Získat srdce lva LI. - Dá si Sasuke říct?

5. března 2015 v 7:01 | Ivanitko + Smajli |  Získat srdce lva
Shisui znovu zaútočí na Sasukeho přesvedčení nenechat se ošukat.


Sasuke se k němu tak příhodně obrátil. Nadzvedl se a mladíka položil zády na matraci. Jemu samotnému sklouzla osuška dolů a odhalila jeho tvrdé ztopoření. Pronikl Sasukemu jazykem do pootevřených rtů a bezostyšně je plenil. Nedal mu ani chvilku na oddech. Vášnivě ho ponoukal ke hře, přitom se tisknul svým klínem na Sasukeho. Zavzdychal, ten dotek byl extrémně rajcovní. Několikrát proti němu bezděčně přirazil. Opustil sladká ústa, až se mezi nimi na chvilku vytvořila nitka slin. Přisál se k rychleji se zdvíhající hrudi a pomalu svým jazykem vykresloval klikatou cestičku k Sasukeho klínu.
.
Sasukeho Shisuiova náhlá divokost překvapila, nikoliv ale nepříjemně. Ačkoliv ho bratránek v podstatě stavěl do pasivní pozice, z nějakého důvodů zjišťoval, že mu to už tolik nevadí. To tření jejich ztopoření o sebe bylo tak maximálně smyslné, že se mu z úst vydralo několik dalších stenů, které ale z větší části udusila Shisuiova ústní dutina. Starší Uchiha ho líbal tak dravě a tak hluboko, až si byl jistý, že nenacházet se zrovna v ležící poloze, určitě by se mu z toho rozklepala kolena. Nenechal se ale zahanbit, se znásobenou vervou zapojoval svůj vlastní jazyk do činnosti, dokud se Shisui nezačal věnovat jeho torzu. Nechal ho, bylo to vzrušující.
.
Klínu se obratně vyhnul a uštědřil Sasukemu pár kousanců na vnitřní stranu stehen. "Sasuke, nezapomeň sledovat video," připomenul mu vášnivým hlasem. Chytil mladíkovu erekci do dlaně a několikrát ji nechal plynule prokluzovat. Vyplázl jazyk a obkroužil prokrvenou špičku, podíval se na svého milého, jestli poslechl, nebo má na práci něco pilnějšího. Spokojen se Sasukeho výrazem blaha zaměřil pozornost zpět, vsunul si třetinu penisu do úst a zkoumavě ho olizoval. Pohltil zbytek a začal v pravidelném rytmu pohybovat hlavou.
.
Sasuke sice nechápal, proč by měl zrovna teď sledovat, jak si to rozdávají cizí lidi na obrazovce, když byl tak pohlcen slastí, kterou mu Shisuiova horká ústa přinášela, ale aby projevil dobrou vůli, koutkem oka mrknul směrem k notebooku. Herci právě předváděli prakticky to samé, co se momentálně odehrávalo i mezi nimi. Pravdaže při tom onen oblažovaný vzdychal podstatně hlasitěji než on sám, ale v pornu se vždycky všechno hrozně přehánělo. "A-hmm," dostal ze sebe Sasuke něco mezi brouknutím a zasténáním, čímž okomentoval dění na obrazovce, a následně zavřel oči, aby se mohl intenzivněji oddávat prožitku, zatímco jeho levá dlaň hladila Shisuie po rameni.
.
Shisui vypustil tvrdý penis ze svých úst. Přidržel si jej z jednoho boku a z druhého po jemné pokožce přejížděl zuby v dráždivě pomalém tempu. Vrcholek něžně ohryzal, než si ho znovu zastrčil pomalu až do krku. Teď přicházela Shisuiova velmi oblíbená část. Odtáhl se od Sasukeho a pomohl mu posadit se do svého klína. Přitáhl si ho těsně k sobě a poškádlil ho horkým dechem na hrdle. Významně se podíval bratranci do očí a pak jimi zatěkal k obrazovce monitoru, kde právě herci praktikovali anální sex ve stejné pozici. Kdyby Sasuke svolil, tak by nebyl proti, ale věděl, že mladý Uchiha je zásadně proti, takže byl zvědav na jeho reakci.
.
Sasuke pochopil jeho němou výzvu a poslušně se zahleděl na notebook. Oči se mu při té scéně, která se na něm odehrávala, znatelně rozšířily. Panebože, vůbec si nevšiml, že už to v tom videu zašlo tak daleko… starší ze souložící dvojice právě se slastným výrazem projížděl tomu mladšímu prdelku, jeho penis mizel v chlapcově těle až po kořen. Oba přitom hekali a vzdychali, jako by to byla ta nejlepší věc na světě. A ke všemu si to rozdávali ve stejné poloze, v jaké se právě nacházel on se Shisuiem! Napůl polekaně a napůl podezíravě mrsknul pohledem zpátky po bratránkovi, jako by se chtěl ujistit, že nemá postranní úmysly.
.
"Tak co, Sasuke, jak to chceš udělat? Ručně, jazykem, prstem nebo si troufneš na něco víc?" Schválně ho podráždil tou poslední možností k výběru, když viděl jeho vystrašený pohled. Jen při představě, že by si vybral jeho penis, mu v něm prudce zacukalo. Nechal ho rozmýšlet a věnoval se jen nevinnému přejíždění přes útlé boky a záda. Pohledem mu visel na rtech a očekával ortel, který určí závěr jejich hrátek.
.
Sasuke se malinko zamračil té neskrývané provokaci a vzdorně pohodil hlavou, jako by odháněl nepříjemný hmyz. Ocenil ale, že dostal na výběr. Přemýšlel pouze nad prvními dvěma možnostmi, obě byly lákavé. Ta druhá by ho ovšem pravděpodobně zahnala do pozice, kdy by si musel opět zkusit orální sex z té druhé stránky, takže nakonec se rozhodl pro ruční práci. Přimkl se tedy ke svému bratranci ještě těsněji, tak aby se o sebe otřeli slabinami, a špičkou jazyka objel obrysy Shisuiových rtů, než zavrněl: "Hlasuju pro číslo jedna."
.
Shisui si musel přiznat, že ho Sasukeho výběr docela zklamal. Myslel, že si zvolí něco rajcovnějšího, ale pokud to tak chtěl… Nakonec ale neodolal, aby ho ještě trochu nepodráždil. "Sasuke, koukni na ně, jak si to užívají. Myslím, že nemáš žádný důvod k obavám, určo by se ti to líbilo," ponoukal ho sebejistým, vášní protkaným hlasem. Přitlačil ho dlaní položenou na zádech k sobě. "Nemyslíš?"
.
Sasuke periferním viděním zašilhal k souložící dvojici, která už změnila polohu a teď ten vyšší divoce šoustal svého milence vkleče, zatímco ten druhý byl na všech čtyřech. To mlaskání přírazů znělo úplně stejně jako u heterosexuálního porna a zdálo se to na pohled zrovna tak snadné. Jenže měl prostě v mozku jakýsi blok, fobii ze ztráty mužnosti, kdyby se nechal ošukat, a snad i podvědomý panický strach z toho, že by mu měl někdo narvat penis do těla tímhle otvorem. Otřásl se. "Ne, nemyslím," odpověděl poněkud příkře na Shisuiovu otázku, ale rychle se zase uklidnil, dokonce vytvořil na rtech mírný úsměv, když podruhé za to dopoledne zamířil bez pobízení dlaní do bratránkova klína, a protože ho tentokrát nikdo nezastavil, bez okolků sevřel levačkou naběhlý penis a několikrát ho zkusmo polaskal.
.
Shisui při tom rajcovním dotyku zadržel dech a rukou přejíždějící po zádech bříšky prstů tvrdě přitlačil proti hebounké kůži. Škoda, příště… To bude tak nejdřív za měsíc. "Co s tebou, ty jedno pískle," povzdechl si Shisui, ale spíše z toho vyšel poloviční sten. Sám vklínil ruku mezi jejich těla a vystrčil tu Sasukeho pryč, akorát by si zavazeli. Sevřel obě jejich erekce v jedné ruce a začal je pomalu honit. Volnou rukou si přitáhl Sasukeho hlavu blíž a žádostivě se vnořil mezi jeho rty.
.
Sasuke zalapal po dechu, tohle pro něj bylo zase něco nového. Jak Shisuiova dlaň klouzala po jejich tvrdých údech, způsobovala zároveň i jejich tření o sebe, což s sebou neslo značnou dávku rozkoše. Zvláštní, jaké úžasné možnosti zahrnoval intimní vztah s klukem, o kterých neměl ani ponětí. A které se mu líbily víc, než by bylo zdrávo. Sklopil víčka hned, jak se opět ponořili do polibku, a jazykem ochotně spolupracoval s tím bratránkovým. Cítil najednou potřebu být mu co nejblíže, takže ho navíc i pevně objal kolem krku, zatímco mu sténal do pusy.
.
Shisui tlumil své výkřiky vášně v Sasukeho ústech. Každý kontakt s ním byl hříšně dobrý. Jazykem si pohrával s tím bratránkovým. Pronikal rychle dovnitř a opětovně se vracel do své pusy, aby nalákal mladšího Uchihu k návštěvě. Nečekal nikdy příliš dlouho, zatlačoval ho zpět, aby celou hru zpustil znovu. Ruka mu kmitala v jejich klínech se zrychlujícím tempem. Náhle je však pustil. Odtrhl se. "Jsi na řadě," řekl hlasem, který vůbec nezněl jako jeho normální tenor.
.
Sasukeho tyhle Shisuiovy výpady docela bavily a kupodivu to vůbec nebral jako boj o nadvládu, jen jako rozkošné milenecké laškování, i tak bylo těžké se na něj soustředit, když se Shisuiova dlaň tak perfektně činila v jejich napjatých klínech. Jakmile se bratránek tak nečekaně stáhnul a pronesl tu větu, Sasuke se neovládnul a vyprskl smíchy. Připadalo mu to legrační, jako střídání pracovních sil. Nicméně nezaváhal a bez otálení nahradil Shisuiovu dlaň svojí vlastní. Pevně stiskl jejich ztopoření a pokračoval přesně tam, kde Shisui skončil… s divokou, trestající frekvencí.
.
Shisui potřeboval volné ruce nějak zaměstnat. Položil je Sasukemu na stehna a přejížděl po jejich celé délce až na hýždě. Sex v něm probouzel potřebu se dotýkat partnera - a zvlášť Sasukeho. "Miluju tě," pronesl mezi dvěma vzdechnutími. Znovu žádostivě okusil Sasukeho rty, byly lákavě zčervenalé a lesknoucí se. V podbřišku se začalo shromažďovat známé teplo značící jen jediné: přicházející orgasmus. Ještě pár tahů a určitě se udělá.
.
Sasukeho srdce pumpovalo krev obrovskou rychlostí, valná většina se jí ale soustředila do jeho slabin, úměrně s rostoucím tempem pohybů jeho dlaně. To horké mravenčení nabývalo na síle, až konečně dosáhlo maximálního napětí a následného slastného uvolnění. Sasuke hlasitě a procítěně zasténal, když dávka spermatu potřísnila jeho dlaň a částečně i jejich těla. Neustával ale v tření jejich údů, protože Shisui ještě nebyl hotový.
.
Shisui lapal po dechu jako rybka na suchu. Sasukeho ruka ho přiváděla k vrcholu. Nedokázal déle odolávat dráždění. "Sasuke!" vykřikl procítěně a jeho dávka spermatu umazala bratrancovu ruku. Celý se zatnul a rukama sevřel boky mladšího Uchihy. Urychleně je povolil, nechtěl, aby to dopadlo jako minule. Opřel se o hrudník před sebou a snažil se vstřebat právě prožitý okamžik absolutna.
.
Sasuke vyprostil ruku z mezery mezi jejich těly a oddechoval jako závodní kůň po dostihu. Měl tendenci Shisuie obejmout, ale nešlo to tak dobře, protože pravou ruku měl zasádrovanou a levou zas ulepenou od jejich smíchaných ejakulátů. Spokojil se tedy pouze s tím, že mu položil hlavu na rameno, což bylo výhodné, protože tak mohl plnými doušky dýchat jeho vůni, kombinaci šeříkového sprchového gelu a osobního pachu. V této pozici se vzpamatovával z dávky rozkoše.
Ticho v místnosti bylo přerušováno hlasitými hlubokými nádechy. Vzduch byl silně vydýchaný a těžký. Na stole se ozývalo tiché šumění počítače. Shisui pozvedl hlavu a vtiskl mladšímu Uchihovi drobný polibek na místo mezi krk a rameno. Chytil ho okolo pasu a jemně s nimi začal pohupovat. Byli si teď se Sasukem tak blízko.
.
Sasuke si uvědomoval to fyzické i emocionální spojení mezi nimi. Tulil se k němu a užíval si podvědomě konejšivý pohyb ze strany staršího Uchihy. Když před více než dvěma měsíci na tenhle vztah nuceně přistupoval, ani neočekával, že by mohl zažít chvíle, jako byly tyto… tělesného blaha, psychického klidu a vlastně i… náklonnosti ke svému partnerovi, která se, ač se to Sasuke sám sobě snažil namlouvat, neodvíjela jen od toho, že byli pokrevně spřízněni. A kterou měl momentálně potřebu nějak vyjádřit. "Je mi s tebou dobře, víš," brouknul polohlasně.
.
"Mě taky," odpověděl tiše a dál pokračoval v klidných pohybech. Cítil se tak vyrovnaný a naplněný, že vyhlídka měsíce bez Sasukeho dotyku se v tu chvíli zdála úplnou maličkostí. Aspoň nebude mít Itachi jakýkoliv podnět k podezíravosti. Vydržel tak už mnohokrát bez partnera, tak proč ne teď. Nyní v tom byl menší rozdíl, byl do bratrance bezhlavě zamilovaný a toužil. Nechtěl vidět, co by se stalo, kdyby klaply vchodové dveře a nedej bože to byl starší z brášků.
.
Sasukemu se hrozně nechtělo probírat do reality, když mu bylo tak krásně, ale bohužel bylo třeba myslet taky trošku na praktické věci. "Můžeš, prosím tě, vytáhnout z nočního stolku kapesníky?" požádal Shisuie, protože sám toho úkonu nebyl moc schopný vzhledem k tomu, že měl jedinou použitelnou ruku pořád ještě zapatlanou od směsi jejich spermatu, která se mu lepila mezi prsty. "Myslím, že bych potřeboval znova sprchu," uchechtnul se také, když poukázal na jejich potřísněná zpocená těla.
.
Shisui se podíval na jejich břicha, kde se skvěly bělavé cákance a bratranec měl kapku až pod krkem. "Takové plýtvání. Víš, kolik bychom mohli mít dětí?" pronesl se smíchem od ucha k uchu. "A když jsi to tak hezky navrhl, tak já si tě odnesu do sprchy." Nečekal na Sasukeho protesty, vymanil se z hříšné pozice a sevřel mladého Uchihu ve své náruči. A ten den už podruhé se rozešel do koupelny.
.
"Shis… Shisuii!" pěnil Sasuke a nehledě na následky se ho znovu chytil kolem krku, takže mu nechtěně otřel produkt ze své dlaně vzadu do vlasů. "Přísahám, ještě jednou to uděláš a takovou ti jebnu, že tě ani Google nenajde!" Jeho výhrůžky ovšem zněly trochu planě, když měl hlas zabarvený spodním podtónem strachu. Bylo legrační, jak moc se bál, aby Shisuiovi nepřipadal příliš těžký, když měl BMI zcela v normě, vlastně se spíš pohyboval ke spodní hranici.
.
"Nevyhrožuj! Google najde vždycky všechno, jenom musíš dobře hledat." Nedělal si z jeho výhružek těžkou hlavu. Dokud mohl, tak by jej na rukou jenom nosil. "Na stará kolena tě asi už neunesu, tak si toho užívej, dokud můžeš." Přišlo mu to hrozně hezký, vzít do náruče svou lásku a silně ji k sobě tisknout, aby nepřišla k úhoně. S protesty Sasukeho strčil do sprchového koutu a ruku se sádrou mu zdvihl nahoru. "Drž, ať to nemáš mokrý."
.
Sasuke se rozčiloval, že Shisui nebere jeho slova vůbec vážně a že mu to říkal už několikrát a kdesi cosi, ale nedotknutelnost staršího Uchihy, který vypadal, že se jeho verbálními útoky spíše dobře bavil, ho nakonec donutila se rozesmát. V něčem byl Shisui zřejmě nepoučitelný a neodraditelný. Obecně u něj vždycky obdivoval tu vytrvalost, byl jeden z nejhouževnatějších lidí, které znal. Což byla praktická vlastnosti. Mladší z chlapců nakonec rezignovaně zavřel ústa a nechal svou zasádrovanou ruku ve vzduchu, jako by se hlásil.
.
Shisui vzal do ruky sprchovací hlavici a pustil vodu. Počkal, až odteče studená, nechtěl bratranci způsobit chladový šok. Prvně ho opláchl a rukou pomohl největší vrstvě se dostat dolů. Měl jenom jednu volnou paži, takže sprcháč Sasukemu přímo vymáčkl na hruď a neopomenul mu zajet až do klína, kde byl nejvíc ulepený. Musel se usmívat, protože Sasuke udržovat velice vtipnou pozici.
.
Sasuke držel jako ovečka a nechal se umývat, zatímco svýma netypicky velkýma tmavýma očima hleděl do Shisuiovy tváře. Fascinovala ho ta láskyplnost v jeho výrazu, ač částečně skrytá za pobavením. Bylo tak milé mít po svém boku někoho, kdo ho měl skutečně rád. Kdo ho miloval. Něco takového si už dlouho přál, ačkoliv samozřejmě vždycky počítal s tím, že to bude dívka. Ale na druhou stranu… byl by to takový problém, kdyby to byl kluk? Jeho bratranec? Sasuke potřásl hlavou. Ne, to je blbost. Jen mu s ním bylo moc krásně. Ale to ještě neznamenalo, že by… jeho city snad opětoval. Vůbec ne. Ani trošilinku… Zhluboka se nadechl a silou vůle zahnal podobné úvahy. "Tátu klepne pepka, až mu přijde účet za vodu," zazubil se.
.
"Ale nepovídej. Stejně bych měl tvým rodičům přispívat na domácnost. Přece jen živí o jeden krk navíc, takže by to bylo víc než vhodné. Peněz mám dost, Madara mi vyplatil půlku firmy, kterou jsem zdědil. Nebyl by to pro mě problém." Sám se osprchoval jen tak ledabyle. U Sasukeho si dal práci a hlavně čas. Líbilo se mu se o něj starat, když byl nemohoucí. Zastavil vodu a vypustil bratrance ven. Pomohl mu usušit se a pak ho zdržel a zezadu objal okolo hrudníku. Kouknul se do zrcadla před nimi. "Vypadáme, jako bychom k sobě patřili."
.
"Jo," souhlasil Sasuke se smíchem a také studoval jejich odraz, "oba černovlasí, tmavoocí, s podobnými rysy… skoro jako siamská dvojčata, co?" Trochu přeháněl, pravdaže svoji příbuznost rozhodně nemohli zapřít, vysoká fyzická podoba tam každopádně byla, ale v několika věcech se odlišovali. Mladší Uchiha měl větší oči a plnější rty, Shisui měl zase o něco výraznější lícní kosti a rysy jeho tváře už byly vyloženě mužské, zatímco u Sasukeho přetrvávaly zbytky chlapeckých. A pochopitelně také účes měl každý úplně jiný, Sasukemu se nepoddajné vlasy ježily jenom vzadu a jeho obličej rámovaly na každé straně dva delší černé prameny, Shisui měl vlasy kratší a trčely mu prakticky všude. Každopádně tvořili na pohled velice atraktivní pár.
.
"Opravdu jenom skoro. To bys musel aspoň ještě o kousek povyrůst. Přemýšlím, kdybychom se někdy v budoucnu přestěhovali na druhý konec státu, myslíš, že by nám lidi zbaštili, že jsme jen partneři?" vyslovil své myšlenky nahlas. "Bylo by to skvělé jít spolu po ulici a nebát se jeden druhého důvěrněji dotknout." Pořád by existovalo malé riziko, že by je viděl někdo známý a nabonzoval je jejich rodině.
.
Sasukemu se sevřelo hrdlo, když tak slyšel Shisuie uvažovat o společné budoucnosti, o tom, co mezi nimi jednou bude… a on se s ním přitom plánoval rozejít. V hrudi ho bolestivě píchlo. "Obávám se, že tyhle naděje jsou liché," zamumlal malinko chraptivě, "podobu nezapřeme a stejné příjmení už vůbec ne. O našem vztahu se nikdo nesmí dozvědět." Zaváhal a spíš pro legraci dodal: "To leda, že by si jeden z nás změnil jméno, a odstěhovali bychom se někam daleko do zahraničí. Třeba do Indonésie, tam by se mi líbilo."
.
"Válet se u vody, to by ti šlo dobře. Počkej, jen co ti sundají sádru, tak tě utopím v té louži na zahradě," vyhrožoval naoko přísně a přítulně se lící jako kočka otřel o Sasukeho vlasy. "Pokud vím, tak existuje registrované partnerství, takže změna příjmení by odpadla a zbytek by se nějak vstřebal… Co bys dělal, kdybych tě neoficiálně požádal o ruku?" opravdu by ho zajímala bratránkova reakce. Klidně by si před něj klekl s prstýnkem v krabičce. Přitažlivá představa.
.
Sasukeho ta slova nemálo zaskočila, hlavně proto, že ho nikdy ani na okamžik nenapadlo, že by se v takovéhle pozici mohl ocitnout. "N-no," načal opatrně, jak se snažil své myšlenky nějak diplomaticky zformulovat, "řekl bych, že jaksi… spolu nechodíme dost dlouho na to, aby… ehm… však víš. To došlo takhle daleko. A krom toho bych tě asi upozornil, že i kdybychom chtěli, jako bratrance by nás určitě neoddali. Víš, že se to nesmí." Zákony jim tedy rozhodně moc nefandily.
.
"Moc dobře. Však sem to myslel čistě teoreticky… ale zní to moc lákavě, to musím přiznat bez mučení." Začaly ho od ledových kachliček zábnout nohy. "Pojďme se obléct, ať tu neprostojíme soudný den." Pustil mladíka z náruče a narovnal se do plné výšky. Přešel do pokoje, kde si na sebe hodil oblečení a doširoka otevřel okno, aby se tam alespoň trochu vyvětralo.
.
Sasuke ho následoval, v rychlosti na sebe natáhnul boxerky, kraťasy i červené tričko. Upravil zválené povlečení na posteli, protáhnul se a zívnul. Pohled na displej mobilu mu prozradil, že bylo něco málo po jedné hodině. Ideální čas schrastit něco k snědku, docela mu za celý den vyhládlo. "Půjdu do ledničky ulovit nějaký jídlo, jdeš mi píchnout?" usmál se na Shisuie, protože předpokládal, že musí mít taky hlad.
.
"Jestli jsi chtěl píchnout, tak sis měl vzpomnět před půl hodinou," chytil se Shisui doslovně jeho věty, "ale určo ti pomůžu lovit. Co si berem? Nože, nebo vidličky?" Ušklíbl se při té představě, jak někde nahánějí jídlo příborem. "Neměl bys dostat preventivně na hlavu hrnec, abys nedošel k nějaké újmě?" Třeba padající pytlík mouky by mohl být docela nepříjemný.
.
"Ty…!" rozdurdil se Sasuke jeho popichování, tomu s nádechem perverznosti i tomu provokujícímu, "já asi opíchám tebe, nožem i vidličkou!" Na důkaz svého mínění ho šťouchnul mezi žebra a s předstíraně uraženým výrazem vypochodoval z pokoje. Zamířil si to po schodech do přízemní kuchyně, kde otevřel dveře ledničky a zvědavě se zahleděl do jejích útrob. Hmm, třeba by si mohli udělat těstoviny…

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Adís Eliadora Adís Eliadora | E-mail | Web | 5. března 2015 v 18:50 | Reagovat

Hmm.. :D Nožem i vidličkou xD Povedené ! :D :3 těším se na další.. :D :3

2 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 7. března 2015 v 21:35 | Reagovat

[1]:Děkuji :3 Myslím, že každý díl má malé překvapení.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.