Získat srdce lva XXXVIII. - Sasuke se překonává

18. prosince 2014 v 7:01 | Ivanitko + Smajli |  Získat srdce lva
Shisui ponouká Sasukeho k zajímavým sexuálním hrátkám a dokonce se mu ho podaří přesvědčit, což by se dalo považovat za dobrý výkon.


Sasuke se zprudka nadechl, když zaznamenal jeho dlaň, a lehce sebou škubnul. Nebyl ještě naplno vzrušený, ale v klidu už teda rozhodně taky ne. Tiše zakňoural, jak příjemné pocity v něm vyvolávaly Shisuiovy rty, které se otíraly o jeho nejsilnější erotogenní zónu. Jako by jím brněl lehký elektrický proud a rozechvíval jeho smyslové receptory slastí. Protože už teď svýma rukama nedosáhl na bratrancova záda, přesunul je dopředu. Bylo velice zvláštní hladit ty vypracované pevné svaly a nezvykle široká ramena. Při jednom doteku neúmyslně zavadil o Shisuiovu bradavku. Nebylo to tak dávno, co mu bratránek předvedl, že i u muže mohou být velice citlivé… Zaváhal, ale pak se trošku nejistě vrátil a tentokrát úmyslně objel hrbolek jedním prstem.
.
Shisui vzrušeně zasykl při Sasukeho dotyku na citlivém místě a zuby mu stiskl ušní lalůček a lehce za něj zatáhl. Nebyl pro Sasukeho přímým ohrožením a těšilo ho, že se dobrovolně zapojuje. Vytáhl ruku z jeho klína, kde prováděl příjemnou masáž, ale jen proto, aby mohl nenásilně stáhnout jeho kalhoty dolů i se spodním prádlem a odhalil tak intimní místa. Vzal napůl vzrušený penis do dlaně a pohnul nahoru a dolů.
.
Sasuke stisknul rty pevně k sobě, aby nezasténal. Vždycky byl rozdíl, když si tohle dělal on sám a když to dělal někdo jiný. Bylo nasnadě, co z toho bylo rajcovnější. Velmi brzy začal pod Shisuiovou rukou tvrdnout, a dokonce mu párkrát bezmyšlenkovitě vyšel pánví vstříc. Měl nutkání staršího Uchihu taktéž zbavit zbytku oděvu, aby se oproti němu necítil tak nevyrovnaně. Jenže to by pak znamenalo, že by se ho určitě musel… taky dotknout. A k tomu se sám od sebe ještě pořád nedokázal přimět. Místo toho ale věnoval zvýšenou péči jeho bradavkám, protože v tom měl aspoň z předchozích vztahů s dívkami praxi.
.
Činilo ho šťastným, že Sasuke pod jeho dotyky měl co dělat, aby nezasténal. Nechal mladíkův penis ve své ruce hladce prokluzovat a občas si dovolil zastavit a palcem promnout prokrvenou špičku. Zvedl se, chtěl Sasukemu vidět do obličeje. Jako vždy měl zavřené oči, jemně nakrabacené čelo a pevně semknuté rty. Tváře mu hořely a vypadal opravdu rozkošně. Chytil jednu z rukou bloumající po svém těle a nenásilně ji navedl k vlastním kalhotám. Chtěl, aby se bratránek osmělil a pokračoval ve vysvlékání.
.
Sasuke nasucho polknul, když pod svou dlaní vnímal tu tvrdou vybouleninu, která staršímu muži napínala látku v rozkroku. Ne že by tak nějak intuitivně nevěděl, co má dělat, ale překonat ten vnitřní konflikt bylo dost těžké. I když mu to Shisui svou péčí v klíně značně usnadňoval, protože rozkoš, která se jím šířila, vytlačovala jeho racionální uvažování kamsi do pozadí a umožňovala mu řídit se více tělesnou stránkou. Takže místo aby ucukl, jak měl původně v plánu, popustil uzdu svojí vášni a zvědavosti a nechal svoje prsty prozkoumávat zakázanou oblast v intenzivních dotecích, zatím jen přes kalhoty.
.
"Ah… Sasuke," zasténal Shisui tónem silně podbarveným vzrušením. Pánví se vybídl proti zvídavým dotykům ve vlastních slabinách, byť přes látku, ale s vědomím, že se tam činí Sasuke, několikrát zoufale zakňučel. Potřeboval se dostat ven z těsného sevření, které bylo víc než nepříjemné. Měl rozporuplné pocity. Bolest a slast. Při vzpomínce na minulé škádlení mu srdce prudce zabušilo. Odhodlal by se mladší Uchiha k… ani si nedokázal představit, jaké by to mohlo být. Nebyl si jist, jestli ho k tomu dokáže přesvědčit. "Sasuke, pomoz mi," šeptl sténavě.
.
Sasuke si olízl rty. Bylo to tak zvláštní, slyšet od Shisuie takovou větu, respektive v takové situaci a takovým hlasem… skoro až naříkavým. Naléhavým. Ta myšlenka, že ho bratranec… potřebuje… se mu docela zamlouvala. Normálně nebyl ješitný, ale tenhle pocit důležitosti mu trochu zvedl sebevědomí. Taky z vlastní zkušenosti chápal, jak nepříjemné je uvěznění spodního prádla, když má člověk erekci. Zhluboka se tedy nadechl, a přestože se mu prsty znatelně třásly, malinko neobratně povolil knoflík bratrancových kalhot, stáhl zip a s bušícím srdcem vysvobodil jeho tuhé ztopoření. Bylo horké… a tvrdé… a lehce pulsovalo, když jej trošku nervózně sevřel v dlani.
.
Hlasitě zasténal, jakou mu Sasukeho ruka působila slast. Bylo to tak opojné, několikrát proti ní bezděčně přirazil. Sklonil se k Sasukeho rameni, tam, kde mu minule udělal skvostný otisk chrupu, a po tom místečku přejel rty a nakonec zuby. Kdyby mu udělal modřinu znovu, tak by ho jistý člen rodiny určitě zabil, pokud by na to přišel. Musí si dát pozor. Přejížděl přes klíční kost až k Sasukeho hrdlu, kde ho poškádlil jazykem. Volnou rukou si stáhl kalhoty o kus níže a uvolnil prostor pro práci bratrance. Sám mu v klíně leštil erekci se vzrůstající rychlostí. Někdy zvolnil, jindy přidal či ho více stisknul.
.
Sasukemu se zřejmě mihlo hlavou to samé, když mu Shisuiovy rty zmapovaly rameno, a napůl omámeně napůl pobaveně prohodil: "Ne že mě zase kousneš, podruhý už bych to asi nevysvětlil." Dýchal teď s velmi vysokou frekvencí a hodně mělce, sem tam se mu z úst prodral nějaký ten sten. Sakra, Shisuiova ruka byla tak zatraceně talentovaná… On sám si připadal trochu nejistě, protože to bylo teprve podruhé, co tohle aplikoval na někom jiném než na sobě, ale už mu to tentokrát nepřišlo tak cizí. Jeho dlaň klouzala v pravidelném hříšném rytmu po bratránkově vztyčeném mužství, někdy lehce dráždivě promnul v prstech prokrvený žalud, jindy zavadil o uzdičku. Vlastně to nebylo tak strašné, docela se mu líbilo, když poslouchal, jakou to staršímu Uchihovi působí slast.
.
"Budu se snažit… ale jsi jako zakázané ovoce," odpověděl přerývavě a lapal po kyslíku jako kapr. Mohl by Sasukemu navrhnout, jestli by ho nechtěl uspokojit ústy, když mu zakázal přístup k jistým částem těla. Musí mu to nějak šikovně předhodit. Vrátil se od hrdla krátkovlasého Uchihy k nejsilnější erotogenní zóně, kterou objevil, nechal ho prvně pocítit horký dech a pak ho chvíli polaskal vlhkým jazykem. "Sasuke, kdybys… kdybys mě uspokojil ústy… byl bych nejšťastnější pod sluncem," zašeptal podmanivě a vtiskl mu polibek na jemnou kůži za boltcem.
.
Sasuke prudce otevřel ty svoje uhlové studánky, které teď s mírně rozšířenými zorničkami vypadaly ještě větší než normálně. To jako že by měl Shisuiovi… vykouřit?! Ta představa ho teda opravdu moc nelákala, sice měl dost zkušeností s lízáním u holek, ale to byla technicky dost jiná činnost. "Já… já nevím," snažil se z toho nějak vykroutit, i když bylo těžké formulovat smysluplná slova, když Shisui laskal jeho citlivé ouško, "n-nikdy jsem to nedělal a… hmm… nepřijde mi to jako úplně nejlepší nápad." Zrychlil tempo svojí ruky a divoce bratránka honil, jako by doufal, že se udělá dřív, než ho do něčeho takového stihne uvrtat.
.
"Není se čeho… ah… bát. Pokud mě nekousneš… tak to není nic těžkého," odtušil mírně přerušované Shisui. Tušil, že se Sasuke bude snažit vykroutit. Moc rád by si to s ním zkusil. Rukou mu sjel na tu, která mu způsobovala ohnivé peklo, aby její pohyb zpomalil, sice se neudělá tak brzy, chtěl si ještě užít to oddalování vrcholu. Neustal v Sasukeho dráždění, ze zkušeností věděl, že pod návalem slasti jdou racionální myšlenky a předsudky stranou a toho chtěl dosáhnout i u bratránka.
.
Sasuke nahlas zasténal. Ta rozkoš mu vháněla horkost do celého těla, jeho pokožka sálala jako rozpálená plotna. "J-já nevím," zopakoval přerývaně, "c-co kdybych tě… aaa… f-fakt kou-snul? R-radši bysme… ah… to měli nechat… na příště…" Snažil se nedat Shisuiovi čas na odpověď, vpletl mu prsty do černých ježatých vlasů v zátylí a přitáhl si jeho obličej ke svému, aby mohl spojit jejich ústa, přičemž automaticky zase zavřel oči. Když mu zacpe pusu svým jazykem, nebude mít bratránek možnost se k tomu vyjádřit. Popravdě se teď Sasuke spíš soustředil na zvládnutí svých vlastních emocí, protože cítil, že se blíží k vrcholu.
.
"Věřím ti," řekl hlasem, ve kterém zněla silná víra ve své slova, když se mu podařilo odtrhnout od těch nádherných úst. Věděl, že to Sasuke nemyslí vážně a bere to jen jako záminku. Znovu se do nich vášnivě ponořil a užíval si to něžné spojení prosáklé divokostí. Po chvíli blaha se celý odtáhl a přestal se Sasukeho dotýkat i v klíně. Cítil, že se bratránek blíží k vrcholu, nemínil mu ho dát tak snadno. "Když jsi mi zakázal anální sex… tak sem si myslel, že bys… že bys mě mohl uspokojit jinak," pronesl prosebným tónem.
.
Sasuke poněkud frustrovaně vydechl, když Shisuiova ruka zmizela z jeho roztoužených slabin. K čertu, už stačilo málo… Znovu rozlepil víčka a úkosem se na staršího Uchihu zadíval, jak si zpětně přehrál jeho poslední slova. Kousnul se do rtu a trochu provinile se ošil. Asi se vážně choval trochu… no, ne vyloženě sobecky, spíš odtažitě. Ne že by nechtěl dopřát Shisuiovi uspokojení, ale omezoval jej pouze na ruční práci. Jenže…! Nedokázal si představit, že by ho měl kouřit. Bál se, jaké by to bylo, jak by to chutnalo a vůbec. Nervózně polknul. "Když já…" nedokázal ale najít žádné argumenty. Kdyby mu řekl, že mu to přijde nechutné, tak by se Shisui asi urazil. No, ne že by na to neměl tak trochu právo.
.
Shisui se musel pousmát nad výrazem lehké paniky v Sasukeho tváři. Kouzelný obličej, jako když štěněti seberete oblíbenou hračku, byl nahrazen poněkud nervózním stažením mimických svalů a roztěkanýma očima. "Neboj se… je to intuitivní. Pokud chceš, můžu ti předem dát instrukce," uchechtnul se při představě Jak správně vykouřit. Jak znal bratránka, tak určitě nebude chtít poučit, ať už jde o cokoliv. Povzbudivě mu stisknul ruku spočívající na zmačkaném potahu postele.
.
Ať se Sasuke snažil sebevíc, neviděl nejmenší šanci, jak se z toho vykroutit. Mohl mu sice na rovinu říct, že to dělat nebude, ale to by vzhledem k tomu, že se takhle zachoval už v rámci sexu jako takového, vyznělo dost blbě. Moc na výběr neměl, i když se mu do toho dvakrát nechtělo. "N-no tak jo…" dokázal ze sebe stěží vypravit se staženým hrdlem. Neochotně se posunul trochu dolů a žaludek se mu stáhl na uzel, když měl teď před očima Shisuiův vzrušený úd. Roztřesenými prsty ho uchopil u kořene a jenom doufal, že se nepozvrací nebo něco podobného. Zadržel dech a se sebezapřením špičkou jazyka malinko tu trčící věc na zkoušku olízl. Chutnalo to… no… jako kůže.
.
"Ah…" zasténal Shisui, už jen dotyk mokrého jazyka na vrcholku mu přišel šíleně rajcovní. Ovládl prvotní touhu přirazit do těch sladkých úst, vůči Sasukemu si nic podobného dovolit nemohl, protože on s tím neměl žádné zkušenosti, a proto by se nemohl zkušeně zavčasu odtáhnout. Neodpustil si včas položit ruku na jeho rameno, i když raději by mu zajel do vlasů a trošku pomohl. "Na začátek to není špatné," neodpustil si popíchnutí pronesené v bodrém tónu.
.
Sasuke po bratránkovi šlehl plamenným pohledem zpod nebezpečně přivřených víček, kterým mu naznačoval, aby si nedělal legraci, nebo se mu něco ošklivého stane. Znovu se jazykem dotkl citlivé špičky, tentokrát lízl naplocho a malinko se zašklebil. No, teď už byl schopen rozeznat malinko slanou chuť, i když to nebylo nijak moc výrazné. Možná to čekal horší, ale pořád ještě nemohl uvěřit, že se tohle vážně děje. V duchu uvažoval, jestli by byl schopný bratrance udělat jenom péčí jazyka, aniž by ho musel vzít dovnitř úst. Rozhodně to stálo za zkoušku. Opatrně tedy Shisuie ocucával a olizoval jako nanuka po celé nezanedbatelné délce. Protože to dělal poprvé v životě, přišlo mu to vážně divné. Ne vyloženě odporné, jen… divné.
.
Shisui viděl, že se do toho Sasukemu moc nechce. Přisuzoval to hlavně jeho nezkušenosti v této sexuální oblasti. Sám si v počátcích počínal obdobně, ale s větším zápalem. Budiž, nechal bratránka, aby začal sám, a nechal mu prostor. Bohužel mladší Uchiha se příliš neměl k přijmutí erekce do svých teplých úst. Shisui se trochu ošil, dostával úžasné doteky, nechtěl ho nutit. Bude muset trošku ukázat směr. Z chlapeckého ramene vjel do uhlově černých vlasů na zátylku. "Zkus ho trochu vzít do úst," pobídl mladíka v blízkosti svých slabin.
.
Sasuke jen velice pracně maskoval vyděšený výraz a modlil se, aby byl bratránek příliš zaujatý vášní a nevšiml si toho. Srdce mu tlouklo jako na poplach, až měl dojem, že mu musí každou chvilkou vyskočit z hrudi. Kdyby to byl Shisui neformuloval jako přímý, i když mírný rozkaz, možná by to mohl ignorovat, ale takhle to šlo těžko. Nedalo se nic dělat, bude to muset zkusit. S patrnou nervozitou malinko pootevřel ústa a nechal si do nich vklouznout oblý prokrvený vršek. Ze svého jazyka vytvořil jakousi bariéru, aby se starší muž dál nedostal a zároveň jím objel obrysy žaludu.
.
Opravdu to udělal. Shisui se celý pod tím dotekem napnul a zatnul zuby, aby nezasténal nahlas. Musel zaklonit hlavu dozadu, byl to úžasný pocit. Jeho horká tlamička byla skvostná a to v ní byl teprve kousek. Přivřenýma očima shlížel na dráždivou scénu před sebou. Rukou na zátylku mladšího němě pokynul k pokračování. Bude muset Sasukeho pobízet, dokud se to toho nějak nedostane.
.
Mladší Uchiha zamyšleně testoval špičku Shisuiova penisu, naštěstí byl tlak bratránkových prstů v jeho vlasech tak mírný, že mohl s úspěchem předstírat, že si ho nevšimnul. Cucal tu malou část ztopoření ve své puse a hrotem mokrého jazyka si ji mapoval. Byla sametově jemná a uprostřed nahmatal drobnou škvírku, ze které po chvilce vyteklo trošku slané vlhkosti, zřejmě preejakulátu.
.
Shisui se přestal omezovat, sténal tiše, za to pravidelněji. Jak dlouho ho míní Sasuke svým opatrným postupem trápit? Doufal, že to zdržuje jen z nedostatku zkušenosti a ne schválně. Tlak paže zesílil a zašeptal: "Prosím… víc." Ještě chvilku se bude upejpat a otočí ho na břicho a pomůže si sám.
.
Sasuke se zachvěl, ale po delším zaváhání tedy svolil a nechal si do pusy vklouznout několik dalších centimetrů, takže měl teď v ústech zhruba třetinu Shisuiovy délky. No, aspoň už to bylo dost na to, aby začal lehce hlavou pohybovat, jak to měl nakoukané z porna. Připadal si směšně a nepohodlně, ale bratránkovi se to očividně líbilo, pokud tedy mohl soudit z jeho hlasových projevů.
.
Pro Shisuie to bylo dokonalé, nechal Sasukeho pracovat a jen si lehce udával rytmus pohlcování. Krotil se, aby nepřirazil bratránkovi do úst. Ten by mu za to moc nepoděkoval. Nechtěl mu orální sex nijak zprotivit, když si to sám Sasuke zřetelně dělal sám. Předchozí ruční uspokojování a aktuální horká ústa si začínala vybírat svou daň a dávka příjemného tepla se začala až příliš okatě soustřeďovat do jeho slabin.
.
Sasuke se pokoušel napodobit své bývalé partnerky, se kterými provozoval orální sex. No, snad tedy kromě toho, že se snažil si moc Shisuie do pusy nepouštět, prsty pravé ruky obemykal zbytek jeho erekce a stahoval jimi předkožku ve stejném rytmu s pohyby hlavy. Odvážil se malinko sát, opravdu jen lehce, a trochu zapojoval i jazyk. Volnou rukou opatrně promnul Shisuiova varlata, věděl, že jsou hodně citlivá na stimulaci.
.
Zatmívalo se mu slastí před očima, i když se Sasuke omezoval pouze na to nenutnější, bylo to pro něj jako božská mana po týdnech hladovění. Jedno věděl jistě - musí mladšího Uchihu upozornit na svůj vrchol. Určitě by nebyl rád, kdyby se mu vystříkal do pusy. Některým jeho bývalým partnerům to nevadilo, no bratranec byl něco jiného. "Sasu…ah…už b-budu," řekl přerývavě.
.
Sasuke to bral skutečně jako záminku, aby si ho nechal úlevně vyklouznout z úst, měl to za sebou. Odtáhl se, aby mu Shisuiovo sperma případně neskončilo na obličeji, to by tedy moc neocenil. Místo toho podstatně zrychlil tempo své ruky, trestajícím kmitáním ho honil a pořád ještě mu masíroval šourek. Teď, když bylo jeho ztopoření zvlhčené jeho slinami, to šlo i lépe, poddajněji mu prokluzoval v dlani.
.
Pro Shisuie toho bylo příliš. Jeho záda opsala ladný oblouk, když se prohnul jako luk a Sasukeho kmitající ruku potřísnil mléčnou tekutinou. "Sasuke!" vykřikl, zavřel oči a vychutnával se těch pár vteřin blaha. Srdce mu bušilo, tak silně, že kdyby nevěděl, co právě prožil, měl by podezření na arytmii. Když se mu dostatečně zklidnil dech, otevřel oči a s naprostou oddaností se zahleděl do těch černých duhovek, které ho sledovaly.
.
Sasuke se pousmál, jen od hrstky bývalých partnerek slyšel na vrcholu slasti svoje jméno. Od Shisuie to znělo tak procítěně, tak… láskyplně. Nemohl říct, že ho to docela nepotěšilo. Chvilku bratranci opětoval ten upřený pohled a jeho obsidiánové oči se živě leskly na pozadí zářivě bílého bělma. Pak se jeho úsměv o něco rozšířil, když si s předstíraným zájmem prohlédl obě svá nahá ramena a poznamenal: "Žádné kousnutí, výborně, Shisuii, lepšíš se." Natáhl se pro papírové kapesníky na nočním stolku, jeden z nich vytáhl a otřel si bratránkův ejakulát z dlaně, načež si vedle něj lehnul tak, aby na něj viděl, a přehodil si přes boky deku, aby se necítil tak obnažený.
.
Shisui se cítil naprosto skvěle. Otočil se také na bok, chtěl vidět Sasukemu do tváře. "Neříkej hop, dokud nepřeskočíš." Dnešek ještě nekončil. Vztáhl paži a prsty se dotkl jeho ramene, sklouzl přes lopatku na záda, bok. Pokrývku se nenamáhal oddělávat a zajel rovnou pod ni. Po stehně doputoval až k podkolenní jamce a vrátil se zpět. Jakoby mimochodem sklouzl do slabin, kde zaznamenal lehce ochablou erekci mladšího Uchihy. Stiskl penis v dlani se záměrem ho znovu plně vzrušit a dopřát mu stejnou péči v ještě lepším provedení.
.
"Nghh…" zareagoval Sasuke na jeho dotyk tichým vzdechem proceděným skrz stisknuté zuby, "S-Shisuii… co když… co když se vrátí Itachi?" Jaksi totiž v průběhu jejich milostných hrátek ztratil pojem o čase, takže vůbec nevěděl, kolik jim ho ještě zhruba tak zbývá. A nechat se načapat starším bratrem se stojícím pérem v ruce vlastního bratrance zrovna netoužil. Nedovedl si představit, jak by to vysvětlovali. Ne že by Shisuiova velká teplá dlaň nebyla příjemná, předchozí činnost mu sice kvůli nervozitě moc na vzrušení nepřidala, ale nestačil ještě vychladnout natolik, aby ho další podněty znovu nenabudily.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Chrome6996 Chrome6996 | 19. prosince 2014 v 9:27 | Reagovat

Je uplně jasné, co se dál stane, stačím mi název další kapitoly :) Dočkáme se pokračování ještě před vánocemi?

2 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 19. prosince 2014 v 10:16 | Reagovat

Pokud se u Smajli na blogu sejde 10 komentářů, tak další čtvrtek bude kapitolka. I ty jeden uličníku, koukat se na další kapitolu :3, když tam ještě není.

3 Samyueru Okazaki Samyueru Okazaki | Web | 19. prosince 2014 v 21:00 | Reagovat

[2]: Promin ale ja to delam taky... * kouka do zeme*

4 Akino Akino | 20. prosince 2014 v 9:27 | Reagovat

Konečně zase zpět.
Tahle kapitola byla zatraceně sexy :Q Tohle budu mít ještě chvíli v hlavě a přihlouple se usmívat.
Snad jim tam Itachi nevletí v nejlepším :D

5 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 20. prosince 2014 v 10:17 | Reagovat

[3]:Ty taky? :D To pak jenom kumštujete, co bude v dalším díle.
[4]:Bude sekec mazec a dostanou na prdel :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.