Vůně třešní IV.

9. prosince 2014 v 7:00 | Ivanitko |  Vůně třešní
Suigetsu vymyslí bezva plán na strávení příjemného večera - půjde se pařit! Ale předtím než se tak stane, tak si Sasuke a parta dají jedno číslo na záchodech a budou se chvíli válet v posteli u Suigatsua doma.


Hodina chemie byla únavná a značně obtěžující, proto bylo zvonění vysvobozující a všichni najednou ožili.
Suigetsu se okamžitě přitočil ke své partě. "Mám supr nápad, co takhle si skočit na záchody dát jednoho čmouda? Bude prča a hned nám bude do konce výučka líp," lanařil je a hodnotil jejich přístupnost.
Karin se hned ozvala: "Já s váma na pánský záchody nejdu. Stačilo mi to minulý rok, když nás tam načapal třídní. Nechci to slyšet znovu, že aspoň já jako holka bych měla být rozumná a blablabla, aby se taky neposral, kdo ví, co dělal zamlada. Nedivila bych se, kdyby doma šlohl jednu Partyzánku a pak ji šlukoval jako svátost." Prohlížela si nově nalakované rudé nehty.
Suigetsu jenom pobaveně protočil oči. "Tak co ty, Sasuke? Dáme jednoho pěkně zabalenýho, voňavýho jdžointa?" Významně se poplácal po kapse, kde měl schované usušené lístky.
Sasuke se zakabonil. "Ne, fakt díky, nemám zájem o další průser. Minule mi to stačilo. Nemohl jsem si pomalu na druhý den sednout a ještě pořád mám domácí vězení." Nechtěl si koledovat o další problémy, už tak radši otci nechodil na oči a radši si nepředstavoval, kdyby se dozvěděl, že ve škole kouřil na záchodech.
"Ježíš, ty seš ale salát! Přece nebudeš trhat partu. Karin je omluvena z principu, ale ty snad máš koule na to, abys mohl jít na pánské… ne, neříkej mi, že seš transka!" Začal se Suigetsu tlemit jako pominutý, to zase vymyslel kravinu.
"Demente! Nejsem žádná transka!" rozhořčeně se bránil Sasuke, ten blbec ho uměl vždycky tak namíchnout. Neměl rád, když se někdo šťoural v těchto věcech, protože odtud už byl jen kousek k homosexualitě a on nesnášel urážení lidí, kteří za něco takového vůbec nemohou. Sám mezi ně patřil, byl si tím docela jist.
"Ale, ale, tady nám někdo vystrkuje bodliny. Takže jsi srab, to se dalo čekat. Myslel jsem, žes nám minule ukázal, že na to máš, ale vidím, že ses jenom přetvařoval. Asi budeš typická městská smažka, s kterou je škoda se zahazovat." Viděl, jak to ve spolužákovi vře a tohle přesně měl v plánu.
"Já ti dám takovou smažku, až ti zle bude. Příští přestávku jdem na to," zavrčel podrážděně Sasuke. Nebude ho pořád urážet! Tak půjdou vykouřit jednoho ubohýho jointa a aspoň konečně dá pokoj.
Světlovlasý popichovatel se zatvářil nadmíru spokojeně a už se těšil na další přestávku. Zbývalo jim vydržet jednu hodinu matiky a mohli jít porušovat školní řád. Mlsně se oblízl, už se těší. Taková mírná vzpruha, která uvolní celý den, není vůbec špatná.
.
O další přestávce stáli všichni tři svorně v zadní kabince a sledovali jak Suigetsu umně srolovává lístky do papírku.
"Tak, panstvo, já to pěkně roztáhnu a pak se bude kolovat. Sasuke, ne že si to vtáhneš jen do pusy, pořádně až do plic, ať z toho něco máš." Zazubil se mladík a zapálil jeden z konců ubaleného cigára. Otevřeli všechna okna, aby to náhodou nebylo na chodbě cítit a doufali v solidaritu spolužáků, aby je nenabonzovali.
Sasuke se trochu ošil, když konec jointa zahořel rudou září a brzy je obklopilo typické aroma drogy. Trochu zalitoval, že nebyl neoblomnější, nechtěl by vidět, kdyby je vyhmátli a dozvěděli se o tom rodiče. To by byl mazec, už tak měl domácí vězení, co by mu otec udělal? Radši na to nemyslet. Sledoval Juuga, jak s poživačným výrazem natáhl kouř do sebe. Chvíli ho podržel, než ho vyfoukl nosem ven a předal mu štafetu. Chvilku si pohrával s touhou to cígo hodit do záchodu a spláchnout. Spolužáci by mu to dali pěkně sežrat. Přiložil konec ke rtům a potáhl.
"Cucáš to, jako by to bylo jedovatý," vytkl mu Suigetsu, "šup, dej si ještě jednou a pořádně." Kdyby jim dal nějaký všivý matroš, tak ani nemukne, ale tohle byl jeho vlastnoručně pěstovaný. Strejda pro něj měl pochopení, ostatně mu mravy také moc neříkaly, byl potetovaný až hrůza, skoro modrej a ještě to jeho číro. Všichni se za ním na ulici otáčeli. Každej rok u něj měl políčko, protože pěstovat něco takovýho na balkoně nebo v pokoji by nebylo nejlepší, takhle rostlinky rostly do krásy.
Mladému Uchihovi nezbylo nic jiného než uposlechnout a vysloužit si spokojené zamručení od spolupachatelů trestného činu užívání omamných drog. Ještě několikrát si musel šluknout, než by špaček tak tiťernej, že ho Suigetsu poslal na výlet záchodovým potrubím.
Ze záchodků vyšli v poměrně dobré náladičce, zorničky lehounce rozšířené od vlivu THC a zapluli do třídy. Zbytek spolužáku zaznamenal typický zápach a bylo jim jasný, co dělali. Sasuke raději otevřel i poslední okno a dal si do pusy žvýkačku. Měli teď Kurenai, sice měla zvláštní schopnost objevovat se tam, kde byste ji nejmíň čekali, ale jinak byla mírná. Vytáhl si na stůl učebnici a sešit. Snad ho nevytáhne ke zkoušení.
"Sasuke, nepůjdeš s námi večer do města?" zeptal se rozjívený světlovlasý mladík. Rád kazil lidi jako Sasuke, takové ty slušné a poslušné dětičky rodičů. Ostatně dva takové měl v partě. Juuga znal už od školky, vždycky byl tichý, nenápadný a čestný. Tyhle vlastnosti se mu nikdy nepovedlo změnit, ale dokázal k nim přidat i pár nových, aby z něj nebyl takový suchar a hodný klučina. Karin na tom byla líp, prý už byla živelná odmalička. Takže se spolu rychle spřáhli a většinou táhli za jeden provaz, byť to mezi nimi často skřípalo a hádky byly na denním pořádku.
"Sám moc dobře víš, že po tom našel milým kouření mám zaracha," připomenul mu Sasuke s povzdechem. Už si asi vykouřil mozek z hlavy, že si nepamatuje vůbec nic. Přitom mu to už říkal několikrát, vyhul jeden, ale je s ním sranda. Není upjatej a je pro každou špatnost.
"To fakt jako nesmíš nikam? To je teda opruz, nechtěl bych. Naši mě moc nekontrolujou, máme doma takový volný režim." Jeho máma si s ničím nedělala příliš těžkou hlavu a nechávala je dělat si, co chtěli, aby se naučili samostatnosti, což v případě Suigetsua mělo trochu negativní efekt.
"Taky je mi to proti srsti, ale brácha mě má za úkol kontrolovat a on docela rád žaluje a teď je furt doma, protože nemá školu, pff. Takže utéct nemám kdy, ale hned jak mi skončí vězení, tak někam vyrazíme. Chci konečně trochu poznat, jak to tu chodí a tak." O prázdninách bude čas i na nějaké výlety, kino, diskotéky. Klidně by si šel trsnout. Třeba by mohl Naruto dojet nebo on za ním, záleželo by na tom, jak dobře by zpracoval matku.
"Ale, Sasu, určitě by se našla chvilička, kdybys mohl se mnou někam zajít. Hodinka se ztratí, jak nic nebo bychom mohli vyvenčit spolu tvého pejska." Karin si nenápadně sundala brýle a zkoušela svůj podmanivý pohled. Možná na některé kluky by to platilo, bohužel Sasuke nebyl jedním z nich.
Mladý Uchiha si všiml, že by ho nejraději sbalila, ale neměl v plánu se tím nechat vyvést z míry. "Promiň, Karin, ale u mě se většinou na všechno…" Byl přerušen hlasitým zvoněním. Doufal, že ho dívka nechá být, ale měl nepříjemný pocit, že se nenechá jen tak dobýt.
~~~
Zbytek měsíce uběhl jako voda. Ranní husté mlhy se rychle rozplývaly před nástupem horkého dne. Mlžná se zdála být vysušenou, v začínajícím letním období. Podle místních bylo na toto území netypické počasí, ale slibovali, že se to může kdykoliv změnit. Zlom nastává ze dne na den. Jednou měli takovou mlhu, že tři dny nebylo skoro vidět na krok. Naštěstí takový extrém byl výjimka, obyčejně se po ránu mlha ztrácela a znovu se připlížila až večer.
Jediné, čeho Sasuke na končícím roku litoval, byl konec výtvarného kroužku. Bavilo ho tvořit společně s ostatními a porovnávat výsledky mezi sebou. Jenže toho byl konec a on se mohl akorát těšit na dráhu policisty.
Ještě jednou tam byl na návštěvě Kakuzu a měl opět tendenci sledovat tvorbu Sasukeho. Mladík ho neustále uchvacoval svými schopnostmi a dovednostmi. Byl to balzám na duši, sledovat, jak kmitá tužkou po papíře. Byl opravdu talent, byl v pokušení nabídnout mladíkovi, jestli by ho nemohl vést, učit, ale nestihl to. Sasuke se mu obratně vyhnul, než se ho stihl zeptat. Měl z něj asi oprávněný strach, protože zjistil, že první rajče, které mělo být zralé, zmizelo. I když mu to nebylo po chuti, jaksi si zvykl na škodnou na zahradě. A psa, ten se vždycky objevil, když seděl na terase a chtěl se tulit. Je pravdou, že kdyby mu to vadilo opravdu hodně, tak mohl jít hledat díru v plotě a zatlouct ji, ale neudělal to.
.
Suigetsu: Sasuke, když jsi konečně volný, nezajdem zapařit do města?
Sasuke: Já nevím…
Suigetsu: Jak nevím, prostě jdeš a hotovo, něco popijeme a bude prdel.
Sasuke: Ještě nemám ani patnáct a naši mě určo nepustí.
Suigetsu: No právě, máš to za pár, uděláme takovou malou předoslavu. Rodičům nakecej něco, že budeš u nás doma a budem se věnovat něčemu nevinnýmu, třeba… hraní piškvorek :D
Sasuke: Ty jsi trotl :D, zkusím to doma nějak nenápadně předestřít, a když to projde, tak se domluvíme.
Suigetsu: Jasan :), jen počkej, ožerem se tak, že k nám polezeme po čtyrech!
Sasuke: Ty si fakt vůl, myslíš někdy i na něco normálního?
Suigetsu: Jasně, třeba na jídlo, to mi připomíná, že jsem ještě nevečeřel. Jdu si dát jogurt, když tak se pak teda ozvi, zatím čus, vole.
Sasuke: Čau.
Mladý Uchiha se zatočil na židli a přemýšlel, jak zpracovat matku, aby mu to přislíbila a otec svolil. Bude to oříšek, ale musí se o to pokusit, rád by někam šel, ale narovinu to říct rodičům nemohl.
.
Příležitost se mu naskytla hned na druhý den. Mikoto přišla domů o něco dřív a tvářila se spokojeně, měla dobrou náladu. Odložila nákupní tašku a začala vyskládávat věci na linku.
Sasuke se k ní přitočil a ochotně ji pomohl. Vycítil svojí chvíli, ale musí pozvolna, aby matka nic nevytušila.
"Sasuke, jak si užíváš práznin? Máš už něco v plánu? Už sis tu našel nějaké kamarády?" spustila na něj, dlouho neměla čas a ani chuť vyzvídat. V nové práci toho měla až nad hlavu, než se všechno usadilo, tak to bylo takové nepříjemné. Kolektiv ji nepřijal zrovna vroucně, očekávala trochu odměřené kolegiality, kdežto oni se tam všichni chovali jako jedna velká svorná rodinka a to zrovna nemusela. Nakonec si vydobyla trochu respektu a uznání.
Jejímu synovi to vyptávání přišlo velmi vhod. "Jo, už jsem si jich pár našel a právě jeden z nich mi psal, jestli bych k němu nezašel, abychom si spolu zahráli pár her a zkoukli nějaké filmy."
"To je bezva, klidně můžeš jít… doufám, že to není ten kamarád, se kterým jsi kouřil marihuanu?" To by mu okamžitě zatrhla, nebude podporovat vztahy, díky nimž může její dítko přijít k úhoně.
"Ne, neboj, je to někdo jiný." To byla lež jak věž, ještěže zrovna krájel rajčata, matka se rozhodla, že jim výjimečně uvaří lečo.
"To jsem si oddechla, kdy za ním půjdeš?" zeptala se spíše pro formu, než že by ji to zajímalo. Potřebovala mít trochu přehled.
"Ještě nevím, a víš… no… mohl bych u něj přespat?" V duchu se modlil, aby se v tom matka příliš nevrtala a jen mu to odkývla.
"Sasuke, víš, že to nemám moc ráda, když někde obtěžuješ přes noc." To by jí tak ani nevadilo, ale měla ráda všechno pod kontrolou a to spaní u cizích lidí neplnilo, i když… tuto sobotu byli s manželem pozvaní na docela důležitý polopracovní večírek a na Itachiho se s hlídáním mladšího syna nemohla spolehnout, tak nějak měla pocit, že když ho nechá samotného, tak se jejich dům stane sídlem neřesti a bezuzdé zábavy. "Ale jestli to jeho rodičům opravdu nevadí, tak bys u něj mohl být tuto sobotu, co ty na to?"
"Vážně?" rozzářily se mu očička, "Díky, mami." Lehce ji objal, divil se, že to tak lehce prošlo. Musí pak hned napsat Suigetsuovi, že akce nakonec bude.
"S otcem jedeme pryč, tak doufám, že budeš hodný, abychom pro tebe nemuseli nikam jezdit," zavyhrožovala mu naoko a poštěklila ho ve vlasech. Fugaku bude rád, že má Sasuke hlídání zajištěné. Pořád jí připadal moc malý na to, aby ho nechávala doma bez dozoru.
Mladý Uchiha si to velmi rychle odvodil, proč to matka tak rychle odsouhlasila, ale pro jednou mu to bylo k dobru. Jen se nesmí nechat od kámošů ožrat pod obraz, protože by mu pak mohlo být špatně a nechtělo se mu vymýšlet výmluvy. Dokrájel rajčata a samozřejmě při té příležitosti si nacpal plné bříško rudými plody. Sice Kakuzuovy byly lepší, ale preferoval pravidlo: Lepší rajče v žaludku, než rajče v lednici.
~~~
Sasuke si balil věci na spaní do batůžku, aby mohl jet k Suigetsuovi, když se u něj objevil Itachi a ležérně se opřel o zárubeň dveří.
"Slyšel jsem, že prý budeš taky pryč," nadhodil věcně. To, že bráška taky vypadne z domu, se mu hodilo do krámu, pěkně si může dovést nějakou slečnu na celou noc a nemusel se bát, že je někdo vyhmátne.
"Slyšels dobře, chceš ještě něco?" odpověděl mu ne moc přívětivě mladík a snažil se co nejrychleji dobalit, ale fenka mu to moc neulehčovala, protože se mu pořád ochomýtala pod nohama a zavazela.
"Slyšel jsem něco o pánské jízdě, beztak půjdete chlastat, co?" S jinou možností ani moc nepočítal, určitě se bratr dostal do nějaké party. On sám byl taky v jedné. Jenom se uchechtl, když si vzpomněl, co všechno vyváděli.
"Víš, co ti po tom může být? Veliký prd. Jedu ke kámošovi a naši mi to dovolili, tečka, konec diskuze." Dopl zip a nahodil si batoh na rameno. "Já zase počítám s tím, že tu zase budeš někoho šukat, což je mi celkem u prdele, ale nech na noc Murasaki venku, počítám, že s tvou rychlostí vstávání by se taky mohla počůrat." Dal jí k zadním dveřím kobereček a noci jsou teplé, tak se nebál, že by se nachladila.
"Tss, je to tvůj mazlík, ale když jinak nedáš, aspoň nebude otravovat." Musí otci navrhnout, aby udělali ve dveřích lítačky pro psa, jak maj v amerických filmech. Nebylo by to na škodu, aspoň by nemusel tu chlupatou potvoru pořád pouštět ven. Byla otravná.
Sasuke si jen odfrkl a vydal se do verandy, kde si fenka myslela, že jde s ním. "Murasaki, dneska tě s sebou nevezmu, ale zítra ti to vynahradím, ju." Podrbal ji za ouškama a líbl na čelo. Tvářila se tak smutně, že ji nechává doma. Nejraději by ji vzal sebou, což by nebyl nejlepší nápad. Chvilku se s ní mazlil, než už musel běžet na městskou. Po cestě ze sebe obíral chloupky, které se na něj nalepily, bude muset Murasaki vyčesat.
Cesta ubíhala pomalu, moc se těšil, nakonec mu myšlenka na řádění na diskotéce či baru nebyla proti mysli jako na začátku.
.
Po půl hodince cesty zazvonil u vstupních dveří paneláku na tlačítko se jménem Hozukovi. Chvíli se nic nedělo, než se z mikrofonu ozval ženský hlas:
"Hozuková, prosím."
"Tady Sasuke Uchiha, přišel jsem za Suigetsuem…"
"Tak pojď nahoru, odemknu ti." Ozvalo se bzučení odemčených dveří a Sasuke rychle vyběhl nahoru do pátého patra, nesnášel výtahy, vždycky měl takový stísněný pocit a někde v hloubi se obával, že by se mohl zaseknout. Ve dveřích bytu ho čekal světlovlasý kamarád.
"Čus, vole, tak co, už se těšíš?" vybalil na něj ještě než se Sasuke zul. Nedal mu ani pomalu prostor k nadechnutí a tlačil ho do svého pokoje, aby ho matka nepodrobila výslechu. Byla na to odborník a ještě by zjistila něco, co neměla. On jí tak trošičku nakukal, že jdou hrát bowling s kamarády. Nemohl jí říct, že jde chlastat, i když byla hodná, tak tohle by mu určitě neprošlo.
"Vždyť jsem ji ani nestihl pozdravit," vyknul mu Sasuke, sotvaže se ocitl v mladíkově pokoji. "Neubylo by tě, kdybys mě nechal." Přišlo mu to hodně neslušné, zvlášť když tu měl přenocovat.
"Prosím tě, nic se nestane. Matka je hodně zvědavá a nechci, aby se moc vrtala v tom dnešním výletě. Trošku jsem jí nakecal něco jinýho, aby mě pustila." Zazubil se, už se těšil, jak vyrazí.
"Ty jsi číslo." Uchiha se plácl dlaní do čela, ale opětoval mu stejné spiklenecké zazubení. "Kdy máme sraz s ostatníma?" On sám nevěděl, tohle měl ošefovat Suigetsu.
"Juugo nás kolem deváté vyzvedne, Karin přijde s ním… třeba si tam narazíš nějakou kočku. Co ty na to, zašukal by sis?" Schválně se nezmiňoval o Karin. Jeho kámoška se mu líbila, ale ona zájem neměla. Vždycky hleděla na jiné kluky a jeho přehlížela, byť se snažil na sebe upozornit, ale on ji jednou dostane, sliboval si.
Černovlasý mladík jen protočil oči, tohle téma z duše nesnášel. Každý by ho nejradši viděl s nějakou holkou v náruči a on neměl zájem. Ostatně kdyby jo, tak ve škole se na něj lepilo mnoho dívek, dokonce i pár starších. Mohl si vybírat. "Zklidni hormon, nemám v plánu si někoho hledat. Jdeme se bavit, ne?"
Druhý mladík se jen ušklíbl, on si pod pojmem zábavy představoval všechno dohromady. Ještě se uvidí, jak bude zpívat po třech skleničkách něčeho ostřejšího. Měl v plánu se opít, taky půjde do baru, kde má kámoše za barem, aby jim vůbec nalili. Hlavně je nesmí chytit fízli, to by byl dobrý průser. Tak přinejhorším věděl, kde je únikový východ. "Jasně, tak pojďme něco zapařit na konzoli, než ti dva dojdou." Kývl hlavou k ovladačům a vybral cédéčko se střílečkou. Pařili dobré dvě hodiny, když se rozezněl zvonek, ohlašující příchod zbytku party. Ještě bylo brzy vyrazit, pořádná párty začínala okolo jedenácté. Prostřídali se na ovladačích, kromě Karin, ta se vyžívala v jiné činnosti a tou bylo pozorování černovlasého adónise.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Smajli Smajli | Web | 9. prosince 2014 v 15:36 | Reagovat

Mám takový nekalý tušení, že ta oslava asi nedopadne úplně nejlépe =D A když má Sasan tu klaustrofobii, třeba by mohl uvíznout s Kakuzem někde ve výtahu, hmm? :3 Měl by důvod ho ošah... utěšovat =D

2 Akira Akira | 9. prosince 2014 v 17:35 | Reagovat

Sasuke ožralej podobraz a Kaku-chan ho vezme k sobě domů. :3

3 Okami Okami | 9. prosince 2014 v 18:22 | Reagovat

Jů! Zase další díl a zase se povedl. en tak dál!
*Smajli a Akira - tyhle nápady nejsou vůbec špatný 3:D

4 leleia leleia | E-mail | Web | 9. prosince 2014 v 20:45 | Reagovat

Suigetsua mám díl od dílu radši :D je to zvíře. No, třeba by se tam, kam jdou chlastat mohl náhodou objevit drahoušek Itachi :D

5 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 10. prosince 2014 v 22:41 | Reagovat

[1]:Dobrý nápad, to si třeba nechám do nějaké jednorázovky.
[2]::D taky dobrý nápad.
[3]:Njn, perverzáci jedni.
[4]:Drahoušek Itachi na brášku nevleze, to říkám předem.

6 Ája Ája | Web | 11. prosince 2014 v 23:38 | Reagovat

[5]: A nemůže drahoušek Itachi vlízt spíš do Sasukeho než na něj? :D

Netrpělivě čekám, kdy se konečně "něco" stane. Vůbec bych neopovrhla představou opilého a zhuleného Sasukeho, co si jaksi splete svůj dům se sousedovým :3 :D.

7 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 12. prosince 2014 v 10:50 | Reagovat

[6]:Bohužel nemůže :P
Přitažlivá představa.

8 Reita-chan Reita-chan | Web | 2. února 2015 v 12:35 | Reagovat

XD super čast XD Karin je proste super "čiernovlasí adonis" škoda že on by račej kluka XD...a predstav pri tom ako sa Sasuke nacpáva rajčatkami je cute XD XD

9 Ivanitko Ivanitko | 2. února 2015 v 19:51 | Reagovat

[8]:Jakože by při sexu jedl rajčata? No nevím, jestli by to stíhal :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.