Vůně třešní VII.

27. ledna 2015 v 7:00 | Ivanitko |  Vůně třešní
Určitě jste od minula napjatí, jak se Sasuke vypořádá s rostoucím problémem svého utěšovatele. Nechá se zlanařit k perverznostem nebo uteče?


Sasukeho oči se rozšířily překvapením, když ucítil v puse vlhký a hbitý jazyk. Byl tak zaskočený, že se nezmohl ani na obranu. Až po chvíli všechny funkce naskočily do normálu. Vyškubl se. "Co to děláte! Zbláznil jste se?!" štekl po něm zděšeně. On si přišel pro útěchu a málem odešel s něčím jiným. Kakuzu se k němu chtěl natáhnout, ale chlapec ucouvl zpět a rozběhl se pryč. V panice si spletl dveře a vyběhl bosky těmi předními.
Tmavovlasý muž vyběhl za ním a to, co viděl, se mu zarylo to paměti na dlouhou dobu. Dům byl blízko cesty, takže Sasuke v té rychlosti vyběhl až na silnici, kde ho srazilo auto, které na náledí nestihlo zabrzdit. Okamžitě se rozběhl k tělu chlapce ležícím na zemi. V záři reflektorů měl na obličeji dramatické stíny. Zkontroloval jeho životní funkce. To už se k němu hrnul řidič auta.
"Šmarjá Josefe, žije?" zeptal se starostlivě starší pán. Sarutobi jel z hřbitova a mladík mu tak nečekaně vběhl do cesty. Tak tak stihl zabrzdit, ale určitě musel chlapce drcnout předním nárazníkem.
Kakuzu si oddechl, když mladík otevřel oči a začal se sbírat. Vzal ho do náruče a něžně k sobě přitiskl. "Sasuke, bolí tě něco?"
"J-já nevím," vybreptl ze sebe Uchiha dezorientovaně. Postupně mu docházelo, co se stalo. Začal se klepat z toho šoku.
"Vezmu ho k sobě domů," ujistil Kakuzu starého pána. Ten ještě chvíli starostlivě hleděl na chlapce v jeho náruči, než nasedl do auta a odjel. Tmavovlasý muž vzal mladinkého Uchihu dovnitř, donesl ho do obýváku a zřetelně viděl, že je něco v nepořádku. "Co tě bolí?"
"Nesahejte na mě!" vykřikl Sasuke o oktávu vyšším hlasem než normálně. Dnešek se opravdu zapíše do historie. Chtěl se posadit, ale jak zatížil levou ruku, tak zakňučel bolestí. To mu tedy scházelo, doufal, že ji nemá zlomenou.
Kakuzu na něho radši nesahal, aby ho nerozrušil ještě víc. "Vezmu tě do nemocnice," řekl nekompromisně.
Chlapec na něj upřel ublížené oči. On nechce jít k doktorovi. Než se zmohl na protesty, tak soused odešel a bylo slyšet, jak někde šramotí. Objevil se se šátkem a suchým oblečením. Bez řečí zavázal Sasukemu okolo krku provizorní závěs a opatrně do něj dal postiženou ruku. Zároveň mu dal suché ponožky, protože ty původní se obalily sněhem, který v teple roztál. Zabalil ho to svojí bundy, kterou měl ještě z mladých let, i tak mu byla velká. Pobral si řidičák a klíče, v náruči přenesl Uchihu do auta a vyjel na pohotovost.
Sasukeho ruka se rozbolela už pořádně, ale radši si nestěžoval. Zatvrzele koukal na ruku v gypsu pod bundou. Až se tohle dozví otec, tak ho roztrhne jako hada! Nakonec v jeho hlavě přišla na přetřes situace s Kakuzuem. Nebyl hloupý, aby si nedal dohromady, že musí souseda přitahovat. Vždyť se vzrušil jen z toho, jak mu seděl na klíně. Tohle se normálnímu člověku nestane. Přemítal zpětně, jestli v minulosti nebyly situace, které ho mohly varovat předem. Možná… poslední dobou se na něho občas tak zvláštně díval a to kreslení aktu taky nemuselo být jen tak. Nejistě se podíval do boku na muže, jenž soustředěně hleděl na silnici.
Kakuzu jeho pohled zaznamenal. Trochu se za sebe styděl, ale stalo se to tak nějak samo od sebe. "Sasuke, omlouvám se, asi jsem tě musel hodně zaskočit." Neměl to mladíkovi za zlé, určitě se vyděsil a ještě si tak hloupě ublížil.
"Já…" nakousl větu nerozhodně Sasuke, "tohle není běžné… lekl jsem se." To tedy, sám totiž neměl žádnou pořádnou sexuální zkušenost. Jen se líbal s dívkami, kde zjistil, že to není to pravé ořechové, a na internetu brouzdal stránkami pro gaye. Byl si jist svou orientací, ale realita byla něco jiného. Nikdy necítil erekci jiného muže. "Proč jste to udělal?"
Kakuzu nebyl nejlepší ve vysvětlování svých niterných pocitů. Byla to jeho věc a ostatním po tom byl prd. Jenže pokud nechtěl ztratit Sasukeho důvěru, tak mu musí svůj čin nějakým způsobem vysvětlit. "Sasuke, líbíš se mi. Ano, jsem teplej, ale nejsem pedofil," ujistil ho v krátkosti, byť to vypadalo dost divně. "Nechtěl jsem, ale asi k tobě cítím něco jiného, než je běžné."
"Aha," odvětil suše Sasuke a v hlavě mu hučelo jako v úle. Kakuzu k němu něco cítil, proč by jinak udělal to, co udělal. Ale mohlo v tom být něco víc nebo ho chtěl jen pro potěšení a pak ho odkopnout jako toulavé štěně? Ztichl a promluvil až u doktora. S úzkostí sledoval, jak mu prohmatává ruku a posílá ho na rentgen. Soused nahlásil, že spadl na chodníku. Prvně nechápal proč, ale nakonec se odvážil zeptat a dostalo se mu vysvětlení, že by to mohla řešit policie. Ke své velké nelibosti dostal sádru od ramene až po zápěstí na dva týdny. Prý má natažené šlachy a ruka musí být v klidu. S nešťastným výrazem se nechal odvést domů.
"Sasuke, mám tě odvést domů nebo chceš jít zadem?" Kakuzu byl připravený jeho otci vysvětlit, co se stalo. Samozřejmě by neřekl pravdu, ale nějakou snesitelnou výmluvu, že ho třeba našel na chodníku nebo něco takového.
"Radši bych šel zadem," zamumlal Sasuke. Na pohotovosti strávili dobré dvě hodiny, bylo skoro devět a doufal, že ho doma nikdo nehledá. Prošel brankou na zahradu a chtěl se protáhnout kolem domu až na jejich zahradu a domů. Vrátil Kakuzuovi bundu a okamžitě se do něj zakousl mráz.
Soused ho nemohl nechat jen tak odejít. Chytil ho za rameno. "Sasuke, doufám, že ještě přijdeš. Rád tě uvidím." To už se mu mladík vytrhl a rozeběhl se do tmy. Zklamaně vešel do domu. Výjimečně si zašel do sklepa pro láhev vína. Takhle všechno posrat. Sasuke už určitě nedojde. Proč by taky chodil za teplým chlapem, co rád osahává mladý chlapečky.
Mladý Uchiha se protáhl domem. Naštěstí ho nikdo neviděl, i když dneska by se nedivil, kdyby tomu tak bylo. Když se něco sere, tak pořádně. Radostně ho přivítala Murasaki, která okamžitě začala zkoumat tu velkou bílou věc, kterou měl okolo ruky. Tak podivně smrděla a vůbec se jí to nelíbilo, ale byla součástí páníčka, takže to hodila za hlavu a začala se věnovat jemu. Sasuke ji ještě pustil na chodbu, aby se zašla na zahradu vyvenčit. S vyvětraným kožíškem mu skočila do postele a čekala, až se k ní chlapec přidá. "Murasaki, proč se nám někdy dějou tak podivný věci?" Rozumné odpovědi se nedočkal, jen láskyplného olíznutí. S podivným pocitem usnul a přemítal, na co se vymluví, když na druhý den byla sobota. Kdyby šel do školy, tak se vymluví jedna dvě, ale takhle? Zatím to nechá plavat. Moc dobře se mu nespalo. Ruka ho bolela jako čert a až k ránu konečně tvrdě zaspal.
.
Probudil ho zděšený výkřik matky, která se na něho byla podívat, jestli vůbec dýchá, protože už bylo skoro deset a ještě nebyl dole. "Sasuke, co se ti proboha stalo?" Okamžitě začala zkoumat jeho ruku.
Pro mladého Uchihu to bylo probuzení šokem. Ležel ztuhle a třeštil na matku oči. Tak a výmluva v tahu. Měl v plánu jít s kolií na procházku a pak se vrátit s tím, že upadl a byl na pohotovosti. "J-Já…"
Nestihl to doříct, protože to už ve dveřích byl Itachi, který to měl nejblíž, a o chvíli později i Fugaku, který měl rád přehled o všem, co se doma šustne. "Sasuke, co jsi dělal?" zeptal se podezřívavě a pronikavě mu hleděl do očí. To je tedy pěkné. Včera pro něj musí kvůli šikaně, dneska má sádru a nikdo o tom nic neví. "Mluv," popohnal ho, když se k ničemu neměl.
"Já jsem spadl na chodníku. Včera jsem byl pustit Murasaki na zahradu a podjelo mi to. Nechtěl jsem vás nijak znepokojovat, tak jsem sám zajel na pohotovost. Mám prý jen natažené vazy," vyhrkl ze sebe rychle a nikomu z přítomných se nedíval do očí.
"Sasuke, tos nám měl říct. Doprovodila bych tě, co kdyby se ti udělalo po cestě špatně?" Mikoto byla ve svém živlu, jako doktorka myslela prakticky. "Určitě ti dali zprávu pro obvodního lékaře. Ukaž mi ji."
Sasuke se chvíli kroutil, ale pod Fugakuovým příkazem nahrabal džíny a neohrabaně jednou rukou vytáhl popsaný papír a podal ho matce.
Mikoto ho začala číst a obočí jí vyletělo nahoru. "Tady se píše, že tě někdo doprovázel. Kdo to byl?" Ještě prošla zbytek hlášení. Ruka by se měla do dvou týdnů zahojit.
Nejmladší Uchiha v duchu zaklel. Sestra tam taky napsala kdejakou blbost. Musel rychle něco uvařit z vody. "Totiž… doprovodil mě jeden pán. Takový stařík, prý jsem byl hrozně bílý a chtěl mi mermomocí pomoct." V duchu se mluvil Kakuzuovi, že ho nazval staříkem.
"Sasuke, to se mi snad jenom zdá," zahartusil Fugaku, "člověk tě vytáhne z jedné šlamastyky a ty se hned dostaneš do druhé. Fakt bys se sebou měl něco dělat. Budu ti muset na škole domluvit nějaké hodiny sebeobrany navíc a trénink pádů by se ti taky hodil. Pořád mi tvrdíš, jak jsi dospělý a rozumný, ale když přijde na věc, tak se chováš jako malý Jarda. Co kdyby se ti po cestě udělalo špatně a omdlel bys? Mohl by ses podchladit a to už by nebyla jen hloupá sádra na dva týdny, ale klidně bys mohl umřít. Jsi nezodpovědný, dneska budeš doma a napíšeš mi úvahu o tom, jak být synem, na kterého může být otec hrdý, a týden domácího vězení ti taky neuškodí." Pro hlavu rodiny to bylo vyřešené. Otočil se na patě a odešel.
Itachi se jenom šklebil, když matka zkoušela hybnost Sasukeho ramene a bylo vidět, jak ho to bolí. On mu pořád říkal, že ten pes je jenom udělátko na problémy. Nakonec ho to dostalo i do nemocnice, skoro.
Mikoto se o svého syna profesionálně postarala jako o pacienta. Donesla mu prášek proti bolesti, čaj a i dokonce snídaní. Na fenku se dívala trochu nepřátelsky, protože se určitě chtěla válet v posteli. Kdo to pak měl prát, povlečení bylo samý chlup. Kolie byla vycvičená na to, aby když uvidí jiného člena rodiny, tak okamžitě seskočila na zem. Věděla, že se to před nima nesmí.
Sasuke chtěl alespoň krátké mateřské objetí, ale nedočkal se. Zklamaně tedy přijmul péči a pořád doufal. Zapadly dveře, byl sám. Kolie se k němu okamžitě nasáčkovala a nechala se hladit na hlavě. Rodiče se o něho starali, ale zapomínali na jednu důležitou věc, že jejich dítě chce jejich pozornost, lásku a ne jen peníze a hmotné statky.
.
Další dva týdny byl Sasuke středem pozornosti, protože se po škole roznesla fáma, že prý se pobil se Sabakuovými sourozenci a ti mu zlomili ruku. Byla to lež, ale Sasuke nikomu nedokázal vysvětlit, že to není pravda. Nesmysl se stal oblíbeným a nikdo nepátral po pravdě. Naštěstí to byla jen levá ruka, takže mohl psát, ale musel oželet tělocvik a střelbu, kterou absolvoval alespoň teoreticky. Kakashi si ho smutně prohlížel, jako by za jeho zranění mohl on. Skoro to vypadalo, že mu chtěl nadržovat. Dával mu otázky, na které si byl jist, že Sasuke správně odpoví, aby mu mohl připsat kladné body.
I Yamato se zdálo, že na svého studenta pohlíží jinak. Zrovna on dostal za úkol Sasukeho výuku sebeobrany navíc, jakmile se uzdraví.
Zato u Suigetsua a jeho party bylo veselo, protože mu bělovlasý kamarád řekl, že teď si může honit jen sám, ale když bude chtít, aby to bylo jako od cizího, tak si bude muset někoho najít.
Konečně nadešel den, kdy mu sundali tu protivnou sádru. Myslel si, že bude jako rybička, ale svaly, které čtrnáct dní odpočívaly, byly rozbolavělé a lehce ochablé. Měl nařízeno ji protahovat a cvičit. Tolik mu chyběly návštěvy u Kakuzua, ale zatím se nedokázal odhodlat za ním zajít. Lákalo ho to tam a nejen kvůli malování, ale i vlídném slovu a útěše. Soused ho bral takového, jaký byl. Jejich vztah byl teď poznamenán tím zjištěním, že ho přitahuje. Sasuke si nebyl jist, jestli se tam má vracet, když po něm Kakuzu jel. On ho nemiloval, tedy aspoň si to myslel, ale měl ho hrozně moc rád. Víc než kohokoliv jiného, ale Murasaki u něj byla pořád na prvním místě.
.
Zbytek prosince se však k sousedovi neodvážil přijít. V noci se radil se svou fenkou, ale ani ta mu rozhřešení nedala. Psával si i s Narutem. Sice už ne tak často jako na začátku, ale pořád udržovali zdravý a čilý kontakt. Nechtěl ho ztratit. Potřeboval si nutně s někým nestranným o svém problému promluvit a ztřeštěný blonďáček k tomu přímo vybízel. Na noťasu najel na modrobílou stránku, tak oblíbenou mládeží, a koukl na kamarádovo jméno. Byl u něho zelený puntík.
Sasuke Uchiha: Ahoj Naruto, potřeboval bych si s tebou o něčem promluvit.
Narutando I.: Nazdar bazar, už jsem myslel, žes někde chcípl v závěji XD
Sasuke Uchiha: Blbče, nedělej si z toho srandu! :P
Narutando I.: Dobrá, dobrá… tak co máš na srdci synu?
Sasuke se nadechnul a začal opatrně, nechtěl na Naruta hned vybafnout, co se děje. Připadal by si jako trotl.
Sasuke Uchiha: Našel jsem si někoho, kdo mi rozumí.
Narutando I.: To je bezva :3 Je to holka nebo kluk?
Sasuke Uchiha: Proč si myslíš, že je to hned někdo na sex?
Narutando I.: Na sex? Ale já nic takovýho neříkal… takže jo líbí se ti. Povídej, přeháněj, chci vědět podrobnosti.
Sasuke Uchiha: Hele tak to není. Já jsem si našel někoho, koho zajímá, jaký jsem, ne jak můj otec, aby se měl čím chlubit. Je to kamarád.
Narutando I.: Kamarád :3 znáš to, kamarád taky rád kamaráda na lehátku.
Sasuke Uchiha: Asi to s tím vztahem nevymluvím, že?
Narutando I.: Ne :D a už povídej, proč potřebuješ poradit.
Sasuke Uchiha: Ten kamarád je bezva. Rozumíme si, umí božsky malovat a učí mě akorát… asi mě miluje nebo tak něco. Možná mě chce jen na sex, protože… protože se mu postavil ze mě.
Sasuke byl rudej až za ušima, a to si jenom psali, ani se neviděli. Ještěže si nevolali přes Skype, to by nedal.
Narutando I.: Tak je super. Ber ho, záleží, jestli ho chceš jen na sex nebo na něco trochu trvalejšího.
Sasuke Uchiha: Já ho nechci… tedy já nevím… prostě je to složitý a zamotaný.
Narutando I.: Ale kdeže, nic není nikdy tak hrozný, aby se s tím nedalo něco dělat. Tak kde je zakopaný pes? Je škaredej, starej, protivnej?
Sasuke se musel pousmát, jak to Naruto napsal. Kakuzu byl starší, občas protivný, ale byl na svůj věk pěkný a přitažlivý… cože? On řekl přitažlivý?
Sasuke Uchiha: Noo, on je trošku starší…
Narutando I.: A o kolik, o 5?
Sasuke Uchiha: Přidej.
Narutando I.: 8?
Sasuke Uchiha: Přidej.
Narutando I.: O_o 10?
Sasuke Uchiha: 30
Narutando I.: Jakože má 30?O_O
Sasuke Uchiha: Ne, má 45.
Narutando I.: Ježiši… to si děláš kozy… a to ses do takového zabouchnul?
Sasuke Uchiha: Já jsem se do nikoho nezabouchnul! On do mě, asi, když jsem mu seděl na klíně, tak se mu postavil. Nevím, co si o tom mám myslet.
Narutando I.: …
Sasuke Uchiha: Naruto?
Narutando I.: Sasuke, je fakt starej, není to pedofil?
Sasuke Uchiha: Říkal, že není a vypadalo to, že nelže.
Narutando I.: Už se nedivím, žes dlouho nenapsal. A cos mu na to řekl?
Sasuke Uchiha: No skoro nic, byl to pro mě šok. Nečekal jsem to. Od té doby jsem k němu nepáchl, už to budou dva týdny.
Narutando I.: Fuha, co s tím… jaký k němu máš vůbec vztah?
Sasuke Uchiha: Je jako moje spřízněná duše. Je mi s ním bezvadně, rozumí mi, neodsuzuje mě za to, jaký jsem. Vždycky u něj najdu útěchu. Kdyby tu nebyl, tak asi zešílím.
Narutando I.: A nechceš to s ním zkusit?
Sasuke Uchiha: Cože? Ty vážně myslíš…
Narutando I.: Tak neříkám, že mu máš bejt věrnej až do smrti… teda, když je tak starej, tak umře brzo XD… ale třeba to můžeš vyzkoušet a když to bude na hovno, tak to necháš plavat.
Sasuke Uchiha: Ale já nevím…
Narutando I.: Za zkoušku přece nic nedáš, nebo se pletu?
Sasuke Uchiha: No jo, nedám. Když já nechci, abychom se potom už nevídali, kdyby se to zvrtlo.
Narutando I.: A teď se vídáte?
Sasuke Uchiha: Ne.
Narutando I.: No tak vidíš. Mazej za ním, pěkně si to spolu vyříkejte a buď z toho něco bude nebo nebude.
Sasuke Uchiha: Hm, tak já to zkusím.
Narutando I.: Budeš chodit s důchodcem :P
Sasuke Uchiha: Demente!
Někdy byl Naruto děsnej, ale Sasuke si alespoň utřídil pomocí rozhovoru myšlenky. Možná by měl Kakuzuovi opravdu dát šanci. Nakonec, i on sám strádal. Potřeboval ho, a teď, když se tak dlouho neviděli, mu jejich rozhovory a malování chyběly. Byl odhodlaný to vyřešit. Dokonce přešel k sousedovi na zahradu, zanechávajíc za sebou stopy, ale s rukou nataženou k zaklepání si to rozmyslel a zbaběle utekl domů. V té rychlosti si nevšiml, že u souseda někdo odhrnul záclonu a sledoval ho. Murasaki taky nebyla nejtišší a dávala o nich vědět. Myslela si, že spolu hrají nějakou super hru.
~~~
Byť Sasuke trpěl osaměním, tak se k dalšímu pokusu zatím neodvážil. Až na Štědrý den to na něj dolehlo úplně. Kdysi strojil stromeček rád, ale teď to dělal z donucení. Věšel mezi jehličky protivné slaměné potvůrky, které z duše nesnášel, ale matka je tam prostě chtěla, a k tomu barevné baňky, které vypadaly, že ještě zažily doby před komunisty. Podle Mikoto památeční, měla je po babičce a nechtěla se jich vzdát. Sasuke každý rok minimálně jednu rozbil, aby se jich pokusil zbavit. Letos to radši nezkoušel. Otec jej pořád sledoval z křesla a netvářil se moc nadšeně. Kéž by musel do práce, třeba takový poplach by nebyl vůbec špatný. Pověsil poslední ozdůbku a uklízel krabice.
"No ne, pišišvor nic nerozflákal," protáhl Itachi provokativně, když se přišel kouknout dolů. Plácl sebou na pohovku a do pusy si strčil kousek lineckého.
"Ts, si myslíš, že to dělám schválně? Nemůžu za to, že je to starý a křehký," odsekl mu Sasuke napruženě. Ten mu teda chyběl. Radši se přesunul do kuchyně, kde ale okamžitě dostal práci a musel obalovat kapra. Fuj, nesnášel tu smradlavou kostnatou rybu, která si blahovolně říkala symbol Vánoc. Už se modlil, aby bylo po rozdávání dárku a mohl se s Murasaki zašít k sobě. Ostatně fenka vypadala jako nejšťastnější člen rodiny. Chodila všude, kde to vonělo jídlem, a snažila se pro sebe něco vyptat. U Itachiho paradoxně uspěla, protože ten věděl, že když se přežere sladkého, tak jí bude zle a bráška ji zase bude muset obskakovat a strachovat se.
Sasuke pomohl matce, co po něm žádala, a šel se mrknout po kolii. "Itachi! To jí nemůžeš dávat!" S hrůzou zjistil, že ji stihl dát nejmíň půl talířku. Což bylo pro psa, který jí výhradně granule, moc. "Mami, Itachi krmí Murasaki cukrovím," neodolal si postěžovat.
Mikoto okamžitě dokvačila do obýváku. "Itachi, jak si to představuješ? Copak jsem to pekla pro psa? Fugaku, co tady děláš, když ho ani neohlídáš?" Rozlítila se na všechny. Nejmladší syn se jen potutelné usmíval.
"Já, copak jsem jeho chůva? Už má dvacet, tak by mohl vědět, co se smí. Jak sis ho vychovala, takového ho máš." Ještě aby hlídal takový velký fracky. Čert jim toho psa byl dlužen, zabrblal si pod nosem, když se na něj spustila salva výčitek od manželky.
Sasuke se tiše vytratil nahoru a vyčítal fence, že se nechala tak nacpat. Měl ji naučenou, že sama si nesmí vzít nic, co není v misce. A od cizích se taky nic nebere, což pro ni byl bratr člen smečky, tak se ochotně nechala krmit. "Doufám, že ti nic nebude, zlatíčko," broukl do její srsti páníček. "Měl bych tě okoupat, jinak budeš spávat na zemi." Teď v zimě byl hlavně problém se sněhem, který se jí přilepoval na srst, a solí z posypů. Musel jí často umývat packy a mazat polštářky krémem. Potom ji dával malé ponožky, aby nedělala mastné ťapky po podlaze. Vypadala vždycky tak vtipně.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 chikkuru chikkuru | Web | 27. ledna 2015 v 7:44 | Reagovat

Tipujem že kakazua ? :D alebo k***t do zadku :D :D oboje sa na vianočny darček hodia , tešim sa na dalši diel :D

2 Smajli Smajli | Web | 27. ledna 2015 v 10:53 | Reagovat

LOL, jsem myslela, že se poseru s tím Sarutobim =D "Není mu nic?" "Né, já se o něj postarám" "Jo? Tak já jedu, čau" =D =D =D Naruto je nejlepší, ty jeho hlášky mě složily =D A budu výjimečně velmi slušná yaoistka a tipnu si, že Sasu dostane pod stromeček nějaké malířské náčiní =D

3 Akira Akira | 27. ledna 2015 v 15:37 | Reagovat

I s malířským náčiním se dají dělat věci...
Mohl by od tatíka dostat nějakou policejní příručku. XD Už vidím Sasukeho výraz a odpověď. "Tak dík, no."
A Sasuke by mohl dát Itachimu růžový tanga. Myslím, že hůř než bráška by to nesl Fugaku. A taky by mu mohl dát spodní prádlo, které si u nich zapomněla nějaká Itachiho návštěva. To by byl průser.

4 Sabaku no Naomi Sabaku no Naomi | 28. ledna 2015 v 10:54 | Reagovat

Byl mi odepřen internet - zase a zase vymluvy - takže se jaksi zpožďuju s komentářem... Hm, no nedá se nic dělat. Sasukeho reakce více méně taková, jakou jsem předpakládala, jen ta zlomená ruka mě trochu zaskočila. Ty Narutovi reakce jsou epický ,,Budeš chodit s důchodcem" :D . To mě zabilo... Docela by se mi líbilo pokračování ve stylu krutého octe Fugaka, kterej ho vykopne na Vánoce a Sasuke si dojde pro dáreček vedle. Když už ho Kakuzu viděl, tak s tím možná i počítá, ne? Anebo by tam mohl mít ještě nějakou roli Hid? Toť otázka, nejsem si jistá, jestli ho tam chci, dost by mi narušil plány... No nic, tak uvidím, jak to dopadne a samozřejmě jako vždy úžasný díl. :D

5 Ivanitko Ivanitko | 28. ledna 2015 v 18:41 | Reagovat

[1]:To tedy nevím, jestli b to považoval za super dárek.
[2]:Věčně spěchající důchodce, co bys od něj chtěla.
[3]:S tím zapomenutým spodním prádlem je to fakt super nápad :D, škoda, že už to mám napsané.
[4]:ty bys chtěla udělat se Sasukeho bezdomovce, ty jedna :D, Hidan tam nakoukne v příštím díle :3

6 Ája Ája | Web | 31. ledna 2015 v 11:27 | Reagovat

Sasuke má těžký život a neustále mu někdo láme ruce *vůbec před pár minutama nečetla Lva* :D.
Myslím, že k Vánocům by od tatíčka mohl dostat nějakou příručku sebeobrany :D.

7 Ivanitko Ivanitko | 31. ledna 2015 v 15:16 | Reagovat

[6]::D Tak to by od Fugakua sedělo.

8 Reita-chan Reita-chan | Web | 2. února 2015 v 15:06 | Reagovat

XD tak ja vôbec netuším ale asi z toho bude nadšení :3 aj keď by ma potešilo keby sa ti dvaja dali do kopy :) ...Sasuke ti strašpitel !!

9 Ivanitko Ivanitko | 2. února 2015 v 19:54 | Reagovat

[8]:Tak kdyby po tobě jel někdo o 30 let starší, taky by ti to asi bylo divný a určitě proti srsti :D. Líbí se mi, jak mu všichni přejete něco dobrýho :D

10 Okami Okami | 3. února 2015 v 20:31 | Reagovat

Od Kakuzua asi nějaký věci na malování (ale nejsem si jistá, půjčuje mu je i s ateliérem :D a navíc by tím proti němu mohl poštvat otce). Mmmm, a nebo rajčata!
Já letos dostala knížku "SAS-příručka jak přežít". Kdybych byla Fugaku, tak mu jí dám :D (jsou v ní užitečné rady typu "z krokodýla je nejlepší maso u kořene ocasu apod.)Nebo zážitek -na den vojákem! *jaj chudáák :(* A Itachi by mu na to přispěl, sráč :D.
Od Itachiho asi obušek, určitě ho tím bude chtít naštvat.
Od Hidana přes držku :D. No, ale to by Kuzu nedovolil :).

Zajímalo by mě, jestli to Kakuzu se Sasukem myslí trvalejš, nebo to bude jako s ostatníma = Sasuke vyroste a přestane být tak atraktivní (ale to on asi nepřestane nikdy :3 :D)

11 Ivanitko Ivanitko | 3. února 2015 v 20:49 | Reagovat

[10]:Docela se mi zamlouvá, jak nikdo nezapomínáte na Kakuzua, ale nikdo jste si neuvědomili, že je starej škrt. :D
Kakuzu není pedofil... tedy asi... možná :D to nikdo neví.
Mě se v příručce jak přežít líbilo, jak si vyrobit mýdlo nebo že do kondomu se vleze 1,5 vody.

12 Okami Okami | 4. února 2015 v 8:54 | Reagovat

[11]:* zamilovanej starej škrt :D

13 Okami Okami | 4. února 2015 v 8:59 | Reagovat

[11]:Když se člověk zamiluje, tak dělá divný věci :3. Na to nikdo nezapoměl :D

Mě se líbilo jídlo. Už jsem měla osmahlý cvrčky. Nic moc, s medem sladký, lehce křupavý. Musíš dát pryč nožky a křídla, jinak škrábou v krku * to tam zapoměli napsat* :D. Doporučuju :)

14 Ivanitko Ivanitko | 4. února 2015 v 10:24 | Reagovat

[13]:Já jsem jedla snažený kobylky na kari a provensálském koření. Nedoporučuju, je to mastný jako prase. Dělala to kámoška, takže mě upozornila, že ty nožičky škrábou. Ale buchta z pomletých kobylek byla v pohodě. Sladká a nic tam nebylo vidět.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.