Nejsilnější cit XII.

18. srpna 2015 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  Nejsilnější cit
Kluci vyrazí na noční párty, kde je tajným úkolem obou brášku najít Shisuiovi vhodnou partnerku do nepohody. Popravdě Konan jejich bratrance silně osloví, ale na takovým způsobem, jakým si představovali.


Pátek se přiblížil velice rychle. Itachi se až divil. Pozval Konan na kafe. Povídali si spolu a nenápadně ji předhodil nápad, že by s nimi mohla jít kalit. Nadšeně souhlasila. Dlouho nikde nebyla. Dlouhovlasý Uchiha kul železo, dokud bylo žhavé. Předestřel jí, že berou sebou kámoše bratránka, který je sám a možná by nebylo špatné si s ním začít. Samozřejmě to zabalil do hezkých slovíček.
.
Sasuke hrabal ve svém šatníku a přemýšlel, co si vezme na sebe. Nejradši by si vzal svoje oblíbené džínsy s dírami, ale to asi takhle na podzim nebylo úplně nejlepší, počasí už nebylo nejteplejší. Nakonec zúžil výběr na černé s několika cvočky nebo klasicky tmavě modré s pískováním. Právě když stál jenom ve spodním prádle a rozhodoval se, někdo zaklepal na jeho dveře. "Dále," zavolal, ať už za nimi stál kdokoliv.
.
"Sasuke, hlavně se pořádně oblečte," připomínala mu starostlivě Mikoto, "už není léto. Mikinu, bundu, peněženku, aby sis nic náhodou nezapomněl a pamatuj, že se máš chovat slušně."
"Mami, neboj, dám na něj pozor," chlácholil matku Itachi, který si přišel pro brášku. Ještě ji ujistil, že jdou se Shisuiem. To dostali pochvalu, že ho vezmou vyvětrat a nakonec Mikoto konečně odešla.
.
"Ještě mi zapomněla připomenout, abych si na toaletě myl ruce," protočil Sasuke oči v sloup, i když věděl, že je to prostě takový ten mateřský pud, který Mikoto nedovoloval pustit je z domu bez toho, aby se to obešlo bez několikerého kázání. "Itachi, co myslíš, který?" obrátil se ke svému bratrovi s otázkou a postupně si před ním vzal na sebe oboje džínsy, ale mu pomohl vybrat si. Ne že by na to normálně tak dbal, ale když už jednou někam vyráží…
.
Itachi sjel pohledem na oba kousky oblečení. Bylo celkem fuk v čem Sasuke půjde, jemu se líbil v čemkoli. Pohled mu utkvěl na polonahém těle jen ve spodním prádle. Dostal šílenou chuť zrušit celý výlet a zůstat doma. "Žádné," pronesl jen tak mimovolně.
.
Sasuke se k němu překvapeně otočil a musel se zasmát, když viděl, jak na něj Itachi civí. "Tak žádný, no," prohodil, v žertu oboje kalhoty zase uklidil do skříně a zůstal jenom v černých boxerkách. "Sakra, ale asi si k tobě budu muset hodit klíče a peněženku, nemám si to kam dát," zazubil se.
.
"To myslím nebude ani třeba, protože jestli tu ještě budeš chvíli takhle necudně stát, tak nikam nepůjdeme." Přistoupil k Sasukemu a přitáhl si ho k sobě. Ruce ze zad sjely na zadeček, kde objel okraje látky. "Jsi totiž hrozně sexy." Nahého by ho jít samozřejmě nenechal. Za prvé by bráška zmrzl a za druhé by strašně žárlil.
.
"Mmm…" zavrněl Sasuke a schválně se na něj ještě víc nalepil. Ve vztahu k Itachimu byl den ode dne smělejší a začal si zvykat na tu myšlenku, že opravdu chodí se svým starším bratrem a že to není úlet nebo krátkodobé pomatení smyslů. "A co bys se mnou chtěl dělat?" zeptal se s podmanivým podtónem v hlase a dal si záležet, aby se jeho horký dech roztříštil o kůži Itachiho hrdla.
.
To nemohl Itachi ani nahlas říct. Nejradši by brášku povalil na postel a konečně s ním zavrcholil jejich vztah. Ale nemohl skoro, až s fyzickou bolestí se odtáhl. Musí jít nebo nestihnou spoj a Shisui by na ně musel moc čekat a Konan by ho zakousla zaživa. "Obleč si ty černé."
.
Sasuke se smíchem poslechnul, bylo to zvláštní, jaký měl najednou na Itachiho vliv… tedy, ne že by to tak nebylo svým způsobem vždycky, ale teď i v oblasti, u které by to nikdy dříve nečekal. Rychle si natáhnul černé džínsy, navrch hodil tmavě rudé tričko s černými ornamenty, do kapsy shrábnul vše potřebné a společně s Itachim vyrazili do snášejícího se podvečera za zábavou. "Bude tam ještě pár kámošů ze školy, říkali, že jdou dneska taky pařit do Eska," vzpomněl si.
.
"Bezva, aspoň to nebude tak nápadný, že jde Konan s námi. Jsem docela zvědavý, jestli se Shisui chytne nebo ne." Vystoupili ve městě, kde vyšli vstříc atraktivní mladé ženě v tygřích šatičkách, které byly proklatě krátké. "Ahoj, Konan, vypadáš dobře," pochválil ji, byť si myslel trošku něco jiného. Její vzhled přímo křičel, že chce být ošukána.
"Děkuju, Itachi," líbla ho na obě tváře, jak to měla ve zvyku a poupravila si ramínko šatů pod krátkou bundičkou. "Tohle je určitě tvůj malý bráška, viď." Štípla Sasukeho do tváře.
.
Sasuke, který si nejprve trošku překvapeně, ale samozřejmě bez komentáře, přeměřil její vzhled, napřed usoudil, že ta ženská nemá ani trochu vkusu, protože ten zvířecí žlutohnědý potisk se výrazně tloukl s jejími zářivě modrými vlasy. Jeho druhou emocí byl lehký osten žárlivosti, když se tak měla k jeho staršímu bratrovi, ale veškeré sympatie, které v něm možná ještě vůči ní doutnaly, dorazila tou větou o malém bráškovi. Nesnášel, když ho někdo považoval za děcko a taky si ji hned přeměřil jedním ze svých nejledovějších pohledů. "Ahoj, jsem Sasuke. Rád poznávám Itachiho kamarádky, pokaždé mě překvapí, kam na ně chodí," vykouzlil vzápětí na tváři kouzelný úsměv. Znělo to možná jako lichotka, ale bystrý pozorovatel mohl zaznamenat patrnou ironii v jeho tónu.
.
"To víš, máme spolu hodně společného," řekla významně a laškovně zamrkala na Itachiho. "Malým sourozencům se neříká všechno, zvlášť když jde o pikantní a dospělácké věci." Viděla, že Sasukemu se nelíbí, na skryté emoce a meziřádkové sdělení měla čich jako každá žena. Natočila se k staršímu sourozenci a vzala ho za bradu. Dlouhé stříbrné nehty mu lehce zaryla do kůže a přitahovala se k němu, jako by ho chtěl políbit.
.
"Asi by ses občas divila, jaké vztahy mají mezi sebou sourozenci," ušklíbnul se Sasuke, "koneckonců, kamarádi přicházejí a odcházejí, sourozence máš ale na celý život." Kdyby byl jejich vztah legální, ukázal by jí, kdo z nich dvou Itachiho zajímá víc. "Vlastně mladší sourozenci jsou perfektní, když si potřebuješ… zanadávat na nějaké kamarády. Komu jinýmu to říct, aby se to v kruhu přátel nerozšířilo, že?" Ne že by to Itachi dělal nějak často.
.
Itachi ji vždycky přitahoval, takže dokončila to, co začala. Krátce ho políbila, až mu na rtech zůstala rtěnka. "A kde máte toho posledního? Myslela jsem, že už tu bude," poupravila si modrou ofinku.
"Shisui by nás měl čekat před klubem," ujistil ji Itachi, ale jaksi si už nebyl jist, jestli vybrat zrovna ji byl dobrý nápad.
"Bezva, tak jdeme," uzurpovala si pro sebe Uchihovo rámě a vyšli.
.
Sasuke nadzvednul obočí, docela dost ho ta modrovlasá fuchtle štvala, takže navzdory tomu, že byl původně přesvědčený, že stráví dnešní večer v jejich a Shisuiově společnosti, poněkud změnil plány. Jakmile se před hlučící budovou přivítali s bratránkem, odpojil se a šel hledat své vlastní přátele. Jen ať si bratříček zkusí dělat páté kolo u vozu. Nemusel hledat dlouho, protože Suigetsova světle modrá hlava zářila pomalu víc než diskokoule a Juugo zase ostatní o hodně převyšoval.
.
Itachi zklamaně sledoval, jak se bráška ztratil v davu. Dovedl Konan k Shisuiovi a vzájemně je představil. Doufal, že když už se tak snažil, že aspoň k něčemu to bude.
Shisui jenom vyjeveně koukal, co to bratranec vzal sebou. Slyšel něco o kamarádce, ale tohle si nepředstavoval ani v nejdivočejším snu. Zvláště, když ho bez jakéhokoliv předchozího upozornění políbila. Měl pocit, že se potkal s děvkou.
.
Sasuke se přidal ke klukům a okamžitě si na přivítání museli dát nějakého panáka, jinak by to ani nešlo. Navzdory tomu, že všichni byli nezletilí, barmani neměli problém jim nalít. Možná za to částečně mohl Juugo, který na svůj věk vypadal nejvyspěleji ze všech, ale možná jim to bylo spíš jedno, nechtěli přijít o kšeft, protože mladiství tvořili možná dobrou polovinu lidí v klubu.
"Karin by měla dorazit každou chvíli, zdržela se na kroužku," zahulákal Suigetsu Sasukemu do ucha, aby se přes tu dunící hudbu vůbec slyšeli.
.
Itachi se snažil je prvně držet pohromadě, ale pak neodolal, aby si nešel najít Sasukeho. Nakonec ti dva si můžou dělat, co chtějí. Byl to jenom pokus.
"Shisuii, seš sexy," zavrkala Konan dostatečně hlasitě a významně přejela Uchihovi po rameni. Byl pěknej, Itachi nelhal. Sice nebyl tak krásný jako jeho bratranec, ale ušlo to.
"Ehm, no tobě to taky sluší." Objednal jim Morgana, aby nevypadal jako suchar, když se k němu tak měla. Otázka byla co s ní? Podle toho, jak se chovala, měl skoro podezření, že ji Itachi musel zaplatit, nebo byla prostě tak nadržená, že by si to s ním rozdala na záchodě.
.
"Hahaha, se mě pak zeptala, kdo to byl Stalin…" vyprávěl jim Suigetsu svůj zážitek s bývalou dějepisářkou, "tak sem jí řek, že to byl magor a vona mi dala pětku! Za pravdu…"
"To je nespravedlivý, co?" zazubil se Sasuke, který po pár deci alkoholu zapomněl na jejich původní bratraneckou misi. Měl docela rád společnost, natož když to byla tak veselá kopa jako Suigetsu a spol. Karin, červenovlasá dívka s brýlemi, se k nim přidala o čtvrt hodinky později a ihned rozjela svůj další pokus v misi sbalení Uchihy. Viděla jeho fotky na Facebooku s bývalou přítelkyní Tayuyou a usoudila, že má její objekt zájmu určitě slabost pro rudovlásky. Podařilo se jí posadit na barovou stoličku vedle něj a přisunula se do tak těsné blízkosti, že vždycky, když se Sasuke pohnul, musel se o ní zákonitě otřít.
.
Po dalších třech pitích byl Shisui v přístupné náladě. Musel se opít. Itachi se mu ztratil a Konan zbyla jen jemu. Cosi pořád žvatlala a neustále se ho dotýkala, až měl skoro pocit, že musí mít v sobě magnety. Vytáhla ho na parket, kde to vířilo a bylo dost těsno. Žena toho okamžitě využila a natiskla se na něj. Svádivě se kolem něj kroutila a chovala se jak podbízivá fena v říji.
Itachi prvně obhlédl parket, ale nemohl Sasukeho najít. Až u druhého baru v patře měl štěstí. S bodnutí žárlivosti sledoval, jak nějaká holka sedí až příliš u jeho brášky a balí ho. Nejradši by ji odehnal, ale bylo by to podezřelé a shodil by tím Sasukeho před kamarády.
.
Sasukemu po nějaké době začaly být Karininy narážky a okatý zájem docela nepříjemné. Nikdy neměl rád příliš vlezlé holky, byť to třeba byly kamarádky. Pokoušel se klukům naznačit, jestli by s tím třeba nemohli něco dělat, ale Juugo jen krčil rameny a Suigetsu měl ze všeho akorát psinu, takže ještě víc přiléval olej do ohně a trousil poznámky o tom, jak by jim to určitě spolu slušelo, čehož se Karin vždycky nadšeně chytla. Nevydržel to ve chvíli, kdy si objednal jablíčko a po vypití ho červenovlasá dívka bez varování políbila, že by prý chtěla ochutnat, než si ho taky objedná, aby věděla, do čeho jde. Na Sasukeho to bylo už trochu moc, takže se kamarádům omluvil, že si musí odskočit a raději prchnul na toalety.
.
Itachi stál o kus dál s drinkem a tvářil se tak, že je vůbec nesleduje, ale jakmile se jeho sourozenec tak rychle hnul, šel za ním. Vklouzl za dveře s panáčkem a našel Sasukeho opírajícího se o desku s umyvadly. "Sasuke, všechno v pořádku?" Zbytečná otázka, ale zeptat se musel.
.
Sasuke leknutím nadskočil, protože svého bratra nečekal, ale pak se pousmál. "Jo, všechno je OK," přitakal přehnaně nadšeným hlasem, doufal jenom, že Itachi neviděl, co se dělo u baru, kde seděli. "Ehm… kdes nechal Shisuie? Jak vůbec pokračuje proces sbližování?" otázal se na průběh mise.
.
"Nevím, jestli to byl dobrej nápad, ale teď už to nijak nezměníme. Naposledy jsem je viděl na parketu. Tak snad mě potom Shisui nezabije." Dal Sasukemu pramen za ucho. "Taky bych chtěl ochutnat to jablíčko," zavrněl hříšně. Měl to pití taky docela v oblibě a ze Sasukeho úst by chutnalo určitě božsky.
.
Nejmladší Uchiha se začervenal, protože tím, co právě Itachi vyslovil, mu dal najevo, že všechno viděl a slyšel. Snažil se ale zahnat rozpaky a rozhlédnul se po místnosti. Momentálně byla prázdná, ale nechtěl riskovat, že by někdo přišel a načapal by je, jak se líbají. Rodinnou podobnost prostě nezapřeli. "Tak pojď," chytil Itachiho za ruku a vtáhnul ho do jedné kabinky, kde se s ním zamknul. Takhle už měli relativní soukromí.
.
Itachi měl už také trošku upito, jinak by si tohle asi nedovolil. Natiskl brášku na stěnu a hned s ním spojil rty. Laškovně vjel mezi jeho rty a ochutnával, a zdálo se mu to slabé a zajel dál. Po chvilce vášnivého líbání se odtrhl. "Chutná opravdu božsky. Měl by sis ho dávat častěji."
.
Sasuke byl trošku rozechvělý, ani nečekal, že by se Itachi takhle odvázal, ale vůbec mu to nevadilo. Asi na to měly vliv obě jejich kamarádky, protože kvůli nim zřejmě oba cítili potřebu hájit svoje území. Natáhl se na špičky a znovu svého staršího bratra políbil. "Jsem rád, že už na sobě nemáš rtěnku," uculil se.
.
"Vážně? Myslel jsem, že ti to nevadilo," okomentoval jeho chování předtím. Sice kdyby po ní Sasuke skočil, tak jak by to vysvětlili… asi by to bylo zajímavé. "Ale neboj, pro mě jsi jediný a nenahraditelný." Lehce ho políbil a víc se na něj natiskl. Měl nutkavou touhu se s bráškou pomilovat.
.
"Zuřil jsem," opravil Sasuke svého bratra a pohrával si s jeho delším černým pramenem, který mu rámoval tvář, "jenže co jsem mohl dělat? Nechtěl jsem nás prozradit. Nechápu, kde sis narazil takovou nánu." Popravdě si ani nebyl jistý, jestli stál o to, aby si ji nabrnknul Shisui, přál by mu radši někoho lepšího.
.
"Konan se změnila od té doby, co jsem ji poznal. Byla vcelku normální holka, ale pak začala chodit s Peinem. To se se mnou moc nestýkala, asi hodně žárlil a jak od něj odešla tak se začala chovat asi takto. Myslel jsem, že to byla jen chvilková změna, ale asi jsem se spletl. Doufám, že to Shisui přežije nebo se s ní jen vyspí, když už nic." Zahřálo ho na dušičce, že Sasuke žárlil. Chvíli brášku pozoroval. "Mám na tebe hroznou chuť," zadrmolil následovně. Alkohol v něm bořil pevně vystavěné zábrany a povzbuzoval libido.
.
Sasuke se nejprve nad jeho slovy trošku zamýšlel, dobře, možná ji soudil trošku přísně, ale jaký názor si na ni asi měl utvořit dle toho jejího chování? Provokovala ho a dělala ze sebe pomalu štětku. Nakonec nad tím v duchu mávnul rukou, důležité bylo, že Itachi o ni nestál. Obrátil svoji pozornost k jeho posledním slovům a v břiše ho zalechtalo to příjemné poznání, že Itachi po něm touží. Ani on by nic nenamítal proti případné… malé rychlovce, třeba ruční práci nebo tak. "Tak s tím bysme asi měli něco dělat, co?" zavrněl hříšně a jenom se modlil, aby ho třeba nešli kamarádi na záchodky hledat.
.
"Jestli nejsi proti, tak bychom si mohli utrhnout pár chvil pro sebe. Už doma jsem to nemohl vydržet. Jsi totiž jako magnet, ať se hnu kamkoliv, moje oči tě pořád hledají." Itachi se sklonil k bráškovi, prvně si uzurpoval jeho hebké rty pro sebe. Vpíjel se do nich znovu a znovu. Stehnem se natlačil do jeho rozkroku, tlakem a otíráním ho dráždil. Zadýchaně se přisáhl k jeho krku a posunoval se k silné erotogenní zóně, kterou nedávno objevil.
.
Sasukemu se dvojnásobně zrychlil tep srdce, něco zvláštně rajcovního bylo i na tom vědomí, že to dělají skoro na veřejnosti, respektive riziko odhalení bylo větší. Nijak mu to ale nezabránilo v tom, aby opětoval Itachiho polibky a sám nechal svoje ruce rozběhnout po bráškově těle, hladil ho, nejprve jen přes oblečení, ale brzy vklouzl i pod tričko a mapoval si každý centimetr horké kůže. Zasténal rozkoší, jakmile na svém oušku pocítil Itachiho rty a jazyk, tohle u něj byl zaručený spouštěč slasti, rychle se začínal vzrušovat.
.
Dlouhovlasý Uchiha si osvojil velice dobrou techniku, jak Sasukeho dostat do varu. Miloval, když sténal jen pro něj, ale musí se tady trošku tišit. Vyměnil nohu za svou ruku. Obratně se dostal bráškovi do kalhot. Pravidelnými pohyby pomáhal jeho erekci ztvrdnout. Už se těšil, jak si Sasukeho jednou vezme. Ale rozhodně to nebude na tak nedůstojném místě jako tady. "Sasuke…" vzdechl zastřeně.
.
"Uhm…" Sasuke by si zpočátku večera rozhodně ani nepomyslel, jakým směrem se to bude nakonec ubírat, ale rozhodně mu to takhle vyhovovalo. Vzdychal, i když se to snažil trochu tlumit, aby přece jen nebyli slyšet až na chodbu. Bylo to ale těžké, protože Itachiho ruka byla teplá a obratná. Potřeboval se ale soustředit i na jiné věci, například na to, aby bráškovi péči oplatil, takže brzy nato už se potýkal se zapínáním jeho kalhot.
.
Itachi jeho ruce odehnal, aby mu pomohl, protože knoflík se zdál příliš zapeklitým hlavolamem, když se sourozencem cloumala vášeň. Jakmile ta hbitá ruka vklouzla dovnitř, tak zavzdychal a zoubky stiskl Sasukeho lalůček. Lízal ho na oušku, jakoby to bylo to nejlepší na světě a sám ho leštil, že být z bronzu, tak se leskne na sto honů.
.
Sasukeho sténání bylo pokaždé o něco málo hlasitější, když Itachi zintenzivnil svoje laskání v oblasti ucha. Pravidelnými zrychlujícími tahy ho honil a vášnivě se k němu tisknul, jak se potřeboval dotýkat co největší plochou těla. V kabince bylo brzy zadýcháno a hrozné horko, to mu ale v nejmenším nevadilo, užíval si to se vším všudy. Ve víru rozkoše dokonce přeslechl klapnutí dveří, jak někdo vešel na toalety.
.
Shisui už to nemohl vydržet a zvolil útěk na záchody. Opřel se o stěnu a prohrábl vlasy. Snad ještě nikdy neutíkal před ženskou, která by ho chtěl do postele. Rychle si uvědomil, co se v zavřené kabince děje. Měl by odejít, ale ty vdechy mu někoho připomínaly. Sklonil se, aby se podíval na nohy pod kovovou zástěnou. Zdály se mu povědomé. Mohli by to být bratranci? S úšklebkem vytáhl mobil a vytočil číslo na mladšího z nich.
.
Sasuke už se pomalu blížil k vrcholu, když se mu rozezpívala kapsa džínsů. Normálně měl zvuk vypnutý a nastavené pouze vibrace, ale když někam vyrážel, obvykle si zapínal melodii, protože v tichém režimu by mohl hovor nebo zprávu přeslechnout. Teď ale byla slyšet velmi výrazně. "Do prdele, kterej kretén," zavrčel zadýchaně, protože ho napadlo, že ho asi shánějí kamarádi. Zrovna teď, když byli v nejlepším! Nakvašeně vytáhnul mobil a přečetl si jméno volajícího. "To je Shisui," konstatoval překvapeně a nevěda nic o bratránkově přítomnosti na toaletách, hovor zvednul. "Shi? Co se děje?"
.
Itachi se nijak nerozpakoval přestat a neustále brášku dráždil. Až věta bratrance ho zastavila.
"Jsem nevěděl, že běžně lidem, kteří ti volají, říkáš kreténi," řekl Shisui nahlas, takže to k Sasukemu došlo dvakrát, telefonu a z reálu. Takže to byli opravdu oni a nechali se tak snadno načapat.
.
Sasuke sebou škubnul úlekem, až upustil mobil a ten se rozkřápnul na podlaze. "Kurva," zaklel a honem oba kusy sebral. Naštěstí se odlomil akorát kryt a šel dát zpátky, displej se zdál být nepoškozený a mobil fungoval. "Shisuii, sakra, tys mě vyděsil!" obvinil bratrance za dveřmi, "co tady děláš? Nemáš bavit Konan?"
.
"Měl bych? Já s ní nic nemám společnýho, to vy dva jste ji dotáhli a přilepili na mě, že Itachi? Prý mi ukáže cestu do ráje. Děkuji, nechci, a vy dva byste se měli první zeptat, jestli mám vůbec zájem, než mi na krk přišijete takovou potvoru. Radši bych ošukal patník, než tohle." Tohle jim ještě oplatí. Hledat mu druhou polovičku.
.
"Tak promiň," zahučel Sasuke, který už ze začátku měl podezření, že se to bratránkovi nebude asi moc líbit, takhle mu někoho dohazovat, "jsme mysleli, že by sis třeba chtěl někoho najít… víš co, usnadnit ti hledání." Rozpačitě se podíval na Itachiho, asi by se měli upravit a vyjít ven, aby se nemuseli bavit přes dveře… ale když byli ještě tak strašně tvrdí…
.
"Shisui a mohli bychom to probrat o chvíli později, mám tu něco rozdělaného a nemůžu od toho odejít." Itachi slušně bratránka vyhodil, byli chvilku před orgasmem. Svým tvrdým ztopořením se otřel o Sasukeho. Musel se kousnout do rtu, jak to bylo příjemné.
"Je mi to jasný, tak už mu Sasuke podrž. Beztak nad tou možností jenom slintá." S chechotem vymázl na chodbu, kde se opřel o stěnu a čekal, až ti dva ušáci vylezou ven.
.
"Blbec," zavrtěl nad ním Sasuke hlavou, ale hodlal potřeštěného bratrance řešit až na chvíli, teď se opět plně soustředil na vzrušení, které se tak naléhavě domáhalo Itachiho pozornosti. Natisknul se svým klínem na bráškovy roztoužené slabiny a třel se o jeho erekci. Bylo to tak skvělé, že musel zase zasténat, tentokrát hlasitěji, když už byli na záchodcích zase sami. Už jen pár rychlých prudkých pohybů proti Itachimu a vykřiknul slastí, když dosáhnul orgasmu.
.
Itachi se udělal o chvíli později a oběma rukama se zapřel o kovovou stěnu. Srdce mu bláznivě skotačilo, jak se snažil uklidnit. Ještě brášku jemně políbil na rty. "Bylo to skvělý," broukl. Odtáhl a zjišťoval jejich újmu, hlavně Sasuke byl pocákaný spermatem i na oblečení.
.
Sasuke si olíznul rty, a jakmile se vzpamatoval, vystopoval směr Itachiho pohledu. "Dá háje," zamumlal, protože takhle se nemohl vrátit mezi lidi a už vůbec ne mezi kámoše. Všem by bylo jasné, co dělal. Pokusil se kouskem toaletního papíru odstranit škody a uvést vše do původního stavu.
.
Dlouhovlasý Uchiha mu přeochotně pomáhal, ale nebylo v jejich moci zahladit všechny stopy. Na černých riflích se to tak skvostně vyjímalo, že bylo očividné co to je a na žádné pití by to nešlo svést. "Ehm, nevím, jestli se vrátit je dobrý nápad."
.
"No," Sasuke si nepříliš nadšeně prohlížel výsledky jejich práce, "tak to fakt asi na mýdlo neukecám. Ale pokud už tu nemáš nic k vyřizování, možná bych se vrátil domů. Mise Konan očividně stejně neuspěla, takže už tu nemáme pořádně co dělat."
.
"To je fakt." Společně vyšli ven, kde se k nim připojil Shisui. Notně se jim ušklíbal, jak se ohlíželi, jestli není nikdo známý poblíž. On byl v klidu, protože Konan si zřejmě našla někoho jiného. Vykusovala se s nějakým dlouhovlasým chlápkem.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sabaku no Naomi Sabaku no Naomi | 18. srpna 2015 v 20:16 | Reagovat

Docela se mi ulevilo, že spolu Shisui a Konan neskončili. -muhehehe- . Obzvášť po tom, jakou děvku jste z ní udělaly. Scéna brášků na záchodě je mnohem lepší :3 . A Shisui mě zase zarazil tou svojí milostí, že i po tom propadáku s Konan je nechal být... Souhlasím s ním, už by konečně mohli šukat... Asi po... Čtrnácti dnech chození? Ideální na yaoi povídku. :D

2 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 19. srpna 2015 v 9:05 | Reagovat

[1]:Konan se omlouváme, ale byla to hrozná sranda :D. Shisui je tady moc hodný kluk, který prostě nemá štěstí  životě. Šukání má svůj čas, i když to rozhodně bude trvat tak dlouho jako ve Lvovi.

3 Aki Aki | E-mail | Web | 4. listopadu 2015 v 10:53 | Reagovat

No ty vole Konan a taká ako to povedať ľahké dievča, čo ju mal Pein za prostitútku či čo? Ale som zvedavá s kým nakonoec bude a bola by sranda keb ytým vyvoleným bol nakoniec Madara, ktorý by sa priznal , že sa k nemu choval preto hnusne lebo si uvedomí, že Shisuia vlastne miluje, ale to je asi blbosť čo? :-D Itachi a Sasuke mali obrovské šťastie , že ten kto ich na záchodoch načapal bol práve Shisui ak by to bol niekto iný no neviem  , ako by to bolo dopadlo. Dielik opäť luxus , mega grandiózny.

4 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 4. listopadu 2015 v 13:55 | Reagovat

[3]:Konan je tu hrozná štětka, omlouvám se jejímu charakteru, ale byla to fakt sranda :D. To s tím Madarou je fakt hustý nápad :D to mě ani nenapadlo. Tak kdybych já slyšela na záchodech někoho šukat, tak urychleně vypadnu a neřeším to.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.