Získat srdce lva XIV. - Neočekávaný příchod

25. června 2015 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  Získat srdce Lva 2
Shisui si užívá příjemné ráno se svým milým, když jsou málem prozrazeni. Naštěstí to ustojí a můžou si vychutnat příjemné lenošení a plánování aktivit na volný čas.


Do ranního vstávání zbývalo několik hodin, které v cuku letu uběhly. Není se také čemu divit, když konečně měli možnost si užít spolu, aniž by jim hrozilo větší nebezpečí. Spánek s láskou v náručí byl asi velmi příjemný, Shisuie neprobudil ani zesílený svit z venku a ani šramocení v dolním patře.
.
Sasuke tentokrát procitnul jako první, což bylo dost nevídané, vzhledem k tomu, jak měl rád spánek. Ještě napůl omámený se zavrtěl a v první chvíli byl z přítomnosti cizího člověka ve své posteli trochu zmatený, než se mu vybavily noční události. Pousmál se, a přestože se mu nejvíc ze všeho chtělo setrvat takto ještě aspoň pár hodin, po nějaké době pozorování spícího Shisuie jemně zatřásl s jeho ramenem. "Vstávej, brouku!" pravil tlumeně, ale naléhavě, "už je ráno, musíš zmizet, někdo by mohl přijít."
.
Shisui se zavrtěl a trochu se přikrčil. Od Sasukeho hrudi se ozvalo: "Ale mně se nikam vůbec nechce, moc krásně se mi s tebou leží a navíc hřeješ jako kamínka." Se zavřenýma očima dál setrvával v poloembryonální poloze, i když moc dobře věděl, že se brzy bude muset hnout.
.
"Mám ti vyložit, co by tě čekalo, kdyby nás někdo našel?" vyhrožoval Sasuke, aby ho dostal nohama na zem. "Mamka by z toho byla na prášky, taťka by zabil mě a Itachi by zabil tebe. Nebo by nás oba šoupli do basy. To bys chtěl?" Popravdě to nebyly moc vyhlídky, nad kterými by se mu chtělo uvažovat.
.
Starší Uchiha si hluboce povzdechnul. "Asi by to bylo dost bolestivé, co? Tak když to jinak nejde, tak já se přemístím." Neochotně se začal soukat z příjemného tepla pod peřinou ven. Ještě se sklonil a věnoval Sasukemu krátkou pusu. S rozmrzelostí se postavil na studenou podlahu. Při cestě ke dveřím se mu zdálo, že slyší kroky po schodech nahoru. Jeho hrůza dosáhla vrcholu, když Mikoto tiše zaklepala na dveře. Blesku rychle se vtiskl za otvírané dveře a napětím ani nedýchal.
.
Sasuke nestačil pořádně zakrýt svůj úlek, když se jeho matka objevila na prahu. Musel se hodně přemáhat, aby očima pořád nesklouzával na to leštěné tmavé dřevo, za kterým se starší muž schovával. Snažil se honem rychle přetransformovat provinilý výraz do neutrálního, což se mu stejně docela nepovedlo.
"Ahoj zlatíčko, už jsi vzhůru?" optala se celkem zbytečně Mikoto a tváří jí přeběhl mateřský úsměv, "přišla jsem ti jenom říct, že jedeme s tatínkem nakoupit, tak abyste nás s Shisuiem nehledali. Snídani máte na stole, tak se hlavně najezte. Řekni to i svému bratranci, až vstane, ano?"
"J-jasně," přikývl Sasuke přes to sucho, které se mu utvořilo v ústech.
"Není ti nic?" všimla si Mikoto jeho podivného křečovitého zvlnění rtů.
"Ne, nic," ujistil ji rychle mladší syn.
Tmavovláska si ho chvilku pozorně prohlížela, ale nakonec jenom utrousila: "Dobře. Tak my jedem. Vrátíme se tak za hodinku nebo za dvě."
.
Sotva se zavřely dveře a bylo slyšet vzdalující se zvuk kroků místností, ozvalo se dvojité oddechnutí. "To bylo o fous, nenapadlo mě, že by teta mohla být po ránu tak akční… no po ránu," koukl na budík, "už bude devět. Asi jsem trošku zaspal. Příště si natáhnu budíka." Dole se ozvalo typické bouchnutí vchodových dveří.
.
Sasuke se v jen napůl hraném dramatickém gestu chytil za srdce, které mu splašeně tlouklo. "Tak tohle," vypravil ze sebe lehce otřeseně, "tohle už nikdy." Měli víc štěstí než rozumu. Sasuke se vyhrabal z postele a pouze v trenýrkách nenápadně vykouknul ze svého okna na příjezdovou cestu. "Odjíždějí," konstatoval, když k nim zvenku dolehl zvuk vrnícího motoru Fugakuova Fordu Focus.
.
Shisui přešel za Sasukem, přitiskl se k jeho zádům a sevřel v náruči. Viděl jen obrysová světla vzdalujícího se auta. "Máme hodinku čas. Co ji takhle promrhat válením se v posteli? Já nejsem proti," zavrněl mu těsně u ouška a rty se letmo dotkl sametové kůže na krku.
.
Shisuiův teplý dech na ušním boltci způsobil, že se Sasuke neznatelně zachvěl. Původně chtěl odmítnout. Co kdyby se zase konalo nějaké nepříjemné překvapení? Třeba by se Itachi vrátil nečekaně z raftu. Ale pak si řekl, že není třeba hledat všude problémy. Nakonec… nebyl proti. Lenošení po ránu byla jedna z jeho oblíbených činností, natož s někým, s kým se cítil tak hezky. "Mmm, to není špatnej nápad," připustil tedy nahlas a trochu provokativně se o něj dozadu otřel.
.
Sevřel Sasukeho silněji svými pažemi a pomalu začal couvat k posteli. Pustil mladíka, aby ho hned vzápětí mohl povalit do ještě teplých peřin. Přehodil přes ně pokrývku a rukou vklouzl pod ni, aby se prsty mohl pokochat bratránkovou hebkou kůží. Sjel na bedra a zatlačil směrem k sobě. Sám se přisunul a prohlížel si Sasukeho tmavé, hluboké oči.
.
Sasuke se nechal objímat a upřeně Shisuiovi opětoval oční kontakt. Tak trochu přemýšlel o jejich vztahu. Sotva kdy by si tenkrát před čtvrt rokem v nemocnici pomyslel, že se někdy dostanou do takovéhleho stadia. Tenkrát měl za to, že Shisuiovy city jsou možná silné, ale povrchní. Byl si jistý tím, že časem odezní. Původní plán zahrnoval někdy v této době definitivní rozchod. Ostatně, Shisui už se zdál psychicky naprosto v pořádku, překonal ztrátu otce a byl to zase ten starý dobrý a veselý mladík jako dříve. Teď by byl ideální čas toho všeho nechat. Jenže… tak nějak se k tomu nedokázal přimět. Měl Shisuie rád a rád s ním trávil čas… mnoha způsoby. Byl to oddaný a milující partner, měl smysl pro humor a vždycky se měli o čem bavit. Byl sice lajdák a flákač, ale nechyběla mu bystrost a jistá inteligence. Co víc by si od svého partnera mohl přát? Jasně, ženské pohlaví a pokrevní nepříbuznost… Ale když se to vzalo kolem a kolem, nebyly sexuální hrátky s klukem vážně lepší než s holkou? Takové… živočišnější? A krom toho měl dojem, že možná… někde v hloubi duše… se jeho vlastní city k bratranci proměnily. V daleko pevnější pouto. V lásku.
~~~
Čas plynul a hodiny s nemilosrdnou pravidelností odtikávaly zbytek času. Intimní chvilka se krátila, jak se Shisui přesvědčil při pohledu na časomíru. Velice neochotně ze sebe pozvedl Sasukeho, aby se mohl dostat ven. "Měli bychom vstávat a dojít si pro tu snídani, když už se s ní teta dělala." Sedl si na okraj lůžka a očima plnýma něhy pozoroval rozvaleného mladíka, i když se jal vstávat, tak k odchodu se příliš neměl.
.
"Mmm…" přisvědčil Sasuke a zívl na plnou pusu. Nerad se vzdával vyhřátého pelechu a hlavně teplého Shisuiova těla, ale usoudil, že má jeho bratranec pravdu. Mamka by se divila, kdyby nechali snídani netknutou, a možná by se jí to i dotklo. Ačkoliv, kdo ví, na rozdíl od jejich otce měla vždycky pochopení pro jejich momentální vrtochy a potřeby. Sasuke se tedy vyškrábal na nohy a ze šatníku vyhrabal nějaké oblečení. Nehledě na přítomnost svého bratrance ze sebe beze studu stáhnul spací trenky a začal se převlékat.
.
Shisui s donucením odvrátil pohled od lákavého pozadí, které bratránek tak nestydatě vystavoval. Kdyby nebyli v situaci, jaké byli, tak by si Sasuke už příště takové nevinné převlékání před Shisuiem odpustil. Raději se tedy sebral a urychleně odešel, aby neudělal něco, co by je zdrželo ještě víc.
.
Sasuke na sebe hodil černé boxerky, šedivé kraťasy a tmavé tričko s kočičím potiskem. Ponožky považoval za zbytečnost, v létě chodil po domě jednoduše bosky. S koupelnou a s ní spojenou hygienou se rozhodl počkat po snídani, čištění zubů bude mít stejně větší efekt až po jídle. Bez dalšího okolkování pak zamířil z pokoje po schodech do přízemí, kde už v kuchyni čekal velký talíř s horou ještě stále vlažných zapečených toustů a kotel čaje.
.
Shisui se zdržel s oblékáním, protože nemohl najít tričko ze včerejšího dne. Potom si ho rychle přetáhl přes hlavu, opačně. Takže vysvléct a znovu. Po nakouknutí do Sasukeho pokoje zaznamenal prázdno, tudíž bratránek už musel být dole. Seběhl hlučně schody a zabral místo naproti mladíkovi, který se s chutí pustil do výtečné snídaně. "Myslíš, že dneska bude zase pařák?"
.
"Nepochybuju o tom," zamumlal Sasuke s plnou pusou. Včera si na internetu všiml předpovědi počasí, která slibovala do konce prázdnin stálá vedra, maximálně s občasnou bouřkou. Letošní léto se opravdu vyvedlo, ale ne že by mu to zas až tak vadilo. Radši trpěl horkem než zimou. "Mohli bychom se projít," navrhl pak mladší Uchiha, kterému se nechtělo sedět doma, ale na sportování zase vysoké teploty nebyly moc dobré, "třeba do lesa, tam je stín a chládek."
.
"To není vůbec špatný nápad. Vezmeme si košík, třeba narazíme i na nějaké hřiby… Teta by nám pak mohla udělat smaženici, teda pokud bychom jich donesli dost, aby vůbec měla z čeho vařit. Mňam," rozplýval se starší Uchiha nad kouzelnou představou obrovské kupy hub. "Doufám, že narazíme na nějakou bedlu," nadšeně polemizoval nad tím, co všechno můžou najít a sníst.
.
Sasuke se neubránil pobavenému vyprsknutí. On sám jako jediný vyvrhel z rodiny houby nejedl, nechutnaly mu. Ale docela rád je sbíral, byly to fajn příležitosti procvičit bystrost očí. Na rozdíl od bratránka si tedy moc velké naděje nedělal, na houby nebylo to správné počasí, ale neměl nic proti tomu, aby to šli zkusit. Aspoň si tu procházku trochu zpestří. "Dobře, vysprchuju se a můžeme vyrazit," pokrčil rameny, dopil zbytek čaje a omyl v dřezu použité nádobí.
.
"Jasně, utíkej," zahuhlal mezi dvěma sousty posledního toustu. V duchu se mazlil s myšlenkou houbového řízku, houbové omáčky a houbové smaženice. Miloval tento produkt lesa na všechny způsoby. Uklidil po sobě a vyšel do patra. Sasuke už se sprchoval, jak poznal podle šumění vody. On sám to měl v plánu až večer, jedině… mohl by se kouknout, jestli se neutopil. Neklepal a tiše vešel do koupelny. Mladý Uchiha si přes hluk sprchy nevšiml, že ho navštívil někdo cizí. Shisui se chvíli kochal jeho mladým a krásným tělem, které si užívalo příjemný dotyk vody. Svlékl se a natáhl ruku, aby se jemně dotkl mladíka. "Máš tu volno?"
.
Sasuke si se zavřenýma vychutnával mokrou hydromasážní náruč křišťálového proudu, takže polekaně vyjekl a škubnul sebou, když na něj Shisui sáhl. "Ty nevíš, že se má klepat, než někomu takhle narušíš soukromí?" obořil se na svého bratrance, ale jeho hlas ve skutečnosti vůbec nebyl tak nazlobený, jak se z těch slov mohlo zdát, naopak z něj čišelo spíše pobavení. "Strejda se s tvojí výchovou teda očividně moc nenamáhal." Pak teprve zareagoval na Shisuiovu otázku: "Volno tu mám, ale zamkni." Pravda, být přistižen s bratrancem v zamčené koupelně bylo dost zlé, ale pořád lepší než být přistižen s nahým bratrancem ve sprchovém koutě.
.
"Tak určitě, rostl jsem jako dříví v lese. Můžeš být rád, že to není ještě horší." Otočil klíčem v zámku a začal se soukat k opatrně Sasukemu, nechtěl sebou praštit. Teplota vody byla velmi příjemná, ale neměli času nazbyt. Teta se strýcem se mohli kdykoliv vrátit. Na dlouhé sprchování to nevypadalo. "Chceš vydrbat záda?" zeptal se spíš jen obrazně a sáhl si pro fialovou lahvičku, aby z ní vymáčkl trochu gelu a začal ho roztírat po chlapcově pokožce.
.
"Hmm, to si dám líbit," zavrněl Sasuke spokojeně a s úšklebkem se od Shisuie odvrátil čelem k vydlaždičkované stěně, čímž mu poskytl nejen manévrovací prostor pro navrhované mytí zad, ale také perfektní výhled na elegantní křivku páteře, která pozvolna přecházela v smyslně se zvedající obliny kulatého pozadí, pod jehož rozkošnými liniemi se rýsovala pevná stehna a štíhlá lýtka. Sasuke už se před Shisuiem dávno nestyděl, respektive předtím, než mu bratranec vyznal lásku, ho to ani nenapadlo, a pak nějakou dobu, než si na to zvyknul.
.
Shisui rozvláčnými pohyby mapoval bratránkova záda. Jeho prsty díky sprcháči krásně klouzaly po kůži. Vůně byla v celku příjemná a nejsilnějším vjem dotírající na jeho nos byla esence citrusů. Svěží a silná. Rukama sjel k chlapcovým úzkým bokům, kde se ladně přemístil dopředu, aby se mohl pomazlit i se Sasukeho hrudí, kde mapoval jemně rýsované prsní svaly. Musel se k němu zezadu natisknout.
.
Sasuke zavřel oči a nějakou dobu si jen užíval Shisuiovy obratné dlaně a jeho těsnou blízkost. Sotva kdy by si byl ještě před čtvrt rokem pomyslel, že může být tak příjemné a vzrušující cítit tělo jiného muže, jak se k němu takhle lepí. Škádlivě se o něj otřel, než chytil jeho zápěstí do svých rukou a jemně je odtáhl, aby se k němu mohl otočit zase čelem. Němým gestem od něj přebral tubu se sprchovým gelem a jal se oplácet bratránkovu péči. Mazlivě hnětl jeho mokrou pokožku, čímž vytvářel pěnivý povlak na jeho ramenou, hrudníku i břiše. Přivíral sice stále oči, aby se mu do nich nedostala voda, zpod přimhouřených víček ale svého milence pronikavě pozoroval.
.
Starší Uchiha si užíval velmi příjemnou péči. Rukama se opřel o stěnu za Sasukeho hlavou a nechal ho dělat, co se mu zlíbí. Dychtivě se vystavoval dotekům. Sklonil hlavu o kousek níž, až byly jeho rty se Sasukeho v jedné rovině. Lehce se jimi otřel. "Měli bychom vypadnout ven, dokud teta se strejdou nejsou doma." Vyslovovalo se mu to těžce, protože to byl úplný opak toho, co cítil.
.
"Hmm, to měli," zapředl Sasuke na souhlas, ale jeho melodický hlas v sobě nesl nezaměnitelný podtón spokojenosti se situací, ve které se momentálně nacházeli. Taky se nijak neměl k tomu, aby se od Shisuie odtrhl, naopak, zavřel oči a místo toho, aby třeba otočil kohoutky do nulové polohy a ukončil sprchování, něžně staršího Uchihu políbil. Chvilku se s jeho rty jen mazlil, načež teplým vlhkým jazykem přejel po hradbě bílých zubů v nevyslovené otázce.
.
V Shisuiovi se zmítaly dva pocity: náklonost k Sasukemu a něžnostem s povinností tajit jejich vztah. Šmátravý jazyk byl moc krásná a vášnivá výzva. Užuž chtěl pootevřít ústa a spojit se s chlapcem, ale nakonec sám sebe přesvědčit, že to tak nejde. Po hmatu na zdi sprchového koutky našel koutek a zastavil vodu. Trochu oddálil hlavu. "Promiň, Sasuke, příště," odmítl další tělesný kontakt a s nevolí vystoupil do prostoru koupelny.
.
Sasuke Shisuiovo odmítnutí nijak osobně nebral, chápal jej. Nebylo to opravdu moc bezpečné vzhledem k situaci, rozhodně už uběhla více než hodina od té doby, co jeho rodiče odjeli. Mohli se objevit každou chvíli, pokud už jejich příjezd přes šumící vodu nepřeslechli. Rychle tedy staršího Uchihu následoval ven ze sprchy, popadl svojí osušku a otřel svoje tělo do sucha. Vydrbal si i vlasy a posbíral po zemi svoje oblečení. Pak odemknul dveře a opatrně vystrčil hlavu do chodby, přičemž našpicoval uši, aby odhadl dění v domě.
.
Shisui si vydrbal vlasy, oblékl svršky, které předtím v rychlosti pohodil na podlahu, a před zrcadlem se snažil nějak zkrotit tvar svého účesu. Marná snaha, nezkrotná čupřina měla jako obvykle navrch. Nakonec ji projel prsty, aby se od sebe vlasy rozlepily a chopil se kartáčku a pasty. Při ústní hygieně sledoval Sasukeho, jak špízuje prostor na chodbě. Kdyby teď někdo došel, tak už všechno vypadalo nevinně.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.