Získat srdce lva L. - Porno

5. března 2015 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  Získat srdce lva
Sasuke si myslí, že Shisui nemůže bez intimních radovánek vydržet celý měsíc. Bratranec je připraven mu ukázat pravý opak.


Když se Shisui dostatečně psychicky i fyzicky vzmohl, opustil teplé lůžko. Hřálo snad až příliš moc. Otevřel aspoň okno. Uvažoval nad tím, jestli to není kontraproduktivní - pouštět teplo dovnitř. Nakonec, může ho nechat otevřené celou noc. Vytáhl si černé tričko a kraťasy. Zatím nijak podvědomě netoužil tento zažitý barevný stereotyp měnit. Aspoň má Mikoto ušetřenou práci. Černá barva nejde zaprat a nemusí jeho oblečení složitě třídit. Přešel k Sasukeho pokoji, klepání ihned zavrhl, stejně by ho bratránek neslyšel. Nepovšimnut si stoupl za mladého Uchihu a koukal mu přes rameno.
.
Sasuke samozřejmě přes hudbu tiché vrznutí dveří ani Shisuiovy kroky neslyšel, navíc byl právě zaujat internetovou konverzací se Suigetsuem, která byla samozřejmě z velké části zaměřená na využití dvouměsíčního volného času a z části na typické klukovské plkání. Shisuiovu přítomnost zaznamenal mladší Uchiha až hodnou chvíli po tom, co se za něj Shisui postavil, a to jen proto, že ucítil na zátylku jeho teplý dech, jak se naklonil blíž, asi aby se mu lépe četlo. "Hej!" vyprskl Sasuke napůl pobouřeně napůl pobaveně, "to tě nikdo v mládí nenaučil, že nemáš poslouchat… nebo číst… cizí rozhovory?" Ostatně, Suigetsu mu zrovna začal sdělovat poněkud peprné detaily svého vztahu s přítelkyní…
.
"Ani ne, jen se divím, jak dnešní mládež mluví - oprat, pekáč, ojížděl jsem ji tak prudce, až jsem ji málem natrh. No nevím, chudák holka," politoval ji hraně. Kluci to vždycky děsně přeháněli. Někteří víc, někteří míň. "To si tak běžně sdělujete takové pikantní detaily?" Kdyby Itachi zjistil, že podobnou činnost dělá i jeho bráška, určitě by neváhal a zkusil mu prolomit heslo. Měl tak silné ochranitelské pudy, že by to určitě udělal. "Co znamená, že si vzal specialitu z kuchyně?" Měl určitou představu, co by to mohlo být.
.
"Běžně ne," zavrtěl hlavou Sasuke s uculením. Dokonce ho to ani neuvedlo do rozpaků, protože s děvčaty měl v tomhle ohledu tolik zkušeností, že už mu to ani nepřipadalo tabu, bavit se o tom. "Nebo aspoň ne do všech podobných podrobností. To akorát Suigetsu je takovej děsnej zvrhlík, mám dojem, že v něm dřímají skryté exhibicionistické sklony. A specialita z kuchyně je… ehm… typ předehry, ke kterýmu používáš nějaký jídlo. Třeba se popatláš medem, čokoládou nebo tak něco. Jak znám Suigetsua, určitě zvládnul tenhle pojem dostat na novej levl," zasmál se mladší z mužů.
.
"Aha," pronesl dost neinteligentně, "takže kdybych si donesl jahody, tak by to stačilo?" Tyto rudé plody byly známým afrodiziakem. Rozhodně by proti jejich konzumaci ve vášnivém stylu neměl výhrady. Otočil si Sasukeho na židli přímo proti sobě a ruce si opřel o hranu stolu. Hlavu měli ve stejné výšce a obličeje blízko u sebe. Cítil na nose teplý dech bratrance. Prohlížel si Sasukeho oči, byly podobně temné a přitom tak jiné než jeho. Jiskřilo v nich něco zvláštního, co on sám neměl.
.
"No, za určitých podmínek asi jo," uchechtnul se Sasuke a trošku nevěřícně nakrčil obočí, jak ho právě napadlo, co by jeho světlovlasý kamarád pravděpodobně s tímhle ovocem udělal. Zajímavá představa. Přesunul svou pozornost na bratránka, konkrétně na jeho tvář, kterou teď mohl zblízka sledovat. Očima jakoby automaticky zalétnul k jeho obočí, kde se naštěstí už do rána vytvořil strup. Nevěděl, jak moc je ta rána na omak citlivá, takže se jí nechtěl dotýkat. Nicméně neodolal, aby se trochu nenatáhnul a v hraně rodičovském gestu mu bolístku nepofoukal.
.
"Teď se cítím jako pětiletý. Odkdy si hraješ na rodiče?" zeptal se zvesela Shisui, jak v něm to gesto probudilo nostalgii. Takhle mu snad naposledy pofoukal zedřené koleno otec a to už bylo opravdu hodně dávno. Ne že by vadilo, jak se Sasuke snaží, jen mu to přišlo zvláštní. Jakoby z daleké minulosti. Opustil rychle ty smutné myšlenky a soustředil se na mladíka před sebou.
.
"Od té doby, co kvůli mně někdo dostane nakládačku od mého přehnaně ochranitelského bratra," ujistil ho Sasuke tentokrát beze stopy legrace a letmo bříšky prstů nezasádrované ruky přejel Shisuiovi po líci. Bylo zvláštní, jak bezmyšlenkovitě už tyhle drobné projevy náklonnosti dělal. Zatímco dříve se do nich musel se Shisuiem nutit, teď… mu přišly skoro až přirozené.
.
"Ani ho nepřipomínej. Prý: Budu tě sledovat! Jakoby to nedělal i předtím. Nesmíme mu dát žádný podnět k dalšímu podezření… teda hlavně já, protože ti vždycky něco udělám a pak z toho máš jen nepříjemnosti." Shisui se kál ze svých činů provedených pod těžkým oparem vášně. Občas se jednomu z milenců něco přihodí, ale zrovna oni musejí mít za dozor Itachiho.
.
"Já myslím, že nepříjemnosti z toho máme oba," odtušil Sasuke, "mě teda vždycky Itachi vypeskuje jenom slovně, nevěřím, že by na mě fyzicky vztáhnul ruku… takže to odnášíš ty." V Sasukeho hlase zazněl náznak provinilosti. Snažil se ji potlačit tím, že se malinko zašklebil a škodolibě prohodil: "Budeš se prostě muset krotit. Anebo bysme si měli dát třeba měsíc v intimnostech pauzu, co na to říkáš?" Byla to trochu provokace, zajímalo ho, jak se na to bude Shisui tvářit.
.
Starší Uchiha se prvně zašklebil. Přijít o vymodlený hříšný kontakt se Sasukem? Zase by mu tím mohl dokázat, že pro něj není jen sexuální hračka do postele. Záleží tedy na tom, jak to mladík bere. Přinejhorším si odpomůže ručně, nic horšího se nemůže stát. "To není tak špatný nápad. Pro tebe bych ten měsíc klidně obětoval… ale prvně, pokud můžu, bych chtěl dostat zálohu dopředu." Mají spoustu času, než někdo ze zbytku rodiny přijde domů, a to se musí využít.
.
Sasuke překvapeně zamrkal. Vzhledem k předchozímu Shisuiovu chování ho udivovalo, že by se bratránek dobrovolně hrnul do měsíční abstinence. Ne že by byl ale zásadně proti, i když to bylo se Shisuiem lepší, než si byl ochotný přiznat. Nicméně aspoň bude následující čtyři týdny jeho zadek v bezpečí před Shisuiovými zvrhlými praktikami, přestože mu ta poslední posunula hranice rozkoše o nový rozměr. Ale pořád byl o dost radši, když mu tam nikdo nic nestrkal, tudíž souhlasil dřív, než si to bratranec stačil zase rozmyslet.
.
"Jak je libo." Měsíc není zas taková hrůza, předtím než se Sasukemu vyznal a on konečně svolil k určitým intimnostem, trvalo to pěkných pár měsíců. "A teď ta záloha." Přejel chlapci prsty po paži až nahoru k čelisti, kterou jemně sevřel. Chvíli se kochal jeho výrazem ve tváři. Pro začátek se jen pomalu dotknul rtů a následně se mezi ně vnořil svým hbitým jazykem. Objel tvrdé dásně, než zvídavě pobídnul ke hře ten Sasukeho.
.
Sotva se Shisuiova ústa dotkla těch jeho, mladší Uchiha okamžitě zavřel oči. Byl by se docela i uculil, kdyby to bylo možné, tohle bylo potřetí během tří dnů, co se dostali k nějakému sexuálnímu harašení. A kromě toho včerejška to převážně inicioval Shisui, takže byl vlastně celkem zvědavý, jak se ho zvládne celý měsíc nedotknout. Každopádně teď nezůstal pasivní a energicky zapojil svůj vlastní jazyk do součinnosti s bratránkovým.
.
"Co bys řekl na společnou sprchu?" zeptal se po odtrhnutí rtů. Prsty si pohrával se Sasukeho delšími černými vlasy a natáčel je okolo ukazováku. Byl od rána zpocený a nechtěl Sasukemu smrdět. Kdyby se to takhle elegantně vyřešilo, vůbec by to nevadilo. Potom by mohli… hm, to nebyl zas až tak špatný plán na hezky strávené dopoledne.
.
"Mmm…" protáhnul Sasuke s mírným poloúsměvem, "proč ne." Měl sice v plánu sprchovat se večer, ale tak, dvakrát denně mu to nezaškodí. "Akorát, to si zas budu muset nainstalovat ten debilní igelit," protočil oči v sloup, ještě musel vydržet šest dní, než mu sundají sádru, "i když by mi vůbec nevadilo, kdyby se mi ta krusta rozmočila, pěkně mě sere. Řekl bych, že to zápěstí už mám beztak v pořádku."
.
"To je za chvilku, to už přetrpíš," pronesl provinile a chytil pokreslený materiál do ruky. Přetočil ho, aby viděl svůj rukopis a musel se uculit. Moje S. Pomohl Sasukemu natáhnout sáček na ruku a připevnit tak, aby mu dovnitř nezatekla voda. Vyhrnul mu rudé tričko a sundal kraťasy. Lačně sjel pohledem smetanové tělo před sebou a na chvilku zalitoval svého slibu. Sasuke vypadal tak nevinně.
.
"Hele! To není fér!" bránil se Sasuke se smíchem, když tam tak před ním stál jenom v tmavě modrých kostkovaných boxerkách, zatímco Shisui byl dosud zcela oblečený. I když tak nějak zjišťoval, že už se před ním stydí mnohem méně než dřív, koneckonců ho bratranec viděl několikrát při intimních hrátkách. Tak jako tak ale neváhal vztáhnout ruce a pokusit se přetáhnou triko přes hlavu i Shisuiovi, což se mu však kvůli zranění moc nedařilo.
.
"Počkej, ty zvíře," zbrzdil ho Shisui, když švy naříkavě zapraskaly. Dopomohl Sasukemu s přetažením trička přes svou střapatou hlavu. Kraťasy padly dolů už jako nic. Sklonil se k bratránkovu krku, párkrát ho něžně polechtal rty na ohryzku, mezitím mu nenápadně protáhl paži pod rameny. Trochu se pokrčil v kolenou a vyhodil si Sasukeho do náruče. "Těžce nemocní lazaři se musí přenést." Rozešel se směrem ke koupelně.
.
"Shisuii!" protestoval Sasuke proti takovému postupu a křečovitě se bratrance chytil kolem krku, "už několikrát jsem ti říkal, abys to nedělal!" Jasně, vážil o dost míň než o pět let starší Uchiha, ale stejně. Bál se, že ho upustí. Ne snad, že by nevěděl, že má Shisui docela sílu, nicméně ho to pořád trochu znervózňovalo. I když ho na jednu stranu chápal, on sám to taky rád dělal se svými bývalými partnerkami. Nosit někoho v náručí bylo známkou náklonnosti.
.
"Já vím," odpověděl vesele, až v koupelně postavil Sasukeho na zem. Sklonil se k mladíkovi, ale těsně před jeho rty uhnul a vtiskl mu lehký polibek ke klíční kosti. Pomalu postupoval směrem dolů. Prsty zahákl za okraj spodního prádla a laxně ho začal stahovat dolů. Každý nový kousek odhalené kůže obdařil krátkým dotykem svých rtů. Klínu se vyhnul a pokračoval po stehně, než trenýrky samovolně spadly na podlahu. Sám se vysvlékl o mnoho rychleji, protože věděl, že Sasukemu to s jednou rukou jde obtížně. Pustil ve sprše vodu a nastavil ji tak, aby měla příjemnou teplotu. "Pojď první."
.
"Chci tě těch třicet dní vidět, frajere," zašklebil se Sasuke Shisuiovu vášnivému chování, ale popravdě mu v něm nijak výrazně neodporoval. Vlastně vůbec. Vstoupil pod hřejivý proud a nechal si smáčet uhlové vlasy. Přimhouřil oči, aby mu do nich nenateklo, když gestem vyzval svého bratránka, aby se k němu připojil. Sprchový kout byl naštěstí dost velký, aby se tam vešli oba dva, i když tam pak bylo trošku těsno, museli u sebe být blíž, než je při obyčejné konverzaci běžné. Ne že by to zrovna v téhle situaci vadilo. Sasuke se natáhnul pro sprcháč a zaznamenal, že je opět s novou vůní - šeřík.
.
"Budu si dělat čárky, ani o den navíc tě nenechám čekat," sliboval Shisui. Sám sáhnul pro šampon, vymáčkl si do ruky krémovou vonící hmotu a začal ji vtírat do Sasukeho černých vlasů. Těm rozježeným na zátylku se moc nechtělo dolů. Bílá pěna mu umožňovala hladce přejíždět po vlhké pokožce bratránkových zad v rozvláčných krouživých dotecích. Užíval si jeho blízkost při tak nevinné činnosti, kterou obvykle každý vykonával sám.
.
"Oh, to je od tebe tak milé," uculil se Sasuke, který stejně počítal s tím, že si za ten měsíc bude muset nejspíš párkrát sám pomoct. Přeci jen mu ještě bylo sedmnáct a jeho hormony byly stále dost rozbouřené. Měl ovšem aspoň výhodu, že byl v pokoji sám, takže když si pak občas v noci… dával rande s rukou, bylo to vcelku bez rizika. Shisui a Itachi to od bratránkova přistěhování museli zřejmě dělat právě jenom potají ve sprše. Mladší Uchiha nezahálel a také už si Shisuiovo tělo zvědavě mapoval prsty levé ruky, třel mu gel o kůži a vytvářel tím pěnivý povlak, který zanechával bratrancovu pokožku vláčnou a neuvěřitelně poddajnou. Postupoval od jeho ramenou, přes prsa až na břicho, kde ho schválně polechtal v prohlubni pupíku.
.
Shisui si liboval, spojení dvou věcí, které měl moc rád - sprchování a mazlení. Opláchl Sasukemu pěnu z vlasů, naklonil se nad jeho obličej. Voda mu tekla po lících a v provazcích kanula mladšímu Uchihovi na bradu. Díky páře a přímým kontaktem s křišťálovou tekutinou byl každý tělesný kontakt neuvěřitelně příjemný. Kdyby neměl v plánu ještě něco jiného, tak by neváhal ani minutu a rozdali by si to spolu hned a tady. Dráždil se jen bratrancovou přítomností a dotykem jeho dlaně, nikam víc zajít nechtěl.
.
Sasuke si naopak myslel, že Shisui tu společnou hygienu navrhl jenom proto, že si chtěl užít ve sprše, proto se divil, že se bratránek neměl k žádným důvěrnějším činnostem. Pořád musel přivírat oči, aby se mu do nich nedostala voda, takže je pro jednoduchost nakonec úplně zavřel a sám přitiskl svoje rty nahoru k Shisuiovým ústům. Musel se postavit trochu na špičky, protože takhle vestoje byl bratránek zhruba o hlavu vyšší. Napadlo ho, že si Shisui možná myslí, že je tentokrát s iniciativou řada na něm… a že by možná… tomu měl vyhovět. Nebude to přece poprvé. Přitiskl tedy nezraněnou dlaň znovu staršímu Uchihovi na bránici a pomalu v hladivých dotecích sjížděl dolů…
.
Shisui chytil Sasukeho za šíji, jakoby si ho tak chtěl podržet. Zatnul však zuby, aby mladšímu Uchihovi znemožnil přístup do úst. Druhou rukou zastavil paži putující dolů. Byl silně v pokušení ho nechat pokračovat, ale… "Ještě ne, nabízel jsem jen sprchu," snažil se podat nějaké vysvětlení. Stáli pod vodou už hezkou chvíli, takže se příliš nerozpakoval a zastavil přítok vody. Kapka s jeho kštice se rozprskla Sasukemu na čele.
.
"Ale…" Sasuke udiveně zamrkal, Shisui byl dnes samé překvapení. "Tak ne, no," pokrčil pak rameny a vystoupil ze sprchového koutu. Na dlážděné podlážce po něm zůstávaly mokré stopy, než si vzal z věšáčku velkou bílou osušku a svému bratranci hodil druhou. Začal se tedy důkladně sušit froté látkou, zvláště pečlivě si vydrbal vlasy, protože se mu nechtělo v létě na sebe ještě foukat horký vzduch z fénu. Stačilo to teplo, co bylo venku.
.
Obratně chytil letící měkký předmět a začal se sušit. Po očku sledoval Sasukeho před sebou, neušlo mu, jak se svaly na jeho těle napínaly a povolovaly při každém pohybu. Ač byl mladý, bylo na něm znát, že provozuje aktivní sport. Omotal si ručník okolo boků a vyšel za Sasukem na chodbu. Vlasy na bratrancově zátylku zase nezpůsobně trčely na všechny strany. Odbočil do Itachiho pokoje. Sebral na stole ležící notebook a vrátil se za bratrancem. Zapnul přístroj a čekal, než se nažhaví.
.
"Ty se chceš dívat na film?" užasl Sasuke a nevěřícně na něj vytřeštil oči. Lhal by, kdyby tvrdil, že ho to nerozhazovalo, byl zvyklý na mnohem nadrženější chování ze strany svého partnera. Ale možná… Shisuiovi už bylo přes dvacet. Třeba už nebyl prostě tak náruživý. Koneckonců si užili včera i předevčírem. Sasuke neměl zas až takový problém se tomu přizpůsobit, obratně na sebe znovu navlékl oblečení, které předtím skončilo na koberci, a lehnul si na postel, odkud se na bratránka vesele zazubil: "Zas nějakej animák?"
.
Shisui po něm hodil vševědoucí pohled. "Ne," řekl prostě a rozklikl důvěrně známou složku v konečně naběhlém noťasu, "počkej a uvidíš." Přemítal, které video má spustit. Měl v plánu se dívat na porno. Ne jako minule, to stejně už smazal, ale chtěl vybrat něco podle svého gusta. Vzhledem k Sasukeho nevinnosti v této oblasti hardcore okamžitě vyřadil. Chtělo by to něco romantického, hlavně žádné násilí či předstírání bolesti. To by si podkopal půdu pod nohama. Dva koloušci si to rozdávají v posteli. Tím určitě nic nezkazí. Rozklikl soubor a natočil obrazovku, aby na ni z postele viděli. Schválně se napozicoval za Sasukeho a vtáhl ho do své náruče. Pod nosem ho zašimraly jeho vlasy, hezky voněl.
.
Sasuke už z toho názvu videa instinktivně vytušil, o co se bude jednat, a neubránil se tomu, aby si dal facepalm. "Shisuii!" otočil se vyčítavě přes rameno, aby viděl bratranci do obličeje. "Já se nechci koukat na nějaký… chlapy, jak si strkají… no, víš, jak to myslím. Nemůžeme si dát radši něco hetero?" navrhnul s nadějí v hlase. Na gay porno se snad ještě nikdy v životě nedíval a nebyl si zrovna jistý, že by chtěl začít - už jen proto, že měl takovou fobii z análního sexu, teda aspoň co se kluků týkalo, a bál se, že by to video Shisuie mohlo přivést na nějaké nekalé myšlenky. Sice slíbil, že na něj nebude naléhat, ale co kdyby… A pokud to chtěl Shisui jenom jako kulisu, tak tam přece klidně mohl dát i hetero, minule ho to přece nabudilo tak jako tak.
.
"Nemohl, protože žádné nemám," zklamal Sasukeho snahu o přesvědčování. S výběrem to mohlo jít už jen k horšímu, tedy podle mladého Uchihy. "A neboj, koruna ti díky zhlédnutí jednoho videa nespadne. Náhodou, tohle je moje oblíbený," zazubil se vesele. Nekecal, kluci si to na plátně užívali v různých polohách, a kdyby člověk nevěděl, kde to vzal, tak by i věřil, že jejich hraná zamilovanost je pravdivá. Poupravil si polštář pod zády, aby se mu líp sedělo, chytil Sasukeho ruku do své a položil je na jeho břicho.
.
"Tak… tak bysme se mohli na něco podívat online…" nadhodil Sasuke trošku nervózně, protože mladíci ve videu už se začali vášnivě líbat, což bylo ještě docela roztomilé, ale mladší Uchiha nepochyboval o tom, že to brzy přeroste v daleko perverznější scénu. Navíc… nemohl si nevšimnout jisté podoby mezi herci a jimi samotnými. Oba muži na plátně byli tmavovlasí, pohlední a výškově trošku nevyrovnaní - jeden byl o několik centimetrů nižší a drobnější. Začalo mu docházet, proč se asi tenhle snímek Shisuiovi tak líbí.
.
Shisui se uculil. "Ne, rád bych se s tebou podíval na toto. Dej tomu šanci, Sasuke. Je to moc hezký," lákal ho. Kdyby o tom nebyl přesvědčen, tak by se tak neangažoval. Nechtěl to ukazovat bratranci jako návod k erotickým hrátkám s chlapem, ale spíše aby si nějak přivykl na myšlenku, že láska dvou mužů není nic hrozného. Což taky nebylo, jen partner nesměl být tak odmítavý, až ovládaný fobiemi.
.
Sasuke pochopil, že bratrance od jeho záměru neodradí. Očima nenápadně zabloudil k přehrávači, podle všeho to mělo mít zhruba půl hodiny. Třicet minut snad přežije, přinejhorším tomu nebude věnovat pozornost. Tahle pozice, kdy ho Shisui zezadu objímal, k tomu byla vhodná, starší Uchiha mu do obličeje neviděl. "No tak jo," vydechl na znamení rezignace a malinko se tedy o Shisuie opřel. Kluci na obrazovce už přecházeli k dotykům ve vzrušených klínech, i když zatím jen přes spodní prádlo.
.
Shisui bratrance o maličko víc sevřel. Hlavně si musí dávat pozor, aby Sasukemu zase někde nevytvořil nějakou vzpomínku, protože to by ho Itachi rovnou odstřelil. Chvíli jen tak nečinně seděl za Sasukem, než přišel důvod, proč si takto vlastně sedli. V péčku se ten vyšší přesunul za menšího. Rty se otíral o jeho šíji a rukou zabloudil pod spodní prádlo kluka před sebou. Sám Shisui ho okamžitě napodobil, rty přejížděl po linii krku až k mírně vlhkým vlasům. Rukou pomaloučku polehoučku sjel Sasukemu do klína, kde ho začal dráždit krouživými pohyby přes látku kalhot.
.
Sasuke nevědomky zareagoval úplně stejně jako chlapec ve videu, totiž tiše zavzdychl a natiskl se víc na Shisuie dozadu. Levačkou zašátral za sebou, aby mohl hladit aspoň bratránkův nahý bok, dále nedosáhl. Shisuiovy teplé, měkké polštářky v citlivé oblasti šíje byly hodně stimulující. Sice ne tolik, jako kdyby se mu otíraly o ucho, ale dost. Obzvlášť v místech čtvrtého nebo pátého krčního obratle, tam byly ty pocity nejintenzivnější a postupně zrychlovaly jeho dech i teplotu těla. Stejně tak zrychlovaly i bratrancovy obratné prsty mezi jeho stehny, proti kterým měl chuť pohnout pánví.
.
Starší Uchiha se ani příliš nemusel dívat na obrazovku, protože video znal obstojně, a jen po očku kontroloval, co se zrovna děje. Postupoval úplně stejně jako seme v noťasu. Zajel na chvilku Sasukemu pod látku oblečení, než mu ho s mírnou pomocí vysvlékl. Jediný rozdíl byl tom, že mladší Uchiha nebyl úplně vzrušen jako menší chlapec. Roztáhl bratranci stehna mírně od sebe a levačkou ho hladil po jejich vnitřní straně. Pravou rukou energeticky masíroval Sasukeho přirození. Jazykem přejel po krčním svalu až za ucho a zároveň s tím ho silněji stiskl v klíně. Jeho samotného vzrušovala představa, že se chlapce může dotýkat tak, jak si vždycky představoval.
.
Sasuke zasténal. Shisuiův horký dech, který ho polechtal za ušním boltcem, mu po páteři vyslal impuls podobný elektrickému proudu, ale takovému příjemnému, tomu, co jen lehounce brněl a rozechvíval jeho nervovou soustavu. I přímé doteky na pohlaví ho pochopitelně vzrušovaly, takže po chvíli Shisuiovy péče začal v bratrancově dlani uspokojivě tvrdnout a nabývat větších rozměrů. Popravdě byl rozpolcen mezi chutí takto setrvat a jenom si to užívat a touhou zapomenout na nějaké video a věnovat se vzájemné intimní pozornosti. Pokusil se sjet níže levou rukou, kterou měl zkroucenou dozadu, do Shisuiova rozkroku, ale neměl pořádný manévrovací prostor, takže se rozhodl obrátit se k staršímu Uchihovi čelem a zády k notebooku.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Okami Okami | 5. března 2015 v 7:17 | Reagovat

Díky za 2 díly! Právě jsem seklá v buse,vypadl proud, takže jseš moje požehnání. Arigatou ^w^

2 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 7. března 2015 v 21:30 | Reagovat

[1]::3 Tak kdyby se mi něco podobného přihodilo, tak by se mi taky hodilo něco perverzního ke čtení.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.