Vůně třešní IX.

12. dubna 2015 v 7:00 | Ivanitko |  Vůně třešní
Sasuke se odhodlá k návštěvě svého souseda. Ani jeden z nich nemá jasno o vážnosti jejich vztahu, jsou milenci, sousedi, kamarádi? Vlastně ani jedna kategorie jim plně nevyhovuje. Nechají tomu zatím volný průběh.


Sasuke stál před Kakuzovými zadními dveřmi a odhodlával se. Zaklepat nebo nezaklepat? Ozýbaly ho ruce, foukal studený vítr a vypadalo to, že bude sněžit. Od Silvestra už uběhlo nejméně osm dní a on chtěl souseda vidět.
Fenka mu sekundovala u boku. Nechápala, co tam její páníček dělá. Beztak uvnitř zase na dlouhou dobu zmizí a ona bude sama, venku, v mrazu… Možná se potom ztratí domů. Šťouchla ho čumákem do ruky a zafňukala. Olizovala mu špičky prstů, až se konečně dočkala krátkého podrbání na hlavě.
Mladý Uchiha se cítil jako blbeček. To opravdu neměl odvahu, aby zaklepal? Přece není poseroutka! Rázně zabušil a asi vteřinu se modlil, aby nikdo nepřišel. Jeho naděje byla zničena, když zaslechl kroky a následně se otevřely dveře.
"Sasuke, co tu děláš?" Kakuzu se divil, že vůbec klepe, protože byli domluvení, že když bude mít odemknuto, tak může vejít bez upozornění.
"Hm… no… jsem vás chtěl vidět," zamrmlal Uchiha tiše a klopil oči k zemi. Styděl se a v podstatě nevěděl ani proč. Nic trapného nedělal… snad jedině to, že se vtíral do sousedovy přízně a žádal ho o jeho pozornost.
"Tak pojď dál, ať nezmrzáš." Vtáhl chlapce dovnitř a zavřel fence před nosem. Ta si ještě dovolila lehce zaškrábat packou na dveře, ale pak byla tiše. Počítal s tím, že tam útrpně sedí. Byť se tvářil nezaujatě a možná lehce rozmrzele, tak uvnitř, okolo jeho srdce, se podivně ohřálo.
Sasuke se vysvlékl z bundy a bot, ale pořád měl takový zvláštní ostych. Soused už byl něco víc než jen ten nerudný chlápek ze sousedního baráku. Teď to byl někdo, komu dovolil ho líbat, a někdo, do koho se asi zamiloval, i když si nebyl jist, jestli je to přesně ten výraz pro pocit, co cítí.
Hnědovlasý muž přejel prsty po mladíkově líci a zvedl mu tvář za bradu nahoru. "Bojíš se mě?" Docela prostinká otázka, ale měl pocit, že Sasuke se cítí hodně nesvý. Vždyť mu nic neudělal, tedy skoro. Asi převrátil svými činy jeho život naruby. A co vlastně chtěl? Lásku? Pff, to byl pojem, který mohl zastírat mnohé. Moderní mládež si slibovala nehynoucí lásku a o týden později se nesnášeli a rozcházeli. Mělo to slovo vůbec nějakou váhu? Ne, a proto ho nemínil nikdy vyslovit.
"Já… ne, samozřejmě, že ne, jen… prostě je to teď jiný, když vím, že…" Bože, koktal jak nějaká patnáctka, sice měl teprve šestnáct, ale to bylo druhořadé. Nadechl se a pohlédl Kakuzovi zpříma do očí: "Tedy chtěl jsem říct, že si nejsem jistý, na čem s vámi jsem." Bylo divné říct o padesátiletém chlapovi, že je jeho kamarád, i když říct, že je milenec, znělo ještě hůř.
"To samé bych mohl říct taky, ale nemusíme se v tom nimrat, jestli po tom teda vyloženě nebažíš." Odpovědí mu bylo krátké zavrtění hlavou. "A když už jsi tady, nechceš si něco nakreslit? Koupil jsem nové pastely a kreslí se s nimi úžasně."
"Opravdu?" vyhrkl mladý Uchiha. Výtvarné potřeby byly něco pro něho. Po tváři se mu rozlil nádherný úsměv. "Hrozně rád bych něco vytvořil."
Kakuzovi se zatajil dech. Sasuke vypadal tak nádherně, že měl silné nutkání se ho dotknout a… rychle zatřepal hlavou. "Tak pojď do ateliéru." Rozešel se tím směrem a chlapec cupkal za ním. Jako obvykle v místnosti byl solidní nepořádek, ale Kakuzu vždycky našel všechno, co potřeboval. Oddělal několik papírů a krabiček, aby udělal mladíkovi u stolu místo. Podal mu arch a předal sadu barev.
Sasukeho oči zajiskřily vzrušením už jen z pocitu, jak pod bříšky prstů cítil dřevěné pouzdro. Jeho tep se trochu zvedl, když jej otevřel a nábožně přejel po barevných hranolech prsty, až mu prášek v rozličných odstínech zůstal na prstech. Už se těšil, jak je použije.
Kakuzu se bavil jeho nadšením. On sám na tom byl obdobně, jen své nadšení už dávno neprojevoval tak viditelně. Pocuchal ho ve vlasech a nechal pracovat, jak uzná za vhodné. Sám se otočil k druhému stolu. Musí si napnout plátno, po dlouhé době má konečně zakázku, tak se jí musí věnovat. Normálně dělal večer vyhazovače a malování měl jako koníček na přivydělání, ale koncem měsíce by měl nastoupit do normální práce jako zaměstnanec banky. Bude příjemné zase jednou dostávat pravidelně plat a moc se v noci normálně vyspat.
Mladý Uchiha se s nadšením vrhl do práce. Oči mu klouzaly z jednoho hranolu na druhý a nemohl se rozhodnout, kterou barvou začít. Ty modré odstíny byly úžasné lákavé, ale ty fialové snad ještě víc… Co teď? Možná by mohl namalovat krajinu nebo zapadající slunce v oceánu… jo, to je dobrý nápad. Aspoň využije ty barvičky, které se mu vnucovaly pod ruku. Načrtl si přibližné obrysy pobřeží, několik stromů a začal si hrát, nanášet, mísit a stírat barvy. Byl tak zaujat tvorbou, že úplně zapomněl, že má prsty opatlané barevným práškem a kdykoliv si oddělával prameny z tváře, aby mu nezavazely, tak se šmírl a na kůži zanechal šmouhu.
Kakuzu si chystal plátno a nanesl první vrstvu šepsu, který chránil látku, vytvrzoval ji a připravoval pro malbu. Taky hodně šetřil barvu, která se nemohla díky němu vpíjet do vláken. Zašel umýt štětce, aby nezaschly, protože jinak by je mohl vyhodit. Byly by ztvrdlé a nepoužitelné. Nakonec se přistihl při tom, jak stojí za Sasukem a kouká mu pod ruce. Šlo mu to tak lehce. S vrozenou jednoduchostí míchal jednotlivé bravy do sebe a vytvářel nádherné palety barvy moře.
Sasuke pomalu ale jistě finišoval. Už ho po tom urputném roztírání brněla bříška prstů. Spokojeně odfoukl pramen neposedných vlasů a ještě v pravém dolním rohu umístil svůj umělecky vyvedený podpis a rok. Už chtěl vstát, aby zavolal Kakuzua. Moc rád mu svoje výtvory ukazoval, protože ho těšila jeho chvála. Ale jak zjistil, vůbec se nemusel snažit, protože stál za ním. "Tak co na to říkáte?"
"Fakt pěkný," zabručel spokojeně hnědovlasý muž. Vypadalo to moc hezky, někdy by mohl nechat některá dílka vystavit na nějaké výstavě začínajících umělců. Když se dost vynadíval na malbu, tak ho upoutal chlapcův rozzářený obličej. Vypadal tak šťastně oproti tomu, když vešel k němu domů. Byla opravdu škoda, že takový talent nebyl podporován ze strany těch, kde měl mít největší oporu - rodiny. Přistihl se, jak se pomalu sklání k Sasukeho tváři. Byl přitahován jako magnet.
Sasuke se zachvěl, když zahlédl v očích věčně zachmuřeného muže zvláštní lesk. Už ho u něj několikrát viděl a nyní si ho dokázal spojit s tou správou emocí. Kakuzu ho chtěl, přitahoval ho, vzrušoval… to teď nemohl posoudit, protože jeho tvář byla pár milimetrů od něj. Brzy překovala i tu nevelkou vzdálenost a jejich rty se otřely. Mladý Uchiha si s hrůzou uvědomil, že chce, aby ho Kakuzu líbal. Toužil po tom. Samovolně se mu vybídl, ale iniciativu nechával na sousedovi.
Kakuzu se nenechal víc pobízet a zvídavým jazýčkem projel rozkošnou mezírku mezi heboučkými polštářky rtů. Zajel hlouběji, kde narazil na zuby, které ho velmi rychle a ochotně vpustily dovnitř. Bylo to skvělé. Zprvu se snažil držet zpátky, ale přitažlivost k tomu mladíčkovi ho nutila být náruživější. Chytl Sasukeho za ruce, aby se zvedl ze židle. Musel se k němu notně zohýbat a nerad by si natáhl záda. Zabral místo na židli a mladíka nechal sednout na klín. Okamžitě znovu vyhledal jeho ústa.
Mladý Uchiha měl pocit, že se s ním točí celý svět. Prsty od barviček si přidržoval Kakuzovu tvář. Vůbec mu nevadilo, že mu vyrábí na lících válečné malování. Brzy se snažil náruživostí dohnat souseda, ale když pod tričkem ucítil velké teplé dlaně, polekaně sebou cuknul. "Kakuzu…" A zavrtěl se na podivně vybouleném klíně. To už se vzrušil za takovou chvíli? Jen z líbání?
"Ššš, nic se neděje," zabroukal hnědovlasý muž tiše. Měl by se krotit, už tak si dovoloval na Sasukeho hodně. Určitě s nikým ještě nic neměl, byl tak mladinký. "Jestli chceš, tak toho necháme." I když o tom pochyboval, protože mladík se velice dobře poddával jeho touze. Hlavou mu bleskla myšlenka, jestli by mohli dojít i dál, jestli by mu dovolil si ho vzít…
Aby Sasuke řekl pravdu, tak si nebyl vůbec jistý, co chce. Každá jeho část říkala něco jiného. Toužil po tom, aby se s ním ten podivný pán, kterému kradl třešně, líbal, ale mozek na jednu stranu říkal, že je moc starý a kdesi cosi, a na druhou, že má poslechnout Naruta. To bylo dilema. Několikrát naprázdno otevřel pusu, ale nevyšla z něj ani hláska. Nakonec zavřel oči a poddal se dalším polibkům. Držel se ho kolem krku a měl pocit, jako by všechny jeho svaly byly z rosolu. Nemohl by se bránit, ani kdyby chtěl.
Kakuzu to bral jako svolení, že si může dovolit víc. Velkou rukou přejížděl po jemném a mladém chlapeckém těle. Nechal si Sasukeho na sebe sednout obkročmo. Vyhrnul mu tričko až do podpaždí a zkoumal obnažené torzo. Neodolal a sjel rukama ze zad až na malý zadeček schovaný v tmavých riflích a stiskl jej.
Mladý Uchiha se lekl a prohnul v zádech, tím víc se na staršího muže natiskl. Odtrhl se od měkkých rtů a ošil se. Nebyl na takové zacházení zvyklý. Ostatně nikdo na něho ještě nesahal v sexuálním smyslu. Nevěděl, co má dělat, jeho hormony právě tančily divoký tanec a proudily v krevním řečišti. Položil si bradu na Kakuzovo rameno a objal ho kolem hrudi, skoro mu nestačily ruce, aby to udělal. "Kakuzu, jsem tak… zmatený," zašeptal tiše.
Soused opětoval to příjemné objetí. Mladík byl proti němu tak směsně drobný. Byli jako David a Goliáš. "Neboj, časem to přejde… Sasuke, chtěl bych tě učit," navrhl s podivně zabarveným hlasem.
Sasuke se odtáhl a díval se na něho překvapeně. Obličej jeden velký otazník. "A co byste mě chtěl učit? Vždyť už mě učíte malovat, to je víc, než bych si kdy mohl přát."
"Chtěl bych tě naučit něco víc o tělesném potěšení, zaučit tě, jak to mezi muži chodí." Kakuzu se kochal Uchihovou tvářičkou, protože okamžitě nabrala odstín rajčat, která mu v létě uloupil ze zahrady.
Sasukemu bylo znenadání úplně vedro, když si představil, co ten návrh bude všechno obsahovat. Vždyť se teď nemohl ani Kakuzovi podívat přímo do očí a co teprve, kdyby se měl úplně vysvléct nebo to… nebo se nechat ojet! Přišlo mu to hrozně trapný. "Já nevím, je to na mě moc… rychlé," kuňkl nesměle a prsty si pohrával s knoflíčky sousedovy košile. Hlavně se snažil nedívat se dolů, protože tam bylo Kakuzovo zbytnělé mužství uvězněné v kalhotách.
"Neboj, nemám v plánu tě hned zítra ošukat," řekl rozverně Kakuzu a hned se začal smát Sasukeho vyděšenému výrazu. "Půjdeme na to podle toho, na co se budeš cítit. Nechci ti ublížit, protože tě… mám rád." Bože, kam to dopracoval? Všichni o něm říkali, že je jako studený čumák. Tohle dokonce neřekl ani Hidanovi a s tím už se stýkal několik let. Vážně na stará kolena tak vyměkl? "Dovolíš mi to teda?"
Sasuke se ošil. Nerad se rozhodoval v tak delikátních věcech bez rozmyšlení, už chtěl Kakuzua požádat, ať mu dá čas na rozmyšlenou, ale když se podíval do jeho studených smaragdových očí, dokázal tam rozeznat, že to myslí všechno vážně. Vzal jeho tvář do svých drobných dlaní. Připadal si proti němu velikostně jako dívka. Prohlížel si jeho výraz. Zprvu, když se poznávali, mu přišel konstantně nasraný a zachmuřený, ale později přišel na to, že tenhle bručoun má ve svém repertoáru i jiné výrazy, ale jsou vždycky kryty tím zamračeným. Dokázal je však rozeznat a teď cítil, že od něj Kakuzu očekává něco, co nevěděl, jestli mu to bude schopný dát bez jakýchkoliv problémů. Nakonec mu ale zacukaly koutky, protože soused vypadal s těmi barevnými šmouhami po obličeji tak směšně, že nemohl jinak, než se zasmát. Znovu ho objal okolo krku jako nejmilejší osobu na světě, čímž bezesporu byl. "Dobře, ale mám jednu podmínku."
"A to jakou?" Kakuzu čichal nějaký zákeřný obchod, ale nebál se. Vždycky dokázal vyhandlovat cokoliv za tu nejlepší cenu a mladík určitě nebude chtít peníze, ale nějakou službu.
"No vlastně budou dvě. Chci, aby Murasaki mohla alespoň do verandy, když na mě čeká." Bylo to dobré z víc důvodů. Fenka nemusela mrznout venku a hlavně se nepotulovala po domě a neupozorňovala zbytek rodiny, že Sasuke není doma, protože normálně chodila všude s ním, a hlavně se o ni bál, aby se jí v jeho nepřítomnosti něco nestalo.
Kakuzu se zachmuřil. A to přísahal, že nic chlupatého nepřekročí práh jeho domu. "Dobrá, ale jestli se pokusí jít dál, tak bude čekat jako do teď venku, jasné?" Na tomhle nekompromisně trval. "A co je ta druhá podmínka?"
Sasuke lehce přivřel oči, tohle bylo trochu choulostivější a připadal si jako dívka před prvním sexem. "Kdyby… kdyby mě mělo něco bolet, tak okamžitě přestanete, viďte?" Úplně cítil, jak mu žhnout tváře.
Starší muž si oddechl: "Jestli je to jenom tohle, tak slibuju, že s tebou budu nakládat jako s peříčkem." Samozřejmě to nemyslel doslovně, ale bude se snažit být ohleduplný. Sasuke určitě nevěděl, jak sex mezi homosexuály funguje. Možná měl jen teoretické vědomosti, ale praktické ještě neměl a asi o nich moc nevěděl. První sex bude pro něj křest ohněm, zvlášť když je tak malinký. Nedělal si iluze, že by si ho vzal poprvé bezbolestně. Prozatím o tom taktně pomlčí.
Sasuke si oddechl, že to šlo tak snadno. Myslel si, že s fenkou mu to tak hladce nepůjde. "Děkuju," vydechl spokojeně a zdálo se, že chce souseda uškrtit. Sice si nebyl svými pocity, požadavky, ani vlastně čímkoli spojeném s Kakuzem, jistý, ale nechá tomu volný průběh.
"Mohl bys mě přestat škrtit, mrtvý bych ti k ničemu nebyl," podotkl a intenzivní stisk rychle povolil. Položil ruce na chlapcovy boky a prohlížel si jeho tvářičky podbarvené červení. Stále měl zaděláno na tvrdý problém v klíně a docela rád by ho vyřešil. "S výukou bychom mohli začít klidně i dnes."
Sasuke okamžitě znervózněl, taky ho mohlo napadnout, že Kakuzu ho nenechá odejít jen tak, když mu stojí. On taky nebyl úplně v klidu, ale díky neustálému strachování a ošívání to nebylo nic vážného. "Opravdu…" Když ho teď odmítne tak tím vyvrátí všechny sliby, co předtím dal, ale zase když mu to dovolí… "A nepůjde o to…" Strašně se styděl, přitom mezi vrstevníky o tom mluvil vcelku normálně.
"Jestli myslíš tím to sex, tak tě můžu uklidnit, že ten jsem na mysli neměl." Pobaveně sledoval, jak si mladík oddechnul. "Uvolni se a nech to na mně," zamručel následovně a za bradu si přitáhl chlapce k polibku. Nechal ho přivyknout a jeho ruce se rozběhly po tom nezletilém tělíčku. Vysvlékl ho z trička, které ostatně nezakrývalo už nic. Palci nahmatal bradavky a dráždivě je promasíroval.
Sasuke se musel trochu kroutit, když ho soused zkoumal, ale jakmile ucítil zachvěv slasti z těch dvou míst, kde normálně nic necítil, tak tiše zavzdychal do žhavého polibku. Sám měl položené ruce na Kakuzových ramenech, jako by ho chtěl v případě nutnosti odtlačit. S rostoucí teplotou těla a ubýváním aktivity přemýšlecí části mozku se Uchiha zapojil také. Přejížděl po mohutných ramenou a hrudi. Kakuzu byl namakaný, ale nikdy ho neviděl cvičit. Ostatně byl jedna velká podivnost. Bankéř, bývalý vyhazovač, který má zálibu v malování a je v tom zatraceně dobrý. Navíc si furt stěžuje, že je něco moc drahý.
Kakuzův dech ztěžkl pod přívalem slasti. Konečně se mohl Sasukeho dotýkat a nejen o tom snít, jak se mu v poslední době stávalo a ráno to mělo dost debilní dopady. Tudíž si tuto chvilku náležitě užíval. Pomalu, aby se mladík nelekl, zajel rukou do jeho klína. Masíroval ho přes pevnou látku riflí. S uspokojením zaznamenal šukézní kňouravé zvuky, které ze sebe Sasuke vyluzoval. Odepnul kovový knoflík a zatáhl za jezdce zipu.
Mladý Uchiha zadržel dech, jak se mu mužská ruka vecpala do kalhot a stiskla jeho erekci. "Kakuzu…" pípl skoro neslyšně a chytil staršího muže za ruku. Bylo to příjemné, ale… ale ještě nikdy ho nikdo cizí nehonil. Rozechvěle se rozhodoval co dál.
Hnědovlasý soused si s tím hlavu příliš nelámal. Věděl, že se to Sasukemu bude líbit, a pokračoval v dráždění. Špičkami prstů si mapoval přes tenkou látku spodního prádla ten válcovitý tvar. Na chlapce jeho věku to bylo akorát. Přitiskl teplé rty na krk a hlavou mu blesklo, že kdyby tu měl Hidana, tak už by určitě bylo po sexu. S ním se nikdy příliš nezdržoval. Ostatně bělovlasý neměl rád žádné prodlevy a vždycky ho ještě popoháněl.
Mladík měl nutkání dát nohy k sobě, ale když seděl obkročmo, jaksi to nešlo. Když ta velká a teplá ruka vnikla pod poslední zábranu, musel zatnout prsty do Kakuzových ramen. "Nggh!" Bylo to tak perverzní a děkoval, že nevidí sousedovi do obličeje, protože by si připadal ještě trapněji. Bylo to tak vzrušující, jak mu Kakuzu stáhl kalhoty co nejvíc a vyprostil jeho ztopoření ven a začal ho honit. Cítil, že musí být zkušený, protože ho vzrušoval k nepříčetnosti. Dokonce se přistihl, jak vychází jeho ruce vstříc.
Kakuzu ho na chvíli pustil, až mladík ze sebe vyloudil nesouhlasné zavzdychání. I on si potřeboval ulevit. Byl už notnou chvíli předrážděný z přemíry nových vjemů a neustále se tísnil v kalhotách. Zvuk zipu jasně signalizoval, co se bude dít. Jeho erekce vyklouzl z bílých spoďárů ven.
Mladý Uchiha už si chtěl odpomoct sám, ale něco teplého a tvrdého se mu otřelo o slabiny. Tušil, co to bude. Sousedova ruka stiskla jejich erekce a honila je oba zaráz. "Kakuzu… ahh, je to tak dobrý," vydechl naléhavě a tiskl se k němu jako pijavice. Jednal naprosto instinktivně. Přirážel hnědovlasému muži do dlaně a vzdychal jedna radost. Nemohl se krotit, bylo to tak jiné, než když si to dělal sám, tak intenzivní.
Kakuzu znovu okupoval ta rozkošná ústa, ale brzy je opustil, protože mladík lapal po dechu a vypadalo ho, že by jej snad svými polibky zadusil. Soustředil se tedy na aktivní zpracování jejich erekcí. Když mladík vykřikl, zdálo se mu to docela brzo, ale teplá tekutina stékající mu po ruce mluvila za své. Nechal ho opřít se o jeho rameno a sám se uspokojoval dál. Po pár minutách se i on udělal.
Sasukeho tváře se probarvily v sytý nach, udělal se tak trapně brzo! Řekl by, že je jak nevycákaná patnáctka, ale vyznělo by to dost divně, když mu bylo šestnáct. Byl prostě hrozně nadržený a Kakuzu tak šikovný, že to nemohl déle vydržet. Po chvilce se zachvěl. On to opravdu udělal. Udělal z protivného nerudného souseda svého milence, i když ty dva přívlastky mu určitě zůstaly. Měl skoro sex s chlápkem, který byl o deset let starší než jeho otec. Bylo to… děsivý a… nechutný či zvrácený? Otázka přístupu. Mohl říct, že ano, ale proč by jinak dovolil to, co se teď tady stalo.
Kakuzu nijak netrpěl žádnými otázkami jako Sasuke. Byl spokojený a ukojený. Nechal mladíka sedět na klíně a hladil ho po nahých zádech. Pořád nemohl z toho, že se zakoukal do někoho tak mladého, skoro ještě dítěte. Bohužel nebo bohudík přešli přes tu hranici a už by se jim špatně dostávalo do starých kolejí.
Mladý Uchiha se odtáhl a narovnal se. Pohled mu samovolně klesl k jejich klínům a do zorného pole se mu dostaly dva penisy a pocákané oblečení od spermatu. Bude si to muset doma přeprat, nebo mu matka či otec udělá nějaké kázání o sexualitě a samohonství. O to tedy z celé duše nestál. "Ehm… no, asi bych už měl jít," zahučel následovně a začal se překotně upravovat.
Kakuzu si ležérně upravil spodní prádlo a pobaveně sledoval Sasukeho, jak se stydí. Následoval ho do koupelny, kde si musel umýt ruku od spermatu a mladík ruce od barev. Pohlédl do zrcadla a zachmuřil se. "No tys mi teda dal." Začal se vlhkým ručníkem zbavovat šmouh.
Sasuke při utírání rukou také koukal do lesklé plochy, kde se zrcadlily dvě naprosto rozdílné postavy. Když by to řekl naprosto nestraně, tak asi padesátiletý chlápek, svalnaté postavy, skoro dva metry vysoký, s nabručeným výrazem, podivnými jizvami a tetováním. Před ním chlapec s vyjukanýma očima a mizejícími dětskými rysy. Výškou dosahoval muži k podpaží. Byli jako drobounký kolibřík a sup. Celkem vtipná paralela.
Soused doprovodil Sasukeho k zadnímu vchodu a než stihl chlapec sáhnout na dveře, tak se o ně zapřel rukou. "Přijdeš znovu?" Docela by ho to zajímalo.
Mladý Uchiha po něm střelil pohledem. Přijde? Tak jako mohl by, nic mu nebránilo, jen jeho vlastní přesvědčení. Teď, když bylo po všem, tak se mu trochu vrátila rozverná nálada. Spiklenecky se usmál: "Když já nevím, jestli mě tu chcete?"
Kakuzu se zamračil, šprýmy si z něj nikdo dělat nebude. Založil si ruce na hruď. "Tak jestli je to tu tak hrozné, tak už se vracet nemusíš," odsekl nepříjemně.
Sasukeho úsměv povadl, Kakuzu vůbec nerozuměl srandě. "Tak jsem to nemyslel," položil mu ruce na jeho, "já se vrátím rád, to víte moc dobře, že je mi u vás fajn." Lísavě si položil hlavu na jeho hruď. Nechtěl souseda nijak urazit. "Přijdu, určitě."
Kakuzu se částečně uvolnil. Musí vzít v potaz, že mladík je ještě pořád nevycválaný puberťák, který si musí ze všeho dělat srandu a popichovat. On bral všechno většinou smrtelně vážně. Krátce Sasuke stiskl v náruči, aby mu ukázal, že mu odpouští, a otevřel mu dveře. Za nimi čekala zachumelená fenka, která lezla ze sněhu, který ji zafoukal, jako z iglú.
"Murasaki, ty tu na mě čekáš? Hodná holka." Sasuke pohladil fenku po hlavě. Pak se ještě rozloučil se sousedem a oba tiše a neslyšně přeběhli přes zahrady domů. Sasuke jen doufal, že nikoho doma nebude zajímat, proč je k sousedovi vyšlapaný chodník.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Okami Okami | 12. dubna 2015 v 9:22 | Reagovat

Wuhůůů, konečně! Další díl. A eroscéna! *neví, čím si to zasloužila, asi půjde něco/někoho obětovat* Úžasný. Divím se, že se Kakuzu drží. Mít na klíně kňourajícího nezkušeného a nevycválaného hřebečka s chlapeckým kukučem... A nevzít si ho hned a natvrdo (a vzhledem k tomu, že poslední dobou byl jeho sexuální partner zřejmě jen Hidan - a to je taky (p)éro :D). To chce docela sebekontrolu.
Taková tvrdá reakce na vtip... to jsem nečekala (a Sasuke taky určitě ne).
Zajímalo by mě, jestli v budoucnu dojde ke konfrontaci s Hidanem (no, nevím - zamknuté dveře, asi by ho Kuzu nepustil...). Možná kdyby tam Sasuke už byl a Hidan by za Kakuzem přišel až pak.  Už slyším to jeho rýpání a narážky :D. S jeho přístupem by rozverně navrhnul trojku. Nebo si umím představit, jak přijde za Sasíkem do aťasu, chytne ho zezadu za boky a zavrní mu do ouška, že ho může taky zaučit - a že ho naučí věci, který ho ten starej prďola nenaučí. Sasuke by se určitě nenechal (ne, že by to Hidanovi nějak vadilo). Buď by se Hidan stáhnul sám, nebo by mu v tom musel Kakuzu pomoct :D. Jenom by mě zajímalo, jak by na to Kakuzu zareagoval. I na ten návrh s trojkou. Už vidim ten Sasukeho zděšený výraz, Hidanův rapeface a Kakuzovo nezaujatý "ty seš debil Hidane". No, ve skutečnosti netušim, jak by zareagoval. Možná by se nasral...
Napadla mě senzační* scéna :
Sasuke (na Hidana): "Vy... vy jste-?"
Hidan: "Jeho přítel? No, spíš kamarád s výhodama *perverzní podbarvení hlasu při "výhodách" nebo nějaký s těch jeho pověstných úšklebků*
Sasuke: *otevře ústa údivem a emocí, na jejíž název si momentálně nevzpomenu (možná zděšení)
Hidan: "Jo, přesně tyhle výhody mám na mysli"
Sasuke:*dojde mu to, zavře ústa a zůstanou mu jen vytřeštěné oči*
Hidan: "Co je? Snad sis nemyslel, že bude šukat jenom tebe?!"
-do místnosti vstoupí Kakutu přilákán jejich zvláštním "rozhovorem" a Hidanovou intonací-
Kakuzu: *cítil něco nekalého a nechce nechat Sasukeho s Hidanem o samotě (protože Hidana moc dobře zná)
Hidan: *na Kakuza* "A snad sis to nemyslel taky?!"
-dál už nevim, napadlo mě jen tohle, dál jsem nepřemýšlela-
*jestli je to "senzační" posuď sama
:D
Ohledně dílů tak bych počítala tak mili... dělám si srandu :D. Tak cca 6-7 dílů. 8 mi přijde moc, nevím, co bys tam nacpala. Možná... Mohlo by dojít ke konfrontaci s Fugakem. To by se pak protáhlo. Uvažovala jsem pod 10. Tak dám strop pod 30 dílů celkově. To mi přijde dost přemrštěný. Fakt netušim děj. Těch 10, max. 15 mi přijde optimální. Sakra, já nevim... Ta konfrontace by to protáhla. Áááá... Kruci :D
Povedený, natěšeně vyčkávám dalších (ero)scén :3

2 Sabaku no Naomi Sabaku no Naomi | 12. dubna 2015 v 9:53 | Reagovat

Třešně... Třešně?! TŘEŠNĚ!!! Já se fakt dočkala! I když jsem nejdřív uvažovala, jestli to nebude další vtípek, takže jsem si docela oddechla, že ne :D . Kolik ještě dílů a žádná absurdní čísla... Neverending story? O:-) ? Tak ne... Co třeba podle vývoje událostí do té doby, než se plně zaučený Sasuke přestěhuje o dům dál? -mne si ručičky a slintá na klávesnici-   A měla bych taky říct něco k povídce... Co můžu dělat jinýho než chválit, vždyť to ani jinak nejde... Rozhodně je fajn, že už se objevila i ero scéna a dokonce bez useknutí -muhahaha- . A tak rozkošně vydešenej Sasuke je nehorázně -chtěla napsat boží, ale vzápětí jí došlo, že to používá pořád- ... úžasnej :D . Docela mě zajímá, za jakých okolností Kakuzovi kývne, když se teď tak zdráhá... No možná po pár návštěvách a  trochu podrobnějším -poznání-, by mohl... Hmmm a co Hidan?... Mohl by je třeba někdy vyrušit, i když nevím, proč by měl chodit na nezvaný návštěvy. Nu což. Ale vážně by mě zajímalo, jak by na Sasukeho reagoval, při jeho nátuře. Třeba by mohl Kakuz(u)ovi Sasukeho na chvilku vzít... To snad radši ne :D . Tak to by bylo asi tak všechno...
Jo a zapomněla jsem pochválit vydávání v neděli, lepší, než když to čtu ve škole, kde mi neustále někdo čučí přes rameno :D .

3 Okami Okami | 12. dubna 2015 v 10:01 | Reagovat

[2]: Přesně, už jsem čuchala nějakou čertovinu. Ne, musí se ještě střetnout s Hidanem. To bude něco :3 :D.
Taky mě napadlo, že by si chtěl otestovat to Kakuzovo nové štěňátko a zaučit ho v trochu tvrdších praktikách... Ne, že by mu to někdo dovolil :D
Je to zajímavý, ale složitý. Hidan to může brát jako provokaci. On je fakt StayZmrd tělem i duší.
Taky je nedočkavej jako malej spratek. Umim si představit to jeho popohánění :D.

4 Sabaku no Naomi Sabaku no Naomi | 12. dubna 2015 v 10:19 | Reagovat

[3]: Něco takovýho mě taky napadlo, co taky od Hida nečekat, ale zas pochybuju, že by Sasukeho vyloženě znásilnil a taky bych řekla, že příliš línej na to aby vymýšlel nějaký složitý plány :D ... I když...
A trojka taky vůbec není špatněj nápad, akorát by mu to asi fakt nikdo neschválil...

5 Kasumi Kasumi | 12. dubna 2015 v 10:37 | Reagovat

Božííí díl co se týká těch dílů tak asi tak 22 vcelku, ale ještě jak se ten příběh vyvine že mohl by je třeba někdo načapat a potom by z toho mohl být pruser hmm... A ještě mě napadl Madara že by mohl zajet na návštěvu :D třeba a taky by se mohlo stat něco s kamošema nebo ve škole :D a ješě jak v těch komentářích o Hidanovi to taky neni špatny nápad :D

6 Smajli Smajli | Web | 12. dubna 2015 v 10:48 | Reagovat

Kolibřík a sup, já asi umřu =D Sasík je nehorázně ňuňu a Kakuzu pěkně roztál =D Jsem zvědavá, až se dostanou k něčemu dalšímu... ale sereš mě, jestli to s tím koncem myslíš vážně, vyřiď sestře, ať změní názor a souhlasí s tou lepší variantou =D

7 Okami Okami | 12. dubna 2015 v 11:38 | Reagovat

[4]:Souhlasím. Kvůli mrdu všechno! Ovšem nesmí to dát takovou námahu :D. Sasíka by asi neznásilnil. Na to by za 1. musel vynaložit moc energie, 2. by tam byl Kakuzu (nebo by pozval Hidana, jel odvézt obraz a zapoměl zamknout zadní dveře. O-ou...)za 3. by z toho byl průser jak svině (a Kuzu by mu rozbil hubu), no a za 4. Sasu by se bránil a Hidan by se na to vykašlal. Pokud by to nevzal tak, že to Kakuzu udělal schválně -mohl by se na to vymluvit
"Myslel sem, žes chtěl, abych to tvý štěně zaučil, když's mi ho tu takhle nechal/když si nás tu takhle nechal."
Dělat debila je 1 z nejúčinějších strategií. Viva la Švejk :D

8 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 13. dubna 2015 v 0:30 | Reagovat

[1]:Páni to je komentář :3. taky jsem se Kakuzovi divila, že ho neohl přes stůl a nevyšukal.
Děj už mám vymyšlená, ještě se rozhoduju mezi dvěma konci a tvoje myšlenky jsou rozhodně zajímavé. Sama uvidíš, jestli ses trefila nebo ne. Jinak děkuju za tak hlubokomyslné zamyšlení.
[2]:společně s Okami tu tvoříte zajímavé konspirační teorie, kdo co s kým a proč. nejvíc se mi líbí ta myšlenka, že ho Hidan neojede, protože s bud bránit a on je na to moc línej :D
[3]:chudáček ty mu chystáš osud :D
[5]:Děkuji za myšlenkovou úvahu. :D
[6]:O:) já vůbec nic, tralalalalá
[7]:Dobře ty :D, tvoje komenty mě vždycky dostanou do kolen,

9 Okami Okami | 13. dubna 2015 v 22:22 | Reagovat

[8]:(dostanou tě do kolen) No vidíš, když budeš číst vsedě tak tě dostanou na podlahu :D.
nebo... do kolen...
Hele brzdi Iv, zas tak dobře se neznáme a já na to ještě nejsem připravená. Možná bysme měly nejdřív zajít do kina, na zmrzku atd. Ne tak rychle! Brzdi ty dračice :D

10 Okami Okami | 13. dubna 2015 v 22:24 | Reagovat

[6]: Nemůžu si pomoct, ale vždycky místo "roztál" přečtu "roztáhl" a pak musím zaplašovat ty nevhodné myšlenky :D.

11 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 13. dubna 2015 v 23:21 | Reagovat

[9]:Njn dračice tělem i duší :3
[10]:Člověk někdy opravdu vyčte zajímavé věci.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.