Nejsilnější cit IV.

1. června 2015 v 13:02 | Ivanitko + Smajli |  Nejsilnější cit
Shisui dorypuje o sto šest, až konečně dosáhne svého. Sice to skončí trochu jinak, než by si představoval, ale lepší něco než nic. Navíc Sasukeho vztah začíná být vážnější.


"No dovol, co si o mně myslíš?" zazubil se Sasuke, a protože nechtěl být zdrojem následného šťourání, moc se nerozpakoval, postupně se k oběma starším příbuzným nahnul a počastoval je kraťoučkou pusou. Doufal, že to nebudou brát nějak osobně, když už teda takhle žertovali, aby ho třeba nevypeskovali, že to vzal moc vážně. Ale malá pusa přece nic neznamená.
.
Itachi měl pocit, že určitě vylítl k oblakům a hned zase zpátky, jak se ho ty heboučké rty dotkly. Byl to tak krátký a prchavý pocit, že skoro by se dalo říct, že nebyl. Ale pro něj byl až moc živý a reálný.
.
"Sasuke, jsem zklamaný, jestli jsi takhle líbal tu svou primadonu, tak to bylo určitě poprvé a na posledy. To se nás tak bojíš? Myslel jsem, že nám předvedeš, co umíš a ty se místo toho ukazuješ jako panic," ryl do něj Shisui. Doufal, že se mu podaří přesvědčit bratrance k lepším výkonům. Nešlo o něj, ale o Itachiho. Jakože mu to tady bylo příjemný, ale byla to rodina a o tu neměl zájem.
.
"No dovol?" ohradil se Sasuke, který to vše ještě pořád bral jako hru, "náhodou, slečna si vůbec nestěžovala, naopak, prej by si to chtěla v nejbližší době zopakovat." Docela zasněně se usmál při vzpomínce, nebyl by proti, kdyby k tomu opravdu došlo. "Ale tak, víš co," dodal už trošku vážněji, "co je v domě, není pro mě. Přece vás tu nebudu olizovat, ne?" Nedovedl si představit, že by to některý z nich myslel vážně.
.
"Takže tím říkáš, že se bojí…"
"Shisui, už toho nech," utnul další špičkování Itachi. Moc se mu nelíbilo, jak to bratranec tak hrotí. Bylo to už divný a Sasuke by to mohl začít řešit. Nebylo třeba se v něčem takovým vrtat.
.
"Já se nebojím!" pohodil Sasuke hlavou, takovou provokaci si nenechá líbit, i kdyby se tady s nimi měl doopravdy vykusovat. Koneckonců, kdyby to nebyli příbuzní, tak by to možná už předtím naschvál udělal, aby se mohl bavit jejich šokovanými obličeji.
.
"Jo teda vidím," nenechal se od špičkování odradit. Shisui chtěl dosáhnout svého za každou cenu. Jednou rukou zacpal Itachimu pusu, protože ten se nadechoval, aby je oba seřval. "Takže nám ukážeš, jak se umíš líbat? Nebudeš z toho mít trauma nadosmrti?"
.
"No tak tos teda posral!" vyštěknul Sasuke, který takové narážky kvůli vrozené hrdosti opravdu nesnášel. Hodil nějaké rozpaky za hlavu, ostatně o nic nešlo, ne? Bez okolků chytil Shisuie vepředu za tričko a škubnutím ho k sobě přitáhnul, načež okamžitě spojil svoje rty s jeho.
.
Shisui si uvnitř zavýskl, jak nakonec jednoduše dokázal bratrance vyprovokovat. Nijak se mu nebránil a jen pootevřel rty a zvídavě přejel po jeho. Ihned v odezvu se mu vydal vstříc Sasukeho mrštný jazýček.
Itachi seděl naprosto užasle a zároveň žárlivě. Nevěděl, jestli má Shisui odtrhnout a celé tohle divadýlko ukončit, ale zase na druhou stranu za okamžik bude na řadě on!
.
Sasukeho to trošku rozechvívalo, přeci jen, tohle bylo poprvé v jeho životě, co se líbal s klukem. Ne že by v tom byl zase až takový rozdíl, šlo spíš jen o psychický dojem. Když zavřel oči, bylo to snazší, dovedl se lépe do polibku vžít a vychutnat si ho. Bezpečně poznal, že Shisui není v líbání žádný nováček, a tím víc se mu snažil vyrovnat, aby mu dokázal, že i on už má zkušenosti.
.
Shisui ho chvíli nechal pracovat, ale on si tady neměl užívat, na to byly nachystání jiní lidé. Pomalu se od Sasukeho odtrhl. "No," protáhl přemítavě, "nebylo to nejhorší. Sice by to chtělo ještě trochu cviku. Ještě si nech trochu energie na Itachiho." Usmál se přátelsky a pobídl Sasukeho, aby se přesunul k bráškovi.
.
"Ty seš drzej," odfrknul si Sasuke. Prý - chtělo by to trochu cviku! "Itachi, nebudeš se zlobit, když toho provokatéra zabiju?" obrátil se pak s uculením k dlouhovlasému mladíkovi. Raději se u Itachiho o nic nepokoušel, protože měl za to, že bráška má daleko upjatější morálku než bratranec, a ještě by ho mohl svým chováním pobouřit.
.
"Nebyla by ho škoda. Sice Madara by si určitě oddechnul," prohodil tiše a v jeho nitru vířily různorodé pocity. To opravdu bráška skončil a užil si jen Shisui?
Nejstarší z mladíků viděl, že se mladší bratranec k ničemu nemá, bude ho muset zase trochu pošťouchnout. "Sasuke ty už jsi skončil. Znáš to poloviční práce, žádná práce, takže z toho vyvozuji, že na víc stejně nemáš."
.
Sasuke se rozesmál, Shisui byl opravdu nezmar. "Chudák Itachi," zazubil se na bratrance, "co když z toho pak bude mít traumatický zážitek, že ho políbil vlastní bratr? Ještě bych ho měl na svědomí…" On sám by s tím asi problém neměl, euforie, kterou vyvolala jeho první zkušenost s dívkou, měla podobné opájející účinky jako alkohol, ale nechtěl si pak od Itachiho vyslechnout nějaké kázání. "Co, Itachi," obrátil se k němu s mrknutím, "neschytal bych od tebe facku, kdybych to udělal?"
.
"Určitě ne, to bych si nedovolil." On by mu udělal něco jiného a možná horšího, než obyčejná facka. Jestli dojde na věc, musí se za každou cenu udržet, aby Sasuke nepoznal, že je s ním něco v nepořádku.
"No vidíš, ty máš strachy, jak panna před prvním sexem," zazubil se Shisui a kývl k Itachimu, aby se začal činit.
.
"Shisuii, ty mě ale opravdu sereš," šťouchnul Sasuke bratrance rozhořčeně do boku a následně pokrčil rameny na znamení, že je mu to jedno a nemá s ním problém. Přesunul se blíž k bráškovi, vpletl prsty do jeho uhlových vlasů a přitáhl si jeho hlavu, aby ho skutečně mohl políbit. Nejprve se na zkoušku jen měkce otřel o jeho rty, než se k nim přitiskl a zavřel znovu oči.
.
Itachi v tu chvíli přišel o dech. Nemohl uvěřit, že se to děje a opravdu si myslel, že sní. Z omylu ho vyvedl zvídavý jazýček, který se zvídavě prodíral mezi jeho rty. Skoro se nemohl pohnout, ale tužba byla silnější. Vyšel mu vstříc a skoro zakňučel, když se jejich vlhké jazyky střetly. Otíral se o něj znovu a znovu. Zmocňovala se ho euforie. Neodolal a zajel rukou do jeho rozčepýřených vlásků v týle.
.
Sasukemu po zádech přebíhaly mrazivé vlnky, nebyly však známkou toho, že by ho to děsilo, ale naopak, že se mu to líbilo. Nebo možná v tom byl obojí aspekt - bylo to děsivě dobré! Jasně cítil, jak mezi nimi na základě toho fyzického kontaktu probíhá něco… něco zvláštního, jako by mu Itachiho tělo vysílalo nějaké podvědomé signály a on je nedokázal rozšifrovat, možná částečně i proto, že to všechno bylo tak podivně příjemné. Srdce se mu rozbušilo silněji a rychleji, byť k tomu nemělo teoreticky důvod, jako by reagovalo na to Itachiho a přizpůsobovalo se jeho tempu. Zachvěl se, když si všechny ty magické a tajuplné faktory uvědomil.
.
Dlouhovlasý Uchiha plaval na obláčku extáze. Sasuke byl jeho droga a on po několikaletém odříkání dostal dávku. Měl pocit, že ho v tom extatickém stavu brní konečky prstů, jakoby měly nutkání něco dělat. Itachi se přistihl při představě, v které byli sami a bráška se nechal nejen líbat, ale i osahávat a později… později by se spolu pomilovali. Měl by tohle rychle ukončit, protože měl pocit, že ještě chvilku a v jeho klíně se odehraje něco, co neukecá jen na mimovolnou erekci. Nemohl přestat, líbání bylo příliš dobré a jeho touha žíznila.
.
Sasuke se přistihl, že už skoro ani nevnímá Shisuiovu přítomnost. A i kdyby, sám ho do toho přece natlačil, tak co. Věděl, že to asi vypadá podezřele, že by měl přestat, jako demonstrace schopností to přece stačilo, ale když ono to bylo vážně skvělé! Nikdy by byl do Itachiho neřekl, že dokáže takhle líbat. On vlastně ani nedělal nic zvláštního, proplétal se s jeho vlastním jazykem měkce a horce a vlhce stejně jako všichni ostatní, ale tak úžasný zážitek z toho dělaly právě ty pocity okolo, které se na něj od staršího bratra přenášely. Nerozuměl jim, ale líbily se mu. Dokonce tak, že se na chvíli zapomněl, s kým se líbá, a natisknul se na něj, přičemž mu opravdu zcela mimovolně vjel na zádech pod lem trička.
.
Itachi se už nedokázal dál zvládat svoje pocity a emoce. Nechal je volně proudit. Miloval brášku nade vše a jeho tělo mu o tom dávalo očividně najevo. Tep mu vystřelil až někam do oblak a ani on se nemohl udržet, aby brášku k sobě víc nenatiskl a neobejmul. Dělal by to donekonečna, ale v kalhotách, v náhle úzkém prostoru, se tísnila erekce. Dokázal ztvrdnout jen z nevinného líbání. Sasuke se to nesměl dozvědět. Postavil proti všem svým touhám a odtlačil bratra od sebe. Chvíli se mu díval do černých studánek a rychle oddechoval. "Promiň," zahučel skoro šeptem a s niternou bolestí v očích překotně odešel pryč.
.
Sasuke zůstal konsternovaně sedět na posteli, rty ještě vlhké od Itachiho slin. Teprve teď si začal uvědomovat svoje chování a okamžitě se ke slovu přihlásily rozpaky. Proboha, chudák Itachi, co si teď o něm musí myslet? Nechtěl ho tak moc líbat, to jen… prostě to bylo dobré, nedokázal přestat. Udělal ze sebe tedy pěkně nadrženého idiota, to nechtěl. S kajícným výrazem nejvyššího provinění zalétl pohledem k Shisuiovi. "Jejda," vypravil ze sebe s těžko nahozenou dávkou falešné veselosti, "to jsem asi přehnal, co? Trochu se mi to vymklo z ruky…" Jak byl omámený tím prožitkem, samozřejmě si nevšiml, co to s Itachim udělalo, takže si myslel, že ho nějak urazil nebo tak.
.
Shisuiovi bylo naprosto jasné, co se stalo. Itachi si musel jít ulevit a samozřejmě nechtěl, aby to o něm bráška zjistil. "Nic se nestalo, vyprovokoval jsem tě a neboj Itachi ti nic neudělá. Tobě ne, spíš mě, že jsem tě do toho navezl," usmál se povzbudivě. Nečekal, že by se to mohlo i Sasukemu líbit, když tak ochotně držel.
.
"Uhm," Sasuke se podrbal ve vlasech, už tak rozježených jednak od přírody, jednak od Itachiho prstů. "Možná bysme měli přestat dělat takové vtípky, asi se to úplně nehodí," zamumlal pak, protože nechtěl, aby ho měl Itachi za takové puberťácké hovado. Odkašlal si a už vcelku normálním hlasem s rošťáckým podtónem se Shisuie zeptal: "Vážně líbám tak špatně?"
.
"Já jsem netvrdil, že špatně, ale že by se leccos dalo ještě vylepšit. Přece jenom máme pět let náskok před takovým pískletem, jako jsi ty," odpověděl mu Shisui v podobném duchu jako Sasuke. "A neboj, Itachimu se to taky muselo líbit, jinak by hned přestal, nemyslíš?"
.
"Já ti dám pískle, no počkej!" rozhorlil se nejmladší Uchiha, popadl nejbližší polštář a vší silou s ním Shisuie praštil. Nemohlo to samozřejmě bolet, polštář byl měkký a plný prachového peří, ale účel to splnilo, aby ho za tu provokaci vytrestal. Ten zmetek si z něj pořád bude dělat srandu!
.
"Pořád jen dokazuješ, že jsi ještě nedomrlé nedochůdče, které svoje problémy řeší dětinsky." Sice on by nebyl vůbec proti. Občas si takhle zablbnout, takže to Sasukemu ihned oplatil.
Itachi řešil dilema, co má se svým nabuzeným klínem dělat. Jakmile vklouzl do koupelny, tak se zamkl. Když se půjde sprchovat, tak to bude vypadat hrozně divně. Zase šumění vody případně skryje jeho vzdechy. Sakra, rozhodl se tedy počínat si hodně tiše. Rozepnul si kalhoty a promnul nedočkavou erekci v dlani. Zakousl se do ručníku, aby ani jediný sten neunikl ven. Myšlenky mu okamžitě uletěly k té vášnivé chvilce v pokoji. Sasuke byl tak nádherný a jeho ústa ještě lepší než si představou a jazýček mrštnější. Opájel se představou, kdyby to zašlo dál a trestuhodně rychle se honil.
.
U Itachiho v pokoji mezitím zuřila pravá klučičí polštářová bitva se vším všudy - smíchem, křikem, urážkami, které ovšem nebyly myšleny vážně. "No počkej… já ti dám… to odvoláš!" chechtal se Sasuke a bušil do bratrance jako do žita. Ještě štěstí, že ty polštáře byly kvalitní a neroztrhly se, protože v tu chvíli by pak oba nejspíš připomínali opelichané kačery. I když byly tyhle hrátky skutečně dětinské, pomohly perfektně smazat zbytečky toho podivného napětí, které vyvolaly ty sexuální narážky a následné počiny. Sasuke už na ně nemyslel, teď se zabýval jenom tím, jak Shisuie přeprat a dát mu na pamětnou. Sám samozřejmě dostal taky, protože bratránek nebyl žádné tintítko a rozhodně se nenechal. Takové škádlení mezi nimi probíhalo snad už od narození, ani by to nebyli oni, kdyby to přestali dělat.
~~~
Fugaku seděl se svou ženou v obývacím pokoji a hovořili spolu o věcech jako je chod domácnosti, poplatky a sousedské klepy. Hlava rodiny nikdy pomluvy nešířila, ale Mikoto občas měla nutkání mu popovídat o všem, co se dozvěděla. Na chvíli tedy jakoby vypnul, jen přikyvoval a popíjel voňavou kávu. Přišla na přetřes i jejich rodina. To už našpicoval uši, protože měl svou rodinu rád, byť trochu odtažitým způsobem.
"Fugi, dneska si Sasuke přivede slečnu, tak prosím tě nevyváděj…"
"Cože? A to mi říkáš jen tak?" přerušil ji zbrkle manžel. "Vždyť má teprve patnáct a už si chce vodit domů ženský?!" Tohle se mu ani trochu nelíbilo.
"Fugaku," roztomile zamrkala, "právě že je mu už patnáct. Dnešní mládež není jako my za mlada." Sasuke ji požádal, aby na to otce připravila, kdyby se náhodou potkali. Nechtěl, aby mu ztropil scénu hned ve dveřích.
"A to je ten problém. Já jsem se ti dvořil a dneska? Dneska jdou sebou třepat na diskotéku, pak se opijí a vyspí se spolu. Hrůza, hned jak se objeví, tak si spolu promluvíme." Fugaku v tom měl jasno, syny vychovával ke slušnosti a tohle se přece nehodilo. "Itachi má dvacet a nikdy s ním nebyl žádný problém, nikdy si domů nikoho netahal. Tak to nebude dělat ani Sasuke. Jednou mu povolíme a zvlčí nám tu. Kdo se pak s ním domluví?"
"Vidíš to moc černě," zašvitořila jeho manželka jemně a položila mu drobnou ruku na paži. "Je to náš syn. Určitě jsi ho dobře vychoval. Ví, co se patří, tak mu aspoň neudělej ostudu, jestli se tu ta dívka objeví. Nemusíš hned vypadat jako otec, bez jehož svolení se synové nesmí ani poškrábat na nose."
"Tak teda dobrá," zabručel Fugaku poněkud nespokojeně. Ještě se uvidí, co si dotáhne domů a podle toho se zařídí.
.
Sasuke se vedl za ruku s celkem pohlednou rudovlasou dívkou. Byla to spolužačka, i když z jiné třídy, a po prázdninách nastupovala na konzervatoř, už odmalička hrála skvěle na flétnu. Byla živelná a temperamentní, proto se mu taky líbila, ale tak nějak tušil, že by otec její skoro až klučičí chování příliš neocenil, takže ji na to předem upozornil. Kvůli němu si dnes tedy výjimečně vzala letní šaty a vůbec trošku těch ženských ozdůbek. Opravdu jí to slušelo.
"Tady bydlíš?" zeptala se, když se se Sasukem zastavili před brankou vedoucí do jejich zahrady a následně hezké rodinné vilky, "pěknej barák."
"Jo, no… mamka je interiérová designérka, takže se zná s nějakýma architektama…" vysvětlil Sasuke původ jejich domku a dal jí galantně přednost ve vrátkách. Na zahradní cestičce ji opět chytil za ruku a vedl ji dovnitř. Nevypadalo to, že by měla nějaký strach ze setkání s jeho rodiči, byla to sebevědomá holka. Sasuke se tedy v duchu pomodlil, aby otec třeba byl zrovna zabraný do nějaké práce a nemuseli se s ním třeba vůbec sejít. Tayuya se nebála, protože ho neznala, ale zato on ho znal velice dobře a neměl z toho moc dobrý pocit. Byť samozřejmě měl svého otce rád, některé jeho názory byly ještě poněkud staromódní a trochu se obával, že bude jejich vztah brát už příliš vážně, pomalu na ženění.
.
Mikoto slyšela, jak někdo vešel a citlivým sluchem šmahem identifikovala i dámskou návštěvu. Vyšla jim tedy vstříc. "Ahoj, Sasuke, koho jsi nám tu přivedl." Mile se usmála. V duchu doufala, že Fugaku zůstane v obýváku a nebude Sasukeho peskovat před návštěvou.
.
"Ahoj, mami," vyhrkl trošku nervózně Sasuke, "ehm… tohle je Tayuya, moje kamarádka." Raději ji nazval kamarádkou, trošku se zdráhal té přítelkyně, protože sám věděl, že to zatím ještě není kdovíjak trvalý vztah.
"Dobrý den," zašveholila Tayuya roztomile a zvědavě si tmavovlasou ženu prohlížela. Svého syna rozhodně nezapřela, měl její oči.
.
Fugaku nebyl hluchej vůbec a moc dobře slyšel šustění v předsíni. Chvíli posečkal, než vešel na chodbu a netvářil se vůbec přívětivě. Okamžitě zabodl nesmiřitelné oči do dívky. Tohle, že si našel jeho syn? Myslel, že si mohl vybrat něco lepší ho, i když jemu by byla proti srsti každá dívka po jeho boku. Zvlášť když byl Sasuke tak mladý.
.
"Uhh… ahoj, tati," vypravil ze sebe nejmladší Uchiha lehce vyšším hlasem než obyčejně, když viděl, jak se otec tváří. Protože se bál, aby to Tayuyu příliš nevyvedlo z míry, chytil ji za ruku a povzbudivě ji stiskl. "Tohle je Tayuya, kamarádka."
"Těší mě," pozdravila dívka slušně a vykouzlila na tváři sladký úsměv. Páni, Sasukeho táta se oproti své manželce zdál přísný a rezervovaný.
.
"Kamarádka říkáš," řekl jako by to slovo bylo něco ohavného a nechutného. Založil si ruce na hrudi. Viděl dívce až do žaludku, byť se skrývala za pěknou tvářičku, tak měl za to, že jeho syna stejně bude chtít jen využít a pak odkopnout. Sasuke si zaslouží něco lepšího, než tuhle fuchtli. "Tvoje matka říkala něco o přítelkyni." Čišel z něj chlad na všechny strany.
"Fugaku, co jsem ti říkala," vytkla mu jemně Mikoto. Měla pocit, že předtím mluvila do dubu.
.
"No, já…" odkašlal si Sasuke a trošku se skousnutým rtem pohlédl na Tayuyu. Nechtěl ji nějak uvádět do rozpaků a už vůbec neměl v úmyslu, aby ji otec nějak ztrapňoval. Tuhle dívčinu však vlastně ani bránit nemusel, poradila si sama.
Rudovláska vykouzlila na rtech zářivý úsměv a objala Sasukeho okolo pasu. "Ano, Sasuke a já spolu vlastně spíš chodíme, než kamarádíme," potvrdila bez mrknutí oka Fugakovu domněnku a bez zachvění na něj hleděla. Sasuke se jen modlil, aby před jeho rodiči nevytáhla i jejich… fyzický vztah, z toho by asi otce ranila mrtvice.
.
Fugaku se zachmuřil ještě víc, když potvrdila jeho domněnku. Kdyby mu tvrdili, že je kamarádka, tak si bude myslet, že lžou. Ale takhle když mu potvrdili pravdu, tak se mu to nelíbí o ni víc. "Mladá dámo, předem bych tě chtěl upozornit, že nemíním řešit poklesky svého syna. Tak to vemte na vědomí."
.
"Tati!" vyprskl pobouřeně Sasuke, protože jeho otec dělal, jako by páchali kdovíjaký hřích.
"Já myslím, že nemusíte mít strach, pane Uchiho," zavrkala Tayuya se zdánlivou přehnanou slušností, ale dobrý pozorovatel mohl v jejím tónu postřehnout patrnou pobavenou ironii, "byli jsme již ve škole mnohokrát poučeni o tom, jak se používá kondom."
.
Rysy hlavy rodiny ještě víc ztvrdly, pokud to bylo možné. Ta mladá si myslela, že sežrala moudrost světa. Nejradši by ji nějak od syna odseparoval, ale věděl, že je to jenom zbožné přání. "No jen aby. To, že o tom víte, ještě neznamená, že ho budete používat." Hodil po ní pohled někoho, kdo má životní zkušenosti a ona je proti němu nic.
.
Sasuke se rozhodl raději dál trapnou chvíli nerozmazávat, bylo mu jasné, že otci by se nezavděčil, ani kdyby mu přivedl do domu bohyni Athénu. "No… tak my asi půjdeme teď nahoru," zamumlal a pobídnul Tayuyu do schodů, "pojď, ukážu ti svůj pokoj." Úplně ho polévalo horko, tušil, že to s rodiči nebude jednoduché, ale nepočítal, že až tak moc. Bylo mu jasné, že jen co Tayuya odejde, tak si ho Fugaku podá.
.
"Fugaku, jsi hrozný," zprdla ho okamžitě Mikoto, ve chvíli, kdy se ti dva ztratili. "Nemohl sis to nechat třeba na potom? Víš, jak si teď musí Sasuke připadat?" Horlila a spílala. Měla pocit, že se stydí i ona, koho si to vzala?
"Jak?" Vždyť to bylo normální. Jen má starost o svého syna a nechce, aby si udělal doživotní trable.
"Jakože má za otce despotu! Jdu k mamince," vyprskla nakonec, sebrala si pár věcí a ještě před odchodem se k němu obrátila: "Doufám, že si další výstupy už odpustíš." Zabouchla za sebou dveřmi. Musí se uklidnit a šálek čaje s matkou jí neublíží.
"Proč? Vždyť jsem nic neudělal." Ženská logika, tu asi nepochopí ani po tolika letech manželství.
.
Sasuke honem přibouchl za svou dívkou dveře. "Panebože, to byl trapas. Promiň, ehm… no, taťka je někdy trochu upjatej," omlouval se jí, "pracuje u policie a asi toho za život docela dost viděl, takže doma chce mít všechno pod kontrolou."
"Všimla jsem si. Studenej psí čumák, ještě že jsi to po něm nezdědil," konstatovala Tayuya a zvědavě se rozhlížela po jeho pokoji, "ale tvoje máma je milá. Zvláštní, že se vzali, co? Klape jim to?"
"Jo… tak normálně," přitakal Sasuke s pokrčením ramen. Nikdy nezažil, že by se jeho rodiče nějak moc pohádali, občas si možná vyměnili pár názorů, ale v podstatě byli nerozlučná dvojka. Měl dojem, že i po všech těch letech se doopravdy milují.
.
Itachi byl u sebe v pokoji. Měl sluchátka a nevěděl vůbec o ničem, co se děje v domě. Pobrukoval si písničku a pohupoval špičkou nohy do rytmu. Zrovinka myslel na Sasukeho. Pořád mu v hlavě ležela ta jejich líbací chvilka. Tak rád by si ji zopakoval a šíleně se za to nenáviděl. Však hned potom dal Shisuiovi za uši.
.
"…docela mi to tak vyhovuje, protože fotr byl děsnej debil," vykládala Tayuya o své vlastní rodině, přičemž už se mezitím stačila pohodlně uvelebit na Sasukeho posteli.
"Aha." Nejmladšího Uchihu nenapadlo, co by na to měl říct, protože na rozdíl od ní byl zvyklý na to, že jeho rodiče byli spolu. Asi by nechtěl žít v neúplné rodině, byl rád, že je na tom takhle. Přisedl si k ní a pohrával si s jejími prsty, na nehtech měla umnou francouzskou manikúru. Divil se, že ji to baví, tohle byla ryze ženská záležitost, on o svoje nehty nikdy moc nedbal. Ne že by je měl špinavé, to vůbec ne, ale dodnes se občas přistihl při tom, jak si je v nervozitě hryže.
Tayuya se pousmála. Byla zkušenější než Sasuke, co se jistých věcí týkalo, a ráda toho využívala. Mladý Uchiha se jí náramně líbil, hlavně tedy fyzicky, takže se sama naklonila a bez nejmenších rozpaků s ním spojila rty.
.
Itachi dospěl do fáze, kdy měl nutkání jít za Sasukem. Nejmíň půl hodiny se přesvědčoval, že je to iracionální potřeba, ale tak silná, že plně zaměstnávala jeho mysl. Přitáhl si svůj oblíbený skicář a chvíli si zálibně prohlížel svoje kresby bráškových aktů. Pak ho napadla úplně super póza. Usadil Sasukeho na židli a do ruky mu dal tající nanuk. Jako vždy ho nechal nahého. Příčilo se mu zakrývat jeho krásu těla. Povzdechl si, mohla by to někdy být skutečnost. Zřejmě ne, pečlivě schoval kresbičky do skrýše a vyšel ven. U bratrových dveří na okamžik zaváhal a pak vešel. Potřeboval ho vidět. "Sasuke,…" Věta mu odumřela na rtech.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hinami-chan Hinami-chan | Web | 1. června 2015 v 17:36 | Reagovat

Awww chudák Itachi, Sasan a Tayuya? No nikdy mě to nenapadlo :-) Jsem zvědavá jak to bude dál

2 Sabaku no Naomi Sabaku no Naomi | 1. června 2015 v 18:30 | Reagovat

Shisui boduje :D ! Překvapuje mě, že to Sasukemu nepřišlo podezřelý, takový naléhání. Chápu řečičky, ale tohle se mi jako běžná sranda úplně nezdá... Aby to příště nebyla ještě něco dalšího, aby si ho Shisui pořádně otestoval. :D
Původně jsem myslela, že ta přítelkyně bude Sakura, ale ono ne. Pak Karin. A taky ne! :D Tayuyu jsem teda se Sasukem v životě nepárovala, ale proč ne. Stejně se určitě rozejdou (že jo, že jo? :D)

3 Ash Ash | 1. června 2015 v 18:49 | Reagovat

Tak tohle bylo super. Opravdu povedené.

4 kyuubinka kyuubinka | 1. června 2015 v 20:06 | Reagovat

Úplně mne bolelo srdce :(( Hodně štěstí Itachi :)) XDD

5 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 2. června 2015 v 13:28 | Reagovat

[1]:Tayuga je celkem opomíjená, což je škoda. Taková dračice :D
[2]:Tak reálně by mu něco podobného neprošlo, ale v yaoi povídkách je dovoleno všechno. :D Sakura se v našich příbězích objevuje víceméně v podřadných rolích. Karin se tam taky ukáže.Překvapení.
[3]:Děkujeme.
[4]:Opravdu :D, ale je pravda, že to má chudák těžký.

6 Okami Okami | 2. června 2015 v 21:52 | Reagovat

Tayuya je podle mě fajn, protože máme  podobnou povahu (z toho, co jsem dokázala nastudovat z epizod, jenom já jsem mnohem klidnější a je obtížný mě rozházet - takovej sangvo-flegmouš :D). Čekala jsem Karin, ale Tayu je fajn :D. Divím se, že Fugak(u)a nesjela, ale určitě proto, že by si to pokonila. A Sasuke by jí taky nepoděkoval.
Já jsem docela v klidu*  (což o mě tvrdí lidi, co mě znaj - nedávno mi spolužák oznámil, že si mě ani neumí představit naštvanou :D), ale jakmile do mě někdo začne rejt (podobně jako tady Fugaku), tak začnu být ostrá. Klidná, ale ostrá. Docela drsný odpovědi a to celkové chování říká "neprovokuj, jinak dopadneš špatně...". Tayuyu plně chápu. Asi za ní zkosim něco napsat :D.
*nepočítám, když mě někdo vzbudí - to mám potom nutkání po dotyčném vrhnout 1. detonaceschopný předmět, který mi padne pod ruku

7 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 2. června 2015 v 22:35 | Reagovat

[6]:Vidím, že jsme všechny čtenáře rozhodily s Tayugou :D Musí si hrát na hodnou holčičku, když chce chodit za synáčkem domů a tam provozovat oplzlé a zvrácené praktiky :D jako je třeba hetero sex :D

8 Okami Okami | 2. června 2015 v 22:49 | Reagovat

Vždycky říkám (nejlépe při hetero scéně ve filmu, nebo sledování pohádky):
"Hetero... to je tak nechutný a zvrácený. Nechápu, jak to někdo může provozovat..." A nejlepší je, když u toho vedle mě sedí moje matka :D. Jednou mě docela zabil její komentář:
"A lesby ti přijdou normální? Nebo teplouši?"
"Jo. A náhodou, teplouši jsou nejlepší :3"
"Co je na nich tak úžasnýho? Že si nakvedlávaj tlustý střevo?"
Mé argumenty byly zaduseny v záchvatu smíchu.
Nebo se taky občas bavím tím, když mi máma řekne "buď tu, kouknem se na něco (v TV)"
"OK. *jedu programama* "Hetero, hetero, hetero, reklama, hetero... nemám na co koukat. Proč jednou neudělaj nehetero aspoň 1 pohádkovou postavu... třeba Rumburaka? Beztak tam vypadá docela ňuňu..." :D
Občas ty její komenty stojí za to.

9 Smajli Smajli | Web | 3. června 2015 v 9:35 | Reagovat

[8]: Nedá mi to, musím se vmísit do debaty =D Moje máma má naprosto opačný přístup a vždycky, když chce, abych se s ní dívala na nějaký film, zásadně mě láká větou "Bude tam yaoi scéna" =D

10 Okami Okami | 3. června 2015 v 13:58 | Reagovat

[9]: Závidím! :D

11 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 3. června 2015 v 16:25 | Reagovat

[8]:Tvoje mamka to tedy pořádně zabila :D. Já tak zjišťuju, že nejvíc se mi líbí paringy z anime, reál už mi tolik pod nos nejde, abych ho nějak aktivně vyhledávala.

12 Aki Aki | Web | 3. června 2015 v 21:05 | Reagovat

no ty kokos ,nechcem ani pomyslieť čo za dvermi uvidí Itachi , chudáčik už teraz mi je ho veľmi ľúto. Tayua tu malú potvoru som nikdy nemala v láske a podľa mňa ešte v poviedke zahra hlavnú sobu ,ktorá bude  stáť v ceste Itachimu a Sasukemu a vôbec by ma neprekvapilo ,keby Sasukeho akty našla a zneužila voči Itachimu aby od neho Sasukeho odlákala.

13 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 3. června 2015 v 21:46 | Reagovat

[12]:Tomu tedy říkám odvážná teorie :D Líbí se mi a sama uvidíš, co si Tayuga na nebohého Uchihu nachystá.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.