě si vůbec nevšímaly mužské části, která se projevovala docela hlasitě. Roztrhaná do menších skupinek postávala v blízkosti polovypitého baru. Středem byl hlučný Madara a rozčilený Fugaku, a u nich s otráveným výrazem asistoval Itachi. Shisui přešel k Madarovi, chtěl to mít co nejdříve za sebou. Postavil se vedle něj a upozornil na sebe tím, že staršího zatahal za rukáv jako malé dítě. "Promiňte, že ruším, ale chtěl bych ti, strýčku, něco říct."
Všichni tři na něho stočili pohled, jeden úlevný a dva popuzené.
"Co chceš?" zeptal se poněkud necitlivě otázaný.
Shisui se k němu naklonil a chvíli mu něco šeptal do ucha. Madarovo čelo se prvně spojilo do jedné ostré linky, ale pak vyhladilo a docela spokojeně se usmál.
"Když to říkáš, tak něco tak malého na oplátku přežiju," souhlasil a ochotně se nastavil, aby ho mohl mladík políbit. Shisui tak neprodleně učinil, nemínil čekat, než si to strýc rozmyslí.
Jeho čin však nezůstal bez odezvy. Itachi vytřeštil oči a málem mu spadla brada, Fugaku si protíral oči, jestli vidí opravdu dobře, nebo má ve skleničce metanol, a kousek vedle se ozvalo dušení, jak se Izuna rdousil douškem vína.
.
Sasukeho reakce byla podobná té Itachiho a zahrnovala jednak vykulení už tak na kluka netypicky velkých tmavých očí, jednak šokované pootevření úst. Zatímco však zbytek společnosti byl Shisuiovou akcí paralyzován spíše v negativním smyslu, Sasuke měl co dělat, aby nevybuchl smíchy a nezačal se plácat do kolen se skandováním "O-pa-kovat! O-pa-kovat!" Zadržoval tyto projevy skutečně jen s největším úsilím a nemohl se dočkat, až bude zpátky v Shisuiově pokoji, kde se bude moct dosyta vysmát. Jen ho mrzelo, že si nemohl vychutnat Madarovu reakci, vážně ho zajímalo, co mu asi tak Shisui řekl, hajzlík jeden, že si to strejda nechal líbit.
.
"Shisuii!" zahřměl Izuna stále ještě se spodním podtónem šoku, "kolik jsi toho sakra vypil?!" S pokusem o úsměv se obrátil k ostatním: "Omlouvám se za něj. On jen… asi trochu přebral. Promiň, Madaro." Většina všech zúčastněných se s tímto vysvětlením spokojila, popravdě je daleko víc než to, že Shisui políbil svého strýce, zaráželo, že ho za to Madara nezabil. To bylo vskutku podivné, vlastně to bylo na celé té věci nejpodivnější. Když se nejstarší Uchiha opět obrátil k Fugakovi, aby pokračoval v přerušené hádce, Sasuke usoudil, že zábava skončila a může se jít klidně vychechtat. Přeběhl tedy zpátky do Shisuiova pokoje, kde se složil svému bratranci na postel v záchvatu hlasitého smíchu, z něhož mu do očí vhrkly slzy.
Všechno proběhlo nadmíru uspokojivě a Shisui se urychleně odebral zpátky. Však on tě ten smích přejde, až zjistíš, co chci na oplátku, pomyslel si, když zavíral dveře do chodby, aby měli klid a nikdo náhodou neslyšel to, co neměl. Chvíli pozoroval Sasukeho svíjejícího se v křečích ze smíchu na svém lůžku. Nechal ho uklidnit se a v duchu se těšil na následující chvilky. Konečně aspoň částečně dosáhne toho, po čem už delší dobu baží. Nemusel se bát, že by Sasuke na poslední chvíli cukl, to by mu k němu nesedělo, navíc když ho předtím tak vyhecoval svými řečmi. Byl zvědav, jak se k tomu postaví.
"Už si v klidu nebo mám ještě chvíli počkat?" Není času nazbyt, i když by si to mohl nechat na jindy, ale zase se mu nechce čekat, když má odměnu na dosah.
.
"Hahahaha… jo, dobrý, už jsem… hahaha… v pohodě," řehtal se Sasuke, i když už ho od toho veselí začínaly bolet břišní svaly. "To bylo boží!! Hahaha… škoda, že jsem si to nenatočil." Ještě několik minut se musel uklidňovat, protože pokaždé, když se pokusil promluvit, ho ta vzpomínka opět dostala do kolen. Konečně se mu podařilo se ovládnout natolik, aby jeho řeč nebyla přerušována neustálými výbuchy smíchu. "Panebože," otřel si pak zaslzené oči a několikrát se zhluboka nadechl, aby dostal vše pod kontrolu, "chtělo to aspoň fotku. Myslím, že tátu málem ranila mrtvice." Vyškrábal se do sedu a vstrčil si pramen svých černých vlasů za ucho, když se na Shisuie pobaveně zašklebil: "Prozradíš mi, cos proboha strejdovi řek, že tě nechal to udělat? Mohlo by se mi to hodit, až s ním někdy budu muset jednat. Takovou užitečnou věc jako jak přimět Madaru Uchihu, aby s váma nezametl podlahu by sis neměl nechávat pro sebe."
.
"To by se ti hodilo. Akorát bys toho zneužíval," odpálkoval ho okamžitě, "a navíc je to státní tajemství. Nic ti neřeknu, ani kdybys mě na kolenou prosil." Nebylo by dobré, kdyby se kdokoliv dozvěděl to, co Madarovi řekl. Bylo to od něj podlé jednání, ale účel světí prostředky. Kdyby se to provalilo, tak se svět nezboří. No, možná bude trochu drsnější a bolestivější. Ležérně se opřel o pracovní stůl a prsty obemkl hranu stolu. "Jsi připraven na můj úkol?"
.
"Já náhodou nic a nikoho nezneužívám," zazubil se Sasuke a v odpověď na bratrancovu otázku se uchechtl: "No jo, no jo. Tak sem s tím. Doufám, že po mně nebudeš chtít, abych políbil třeba záchodový prkýnko. I když… ve srovnání s Madarou se mi to jeví možná jako ta přijatelnější varianta," dodal po krátkém zamyšlení. Popravdě si ohledně nadcházejících chvil nedělal ani ty nejmenší starosti. Byl si jistý, že ať už Shisuie napadne sebevětší hovadina, tu nejhorší možnost už použil on sám.
.
V duchu si výskal radostí nad nadcházející chvíli, ale krotil se a nedal na sobě nic znát. Podíval se pevně Sasukemu do obličeje a ležérním hlasem mu sdělil jeho úkol. "Chci, abys mi dal francouzský polibek." Byl zvědav na jeho reakci.
.
Sasuke si založil ruce v bok a s napůl předstíranou dotčeností se ohradil: "Hele, to není fér, ty to stupňuješ. Já tě nenutil, abys strkal Madarovi jazyk do krku. A nechtěl bys být trochu originální? Nemohl bych třeba… já nevím… obětovat ďáblovi sousedovu kočku?"
"Ne, nemohl," odsekl tvrdým hlasem, "navíc já jsem to měl vymyšlené dřív, než jsi ty přišel s líbáním Madary a nadto usmrcování zvířat v zájmovém chovu bez příčiny je týrání zvířat. To bys mohl vědět." Chudák kočička, jak by k tomu přišla.
.
Ne snad, že by Sasuke Shisuiovu odpověď nepředvídal, bylo mu jasné, že po všech těch řečích o tomto tématu svoje slova zpátky nevezme. Nijak ho ani nepřekvapila jeho reakce ohledně týrání zvířat - koneckonců studoval veterinu. Jedna věc ho však v bratrancových slovech zaujala. "Jak to myslíš, žes to měl vymyšlené dřív, než jsme začali s těma úkolama?" podivil se. "Myslel jsem, že jsme předtím řešili líbání s chlapem v čistě teoretické rovině, netýkalo se to přece líbání s… no, s tebou."
.
"To je pravda, netýkalo. Jsem tě zkoušel, jak se na to budeš tvářit, a protože jsi byl tak odmítavý, nemohl jsem si odpustit tě poškádlit. Myslím ale, že taková zkušenost ti vůbec neuškodí." Snažil se trochu zmírnit jeho doptávání. Musí mu to podat nějak po trošce.
.
"Vážně myslíš, jo?" uculil se Sasuke. "Nevím teda, co na tom může bejt o tolik jinýho než s holkou." Poté na chvilku zaváhal a nejistě se po Shisuiovi podíval. "Ty, ale nepřijde ti to trochu… hmm… no, divný? Chci říct, jsme bratranci, a tak," připomněl mu věcně.
.
"Máš snad chuť jít poprosit Itachiho, aby si to se mnou vyměnil? Bráška bude určitě strašně rád," poznamenal ironicky, "nebo můžeš poprosit strýce Madaru, už s tím má ode dneška zkušenosti." Bylo to divný, teda alespoň ze Sasukeho strany. Ze Shisuiovy v tom byla namíchaná tělesná přitažlivost a i nějaké ty city, které už delší dobu skrýval.
.
"Ne!" odmítl kategoricky Sasuke. S Itachim by to bylo zrovna tak divný jako se Shisuiem, takže by to bylo jako z bláta pod okap, no a Madara už vůbec nepřipadal v úvahu. Ono když se tak nad tím zamyslel, vlastně ani sám nevěděl, jestli tak nějak existuje někdo, s kým by mu to divný nepřipadalo. "No tak dobře, udělám to, ty jeden starej zvrhlíku," prohlásil nakonec se stopou žertu. Nic jiného mu taky nezbývalo, slovo je slovo a on to svoje uměl dodržet. Ostatně se to určitě nebude nijak lišit od líbání s holkou. Když zavře oči, může si představovat třeba Temari. Zvedl se tedy z bratrancovy postele a rozhodným krokem ke svému příbuznému přistoupil na délku několika centimetrů. Musel se povytáhnout trochu na špičky, aby se k němu mohl naklonit, celá ta situace mu ale přišla natolik absurdní, že nedokázal potlačit cukání koutků a ještě než se jejich rty mohly setkat, vyprskl smíchy. "Promiň," omluvil se následně a musel se několikrát zhluboka nadechnout, aby se uklidnil. Silou vůle se mu podařilo zatlačit předsudky do pozadí a nutil se vtisknout pomocí své fantazie Shisuiovi Temariny rysy, což nebylo vůbec lehké už jenom proto, že Shisui byl zhruba o dvě hlavy vyšší než objekt jeho zájmu. Učinil druhý pokus a tentokrát se ovládl - zavřel oči a jeho rty se setkaly s těmi Shisuiovými.
.
Jeho sen začal nabývat reálných obrysů. Srdce mu tepalo jako splašené, už jen když se přiblížil, a málem se protáhlo mezi žebry a vyskočilo ven při prvním dotyku. Nechal Sasukeho si trochu zvyknout na nový pocit. Nespěchal, taky by se mohlo stát, že by se lekl a bylo by po všem. Zpod přivřených víček sledoval jeho tvář, jemně a cudně opětoval lehké polibky. Chtěl, aby Sasuke sám prohloubil jejich spojení, ale měl nesnesitelné nutkání začít jako první.
.
Sasuke se k Shisuiovi choval naučeným způsobem, tedy skutečně jako k dívce. Koneckonců, bylo to opravdu skoro stejné. Tedy minimálně tělesně. Shisuiovy rty byly možná trochu užší, než byl zvyklý, ale kromě toho byly zrovna tak poddajné a příjemné. Taky jeho bratranec jinak voněl, ne sladkým květinovým parfémem, ale pánskou kolínskou, což mu překvapivě nevadilo a to i přesto, že to bylo tak nějak… mužné. Jediné, co ho trochu vyvádělo z míry, byla ta nutnost se při líbání natahovat vzhůru a ne se naopak sklánět, což pro něj tedy bylo naprosto nové. Ne že by s tím měl problém jako takový, jen… stoupat si při líbání na špičky byla holčičí výsada, tudíž si připadal jako v neobvykle podřízené pozici. A to mu moc po chuti nebylo.
.
Shisui musel přiznat, že Sasuke uměl líbat dobře, ale choval se k němu něžně jako k dívce. Sám by si udal trošku živočišnější ráz, ale nějak se k tomu nemohl donutit. To, že se s ním líbal, na něj mělo určitý paralyzující efekt. Sasuke se tvářil tak nějak neutrálně, s divným stínem nechuti. Neustálé pohupování na špičkách bylo trochu rušivé. Shisui to vyřešil jednoduchým řešením. Rukama lehce přejel po bratrancových bocích a sjel jimi pod zadek. Pozdvihl ho a položil na desku pracovního stolu. Teď byli výškově vyrovnaní.
.
Sasuke vzhledem k zavřeným očím Shisuiův manévr nemohl předvídat, takže sebou škubnul, když náhle ztratil oporu podlahy, což ho zaskočilo. "Ježíš, co děláš?" vyjekl Sasuke, ale raději se nechal vysadit, aby ho Shisui třeba neupustil. "Jsem se lek." Navíc ho mírně udivilo, jak lehce ho bratranec unesl. Jasně, díky svému téměř ještě chlapeckému věku vážil oproti dospělému Shisuiovi o pěkných pár kilo míň, ale stejně. Odkašlal si. Teď, když polibek přerušil, se vrátily i určité rozpaky. Uhnul očima a nepatrně se začervenal, když se otázal: "Stačí?"
.
Shisuiův mozek byl trochu v útlumu. Jednak z požitého alkoholu a blízké přítomnosti Sasukeho těla. Takže než otázka dospěla na správné místo a byla zpracována, chviličku to trvalo. "Úkol zněl trochu jinak. Myslím, že tohle by se nedalo považovat za francouzský polibek," prohlásil divným tónem hlasu, který i jemu samotnému zněl zvláštně. Prohlížel si bratránkovu tvář krásně zčervenalou studem a neodolal. Zvedl ruku, zatím položenou na Sasukeho stehně, a dotkl se narůžovělé líce jemné jako okvětní lístky květin.
.
Mladší Uchiha byl malinko zmatený z toho, že se nedokázal vyznat v Shisuiový očích. Byly lehounce rozšířené a lesklo se v nich něco, čemu v tomhle kontextu nerozuměl. Také bratrancovy fyziologické projevy se zdály tak trochu podivné - zcela určitě se mu hruď zdvihala o něco rychleji a měl i dojem, že stoupla teplota jeho těla. Předpokládal, že to měl na svědomí alkohol, když mu však konečky Shisuiových prstů přejely po tváři, instinktivně cuknul. "Vážně na tom francouzáku trváš?" zeptal se nejistě.
Zklamaně stáhl paži pryč, nemohl čekat, že se mu vrhne okolo krku po první puse. Sasuke nevypadal vůbec uvolněně, spíš napjatě a nervózně. Dál by ho netrápil, ale neměl jinou příležitost, pochyboval, že by se mu někdy podařilo něco podobného zopakovat. Sasuke by se tak jednoduše už nedal. "Trvám na tom, nebo jsi dostal strach?" Popíchnutí nikdy nezaškodí, zvlášť v jeho případě.
.
"Tss," pohodil Sasuke vzdorně hlavou, "nevím, z čeho bych měl mít strach." Doopravdy to nebylo o tom, že by se bál, spíš mu to jen připadalo divné. Ale nehodlal před svým bratrancem ztratit tvář, nechtěl přece vypadat jako patnáctiletá panna. Aby dodal svým slovům váhu, natáhl se, popadl Shisuie za vlasy v zátylí, což by si k dívce nikdy nedovolil, a poněkud razantněji si ho tedy přitáhl k dalšímu polibku. Samozřejmě okamžitě znovu zavřel oči, už takhle stačilo to psychické vědomí, že se jedná o osobu stejného pohlaví, navíc jeho příbuzného. Raději se proto nechtěl dívat na to, co spolu provádějí, protože to, co nevidí, to se tak nebere… To, že měli teď obličeje na stejné úrovni, mu docela pomohlo, nerozhazovalo ho to tolik. Tohle už mu připadalo známější. Proto také teď byl polibek z jeho strany jistější, sebevědomější a nedělalo mu už takový problém plynule přejít k francouzskému líbání - jeho obratný jazyk poprvé vnikl do bratrancových úst.
.
Šel na to zhurta a to se Shisuiovi líbilo. Ani se neopovážil odporovat a okamžitě se podvolil. Jazyk pronikající mezi jeho rty ochotně pustil dovnitř, ani na vteřinu nezaváhal a oplatil mu stejnou minci. Byl tak krásně teplý, jemný a mazlivý. Rukou přejel po Sasukeho zádech a trochu víc ho k sobě přitiskl. Prsty mu zajel do rozježených havraních vlasů a nechal je mezi nimi prokluzovat. Mezi spojenými rty mu uniklo tichoulinké zavzdychnutí jako znak šílené emoční bouře vířící uvnitř.
.
Oproti svému původnímu přesvědčení se Sasuke začal do polibku vžívat. A docela si to i… užívat. Ne že by mu pořád nepřišlo zvláštní se tu vykusovat s klukem. Jenom… už mu to tolik nevadilo. Shisuiova ústa byla horká a povolná a Sasuke si ani neuvědomoval, že se v nich začíná chovat se stejnou vášnivou dobyvačností, jako by se líbal s dívkou. Mapoval si ty vlhké prostory jako nově kolonizovaná území a zkušeně si pohrával s cizím mokrým jazykem. Protože se dobrovolně na tu chvíli připravil o zrak, byly jeho ostatní smysly ještě ostřejší, intenzivně vnímal Shisuiovu vůni, která mu vlivem okamžiku začala připadat i docela přitažlivá. Trhl ale sebou, když ho k sobě starší Uchiha víc přivinul, a aby mezi jejich těly vytvořil aspoň malou bariéru, nechal kolena u sebe, jak tak seděl na pracovním stole, a nedovolil tak Shisuiovi se mezi ně natěsnat. V dalších důvěrnostech už ale tak zdrženlivý nebyl, například bezděčně přemístil svoje neposedné prsty z bratrancova zátylku a místo toho lehce vzal do dlaní jeho obličej. Cítil, že i jeho tělesná teplota stoupla a dech se stával rychlejším a mělčím. Ačkoliv si samozřejmě něco takového odmítal tak úplně přiznat, líbilo se mu to.
.
Za žádných okolností nezavřel oči. Pohledem hltal Sasukeho tvář před sebou. Možná to byla škoda, že své temně černé panenky schovával za víčky a chvějícími se vějířky řas, ale ovlivnit to nemohl. Shisui si náležité užíval každičký dotyk ať už rtů, jazyka nebo prstů na obličeji. Chtěl cítit, jak mu tluče srdce, ale to mu Sasuke svými koleny odepíral. Co už, nemohl mít napoprvé úplně všechno, co si zamanul. I když vidina to byla nesmírně atraktivní. S poplašeným pocitem zaznamenal přibližující se kroky po chodbě za dveřmi. Ty znamenaly jediné: Itachi se vrací. Neochotně se oddálil od rtů mladšího a trochu trhavěji se nadechoval, pět metrů, rozhlédl se po pokoji a zaznamenal židli blízko u sebe. Urychleně se na ni posadil, dva metry, přejel ke konzoli a ťuknutím do ovladače rozsvítil černou obrazovku. V ten moment se otevřely dveře a dovnitř nakráčel Itachi s úlevným výrazem ve tváři.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Suki Ashikaga Suki Ashikaga | Web | 5. června 2014 v 19:41 | Reagovat

oh my jashin :D
to je tak sexyyy :3
není nic lepšího, než si při večeři přečíst dokonalé yaoi :3
když o tom tak přemýšlím, tak být na Shisuiově místě, asi bych Sasukeho už dávno znásilnila :'3 :D
Watashi wa Seme desu! :DDD :3

2 a2l a2l | E-mail | Web | 6. června 2014 v 17:01 | Reagovat

Tak blízko, Itachi, tak blízko! :D
Ta "hádka" ohledně té sázky je tak reálná... pochybuji, že by to někdo napsal tak dobře sám :) Sasuke je děsně paličatej :D

3 Ivanitko Ivanitko | Web | 8. června 2014 v 9:17 | Reagovat

[1]:Shisui možná také :3, ale všechno má svůj čas.
[2]:Takovou hádku by sám nikdo nenapsal, to ti můžu potvrdit.

4 Ryunka Ryunka | E-mail | Web | 20. června 2014 v 18:53 | Reagovat

Sasuke, ty mrcho jedna tvrdohlavá rafinovaná :D A Shisui má opravdu obdivuhodnou odvahu, zajímalo by mě, co asi Madarovi řekl, že s ním strejda nevytřel podlahu :D
...a Sasu si to nakonec docela užil :3
A opět, obdivuju Shisuiovo sebeovládání a trpělivost, to se opravdu jen tak nevidí :D

5 Ivanitko Ivanitko | Web | 20. června 2014 v 20:37 | Reagovat

[4]:Charaktery postav se nám konečně začínají trochu projevovat :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.