Získat srdce lva XXVIII. - Překvapení

30. října 2014 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  Získat srdce lva
Shisui se vrátí domů brzy a překvapí Sasukeho, během jejich sblížení přijde na jednu nemilou věc.


Než se týden překotil přes víkend, myslel, že si vyškube vlasy zoufalostí. Ani nemohl být se Sasukem pořádně sám, pořád se někde někdo ochomýtal. Hlavně Itachi, kterému pořád nešlo do hlavy, kde vzal ten objev. Bratránek mu odmítal cokoliv říct, proto to pro něj bylo ultra zajímavé.
Konečně nastal dlouho vzpomínaný den. Shisui šel s Itachim normálně do školy. Měli ráno přednášku. Celou hodinu a půl sebou neklidně šil, až se musel vědomě zklidnit, protože sousedé se po něm škaredě dívali. Pak dal Itachi úsměvný sbohem a vystřelil do ulic, aby chytil pouličku. V dopravním prostředku se těšil, jak Sasukeho překvapí a snad i příjemně, jak doufal. Odemkl si vchodové dveře vlastním klíčkem a vešel dovnitř. Vyzul si boty a vyšel do schodů. "Sasuke, jsi doma?" Kdyby ne, všechna jeho snaha by byla zbytečná. Mohl mu to říct dopředu, ale chtěl ho překvapit.
.
Sasuke byl v tu chvíli zrovna v kuchyni a zaléval horkou vodou sáček třešňového čaje. Nutno podotknout, že teprve před dvaceti minutami vstával a stačil akorát vykonat ranní hygienu, plus na sebe hodit černé kalhoty a čistě bílé tričko. Byl by možná spal ještě teď nebo se minimálně válel v posteli, protože ho kromě povinností máloco dokázalo vytáhnout z teplého pelechu, ale zapomněl si včera vypnout budíka, kterého měl normálně nastaveného na sedmou ranní. Sice ho vztekle zamáčknul hned po prvním zazvonění, ale marná sláva, pak už se mu podařilo upadnout akorát do lehkého spánku, ze kterého ho probudilo jakési vřískající děcko venku na ulici. Co už, zítra měl ještě taky volno, tak bude mít možnost to dohnat.
Právě si dělal ten čaj, když ho zarazilo klapnutí domovních dveří. Že by tu některý z rodičů něco zapomněl? Povědomý hlas ho však vyvedl z omylu, nicméně byl pořád vykolejený, věděl totiž, že bratránek má být s Itachim na cvičení. S teplým hrnečkem v ruce tedy vykouknul z kuchyně do chodby. "Ahoj, co ty tady? Nemáš bejt ve škole?" zeptal se zmateně.
.
Seběhl schody zpátky a zářivě se usmál: "Překvapení, zařídil jsem si volno, abych mohl být s tebou." A pocuchal ho v rozježených vlasech. "Tys teprve vylezl z postele!" zhrozil se naoko. Měl volno, tak by se ani nedivil, kdyby spal. Vlastně najít ho v lůžku spokojeně si chrupkajícího by také nebylo špatné.
.
"No, a nejradši bych do ní zase zalezl," zívnul Sasuke, který se pořád ještě úplně neprobral. "Normálně bych ještě chrápal, ale protože jsem idiot, tak jsem si nechal nařízenýho budíka. A proč ses proboha ulil z přednášky? Seš se mnou přece skoro pořád." No, aspoň teda když byli oba dva v domě, což sice nebylo pořád, ale hodně často.
.
"To je pravda, ale teď jsme sami." Poslední slovo vyslovil se silným důrazem. "Když jsem věděl, že budeš mít volno, nemohl jsem si nechat ujít možnost být s tebou a cviko, na kterém teď tvůj bratr strká ruku do zadku nějaký krávě, jsem si nahradil minulý týden." Přišel k němu blíž a líbnul ho na líčko. "Moc jsem se na tebe těšil."
.
"Aha. Hmm…" Sasuke viditelně znervózněl, mělo mu to dojít, kruci! Vědět to předem, tak by… no, našel by si nějakou výmluvu nebo něco. Zatím neměl problémy vést s Shisuiem vztah, zkrátka proto, že nebyla skoro žádná příležitost, aby se k sobě chovali jinak než jako bratranci. Ale mělo mu být jasné, že to staršímu Uchihovi dlouho stačit nebude. "No, tak… bysme… mohli bysme si pustit nějakej film…" nadhodil Sasuke s naivní nadějí v hlase.
.
Shisuiovi lehce zacukalo oko. On se rozhodně na nic dívat nechtěl, na to měli příliš málo času, aby si to mohli dovolit. Navíc měl takový pocit jakoby se Sasuke chtěl z něčeho vykroutit. "To si můžeme nechat na večer. Rád bych s tebou dělal ty věci, které mám v přítomnosti jiných lidí zakázaný. Třeba jako tyto." Chytil Sasukeho za bradu a jemně ho políbil, odtáhl se a čekal na nějakou reakci.
.
Sasuke sebou trochu cuknul, když mu Shisui potvrdil tu domněnku, která se mu moc nezamlouvala. Tenkrát na tom Majálesu to bylo něco jiného, tam byli na veřejnosti a bratranec si nemohl dovolit moc věcí, zato teď byli v domě sami… ta myšlenka ho trochu děsila. "Počkej, já…" snažil se z toho nějak vyvlíknout, "to nejde, teď jsem vstával, ani jsem si nevyčistil zuby." Nebyla to pravda, koupelnu už navštívit stihnul, ale to Shisui přece nevěděl.
.
"Máš pocit, že mě tvoje ústní bakterie sežerou? Pokud na tom trváš, tak koupelna je volná." Neměl pocit, že by Sasukemu smrdělo z pusy a to stál přímo u něj. Takže i kdyby si je nečistil, tak by se moc nestalo. Nahlídl mu do hrnku, který držel v ruce. Třešňový čaj, přesně jak si myslel.
.
Sasuke vysledoval směr jeho pohledu a napadla ho poslední spásná myšlenka: "Teď jsem si udělal čaj, rád bych ho aspoň vypil. Nedáš si taky? Uděláme si dýchánek, myslím, že máma doplnila zásoby, koupila i ten tvůj stříbrnej. Co bylo vůbec na přednášce?" Sasuke se pokoušel celou tu věc jednoduše zakecat, i když v tom nebyl zrovna dobrý, na tohle byl odborník Naruto.
.
Shisui se na něj podezřívavě podíval, kdykoliv jindy by to možná přešel, ale nebyl Sasuke trochu roztěkaný? "Čajový dýchánek je pro holky," uchechtl se, "když jinak nedáš, tak si jeden dám." Hrnek teplé tekutiny ho nezabije, času má tak tři hoďky a těch deset minut než to vypije, ho nevytrhne. Přešel k lince a nasypal do šálku svinuté lístky a zalil je horkou vodou, co zbyla v konvici. Nechal dvě minutky louhovat a scedil. Zatímco si chystal pití, Sasuke si sedl na židli. "Už se těšíš na maturu?" zeptal se významně, on sám ji měl dávno za sebou a považoval to za nejlehčí zkoušku, kterou do teď udělal.
.
"Jo jo," odtušil bezmyšlenkovitě Sasuke, který měl momentálně největší pilno míchat si lžičkou červenou tekutinu ve svém šálku, ačkoliv v něm neměl žádný cukr, který by tím mohl rychleji rozpustit. Teprve pak ho napadlo se trošku soustředit na to, co mu vlastně Shisui říká. "Cože? Na maturu? Ne, jasně že ne," opravil svoje mínění, "ale asi spíš hlavně kvůli tomu, že pak zas budu muset jít jinam, což je škoda, mám to tam rád. Jsou tam skvělí lidi." Jedinou záchranu viděl v udržování konverzace, která by odvedla Shisuiovu pozornost. A hlavně hodlal pít ten čaj tak dlouho, jak jen bude možné. Třeba po kapkách.
.
Shisui se napil svého moku, teplota byla akorát, takže se nemusel bát o jazyk, nerad by se spálil. Chvíli udržoval nezávaznou konverzaci na téma škola a měl celkem rychle vypito. "Sasuke, ty sladíš?" Kývl k jeho hrnku, kde zuřivě máchal lžičkou. Jako mohl si to míchat, aby mu to rychleji zchladlo. Sám si neklidně pohrával s prázdným šálkem a přemítal, proč je Sasuke takový divný.
.
"Ehh… ne. To já jen tak ze zvyku," zamumlal Sasuke a s povzdechem odložil nástroj, který mu doteď tak dobře sloužil k oddalování. Aby ale nepůsobil až tak podezřele, přiblížil okraj hrnečku k ústům, i když si v čaji spíš jen smočil rty, než že by doopravdy usrknul. Přemýšlel, kolik času asi o samotě mají a jestli zvládne předstírat pití čaje aspoň hodinu. Případně co by mohl použít jako další výmluvu.
.
Shisui si ho chvíli prohlížel, načež natáhl ruku a vypůjčil si Sasukeho hrnek. Prvně ho důkladně prohlédl, pak opatrně přičichl a poté ochutnal. Vrátil čaj vyjevenému bratranci. "Jedovaté to nebude, ale studené rozhodně," zasmál se. "Jak dlouho ho míníš cucat, vždyť se ti to do té doby vyschne."
.
"Co nejdýl," vyhrkl Sasuke bez rozmyslu, načež si uvědomil svojí chybu a okamžitě se pokusil přehmat zamluvit. "Totiž, já… není fajn tady tak sedět a kecat? Rád si… rád si s tebou povídám," zvlnil rty do lehkého nevinného úsměvu, přičemž akorát doufal, že se na něm neprojevila tak silná nervozita, kterou právě cítil.
.
Shisuiův podezřívavý pohled se proměnil ve vědoucí. Sasuke se snaží zdržovat, ale proč? Myslel… myslel, to je právě ten problém, on jen myslel, ale pravda byla celou tu dobu jinde. Bratránek s ním evidentně nechce být. Bolestně ho píchlo u srdce a to si myslel, že…. "Sasuke, ty se mnou být nechceš, viď?" Pocity jeho mysli se mu přenášely na obličej.
.
"Ne, tak to není!" zavrtěl Sasuke vehementně hlavou, i když popravdě dost neupřímně. Jenže to mu pochopitelně nemohl říct, šíleně se bál, aby pak zase Shisui nepropadl depresi a neprovedl nějakou další hloupost. "Chci s tebou být, jenom… jenom…" horečně vymýšlel nějakou výmluvu, "já jen… nikdy jsem s klukem nechodil, takže prostě… n-nevím, jak… se chovat a tak…" No, ostatně to byla pravda. I když intuitivně to samozřejmě věděl.
.
Poznal, že Sasuke lže. Ta pravda mu sevřela hrudník bolestivým stahem. Bláhově si myslel, že by se do něj Sasuke mohl zamilovat a on si s ním začal z… lítosti? Chvíli přemítal nad neútěšnou situací, nakonec z ní vyvodil jediný pro něj přijatelný závěr. Sasuke má nějaké důvody, aby hrál to divadýlko. Nechá ho při tom a využije všechno, co se mu podaří získat. Přinutil se k veselejšímu úsměvu. "To je ten problém? Už jsem si říkal, kdo ví, co tě netrápí. Na chození s klukem není nic jiného než s holkou a v jiných věcech tě povedu, takže nemáš proč být nervózní. Nebo tvoje nervozita má ještě jinou příčinu?"
.
Sasuke si skousnul dolní ret. No, aspoň že mu na to bratranec skočil. Radši si nepředstavoval, jak by reagoval, kdyby zjistil pravdu. Už jednou mu skoro vykrvácel v náručí a rozhodně tedy netoužil po tom si to zopakovat. Ne že by tohle předstírání citů považoval za čestné. Bůh ví, že se za to nesnášel, ale pokud to Shisuiovi mohlo zabránit, aby si znova sáhl na život, tak to zatím nějak vydrží. Polknul a zavrtěl hlavou v odpověď na otázku staršího Uchihy. Těžko by mu koneckonců vykládal, že není moc nadšený představou, že s ním chce Shisui provozovat nějaké ty větší intimnosti, o sexu jako takovém nemluvě, to rovnou zamítal.
.
Kdyby nebyl do Sasukeho tak zamilovaný, nejraději by mu jednu vrazil. Na místo toho se postavil, oddělal studený rozpitý čaj bokem a opřel se o stůl před Sasukem. Chvíli ho pozoroval, než ho pohybem ruky donutil vstát. Sám si sedl na uvolněné místo a bratránka strhl k sobě na klín. "Voníš po třešních. Mohl bych ochutnat?"
.
Sasuke se v duchu zaobíral spíš tím, jak mu tahle pozice přišla nepřirozená. Na klíně nikomu neseděl už od dětství, takže mu trošku připadalo, jako by si ho tím Shisui tak trochu podřizoval, což se mu moc nelíbilo. Na jeho slova se chabě pousmál, ale nezapomněl na svou předchozí výmluvu. Pokud měla znít věrohodně, měl by se jí držet. "Ale já… musím si vyčistit ty zuby…"
.
Výmluva. "Tak utíkej." Nechal ho odejít a sám mezitím vylil zbytek čaje a opláchl hrnky. Přemístil se z kuchyně do svého pokoje a čekal, až se Sasuke uráčí vyjít z koupelny. Netrpělivým pohledem se kouknul na hodinky. Dával si načas. Mladší Uchiha všechno jenom zdržoval a on mu přece nechtěl ublížit, právě naopak. Přestala téct voda a bylo slyšet šouravé kroky. "Sasuke, jsem u sebe!" zavolal, aby jeho pokoj nepřešel.
.
Sasuke dělal poloviční kroky oproti normálu, jak se snažil oddálit nevyhnutelné. Nakonec se ale přece jenom ukázal ve dveřích, chvíli zůstal stát na prahu a přemáhal zaječí instinkty, než s tichounkým povzdechem vešel. Shisui zaujímal ležérní polohu v polosedě na své posteli. Sasuke si přisedl na její okraj, a ačkoliv se ještě nic nedělo, srdce už mu nepravidelně tlouklo a žaludek jako by mu někdo utáhl na uzel. K čertu, takhle nervózní nebyl ani při svém prvním sexu s holkou.
.
Jeho šnečí pohyby mu přišly docela vtipné, ale už seděl vedle něj a to mu stačilo. Sednul si normálně, aby na Sasukeho dosáhl. Chytil ho něžně za bradu a otočil svým směrem. "Tak už jsi nachystaný, nebo máš ještě nějaký neodkladný problém?" broukl tiše a lehce se otřel o jeho rty. Volnou rukou chytil tu jeho položenou na posteli.
.
"Ne," špitl Sasuke, co měl taky ostatně jiného odpovědět? Teď už by se snad mohl vytasit jenom s akutní migrénou, ale pochyboval, že by mu na tuhle otřepanou výmluvu bratránek skočil. Pro začátek tedy zavřel oči, to bylo asi to nejrozumnější, co mohl udělat. Půjde mu to líp, když se na Shisuie nebude dívat a připomínat si, že je to jeho příbuzný. Minule to zabralo dobře.
.
Při denním světle měl Sasukeho jako na talíři. Neunikly mu žádné nuance ve výrazu tváře. Třepetavý pohyb očních víček, nervozitou stažené rty a vypadal možná i trochu bledší než obvykle. Takhle zblízka cítil jeho plytký a krátký dech. Shisui trochu zapochyboval, jestli na něho má tak tlačit, ale nakonec… souhlasil. Přitiskl se ke rtům, užším než normálně. On už mu krev rozproudí.
.
Sasuke si nechal Shisuiovo počínání líbit, i když se zatím sám nezapojoval. Ne že by měl s líbáním s ním takový problém, koneckonců už to bylo asi počtvrté, co tohle provozovali, problém byl jenom v tom, že intuitivně tušil, že bratranec tak nějak neplánuje dneska zůstat pouze u toho. Rozhodně ne, když se kvůli tomu i ulil ze školy. Každopádně aspoň malinko povolil sevřenou čelist.
.
Zprvu myslel, že Sasuke dnes ani nepovolí sevření zubů, ale nakonec si dal říct. Ochotně vklouzl svým jazykem do horké tlamičky a užíval si jejich spojení. Rukama se rozeběhl po těle mladšího a vklouzl pod jeho tričko. Neodolal, přetáhl mu ho přes hlavu a odhodil na zem. Naskytl se mu úžasný pohled na odhalenou hruď, plytce se zdvíhající ploché bříško, které se pod jeho dotykem stáhlo dozadu.
.
Sasukemu trošku pomohl ten francouzský polibek, protože opět cítil potřebu se aktivně projevit, snad aby svému protějšku dokázal, že není žádná holka. Oči nechával stále zavřené, zatímco se jejich jazyky proplétaly a Shisuiovy dlaně putovaly pod jeho svrškem. Byly daleko větší než drobné holčičí ruce, na jaké byl zvyklý, ale při hlazení byly stejně teplé a obratné. Trochu sebou ale trhnul, když byl náhle zbaven trička a zaváhal, protože si nebyl jistý, jestli by ho měl Shisuiovi rovněž sundat, aby si oproti němu nepřipadal tak obnažený, nebo to tak nechat, protože se tím oddalovala možnost dalšího tělesného kontaktu.
.
Sasuke se tvářil poněkud rozpačitě, Shisui čekal, jestli se odváží a také ho vysvleče z černého svršku, ale moc se k tomu neměl. Vyřešil jeho dilema sám. Stáhl látku a tím obnažil vypracovaný hrudník. Přitiskl si Sasukeho k sobě. Dotyk kůže o kůži v něm vyvolával spalující pocity. Bez přerušení polibku si pomalu lehl a Sasukeho stahoval na sebe. Rukama přejížděl po zádových svalech až k lemu kalhot.
.
Sasukeho stejně jako už předtím vyváděla z míry ta absence měkkých dívčích oblin, ale jinak byla Shisuiova pokožka hladká a teplá a činnost jeho neposedných dlaní docela i příjemná. Nebylo to zatím tak hrozné, jak se obával, až na ty odchylky ve stavbě Shisuiova těla mu to přišlo vcelku i přirozené. Opíral se o lokty, aby na bratránkovi nespočíval plnou vahou a příliš ho netížil, zatímco se o to aktivněji zapojil do polibku, propletl svůj jazyk s jeho a zvědavě navštívil Shisuiovu vlhkou jeskyňku.
.
Sjel až na Sasukeho báječné pozadí a pevně ho stiskl, zároveň ho jemně kousl do rtu. Chvíli obdivoval jeho křivky, než zatlačil bratránkovi na hruď a následně ho povalil pod sebe. S očima prosycenýma náruživosti si prohlížel chlapcovu dokonalou tvář. Sklonil se k jeho rtům, ale přisál se k bělostnému krku. Dával si pozor, aby mu neudělal nějakou značku. Itachi by si okamžitě všiml. Cestoval po hebounké kůži až k oušku, které poškádlil špičkou jazyka.
.
Ne že by Sasuke neměl zkušenosti s touhle polohou, kdy byl on ten dole a jeho partnerka nad ním. Být nahoře byl vždycky znak dominance, u holek, které byly fyzicky drobnější než on, mu to však tolik nepřišlo jako teď se Shisuiem. Najednou si připadal o dost víc podřízeně než by se mu líbilo. Dokonce proti tomu chtěl zaprotestovat, ale dech mu uvázl v hrdle, když starší Uchiha polaskal jeho citlivé ucho a vyslal tak nečekaně vzrušivé impulsy do jeho nervové soustavy, až sebou drobně škubnul a málem i tiše zavzdychal. Ruce, které původně vztáhl, aby bratránka odstrčil, automaticky místo toho přejely po jeho žebrech a bocích, až skončily na zádech.
.
Shisui ho účelně dráždil na oušku a pohrával si s ním. Sám se třel o jeho stehno. Dneska si mínil Sasukeho vychutnat se vším všudy. Chtěl mu ukázat, že milostné hrátky s mužem nejsou o nic horší než s dívkou. Byl o tom silně přesvědčen. Opustil silnou erotogenní zónu a přes krk, kde cítil tepající aortu, důlek nad klíční kostí, nakonec zastavil u narůžovělých hrotů. Jeden polaskal jazykem a s druhým si pohrával mezi prsty.
.
Sasuke na okamžik propadl panice, když ucítil tu tvrdou vybouleninu, jak se proti němu tiskne, protože tohle… tohle bylo opravdu velice nezvyklé, a to i přesto, že na sobě ještě oba dva měli kalhoty. Snažil se soustředit čistě jenom na Shisuiovy rty, což naštěstí celkem dobře odpoutávalo jeho pozornost. Jeho péče věnovaná bradavkám ho nenechávala úplně v klidu, i když do plného vzrušení měl ještě daleko. Pořád nechával zavřené oči a dlaněmi přejížděl po bratrancových ramenou, což mělo i praktický důvod, kdyby ho třeba potřeboval nějak nutně odstrčit. Čím víc Shisui stupňoval intenzitu laskání, tím víc rostla teplota Sasukeho těla a drobné vlny slasti mu bouřily hormony. Proti svému přesvědčení mu unikl první tichý sten.
.
V tichu pokoje to slastné zasyknutí zaznamenal velice dobře. Shisui se těšil, až se Sasuke přestane ovládat a bude sténat bez ohledu na okolí. Pořád měl v živé paměti jejich minulou akci. Na ramenech cítil žhavé dlaně a pomaloučku polehoučku se posunoval níž… a níž. Kreslil si vlhkou cestičku až k jeho podbřišku, jazykem objel lem a nenechavými prsty zamířil k zapínání.
.
Mladšímu chlapci nebyl Shisuiův postup tak docela neznámý, dobře věděl, kam bratránek směřuje - nebo lépe řečeno, k čemu se chystá. Ačkoliv si sám nebyl tak úplně jistý, že to chce, a třebaže pořád ještě nepřekročil tu mez, kdy by byl tak vzrušený, že by mu to bylo jedno, neudělal nic, aby ho zastavil. Z fyzického hlediska to nebylo nepříjemné a to morální se usilovně snažil pro tuto chvíli potlačit.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Akino Akino | 30. října 2014 v 17:13 | Reagovat

Bože, nevyjít dneska dvě kapitoly, ta se zblázním. Seknout to takhle přímo uprostřed.
Nemůžu říct nic jiného něž užasný. Rychle si jdu přečíst další kapitolu. :3

2 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 31. října 2014 v 16:14 | Reagovat

[1]:Když ono  se to do jedné nevešlo.

3 Ryunka Ryunka | E-mail | Web | 24. května 2015 v 17:56 | Reagovat

Tak tohle bylo hodně žhavé... Tady mi Sasu připomíná taková ta typická, červenající se a ostýchavá, ale nehorázně svůdná ukeťátka, jak to známe z klasických yaoi... :3

4 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 24. května 2015 v 22:46 | Reagovat

[3]:Jj, ale ukeťátko má pořád ostrý zoubky a nenechá se sebou jen tak dělat co se sememu zlíbí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.