Získat srdce lva III. - Jahůdka

16. dubna 2015 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  Získat srdce Lva 2
Jahůdkou to jenom začne. Sasuke okusí nejsladší způsob její konzumace a Shisui zase bude tlačit na to svoje koťátko, aby udělalo něco, do čeho se mu nechce.


Starší Uchiha se pousmál, když slyšel z pokoje naproti hudbu. Sasuke se už musel opravdu uklidnit, protože ve vzteku si nic nepouštěl. Zašel si do kuchyně na vodu se sirupem, i když se koupal v hektolitrech vody, měl žízeň. Při pohledu na ledničku ho napadlo, že Sasuke od rána nejedl. Ani mu nedal šanci. Šmejdil ve skřínkách, aby mu něco nachystal. Začínalo být teplo a ovoce by mu určitě neuškodilo. Při loupání banánu si vzpomněl na Sasukeho provokativní konzumaci tohoto ovoce a raději ho nakrájel. V ledničce vyšťoural jahody a jednu broskev. Z ovoce vyskládal po vrstvách pyramidu a nahoru dal velkou jahodu. Vypadalo to lákavě. Vyšel do patra, zaklepal na bratránkovy dveře a vešel dovnitř. Talířek za zády. "Tohle budeš potřebovat," strčil udivenému Sasukemu vidličku do ruky a podal mu nachystané ovoce.
.
Sasuke překvapeně zamrkal při pohledu na jedlé umění. Bylo to od Shisuie opravdu milé, jak myslel na jeho zdraví, tahle porce musela obsahovat desítky vitamínů. Zvedl k němu oči a zvlnil rty do neodolatelného úsměvu, když káravě poznamenal: "A kde je druhá vidlička? Snad to nebudu jíst sám." Navíc na kousky ovoce příbor ani nepotřeboval. Odložil jej proto na noční stolek, a protože byla blbost brát něco ze spodní vrstvy, kdy by docílil akorát toho, že by se celá pyramida rozpadla, sundal vrchní krásně červenou jahůdku, a vložil si ji z poloviny mezi zuby. Pak se zahleděl Shisuiovi vyzývavě do očí a malinko k němu nachýlil tvář, čímž mu v němém gestu nabídnul druhou polovinu.
.
Provokatér, zavrčel si Shisui v duchu pro sebe, ale nabídku neodmítl. Sklonil se k tomu malému uličníkovi a chytil ho za zátylek, aby necukl. Stále se mu díval do očí, když se přibližoval. Vzal druhou polovinu červeného ovoce do úst a zároveň přitiskl rty na ty Sasukeho. Bratránek skousl a půlka se uvolnila. Shisui si ovoce obratně posunul do pusy a při odtáhnutí mladému Uchihovi olízl rty. Měl by ho nechat nasnídat.
.
Sasuke se propracovával vrstvami ovoce, nicméně by si připadal trochu blbě, kdyby měl pod Shisuiovým dohledem snídat sám, takže vždycky něco snědl a další sousto pak vložil staršímu Uchihovi do úst. Z pusy už mu ovšem nenabídl, protože kdyby to dělal u každého kousku, trvalo by jim dost dlouho, než by celý talíř vyklidili. Takhle to sice nebylo tolik rajcovní, ale zato vtipnější, připadal si jako ptačí rodič, když Shisuie tak hezky krmil. Když zmizela poslední část broskve, banánu i jahod, mladší chlapec si pečlivě olízal prsty a usmál se na svého příbuzného: "Díky za snídani, jsi hodnej."
.
"Spíš jsem ti hezky ujídal, skoro jako když pěnkava krmí mládě kukačky, které považuje za vlastní. Taky jsem větší a hladový." Mlsně se oblízl a natáhl se pro Sasukeho ruku, kterou se snažil očistit od lepkavé šťávy. Pomalu si vsunul jeho ukazováček do pusy a jazykem ho začal v líných pohybech olizovat. Pohrával si se slaďoučkým prstem mladého Uchihy.
.
Sasukemu se zvlnily rty, Shisuiova ústní dutina byla teplá a příjemná. Jeho jazyk ho lehce šimral, ale bylo to fajn. Původně měl tendenci začít ukazováčkem trošku pohybovat, pěkně dovnitř a ven bratránkovy pusy, ale nakonec si to rozmyslel, bůhví na jaké myšlenky by ho to zase přivedlo. Jedna partnerská hádka už mu dneska stačila, tak jen držel povolně jako ovečka.
.
Shisui postupně vystřídal všechny prsty, které přišly do styku lepkavou šťávou z ovoce. Dráždil je jazykem a vyzývavě se díval do Sasukeho temných studánek. Na konci mu vtiskl krátký polibek na hřbet ruky a vrátil paži jejímu majiteli zpět do klína. Sám se natáhnul na postel jako dobře vypasená kočka a zpod přivřených víček si prohlížel bratrance kousek od sebe.
.
"Tý jo, dík za servis," zasmál se Sasuke v narážce na Shisuiovu netradiční očistu a odložil talířek na noční stolek vedle vidličky, která jim v důsledku byla k ničemu, "měl by ses tím živit, určitě by to mělo úspěch." Mrknul na staršího Uchihu a přilehl si k němu. Obrátil se na bok, aby na něj viděl a podepřel si hlavu dlaní. Bylo mu s ním vážně dobře, když pominul tu jedinou věc ohledně análního sexu.
.
"To určitě ano. A tobě by nevadilo, že bych v práci olizoval desítku lidí denně?" Uculil se té představě. Když olizovat, tak jedině Sasukeho. I když oba leželi na boku, tak měli mezi sebou jen malou mezeru, postel byla jednolůžková pro obyčejného člověka a ne dva kluky. Zblízka si prohlížel bratrancovy rysy a něžné ho hladil na hřbetu ruky. Nedokázal by se se Sasukem rozejít, příliš by ho to ranilo.
.
Sasuke už už měl na jazyku, že ne, ale pak se v duchu zarazil, a to hned ze dvou důvodů. Jednak by se Shisui po téhle odpovědi taky mohl docela dobře urazit, že mu to, jakožto jeho partnerovi, je úplně lhostejné, jednak si tak nějak uvědomil, že… že by mu to možná nakonec i trochu vadilo. Malinko. Ždibínek. Přece jen… byl to jeho kluk, ne? I když akorát… dočasně. Ale stejně! "Hmm… asi vadilo, no," přiznal celkem upřímně.
.
Shisuie ta odpověď potěšila. Sasukemu jakožto partnerovi to nebylo lhostejné. Jeho dušička se zatetelila radostí, což se projevilo i na jeho tváři, po které se mu rozlil upřímný úsměv. Chtěl bratránka políbit, ale nebyl si úplně jistý, jestli je to po dnešní hádce nejvhodnější. Sice mu nabídl jahodu, i tak si nebyl jist. Rukou přejel po paži na jeho záda.
.
Sasuke to bral jako znamení, že se k němu má přitulit, což také hned ochotně udělal a přitisknul se blíž. Paží objal Shisuie kolem pasu a bradou se opřel o jeho rameno, aby se mu mohl koukat do očí. Bylo zvláštní, že od jisté doby za ten čas, co spolu chodili, skoro úplně přestal myslet na svoje vlastní vztahy s dívkami. Ze začátku jejich partnerství měl ještě v hlavě spoustu ideálů o měkkých holčičích tělech, ale se zvyšujícím se počtem jeho sexuálních hrátek se Shisuiem tak nějak začínal spatřovat výhody někde jinde.
.
Shisui si ho paží přitáhl blíž k sobě, nemínil přijít ani o jednu možnost, kdy se může Sasukeho beztrestně dotknout. A teď o prázdninách k tomu měl tolik příležitostí. Nakonec se praxe u Onokiho náramně hodila, pro zkušenosti do života a pro vyřazení hlídacího supa. Mohli si doma dělat, co chtěli. Díval se na bratrance a přemýšlel, co se mu tak honí v hlavě.
.
Sasukeho přestalo bavit napínat tolik krční svaly, takže je povolil tím, že si prostě položil hlavu Shisuiovi na prsa. Zaposlouchal se do těch pravidelných srdečních ozev, byly tak úžasně pravidelné a rytmické. Povzdechl si, bude ho mrzet, až se o tyhle chvilky rozchodem připraví. Na vteřinku… opravdu jen na letmý okamžik… ho napadlo, jestli by to byl takový problém, kdyby s Shisuiem třeba zůstal. Pak se ale za takovou myšlenku okřikl. Samozřejmě, že by to byl problém! Byl to přece jeho příbuzný, panebože! I když jako partner hrozně milý, pozorný a oddaný…
.
Starší Uchiha hladil nevinně se k němu tisknoucího mladíka. Přejížděl svýma velkýma rukama po celé ploše jeho zad až rozježenému zátylku. Neodolal, aby se jimi neprobíral, bylo to uklidňující. Sjel až na jeho čelist, kterou obkresloval palcem až na hrdlo. Připomínal mu malé zatoulané štěňátko, toužící po ochraně a pomazlení.
.
Sasuke si užíval Shisuiovu blízkost i jeho doteky. Chytil jednu jeho dlaň a propletl jejich prsty. Držet se za ruce považoval za důvěrné gesto, v jistém smyslu i důvěrnější než líbání. "Mám tě rád," zašeptal tiše, ačkoliv sám nevěděl, proč měl najednou takovou potřebu to slovně vyjádřit. Kdo ví, co ho k tomu nutilo.
.
"Já tebe taky, ale to určitě moc dobře víš," připomněl mu Shisui potichu. Byl překvapen Sasukeho spontánností. Bylo zvláštní šeptat, když v domě nebyl nikdo, kdo by je mohl slyšet. Trochu se z polohy vleže nahnul, vtiskl chlapci krátký polibek na čelo, špičku nosu a před rty zaváhal. Nakonec, kdyby s tím měl bratranec problém, mohl ho kdykoliv odstrčit nebo zarazit. Jazykem poškádlil sevřenou mezeru mezi smyslnými rtíky.
.
Sasuke neprotestoval. Vzhledem k tomu, že na něj Shisui nesměl měsíc skoro sáhnout, by nebylo fér mu to teď odpírat. Kromě toho ještě ráno byl bratránek pěkně nadržený a jejich hádka všechny intimnosti rychle utnula, nebyl tedy div, že měl chuť to zkusit znovu. A ani jemu to nevadilo - v případě, že to zase neskončí u toho ožehavého tématu, na kterém se prostě nemohli shodnout. Ale snad už ne, vyjasnili si to dostatečně. Zvednul tedy trochu hlavu, aby se starší Uchiha nemusel tak naklánět, zavřel oči a pootevřel ústa.
.
Plynule přešel do Sasukeho pusy, když dostal němé pozvání. Jazykem polaskal vnitřek horoucí úst a zaznamenal slabou, ale pořád dostatečně intenzivní příchuť ovoce. Bylo to zvláštní, když byl partner cítit po nějakém jídle. Vzpomněl si na nedávno společně snězenou jahůdku a ihned se mu zdálo aroma tohoto sladkého plodu silnější.
.
Sasuke si vychutnával Shisuiův teplý jazyk, prozatím ho nechal dělat, co uzná za vhodné, sice mu polibek oplácel a jemně s ním proplétal svůj vlastní jazyk, ale nesnažil se naopak proniknout do bratrancových úst na důkaz své dominance. Přitulil se k němu ještě těsněji, byli na sebe teď doslova nalepení, že mohli takřka navzájem cítit tlukot svých srdcí.
.
Shisui také zvolil mírnou cestu. V polibku nikam dál nepokročil, za to rukama se rozeběhl po Sasukeho těle a zvolna přejížděl po pružných zádech a prsty obkresloval každý výstupek, ať už se jednalo o lopatku nebo kyčelní hrbol. Mladý Uchiha byl jako zakázané ovoce. Snažil se nepůsobit nadrženě, ale po takovém začátku to šlo těžko. Odtlačil chlapce od sebe, aby mu mohl stáhnout tričko. Fakt by si mohl zařídit převlékací firmu.
.
Sasuke se nechal vyprostit z vrchní části oděvu. Na nějakou chvíli se pak ještě přisál k Shisuiovým rtům, tentokrát už ale pro změnu vklouzl jazykem mezi jeho zuby a navštívil dobyvačně tu ovocnou jeskyňku, aby si aspoň nějak vykompenzoval fakt, že byl teď vůči bratranci malinko znevýhodněn svou polonahotou. Dlouho u toho ale nezůstalo, poměrně brzy totiž Shisuie taktéž zbavil trika, a dokonce se bez rozpaků vyhoupl nad něj a obkročmo se usadil na jeho pánvi. Nahnul se, znovu zavřel oči a potřetí spojil jejich rty.
.
Shisui se nechal líbat, sám přejížděl Sasukemu po bocích a stehnech v dlouhých a chtivých dotecích. Přišlo mu vtipné, jak mladší Uchiha hájí svou mužnost tím, že se snaží mít v postelových hrátkách alespoň trošku navrch. Nechal ho dělat co se mu zlíbí, neměl pocit, že by mu potřeboval dokázat opak. Rukou masíroval pevný zadeček a zajížděl až k jeho přirození, kde neopomenul lehce přitlačit.
.
Sasuke spokojeně zavrněl do Shisuiovy pusy, načež se odtrhl od jeho rtů. Místo polibku se ještě víc sklonil a nechal svoje ústa bloumat po jemné pokožce bratránkova hrdla. Hrotem jazyka škádlil různá místečka a snažil se z reakcí staršího mladíka vyčíst, kde je to nejcitlivější. Zároveň si dlaněmi mapoval jeho odhalenou hruď, bránici i vypracované břišní svaly. Krátce se přisál k oblasti krční tepny, jen na moment, aby červený flíček, který se tam vzápětí objevil, zase rychle zmizel. Nebylo by asi moc dobré podsouvat Itachimu další podněty k podezíravosti.
.
Starší Uchiha nechal Sasukeho zkoumat jeho kůži krku. Nejcitlivější místečko bylo v poloze, kterou teď zaujímali, schované, i tak byly laskající rty víc než příjemné. Na zádech zastrčil prsty za lem mladíkových kalhot a postupoval po jejich okraji, až k lesklému knoflíku, aby si dneska bratrance podruhé vysvlékl ze spodků. Vsunul ruku pod spodní prádlo a druhou ho začal pomalu stahovat dolů.
.
Sasuke se nadzvedl, aby bratránkovi umožnil zbavit ho zbytku oblečení. Zcela nahý se pak na něm znovu usadil. Byl zatím vzrušený jen částečně, ale zrychlená tepová frekvence a mělčí dech provázely stoupnutí teploty jeho těla, což značilo prvotní příznaky nažhavení. Znovu se nahnul, aby mohl přitisknout rty pod Shisuiovu čelist a sjet v laskajícím doteku níž. Zasypal motýlími polibky jeho klíční kosti a škádlivě olíznul jednu bradavku.
.
Shisuiova hruď se pod těmi měkkými útoky krátce a rychle zdvíhala. Měl nutkání Sasukemu trochu pomoct sklouznout ještě o kousek níž. Tušil, že v tomto momentu by se se zlou potázal. Navzdory příjemný pocitům si sedl a povalil bratrance pod sebe, měl v plánu mu oplatit stejnou péči. Rty přitiskl nebezpečně blízko ucha, rukama sjel na hruď a zároveň se k němu silně natiskl svým klínem.
.
Sasuke zavzdychl a nevědomky se lehce pohnul proti Shisuiovi. Bylo rajcovní cítit jisté jeho tělesné partie, třebaže dosud skryté pod látkou kalhot, na svém vlastním těle. O jeho laskajících ústech neomylně mířících k oblasti erotogenní zóny nemluvě. Vztáhnul ruce a dlaněmi hladil Shisuiova široká ramena a silné paže, líbilo se mu vnímat, jak se jeho svaly napínají a uvolňují podle toho, co zrovna bratránek dělal.
.
Shisuiovy rty si dávaly načas, jen tak bloudily v okolí a oždibovaly jemnou kůži od klíčních kostí až k čelistem a odtud je nepatrně posunul k boltci. Pošimral Sasukeho horkým dechem a rychle se stáhl pryč. Několikrát zopakoval škádlivý postup, než úmyslně jazykem přejel křivku ucha. Jednou rukou sjel Sasukemu po stehně až pod koleno, které zvednul, aby se k němu mohl lépe přitisknout a zlehka se proti němu začal pohybovat. Látka kalhot a tlak na tělo pod ním ho dostávaly do varu.
.
Mladší chlapec přivřel tmavé oči slastí, kterou mu to účelové dráždění způsobovalo. Pomalu se do nich vrátila divoká plamennost zastírající chtíč, horečně se leskly. Vyplavované hormony mu rozbouřily krev a napětí v klíně značně zesílilo po tom vlhkém teplém doteku na oušku. Vzhledem k tomu, že ráno hádkou přetrhli jejich intimní hrátky ještě dřív, než došlo k naplnění jistých potřeb, nebylo těžké se vzrušení poddat. Sasuke přejel rukama dozadu a dotýkal se Shisuiových zad, od šíje přes lopatky až k bedrům. Na okamžik sevřel v hrsti jeho vlasy na zátylku, než je zase uvolnil.
.
Shisui blaženě vzdychl. Miloval, když se partner probíral jeho vlasy, a zvlášť za krkem. Běhal mu z toho po páteři příjemný mrazík a na těle naskakovala husí kůže. Otíral se o Sasukeho v pohybech připomínajících aktivity nedávno zakázané mladíkem kroutícím se pod ním. Olízl jemnou kůži za lasturou ucha a vášnivě šeptl do ucha: "Sasuke, nechtěl bys použít svá šikovná ústa? V klíně bych měl něco nedočkavého." Věznění kraťasů bylo už nepříjemné. Jeho tvrdá erekce se dožadovala nějakého uspokojení.
.
Sasuke viditelně znervózněl a malinko se pod starším Uchihou zachvěl. S orálním sexem měl z této stránky jen jednu jedinou zkušenost, což nebylo dost na to, aby byl tímto návrhem zrovna nadšený. Taky úplně nechápal spojení šikovná ústa, protože minule nepředvedl právě nadprůměrný výkon a dobře to o sobě věděl. Neklidně se proto ošil a ve snaze odpoutat Shisuiovu pozornost jiným směrem sklouznul dlaní do jeho klína, kde lehce přitlačil proti tvrdé vyboulenině. "Ne-nestačila by ti moje ruka?" navrhnul s nadějí v hlase.
.
"Sasuke, máš mrštný jazyk a orální sex pro tebe určitě není nic obtížného… udělal bys mi velkou radost," ponoukal ho k jisté činnosti, kterou měl v plánu oplatit. Dál oblažoval Sasukeho silnou erotogenní zónu, aby z něj vymámil souhlas. Všiml se, že bratranec při tomto způsobu dráždění pozbývá racionality a nechává se řídit touhou svého těla.
.
"Já-áááh…" Sasukeho odpor skončil v procítěném zasténání. Dráždění oblasti ucha ho prostě nenechávalo v klidu, vysílalo do těla tak silné signály smyslnosti, že nebyl takřka schopen nějaké rozumové úvahy. Taky ta Shisuiova provokace byla dost těžko vyvratitelná, co na to měl říct? Popřít ji, udělat ze sebe neschopného lempla? Kousnul se do rtu, kruci, pěkně patová situace. Pokusil se o poslední vzdor: "Já nevím, jestli to zvládnu po… ehm… tý snídani. Co když tě pozvracím nebo tak něco?"
.
"To se mi ještě nikdy nestalo, ale jestli máš problémy s žaludečními svěrači, tak tě potom zavezu k doktorovi. Vyšetřili by tě endoskopem," předestřel, jak by zřejmě proběhla návštěva u lékaře. On sám by na takovou prohlídku tělních dutin šel, jedině kdyby ležel na smrtelné posteli. Už jen z té představy se mu dělalo nevolno, proto rychle potlačil svou bujnou fantazii a věnoval se dál Sasukemu.
.
Mladší Uchiha zděšením pootevřel ústa, tak tahle výmluva totálně nevyšla, bratránek ji dokázal s elegancí obrátit proti němu a možná o tom ani nevěděl. Jestli se něčeho bál bezmála tolik jako pavouků, tak to byli lékaři. S Jiraiyou na chirurgii ještě problém neměl, ale jeho fobii už měl tu čest poznat dorosťák a někteří další. Vlastně ho už dopředu jímala hrůza při představě, že teď, když mu bylo osmnáct, bude muset brzy změnit praktického doktora. "Uhm, no, já… myslím, že to snad nějak zvládnu i bez toho," vyhrkl rychle.
.
"To jsem rád," zavrněl spokojeně a líbnul Sasukeho na rozechvělá ústa. Bratranec měl vždycky spoustu výmluv, jen aby nemusel dělat to, co po něm žádal. Bude si muset promyslet každou větu dopředu, aby mladému Uchihovi nedal záminku se vykroutit. Přetočil se na záda a Sasukeho nechal vyhoupnout se nad sebe. Uvolněně se položil, nechal začátek na mladíkovi, však on si poradí sám. Rukama hladil jeho kolena a stehna, aby mu tím dodal sebedůvěry.
.
Sasuke nasucho polknul a rozechvělými prsty nejprve promnul dmoucí se látku v Shisuiově rozkroku, než se pomalu začal zaobírat rozepínáním. Třásly se mu ruce, takže mu trvalo poněkud déle, než se mu podařilo uvolnit knoflík a stáhnout zip. Znovu bratrance chvilku masíroval přes spodní prádlo, které bylo daleko tenčí než kraťasy, nakonec ho s hlubokým nadechnutím zbavil obojího. Vzal tuhé ztopoření do dlaně a několikrát pohnul nahoru a dolů. Pokračoval v laskání a přemýšlel, jestli by dokázal nafingovat náhle propuknuvší škytavku. To by se pak orálnímu sexu vyhnul.
.
Shisui pobaveně shlížel na Sasukeho činícího se v jeho klíně. Bylo to roztomilé, jak se s červenými tvářemi odhodlával k samotnému aktu. Brzy hodil takové úvahy za hlavu, když mladší Uchiha vzal erekci do ruky. Tiše usykl při prvním doteku. Rajcovala ho představa, že za malou chvilinku jeho penis obklopí horká ústa.
.
Sasuke svého bratrance honil a horečně přemýšlel, jestli neexistuje ještě nějaká jiná záchrana, protože usoudil, že škytat asi opravdu hraně nedokáže, nebo by si to musel aspoň natrénovat, aby to znělo věrohodně, což v tomto případě nešlo. Zrychlil tempo svojí ruky ve snaze buď Shisuie udělat dřív, než ho starší Uchiha pobídne, nebo ho aspoň vydráždit natolik, aby potom případný orál netrval moc dlouho.
.
Shisui zasténal, protože rychlost dráždící ruky začínala být spalující. Zrychleně a plytce dýchal, ve spáncích mu bušila krev. Bude muset rychle něco udělat, protože jinak by mohl vyvrcholit. S velkým sebezapřením chytil Sasukeho za ruku leštící jeho erekci. Musel se kousat do rtu, aby překonal touhu nechat to bratránka dodělat. "Mám nápad, jak ti to zpříjemnit." Donutil mladíka lehnout na bok a sám se položil přesně naopak. Poloha šedesát devět skýtala pro oba partnery zajímavé zážitky. Přímo před obličejem měl penis mladšího Uchihy, neváhal ani chvilku. Vzal vybízející se mužství pevně do dlaně a párkrát ho promnul, než si přiložil špičku k ústům a olízl narůžovělý vrcholek.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.