Získat srdce lva IX. - Noční dobrodružství

29. května 2015 v 0:07 | Ivanitko + Smajli |  Získat srdce Lva 2
Shisui se nezdá a v cizím domě, cizím pokoji si značně dovoluje. To, že vedle v pokoji je Itachi a dole Madara ho vůbec netíží na srdci.


"Neboj se, na chodbě hlídá Persefona." Pohladil Sasukeho po líčku. I přes šero viděl, že mu ztmavly tváře. Přitáhl si ho do náruče a rukama přejížděl po jeho zádech. "Když budeme potichu, tak nikdo nic neuslyší. Navíc Itachi vždycky spí jako dřevo, ještě se mi ho nikdy nepodařilo vzbudit, ať už jsem se coural v noci kamkoliv." Kdysi do něho i dloubal prstem a nic. Kdyby mu ukradli střechu nad hlavou, tak si toho snad ani nevšimne.
.
"Co když ta číča poběží za Madarou? Kdo ví, jaký tajný signály mezi sebou mají, třeba jsou jako Filch a Norrisová v Harrym Potterovi," namítnul Sasuke. Měl kočky rád, sám měl takovou kočičí povahu, ale ze strýčkovy miciny měl po vzoru Itachiho respekt. Nicméně se nepokoušel vytrhnout ze Shisuiova objetí, které bylo tak hřejivé a příjemné. Vyboulenina na jeho trenkách ho vyváděla z míry, dech se mu o něco zrychlil. Shisui měl vážně sebevražedné sklony, nejen, že si podřezával zápěstí, ale ještě navíc podnikal takové nebezpečné noční výpravy. Kdyby ho Itachi opravdu přistihl v tuhle chvíli, nepřežil by dle Sasukeho skrovného odhadu ani pět minut.
.
"Máme mezi sebou tajný pakt o neútočení, takže tyto úvahy bych bral jako liché." Rajcovalo ho, že by je někdo mohl přistihnout. Z toho vědomí mu přejížděl lehký mrazík po páteři. Věřil, že by mu moc veselo nebylo, kdyby zase pocítil Itachiho pěst nebo nedej bože Madarův pohled alias Jste mrtví. "Když už jsem tady, tak mě přece nevyženeš jako toulavého psa." Pohladil Sasukeho po tváři a palcem přejížděl po těch rozkošných rtících.
.
"Toulavej pes se nemá kam vrátit, kdežto ty máš vlastní pokoj," zabrblal Sasuke, ale navzdory svým slovům se k Shisuiovi pevněji přimkl, a třebaže takhle chviličku po probuzení byl ještě trochu mimo, přehodil pod peřinou jednu nohu přes bratránkovy boky a zaklesnul se kotníkem v jeho podkolenní jamce, čímž došlo k poměrně intimnímu kontaktu. "A co máš teď v plánu, když už tu teda, jak říkáš, jsi?" zeptal se s nádechem pobavení. Podle té erekce tušil, i když mu teda nepřipadalo, že je to nejlepší nápad.
.
"Tak jsem si říkal, že noční masáž palce, bys určitě neodmítnul." Pobaveně vyprskl smíchy, ale krotil se, aby to nebylo slyšet za zdí. Sjel rukou po Sasukeho zádech, přes bedra až na zadek, který k sobě ještě víc přitlačil a mapoval si ty přitažlivé tvary. "Tak nevím, nechceš mi odpomoct, teď by se mi špatně spalo, nemohl bych spát na břiše. Navíc, když jsem tě nechtěně vzbudil." Opravdu nechtěl, ale nějak se to nepovedlo.
.
Sasuke se pousmál do tmy. Co jiného od něj mohl čekat. On sám sice vzrušený nebyl, aspoň zatím ne, ale asi by bylo opravdu kruté poslat Shisuie zpátky k sobě s tak tvrdým problémem. V předstíraně trpitelském gestu protočil oči v sloup a poznamenal: "Teda Shisuii, ty se naotravuješ, takhle ve čtvrt na čtyři v noci." Bez okolků se nad něj vyhoupl, loktem se opřel vedle jeho hlavy a pánví se chvilku otíral o jeho slabiny, zatímco rukou putoval po teplé pokožce jeho hrudi, břicha, a pomalu sjížděl níž.
.
Shisui měl pocit, že vyletí z kůže, jak se Sasuke třel o jeho klín. Bylo to tak hříšný a nebezpečný. Oběma rukama se přemístil na bratránkovy hýždě, kde se mu moc líbilo. V duchu se jen podivoval nad tím, jak je Sasuke smělý a aktivní. "Já vím, jsem hrozný. Měl jsem počkat, až bude ráno."
.
"Jo, to rozhodně," uchechtl se ironicky Sasuke a pokračoval v pohybech, "ráno by sis k tomu mohl pozvat i publikum, určitě by naše číslo ocenili." Přestal se proti němu tlačit svým klínem, místo toho se mu usadil na stehnech a sklouzl do jeho rozkroku dlaní. Dráždil přes látku tu tvrdou vybouleninu a krouživými doteky si ho mapoval.
.
Shisui tiše zavzdychal pod zvídavými doteky. Položil svou ruku na Sasukeho a naváděl ho po svém zahaleném mužství. Volnou paží přejížděl po mladíkově boku až na stehno, kde ho maličko sevřel. Tahle noční návštěva se mu začínala líbit čím dál víc. Když sem šel, tak s něčím takovým vůbec nepočítal.
.
Sasuke se naklonil, aby mohl staršímu Uchihovi provokativně zavrnět do ucha: "Máš štěstí, že je tenhle barák tak velkej, zajímalo by mě, co bys dělal, kdybysme třeba spali s Itachim v jedný cimře." Stiskl ho přes trenky silněji, načež škádlivě přejel prsty jeho kůži těsně nad lemem spodního prádla, než se pod něj teplou dlaní vnořil.
.
"To bysme museli být fakt tiší, anebo si to pojistit prášky na spaní," odpověděl po chvíli, kdy se soustředil jen na ruku šmátralku, rejdící pod jeho napnutým spodním prádlem. Měl potřebu se dotýkat druhé osoby. Vjel Sasukemu pod tričko a po bříšku, lehce se chvějícím pod jeho dotyky, sjel k chlapcovu klínu a dotýkal se jen tam, kam v poloze, kterou zaujímal, dosáhnul.
.
Sasuke se kousnul do rtu, Shisuiovo počínání v něm vyvolávalo nebezpečně vzrušivé impulsy. Obratně mu stáhnul boxerky níž, zhruba do půli stehen, aby získal lepší manévrovací prostor. Uchopil bratrancovu erekci u kořene, párkrát přejel prsty po celé její délce a lehce promnul sametovou špičku. Nikdy v životě by si nepomyslel, že bude něco takového provozovat zrovna v Madarově domě.
.
Shisui už delší dobu zrychleně dýchal a tep se mu začal nebezpečně zvedat. Musel pevně stisknout zuby, aby mezi nimi neuniklo ani to nejmenší zasyknutí. Neprojevoval se příliš nahlas, ale ve ztichlém domě jakoby se všechny zvuky násobily. Doufal, že strejda má stěny z pořádných cihel, aby je nebylo slyšet na druhou stranu.
.
Sasuke usoudil, že by to neměl raději moc protahovat, přece jenom čím delší dobu by tu Shisui strávil, tím větší by bylo riziko. Sevřel ho tedy pevněji a začal pravidelně stahovat předkožku. Neodolal, aby se zároveň nenaklonil a nepřitiskl svoje rty na jeho. Bylo legrační, jak při tom i teď zavíral oči, třebaže byla v místnosti taková tma, že stejně pořádně Shisuiovi do obličeje neviděl.
.
Protože Shisui nemohl mít čelisti u sebe, tak tlumil své vzdechy v hlubokých polibcích. Dlaněmi přejížděl po sametově hebkých bocích. Vyhrnul Sasukemu tričko do podpaží, aby mohl prsty podráždit vystouplé hroty na jeho hrudi. Oblažoval je svou péčí, dokud necítil, že tvrdnou. "Sasuke, nechtěl bys mě udělat pusou? Prosím." Teď, když věděl jak na to, tak by se nemusel tak cukat.
.
Sasuke zaváhal. Po těch dvou zkušenostech už mu sice orální sex nebyl tak cizí, ale pořád se cítil v jeho poskytování nejistě. Úkosem pohlédl na svého bratrance a snažil se číst z jeho výrazu, i když to bylo ve tmě značně obtížné. Dlouhou chvíli sváděl těžký vnitřní boj a zvažoval všechna pro a proti, než nadhodil: "Ale budeš mě tentokrát varovat, jo?" Nerad by si ten minulej závěr zopakoval.
.
"Jistě, dám ti vědět," odsouhlasil Shisui. Po té dlouhé odmlce měl pocit, že to Sasuke zavrhne a bude se muset spokojit s honěním, proto byl velmi mile překvapen. Roztouženě tiše zakňučel. Těšil se na bratránkova horká a spalující ústa. Byl těžce vzrušený už jen z té představy. Pevně opětoval mladíkův pohled a čekal, až se sám rozhodně začít.
.
Sasuke trošku nervózně polkl, než se přemístil k Shisuiovým dolním partiím. Aspoň že šero v pokoji ochotně skrylo jeho rozpaky zrůžovělé tváře. Vzal bratránkovu erekci znovu do dlaně a opatrně ji olízl od kořene až ke špičce. Nějakou dobu ji jen tak na zkoušku ocucával, než pojmul její vršek do pusy. Jazykem nahmatal drobný otvůrek a polaskal jej. Skoro mu to připomínalo nedávné zpracovávání nanuka.
.
Za to Shisui si vzpomněl na banán, který mizel ani ne před měsícem v Sasuke dutině ústní. Málem vykřikl slastí, když ho pohltily měkké teplé rty. Musel si přes ústa dát dlaň, aby náhodou v návalu slasti nevzbudil někoho z příbuzných. Zpod víček přivřených spalujícími pocity sledoval bratránka, jak se činí v jeho roztouženém klíně.
.
Sasuke si pomalu na tento druh sexu zvykal. Žužlal citlivý prokrvený žalud jako jedno z těch lízátek, která dostával od Mikoto v dětství, ještě než mu sladké vypadlo z chuti. Nebylo to tak špatné a hlavně ho blažilo vědomí, že tím svému milenci způsobuje takovou slast. Nechal si zajet do ústní dutiny asi třetinu toho roztouženého nástroje, pak se stáhl a párkrát to zopakoval.
.
Shisui roztáhl stehna ještě víc od sebe, aby měl Sasuke dost místa pro manévrování. Pokrčil nohy a patami tlačil do matrace, aby alespoň nějak vyventiloval svoje napětí. Bratránkova pusa hříšně pokoušela jeho výdrž. Volnou ruku položil mladíkovi na rameno, měl silné nutkání si ho přitlačit blíž ke svému klínu.
.
Sasuke napodoboval pohyby z péčka. Pohlcoval tu část Shisuiova penisu do své spalující jeskyňky, připadalo mu, že snad v jeho ústech ještě víc ztvrdnul. Rty měl přetažené přes zuby, aby bratranci neublížil. Občas si ho nechal vyklouznout a zapracoval zase jenom jazykem, lechtal ho na uzdičce a objížděl špičku.
.
Tohle se prostě nedalo vydržet. Cítil, že vrchol na sebe nenechá dlouho čekat. Pamětliv Sasukeho připomínky se ho snažil varovat. "S-sas… ahh." Rychle si znovu zacpal pusu a rukou zatlačil na chlapcovo rameno, aby ho odtlačil od svého klínu.
.
Sasuke pochopil Shisuiova gesta a odtáhl hlavu dost daleko na to, aby mu semeno neskončilo na obličeji. Pevně uchopil jeho erekci do dlaně a trestajícím tempem ji zpracovával. Netrvalo dlouho a z drobného otvůrku v žaludu vystříklo mléčně bílé sperma, potřísnilo Sasukeho ruku, Shisuiův podbřišek a částečně i povlečení.
.
Shisui se propnul v zádech a i přes zadělanou pusu bylo slyšet, jak vykřikl. Pnutí v jeho těle povolilo. Odevzdaně ležel na lůžku. Každý orgasmus prožitý se Sasukem byl tak dobrý, že to ani nebylo možné - jestli to bylo způsobené tím, že do něj byl zamilovaný, nevěděl. Po minutě otevřel dosud zavřené oči a pousmál se na Sasukeho klečícího mezi jeho stehny.
.
Sasuke se rozhlédl po pokoji. Kruci, neměl po ruce žádné papírové kapesníčky nebo ubrousky, zůstaly ležet na stole u nich doma. Tak nějak nepočítal s tím, že je bude potřebovat, vzhledem k tomu, že rýmu teď v létě opravdu neměl, a vážně netušil, že dojde k podobné situaci, jako byla tahle. Bude si to nejspíš muset jít smýt do koupelny, a jak to dostane z toho povlečení, to tedy vážně netušil.
.
Shisui sledoval směr jeho pohledu do svého klína. Udělal se opravdu hodně. Ještěže povlečení bylo světlé barvy, zítra to nějak nenápadně přeperou. Teď v noci by byli moc hluční. Sedl si a přehodil nohy na zem, aby se mohl postavit. Potáhne si trenýrky výš, aby mu nespadly na zem, a rukou vyzval Sasukeho, aby se přemístili do koupelny.
.
Mladší Uchiha následoval Shisuie na chodbu. Našlapoval tiše jako trénovaný ninja. Protože se pohyboval v neznámém prostředí, bosým chodidlem vždycky napřed opatrně zkontroloval terén, jestli nezavrže, než na něj přenesl váhu. Uprostřed cesty vyvstal problém, svítící oči ve tmě naznačovaly, že Persefona se stále ještě nevzdala hlídkování. Sasuke se zarazil.
.
Shisui potlačil bratrance úplně k pravé zdi, aby kolem ní proklouzli. Kočka sice vrtěla ocasem, ale nechala je projít. V koupelně si Shisui začal omývat břicho od spermatu, lehce se osušil a natáhl si spodní prádlo tam, kde se obvykle nosilo. Sledoval chlapce, jak si pečlivě umývá ruce, a pak se k němu přiklonil. "Teď jsi na řadě."
.
"Shisuii, ne! Zbláznil ses dočista? Budou čtyři ráno a my dva jsme ve strejdově koupelně," argumentoval proti jeho návrhu. Jednak ho předešlé riskantní přebíhání z pokoje zrovna moc nevyrajcovalo, jednak si byl jistý, že by svoje hlasivky ve víru vášně nedokázal ovládat tak jako bratranec. Bylo rozumnější se raději urychleně vrátit do svých přidělených místností.
.
"Škoda," povzdechnul si. Chápal Sasukeho obavy, i tak se divil, že ho nevyhodil hned na začátku. Bylo by těžké ho utišit, aby ho nikdo neslyšel, když normálně sténal na celý dům, s podivem, že je neslyšeli sousedi. Ještě, že je ta důchodkyně trochu přihluchlá. Nedivil by se, kdyby prolezla k nim na zahradu a koukala se skrz okna, jestli něco neuvidí.
Přes chodbu prošli v klidu, kočku nebylo nikde vidět. Možná se někde schovávala. Byla tam spousta dekoračních předmětů, vázy, stolky. Ještě chytnul Sasukeho za ruku a vášnivě ho políbil, než ho pustil do svého pokoje.
.
"Dobrou noc," špitnul Sasuke, ještě se trošku na Shisuie pousmál a zapadnul zpátky k sobě. Ihned se znova zachumlal do peřin, i když mokré skvrnce se obloukem vyhnul. Musel přiznat, že i tak trošku litoval, že tu s ním bratránek nemohl zůstat déle. Ne kvůli sexu, jen… čistě kvůli jeho přítomnosti. Rád se k němu tulil, jeho blízkost byla taková uklidňující. Povzdechl si, škoda, že ani u nich doma se nemohl nikdy Shisui zdržet do rána. Bylo by to možná hezké se vedle něj jednou probudit. Ale o tom si momentálně mohl nechat leda tak zdát. Hodiny na stěně ukazovaly za pět minut čtyři. Doufal jenom, že je strejda nebude budit, protože měl v plánu spát minimálně do desíti.
.
Shisui otevřel dveře do svého pokoje. Cítil, jakoby se mu něco otřelo o nohu, ten pocit byl tak rychlý, a ač napínal v šeru oči, jak chtěl, nic neviděl. Pokrčil rameny a šel si lehnout. Po orgasmu se mu usínalo nečekaně lehce. S myšlenkou na Sasukeho se propadl do tmy. V noci měl pořád pocit, že ho někde něco lechtá, nenechal se tím rušit a spál dál. Slunce bylo už vysoko, když měl pocit šíleně stisknutého hrudníku. Nešťastně zakňoural ze spaní. Celý ten pocit se postupně zhoršoval. Rozespale otevřel oči a vyděsil se. Přímo na hrudi se mu usídlila Persefona. Bodejž by mohl dýchat, když na něm leželo šest kilo. Natáhl ruku a pohladil micinu po hlavě, ihned se ozvalo známé předení. "Jde ti to pěkně, ale nech mě prosím tě aspoň vstát." Položil kočku bokem. Převlékl se a skočil se trochu zkulturnit do koupelny. Kluci už byli vzhůru, usoudil podle prázdných pokojů. Chtěl jít dolů, odkud slyšel jejich hlasy. Do cesty mu vběhla Persefona a nemínila uhnout. "Tak pojď sem, ty myšilove." Vzal ji do náruče, vypadala spokojeně a začal příst. Byla tak heboučká, že by si ji Shisui půjčil i domů.
Vešel do kuchyně. "Dobré ráno, Sasuke, koukej, kdo se mnou spal v noci. Nechceš si ji pohladit?" Přihnul se s kočkou v náruči k mladíkovi sedícímu u stolu.
.
"Ne, ne, děkuju, radši ne." Sasuke se odklonil od té haldy chlupů v bratrancově náruči. "Nerad bych, aby mi třeba vyškrábala oči." Měl po vyprávění svého bratra k Persefoně přirozený respekt, přestože se nikdy nepokusil navázat s ní nějaký kontakt. Ale vidět škrábance na Itachiho rukou mu bohatě stačilo. Usoudil, že nejlepší ve vztahu k Madarově kočce bude totéž co ve vztahu ke strýčkovi - vzájemná zdvořilost a tolerance, ale určitý odstup. Chroupal tedy dál cornflakesy s mlékem a nepříliš zaujatě sledoval Madaru, který zrovna stál u okna a telefonoval, v jedné ruce hrníček s kafem.
"Jak ses vůbec vyspal, bráško?" zeptal se ho Itachi a zpracovával rohlík se salámem k šálku černého čaje.
"Hmm… jo, docela fajn," prohlásil Sasuke a raději ani koutkem oka nezabloudil ke svému bratranci, jehož návštěva mu noc značně oživila. "Co ty?"
"Spal jsem jako dudek," přiznal Itachi a zívnul, "měl jsem toho nějak včera dost, což je zvláštní, když jsem ani nebyl v ordinaci."
"Asi letní únava," pokrčil Sasuke rameny a dojedl zbytek snídaně. Umyl svojí mističku ve dřezu a jen tak do prostoru zahlásil: "No nic, jdu se trochu zcivilizovat." Měl v plánu dát si sprchu, včera ji koneckonců vynechal, jak byl trošku mimo z toho cizího prostředí. Bylo třeba to napravit, musel si umýt vlasy.
.
"Persefono?! Ty jsi mi pěkný zrádce," naoko zavyhrožoval Madara kočce. "Shisuii, co jsi jí udělal? Ještě se od nikoho cizího nenechala takhle pěstovat." Podivoval se nad tím vzácným úkazem. Na všechny cizí lidi prskala a byla celkem agresivní. Synovec je první, komu spokojeně ležela v náruči.
"Nic, asi se jí jenom líbím. Je taková miloučká." Pohladil ji pod krkem a předení se zesílilo. "Itachi, nechápu, jak to, že se nemáte rádi. Nechceš to s ní zkusit znovu?" Lákal bratrance k navázání nového a snad lepšího kontaktu.
"Zapomeň, ta mě chce sežrat zaživa, jen se na ni podívám," zabrblal si pod nosem a radši se vyhýbal kontaktu s očima zvířete, aby ho náhodou nevyprovokoval. Věnoval se své snídani.
"Musím zajet do firmy vyřídit něco neodkladného. Přijedu asi až odpoledne, tak ne že to tu zboříte, než se vrátím," upozornil je Madara a začal si sbírat věci do práce. Podrbal Persefonu za ušima a za chvíli bylo slyšet kvílení garážových vrat a vrčení nastartovaného auta.
.
Sasuke došel do koupelny a zavřel za sebou dveře. Zamykat nepovažoval za nutné, ani doma na to nebyl zvyklý. Místo toho ze sebe shodil veškeré oblečení a otevřel sprchový kout. Madara měl takový ten rohový, s plastovými stěnami, větší než byl u nich doma. A oni měli navíc ještě kamenný, bez závěsu, krytý pouze ze tří stran. Tady to mělo aspoň výhodu toho, že člověk nenadělal po celé koupelně. Sasuke tedy zapadl do uzavřeného prostoru a pustil sprchu. Vyjekl, jak ho zpočátku pocákala studená, a uskočil k jedné ze stěn. S nakrčeným obočím počkal, dokud se proud vody neohřál na přijatelnou teplotu, než pod něj spokojeně vlezl. Chvilku ho na sebe nechal dopadat a blaženě přivíral oči, aby mu do nich nenateklo, pak se rozhlédl po několika poličkách. Podivil se celkem bohatému výběru sprchových gelů a šamponů, i když s délkou strýčkových vlasů se možná nebylo čemu divit. Sáhl po jednom z nich, vymáčkl si trochu na prsty a vetřel hmotu do svých mokrých havraních pramenů, dokud se nevytvořila bohatá pěna.
.
Shisui si sedl i s Persefonou ke stolu. Kočka ho packou pořád ťupala po ruce, aby jí dal taky. "Zapomeň, ještě by ti bylo těžko. Beztak máš nějaký fajnový papání v misce."
"Bavíš se s ní jako s děckem. Zachovej si trochu důstojnosti, je to jenom zvíře." Itachimu by to ani tak nevadilo, ale proč se zrovna Madarova kočka musí lísat k Shisuiovi, nechápal. Byla to bestie, stačilo, když si vzpomněl na poslední veterinární ošetření. Nevědomky si poškrábal paži v místech, kde ještě teď cítil, jak se mu drápy zarývaly do masa.
"Ale je ňuňánková," neodpustil si Shisui a otíral si obličej o její srst.
"Bože, co to je za výraz, kdes to prosím tě nahrabal?" Někdy se opravdu podivoval slovní zásobě druhých lidí.
"Tss, to je expresivní výraz pro něco naprosto roztomiloučkého, měkoučkého a přítulného. Vzal bych si ji hned domů."
"Taťka by ti to zatrhl, nemá rád zvířata - a hlavně ty, co bývají doma. A navíc, Madara by ti ji nedal, takže není co řešit." To je klika, mít to doma, tak se dobrovolně stěhuje.
"Hmm, škoda. Co budeme dneska dělat?" Položil kočku na zem, aby si mohl natočit vodu z kohoutku.
"Tak, musíme vyzkoušet strejdův bazén. Zajdem si pro plavky a můžeme tam hned skočit." Venku bylo vedro, co taky chtít v půlce léta.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.