Získat srdce lva XIII. - Erotické jiskření

18. června 2015 v 7:01 | Ivanitko + Smajli |  Získat srdce Lva 2
Voda a měsíček přímo svádí k erotickým hrátkám ve vodě. Shisui neodolá a využije jejich příhodné chvilky po svém. Oblažuje Sasukeho potápěčským způsobem.


Sasuke se původně bránil, až takovéhle intimnosti se mu zdály jako příliš velké riziko, co kdyby je někdo doopravdy přistihl. Bratránkovy činy byly ale příliš rajcovní, než aby se jim dokázal doopravdy vzpírat. Jeho odpor pomalu slábl, úměrně s tím, jak se mu do krve vyplavovaly hormony.
.
Cítil, jak se proti jeho noze začíná vzdouvat Sasukeho mužství. Nedokázal odolat a rukou mu sáhl do rozkroku. Prsty obemkl štíhlý penis a začal mladíka ukájet. Pěknými pravidelnými pohyby, voda klouzavý dotyk usnadňovala. Rty sjel na hebkou kůži krku, kde se bratránka lehce dotýkal a horkým dechem vytvářel cestičku od spodní čelisti až po klíční kost.
.
Sasuke tiše zavzdychal: "Shisuii… co to děláš… přestaň, někdo nás uvidí…" Jeho protesty byly ale omezeny pouze na nepříliš souvislý verbální projev, protože k tomu, aby odtáhl bratrancovu ruku ze svého klína, se zkrátka odhodlat nemohl. Naopak, podvědomě se začal lehce vybízet pánví proti jeho dlani, která v něm vyvolávala tak příjemné pocity. Svýma vlastníma rukama pak přejížděl po silných pažích staršího Uchihy, po jeho ramenou, žebrech a bocích. Dech se mu zrychlil a donutil jeho hruď zdvihat se rychlými mělkými nádechy.
.
"Všichni spí. Uvolni se, není třeba si s tím lámat hlavu," zašeptal a dál se věnoval dosavadní činnosti s intenzivnějším zapálením. Neodpustil si, aby svou nenechavou rukou nesjel na Sasuke bedra a odtud pomaloučku, nenápadně na jeho zadek, kde se až podezřele ochomýtal okolo lákavé rýhy, místu tak zapovězenému, až to bolelo.
.
Sasuke raději všechny myšlenky na to, co by následovalo, kdyby je někdo nachytal, odsunul stranou. Nebylo to zas až tak těžké, protože bylo snazší si bez starostí užívat Shisuiovu péči. Měl v plánu mu ji náležitě oplatit, takže se bez okolků přemístil svojí vlastní pravačkou do bratrancova rozkroku a stiskl v dlani jeho úd. Několikrát dráždivě pomalu stáhnul předkožku a promnul citlivý žalud, než nasadil rytmické tempo honění.
.
Shisui se neomylně přesunoval k Sasukeho oušku, aby mu do něj zašeptal několik slůvek. "Sasuke, jsi jako hříšné ovoce," zabroukal a zároveň prstem přejel po rýze mezi půlkami. Ne nijak výrazně, ale dostatečně intenzivně. Opájel se celou situací, ve které se ocitl, a pilně vycházel vstříc bratránkově pravačce.
.
Sasuke sebou skoro až cukl, jak vzrušivý impuls vyslal ten Shisuiův horký dech v oblasti jeho silné erotogenní zóny do celého jeho těla. Chtěl bratránkovi oplatit nějakou podobně smyslnou lichotkou, ale z úst se mu navzdory veškeré snaze vydralo jen zasténání, které, ač nepříliš hlasité, se ztichlou zahradou rozlehlo více než za dne.
.
"Sasuke, pomiluj se se mnou," hlesl se silným podtónem nadrženosti. Olízl bratránkovi ucho, aby ho trochu navnadil k jistým počinům, které ještě díky vlastnímu odmítání nemohl poznat. Nenechavá ruka se činila a prstem přejel přes jeho sevřený otvor. Opatrně prozkoumával intimní oblast mladého Uchihy.
.
Nepokrytá žádost vrátila Sasukeho omámenou mysl částečně do reality a jen díky laskání ouška neposlal Shisuie s jeho návrhem na nepěkné místo. Nemohl uvěřit, že tohle téma zase vytáhl. Teda vlastně mohl, romantická atmosféra navozená letní nocí a dobrodružstvím přímo sváděla k tomu lidskému spojení, nejstarší milostné hře. Ale vždyť přece musel předem vědět, jak bude znít odpověď! Sasuke se těsněji přitiskl ke svému bratranci, aby tak unikl šmátravým dotekům v zapovězené oblasti, a zároveň stiskl obě polokoule kulatého pozadí, aby mu znemožnil přístup mezi ně.
.
Shisui okamžitě zaznamenal negativní reakci a byl nucen ruku stáhnout, i tak ji ponechal na lákavých polokoulích a mazlil se s nimi. "Sasuke, já tě mám moc rád a sex s tebou je pro mě vyjádřením naší lásky. Neodmítej mě, prosím," vroucně zašeptal a dál rty oždiboval kůži v okolí ušního boltce. Po odmítnutí v minulosti, moc dobře věděl, jak je toto téma mladíkovi nepříjemné.
.
"Já tě mám taky rád, Shisuii," ujistil ho Sasuke a nacházet se v jiné situaci, možná by se byl i sám divil, jak nenuceně a upřímně mu ta slova splynula ze rtů. Zaváhal, než pokračoval: "Ale… mně se prostě ta představa análního sexu hnus… ehm… nelíbí. To ale není nic proti tobě." Mazlivě se ke svému milenci přimknul a důvěrně se o něj otřel jako kočka. Jednou rukou ho objal kolem pasu a druhou sklouznul z jeho tvrdého ztopoření níže, aby mohl promasírovat jeho varlata.
.
Sasukeho péče v klíně mu nenechávala příliš prostoru na přemýšlení, musel se hodně přemáhat, aby se dokázal soustředit na stvoření jedné věty. "Sasuke, není to nic, co by se ti mělo protivit. Prosím, dej tomu šanci. Nikdy bych tě nenutil do ničeho nebezpečného či nepříjemného. No ták… Sasuke." Nepřestával ho opečovávat snad v naději, že se nakonec podvolí.
.
Mladší Uchiha se postavil na špičky a něžně Shisuie políbil na rty, bez použití jazyka, čistě jen hebce a důvěrně. "Promiň," zašeptal poté tichounce a jeho hlas zněl snad i malinko omluvně, což se při těch předchozích příležitostech nestávalo, "na sex si asi budeš muset najít někoho jiného." Vrátil se neposednými prsty opět k bratránkově erekci a poškádlil uzdičku, přičemž jazykem objel kontury jeho rtů.
.
"Hmm, to bys chtěl, abych tě podváděl?" odfrkl si Shisui a znělo to lehce uraženě. "Máš snad pocit, že bych to dokázal… nebo ty bys snad chtěl, abych si šel zašukat s někým jiným?" Sasukeho kdysi dřív vyzval, aby si našel někoho na vybití sexuální energie, ale pro něho to naprosto nepřicházelo v úvahu. Miloval ho a tohle by nedokázal.
.
Sasuke se nad tím zamyslel. Ta představa se mu kupodivu nyní zamlouvala mnohem méně než tenkrát, když ji navrhl poprvé. Ani nevěděl, čím to bylo, ale nějak se mu nelíbila myšlenka, že by se měl Shisuie takhle dotýkat někdo jiný. Na druhou stranu: pokud to byl jediný způsob, jak mohl bratránek zasunout bez toho, aby to bylo do jeho zadku… "Nevím," přiznal popravdě, "jestli to se mnou vydržíš i bez sexu, tak ne, ale… nechci, aby ses… abys byl nějak frustrovaný. Nicméně taky nechci, abys mě ojel jako holku."
.
Shisui nad tou poslední větou jenom protočil oči. "Už zase máš pocit, že bych tě degradoval na holku?" Povzdechl si, čímž dost silně ofoukl Sasukeho tvář. "Už jsem ti přece vysvětloval, že tvoje mužnost tím neutrpí." Vytáhl ruku z vody a pohladil chlapce po líci. Kapky dopadaly na jeho kůži vykukující z bazénu.
.
Sasuke jenom pokrčil rameny. Popravdě ano, ten pocit prostě pořád měl, nechtěl to ale Shisuiovi vykládat, když vypadal, že už ho to nebaví poslouchat. Nebylo to snadné, když jeho protějšek nechápal jeho postoj, Shisui v tom zřejmě nic špatného neviděl. Tedy… ne že by bylo na sexu jako takovém něco špatného, jenom prostě měl fobii z toho, že by mu měl Shisui strčit péro do zadku.
.
Starší Uchiha nechal přesvědčování na vhodnější chvíli. Asi to nebyl dobrý nápad s tím začínat, protože když si vzpomněl, jak Sasuke nahlas křičel, když ho prstil, tak by sexem určitě někoho vzbudili. "Ty si hrozné zlobidlo," řekl škádlivě. Vyprostil se z mladíkova sevření. Ze srandy se nadechl a potopil pod hladinu, kde pojmul penis mladšího Uchihy do úst.
.
Sasuke napůl vykřikl slastí, napůl se zasmál. Bylo tak neobyčejně zvláštní cítit Shisuiova horká ústa plná vody, jak se obemykají kolem jeho tvrdého penisu, bylo mu ale jasné, že takhle by to asi nešlo. Byl docela zvědavý, jak dlouho to Shisui pod hladinou vydrží, ostatně kvůli chlóru nejspíš musel mít i zavřené oči. Tipoval, že mu dech dojde tak po třiceti vteřinách. Při činnosti, jako byla tahle, se jeho zásoby kyslíku musely spotřebovat rychle.
.
Přesně, jak Sasuke odhadl, ani ne za půl minuty se Shisuiova střapatá mokrá hlava objevila venku. Otřel si obličej a rukama stáhl přebytek vody z vlasů, takže mu trochu slezly dozadu. "Kdybych měl žábry, tak bych ti ukázal věci…" Významně se na mladíka podíval a chytil ho pevně pod zadkem a vyhodil ho na okraj bazénu. Měl krásný přístup k Sasukeho erekci, kterou nezbedně objel jazykem. "Budeš muset být potichoučku nebo ti někdo udělá na zadku pěkná jelita."
.
Sasuke zalapal po dechu a přitiskl si dlaň na ústa. Částečně zastřeným a částečně zděšeným pohledem mrskl po svém bratranci a nepatrně se zachvěl. To snad nemyslel vážně! "Shisuii, ne… nedělej mi to… pusou. Já… já bych se nedokázal…" Kousnul se do rtu. Jak mu měl, sakra, říct, že umí tak dobře kouřit, že ho to nutí pokaždé nahlas sténat? Kdyby s tím opravdu teď začal, musel by se zatraceně přemáhat, aby udržel svoje hlasové projevy na uzdě. Kdo ví, zda by to vůbec svedl.
.
"Co bys nedokázal?" Schválně ho popichoval, aby se vyjádřil. Věděl moc dobře, co má na mysli, ale chtěl to prostě slyšet. Dál ho v klíně nezávazně lechtal jazykem a způsoboval mu šimrající pocity. Byl provokatér každým coulem a nestyděl se za to, byla to součást jeho povahy, kterou se nikdy nesnažil zkrotit.
.
"Ghh…" procedil Sasuke mezi zuby a snažil se zůstat nepohnutě, ačkoliv ho ty impulsy rozkoše nutily vycházet Shisuiovi vstříc. "Já bych… nedokázal… bejt zticha," vypravil ze sebe nakonec se sebezapřením, třebaže ho to stálo značné úsilí. Komu by se taky chtělo přiznávat, že nedokáže ovládnout reakce svého těla? Jenže Shisui to prostě tak zatraceně uměl…
.
"Tak já ti pomůžu, aby tě nebylo slyšet, a použiji k tomu velice jednoduchou věc." Měl velice elegantní řešení. Donutil Sasukeho pošoupnout se od kraje a vyšvihl k němu a povalil ho na chladné dláždění okolo bazénu. Přitiskl svá ústa k jeho, aby utlumil každý jeho výkřik a vzal obě jejich erekce do ruky.
.
"Umm…" zavrněl Sasuke do Shisuiovy pusy, tohle řešení se mu docela zamlouvalo. Zavřel oči a soustředil se čistě jen na tělesnou stránku svojí osobnosti, která si každý bratrancův dotek neskutečně užívala. Bylo tak hříšné a smyslné dělat tyhle věcičky o půl jedné v noci na zahradě. Nutilo ho to zalykat se slastí a putovat svými dlaněmi po těle staršího Uchihy.
.
Shisui se s tím moc nepáral. Nechtěl se povalovat v indiskrétní pozici u bazénu déle, než bylo nutné a taky byl dost vzrušen. Majetnicky propátrával Sasukeho dutinu ústní, kde spolu s druhým jazykem prováděl vášnivý tanec, a užíval si horké ruce bloudící po jeho mokré kůži. V trestajícím tempu zpracovával obě jejich přirození.
.
Sasuke sténal a vzdychal, což naštěstí Shisuiova teplá vlhká jeskyňka dost úspěšně tlumila. Chutnala po chlóru, který mu tam utkvěl z předchozí bazénové akce, nebylo to ale nijak nepříjemné, navíc šlo hlavně o ten fyzický kontakt. Sasuke nepotřeboval dlouhou stimulaci, sám si dobře uvědomoval, že není čas na nějaké dlouhé sexování. Popustil tedy zcela uzdu svým pudům a soustředil se jenom na prožitek, který mu Shisuiova obratná dlaň přinášela. Poměrně brzy ucítil naléhavé pnutí ve slabinách a vlivem nadcházejícího orgasmu se mu tep snad ještě o něco zrychlil.
.
Shisui se musel držet, aby neopustil Sasukeho ústa, protože to, co dělali, bylo tak živelné a neskutečné… Rychlovka pod presem. Chlapec se pod ním kroutil jako žížala a on sám si myslel, že se udělá jen z toho pocitu, že je může v této pozici kdokoliv nachytat. Rukou kmital v rychlém sledu v jejich slabinách. Vrchol byl tak blízko, prozřetelně tedy vytlačil Sasukeho jazyk ze své pusy, aby ho nekousl, ale dál svými rty tlumil jeho vzdechy.
.
Sasuke se nijak nesnažil vyvrcholení oddálit, aby si ho mohl déle užívat, celou svou myslí se soustředil na tu jednoduchou potřebu, která s každým dalším pohybem Shisuiovy dlaně měla dosáhnout uspokojení. Když to na něj přišlo, nevědomky se prohnul do oblouku proti bratrancovu tělu a zasténal tak hlasitě, že ten zvuk, ač tlumený Shisuiovou ústní dutinou, částečně pronikl i do okolí. Jeho horké sperma se rozlilo mezi jejich slabinami a mladší Uchiha se uvolnil.
.
Shisui cítil, jak se mu na kůži rozstříklo horké vlhko. Pár tahy dokonal své dílo. Těžce vydýchával svůj prožitek a přerušil jejich spojení. Nebylo už třeba, aby Sasukeho tišil. Opřel se o obě ruce a prohlížel si bratránkovu měsícem ozářenou tvář. Vypadal jako anděl. "Doufám, že tě nikdo neslyšel," poznamenal s veselým úšklebkem.
.
Mladší Uchiha se začervenal, trochu se styděl za ty svoje ne zrovna tiché projevy. "Taky doufám," zamumlal zahanbeně a uhnul očima. Kromě těchto nepříjemných pocitů se však po prožitém orgasmu cítil skvěle. Měl dojem, že každé další sexuální sblížení s Shisuiem bylo lepší a lepší, jako by… jako by se na sebe tak nějak naladili či co.
.
"Nebezpečné věci jsou vzrušující. Kdy si dáme opáčko?" zeptal se rozverně. Nechtěl je přivést k prozrazení, ale byl zvědav co na to Sasuke řekne. Čistou rukou mu přejel po líci, která měla porcelánový nádech a jemnou růž, jejíž barva zanikala v temnotě noci. Až teď mu začínala po holých zádech přebíhat husina. Jak vyhasínal žár vzrušení, dostaly se ke slovu obyčejné tělesné funkce a ty hlásily, že je jim zima.
.
Sasuke na svého bratrance vytřeštil svá tmavá kukadla. To jako myslel vážně?! "Nedáme," ujistil ho mírně otřeseně, načež mu došlo, že tak, jak to řekl, to možná vyznělo trochu moc odmítavě, takže přivřel oči do lehce svádivého mhouření a zavrněl: "Příště si tě chci vychutnat v… řekněme… měkčím prostředí." Popravdě ležet na tvrdém vybetonovaném plácku okolo bazénu nebylo úplně nejpohodlnější, obzvlášť když se k němu Shisuiovo tělo tak vehementně tisklo.
.
"Tak jo, ať nežeru. Příště tě poponesu na trávu. To by to mohlo stačit," ušklíbl se, "nebo si to chceš příště rozdat ve vodě?" Zvedl se do sedu, aby na chlapci neležel. Budou si muset omýt ejakulát s pokožky. Rozhlédl se po zahradě a jako nejtišší forma k získání vody se zdála být zahradní konev. Jen ať je v ní voda.
.
"Leda ve sprše," zazubil se Sasuke a vystopoval směr jeho pohledu. "Zbytečný, mamka večer zalejvala záhony, pochybuju, že tam nějaká voda bude." Namísto alternativního způsobu očisty mladší chlapec jednoduše nabral do hrsti vodu z bazénu, smyl mléčně mazlavé stříkance v oblasti svých slabin a potřísněné prsty jednoduše otřel do trávy.
.
Shisui ho napodobil. Škoda, mohli si udělat venkovní sprchu. Ze zahradního sušáku vzal dvě osušky, které tam byly od jejich minulého koupání, a jednu podal Sasukemu. Otřel kapky chladnoucí vody a trochu se podrbal na hlavě, aby neměl mokrý polštář, až půjde spát. "Nejraději bych se teď nasáčkoval k tobě do postele."
.
Sasuke se pečlivě osušil, načež na sebe natáhl spodní prádlo, ve kterém spal. Vlasy měl naštěstí kromě těch nejspodnějších celkem suché. Během oblékání úkosem zašilhal po svém bratranci a mírně se pousmál: "Co ti brání? Itachi je pryč, takže ten se tvojí nepřítomnosti v posteli divit nebude. A když stihneš ráno nebo během noci zmizet dřív, než vstanou naši, nevznikne žádný problém."
.
"Vážně? A ty bys mě chtěl? Protože tě budu v posteli omezovat, přece jen ji nemáš nafukovací," uculil se při tak krásné a lákavé představě. Chvíli hledal vlastní trenýrky, které se díky jeho rychlosti vysvlékání zatoulaly za blízký keřík. Vítězně je vytáhl na světlo měsíční a oblékl na sebe.
.
"Nooo…" protáhnul Sasuke rádoby přemítavě, i když mu cukaly koutky, jak se snažil, aby nevyprskl smíchy, "tak jako… vetřelce v posteli jsem snad ještě nikdy neměl, když nepočítám to přespávání Itachiho v dětství, ale pokud vyloženě nechrápeš jako taťka, tak to snad nějak přetrpím." Vypláznul na Shisuie jazyk a zamířil zpátky do domu.
.
"Chrápat! Ty jeden!" rozeběhl se za ním a rozverně ho chytil paží okolo krku. "Copak vypadám jako vetřelec. Jsem si nevšiml, že by mi někde trčely nějaké tesáky," dořekl tiše, protože stáli před hlavními dveřmi a v domě už museli našlapovat tiše jako myšky. Za okamžik byli u Sasukeho v pokoji.
.
"No, tesáky přímo ne, ale když na to přijde, tak umíš taky celkem slušně kousat," zašklebil se nejmladší Uchiha na bratránka, když se za nimi s téměř nehlesným klapnutím zavřely dveře. Mladík několika kroky přešel do své postýlky, která už bohužel stačila vychladnout za tu dobu, co byl pryč, a rychle se zavrtal pod peřinu.
.
Shisui se dlouho nerozmýšlel a nadzvedl cíp deky a vklouzl pod ni. Postel byla pro jednoho člověka, proto se přitiskl ke svému koťátku. Jednu ruku si složil pod hlavou a druhou objal Sasukeho okolo pasu a přivinul ho víc k sobě. Pod nosem ho lechtaly mladíkovy havraní vlasy.
.
Sasuke se ke staršímu Uchihovi celkem ochotně přitulil. Už dávno minuly doby, kdy měl z jejich tělesného kontaktu strach, naopak, teď si to užíval. Shisuiova teplá náruč mu dávala pocit bezpečí a jeho pevné mužné tělo bylo příjemné, jak se proti němu tisklo. Zabořil mu tvář kamsi mezi krk a rameno a zhluboka dýchal kombinaci chlóru a Shisuiovy vůně.
.
Starší Uchiha se plně poddal situaci. S něžností i neústupnou pevností držel mladíka a cítil na kůži jeho pravidelné výdechy. Vlastní tep i dech se mu zklidnily a zanedlouho mu na oční víčka začala sedat hebká temnota spánku. Neodporoval a i nadále setrvával v pozici, ve které usnul.
.
Sasuke zvlnil rty, když zaznamenal, jak se Shisui ve spánku uvolnil. Zůstal u něho mazlivě přivinutý, pokud to bratránkovi nevadilo, nebyl důvod se od něj odtahovat, ostatně to bylo fajn, takhle u něj ležet… doufal jen, že se ráno vzbudí dřív, než je někdo stačí zkontrolovat, i když jeho rodiče to nikdy moc nedělali. Spokojeně zanedlouho usnul také.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.