Získat srdce lva XXXV. - Sasuke se brání zuby nehty

4. prosince 2014 v 7:01 | Ivanitko + Smajli |  Získat srdce lva
Shisui pěkně vyděsí Sasukeho ve sprše a připomenemu, že by si mohl pospíšit, aby se nerozpustil. Sasukemu to není ani trošku po chuti.


Sasuke se tak lekl, až se praštil do hlavy o poličku, na které stály šampony a podobné serepetičky, a bolestně vyjekl. Ruka mu automaticky vyletěla k místu úderu, a zatímco si třel naražené místo v mokrých vlasech, zamžoural přes opar páry na postavu svého bratrance. "Jak ses sem dostal?!" vyhrkl z větší části udiveně a z té menší i malinko zděšeně. Přece zamknul a starší Uchiha snad neuměl procházet zdí. Nedokázal navíc potlačit nutkání zakrýt si intimní místa, což bylo samo o sobě velice zvláštní, protože Shisui už ho nespočetněkrát viděl se sprchovat po trénincích aikida. Jenže tam byl vždycky tucet dalších nahých chlapů, takže se to tak nebralo. Znervózněle popošlápl, bylo mu jasné, že teď už má s vyhýbáním utrum.
.
"Dveřmi," odpověděl potměšile, "ještě neumím čarovat, abych prošel skrz zdi." Odlepil se od zamlžené desky dveří a přešel pomalu k Sasukemu. Ten ho pozoroval se směsicí emocí. Pomalu k němu natáhl ruku do proudu teplé vody, až dosáhl na vodovodní kohoutky a otočil s nimi. Průhledná tekutina okamžitě přestala téct. "Pojď ven, nebo opravdu protečeš kanálem." Poodstoupil a sebral osušku položenou na koši na prádlo. Roztáhl ji, aby se do ní mohl Sasuke hned zabalit.
.
"Tak to mi došlo, že zdí ani oknem to nebylo," ujistil ho Sasuke a s povzdechem se začal sušit, "ale můžeš mi říct, jak se ti podařilo odemknout? Neděláš náhodou tajně pro CIA nebo tak, že ne?" Zabloudil očima ke dveřím, protože ho napadlo, jestli snad Shisui nevylomil zámek, ale ten se zdál neporušený. Pátravě se tedy zahleděl na svého bratrance s nadzdviženým obočím, zatímco se otíral osuškou. Dával si záležet víc než kdy jindy, aby mu na kůži nezůstala ani kapička vody.
.
"Hups… že to nikomu neřekneš? Pracuji pro FBI jako tajný agent, ale pokud mě budeš chtít bonznout, tak tě budu muset odstranit," pronesl vážně beze stopy smíchu. Nakonec to cukání v obličeji nevydržel a rozesmál se nahlas. Vzal ručník, aby Sasukemu pomohl vysušit vlasy. "Když budeš hodný, tak tě to taky naučím," přislíbil mile a mokrou froté látku rozložil na topení, aby uschla.
.
"Hmm…" zahučel Sasuke, který měl momentálně největší pilno na sebe překotně házet oblečení. Což bylo dost kontraproduktivní vzhledem k tomu, že ho nejspíš Shisui brzy hodlal zase oděvu zbavit. Ale nemohl si pomoct. Navíc ho napadla ještě jedna myšlenka, jak postelové hrátky o několik dalších minut oddálit. "Jen si ještě ty vlasy vyfénuju, jo?" prohlásil, protože ručník sice odstranil většinu vody, ale pořád zůstávaly trošku vlhké.
.
"Myslím, že to není potřeba, protože se pravděpodobně za chvíli zpotíš," povzdechl si, "ale jak chceš." Posadil se na koš s prádlem. Bylo to jako zahánět myš do kouta. Byla malá a mrštná. Kocour zase mlsný a vynalézavý, nakonec ji stejně dostane! Nechal tedy Sasukeho zdržovat, popravdě ho viděl úplně někde jinde. S rukama založenými na hrudi sledoval jeho sušící snažení, vypadalo to, že si chce znovu prodlužovat svou činnost. Moc se s tím nepáral a vytáhl zástrčku ze zásuvky. "Máš je suchý, nemusíš si je upálit."
.
Sasuke se kousnul do rtu a pomalu spustil ruku s fénem. No, tak víc už to asi zdržovat nepůjde, a z toho poznání se mu žaludek malinko zatřepotal nervozitou. Aspoň si mohl uklidňovat svědomí tím, že udělal všechno, co bylo v jeho silách. Teď už by ho snad zachránil jedině… úraz. Mohl by nafingovat třeba zakopnutí a následné… co? Naražení kosti? Očima nenápadně prozkoumal práh u dveří. Byl dost nízký, šlo by to asi těžko, ale možná to zvládne. Sice ze sebe udělá parádního nešiku, ale účel světí prostředky, ne?
.
Shisui sledoval jeho zpomalené pohyby při uklízení vysoušeče vlasů. Vzpomněl si, jak Sasuke minule každý krok dělil dvěma, než došel za ním. Dnes tomu chtěl předejít. Jakmile se bratránek chystal vyjít z koupelny, chytil ho jednou rukou v podpaždí a druhou pod koleny a vyhodil si ho do náruče. Takhle si to čekání ušetří. S pobaveným úsměvem během chvilky přešel do pokoje, kde Sasukeho složil na postel. Sklonil se k němu a zašeptal mu do ucha: "Ve sprše jsi vypadal tak nádherně. Škoda, že jsi mě nechtěl přibrat," dodal jakoby posmutněle.
.
Sasuke sotva mohl uvěřit tomu, jak mu Shisui nevědomky zhatil plán. Kruci! Tak teď už se vážně vykroutit nedokáže, když ležel v posteli. Bude to muset přežít. Kdyby tak bratránkovi ve vztahu stačily jen polibky a maximálně necking. Ale to u dospělého muže mohl asi těžko očekávat, přece jen musel mít Shisui jisté… potřeby. Ne že on by je neměl, ale popravdě by si je snad radši vyřešil sám než tímhle způsobem. I když… minule to nebylo tak strašné. Vlastně si to předtím dokázal užívat, což byl možná i částečně ten důvod, proč se tomu teď tak bránil. Protože by si to užívat neměl, ne? Mělo by ho to odpuzovat. "Tak možná někdy jindy," odpověděl značně neurčitě na Shisuiovo konstatování.
.
"Dobře, já se příště budu víc hlásit, abys mě náhodou nepřehlédl," ušklíbl se, to ale Sasuke nemohl zaznamenat, protože měl obličej vedle něho. Prohrábl mu ebenové vlasy. Byly ještě teplé. "Voníš jako čaj na záněty," poznamenal, když si přičichl. Pach byl celkem silný, kdo ví, kolik ho na sebe za tu dobu ve sprše naplácal. Sjel k jeho dolní čelisti, bral měkkou a poddajnou kůži mezi rty a postupoval, dokud ho nezarazil lem trička. "Taky ses nemusel oblékat, za tu chvilku bys určitě nenastydl. Já bych tě zahřál." Musel se trošku zklidnit, už takhle na něho možná šel moc hr, ale bylo tak těžké odolat.
.
Sasuke nasucho polknul. Aby nemusel komentovat tu poslední větu, raději se chytil jiné z bratránkovy promluvy. "Čaj na záněty? No, jestli ti vadí heřmánek, tak se můžu jít ještě umejt něčím jiným," navrhnul se sotva znatelným nadějným podtónem, i když mu bylo víc než jasné, že s tímhle zcela jistě nepochodí. Ale co kdyby. Aby to ale nevypadalo tak hrozně vyhýbavě, pokusil se to rychle ještě zakamuflovat tím, že malinko pokrčil rameny a drobet nervózně se pousmál: "Rád bych ti voněl, víš." Ne že by se o to někdy staral, vlastně nepoužíval ani žádný parfém, jen deodorant, a sprchové gely ty, které se zrovna v koupelně nacházely.
.
"Mazej se umýt kopřivovým šampónem," rozkázal ironicky. Radši si Sasukeho přidržel, kdyby ho opravdu napadlo poslechnout. "Mě bys voněl i bez jakýchkoliv voňavek. Stačíš mi ty sám." Rukou mu zajel pod poodhrnuté tričko a přisál se k jeho ústům. Rychle si vydobyl vstup do horké dutiny. Nohou byl opřen mezi těmi Sasukeho a stehnem přitlačil na jeho klín. "Jsi krásný," vzdechl mu do úst.
.
Sasuke zavřel oči a měl v plánu je příštích bůhvíkolik minut neotevřít. Nechal v puse rejdit Shisuiův jazyk a silou vůle se snažil nepřipouštět si jejich pokrevní příbuznost. Škubnul sebou, když ucítil ten tlak Shisuiovy nohy v rozkroku, a automaticky se zabořil pánví trošku víc do matrace lůžka, aby tomu kontaktu unikl, i když to nebylo zas až tak nepříjemné. Aby ale nebyl vyloženě pasivní, zapojil po chvilce svůj jazyk do činnosti a šlehnul s ním po tom Shisuiově, aby ho zahnal zpátky a mohl se naopak vnořit do bratránkových úst.
.
Nechal Sasukeho dělat, co uzná za vhodné. Několik dlouhých minut se jen soustředil na spalující touhu lačnící po kontaktu se tělem mladšího Uchihy. Jednou rukou se opíral vedle jeho hlavy a druhou mu rejdil pod tričkem přes bok až na stehno. Přejížděl po hladké kůži a látce kalhot dlouhými a hravými pohyby. Sledoval, jak se zavřená oční víčka lehounce třepetají, a zalitoval, že se na něj Sasuke nechce podívat.
.
Mladší Uchiha se uvolňoval těžko, obzvlášť kvůli tomu, jak měl Shisuie nad sebou a připadal si pod jeho tělem trošku jako uvězněný. Nebyl zvyklý být dole. Nevzpíral se ale, protože zatím byly Shisuiovy doteky docela fajn. A taky byli ještě oba oblečení, takže se podvědomě necítil tolik ohrožený. Dál ho líbal, pohrával si s jeho jazykem a zvědavě zkoumal všechna zákoutí bratrancových úst. Dech se mu při tom o něco málo zrychlil.
.
Shisui byl náruživý. Bylo hodně přes půl roku, co měl s někým sex, a tato abstinence, byť narušovaná svépomocí, mu činila potíže. Měl chuť Sasukeho otočit a pěkně protáhnout, ale věděl, že by mu za to moc nepoděkoval. Musí na něho pomalu. Zvolna se překulil do boku a Sasukeho vytáhl nad sebe. Vnořoval se mezi ty svůdné rty a rukama přejížděl po jeho zádech až k bedrům. "Sasuke, chci se s tebou pomilovat," zašeptal mu vzrušeně do úst a prsty mu přejel přes rýhu mezi půlkami.
.
Sasuke, který původně uvítal změnu pozice, se Shisuiovým bezostyšným dotekem a ještě bezostyšnějším prohlášením pořádně vyděsil. Hrozba análního sexu s vlastním bratrancem donutila jeho svaly v první chvíli strnout, takže i jeho jazyk se zastavil v průzkumu těch teplých mokrých prostor. Ovládl prvotní impuls Shisuiovi jednu vlepit za tu drzost a místo toho se snažil přijít na nějakou diplomatičtější odpověď, která by nebyla tak prudká. "Pomilovat se dá různě," vypravil ze sebe nakonec a popadl staršího Uchihu za zápěstí, aby mu odtáhl ruku do bezpečné vzdálenosti od svého zadku. Byly přece všelijaké druhy sexu a rozličné způsoby, jak přivést někoho k orgasmu.
.
Tak nějak čekal, že se Sasuke bude vzpírat. "Vím, že je hodně způsobů, jak přivést partnera na vrchol, ale já teď myslím jen na jeden." Rty mu přejel po pulsující tepně na krku. "Chci do tebe proniknout, chci s tebou splynout v jedno tělo," řekl podmanivým hlasem a zajel mu prsty do vlasů. Byl by v sedmém nebi, kdyby svolil. Dneska se choval dost impulsivně, snad si to Sasuke nevyloží nikterak zle. Ale měl ho opravdu rád a sex s ním by byl třešnička na dortu.
.
Ačkoliv měla Shisuiova slova zřejmě působit jako spouštěče vzrušení, Sasukemu spíš obrátilo žaludek naruby, když si to proniknutí představil. Nedokázal zabránit tomu, aby se neotřásl znechucením. Nehodlal připustit, aby mu Shisui cokoliv strkal do zadku. Aby mu kdokoliv cokoliv strkal do zadku. "Podívej, myslím, že tohle jsme si minule vyjasnili," připomněl nuceně klidným hlasem staršímu Uchihovi jejich předchozí debatu na toto téma. Uvažoval, jestli mu má navrhnout, že by mu nebylo proti mysli, kdyby si Shisui našel ještě někoho bokem na sex. Protože s ním se ho nedočká.
.
Shisuie jeho slova zamrzela - a to hodně. Čekal je, ale slyšet je bylo bolestivější a mrzutější, než si představoval. Cítil, jak se mu Sasuke po jeho oznámení otřásl v náruči a vzrušením to rozhodně nebylo. "Já tě miluju… a… myslel jsem, že ty mě taky. Tak proč mě odmítáš?" namítl sklesle a vyloudil na tváři zmučený výraz. "Není to nic, čeho by ses měl obávat. Nikdy bych ti neublížil! Mám tě moc rád a je celkem přirozené, že s tebou chci mít intimnější vztah," hlesl a hleděl do duhovek černých jako noc, propalujíc ho svou silou.
.
Sasuke si povzdechnul, a pokud v něm jejich předchozí hrátky vyvolaly nějaké záchvěvy vzrušení, pak se jim je tím, kam se jejich rozhovor stočil, podařilo velice úspěšně zadusit. Odkulil se z bratránka vedle na postel a zkřížil nohy do tureckého sedu. "Já to chápu," ujistil ho, protože to ostatně byla pravda. Rozuměl jeho důvodům, ale musel mu taky předestřít ty svoje, aby mu dal jasně najevo, že s tímhle vážně nemá počítat: "Ale víš… já fakt… nemůžu. Přijde mi to hrozně nechutný, nechci nic takovýho provozovat." Nehledě na to, jak brutálně by to ponížilo jeho hrdost, kdyby měl Shisuiovi podržet jako… holka. Zaváhal a pokusil se nějak šetrně vyjádřit to, co měl na mysli: "Možná ale… totiž… vím, že by to pro tebe asi po čase mohlo být… ehm… obtížné, tak mě napadlo, že bys klidně mohl s někým… čistě nezávazně…" No, nebyl zrovna nejlepší ve vysvětlování.
.
Starší Uchiha se prudce posadil a vytřeštil na Sasukeho oči v němém úžasu. Tak tohle by od něj v životě nečekal. Slyšel dobře? Právě mu nabídl, aby si šel za jeho zády užít s někým jiným? "Sasuke, to snad nemyslíš vážně!? To bych tě měl podvést? Takhle si představuješ partnerské soužití?" hlesl úplně vykolejeně, ani to nemusel hrát. Fakt, že by si měl najít někoho na sex, se mu příčila neskutečnou mírou. "Já… to bych nikdy nemohl udělat. Zradil bych tebe a sám sobě bych se hnusil. Tohle po mě nechtěj," dodal rozhodným smutným hlasem. Moc nerozuměl tomu, proč Sasuke tak urputně odmítá sex. Musí to mít nějakou příčinu, to si byl jist. Ale jakou?
.
Sasuke si nejistě prohrábl vlasy. Tak tohle se mu moc dobře podat nepovedlo. Aby taky jo. V životě se nedostal do tak debilní situace. A pak že chození s klukem je úplně stejné jako s holkou. "Co ti na to mám říct?" zeptal se tiše a bez mrknutí se zahleděl Shisuiovi do tmavých očí. "Nechci, aby ses kvůli mně musel nějak omezovat, ale na rovinu ti říkám, že s tebou styk mít nebudu. Zvedá se mi kufr z pomyšlení, že bys… že by mi měl někdo něco strkat do zadku. Říkal jsem ti to už tenkrát na oslavě."
.
Shisui musel uhnout pohledem, nemohl tomu uvěřit - a on se tak snažil. Všechno dělal pomalu, netlačil. Snažil se v něm vypěstovat kladný vztah k jejich vzájemnému vztahu. Zahrnoval ho láskou a pozorností. Věděl, že Sasuke byl ze začátku spíše proti, ale všechno, co doteď udělal, přišlo vniveč. Kdyby ho ojel hned na začátku, tak by to měl za sebou, dušička by byla spokojená a taky by si mohl posedět v chládku nebo spíš v psychiatrické léčebně pro těžce choromyslné, kam by ho uklidil Fugaku, jenom proto, že je s ním příbuzný. Svedlo by se to na pomatení mysli po smrti otce. Hloubal nad Sasukeho důvody k nechuti. Když byli spolu, tak Shisui byl vždy ten, co si začal, byl aktivnější a udával směr jejich hrátek. Promítal si všechny jejich dostaveníčka od prvopočátku a hledal nějaký náznak Sasukeho důvodu. V tu chvíli ho nic moc nenapadalo. Chronická fobie z análního sexu, hemeroidy či jiné střevní obtíže či snad si to šetřil pro někoho jiného? Všechno tohle byly blbosti. Zakopaný pes ležel jinde. "Já vím, vyjádřil ses tam docela jasně, ale myslel jsem, že jsi změnil v průběhu názor," zamumlal skoro nezřetelně.
.
Sasuke se nepatrně zamračil a zkřížil paže na prsou v nepřístupném gestu. Měl chuť se sebrat a odkráčet do svého pokoje. Připadalo mu úplně zcestné, že by se tu měl obhajovat, proč se nechce nechat ojet od vlastního bratrance. Nebo od kohokoliv jiného. Tak jako on si nikdy na nikom sex nevynucoval, očekával, že se tak budou chovat i ostatní. Copak Shisuiovi nestačilo, že tu s ním hrál tuhle hru na partnery, když ho ve skutečnosti nemiloval? No, v tom byl možná ten problém. Protože to bratránek samozřejmě nevěděl. To ho ale nikterak neomlouvalo. Popravdě začínal znovu o Shisuiových citech pochybovat, protože koneckonců sex přece není ve vztahu všechno, ne? Nebo šlo staršímu Uchihovi opravdu jenom o jeho tělo? Protože pokud ano, pak litoval, že vůbec do toho chození šel a raději Itachimu neprozradil, o co běží. Třeba by se pak šel bratranec léčit. Několikrát se zhluboka nadechl, aby se uklidnil. "No, tak nezměnil. Na tohle opravdu ne," procedil mezi stisknutými zuby, "sorry, ale je to fakt nechutný." Bratránek si bude muset vybrat. Pokud chce vztah, dobře, ale bez sexu. A pokud chce sex, tak rozhodně ne s ním.
.
"Promiň, že jsem nerespektoval tvoje rozhodnutí," řekl spíš peřině než Sasukemu, jak klopil zrak. Málokomu se podařilo ho dostat do takové bezvýchodné situace. Neměl na výběr, musel se stáhnout a nechat bratranci prostor, jinak by se mohlo stát, že by o něj přišel - a to by teď určitě nepřežil. Vždyť pro něj bylo mučení smět se na něho dívat, ale nesahat. Přitáhl si kolena k hrudníku a objal je pažemi. Všechno bylo problematické a příliš se mu nechtělo do rozmotávání gordického uzlu. Jeho nálada od té doby, co vešel Sasuke do domu, z výšek radosti klesla do kalných chmur na samé dno. "Nechtěl jsem na tebe tlačit… promiň." Omlouval se jako kající se hříšník. Nic jiného mu také nezbývalo. Bude si muset všechno promyslet… později. Nyní na to nemá náladu ani vhodné rozpoložení, aby něco smysluplného vykoumal.
.
Sasukeho vztek, který se v něm tak nenadále zvedl, po Shisuiových slovech pozvolna vyprchal, jak bezprostřední ohrožení pominulo. Chvilku ještě překonával zpěněnou krev, ale při pohledu na bratránkův dojemně lítostivý posed ho zlost přešla a čelo se mu pomalu vyhladilo. Ne že by nechápal Shisuiův pohled na věc, bylo logické, že se s ním chtěl vyspat, jemu to asi připadalo normální a v pořádku. Ale on něco takového odmítal připustit. Odmítal se ponížit tak, že by mu měl podržet, udělat mu ženskou. Protože on přece nebyl žádná holka! Sasuke si unaveně promnul spánky, to bylo vážně poprvé v životě, co se pohádal kvůli sexu. Jestli se teda dalo mluvit o hádce, ono ostřejší výměna názorů znělo výstižněji. Upřel na Shisuie svoje půlnočně tmavé oči a opět se zhluboka nadechl. "Jo, dobrý," přijal jeho omluvu, "tak už to nech bejt."
.
"Hm," zahučel Shisui neurčitě. Natáhl se na postel a zavřel oči. Nechtěl vidět svého černovlasého anděla, kterak mu zavírá bránu ke svému srdci. Kéž by dokázal Sasukeho přinutit, aby se do něj zamiloval. Všechno by bylo jednodušší. City by byly opětované a mohly by růst, tvořit láskyplný prostor pro toho druhého. Utopie. Se Sasukem to byla všechno jednostranná akce, která vyprchávala do prázdna. Veškeré snažení šlo nazmar. Jak dlouho dokáže starší Uchiha hrát své divadlo? To nevěděl ani on sám. Byli jako dva herci bez scénáře.
.
Sasuke se díval na Shisuiův obličej potažený stínem. Nebyl si jistý, jestli ho tíží jeho odmítnutí, nebo provinilost. Možná to bylo obojí. Trochu ho to obměkčilo, přece jen na něj asi vyjel dost ostře. Stejně jako minule. Ale taky si ten trotl mohl spočítat, jak asi zareaguje! Nicméně teď už bylo pozdě to měnit. Nehodlal se mu omlouvat za to, že s ním nechce spát, to prostě dost dobře nešlo. Ale asi by mu měl dát nějak najevo, že se to ne nevztahuje na celý jejich vztah. Natáhl ruku, položil ji na hřbet Shisuiovy dlaně a lehce stiskl, aby mu tím němě vyjádřil, že je tu pořád s ním.
.
Shisui překvapeně otevřel oči, když ucítil dotyk na ruce. Pousmál se na Sasukeho za jeho gesto důvěry. Otočil ruku a pevně ji stiskl. Dívali se vzájemně do očí, ale těžko říct co vlastně jeden u druhého hledali. Pohled přerušil jako první Shisui. Vstal z postele, kde nechal vyležený důlek. "Půjdu se projít," oznámil neurčitým tónem a vypařil se ven.
.
Sasuke se za ním chvíli poněkud starostlivě díval a uvažoval, jestli ho nemá dohnat. Docela se bál, že zase provede nějakou hloupost, a ani v nejmenším netoužil zopakovat si jistý zážitek. Nakonec ho ale nechal jít, protože ho napadlo, že by to bratranec taky mohl brát osobně, jako že mu nevěří. Doufal tedy, že se vrátí živý a zdravý, když se přesunul do svého vlastního pokoje.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Akino Akino | 4. prosince 2014 v 19:21 | Reagovat

Obrat o 540°. Snad se tahle bouře přežene rychle

2 amehiko amehiko | E-mail | 4. prosince 2014 v 20:40 | Reagovat

Tuhle kapitolovku čtu strašně moc ráda :) napadlo mě co by se stalo kdyby Shisui Sasukeho začal ignorovat... Jestli by se pak k němu nezačal Sasuke po nějaké době hlásit sám...

3 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 6. prosince 2014 v 12:02 | Reagovat

[1]:A pak bude jasný den :D
[2]:To je teorie, v této chvíli by si Sasuke jednoznačně oddechl, že mu dal pokoj.

4 Ryunka Ryunka | E-mail | Web | 24. května 2015 v 20:44 | Reagovat

Dalo se to čekat. Oba jsou tak paličatí... Až to bolí...

5 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 24. května 2015 v 23:04 | Reagovat

[4]:Přesně, aneb když uke nechce držet.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.