Získat srdce lva XLIV. - Shisuiovo obratné přesvědčování

29. ledna 2015 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  Získat srdce lva
Shisui se snaží Sasukeho ukecat alespoň k malé "masáži".


Tmavovlasý chlapec vyjekl, křečovitě sevřel stehna kolem Shisuiových boků a omotal mu paže kolem krku. Ve strachu se přitiskl ke staršímu Uchihovi jako klíště a utěšoval se tím, že by aspoň případně nespadnul z takové výšky. Největší obavy měl z náročného výstupu do schodů, ale Shisui kupodivu nevypadal, že mu to působí až takovou námahu, soudě dle jeho vysmátého výrazu. Vypadalo to spíš, jako by se dobře bavil.
.
Pomalu se s malou, přilnavou pijavicí rozešel, jediný rozdíl byl ten, že nepila krev. Opatrně vyšel schody do patra a automaticky zatočil do Itachiho pokoje. Docela se těšil, až svůj náklad složí, protože ho Sasuke stiskal svýma nohama velice pevně, skoro až bolestivě. Položil chlapce na svou rozestlanou postel a úlevně vydechl, když stisk povolil. "Málem jsi mě uškrtil." Oddělal notebook na zem a zbytek věcí jednoduše shrnul dolů. "Ale za tvou odvahu by to chtělo malou odměnu." Naklonil se nad Sasukeho a věnoval mu vroucí polibek.
.
Sasukemu se také ulevilo, když měl zase pod sebou pevnou oporu, takže vcelku ochotně pootevřel ústa a nechal si do nich proniknout Shisuiův mokrý jazyk. Teď, když vyprchal ten neoprávněný strach, se mohl zase více soustředit na pocity vzrušení, které v něm bratránkovo počínání vyvolávalo. Uvolnil se na chvilku z toho opojného spojení rtů, jednak aby se mohl nadechnout, jednak aby se mohl bránit jeho nařčení: "Tss, tak mě nemáš nosit, trotle, říkal jsem, že dokážu chodit sám." Nato zajel prsty levé ruky Shisuiovi do střapatých vlasů na zátylku a bez okolků si přitáhl jeho obličej znovu ke svému, aby mohli pokračovat v hlubokém francouzském líbání.
.
Sasukeho ústní dutina byla opojná a ruka na šíji byla víc než příjemná. "Sasu…" zavzdychal procítěně a víc se na mladíka natiskl. Rukou se zapřel v lokti vedle jeho hlavy a volnou rukou sjel na bok, kde poodhrnul bavlněné tričko a hladce vjel dlaní pod něj. Laskal se s příjemně hřející kůží. Potáhl látku až do bratrancova podpaždí. Dlaní naplocho pohladil pěkně tvarované a vypracované prsní svaly. Vrátil se k bradavce, kterou začal účelně dráždit prsty.
.
Sasuke se omámeně probíral Shisuiovými lesklými, ježatými prameny. Líbilo se mu, jak mu hladce prokluzují mezi prsty, vždycky je na moment pevně sevřel v hrsti a pomalu uvolnil. Byl natolik zaujat všemi těmi slastnými smyslovými vjemy od polibků až po Shisuiovu péči v oblasti hrudníku, až mu dokonce ani nevadilo, že je zase jednou uvězněný pod jeho tělem, že je v té pozici dole. Možná to bylo tím bratránkovým slibem, že se mu nebude pokoušet dostat do zadku proti jeho vůli, takže se s ním teď necítil tak ohroženě. Navíc ten pocit, jak se na něj Shisuiovo pevné svalnaté tělo tisklo… nebyl zas tak k zahození.
.
Starší Uchiha si laskání neskutečně užíval. Bral a hodlal dávat. Rukou se pomalu v hladivých dotecích posunoval až k lemu Sasukeho kalhot. Nespěchal a chvíli ho jen dráždil přejížděním přes lehce se chvějící podbřišek. Prsty zabloudil ke kovovému knoflíčku a pohrával si s ním, než se mu ho podařilo povolit. Jezdec zipu nekladl žádný významný odpor. Stáhl spodní díl kalhot o kus níže a nezbednou rukou vnikl do uvolněné prostoru a lehce přejel přes Sasukeho penis a jemně ho začal masírovat. Chtěl slyšet bratránka sténat jenom pro něj, dělalo mu to neskutečně dobře.
.
"Ach…" uniklo Sasukemu tlumené zavzdychání a místo aby se pokusil pánví uhnout, jak to předtím při prvním dotyku dělal, tentokrát se nevědomky dobrovolně vypjal proti té laskající dlani. Jeho hormony se bouřily, skoro mohl až vnímat, jak se mu podstatná část krve přelévá do nižších partií a jeho mužství se pomalu probouzí k životu. Přemístil svoji zdravou ruku pod lem Shisuiova trička a intenzivně přejížděl po sálající pokožce jeho žeber, bránice, břišních svalů i hrudi. Docela ho bavilo se ho takto dotýkat, objevovat ty rozdíly mezi oblými ženskými křivkami a pevnými mužnými liniemi. Bylo to vcelku rajcovní.
.
Shisui se musel na chvíli odtáhnout. Bylo mu děsně vedro, a tak ze sebe stáhnul tričko a nakonec i kalhoty. Nemohl očekávat, že se toho ujme Sasuke, vzhledem ke zraněné ruce a vlastním problémům s oblékáním to po něm ani nepožadoval. Při té příležitosti pomohl mladšímu ze svršků. Odhalil krásné mladistvé tělo, které bylo rozpálené díky němu. Hltal ho hladově pohledem, po chvilce si uvědomil, že to Sasukemu nemusí být nejpříjemnější a pozvedl zrak k jeho tváři. Červená líčka, mírně pootevřená ústa, jak mezi nimi prokluzoval zrychlený dech, a přivřené oči. U hlavy měl položenou ruku v sádře. Opřel se o matraci kousek od jeho těla a prsty se dotkl Sasukeho posledních článků koukajících s bílé krusty. Zároveň ho políbil na obě tváře. Jak moc ho miloval. Zdálo se mu, že ten hřejivý pocit, který ho doprovázel, kdykoliv bratrance viděl, se jen prohlubuje a sílí.
.
Sasuke se nepatrně zachvěl, když se ocitnul úplně nahý a především když zaznamenal, jak si ho starší Uchiha okatě prohlíží. Pravda, ne že by mu to bylo tak úplně cizí, většina holek, se kterými se ocitnul v posteli, se na něj dívala stejně. Neměl sice problém se sebevědomím nebo tak, ale přece jen ho to vždycky malinko rozhodilo, přestože z očí těch dívek - a teď i ze Shisuiových - podvědomě vyčetl, že se jim to, co vidí, docela zamlouvá. Nebylo to ale nic, co by ho nějak moc zchladilo, takže sotva Shisui zvedl pohled k jeho obličeji, pousmál se. Bratránkova důvěrná gesta ho úspěšně studu zbavovala. Vztáhl ruku a ukazováčkem obkroužil vystouplé linie Shisuiových klíčních kostí, přejel přes jugulární jamku, cestičku mezi prsními svaly a nakonec obkroužil jednu z bradavek. Dostal nečekanou chuť si tutéž trasu zopakovat jazykem, a protože u něj vzrušení už pozvolna převládalo nad rozumovým uvažováním, neváhal tu myšlenku zrealizovat.
.
Jakmile se Sasukeho horký jazyk dotkl kůže na hrudi, musel tiše zavzdychat a skousnul si ret mezi zuby. Držel nehnutě, jako kdyby mu za to platili. Nechal mladšího Uchihu, aby se sám snažil, a nijak nezasahoval. Když bratránek sevřel bradavku mezi rty, musel… musel mu péči nějak oplatit. V návalu roztouženosti znovu sjel přes lehce vypracované břišní svaly do nabuzeného klína a jemně Sasukeho penis stiskl v dlani.
.
Mladší z chlapců tlumeně zasténal a tep se mu ještě o něco zrychlil. Malinko pokrčil nohy v kolenou a levačkou klouzal po Shisuiově boku, od ramene přes žebra až k výstupku pánve. Ústy se přitom stále věnoval střídavě oběma zbytnělým hrotům, vášnivě je olizoval a dráždil hrotem jazyka, protože v tom měl - aspoň na rozdíl od jiných věcí - dlouholetou praxi. V podbřišku cítil horké, slastné mravenčení, jak jeho penis pod Shisuiovou rukou nabýval pomalu plné erekce.
.
"Nechtěl bys vyzkoušet něco nového?" zeptal se Sasukeho, byť by měl přijít o jeho šikovná ústa, způsobujíc mu velmi příjemné pocity, když objížděl vlhkým jazykem tvrdé bradavky a zanechával za sebou chladnoucí cestičku. Dnes měl v plánu ho zahrnout blahem, prostě to tak cítil. Uspokojoval bratránkovu erekci v pravidelném tempu, občas podráždil uzdičku nebo ho více stiskl.
.
"Mhmm…" zavrněl Sasuke, ke kterému jeho slova doléhala poněkud vzdáleně, jak se zrovna soustředil na ty příjemné prožitky, které vysílaly elektrické impulsy rozkoše do jeho nervové soustavy, "a co?" Postupně se propracovával polibky o něco výše, než se začal svými rty otírat o Shisuiovo hrdlo. Krátce se přisál k tepajícímu místečku v oblasti krční tepny, ale dával si pozor, aby bratranci nezůstala značka, která by jistě neunikla Itachiho bystrým očím.
.
"Co takhle speciální masáž? Je to velmi příjemné a ještě jsem nezažil nikoho, komu by se to nelíbilo," snažil se mu opatrně předestřít, co s ním měl v plánu. Nemohl to na něj bez obalu vyhrknout. Snad se mu ho podaří přesvědčit, protože to vůbec nebyla špatná technika. Všechno záleželo na Sasukem - jestli ho nechá, nebo mu to zatrhne.
.
"Masáž?" užasl Sasuke a musel se přemáhat, aby se nerozesmál. Možná mu chtěl Shisui protáhnout svaly, aby se mu náhodou nezkrátily za tu dobu, co nemohl sportovat. Neměl dojem, že by to potřeboval, ale nebyl v zásadě proti, i když mu přišlo zvláštní, že to bratránek navrhl zrovna uprostřed erotických hrátek. Měl za to, že masáže se provádějí buď jako předehra, anebo až potom. "Tak klidně, proč ne. Ale bacha, na chodidlech jsem lechtivý," varoval ho se smíchem.
.
"No ona to není tak běžná masáž," řekl celkem rozpačitě, protože se obával reakce ze Sasukeho strany. Dokud ještě neví, o co doopravdy jde, tak by to mohl zahrát do autu. Jenže Shisui chtěl bratranci prostě dokázat, jak může být anální sex dobrý. Dokud to jednou nepodstoupí, nepochopí. Znervózněle se nadechl. "Jde o masáž prostaty." Tak a teď čekal jednu velkou facku za svoji opovážlivost.
.
Sasukemu zmizel úsměv z tváře tak rychle, jako když praskne žárovka. Biologie člověka ho sice na gymplu čekala až příští rok, ale něco málo z anatomie přece jenom probrali už na základce, takže o existenci tohoto nevelkého orgánu ve svém těle věděl. A věděl taky, kde se zhruba nachází. A že jediný možný způsob, jak se k němu neoperativně dostat je… "Tak na to zapomeň," pravil ke svému bratranci ledově klidným tónem a považoval tím celou věc za uzavřenou. I když ho Shisuiův zvrhlý návrh poněkud rozhodil, snažil se nenechat se tím vyvést z míry natolik, aby nemohli pokračovat tam, kde přestali, takže zavřel oči a vášnivě spojil svoje rty s jeho.
.
Shisui něco podobného očekával, takže se vůbec nedivil. Vlastně by ho překvapilo, kdyby Sasuke souhlasil ihned. V tomhle ohledu, jak zjistil, s ním není rozumná řeč. Jaké má vůbec možnosti - ukecat ho, trocha násilí nebo možná… žádné jiné nápady neměl. Poddal se bratrancově horké tlamičce, trochu se zadrhával, jak to v jeho hlavě šrotovalo. Prostě se musí se Sasukem pohnout o kousíček dál. S nelibostí se od něj odtrhnul a zvolil možnost ho prvně dráždit a pak se ptát. Rukou v mladíkově klíně kmital v rychlém tempu a rty zaútočil na lasturu ušního boltce. "Sasuke, nic to není. Běžně třeba doktoři dělají její vyšetření. Pokud máš strach, že bych si tě místo toho vzal, tak můžeš být v klidu, to bych si bez tvého svolení nedovolil… Prosím, nech mě tě přivést k blaženým výšinám," řekl takovým zvláštním, vemlouvavým tónem.
.
Sasuke zasténal, jakou rozkoš v něm vyvolávaly Shisuiovy zběsilé pohyby v jeho klíně a hlavně jeho horký dech a úžasná sametová ústa v oblasti ouška. Tohle spojení bylo vážně tak extrémně úžasné, že mu dělalo potíže vůbec vnímat, co mu bratránek říká, protože každé otření jeho teplých měkkých rtů o jeho citlivé ucho vysílalo ohnivé vlny vzrušení po jeho páteři a nutilo ho slastně vzdychat. Proto mu nějakou dobu trvalo, než si v hlavě přebral význam Shisuiových slov a dokázal na ně s menšími obtížemi odpovědět. "Shis-uii, abys mě přivedl… ahh!… k vrcholu, tak nemusíš… nghh… mi nic strka-ah! Strkat do zadku. Z toho se mi… aaach… zvedá žaludek," dostal ze sebe nakonec a musel si olíznout rty. Aby odvedl bratrancovu pozornost někam jinam, odvážil se dokonce k nečekanému kroku a zdravou rukou sám od sebe přejel přes tu vybouleninu na jeho trenkách.
.
Shisui se prudce nadechl, když pocítil nenadálý dotyk v neukojených slabinách a bezděčně proti zvídavé ruce přirazil. Nechal se chvíli oblažovat, než jeho slastí zastřený mozek vytasil s neukončenou konverzací. Dělalo mu mírné potíže se soustředit na slova. "Sasuke, prosím!" škemral jako malé dítě o cukrátko. Což v případě bratrance byla skoro pravda. "Bude se ti to líbit, prosím," naléhal.
.
Sasuke se kousnul do rtu a Shisuiův prosebný tón ho poprvé donutil nad tou kontroverzní praktikou doopravdy zauvažovat, aniž by ji odsoudil předem. I tak se mu ale ta představa ani trochu nelíbila, jelikož měl dost hluboce zakořeněné přesvědčení, že tahle část jeho anatomie jaksi není zrovna určená k tomu, aby do ní někdo něco strkal. Připadalo mu to nechutné a nemohl pochopit, proč se Shisui tak usilovně domáhá toho, aby se mu tímto způsobem dostal do těla. Nějakou dobu mu pátravě hleděl do tmavých očí, v nichž vyčetl, že by bratránka další tvrdé odmítnutí asi zabolelo. Musí mu to podat nějak citlivě… najít si dobrý důvod, proč nechce… na co by to mohl svést, aby to mělo déletrvající účinek? "Víš, já… já…" Sasukeho něco napadlo, ale musel sklopit pohled, protože by se asi nemohl dívat Shisuiovi do obličeje při vyslovování takového výmyslu, "já nemůžu, protože… mám trauma z dětství. Kdysi jsem byl u doktora a on měl podezření na slepý střevo, takže mě chtěl vyšetřit a… hmm… dovedeš si to představit. Měl takový studený ruce a tenký gumový rukavice a… bylo to strašný! Od tý doby nedokážu na něco takovýho ani pomyslet." Snad to zabere, i když to byla naprostá lež. Jen doufal, že se třeba Itachi Shisuiovi od dětství nesvěřuje se zdravotními potížemi svého brášky, protože popravdě ho nikdy nikdo na slepé střevo nevyšetřoval. Díky bohu.
.
Shisuie to prohlášení poměrně zarazilo. Opravdu měl Sasuke takové trauma? Když to rozebíral z více stran, moc se mu to celé nezdálo. Nikdy o tom od Itachiho neslyšel a ten mu o svém bráškovi říkal kde co. Bratránkovo uhýbání pohledem bylo také podezřelé. Jako jo, může se stydět, to mu ale moc k jeho osobnosti nesedělo. Ani by se nedivil, kdyby to celé byla jedna velká lež. "Sasuke… můžu tě ujistit, že ruce mám horké, jak ostatně cítíš na vlastní kůži, a rukavice nepoužívám, takže se z této strany není čeho obávat… navíc mám pocit, že mi pěkně kecáš. Viď, že je to jenom lež!" obořil se na něho, aby z něj vyrazil doznání.
.
"Co? Ne! Ne, je to vážně… pravda!" vyhrkl Sasuke příliš rychle, než aby to znělo opravdu věrohodně, a do tváří mu stoupla horkost. Sakra, kde v tom lhaní udělal chybu? "B-bylo to… uhm… no, už je to dýl, ale… vážně nerad se o tom bavím… bylo to děsně nepříjemný, takže… ehm… mohli bysme změnit téma, ne?" koktal překotně, až se jeho verbální projev nápadně začínal podobat projevům jeho blonďatého kamaráda, a očima těkal všude možně, jenom ne k Shisuiovým temným duhovkám. Srdce mu splašeně naráželo do žeber a tentokrát za to ani tak nemohlo vzrušení, spíš nervozita. Vážně by potřeboval nějaké lekce správného lhaní.
.
"Svým chování mi jenom dokazuješ, že to, co jsi řekl, není pravda." Pronesl svoje domněnky nahlas. "Sasuke, není třeba mi lhát, stačí, když svolíš, a zažiješ něco neskutečného… Prosím, nech mě to udělat." Důvěřivě se otřel rty o ty Sasukeho a rukou ho pohladil po líci. Musí na něj zkusit tlačit, dokud to půjde, a s touhle lží mu to skoro vyšlo. Kdyby nebyl Shisui v tomto oboru profík, tak by mu to snad i lehce prošlo.
.
Sasuke se snažil získat nějaký čas, aby si dokázal v hlavě zformulovat nějaké jemné odmítnutí, takže se jazykem vnořil mezi bratrancovy rty a - za ten den už poněkolikáté - ochutnal jeho ústní dutinu. Bohužel ho žádná šetrná, diplomatická odpověď nenapadla - na to byl vždycky odborník Itachi, jemu to do vínku zrovna dáno nebylo. "Shisuii, já… to fakt nejde," zavrtěl nakonec omluvně hlavou, "vím, že se budu opakovat, ale… je to nechutný."
.
Shisuie ty jeho věty o nechutnosti vážně štvaly. "Hele, Sasuke, pokud by to někomu mělo přijít nechutný, tak asi mně. Já ti budu strkat prsty do zadku, takže nevím, co vlastně máš za problém!" řekl trochu ostřeji, než měl v plánu, protože ta jeho odmítavost ho prostě vytáčela! A to se snažil být trpělivý, snad by dokonce i předčil Itachiho. Už umírněně dodal: "Mě to nevadí, nakonec kdyby ano, tak bych ti to nenabízel."
.
Sasuke užuž měl na jazyku, že teda by mu to nabízet nemusel a všichni by byli spokojení, ale když viděl, jak se Shisuiovi varovně zablýsklo v očích, raději od té poznámky upustil. Neměl na to moc co říct, protože bratrancova slova zněla dost logicky. Z té představy mu bylo skoro špatně, ale… došly mu argumenty. Jasně, mohl si samozřejmě postavit hlavu, bylo by to jednoduché, Shisui by se naštval, možná by se s ním dokonce rozešel, měl by po starostech. Jenže… nějak se mu nelíbilo, že by to mělo skončit zrovna takhle. Zatraceně! Tak co měl dělat?! Copak mu na to mohl kývnout? Dokázal by takhle moc překousnout svojí hrdost? Nejednalo se přece o sex, nebylo to, jako by ho měl Shisui… no, ojet. Párkrát roztřeseně polknul. "Kdybych…" hlas se mu malinko zadrhnul v hrdle, "kdybych… samozřejmě čistě teoreticky… souhlasil… slíbil bys mi, že to uděláš… no, víš… jenom… jedním prstem?" To by snad možná dokázal zvládnout, ukazováček mohl mít průměr tak max. dva cenťáky a kdoví jestli.
.
Shisui měl pocit, že se přeslechl. Opravdu Sasuke uvažoval o jeho nabídce? Ani nemůže popsat to úžasné teplo, které se šířilo hrudí. A navíc ta Sasukeho podmínka - k popukání, jaký z toho měl strach. Bude na něj něžný a opatrný, protože kdyby ne, tak by byl s jejich vztahem amen. "Jestli si to budeš přát, tak ti plně vyhovím," ujistil ho o své důvěryhodnosti. "Takže s tím souhlasíš?" zeptal se už jen pro formu.
.
"Já…" Sasuke ještě dlouhou dobu váhal, jak jím zmítal těžký vnitřní boj, kde se svářela jeho hrdost s empatií. Několikrát se zhluboka nadechl, a přestože se snažil působit sebejistě, hlas se mu znatelně třásl a byl nasáklý nejistotou, když neochotně hlesl: "Tak… tak dobře. Ale… je to jenom pro jednou, jasné? Ne-nezvykej si na to." Panebože, nemohl uvěřit, že mu k tomu vážně dal souhlas. "Ale napřed… napřed mi to slib! Že… že to uděláš jenom jedním." Sasuke si sám dobře uvědomoval, jak šíleně dětinské je po někom požadovat slovní závazky, ale nemohl si pomoct.
.
"Čestně přísahám, na psí uši, na kočičí svědomí." Zvedl ukazováček a prostředníček nahoru a druhou rukou se chytil za srdce. Trochu mu cukaly koutky, ale zvládl se nerozesmát nahlas. Chtěl Sasukeho políbit, ale napřed si vzpomněl, že bude potřebovat jednu důležitou věc, bez které by to určitě nešlo. Raději si ji podá hned, aby se potom nerozptyloval s jejím hledáním. Prvně prohrábl batoh, kde našel jen pár kondomů. Vzpomněl si, že tuba bude asi v cestovce pod postelí. Normálně ji doma míval v šuplíku nebo ve věcech ve skříni, ale kvůli Itachimu a tetě ji měl schovanou. Vytáhl velkou tašku a za chvilku z ní vylovil lubrikant. S vítězoslavným úsměvem se vrátil zpět k Sasukemu poměrně prkenně ležícímu na posteli. Vyhoupl se k němu a válcovitý předmět pohodil do peřin. Prsty přejel bratranci po rameni až k dolní čelisti a tlakem ho donutil odvrátit pohled od inkriminované věci. Rty přejel po vábivých polštářcích a vnořil se mezi ně.
.
Ta nevinně se tvářící nádobka s gelem Sasukeho oči přitahovala jako magnet. Neustále k ní pokradmu zalétával zrakem - tedy do té chvíle, než ho Shisui začal líbat, protože pak pochopitelně svoje oči zavřel, což bylo asi to nejrozumnější, co mohl udělat. I tak se ale už nedokázal pořádně uvolnit a vychutnávat si bratránkův obratný jazyk. Oproti předchozím situacím teď spíš jen pasivně držel a mnohem víc se soustředil na to, aby ovládl reakce svého těla - jako například splašený tep a podvědomou úzkost. Ani nevěděl, proč z toho měl vlastně takový strach, leda že to pro něj mělo být vůbec poprvé, co někomu dovolí dostat se… do jeho nejintimnějšího otvoru. Jeho vzrušení dost podstatně opadlo a popravdě se mu teď spíš dělalo nevolno. Snažil se dýchat zhluboka a pravidelně, ale moc to nepomáhalo. Bezděčně ho napadlo, co by asi Shisui dělal, kdyby mu tady omdlel, protože k tomu možná neměl daleko. Panebože, vzpamatuj se, Sasuke! opakoval si pořád dokola.
.
Shisui cítil, jak je Sasuke napjatý a v křeči. Musel se toho obávat celkem dost, ale když už z něho tak pracně vydoloval souhlas, tak od svého úmyslu neupustí. Musí Sasukeho uvolnit a tak nějak navnadit. Rukou přejel po chvějícím se těle a vzal do dlaně bratrancův povadlý penis. Chvíli ho účelně dráždil, aby začal pod jeho doteky tvrdnout. Opustil sladká ústa a pomocí malých polibků se začal přesunovat přes plytce se zdvíhající hruď a po plochém bříšku k chlapcovu klínu. Přejel přes špičku palcem a následně si ji bez otálení vzal do úst a hrotem jazyka poškádlil otvůrek na vrcholku.
.
Tahle taktika zabírala celkem dobře, nebo respektive bylo pro Sasukeho těžké se na cokoliv soustředit, když jeho výrazně prokrvený žalud obklopovalo úžasné mokré horko Shisuiovy pusy a způsobovalo mu známou slast. Jeho erekce postupně nabývala opět na síle a z jeho svalů se pozvolna vytrácela křečovitá ztuhlost. Dech se mu díky veškerým snahám zase zrychlil a změlčil a ten pocit, jako by měl každou chvíli začít zvracet, pomalu odezníval a byl nahrazován rozkoší z orálního sexu. Přesto trvalo ještě několik minut, než jeho ztopoření v bratránkových ústech nabylo původní tvrdosti a rozměrů a ze Sasukeho rtů se po dlouhé době vydralo zasténání.
.
Pro Shisuie to byl signál k rozpracování delikátní operace. Pohlcoval Sasukeho erekci v pravidelném tempu, rukama hladil mladíkova stehna a mírně je oddálil od sebe, sám se natěsnal mezi, aby Sasuke nemohl dát nohy k sobě. Prsty stiskal kořen penisu, zatímco s druhými si zkušeně pohrával se varlaty. Neopomenul zajíždět přes hráz skoro až k sevřenému otvoru, aby si bratranec na ten pocit přivyknul. Podal si tubu a vymáčkl trochu vazkého pojiva na prsty. Zamířil s nimi ke konečníku a začal chladivou emulzi nejprve roztírat okolo vstupu do Sasukeho těla.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.