Získat srdce lva IV. - Sasuke ochutnává

16. dubna 2015 v 11:49 | Ivanitko + Smajli |  Získat srdce Lva 2
Kouření se rozjíždí na plné obrátky a Sasuke získá novou zkušenost do příště. Nicméně si spolu kluci náruživě užijí a někdy později se staví blonďáček na koupání v bazéně.


Sasuke zalapal po dechu. Takový krok od bratránka nečekal a musel mu přiznat, že to byla z jeho strany dobrá taktika, protože teď už by to vypadalo vážně trapně, kdyby nadále odmítal spolupracovat, jelikož tahle pozice byla v intimních hrátkách naprosto účelově zaměřená na orální sex obou milenců. Teď už se jednoduše vykroutit nemohl. Dodal si tedy nakonec odvahy, uchopil erekci, která před ním žádostivě čněla, u kořene, se zadrženým dechem vypláznul jazyk a hrotem se jemně dotknul prokrveného citlivého žaludu. Opatrně ho objel po obvodu, aby si na ten pocit trochu zvyknul, načež líznul naplocho celým povrchem jazyka. Rychle se stáhnul, aby tu chuť otestoval. No… nebylo to tak hrozné, stejně jako při té předešlé zkušenosti to čekal horší.
.
Shisui při prvním dotyku vlhkého jazyka ve vlastním klíně tlumeně zasténal. Zrovna měl pusu plnou úplně něčeho jiného, takže steny nebyly příliš hlasité. Měl tuto polohu rád, zároveň bral i dával, rovnováha. Bylo sice horší se zkoordinovat a soustředit, i přesto všechno neviděl na této poloze chybu. Mrštným jazykem dráždil spodní stranu Sasukeho penisu a zasouval si víc jak polovinu do úst. Rukou masíroval zbytek údu.
.
Sasuke tolik nespěchal, pořád mu to přišlo dost nezvyklé. Používal zatím jen rty a jazyk, olizoval Shisuie po celé délce a zvláště pečlivě ho dráždil na špičce údu, zdráhal se ho ovšem vzít do úst. Zaměřil se také na uzdičku a pravačkou přitom masíroval Shisuiova varlata. Bratránkova péče v jeho vlastních slabinách ho nenechávala chladným, čas od času mu unikl nějaký sten, takže Shisuie musel nepochybně lechtat jeho horký dech.
.
Starší Uchiha by ho při normálním orálu už pobídl k pojmutí do úst, ale měl sám napilno a prozatím nechal tedy chlapce, aby si poradil sám. Pohlcoval Sasukeho penis a silně ho masíroval u kořene. Zvuky linoucí se z opačné strany v něm rozechvívaly struny, které dráždily zvíře ukryté v něm. Bratránek už příliš dlouho otálel. "Sasuke, nemusíš se upejpat. Já tě neukousnu," Teda možná.
.
Sasuke zaváhal, ale nakonec usoudil, že by to měl aspoň zkusit, Shisui se taky snažil, i když v tom měl na rozdíl od něj zjevně bohatou praxi. Zhluboka se tedy nadechl a malinko neochotně si nechal do pusy vklouznout vršek Shisuiova údu. Cucal ho jako lízátko a dráždil jazykem. Pomalu si na tu zvláštní chuť bratrancova klína zvykal, bylo to zase něco jiného, než s čím měl zkušenosti u holek. Taky bylo těžké se soustředit, když se jeho milenec tak neslušně talentovaně projevoval na druhé straně.
.
Shisui zalapal po dechu, když se konečně dočkal Sasukeho horkých úst. Nekontrolovatelně vzdechl: "Víc, prosím." Přejížděl po mladíkově stehně, než se uklidnil. Přihnul se a pojmul erekci znovu do úst, pevně svíral rty k sobě, aby zvýšil požitek z pronikání do jeho pusy. Sem tam ho jakoby mimochodem podráždil zuby.
.
Sasuke zavřel oči. Původně si nechtěl Shisuie pustit moc dovnitř, ale těžko mohl jeho žádost ignorovat, když byla navíc vyslovená s tak zoufalým chtíčem. Opatrně si tedy ztopoření zasunul hlouběji. Chvilku tak setrval, aby si na to zvykl, než začal pohybovat hlavou tak, jak to měl nakoukané z porna. Se sebezapřením nechal bratránka vniknout do svých úst skoro z poloviny, víc se neodvážil.
.
Horká ústa doháněla staršího Uchihu k šílenství. Měl pocit, že se každou chvíli udělá. Chtěl se Sasukem prožít vrchol v jednu chvíli, ale obyčejně to bylo těžké načasovat. Proto se rozhodl použít svou speciální techniku, která se Sasukemu minule líbila. Vzal celou jeho erekci do úst a začal simulovat polykání. Rukou si podržel bratrancovy boky, aby proti němu nemohl přirazit.
.
Sasuke vykřikl, což vzhledem k tomu, že měl zrovna plnou pusu, způsobilo, že modulovaný výdechový proud vzduchu zavibroval na Shisuiově údu. Do háje, tahle technika byla vážně nepopsatelná! Tohle se nedalo vydržet, svíravá horkost opojné slasti se koncentrovala do jeho klína a hrozila velmi brzy vybuchnout jako orgastický vulkán. Zrychlil tempo svých pohybů, jak se nezadržitelně blížil k vrcholu.
.
Když Shisuiovou erekcí proběhlo chvění Sasukeho výkřiku, horkost žhavě se převalující v podbřišku znenadání vystříkla ven. Nemohl to nijak ovlivnit, byl prostě příliš předrážděný. Stihl se akorát odtáhnout, aby Sasukeho nekousl. Na slova posledního varování bylo pozdě. Jakmile se jeho myšlení z blažených výšin orgasmu vrátilo zpět, okamžitě si uvědomil, že se dopustil něčeho, co neměl. S obavami se podíval k svému klínu.
.
Sasuke neměl dosud takové zkušenosti, aby dokázal včas rozpoznat partnerův vrchol, takže když to na Shisuie přišlo, měl penis pořád ještě na jeho vkus hluboko v puse. Hustá mazlavá látka, která vmžiku naplnila jeho ústa, byla neočekávaná a Sasuke na ni nebyl připravený. Když mu první dávka pokropila mandle a podráždila dávicí reflex, zpanikařil a v šíleném úleku ji částečně vdechnul a částečně spolknul, to už mu ale do krku proudilo další teplé sperma a bylo ho víc, než si uměl představit. Nechtěl to polykat, ale nechtěl se ani udusit, takže se zakuckal a okamžitě se od bratránka odtrhl. Vyplivnul to, co měl v puse a divoce se rozkašlal, jako by se snažil dostat ven i ten zbytek, co mu díky kluzké konzistenci tak jako tak sklouznul jícnem do žaludku.
.
Shisui se skousnutým rtem pozoroval bratrancovo dušení jeho semenem. Tohle se nemělo stát. "Sasuke, promiň," hlesl rozechvěle, "já jsem nechtěl. Jsi mě tak vyrajcoval, že jsem tě nestihl varovat." Ještěže ho fakt nekousl, to by bylo zlé. Natáhl se k nočnímu stolku, kde viděl balíček papírových kapesníčků a jeden Sasukemu podal, aby se mohl otřít.
.
Sasuke nebyl ještě nějakou dobu schopný odpovědět, jak se dávil a vyhekával cizí sperma z plic. Když se konečně trochu uklidnil, přijal nabízený ubrousek a otřel si nejen okolí rtů, ale i vnitřek úst a jazyk. Doufal, že to bratránek nebude brát osobně, ale popravdě se mu stejně nepodařilo dostat z pusy zvláštní nahořklou chuť. Ne že by to bylo tak strašné, udělal to spíš z principu, nemohl si pomoct, i když se za to trochu styděl, protože Shisui s polykáním problémy neměl. Ale celý ten zážitek ho nepříjemně zaskočil.
.
Shisui si to vůbec nebral osobně. Sasuke byl v tomto oboru naprostý nováček a vzhledem k jeho předchozí nechuti, co se orálního sexu týkalo, bylo pravděpodobné, že pokud okusí sperma, tak to dopadne přesně takhle. Bylo mu stydno samo před sebou, že se tak jednoduše poddal těm přirozeným pudům. "Dobrý?" zeptal se hlasem prosáklým omluvami.
.
"J-jo," zasípal Sasuke a ještě několikrát zakašlal, než na bratrance upřel uslzené oči. Původně mu chtěl vynadat, ale Shisuiův kajícný starostlivý výraz ho donutil od tohoto záměru upustit. Nevěřil, že by mu to bratranec udělal naschvál, po tom měsíčním celibátu se prostě asi jen neovládl, bylo by dost krutý mu to vyčítat, natož když vypadal, že ho to opravdu mrzelo. A zas se tolik nestalo, holt si jednou vyzkoušel, jaké to je z té druhé stránky. Možná kdyby byl lépe připravený, nebylo by to tak hrozné. "Myslím, že po dnešku změním názor na všechny ty ochotně polykající pornoherečky," prohlásil pak a svalil se naznak, "mají můj obdiv."
.
Shisui si oddechl, už si myslel, že dostane pěkný kartáč za svou neomalenost. Vůbec by se tomu nedivil, kdyby mu Sasuke vyčinil. Jemu samotnému sperma nevadilo, za ty roky, kdy si sexuálně užíval, si zvykl. Samozřejmě měl i pár partnerů, kterým vadilo polykání ejakulátu, takže bratranec mohl být klidně jeden z jejich řad. Pozoroval mladého Uchihu, jak se snaží rozdýchat svoji novou zkušenost. Svou polohou na zádech, nejenom uvolnil ztuhlé svaly od ležení na boku, ale nevědomky vystavoval svou neukojenou erekci. "Mám tady něco nedodělanýho," řekl jen tak napůl úst a sklonil se k Sasukeho klínu, kde neváhal a pokračoval tak, kde skončil.
.
Sasukeho náhlý zážitek tak zaměstnal, že v šoku na svůj napjatý klín tak nějak pozapomněl, ale Shisuiova horká ústní dutina mu velmi rychle připomněla, v jakém stavu se nacházel ještě před chvílí. Zasténal, když ho obklopilo známé mokré teplo, a zatnul prsty do povlečení. Potlačoval chuť přirážet Shisuiovi do pusy, ještě to tak, teď když měl vlastní zkušenosti s kouřením kluka, pochopil, jak by to muselo být nepříjemné. Rozkoš se vrátila v plné síle a znovu se nahromadila v oblasti mezi jeho stehny, jak mu bratránkovy stahy krčních svalů masírovaly erekci neuvěřitelně hluboko. Sasuke otočil hlavu do strany a zakousl se do polštáře, aby udusil další výkřiky. "D-dost… už budu…!" varoval svého milence přerývaně.
.
Shisui cítil, jak Sasukeho penis jakoby ztvrdl o něco víc a zacukalo to v něm. Urychleně se odtáhl a špičku si nechal v ústech. Před vršek žaludu nastavil jazyk, aby mu dávka bílého spermatu nestříkla přímo do krku. To si sám několikrát v minulosti vyzkoušel a nebylo to nejpříjemnější. Sasukeho vrchol byl skoro okamžitý. Rychle dávku spolkl, aby neměla moc času se usadit v ústech. Zalehl vedle Sasukeho a vtáhl si jej do náruče. "Nechceš ochutnat?" zeptal se žertovně a nastavil rty k polibku. Nepočítal s tím, že by to bratránek vyzkoušel.
.
K Sasukemu jeho slova dolehla až zpětně, napřed se totiž v tom hřejivém objetí musel vzpamatovat z předešlého návalu slasti. Srdce mu tlouklo jako splašený zvon a všemi svaly v těle mu kolovalo příjemné uvolnění. Když mu konečně aspoň trochu začala pracovat dlouho odsunutá racionální část mozku, přeložil si Shisuiovu nabídku. "Ani náhodou," ujistil ho s ironickým úšklebkem, "myslím, že jedna dávka už mi dneska stačila." Zaváhal, měl na jazyku ještě něco, ale musel chvilku svádět vnitřní boj, než se otázka prodrala na povrch. "Jak to děláš?" vyhrkl, "jak to, že ti to vůbec nevadí a nedusíš se?"
.
"Zkušenosti." Starší Uchiha se rozesmál. Prvně tomu odporu, který očekával, a pak Sasukeho zvědavosti. I přesto, že k tomu měl odpor, tak mu to nedalo, aby se nezeptal. Když se dokázal uklidnit, aby mohl Sasukemu odpovědět, sklonil se blíž k mladíkovu uchu, jakoby mu měl pošeptat velké tajemství. "Je to jednoduché. Buď vycítíš partnerův vrchol, nebo ti o tom řekne. Necháš si v puse jen žalud, před který nastavíš jazyk, aby ti sperma nestříklo do krku. Není na tom nic těžkého," ujistil ho.
.
Sasuke nad jeho prohlášením uvažoval, znělo to logicky. Takhle po bratránkově popisu se to nezdálo složité. Takže nechat v ústech jenom špičku a nastavit jazyk jako zábranu? V tom tkvěla celá technika? Potřásl hlavou. "A tobě to nepřijde… hmm… nechutný?" nadhodil opatrně, nechtěl tím Shisuie urazit, ale vážně ho to zajímalo. I když co se divil, mluvil s člověkem, co si nechal od někoho projet zadek a sám by nejradši péro vrazil někomu do konečníku. Brrr. Nadzvedl obočí v tázavém gestu.
.
"Ne, protože tě mám rád, a navíc je to stejné jako se slinami při líbání. Taky ochutnávám tvoje a nevadí mi to, sperma je jen jiný produkt tvého těla, které zbožňuji. Takže mi to nepřijde nechutný ani divný, prostě je to část tebe. Nic co by mě položilo," vysvětlil a zvedl Sasukeho ruku, aby na její hřbet vtiskl drobný polibek. "Jsi totiž jako moje mana, bez tebe bych zemřel," dodal tiše a víc se k chlapci přitulil.
.
Sasukeho zvědavý výraz během Shisuiova projevu změknul. Páni, to bylo poprvé, co mu někdo něco takového řekl, malinko ho to vykolejilo, ne ale nepříjemně. Jeho oči nabyly laní něžnosti, byly velké, teplé a hluboké, když tak na svého bratrance hleděl. Rty se mu nepatrně zachvěly, jako by na to chtěl něco odpovědět, nedostávalo se mu ovšem slov, takže nakonec jen mlčel a tiše se na něj díval. Srdce se mu sevřelo dosud neznámým záchvěvem nějakého silného citu, který nedokázal pojmenovat.
.
Starší Uchiha jen udiveně sledoval Sasukeho proměnu ve tváři. Ty oči! Přitahovaly ho jako magnet, nikdy by nemohl ublížit něčemu tak nevinně se tvářícímu. Sklonil se a políbil chlapce na čelo. Ochranitelsky ho obejmul, jakoby tak mohl ochránit to, co je mu nejmilejší, před celým světem. Položil si hlavu mladšího na svou hruď. Tato chvíle byla něčím zvláštní…
.
Sasuke se ochotně schoulil Shisuiovi do náruče. Nevěděl, co se to děje v jeho nitru, ale najednou si přál, aby to takhle mohlo být napořád. Něco se mu tam uvnitř třepetalo, něco jemného, ale krásného. Nikdy nic takového nezažil. Kdoví proč se mu chtělo malinko brečet, ale rty se mu přitom vlnily do úsměvu. Uvědomil si, že je šťastný. Ne veselý nebo v pohodě, šťastný. Jako blecha v kožiše!
.
Bylo málo hodin, takže si mohli dovolit lenošit a v klidu spolu jen tak ležet. Shisui se natáhl pro přikrývku skopnutou na zemi, táhlo mu na nohy a to on neměl rád. Lehce je přehodil do půl pasu, zas taková zima nebyla. Sluníčko se začínalo opírat do oken plnou silou. Klidně by tak vydržel věky, ležet se svou láskou v náruči. Konejšivě hladil Sasukeho po odhalených zádech. Kéž by tu nebyly ty protivné zákony a rodinné svazky.
.
Sasuke zavřel oči a roztřeseně se nadechl. Snažil se ovládnout svoje emoce a uklidnit nepokojné srdce. Když se mu to podařilo, vyhledal rukou, na které neležel, Shisuiovu volnou dlaň a propletl s ním prsty. Zároveň se natáhl a věnoval mu hebký polibek na měkkou oblast pod čelistí, než si znovu pohodlně opřel hlavu o jeho prsa. Miloval tohle mazlení a tulení, bylo fajn se ke staršímu Uchihovi tisknout a nechat se objímat. Cítil se takhle v bezpečí.
~~~
Shisuie ráno probudilo otravné vyzvánění mobilu. S protestným zasténáním rukou šmátral po zdroji zvuku. "Jestli to bude nějaká blbost, tak budu zlý," zavyhrožoval si sám pro sebe. Song od skupiny Skillet se pěkně hlasitě rozléhal po místnosti. Musel se posadit, protože přístroj se ozýval od jeho nohou. Divný, fakt by ho zajímalo, jak se tam dostal. Dotkl se displeje, kde vyskakovalo okénko s Itachiho fotkou.
"Ahoj. Stalo se něco?"
"Onokiho chytly záda a je doma. Máš hned dojet, nechal nám celou ordinačku na starost."
"Cože? To jako vážně? Vždyť nemáme ani titul!"
"Prý nám důvěřuje. Občas se mu to s těmi zády stává a pak má zavřeno, ale když má nás, tak říkal, že budeme pro jednou úřadovat samostatně. Taky jsem mu připomínal, že k tomu nemáme akreditaci, ale jsme prý moc šikovní a jeden den to zvládneme."
"Fajn, tak do hodiny tam budu."
"Dobře, nikde se necourej, začíná se mi plnit čekárna."
"Čau." Típl hovor a plácl sebou do peřin. Tohle mu chybělo ke štěstí, pomyslil si kysele. Při pohledu na hodiny zjistil, že je teprve sedm hodin. Nachystal se k odchodu, ale předtím ho napadlo zajít se podívat na Sasukeho. Jeho černovlasá láska spokojeně oddechovala na lůžku. Na pracovním stole vzal kus papíru, na který napsal vzkaz, že je s Itachim na veterině. Dovolil si chvíli sledovat chlapce, než se k němu sklonil a políbil ho na čelo. Sasuke lehce zavrněl, ale neprobudil se. Shisui už neztrácel čas a vyrazil k zastávce městské dopravy.
~~~
Po posledním ošetřeném pacientovi si oba Uchihové oddechli. Zákony schválnosti existují a platí ve všech možných situacích a směrech. Jak v ordinaci nebyl pan Onoki, všichni potřebovali něco extra. Několikrát za den museli volat přítele na telefonu, aby se poradili o diagnóze. Zbytek mazlíčků jakžtakž zvládli bez problémů.
Itachi dezinfikoval nerezový pracovní stůl, zatímco Shisui čistil a ukládal použité pracovní nástroje.
"Viděls, jak nás pohledem žrala ta blondýna s pudlem?"
"Ani mi to nepřipomínej. Ještě mi z toho běhá mráz po zádech. Jediná klika byla, že očkování proti vzteklině je tak rychlý."
"Pojďme to zabalit, už se těším domů."
Po cestě z veterinární ordinace procházeli okolo místního kina. Shisuie zaujal vylepený plakát s partou lidiček a kopou zvláštního ovoce okolo.
"Itachi, dívej! Oni udělali druhý díl Zataženo, občas trakaře!" vykřikl nadšeně a přišel blíž, aby si mohl prohlédnout info.
"To je ta blbost s tím strojem na jídlo?" Jedničku viděl a popravdě se mu to moc nelíbilo. Taková pohádka pro děcka, měl rád animované filmy, ale tenhle mu vůbec nesedl.
"Itachi, půjdeme? Tenhle týden to promítají." Shisui se těšil jako malý. První díl se mu zamlouval a pokračování by mohlo být super. Mohl si to stáhnout později na internetu, ale už dlouho nebyl v kině.
"Já na to určitě nepůjdu. Nemusím vidět každou blbost."
"Jak myslíš, vezmu aspoň Sasukeho, ten určitě nebude proti. Počkej tady, skočím si tam zamluvit lístky." Vešel do obchodního centra a nechal Itachiho venku. Vyjel po eskalátorech do patra a u pokladny si zamluvil dvě místa na promítání v deset hodin. Jedno bylo i od osmi, ale počítal s tím, že tam bude spousta malých děcek, takže raději zvolil pozdější termín. Jen aby měl Sasuke čas.
~~~
"Dneska to byl pěknej záhul, co?" prohlásil Naruto, který se piánko rozvaloval na Sasukeho posteli a mnul si zápěstí, které měl namožené od toho neustálého míchání drinků.
"Vždycky, když se udělá pěknějš, tak je hodně lidí," souhlasil mladý Uchiha a uvelebil se v tureckém sedu na koberci před svým lůžkem, "díky bohu, že nemusíme dělat víkendy, to jsou pokaždý obchoďáky úplně narvaný. Už takhle jsme toho měli dost."
"To teda," přisvědčil Naruto a zabloudil očima k pražícímu sluníčku za oknem, "ale vedro je teda pořádný. A má bejt celej příští tejden. To si užijeme."
"Hmm, tak lepší než kdyby celý prázdniny chcalo," usoudil Sasuke a protáhnul se. "Nepůjdem si zahrát na zahradu frisbee? Nebo badminton?"
"Jsi blázen? Vrány padají horkem a ty chceš ještě sportovat!" uchichtl se Uzumaki a hodil po svém příteli polštář. Ten si to samozřejmě nenechal líbit a mrsknul ho po něm zpátky, načež se strhla pravá klukovská polštářová bitva provázená chechotem a nadávkami. "Dost, já už nemůžu!" řehtal se Naruto po notné době, kdy se Sasukeho pokoj proměnil v bojiště, div že nelítalo peří, "kruci, Sasuke, pořiď si sem klimatizaci, jsem se zpotil."
"Tak se pojď zchladit do bazénu," navrhnul tmavovlasý chlapec a trošku si odtáhl tričko, aby se mu nelepilo na tělo.
"To nejde, nemám tu plavky," namítl Naruto s pokrčením ramen.
"Ti nějaký půjčím. Nebo pojď v trenýrkách," zazubil se Sasuke, "akorát pak budeš muset s oblíkáním vydržet, než ti uschnou."
"Hmm…" protáhnul blonďák, "to by šlo. A myslíš, že by to vašim nevadilo?"
"Proč by jim to mělo vadit?" podivil se Uchiha, "pojď a nemel."
"Tak jo," kývl nakonec Naruto, ostatně vidina studené vody nebyla vůbec k zahození. Během chviličky se oba svlékli do spodního prádla a přeběhli nevelkou vzdálenost na zahradu. Uzumaki rovnou skočil do bazénu, až se Sasuke musel nad jeho odvahou podivovat. On sám chvíli otálel s osmělováním, dokud na něj Naruto nezačal cákat, až ho zlil od hlavy až k patě.
"Ty blonďatej skřete, to si odskáčeš! Já tě utopím!" vyhrožoval Sasuke a vrhnul se za ním, aby ho ztrestal.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.