Získat srdce lva XVIII. - Dva prsty

9. července 2015 v 12:55 | Ivanitko + Smajli |  Získat srdce Lva 2
Sasuke konečně svolí a Shisui jde proměnit svá slova v činy, i když to není úplně přesně to, co by si přál.


Sasuke jako na povel sklopil víčka, ostatně se trochu bál, aby Shisui z jeho očí nevyčetl jisté zaječí úmysly. Srdce se mu rozbušilo minimálně trojnásobným tempem oproti normálu a vzrušením to tentokrát zas až tak moc nebylo. Hruď se mu mělce ale rychle zdvihala a navzdory tomu, jak byl ještě před dvaceti minutami rozpálený, teď ležel spíš jako prkno, napjatě a ztuhle, zatímco vnitřnosti se mu kroutily jako klubko živých hadů.
.
Starší Uchiha cítil Sasukeho nechuť a upřímně měl fakt pocit, že se Sasuke bojí, přitom si to už jednou vyzkoušel. Bude muset udělat to co minule. Drobnými polibky se posunoval po jeho těle dolů, zatímco si zkušeně pohrával s bratránkovými varlaty. Druhou rukou si podržel napjatou erekci a po spodní straně přejížděl svými rty a lechtal ji špičkou jazyka.
.
Sasuke se usilovně snažil soustředit jenom na ty příjemné pocity, které v něm bratranec svou péčí vyvolával. Pořád dokola si opakoval, že to nic není a že to minule nebylo tak strašné, prostě nějak… Pak ho napadlo něco, co ho takřka donutilo se nadzvednout a prudce otevřít oči. "Shisuii, ale uděláš to, doufám…" Sasuke se zarazil, musel to vyslovit nějak, aby to nevyznělo tak blbě, "no… tak jako minule?" Raději by si ukousl jazyk, než by ho naostro požádal, aby se držel toho slibu s provedením techniky pouze jedním prstem. Potvrdil by tím ty zatracené Shisuiovy provokace. Doufal jenom, že to bratránkovi dojde i tak.
.
Shisui se trochu lekl, jak na něj Sasuke znenadání vybafl svůj požadavek. Než odpověď nějak promyslel, řekl: "No jasně, ty bys to chtěl jinak?" Chvíli na něj nerozhodně koukal, než se vrátil k původní činnosti. Bratránkův požadavek mu ležel v hlavě, chvíli mu trvalo, než ho trklo, co měl na mysli. Tak na to může hošánek zapomenout. On s ním má jiné plány a navíc nic konkrétního neslíbil, takže jaképak copak. Začal pohlcovat tvrdou erekci do úst a čekal, až se mladík plně uvolní, aby mohl pokračovat do zakázaných míst.
.
Sasukeho Shisuiova odpověď částečně uklidnila, aspoň že tak, ukazováček snad zvládne bez větších potíží. Díky tomuto příslibu byl i schopen se trošičku víc uvolnit, třebaže napětí svalů pořád ještě moc nepovolovalo. Nechal svou hlavu klesnout zpátky na polštář a zavřel znovu oči. Byla to trochu dvousečná zbraň, sice se takto nemusel vizuálně soustředit na to, co bratránek prováděl mezi jeho stehny, ale na druhou stranu po dobrovolné ztrátě zraku vnímal intenzivněji všechny jeho doteky. Jisté křeči v nejintimnější oblasti se prozatím stejně zbavit nedokázal.
.
Shisui bratrance intenzivně dráždil rty, pevně obepínající tvrdou erekci. Zuby pečlivě schované, aby chlapci nijak neublížil. Prsty přejížděl po kůži v rozkroku až na vnitřní stranu stehen. Nechal si v puse jen špičku, vytvořil silný podtlak a hrotem jazyka lechtal intenzivně prokrvený žalud.
.
Shisuiova vypilovaná orální technika nenechávala Sasukeho v klidu. Poprvé po dlouhé době zasténal, a než tomu stačil zabránit, lehce se vybídl pánví proti bratránkovým ústům, byla to přirozená potřeba, i když se za ni okamžitě trochu zastyděl. "Promiň," zamumlal, určitě nebylo zrovna příjemné, když člověku někdo přirážel do pusy.
.
"Nic se nestalo." Sasukeho bezděčný pohyb jen poukazoval na jeho vzrůstající vzrušení. Trochu víc mu roztáhl nohy a pokračoval v orálním sexu. Mistrně využíval svých zkušeností a aplikoval je na mladíka. Poslouchal jeho úžasně znějící vzdechy. Podal si tubu a vymáčkl si gel na prsty. Nevinně s nimi zabloudil k Sasukeho otvoru, kde ho začal roztírat.
.
Sasuke sebou pořádně cukl, jakmile ucítil studený a vlhký dotyk mezi půlkami. Byl v pokušení dát nohy k sobě, bylo by to ale zbytečné, Shisui by sevření svou polohou mezi nimi neumožňoval. Nasucho polkl a hrudník se mu začal zdvihat o něco rychleji, jak se mu zvýšila hladina adrenalinu v krvi. Silou vůle potlačil chuť se vyškubnout a omezil ji pouze na to, že se nepatrně odtáhl.
.
Shisui nad jeho odporem jenom protočil oči, kdyby mu to dělal násilím, tak by se ničemu nedivil. Přitom se ho snažil vzrušit, aby se nemusel plně soustředit na svůj konečník a mohl odvrátit pozornost jiným směrem. Na druhou stranu bral jeho nezkušenost s těmito praktikami, ale jednou tím prošel a líbilo se mu to, tak by nemusel být tak napjatý. Dál si pohrával se Sasukeho penisem v puse a nezbedným ukazováčkem roztíral lubrikant pěkně pomalu a jemně. Vždycky lehce zatlačil na svěrač, aby podráždil nervová zakončení v téhle oblasti. Po důkladném promazání přidal další dávku gelu a začal nořit prst dovnitř.
.
Sasuke stiskl oční víčka tak pevně, až se mu na čele vytvořily vrásky. Bylo to teprve podruhé v jeho životě, co někoho nechal, aby mu něco strkal do těla… tímhle způsobem. Jakkoliv se pokoušel věnovat pozornost pouze Shisuiovým ústům, nedokázal nevnímat to cizí těleso pomalinku pronikající do jeho těla. Oceňoval bratrancův neuspěchaný postup, ne že ne, ale přesto se neubránil tomu, aby podvědomě trochu víc nestáhl svaly svěrače. Nebolelo to, ale stejně jako minule to bylo takhle ze začátku hrozně nezvyklé a docela i nepříjemné. Nechal si to líbit jenom proto, že si neustále dokola opakoval Shisuiova provokativní slova. Nebuď srab! přikázal si v duchu, i když lehce zaskřípal zuby, jak se ukazováček s obtížemi propracovával hlouběji.
.
Shisui s určitou nevolí pociťoval silnější stahy svěračů okolo prstu, seč se víc snažil povzbudit k uvolnění Sasukeho orálem, tak to moc nezabíralo. Soustředil se tedy na hledání kouzelného místa uvnitř, bez něj by byl ztracen. Vytáhl prst ven a znovu se zanořil dovnitř. Potřeboval, aby se svaly alespoň trošku povolily a dnes o spolupráci bratrance žádat nechtěl. Nalezení prostaty mu trvalo déle, než čekal.
.
Sasuke se snažil upoutávat svojí pozornost vším možným. Nejvíc samozřejmě horkou mokrou jeskyňkou ve svém klíně, která byla asi tak nejúčinnější, i když prostě ten nepatřičný pohyb v jeho konečníku překrýt nedokázala. Pokoušel se taky procítit a prohloubit svůj dech, nasát do plic dostatečné množství kyslíku, když mu teď srdce pracovalo takovým zběsilým tempem. Dokonce otevřel oči a upřel pohled na strop, na ty fosforeskující nálepky hvězdiček, které tam zůstaly z dob jeho dětství. Měl dojem, že jestli se rychle něco nestane, jednoduše Shisuiovi řekne, ať toho nechá.
.
Shisuiův prst každým svým proniknutím promazával cestičku, až se pohyboval hladce, ale v těsném sevření svalů, které jeho snahu o roztažení nevítaly s otevřenou náručí. Trochu změnil úhel průniku směrem, kterým tušil uzlinku a také po chvilce pod horkou sliznicí ucítil hrbolek. Oddechl si, našel ho. Bez otálení se pustil do jeho intenzivního dráždění.
.
Sasuke vyjeknul, když Shisuiův ukazováček poprvé zavadil o prostatu, částečně to bylo šokem z tak náhlé změny pocitů, z větší části ovšem slastí. Třebaže tohle nebylo poprvé, co takhle silný impuls rozkoše poznal, opět ho to překvapilo. Jak se starší Uchiha pustil do cíleného masírování té citlivé uzlinky, ze Sasukeho těla pozvolna vyprchávala křeč. Kroužek svalů se kolem bratránkova prstu uzavíral pořád poměrně těsně, už ale ne vědomě.
.
Shisui měl konečně prostor se věnovat i dalšímu kroku jeho plánu. Zasouval prst v pravidelném tempu a špičkou hladil Sasukeho prostatu a mírně roztahoval svaly. Když měl pocit, že to půjde, přidal prostředníček a soustředěně je začal tlačit dovnitř. S menším odporem se mu to podařilo.
.
Horkost Sasukeho těla stoupla, jak se chlapcovou nervovou soustavou probíjely vlny vzrušení a napůl mu zatemňovaly mysl. Přesto nemohl nezaznamenat, že se do jeho otvoru bez souhlasu prodírá cosi dalšího, a nebylo těžké uhodnout, co to asi je. "Shisuii!" vyštěkl Sasuke, škubnul sebou a nadzvedl se na loktech, "co děláš?! Tohle jsme si nedomluvili!"
.
Shisui věděl moc dobře, že Sasuke neměl zájem o další roztahování, ale on mu nic určitého neslíbil. Zvedl se od jeho roztouženého klína a dost dravě ho políbil. Zároveň oběma prsty napodoboval stříhání nůžek, aby s nimi za chvíli mohl zajet dovnitř a pokračovat v dráždivé práci.
.
Sasuke se trochu zavrtěl a přes zavřené oči, jelikož v okamžiku, kdy se jejich rty dotkly, opět spustil víčka, se zamračil. Vytlačil Shisuiův jazyk ze své ústní dutiny a odtrhl se. Ne že by dva prsty v jeho konečníku způsobovaly bolest, to ne, ale tlak na jeho dírku, nepřizpůsobenou běžně takovým věcem, byl nepochybně dvakrát tak velký. "Shis… nech toho! Přest-áááh…" Konec jeho věty se ztratil v bezděčném zasténání.
.
"Proč? Dělám jen to, co sis přál." Nepřestával v prstění a s mírným úsměvem sledoval, jak se mladík ošívá pod nápory slasti, které mu dva prsty nepochybně způsobovaly. Odmítnut Sasukeho ústy se přisál k nejbližšímu zajímavému místu - oušku. Jazykem lechtal jemnou kůži v okolí boltce a nakonec ho škádlivě chytil za lalůček zuby.
.
"Já jsem… nechtěl…ach… dva-h! prsty…" vypravil ze sebe Sasuke jen s obtížemi, protože mu v momentálním stavu dělalo problémy složit souvislou větu. Stimulace jeho prostaty byla prostě neuvěřitelná a ve spojení s drážděním jeho nejsilnější erotogenní zóny ho to nutilo nahlas vzdychat a téměř se kroutit pod těmi doteky, které vystavovaly jeho sebeovládání těžké zkoušce.
.
"Řekl jsi jako minule a to pro mě znamená něžně a pomalu," broukl mu vášnivě u ucha a dále ho oblažoval svými rty a prsty. Neměl pocit, že by se mu Sasuke dokázal vytrhnout a nenechat na sebe sáhnout. Věděl moc dobře, jakou má masáž prostaty sílu.
.
"A-ale…!" Sasuke se pokusil o poslední odpor, třebaže jenom verbální, "vyt-áááh-nghh…" Nebyl ale schopen se tomu nevyžádanému postupu doopravdy bránit, tělo ho zrazovalo. Napětí v jeho slabinách při tak intenzivním oblažování jeho citlivých míst dosahovalo maxima, každou chvilkou se hrozilo uvolnit v slastném závěru.
.
Od ucha se Shisui přesunul zpátky k bratránkovým rtům, kde měl jistotu, že už nebude vyhozen. Vášnivě spojil jejich ústa v jedno a v rychlém tempu ho šukal svými prsty. Pravidelně a silně dráždil jeho prostatu. Šíleně ho celá situace rajcovala, že si neopustil zajet volnou rukou do vlastního klína. Lehce vklouzl pod spací prádlo a sevřel v dlani nedočkavou erekci.
.
Sasuke už bez protestů vášnivě proplétal svůj jazyk s Shisuiovým a měl dojem, že asi exploduje rozkoší. To se prostě nedalo vydržet. Pouhou minutu poté, co ho bratránek začal líbat, hlasitě zakřičel do jeho pusy a jeho tělo se automaticky prohnulo, když ejakuloval. Sevření svalů kolem prstů staršího Uchihy se mnohonásobně zvětšilo, jak se nakrátko obnovila podvědomá křeč.
.
V Shisuiově údu to silně zacukalo, když pocítil drtivý stisk Sasukeho svěračů na prstech. Šetrně je vyprostil z horkého sevřeného rekta. Opřel se o ruku, aby lépe udržel rovnováhu a divoce leštil svojí erekci. Hluboké líbání omezil na něžnější polibky, aby bratranec měl prostor, a vydýchal svůj prožitek.
.
"Ježiši…" vydechl Sasuke odrovnaně a snažil se nějak vstřebat bouřlivý orgasmus, který mu na chvíli vyřadil z provozu některé mozkové funkce, jako třeba racionální myšlení. Trvalo několik minut, než byl schopný se tak nějak rozhýbat a začít se zase zajímat i o dění vně jeho těla. Například o svého bratrance, respektive o tvrdý problém. Odstrčil jeho dlaň a nahradil ji svou.
.
"Sasuke," procítěně zavzdychal, když se v péči o jeho vzrušený penis vyměnil s bratrancovou příjemnou rukou. Nechal se honit a zlehka přirážel proti jednotlivým tahům dlaně. Shisui vzal rty chlapce mezi své a laškovně si s nimi pohrával jazykem. Objížděl jejich tvar a neopomněl nakouknout do mezírky.
.
Sasuke udržoval stálé tempo, které postupem času mírně zrychloval, zaměřoval se na účelové dráždění uzdičky i prokrveného žaludu. Levou rukou přejížděl po jeho hrudi, než se zastavil u bradavek a začal je mnout a dráždit. Jazykem navštívil na oplátku bratrancova ústa a rejdil v nich jako fretka, kmital po dásních a zkoumal každé zákoutí.
.
Starší Uchiha sténal do rozpálených úst bratránka a užíval si jeho promyšlenou péči na hrudníku i slabinách. Musel ho kousat do rtu, protože, když Sasuke dráždil vrcholek jeho erekce, tak potřeboval napětí nějakým způsobem vyventilovat a zatínání prstů do povlečení mu ani zdaleka nestačilo.
.
Sasukeho dlaň pilně jezdila po Shisuiově žulově tvrdém napřímeném mužství. Mladší Uchiha zvýšil rychlost svých pohybů v bratrancově klíně na maximum a aby se mu trošku pomstil za ty kousance do spodního měkkého polštářku, štípl ho do bradavky, kterou právě laskal mezi prsty. V očích mu pobaveně zajiskřilo.
.
"Agh," vyjekl při nečekaném zabolení. Přimhouřil nebezpečně oči a Sasukeho kousnul do mrštného jazyka ve své dutině ústní. Celé oddalování orgasmu ho jenom víc rozpalovalo a proto na vrchol nemusel dlouho čekat. Na poslední chvíli se odtáhl od chlapce a vykřikl: "Sasuke!" Načež okamžitě zatnul silně zuby.
.
Zblízka pozoroval, jak se čelisti jeho bratrance drtivě sevřely. Jestli to takhle měl při každém orgasmu, tak už se nedivil těm řečem o zřízených milencích. Pousmál se, když ucítil v dlani kluzkou teplou tekutinu, produkt Shisuiova chtíče. Chvilku ještě hladil roztoužený penis, dokud neochabnul. Pak se pohodlně uvelebil na posteli.
.
Shisui se skloněnou hlavou vydýchal poslední vlny horkosti, které vyprchávaly jako rosa v horkém letním dnu. Nakonec klesl na lůžko a poskládal se k Sasukeho boku. Mladíkovo břicho bylo potřísněno jeho vlastním spermatem a před okamžikem dalším, takže výsledný obraz tvořil zajímavé tvary mléčného zbarvení.
.
Sasuke vystopoval směr Shisuiova pohledu a chvilku si společně s ním prohlížel bělavé cákance na své pokožce. Potřeboval to ze sebe smýt, nehledě na to klouzavé vlhko mezi hýžděmi. Užuž otvíral pusu, aby upozornil bratrance na nutnost sprchy, ale včas se zarazil. Ještě by toho trotla zase napadlo odnést ho tam v náručí jako posledně!
.
Shisui neodolal a prstem mu v tekutině okolo pupíku načrtl spirálu. Že by se z něho stal ještě umělec? Cítil se docela upoceně, takto po ránu se venku teplota zvedala rychle a Sasuke neměl ráno ani možnost si vyvětrat. "Půjdeš se mnou do sprchy?" Poslední dobou se tam spolu vyskytovali často.
.
"Nic jiného mi nezbyde, leda bych se šel umejt do bazénu a to by asi nebylo dobrý," uchechtl se Sasuke té představě. Od někoho slyšel, že jisté tělesné tekutiny při kontaktu s vodou jaksi zůstávají na hladině, takže by asi pak bylo dost ošemetné vysvětlovat rodičům, jak se to tam ocitlo. Vstal z postele a trošku se protáhnul, aby rozhýbal ztuhlé svaly.
.
Shisui nelenil a přidal se mladíkovi kráčejícímu do koupelny. Ničím se nezdržoval a pustil vodu, aby odtekla studená. Do příjemného proudu nechal nalézt prvně Sasukeho a neodolal, aby ho neplácl po tom rozkošném zadku, na který měl zezadu úžasný výhled.
.
"Hej!" ohradil se Sasuke dotčeně a s úlevou na sebe nechal pršet vodopád sprchy, "seš pěkně voprsklej." Jak dal nohy blíž k sobě, vnímal zbytky lubrikantu výrazněji, což mu něco připomnělo. "A když už jsme u toho," obrátil se k bratranci čelem a zkřížil paže na prsou, "co to mělo sakra znamenat s těma DVĚMA prstama?!"
.
"Nic," zatvářil se nevinně, "máš s tím problém?" Myslel si, že to Sasuke nenechá jen tak vyšumět do éteru. Prostě si ho chtěl připravit na příště, ale to mu rozhodně vykládat nebude. To by s dobrou určitě nepochodil. Prsty ho začal pod horkou vodou omývat.
.
"No to si teda piš, že mám," pohodil Sasuke hlavou, ale navzdory poměrně nabručenému tónu si přitáhnul Shisuie blíž k sobě, "to bylo naposled, rozumíš? Jestli chceš… tohle… dělat, tak máš omezenej limit pouze na ukazováček." Považoval tím diskuzi za ukončenou a vzal do ruky tubu se sprchovým gelem, aby si mohl vymáčknout na prsty a dlaněmi pak putovat po Shisuiově těle.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Piková dáma Piková dáma | 9. července 2015 v 17:45 | Reagovat

Jenon ukazováček. To by mě zajímalo, co mu řekne, až mu ho tam narve :-D :-D  :-D

2 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 9. července 2015 v 21:11 | Reagovat

[1]:To je pravda. "Strč si to svý torpédo někam!" "Tak dobře." "AUU!!!"

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.