Vězeň ve své mysli VII.

16. června 2015 v 7:00 | Ivanitko + Shirayuki |  Vězeň ve své mysli
Poslední díl této povídky, takže si ho patřičně vychutnejte, víc jich už nebude. Nezapomeňte nám napsat komentář s nazorem na tuto kapitolovku, děkujeme.
Bráškove spolu stále bydlí a jejich vztah se vyvíjí. Nečekaně pevně k sobě přilnuli.


Uběhlo několik měsíců, co se takhle sblížili. Od té dobu byli spolu, Sasuke si všiml, že se pomocí téhle terapie výskyt záchvatů snižuje. Tak z toho udělal takovou prevenci a jednou za čas si takhle vypomohli, ale k plnohodnotnému sexu to nikdy nezašlo, nechtěl na Itachiho nijak tlačit, když už takhle byl předtím vyděšený. Chodili na procházky, občas i do města, ale vždycky jen spolu, Itachi docházel k psychiatrovi a výsledky se brzy dostavili, hlavně když to dělali večer před kontrolou.
.
Itachi byl prvně napjatý a nepoddával se vůbec snadno. Pořád v něm dlela vzpomínka na hrůzy z dětství, kdy ho znásilňovali jako děvku. Vůbec jim nevadilo, že má s bídou jedenáct let. Sasuke se však činil a s každým jejich sblížením majáček strachu a paniky začínal blikat tlumeněji. Trvalo to dlouho, ale nakonec přece společně udolali tu odpornou příšeru zvanou minulost. Itachi se nabízel, že si sežene nějakou práci, cítil se jako příživník, ale Sasuke nechtěl ani slyšet. Dokud jeho zdraví nebude sto procentní, tak ho nikam samotného nepustí. Bál se, že by stresující situace mohla jeho duševní stav zvrátit zpět na samý začátek. Nehádal a trpělivě čekal, než se tak stane. Alespoň se v jeho domě věnoval úklidu a dokonce podle receptů kuchtil. Občas se něco nevyvedlo, ale cvičení dělá mistra.
Nejinak tomu bylo dnes. Starší Uchiha běhal po kuchyni a chystal bratrovi večeři. Měl už hotový rajčatový salát a chystal restované maso.
.
Sasuke přišel z práce o něco později, musel navíc ještě do města si zařídit nějaké papíry. Když se vrátil, hned ho do nosu udeřila příjemná vůně jeho oblíbeného jídla. Zavětřil jako pes a už se pletl bratrovi pod ruce. "Ahoj, co to bude?"
.
"Nic pro tebe," pleskl ho po ruce šmátralce. "Sedni si ke stolu a já ti nachystám. Už jsem myslel, že se dneska nevrátíš." Maso už měl ohřáté, protože pánev ihned zapnul, jak slyšel přijíždět auto. Naservíroval jim na talíře a Sasuke přidělil větší pro rajčata. Věděl, že se po nich může utlouct.
.
"Ale je to pro mě, protože bys všechno nesežral." Hned se bez řečí pustil do jídla a mezi tím jen zdvihl palec na znamení, že je to dobré. Rád si nechával vyvářet, skoro jako ve školní jídelně, jen o dost lepší.
.
Itachi se také pustil do svojí porce. Vždycky s večeří čekal na bratra. Rád s ním jedl aspoň jednou denně. Ráno Sasuke vstával brzy, takže se většinou míjeli. Vždycky jen cítil lehký polibek na čele a pak snímal jen nějaký šramot v domě. Uvolněné místo v lůžku obyčejně zabral Madara. Sasuke říkal, že by měli spávat v jedné posteli, aby si zvykal na jeho přítomnost. Bylo to pěkné, navíc bratr se k němu v noci tulil, takže si nemohl stěžovat na nedostatek tepla. Bylo to pěkné mít někoho v náruči.
.
Sasuke dojedl první, hned vzal svůj talíř a dal ho do dřezu, napil se džusu a oznámil, že umyje nádobí, bral to jako samozřejmost, připadal si blbě, že by tu neměl nic dělat, když Itachi obstarával úklid a to ostatní.
.
"Já bych ho umyl," dodal Itachi jen pro formu. Podal mu i svůj prázdný talíř a chopil se alespoň utěrky. "Co v práci? Nevezmeš si zase domů nějakého pacoše?" zeptal se vesele a vzal si umyté příbory a suché třídil do šuplíku.
.
"Jeden mi tu stačí." Nechal odmočit větší nádobí a pustil se do talířů a skleniček. Možná by bylo lepší si pořídit myčku, ale pro dva se to nevyplatilo, až tak moc nádobí neudělali. "V práci to ujde, mám spíš jen tak vizity a příští týden mám jít na zkoušku ve fakultu a taky konzultaci kvůli rigorózní práci."
.
"Tak to abych se choval jako, abys o mě vůbec nevěděl," zaševelil dlouhovlasý Uchiha a leštil skleničku. Zdálo se mu, že Sasuke dneska vypadá líp, než kdy jindy, ale nebyl si vědom proč. Asi se mu to zdá.
.
"Pokud si nechceš vzít dudlík a chodit po čtyřech bez kousku oblečení na sobě… I takový případ tam máme." Sasuke se upřímně zasmál té představě. Až taková regrese do dětství vážně ne.
.
"Ne to rozhodně nemám v plánu," uchechtl se Itachi a dal poslední kousek nádobí do police a utěrku rozložil na topení. Venku už začínala příroda hrát všemi barvami. Nenápadně se dobelhal podzim a sebral hůl moci horkému létu. Než se nadějí, tak určitě udeří mrazy, a když se zadaří, tak možná i nasněží. "Jsi unavený nebo se půjdeme na něco koukat?"
.
"Hmm, nemám moc přehled o programu, ale možná mám film na flashce. Co by sis tak představoval?" Sedl si na gauč a zapnul laptop, připojil červené USB zařízení a čekal, až se zapne úplně.
.
"Je mi to celkem jedno. Vyber podle svého uvážení." Itachi se sesunul vedle bratra na pohovku a díval se, na co kliká. Naběhla před nimi obrazovka s filmem a nápis hlásal Hunger games. To asi bude horor nebo tak něco, hádal podle názvu.
.
"Je to vlastně tak trochu sci-fi, už starší. Vybírají se páry z takových regionů do velkých her, kde mezi sebou bojují a nakonec zůstane jen jeden. Samozřejmě tu funguje i láska," řekl Sasuke hned na úvod. Dojala ho scéna, kdy se hlavní hrdinka dobrovolně přihlásila místo té menší holky. Byl to vlastně celkem fajn film, podle bestselleru.
.
"Dobře." Starší Uchiha se uvelebil a díval se. Nutno říct, že ani po dvaceti minutách ho děj příliš nezaujal, ale nechtěl pyskovat, že je to nuda. Nenápadně koukl vedle. Sasuke vypadal, že se dívá se zaujetím. Pomalu přesunul ruku na jeho a lehce ji stiskl. Bydlel tu tak dlouho, že tyhle nevinné doteky mu připadaly samozřejmostí.
.
Sasuke v tom neviděl nic zvláštního, byl rád za takový kontakt, dlouhé roky ho neměl. Položil mu hlavu na rameno a povzdechl si. Kdyby to tak šlo vrátit jako tenhle film. Možná by teď měl každý vlastní rodinu, byli by šťastnější.
.
Itachi se zaobíral něčím úplně jiným. Když pootočil hlavu do boku, tak na nose ho poštěklily černé vlasy. Chvíli se odhodlával. Nikdy nezačínal jako první, ale dneska měl chuť si to zkusit. Vzal Sasukeho za bradu, pomalu ho pootočil k sobě a spojil jemně jejich rty. Pohrával si s plnějším spodním rtem a jazykem ho lechtal ve škvírce mezi hebkými polštářky.
.
Nejdřív se mladší tmavovlásek lekl, co se děje, pak to vystřídalo překvapení, že Itachi tohle fakt dělá bez provokace nebo náznaku záchvatu. Ale nebránil se, byl to jen polibek, tak svolně pootevřel rty a poslepu laptop zaklapl, čímž se i stopl film.
.
V nenadálém tichu a pološeru se všechno zdálo intenzivnější. Itachi se přisunul blíž a položil ruku Sasukemu na stehno. Věděl, že mu neucukne a držení už nebylo třeba. Líbal ho něžně a neuspěchaně.
.
Sasuke se na chvíli odtrhl, aby odložil počítač na stůl, pak se pohodlně usadil na svém oblíbeném křesle s cedulkou bratrova jména, objal ho a tak se k němu víc natiskl a vše začalo znovu.
.
Itachi si usadil svého brášku obkročmo na klín a natiskl ho k sobě. Mazlil se s jeho jazykem a aktivně mu vycházel vstříc. Dlaní zajel pod jeho košili a přejel po hladké pokožce. Neměli kam spěchat a tak si dával na čas.
.
Bylo to tak jiné, ne jednostranné, víc vzrušující a k tomu nemuselo nutně dojít k tomu jednomu, v tom bylo kouzlo jejich vztahu. Nešlo jen o sex jako u mnohých. "Není ti něco?" optal se Sasuke ve chvíli volna starostlivě. Na tohle nebyl zvyklý.
.
"Ne, všechno je v nejlepším pořádku." Políbil Sasukeho na špičku nosu. "Máš snad pocit, že se něco děje?" Vyhrnoval mu tričko skoro až do podpaždí. Ještě chvilku a vysvleče si ho do naha.
.
"Měla by to být léčba, a jestli se cítíš dobře, proč to provozovat?" Ne že by nechtěl, spíš jen byl překvapený z té aktivity. Zdálo se to jako včera, kdy ho musel připoutávat k posteli a poslouchat nadávky.
.
"Promiň, jestli je ti to proti srsti, tak toho samozřejmě necháme." Pustil jeho tělo a ruce položil na opěradla. Pohled mu padl do boku. Ano, je to jen léčba a on… prostě měl poslední dobou pocit, že to nedělá jen kvůli záchvatům, ale že cítí i něco víc. Souznění, nejen s bratrovým tělem, ale i duší. Vždycky si připadal, že je mu blízko jako nikdy.
.
Sasuke se na chvíli zamyslel. Nedokázal by mu nic odmítnout, chtěl jen, aby byl šťastný. Zprvu to dělal z povinnosti, nebyla jiná možnost, ale postupně zjistil, že se mu to taky líbí. Nejen z hlediska toho, že už dlouho neměl nikoho v posteli, byl rád, že má s někým společný život, přestože už by si měl hledat manželku a založit vlastní rodinu, k tomu ho to nikdy nelákalo. K bratrovi měl povinnost se o něj postarat a pomoct mu, což šlo nejlépe, když bydleli spolu. Co to tedy měli za vztah? Bratrství s výhodami? Těžko říct, nedokázal rozeznat, kde končila bratrská láska a kde začínalo… to ostatní. "Není, můžeme pokračovat, ale asi ne tady, to by nedopadlo dobře." Vstal a už si vedl Itachiho za ruku do postele.
.
Itachi se prudčeji rozbušilo srdce. Tentokrát ne strachem, ale něčím lepším, takovou předzvěstí věcí budoucích. Posadil se na pelest vedle brášky a pomalu mu stáhl košili přes hlavu. Nechtělo se mu rozepínat knoflíčky. Znovu se přihnul, aby mohl ochutnat ty lákavé rty. Teď když měl svolení, tak se nebál, že by ho Sasuke odmítnul. Dlaní bloudil po mužné hrudi, přes břicho, kde se na chvíli decentně zastavil, než sklouzl do jeho klína.
.
Jakkoliv to bylo příjemné, nechtěl na to jít Sasuke až tak rychle, když je nehnala nutnost oné léčby. Nijak si nedělal hlavu s tím, že s klukem se nikam dál nedostal a teď to spěje právě k tomu "dál", nebyl přece ufňukaná romantická patnáctka, aby myslel na to, jestli to bude bolet. Na chvilku se odtáhl a nechal sourozence si lehnout, aby měl dobrý výhled. "Necháš mě… něco zkusit?" zeptal se trochu nejistě.
.
Itachi si nebyl jistý, co přesně má Sasuke na mysli, ale jestli to chtěl tak klidně. "Můžeš." Uvolněně si lehl a sledoval bratra, k čemu se chystá. Měl pocit, že by dovolil všechno.
.
Sasuke si odběhl do koupelny. Tušil, k čemu se schyluje. Moc toho nevěděl, mohl jen odhadovat z toho, co slyšel a brát za své zkušenosti s dívkami. Nakonec našel, co hledal, totiž onen kouzelný gel, nad kondomy váhal, nebylo to potřeba a ani si nemyslel, že by měl nebo mohl přijít k nějaké nemoci, jen z toho pak nebyl takový nepořádek, ale zase věděl, že větší požitek je to bez něj. Tak se vrátil zpátky, rovnou zavřel dveře, aby sem nelezl Madara. Dáreček si položil na stolek vedle postele, hned při ruce. Když se naposledy viděli, ani jeden nebyl dost starý na provozování tak dospělé věci, po tom hrůzném zážitku se Itachi do toho asi moc nehrnul, bral to tedy jako poprvé pro oba, u Itachiho úplně, pro něj s klukem. V první řadě potřeboval partnera vzrušit k použití, vysvlékl ho a i sebe už jen od pasu dolů. Pořád bylo zvláštní takhle se dotýkat člena rodiny. Uvelebil se zase obkročmo a nejprve jen rukou ho začal uspokojovat.
.
Za dveřmi se ozvalo smutné Madarovo skuhrání, že on chce jít za nimi a vůbec se mu nelíbí, že ho k sobě nechtějí pustit. Tohle bylo pro něj velké zlo. On hrdý Madara, aby někam nesměl? Ještě zkoušel škrábat na dveře, ale taky nedocílil ničeho. Spokojil se tedy s mňoukáním a dával do něj všechnu svou nespokojenost.
"Máš pěkně majetnického kocoura," podotkl Itachi, když slyšel ten koncert. Oči mu zalétly k tubě na stolku. Nebyl už tak úplně jistý, že svolil. To ho Sasuke bude chtít… ošukat?
.
"Ignoruj to, za chvíli ho to unaví a půjde šmejdit jinam." Zachytil, kam se dívá a hned vycítil tu nejistotu. "Ohledně tohohle se neboj, nechám tě si užít se mnou, pro změnu."
.
To jako, že se Sasuke nechá ošukat? Tohle ani v nejmenším nečekal. "Sasuke, nemusíš… nemusíš to dělat, jestli nechceš." Dával mu tak najevo, že se nemusí přemáhat, ale na druhou stranu, kdyby… kdyby opravdu mohl zasunout.
.
"To je pravda, nemusím. Ale já chci, tak kušuj." S dobrým pocitem cítil, jak mu péče není lhostejná, šlo to zvolna a tak se ještě posunul níž a ruku nahradil ústy, už předtím to párkrát zkoušel v rámci experimentu.
.
Itachi si skousl ret, jak se jeho ztopoření dostalo vlhké a horké péče. Sasuke se učil rychle a pokaždé to bylo čím dál lepší. Zvedl se na loktech, chtěl mít lepší výhled.
.
Sasuke to však neplánoval dodělat, mohli si sice střihnout víc čísel, ale na víc než jedno za večer se zatím necítil, to možná až bude mít víc zkušeností, až oba budou mít. Postupně, jak si přivykal mít v ústech cizí těleso takové velikosti, si do nich zasouval větší část, ale musel se co chvíli nadechnout a dát čas na zvyknutí svým reflexům.
.
Dlouhovlasý Uchiha si užíval všechny výhody orálního sexu. Bylo to nadpozemské. Moc se mu to líbilo a dával Sasukemu najevo, jak se mu to líbí. Vzdychal jedna radost. Skoro by si přál, aby to Sasukeho dotáhl do konce.
.
Když už to stačilo, mladší Uchiha se odtáhl a podal si gel. "Nemusí ti to být líto, snad tohle bude lepší." Otevřel to a tázavě se na bratra podíval. "Chceš sám nebo mám já?"
.
Itachi nad tím zapřemýšlel. Nikdy to nedělal, ale zase to bylo něco nového, co by mohl zkusit. "Zkusím to, ale nemám s tím žádné zkušenosti… tedy aspoň z té druhé strany…" Na chvíli se odmlčel. Občas když si ho brali, tak se zabývali i přípravou, ale ta byla jen velice rychlá a sloužila jen k promazání.
.
"Postupně přidávej prsty, když se ti bude zdát, že už můžeš, řeknu ti, jestli už to stačí." Sasuke úmyslně přešel ten náznak nepěkného vzpomínání na minulost. Bude lepší, když takhle zůstanou, Itachi si přeci jen byl méně jistý než on sám, tak to radši trochu zkoriguje.
.
"Dobře, budu se snažit." Nechal Sasukeho lehnout na znak a roztáhnout nohy o sebe. Naskytl se mu velmi zajímavý pohled. Vymáčkl si na prsty průsvitný chladný gel a zamířil s nimi k Sasukeho dosud nedotčenému svěrači. Jemně, skoro až přepečlivě ho roztíral v okolí. Měl v paměti, jak je to nepříjemné, když se to dělá hrubě.
.
"Nemusíš se mnou zase zacházet jako se skleněnou panenkou." Studilo to a vůbec ten pocit byl nepříjemný, instinkt velel dát nohy k sobě, aby byl mimo ohrožení. Ale vytrval.
.
"Ehm, jasně, já jen… nechtěl jsem…" vydechl, "vezmu to na vědomí." Přidal ještě jednu dávku gelu a opatrně zatlačil na kruhový sval jedním prstem. Díky vlhkosti hladce vklouzl dovnitř.
.
Mladší tmavovlásek se zamračil nad tím nepříjemným pocitem a ne zrovna jemně si skousl ret, nebolelo to, jen prostě nebyl zvyklý, aby se tudy něco strkalo. Říkal si, že to není tak hrozné, co teprve víc prstů nebo to hlavní. Tak se co nejvíc uvolnil, aby překonal ten tlak z roztažení.
.
Itachi cítil, jak se křeč po chvíli povolila. Chvíli se činil jen jedním prstem, než přidal další a napodoboval stříhání nůžkami a postupně sval roztahoval. Přidal ještě další gel, aby všechno bylo krásně vlhké. "Už jsi připravený?"
.
Možná by to chtělo aspoň tři, ale Sasuke si řekl, že to prostě vydrží, nebyl přece žádná bačkora. "Můžeš," přisvědčil a duševně i fyzicky se připravil.
.
Itachi si potřel své vzrušení lubrikantem a chvíli se ještě dráždil. Během přípravy se mu nikdo nevěnoval. Jakmile byl tvrdý jedna radost, přisunul se k Sasukemu a špičkou se otřel o roztažený svěrač. "Kdyby to bylo nepříjemný tak, řekni a přestaneme." Nechtěl ho do ničeho nutit.
.
"Dobře." Kývl a na chvíli zavřel oči, než usoudil, že bude lepší se na Itachiho dívat, tak tmavými studánkami vyhledal ty jeho a natáhl se, když ho chtěl políbit, což taky udělal.
.
Dlouhovlasý Uchiha se ochotně poddal a během náruživého líbání se začal nořit do Sasukeho nitra. Nespěchal, šel na to pomalu, nemohl bratrovi udělat to, co mu v minulosti udělali ti bídáci.
.
Sasuke hned poznal, že je to horší, než jen prsty, i když si myslel, že je připravený. Zatím ty špatné pocity převládaly nad dobrými, ale věřil, že to přejde.
.
Itachi nechtěl, aby to brášku bolelo, ale asi to jinak nešlo. Ohleduplně a pomalu se do něj zasunul, až se jeho klín dotkl hýždí. Nechal Sasuke chvíli na přivyknutí, aby se uvolnil. Vzal jeho erekci do ruky a začal ho dráždit. Dokud nezasténá tak se nepohne.
.
Brzy se jeho přání splnilo, když slast z něčeho tak příjemného překonala to ostatní, Sasuke netrpělivě mroukl a pohnul se proti němu.
.
Itachi se pomalu rozpohyboval. Sasukeho útroby byly tak úzké, že musel notně vzdychat, jak projížděl jeho zadeček. V jeho žilách kolovala sama vášeň, tělo se mu začínalo perlit drobnými kapičkami potu. "Sasu…" Bylo to úžasné.
.
Takové to bylo? Cítit vlastní i partnerovu slast. K tomu byl ten dole, nic si neurčoval. Byl rád, že se to Itachimu líbí a zapomněl na ty špatné věci. Snažil se nebýt moc vášnivý, ale potřeboval nějakou oporu, tak ho nechtěně škrábl na zádech, když si toho všiml, lekl se. "P-promiň."
.
"Nic se nestalo-ahh Sasuke… ještě chvíli a…" Ani on se příliš nedokázal krotit, zvlášť když Sasuke pod ním sténal jedna radost. Nikdy by nevěřil, že sex mezi muži může být tak příjemný a vzrušující. Sklonil, vtiskl bratrovi polibek do vlhké kůže na krku a honil ho o sto šest.
.
Sasuke už ani nevnímal hranici bolesti a slasti, vycházel jeho pohybům naproti, už se na něj nevydržel dívat, jinak by to nesnesl, držel se zpátky, aby vydržel co nejvíc, ale i tak to přišlo, zatnul mu konečky prstů do ramen, natiskl se k bratrovi hrudí a s hlasitým stenem vyvrcholil.
.
Itachi uvnitř zřetelně cítil, jak se bratr udělal. Svaly okolo jeho roztouženého údu ho v křeči svíraly. "Sasuke!" Spolu s pár rychlými nutkavými přírazy do mladšího Uchihy vystříkl svou dávku semene. Nevydržel se zapírat o ruce a klesl na lokty. Namáhavě vydechoval a snažil se uklidnit.
.
Sasuke se chvíli vydýchával, což šlo těžko, i když se Itachi opíral o lokty, vzájemně si předávali teplo. Ale byl rád, že se sblížili a Itachi mu tolik důvěřoval.
.
Po chvilce se Itachi odtáhl a raději se přeptal: "Dobrý… nebolí to?" Kdyby ublížil jediné osobě, která v něho doufala a pomáhala mu, tak by ho to hodně mrzelo.
.
"Ne, zatím ne. Ale spíš zítra bude." Sasuke se krátce rozpačitě zasmál, ještě měl dětsky červené tváře a vlasy rozcuchané víc než jindy. "Je ti líp?"
.
Itachi se položil vedle něj na postel. "Je mi dobře jako nikdy." Přitáhl si bratra do náruče. Měl nutkavou potřebu ho obejmout. "Moc si cením všeho, cos pro mě udělal."
.
"To je dobře, taky jsem se hodně snažil," odvětil sebevědomě a s nádechem předstírané arogance. "Tak ať to na příštím sezení vypadá, jsi taková moje vizitka. Třeba bych tuhle léčbu časem mohl aplikovat plošně."
.
"Jakože bys šukal se svými pacienty? To by byl gól," uchechtl se Itachi té představě. Měl za to, že si Sasuke určitě dělal srandu. Ono spát s někým bez citů jen kvůli léčbě je něco úplně jiného než pomoct členu rodiny, někomu bez naděje.
.
"Hmm, no jo. Kdo ví, jestli by to vůbec pomohlo. Ale co mám napsat do práce? Že jsem tě přefiknul?" Vtrhnout sem kontrola, asi by se musel dobře vymluvit.
.
"Nevím, to záleží na tobě. Rozhodně by to bylo zajímavé u obhajoby, co by ti na to řekli." Nosem se zabořil do Sasukeho vlasů, ňufal je. Bráška teď po sexu voněl hodně přitažlivě. Navíc měl od dětství pořád pocit, že ho musí ochraňovat, i když tomu nebylo vůbec třeba.
.
"Když už se ví, že jsme jedna rodina, asi by se to komisi moc nelíbilo." Líbl Itachiho na tvář. "Dáme sprchu? Spolu?"
.
"Jestli ti to nebude vadit, tak se přidám rád." Itachi se zvedl a doprovodil Sasukeho do koupelny. Když šel za ním tak si všiml mezi jeho půlkami bělavého spermatu. Určitě se chtěl koupat hlavně kvůli tomu. Možná, že příště by se nemusel udělat dovnitř… on vážně uvažoval, že si to rozdají příště?
.
Sasuke váhal nad sprchou a koupelí, nakonec zvolil první možnost a zatáhl Itachiho do koutu, pustil vodu s takovou akorát teplotou a značně nepohodlně si začal vymývat nečistoty z intimních partií.
.
Itachi si vzal na starost jeho horní část a do jeho vlastní očisty mu nezasahoval. Na jazyku ho pálila jedna otázka ohledně nich dvou a jejich budoucího soužití. "Sasuke, jak… jak to s námi dál bude?" Jemu samému se příliš nechtělo opustit bezpečný přístav.
.
"Jak by? Samozřejmě tu zůstaneš, teda pokud si nechceš najít bydlení jinde." Nechal se od něj opečovávat, a když skončil se svojí očistou, chytil se Itachiho kolem krku a políbil ho na něj. "Nebo co myslíš?"
.
"Popravdě jsem si oddechl, že se mě nechceš zbavit. V tuto chvíli si život bez tebe nedokážu představit." Opětoval mu polibek a natiskl ho k sobě. Šmátrající rukou nahmatal kohoutek a vodu vypnul.
.
"V tuhle chvíli, ale co třeba za pár let? Nebudeš si chtít najít rodinu? Manželku, co by ti vařila a starala se o tebe jako o krále, a pár dětí, co budou s křikem pobíhat po domě?"
.
"To bych se mohl zeptat i já tebe. Přece jenom jsem ti tak najednou padl náhle a bez větších řečí. Určitě jsi přede mnou žil svůj život, měl své plány. Spíš ty bys měl mít hlavní slovo a já se podřídím." Voda na nich chládla a začínalo to být nepříjemné.
.
"Nikdy jsem neměl víc než známost na pár dní, nejsem ten typ." Vzhlédl k Itachimu a zadíval se mu do očí. "Nemám v plánu si nikoho najít. Potřebuješ mě."
.
"Přece si mě nemůžeš uvázat na novu jako železnou kouli až do konce života," namítl Itachi logicky, otevřel sprchový kout a vyšoupl je ven. Podal bráškovi osušku a sám uchvátil druhou.
.
"Teď chci, jsi mi bližší než abych zkoušel najít někoho, s kým prožít zbytek života. A vůbec, neřeš to." Sasuke ho čile přetáhl ručníkem a pořádně se usušil.
.
Itachi se tedy rozhodl, že už to nebude dál řešit a prozatím si bude užívat toho, co je mu poskytováno. Měl bratra rád a toužil s ním zůstat, co nejdéle to bude možné a pokusit se mu nějakým způsobem vrátit všechnu péči.

KONEC
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Amehiko Amehiko | E-mail | 16. června 2015 v 17:20 | Reagovat

Mám tenhle příběh moc ráda a je mi líto, že je konec :(

2 Sabaku no Naomi Sabaku no Naomi | 16. června 2015 v 18:38 | Reagovat

Je fajn, že Itachimu už nehrabe, ale připadá mi tak nějak zvláštní, už je v pohodě. Sasukeho léčba je evidentně účinná :3 . Ještě aby ji fakt neaplikoval i na ostatní pacienty :D . Sice mi to původně připadalo, že to bude Sasuita, ale když se Itachi tak změnil, tak je to takhle určitě lepší.
A moc se mi líbí slovo 'ňufal' . Takový rozkošný :D .

3 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 18. června 2015 v 17:04 | Reagovat

[1]:Konec jednou přijít musel :D
[2]:Ňufal je super slovo a běžně to dělá náš pes :D

4 Aki Aki | E-mail | Web | 24. června 2015 v 11:03 | Reagovat

Huf podľa mňa je obrovskú škoda, že poviedka nám už skončila, lebo som si ju veľmi zamilovala. Bude mi neskutočne chýbať ,ale dúfam ,že ešte niečo napíšeš spoločne so Shirayuki ,lebo vám to išlo perfektne. Ak mám zhodnotiť vyslovene iba tento dielik rada to urobím. Poviem to tak , že krajší koniec som si ani nemohla priať . Coby mohlo byť lepšie , ako na koniec poriadny sex? Podľa mňa ste to ani už lepšie zakončiť nemohli.

5 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 24. června 2015 v 12:36 | Reagovat

[4]:Děkujeme, že jsme tě tak potěšily. Se Shirayuki spisujeme shonenské SasuNaru, takže se můžeš těšit aspoň na tohle.

6 vettany2 vettany2 | 7. srpna 2015 v 23:55 | Reagovat

Naprostá nadhera! Moc jsem si tuhle povídku oblibola. Pokud mám být uprimna, tohle je první povidka, co mě za a rozplakala a za b zasáhla hluboko do srdce svojí procítěností a jemným humorem. Moc jsem si ji užila!!! Arigato gozaimasu za tak překrásnou povídku!!! :-D

7 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 7. srpna 2015 v 23:58 | Reagovat

[6]:Děkuji za tvoje ohodnocení. Těší mě, že  se ti povídka líbila a dokázal v tobě probudit tak silné emoce.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.