Získat srdce lva II. - Sasukeho ješitnost

9. dubna 2015 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  Získat srdce Lva 2
Shisui je po dlouhém měsíci absence jakýhkoliv mileneckých něžností nadržený jako stepní koza :D a nechce po Sasukem zrovna málo. Vyjde mu to tentokrát nebo dostane zase přes prsty?


Shisui se nevzpíral a za neustálého oblažování Sasukeho krku překonali tu malou vzdálenost. Sedl si a chvíli si dovolil obdivovat mladíka před sebou. Strhl mladšího Uchihu na sebe. Rukama sjel po útlých bocích a obratně mu stáhl spodní prádlo. Prsty přejel po celé délce tvrdého údu. Zároveň rty přejel po Sasukeho rameni v místech, kde mu před delší dobou vyrobil rudofialový otisk chrupu. Neškodně ho tady oždiboval.
.
Sasuke zasténal o něco hlasitěji, když Shisui poprvé polaskal jeho obnažené ztopoření, ten dotyk se mu snad propaloval pod kůži. Nechal svoje dlaně bloudit po Shisuiově nahé hrudi, zaměřil se na bradavky. Každou nejprve škádlivě objel jedním prstem a pak je jemně hnětl a dráždil, dokud nezbytněly. Jeho tváře získaly vlivem vzrušení narůžovělý odstín a tmavé oči mu hořely a leskly se divokostí víc než zlatý přívěšek na jeho krku.
.
To, jak Sasuke pod jeho dotyky sténá, Shisuie rajcovalo. Chytil bratrance za rozčepýřené vlasy na zátylku a donutil ho odhalit hrdlo. Špičkou jazyka projížděl po napjaté kůži a společně s ním Sasukeho musel lechtat horký dech v rychlejším tempu rozlévajícím se po kůži barvy bílé broskve. V chlapcově klíně ho dráždil jen nesmělými dotyky bříšky prstů.
.
Sasukeho to počínání přivádělo do varu, Shisui se očividně vyznal v zeměpise citlivých míst lidského těla. Na okamžik zaváhal, ale pak plynule sjel pravou rukou, kterou do té doby používal k oblažování bratránkova vršku, do jeho napjatých slabin. Pohladil vzdouvající se látku a krouživým pohybem zápěstí si začal oblast mapovat. Ani on se však nenamáhal přitlačit nebo postoupit dál.
.
Shisui roztáhl víc nohy od sebe, aby měl Sasuke lepší přístup. Tiše frustrovaně zakňučel, jak ho bratrancův laxní přístup dráždil. Pohnul se proti zvídavé ruce a sám vzal mladého Uchihu do dlaně. Promnul v ruce ten tvrdý nástroj a začal ho pravidelným pohybem ukájet. Odtáhl se od laskaného hrdla a podíval se Sasukemu do očí zastřených vášní. Byli tak blízko, že cítil jeho rychlý dech na svém obličeji.
.
Sasuke se mírně pousmál, chvilku se ho ještě dotýkal přes kalhoty, načež obratně povolil knoflík kraťasů, ale nestáhl mu je. Nezbednou pravačkou zajel pod ně i pod lem spodního prádla a sevřel jeho vzrušený penis v dlani. Pomalu začal rukou pohybovat, bez protestů uspokojoval svého milence, ale rošťácky ho přitom ještě nechal mačkat se v nepříjemném uvěznění oblečení, kde bylo po vsunutí jeho dlaně opravdu velmi těsno. Pomsta za toho zatracenýho pavouka!
.
Shisui málem vyletěl z kůže, Sasukeho ruka se v jeho slabinách tak nestoudně činila, že měl problém to vydýchat, zvlášť při malém prostoru, který látka oblečení poskytovala. Pánví se vybízel Sasukeho pohybům. Sázel bratranci na čelist malé kousance, takto se navzájem trestat bylo pomalu až dětinské.
.
"Shisuii, ty bys potřeboval masku, jako měl Hannibal," poznamenal Sasuke napůl pobaveně napůl zastřeně a okomentoval tak jeho neustálé oždibování. "Připadám ti snad jako kus flákoty?" Ne že by mu to až tak vadilo, bylo to vcelku i rajcovní, jen mu přišlo legrační, jak měl tendenci ho pořád někam kousat. Stiskl ho v klíně o něco pevněji.
.
"No já nevím… jsi prostě k sežrání. Nemůžu si pomoct. Napíšu Ježíškovi, ať mi nějakou donese," odpověděl přerývavě. Zatlačil Sasukemu na hruď a ihned jej povalil pod sebe. Sám si pomohl z oblečení, když partner měl na tento úkon pořád dost času. Přitiskl se k bratranci tělo na tělo. Bylo naprosto úžasné, začal se svými slabinami lehce otírat o mladíkovy.
.
"A-hh…" Sasuke nahlas zavzdychl, když se jejich ztopořená mužství setkala v tak intenzivním kontaktu nahé kůže, bylo to prostě úžasně hříšné a smyslné! Položil horké dlaně Shisuiovi na boky a chvilku po nich hladivě přejížděl, vždycky pěkně až nahoru k žebrům a zpátky k výstupkům kostí pánve. Pak je přesunul na jeho záda a pokračoval v dotecích od lopatek až k bedrům. Škádlivě ho plácnul po zadku.
.
"Ty sadisto," zavzdychal tiše. Měsíc bez sexuálních hrátek si na Shisuiovi vybíral svou daň. Chtěl mnohem víc, než měl, chtěl se pohybovat v Sasukeho sevřenosti. Ukázat i další stránky milostného vztahu, které ještě neměl možnost okusit. Byl si jist, že se mu to bude líbit, ostatně tak jako všem. Ještě se nesetkal s nikým, kdo by po prvním análním sexu na tuto techniku zanevřel. Lokty se opíral o matraci u chlapcovy hlavy. Rty přejížděl po hebké líci, až k oušku do kterého mu žádostivě zašeptal: "Sasuke, pomiluj se se mnou."
.
Defenzivní postoj, který mladší chlapec neměl od začátku jejich dnešního miliskování potřebu zaujmout, se vrátil. Na okamžik strnul, jak ho to nepokryté přání šokovalo, nicméně odolal chuti se ihned od Shisuie odtrhnout a fackou ho vykázat za určité hranice. Mohlo ho napadnout, že bude něco zkoušet, byl to ostatně víc než měsíc, co se tohoto tématu naposledy dotkli. Ale měl dojem, že mu to snad tenkrát vysvětlil dostatečně! Nechtěl dělat scény, aspoň ne teď hned, takže svého milence letmo políbil na obnažený krk a klidně, ale důrazně mu připomněl: "To už jsme probrali."
.
"Hm, já vím, ale… zkus to, minule se ti to přece líbilo," poukázal na jejich dostaveníčko s masáží prostaty. Shisui ze zkušeností věděl, že bude sakra těžké Sasukeho přesvědčit, aby se poddal. Vždyť mu neplánuje udělat nic hrozného. Rozhodně by nedopustil, aby se mladému Uchihovi něco stalo. Shisui byl jako nezmar, kdykoliv si Sasuke myslel, že to mají mezi sebou vyřešené, tak starší Uchiha okamžitě vystrčil chapadélka a zkoušel, jestli není něco nového. Většinou přes ně dostal a tím to pro oba skončilo.
.
Sasuke při té vzpomínce, kterou mu Shisui ponoukl, zčervenal do barvy rajských jablíček, která měl tak rád, a nepříjemně se ošil. I když nemohl popřít, že to byl zážitek, který ho přivedl na pomyslný vrchol extáze, uvádělo ho do rozpaků, když mu Shisui naznačil, že už koneckonců měl jeho prst v zadku. "To… to bylo něco jiného," zamumlal a ostatně měl pravdu. Rozhodně neměl v plánu nechat se ponížit tak, aby se nechal bratrancem ošukat jako holka. "Nebudeme se o tom teď bavit, jo?" navrhl a sklouznul dlaní do Shisuiova klína, "znám lepší věci, kterými se můžeme zabavit."
.
Shisui ale nemínil polevit ze svého požadavku. Navíc, Sasuke byl tak krásně červeňoučký, přitahoval ho jako magnet. "Já v tom nevidím moc velký rozdíl." Chytil bratrancovu ruku, která chtěla odvést jeho pozornost jiným směrem, a přitiskl ji k posteli, aby se náhodou zase nepřesunula někam, kam neměla. "Sasuke, můžu ti garantovat, že takový orgasmus jsi ještě nezažil… prosím, dovol mi to," snažil se z mladíka vymámit souhlas.
.
Sasuke se mírně zamračil, Shisui měl vytrvalost buldoka. Nicméně i buldok si rozbije čumák, když narazí na pevnou zeď. Normálně ho prosby obměkčovaly, ale tohle bylo pro něj prostě moc velké pokoření, které nehodlal připustit za žádnou cenu. Jestliže bratránek naléhal, bude mu to muset vysvětlit trošku důrazněji. Přesto se snažil svůj temperament krotit, když stále tímtéž klidným hlasem prohlásil: "Shisuii, ne. Ne. Který části toho odmítnutí jsi nerozuměl?"
.
Shisui roztrpčeně otočil hlavu do boku, aby nemusel Sasukemu čelit přímo. "Rozumím tomu moc dobře. Ještě nejsem senilní hluchý dědek." Povzdechl si a obrátil své temné duhovky na bratrance. "Vysvětli mi, proč ti to tak strašně vadí. Já prostě nechápu důvod tvého odmítání. Přitom sám víš, že bych ti nikdy neublížil." Hledal v mladíkově výrazu odpověď. Žádnou nenašel, a tak musel počkat na jeho slova.
.
Sasuke pootevřel ústa a chvilku jako by hledal řeč, než je zase zavřel. Do háje, copak už mu to jednou nevysvětloval?! To mu měl svoje pocity zopakovat? No, očividně bude muset. Napřímil malinko bradu a o něco víc zúžil černé oči, když s chladnějším nádechem pravil: "Já nejsem žádná holka, která ti podrží, kdy tě napadne, Shisuii. Nedovolím ti, abys ji ze mě dělal. Nikomu to nedovolím." Nemohl připustit, aby bratranec jeho mužnost zašlapal do prachu!
.
Shisui na něj vyjeveně koukal. Podivoval se jednak nad obsahem jeho slov a nad tónem, jakým je pronesl. "Já tě za holku nikdy nepovažoval… máš… ehm, dost odlišné přednosti než mají dívky." Na chvilku se odmlčel. Tohle byl ten velký zádrhel, přes který se nemohli dostat. "Pane bože, Sasuke, v takovém vztahu není nikdo považován za holku jenom kvůli tomu, že druhému dovolí do něj vstoupit."
.
Sasuke vzdorně pohodil hlavou, měl na věci opačný názor. Málem už taky Shisuiovi vmetl do tváře, že když je to teda tak, můžou to udělat naopak a schválně, jestli se mu bude zamlouvat, až mu narve penis do zadku. Včas se ale zarazil, protože si byl skoro jistý tím, že by toho stejně nebyl schopný, vzít si Shisuie takovým způsobem. Jednak mu to přišlo nechutné, jednak by ho přeci jen takhle neponížil. "Konec diskuze, Shisuii," zavrčel.
.
"Jak konec diskuze?!" vyštěkl popuzeně. Nikdo nebude ukončovat debatu, když on má pocit, že ještě neskončili. Shisuiovi se začal zvedat tep, a vzrušením to rozhodně nebylo. Sasukeho tvrdohlavý postoj k celé věci ho začínal pěkně srát. Zvlášť když věděl, že má pravdu. Na análním sexu nebylo nic špatného a bratránek tím ochuzoval jen sám sebe… a staršího Uchihu taky, to už ale byla druhořadá věc. "Sasuke, ten tvůj postoj mě už pěkně štve, to nemůžeš pro jednou udělat výjimku? Prostě to zkusit, co by ti to udělalo? Hm!" Jejich žhavé dovádění běželo do nepěkného konce.
.
"Ne, to teda nemůžu!" odsekl Sasuke a do hlasu mu po vzoru bratránka prosákly emoce vzteku. "Nenechám si od nikoho strčit péro do zadku, tečka. Nikdy jsem nic takovýho zkoušet nechtěl, nechci to zkoušet a hlavně to NEBUDU zkoušet." Mladší Uchiha přestal krotit svůj temperament. Bylo už tak dost těžké pokoušet se ho o něčem přesvědčit po dobrém, ale po zlém to s ním nešlo vůbec. Člověk většinou docílil akorát toho, že se ještě víc zabejčil, jeho vrozeně tvrdohlavá povaha byla někdy skutečným oříškem. Nicméně Shisuie měl rád, nechtěl se s ním hádat, takže by se byl možná i sebral a odešel, ale jeho poloha pod starším Uchihou mu to znemožňovala.
.
Shisui zúžil oči do úzké škvírky, do tváře mu prosakovalo něco temného. Jak sebou nechal proudit vlny vzteku, odráželo se to na jeho obličeji. Vypadalo to, jako by se na Sasukeho chtěl minimálně vrhnout a udělat mu velmi nepěkné věci. To pískle, i přes čerstvou dospělost, bylo pěkně ostrý, jako mladý lev. "Jseš pěknej cynik!" vytknul mu hlasem s děsivým podtónem. Nejraději by někomu ubalil. Vstal, sebral svoje svršky a zapadl do Itachiho pokoje. Neopomněl pořádně prásknout dveřmi a svou zlost malinko vykompenzoval tím, že pěstí praštil do zdi, až to zadunělo celou chodbou. Fyzická bolest lehce tlumila tu duševní, ale jen trošku.
.
Sasuke se na posteli posadil a hrudník se mu prudce zdvihal potlačovanou zlobou. Kdyby měl tělo pokryté srstí, určitě by teď byla úplně naježená. Uhlové studánky se blýskaly divokostí, už to ale nebyla taková ta zastřená chtíčem, z téhle šel docela i strach. Potřeba hájit svou mužnost, která po tom nepokrytém Shisuiově slovním útoku rapidně stoupla, mu zpěnila horkou, mladou krev. Potřeboval se nějak vybít - a to nejlépe pohybem. Chvilku uvažoval, jestli si nepůjde třeba zaběhat, ale nakonec se rozhodl dát si bazén, studená voda mu aspoň zchladí hlavu. Navíc se nemusel bát, že by se komukoliv předváděl s odstávajícím klínem, celá ta hádka měla naprosto asexuální účinky. Neváhal tedy ze šatníku vylovit plavky, z koupelny si vzít osušku a vypochodovat na zahradu. Přestože bylo ještě brzy dopoledne, sluníčko už hezky hřálo, takže se nezdržoval osmělováním a z boku bazénu se vrhnul do vody efektní šipkou. Jeho tělo se sice otřáslo pod tak náhlým chladovým šokem, ale rychle se vzpamatovalo, když Sasuke několikrát obeplaval celý obvod. Zpočátku bylo jeho tempo ostré, jak ho ještě poháněl vztek, potom ale zpomalil a trochu nad celou situací zauvažoval. Bratránkova slova ho dost naštvala, vlastně se celkem urazil, což u něj nebývalo moc časté. Šukací panenku nikomu dělat nebude.
.
Shisui si zhrouceně sedl a opřel se o zeď. Zevnitř ho sžírala zloba jednak na bratrance, jednak na sebe. Chvíli pěnil vzteky, než dal průchod racionálním myšlenkám. Vždyť Sasukemu nechtěl dělat nic zlého či ho ponižovat. Mladý Uchiha na to měl jiný názor. Byl jako bujný mladý hřebec, divoký a vzpurný. Každý mladý kůň se dá zkrotit, jen se s ním musí opatrně a pomalu. Stejně tak tomu bude i se Sasukem. Slyšel hlasité šplouchnutí. Šel k oknu a nenápadně za záclonou sledoval mladíkovo ostré tempo. Celé ty šílené emoce postupně usedaly na dno duše, kde vířily v kalu podvědomí a čekaly na další příležitost se podívat ven. Zbyla jen lítost, samotná a svírající. Možná by se mohl jít omluvit. Byla by škoda zkazit si celý vztah tvrdohlavostí, neschopností odpouštět a trvat na svých požadavcích přes vysoký odpor partnera. Ještě chvíli počkal než Sasukeho pohyby vypadaly uvolněnější. Sešel na zahradu, kde si sedl na okraj bazénu a spustil nohy do vody.
.
Sasuke samozřejmě přicházejícího bratrance zaznamenal a krátce k němu zalétl tmavýma očima, jinak ale nedal najevo, že by jeho přítomnost vzal na vědomí. Sveřepě mlčel a plaval dál, i když už to nebral kolem dokola, aby se s Shisuiem nesrazil, nýbrž křižoval bazén na délku na opačné straně. Jednu cestu vždycky plaval normálně prsa, pak se potopil pod hladinu a cestu zpátky absolvoval pod vodou. Neměl náladu poslouchat od Shisuie další výčitky, takže se na něj nedíval, aby ho pohledem nevyprovokoval k nějakému verbálnímu počinu. Na druhou stranu mlčení bylo taky pěkně nepříjemné, takové tísnivé, a to i přesto, že si stoprocentně stál za svou pravdou. Vždycky když došlo na téma análního sexu, připadal si ohroženě. Copak to Shisui nedokázal pochopit?! Nestačilo mu, že s ním začal přes svoje vlastní přesvědčení chodit a pak i provozovat intimní hrátky? Jasně, v poslední době zjišťoval, že se ohledně tohohle jeho názory a postoje tak trochu mění, už mu to nevadilo, a dokonce si i užíval, ale styk jako takový prostě pořád nedokázal překousnout.
.
Shisui si povzdechl. Sasuke ho nepokrytě ignoroval a dělal, že je vzduch. Ani se tomu nedivil, mohl si za to nakonec sám. Šupl do vody nehledě na oblečení, co měl na sobě. Rychlými tempy doplaval na druhý konec bazénu. Postavil se vprostřed dráhy, kudy bratranec pravidelně proplouval. Čouhala mu akorát rozježená hlava. Počkal si na proplouvajícího Sasukeho a chytil ho za paži. "Chtěl bych se omluvit."
.
Mladší Uchiha měl nejprve tendenci se vyškubnout, ale Shisuiova slova ho překvapila. Podle toho, jak byl předtím nakrknutý, čekal všechno možné, od křiku, přes nadávky až po přemlouvání, ale omluvu ne. Bratránek ho převezl, byl větší formát, než předpokládal! Přesto ho útok na jeho hrdost pořád ještě malinko pálil, takže se rozhodl trošku toho sexuálního loudila vytrestat. Založil si ruce na prsou a na tváři se snažil pečlivě udržovat kamenný výraz, když netečně prohodil: "Poslouchám."
.
Shisui si skousl ret provinilostí, asi bratrance urazil víc, než si myslel. Bylo to s ním jako s horkým kamenem, podržíš ho o chvilku déle, než je zdrávo, a spálíš se. "Promiň, jak jsem na tebe zvýšil hlas, já nechci, aby náš vztah skončil na tom, že se k sobě budeme chovat nevraživě. Je mi to fakt líto, zvlášť když je to moje vina," hlesl hlasem prosáklým omluvami. Díval se do Sasukeho lhostejné tváře.
.
Mladší Uchiha ještě chvilku nic neříkal, ale pak uvolnil obličej do mírného úsměvu. "Já se taky nechci hádat," prohlásil smířlivě a napadlo ho, že když už Shisui projevil tolik kajícnosti, měl by se zachovat podobně. "Mrzí mě, že jsem tak vyjel, víš, já…" Sasuke se ostražitě rozhlédl po liduprázdném okolí, aby si byl jist, že je nikdo nebude slyšet, a ztlumil hlas do pouhého šepotu, když hlesl: "Já chápu, že jsi zvyklý… to dělat, ale já prostě…" Kousnul se do rtu, nemělo přece smysl to všechno opakovat. "To je jedno," zavrtěl nakonec hlavou, "zapomeneme na to." Pak mu lehce zacukaly koutky, když si uvědomil Shisuiovu pozici. "Nemáš to se mnou jednoduchý, co?" pravil tónem podbarveným tichým smíchem. Učinil nejasný pohyb, jako by chtěl bratránka obejmout, ale pak si uvědomil, že by je někdo mohl zahlédnout, a zase spustil ruce dolů.
.
"Co se dá dělat," povzdychl si hraně. Dovolil si pod vodou sáhnout na Sasukeho paži a pohladit ji. Jenom krátce, měli totiž sousedku, která si svým chováním a zvídavostí nezadala s Kelišovou. Kdyby je viděla se dotýkat, nedej bože líbat, tak by ji při nejlepším trefil šlak nebo by to za tepla roznesla po všech tetkách v okolí a samozřejmě i rodičům Sasukeho. "Měl bych se aspoň vysvléct, nebo to vypadá, jako by nám nešla pračka," poukázal na oblečení, které se kolem něj lehce vlnilo.
.
"Teda Shisuii, ty tu vodu miluješ, co?" zašklebil se na něj v žertu Sasuke. "Jak nějakou vidíš, hned do ní musíš lézt bez ohledu na to, jestli máš oblečení, nebo ne." Provokativně na něj cákl a odplaval o kousek dál. On sám měl vodu taky hodně rád, plavat se naučil už někdy ve třech letech a od té doby to byla jedna z jeho nejoblíbenějších letních činností. Po několika dalších kolečkách kolem obvodu ale usoudil, že by to možná i stačilo, ostatně teď už se odreagovat nepotřeboval. Vylezl tedy z bazénu a zabalil se do osušky.
.
Shisui se taky nenechal pobízet a vylezl ven. Oblečení se na něj okamžitě přilepilo a voda z něho crčela proudem. "Kdybych si stoupl do záhonku, v klidu bych tetě mohl nahradit zavlažování," poznamenal žertem. Ztěžka ze sebe stáhl přicucnuté svršky, vykroutil je. Po cestě k domu je pověsil na zahradní sušák prádla. Než došel ke vchodu, voda mu kapala z vlasů a zanechával jen vlhké stopy. Ty uschnou rychle. V pokoji se převlékl do suchého.
.
Sasuke na sebe doma hodil odrbané tmavé džínové kraťasy a jednobarevné černé tričko. Havraní prameny si vysušil ručníkem, považoval za zbytečnost si je fénovat, stejně teď v létě brzy uschnou samy. I když už bylo deset hodin, nějak ani neměl hlad, přestože ráno nesnídal. Zapnul tedy notebook, aby si mohl pustit mix svých oblíbených písniček, a plácl sebou na postel. Přitáhl si knížku, zrovna měl rozečteného Pána much, měli na prázdniny do školy povinnou literaturu, i když tuhle si sám vybral, bavilo ho to.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Okami Okami | 15. dubna 2015 v 17:57 | Reagovat

[Smazaný komentář][Smazaný komentář] To mi smrdí spambotem. Heh, taková laciná reklama... Je mi to úplně jasný.
No, aspoň gramatiku to má správně. Neklikej na to, jen tím upozorníš, že tenhle blog (a účet) "žije" a nalítaj sem další tyhle potvory.

2 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 15. dubna 2015 v 18:47 | Reagovat

[1]:Pozdě, ale tohle je ještě v pohodě. Každý týden se mi objevují komentáře plné odkazů na viagru a podobné věci :D

3 Okami Okami | 15. dubna 2015 v 21:58 | Reagovat

To je možná tím, na jaké stránky lozíš :D.
Ne, to znám. Alespoň, že se mi (snad) ty reklamy nezjevujou na základě toho, co googlim. Já vyhledávám fakt divný věci.
I v knihkupectví ze mě maj radost. Kdyby si myslely, že jsem úchylný sériový vrah a k tomu fanatickej sektář ovládající černou magii, tak se ani nedivim. Na základě knížek, které tam kupuju bych si to taky tipla.
...Jo tak proto dostávám ty slevy (vždycky mi tam ta pani přihodí víc těch slevových papírků, abych se pro ní kdyžtak přimluvila u Temného pána... muhehehe)

4 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 15. dubna 2015 v 23:24 | Reagovat

[3]:Podle prolízání to není, naštěstí, ale na FB to tak funguje. Sice občas dost divně, asi měsíc jsem tam furt měla reklamy a korekční pomůcky pro léčení vbočeného palce na noze a v životě jsem to nikdy nehledala. Nechápu :D
mě by si v knihkupectví zapamatovali snadno :D Nikdy si nic nekoupím a jenom si tam, chodím číst.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.