Láska v sedle XXIII. - Poslední závod

1. července 2014 v 7:00 | Ivanitko + Asway |  Láska v sedle
Narutův závod je opravdu tím posledním.


Ráno je pro Naruta moc příjemné. Tulí se ke svému spícímu miláčkovi a poslouchá okolní zvuky. Ani neotevírá oči, prostě si užívá toho skvělého pocitu být v náruči milované osoby. Do tváře mu ale bohužel svítí paprsky slunce, a tak ho chtě nechtě musí nakonec probrat. Konejšivý klid opadne, když zjistí, že už hodně dávno odbilo poledne. Na to mu stačí jeden jediný pohled na budík, postavený na nočním stolku.
Minato jim to sice povolil, ale… už teď táhlo na druhou odpoledne. A než se vyhrabou z peřin… Vždy jsou nějaké meze. Nezbude mu nic jiného, než se lehce začít otírat rty o ty Kakashiho, což považuje za dobrý způsob probuzení.
Šedovlasý má pocit, že ho něco lechtá na obličeji. Otevře oko a přímo před sebe rozespale zamžourá na Narutův obličej.
"Vstávej, ty ospalče. Víš, že bys mě měl vrátit domů?" podotkne, vida, že nespí.
"Hm, ale mě se ještě nechce. V noci krásně hřeješ, taková kamínka jsem tu už dlouho neměl."
"To by se ti mělo začít chtít, protože je už po druhé hodině."
"Cože?" vyjekne a posadí se, což má za následek, že mladíkovi uštědří ránu do čela. "Promiň," začne se omlouvat a pofouká mu bolístku. "Tak se honem obleč a pojedem."
Naruto se začne kroutit. "No, ale já bych se potřeboval osprchovat…"
Kakashimu je jasné proč. Vezme blondýna do náruče a oba se nasoukají do sprcháče. Ani nechce pomyslet na to, co tam dělali naposledy. Soustředí se jen na očistu. Mladík zesílil a může stát sám, ale raději si ho přidržuje, aby náhodou neupadl. Pak jej přenese zpět v obří osušce, ale blondýn na něj nespokojeně hledí. Pozdvihne obočí v němé otázce.
Naruto uhne pohledem a zabrble: "Staráš se o mě jako o děcko. Zvládnul bych to sám." Možná, dodá v duchu.
Šedovlasý se pousměje. "Tak dneska to ber jako trofejní odměnu a příště to můžeš zkusit."
Nachystaní a oblečení se nasoukají do auta. Po cestě každý přemítá o něčem jiném. Mladší se děsí reakce rodičů a starší přemítá o příštím přespání.
Netrvá to nijak dlouho a už zastavují přímo před farmou. K jejich překvapení venku není ani jeden z rodičů, ale z domu slyší bzukot vrtačky. Naruto vjede dovnitř, následovaný svým přítelem. První, co upoutá jeho pozornost, je to, že dveře na toaletu jsou dokořán a Minato tam stojí na poklopu od WC. V ruce ten hlasitý přístroj a vrtá do stěny dírky na polici, která tam donedávna ještě, pokud si dobře pamatuje, byla. "Co se stalo?" podiví se.
Minato sebou cukne, divže tu díru neudělá větší, než má v plánu. "Tohle mi nedělej! Držet to u ksichtu, tak si udělám díru doprostřed čela," zabručí typicky nakvašeným hlasem. Momentálně si ale nemůže být nikdo jistý, jestli je to tou poličkou nebo jejich pozdním příchodem. "Víš, tvoje drahá matka tu polici přervala různými čistícími přípravky, a prostě ani ty šrouby nedokázaly tu tíhu udržet. V pro mě nejmíň vhodnou chvíli povolily a já jsem myslel, že mi ten kus dřeva vyrazil mozek z hlavy. Byla to příšerná bolest! Hlavně, že už měsíce připomínám, aby si je dala jinam." A potom dokončí, co chtěl, a opatrně sleze dolů. Otočí se na ty dva a ztuhne. "Kdyby sis na krk pověsil hawaiiský věnec s kytkama, tak by to bylo míň nápadný než tyhle fialový cucfleky! Hnus…" Znechuceně se mu zkřiví obličej. Následně si podá poličku a znovu se vrátí na své vyvýšené místo, aby ji mohl přišroubovat. "Kakashi, že bys hejbnul zadkem? Kisame je venku a já postrádám třetí ruku na to, abych si ten zatracenej krám podržel sám."
"Jo, jasně," přispěchá hned a rukama mu ji přidrží.
Mladík raději pokračuje v cestě ke kuchyni, kde musí jistě čekat jeho drahá matinka. "Ahoj ma…"
"No ahoj, vy jste se uráčili vrátit? Já myslela, že jste se do té," prohlédne si jeho krk, "postele už nastěhovali." Použije velmi ironický tón a z toho, jak rázuje kuchyní, je jasné, že je velmi nahněvaná.
Nechce ji provokovat, a tak raději nic dalšího neříká. Za chvíli se objeví Kakashi. Jakmile zmerčí Kushinin nakvašený výraz, radši se uskromní na obyčejné "Ahoj". Políbí Naruta na rozloučenou a radši rychle vystřelí pryč. Má dnes ještě pár lekcí ježdění a musí si připravit koně.

Naruto svědomitě cvičí a chodí na rehabilitace, až se konečně dočká dne, kdy jde bez opory. Všichni výskají radostí. Definitivně se uzdravil. Školu s pomocí Sasukeho dožene a udělá zkoušky, takže nepropadne.
Uzdravení má i stinné stránky. Otec, vida, že je plně uschopněn, ho zapojí do práce na farmě. Jasně že ho hned nepošle štípat dříví, manželka by ho zabila, ale začne postupně od lehčích prací. S Kisamem si rozumí víc než dobře. Pomalu by v něm hledal druhého otce, až má Minato podezření, že mezi sebou kujou pikle. Vzhledem k tomu, že okolo farmy je spousta ježdění a přemísťování různými motorovými vozidly po státních silnicích, musí si udělat řidičák. Zvládne ho levou zadní. Kakashi mu půjčuje auto, což je něco jiného než traktor, jedoucí rychlostí šneka.
Často se objevuje ve stáji, kde má možnost se setkávat se svým přítelem a mazlit se s Kuramou. Jedinou nevýhodou tady je přítomnost Gaary a dnes má zase to štěstí se s ním potkat.
"Uzumaki se došel podívat, jestli mu nechcípla kobyla," uchechtne se. Ví, jak Naruta vytočit.
"Není to kobyla, tak mu tak laskavě neříkej. Já taky nemám nic proti Shukakuovi," odsekne naštvaně.
"To by sis dovolil jednou. Stejně s tím svým žebráčkem už nikam nepojedete. Na závodění nemáte!" doráží.
"Říkal kdo? Když budeme chtít, tak budeme závodit," vzdoruje statečně.
"No jasně. V sobotu se jede Písečná zlatka. Jestli tam nebudete, tak mi jenom potvrdíte moje mínění." Drcne do něj, když prochází okolo a zmizí v sedlovně.
U ryzáka v boxu si stěžuje: "Co si ten náfuka vůbec myslí?! Já mu dám. Pojedem a vyhrajem!" Čím déle o tom přemýšlí, tím mu to připadá těžší. Chce, aby jel Kakashi i jeho rodiče, ale říct jim to do očí, tak ho zavřou do pokoje a nikdy nepustí ven. Bude to muset udělat lstí. "Kde ksakru vezmu auto?"

V hledišti je hodně lidí, i tak Kakashi najde Narutovy rodiče rychle. Přisedne na volné místo vedle rudovlasé. "Naruto ještě nedorazil?"
Žena se k němu otočí. "Říkal, že píchli kolo. Tak ho spolu s Itachim spravují, ale prý to do začátku závodu stihnou." A to se její syn tak moc těšil.
Naruto nervózně postává v paddocku. Tíží ho, že musel lhát, ale jinak to nešlo. Od Uchihů si půjčil auto. Neřekl jim pravý důvod, schytal by. Nakukal jim něco o nouzové situaci doma a podobné věcí. Itachi byl shovívavý a klíčky mu půjčil. Rodiče a Kakashiho nechal jet samostatně, i když šedovlasému to bylo velmi podezřelé. Ani na závodišti příprava není jednoduchá. Všechno si musí vyřídit a nachystat sám. Gaara po něm hází významné ksichty a každou chvíli dorypuje, kde nechal osobního šoustače. Má chuť mu rozbít tu nevymáchanou hubu, ale drží se. Dnes ho roznese na kopytech.
S těžkým srdcem, ale vidinou vítězství vyskočí Kuramovi na hřbet a popojedou ke startu.

Mezitím na podiu Kakashi udržuje lehkou konverzaci se Kushinou. Ihned ale zmlkne, když pořadatel vyhlašuje jména jezdců a je mezi nimi Narutovo jméno.
Všichni se okamžitě napřímí, jestli slyšeli dobře. A ano, u startu je připraven statný ryzák spolu s jezdcem v oranžovém trikotu a bílých rajtkách. Kushina by sebou bez Minatovi opory rovnou sekla a oběma mužům skočí srdce až někam do krku. Tváře se jim stáhnou starostí. Jak to, že tuhle lest neprokoukli? Ale to už se odstartuje a koně vyběhnou.
Namikaze se okamžitě na šedovlasého osopí. "Ty ses zbláznil? Pouštět ho na závody! Já tě zabiju!" vyštěkne a nemít v náručí svoji manželku, pravděpodobně by jeho pěst skončila někde v Kakashiho obličeji.
"Neměl jsem o tom ani potuchy!" brání se okamžitě, ale pohled pozorně upírá na vzdalující se zadky koní.
"Ne? A jak by si sem toho koně přitáhl, to sem na něm asi doklusal?" nezapomene dodat svoji ironickou poznámku. Jak sebou při štěkání cuká, poměrně směšně pohazuje Kushinou, která už se probrala a ani za mák se jí jejich chování nelíbí. Ráda by se soustředila na závod, ale to se zdá bohužel nemožné.
Muž, sedící právě před červenovlasou, dostane neúmyslný kopanec do hlavy, jak se žena svému manželovi snaží vysmeknout a zároveň se posadit. "Proboha živého, běžte si kopat lidi jinam!" otočí se na ně nakvašeně neznámý. "Nešel jsem sem proto, aby mě tu přizabili nějací praštění idi-"
"Mlčte!" osopí se na něj dlouhovlasá. "Tam jede můj syn. A jestli se mu něco stane, zatímco vy tu na nás pokřikujete svá moudra, tak vám tu hlavu ukopnu z krku!" Jde vidět, že má velmi napjaté nervy a ani chlápek se ji nesnaží krotit.
I oba spolusedící se uklidní. Neradi by další kopanec schytali oni. Závod už je v polovině a podle všeho se Naruto dosud drží.
Zprvu je nervózní, od úrazu nezávodil a pekelně se mu klepou ruce. Pak si připomene, proč to dělá. Nejen že Gaaru uzemní, ale sám sobě dokáže, že na to má. Raději nechce myslet na své blízké. Musí se soustředit na závod. Drží se pěkně za prvními koňmi, až se mu podaří prodrat k rudovlasému. Snad neudělá hloupost s bičíkem jako minule. Po pár skocích plynule předjedou Shukakua, dostávají se do vedoucí pozice a prodlužují náskok. V cílové rovince to ostatním závodníkům nandávají o tři koňské délky. Davy šílí. Tak úchvatný návrat jezdce nikdo nečekal. Jako vítězové objedou slavnostní kolečko a přiklušou si pro žlutou kokardu za první místo. Po dekorování vidí Kakashiho, rychle se přibližujícího jejich směrem. Seskočí a s úsměvem čeká na milovaného muže. Místo pochvaly, tu snad ani nečekal, dostane ráznou facku, až se všichni podívají jejich směrem. Naruto šokovaně hledí a na hořící tváři si drží ruku.
Šedovlasý ho chtěl původně zohnout přes koleno a pořádně mu vyčinit za nebetyčnou a nebezpečnou blbost, kterou udělal. Nedokáže odolávat smutným očím barvy oceánu a sevře ho pevně v náruči. "Naruto, už nikdy tohle nedělej. Víš, jak moc jsem se bál, že se ti něco stane? Při každém skoku jsem trnul hrůzou. Skončíš se závoděním! Slib mi to!"
"Já…" zamyslí se, "skončím. Dneska jsem jel naposledy. Slibuju," pousměje se nakonec, i když v tom je něco málo smutku. Závodí rád, ale… asi by už nikdy neměl nervy na závody. A rozhodně ne na facky, tře si pálivou líc.
"Děkuju," zamumlá Kakashi vděčně a zaboří nos do blonďatých vlasů. V duchu si připomíná, že Naruto je v pořádku, nic se mu nestalo a nemusí se o něj zase bát.
Přicházejícím rodičům se naskytne poměrně dojemný pohled. "Nejradši bych tě seřezal," zabručí jeho otec nakvašeně, ale při dobré pozornosti je vidět menší poloúsměv, který mu přelétne po rtech. Matka se tváří také úlevně, dokonce se usmívá široce a po pár sekundách se k pěknému objetí připojí.
"Minato…" natáhne k němu ruku.
Ten se ušklíbne. "Ani náhodou."

KONEC

Kdo vydržel až do konce této povídky, tak vám děkuji, že jste četli, někteří komentovali a tím povzbudili naši mysl a zahřáli srdce. :)

Malá rekapitulace pro zvídavé:
Počet stran: 129
Přímo a nepřímo uvedené postavy: 46
Počet erotických scén:
  • Líbačky 8
  • Masturbace 2
  • Sex 12
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Qu7u Qu7u | Web | 1. července 2014 v 11:43 | Reagovat

Konečně konec! Ale je mi to taky líto... tahle povídka je upe kawaii ☺ To jeprvní povídka, kterou jsem od tebe přečetla, ale nejspíše se vrhnu hned na další :-D

2 Smajli Smajli | Web | 1. července 2014 v 12:23 | Reagovat

Minato nezklamal až do samého konce =D A při tom, jak líčil tu nehodu s poličkou, jsem se málem počůrala smíchy =D Vše se v dobré obrátilo ^_^

3 Ája Ája | Web | 1. července 2014 v 20:46 | Reagovat

Slovník Minata a Kushiny mě opravdu dostával xD. Jsem ráda, že to tak dobře skončilo, konec dobrý, všechno dobré :3

4 Seiya Kuroi Seiya Kuroi | E-mail | Web | 1. července 2014 v 22:52 | Reagovat

Jáj, o už je konec? Ach jo, tahle povídka mi bude chybět. Zvlášť Naruto a jeho zatvrzelá povaha :) A ty počty na konci mě celkem překvapili.

5 Ivanitko Ivanitko | Web | 2. července 2014 v 22:58 | Reagovat

[1]:Děkuji, jestli se to chce číst, tak jen  tak dál :D
[2]:Konec dobrý, všechno dobré.
[3]:Perfektní tečka na konci příběhu.
[4]:Mě taky bude chybět, protože Kakashi je moje srdcovka.

6 Aenai Aenai | 25. května 2016 v 1:57 | Reagovat

Komentuji bohužel až na konci.... Nemam sakra rada tvé psaní,mela bych spat a ne ješte díl ješte díl ... Užasne .... i malé zminky o ostatnich jako je Hidan jako sestřička ( to budou hezke sny)   a nebo Kimimaro. Gaara mi fakt pil krev... Překousla jsem i Uchihy. Pořad mi vrtá hlavou maš v nejaké povidce Kibu nebo Shino ???

7 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 25. května 2016 v 10:19 | Reagovat

[6]:U starší povídek klidně komentuj na konci, to ničemu vůbec nevadí a nesváděj na mě to, že nemůžeš přestat :D V povídkách si zakládám na tom, aby postavy byly pestré a objevovaly se v zajímavých kombinacích. Kiba a Shina... hm někde se můžou objevit jako vedlejší postavy, ale přímo na ně nic zaměřeného nemám.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.