Získat srdce lva XXIII. - Romantika

13. srpna 2015 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  Získat srdce Lva 2
Shisui se snaží vytvořit romantické prostředí, kterým vábí svého milého k sobě. Začne pěkně pomalu a polehoučku. Času mají habaděj.


"Pojď ke mně," řekl podmanivým tónem a natáhl ruku směrem k chlapci, který stál zkoprněle ve dveřích. Už se na něj těšil a nemohl se dočkat, až se vrátí z koupelny. Před Sasukem se rozkládala osvětlená cestička. Vypadalo to jako vábítko pro můry, aby přišly blíž. Shisui si lehce olízl rty, jak mu z napětí vysychaly.
.
Sasuke se konečně trochu vzpamatoval a jeho rty se automaticky zvlnily v něžném úsměvu, který byl o to vzácnější, že se na jeho tváři nevyskytoval tak často. Nezaváhal, když vykročil k staršímu Uchihovi a nedíval se napravo ani nalevo, půlnočně černé oči měl upřené na bratrance. Nemusel se bát, že třeba zakopne, jednak měl svůj pokoj perfektně zmapovaný, jednak mu svíčky ozařovaly pruh cesty jako ranvej přistávajícímu letadlu, až na to, že jejich světlo bylo mnohem krásnější a teplejší. Pomalu došel až k Shisuiovi a postavil se před něj do vzdálenosti pouhých centimetrů.
.
Shisui přejel rukama po útlých bocích mladého Uchihy, chytil ho za ruce a stáhl k sobě na klín. Rukama přejížděl po mladíkově rozehřáté pokožce na pažích. "Tolik jsem se na tebe těšil," zašeptal zvláštním tónem hlasu. Zblízka si prohlížel Sasukeho rysy obličeje, které byly osvětlené jen míhavým světlem svíček a dodávaly jeho výrazu na tajemnosti a přitažlivosti.
.
"Vážně?" zavrněl Sasuke tiše a vzal Shisuiův obličej do dlaní, aby ho mohl měkce políbit na čelo, nos a krátce i na teplá ústa, ovšem bez použití jazyka. "A na co ses těšil nejvíc?" Nakonec byl vděčný, že se jim podařilo zůstat o samotě. Měl Shisuie opravdu rád a po tom, jak ho bratránek mile překvapil s kouzelnou atmosférou, snad ještě raději. Muselo mu to dát docela dost práce, aby to stihl za jeho zády.
.
"Těšil jsem se, až budeme sami a tvoje oči se budou koukat jen na mě, budou tu jen pro mě a já pro tebe." Něžně se otřel rty o ty Sasukeho a rukama přejel na mladíkova záda, kde ho pomalu a rozvláčně hladil. Užíval si jeho přítomnosti a nepřemýšlel nad tím, že je to možná na delší dobu naposledy. "Miluju tě," zašeptal vroucně.
.
Sasukemu to vyznání, třebaže ho rozhodně neslyšel poprvé, probudilo v žaludku zvláštní pocit lechtajících motýlích křídel, která se mu tam třepotala a šimrala ho. Nechal svoje dlaně sklouznout z bratránkova obličeje na jeho ramena a sám trošku víc přitiskl svoje ústa na ta jeho. Nelíbal ho francouzsky, jen se s ním mazlil. Tolik se toho změnilo od té doby, co Shisui tuhle větu vyřkl v souvislosti s ním poprvé…
.
Shisui mu polibky lehce opětoval. Nechával Sasukemu prostor, aby si zatím dělal, co se mu zlíbí. Dlaněmi přejížděl přes mladíkova záda až na stehna a užíval si jeho blízkost. Prostor byl naplněn vzájemným porozuměním a důvěrou. Někde v koutku začínala doutnat vášeň.
.
Mladší Uchiha poprvé vklouznul jazykem mezi Shisuiovy rty. Vychutnával si polibek jako obvykle se zavřenýma očima, ale něco bylo jinak. Jako by ho líbal poprvé, mělce a hebce, víc se soustředil na sametovou jemnost jeho rtů, na příchuť jeho úst, na vlhkou omamnost jeho jazyka a dásní. Zachvěl se, nikoliv ale zimou nebo strachem. Pocitem náklonnosti, kterou dosud ve svém nitru zaznamenal jenom párkrát.
.
Nechal Sasukeho rejdit ve svojí ústní dutině a polibky mu opětoval se stejnou něžností. Nikdy si na takovou romantiku nepotrpěl, ale mělo to něco do sebe a měl pocit, že Sasukemu se to docela zamlouvá. Lehce zatlačil rukama na jeho hruď, aby od sebe bratránka oddálil. "Nedal by sis něco ostřejšího?" Kývl hlavou k stolečku, kde stála láhev vína a skleničky, v kterých se lehce mihotalo světlo svíček.
.
"Jsi stylovej," ohodnotil to Sasuke s tichým smíchem, nápoj z hroznů se v tomto případě opravdu hodil víc než nějaký vyloženě tvrdý alkohol, "díky, dám si. Tohle všechno jsi taky plánoval?" Akorát to nesmí s tím pitím přehnat, ostatně, bylo to i v Shisuiově zájmu, pokud chtěl, aby s ním v posteli ještě pak něco bylo. Posadil se vedle bratrance na postel a zkřížil nohy do tureckého sedu, aby mu svým tělem nebránil rozlít víno do skleniček.
.
Shisui nalil víno do úzkých skleniček a jednu z nich podal mladíkovi. Určitě bude dobré, strejda si potrpěl na kvalitní ročníky, tak snad mu neotevřel nějaké archivní, to by se možná časem divil, kam se mu ztratilo. Pronikavě se zahleděl Sasukemu do očí. "Na co si připijeme?"
.
Sasuke převzal od staršího Uchihy sklenku s rubínovou tekutinou a chvilku si ji zamyšleně prohlížel, díval se, jak se v ní odráží světlo svíček, až červeně jiskřila. Napadaly ho věci, které nebyly moc originální, ale které vystihovaly situaci. Nakonec… kdo říká, že každé klišé je špatné? Zvedl pohled a zadíval se svému partnerovi hluboko do očí. "Na nás, Shisuii," pravil tiše, "na lásku."
.
Shisuiovi na vteřinu zastavilo srdce, slyšel dobře? Opravdu Sasuke řekl na lásku? Ani se mu nechtělo věřit, že by to bratránek řekl, ale pořád to nemusel myslet vážně. "Na nás," zopakoval po něm. Místností se rozeznělo tiché cinknutí skla. Upil ze svého pohárku, víno mělo zaoblenou chuť, čistou vůni a příjemnou kyselost. Opravdu doufal, aby to nebyl žádný archiv. Sledoval Sasukeho a přejížděl rty po okraji sklenice.
.
Sasuke snížil hladinu ve své skleničce o jeden lok, který chvilku převaloval na patře, než polkl. Nebyl sice žádný velký znalec, ale dokázal poznat, že pití bylo kvalitní, silné a výrazné. V žaludku se mu rozlilo příjemné teplo, ostatně, pil prakticky na lačno. Velkýma jasnýma očima opětoval Shisuiovi pohled, nemluvil, jen se na něj mlčky díval. Netušil, jestli to bylo jenom atmosférou nebo čím, že mu srdce bušilo silněji než obvykle.
.
V tichosti upíjeli ze svých sklenic. Shisui neměl v plánu Sasukeho opít, jen chtěl, aby se uvolnil a nechal se vést situací. Lehké povznesení jim vůbec neuškodí. "Sasuke, vypadáš jako nějaký aristokrat se sklenicí vína. Chybí ti jen krajkovaná košile a kožené kalhoty," poznamenal starší Uchiha a hned si toho mladšího i tak představil. Opravdu, šlechtic nejen vzhledem, ale i chováním.
.
"Ty máš teda fantazii," pousmál se Sasuke a v tmavých očích mu zajiskřilo šibalství, když provokativně poznamenal: "Kožený kalhoty nemám rád… je v nich totiž všechno vidět, víš?" Vlastnil jen jeden jediný exemplář tohoto druhu, který kdysi od někoho dostal, a prakticky ho nenosil. Neměl rád těsné obtažené věci, raději si vybíral volnější oblečení, miloval svobodu. Ale zase… jisté výhody to mělo, i když spíš pro ostatní. Na pohled.
.
Shisuiovi se rozjela představivost na plné obrátky. Sasukeho zadeček, obtažený v kožených kalhotách, by nebyl vůbec k zahození. Trochu se mu z toho zvedla teplota a líce lehce podbarvily červení. "Škoda, někdy bys mohl udělat výjimku, ale jenom pro mě. Nechci, aby tě okukoval někdo jiný," poznamenal laškovně a smočil rty v karmínové tekutině.
.
"Že jsi to ty, tak se ti v nich někdy ukážu," přislíbil Sasuke a hned ho napadla drobná provokace: "To můžu jenom s tebou, ostatní by pak třeba využili situace… ale ty se mnou máš jistě jen ty nejčestnější úmysly, že?" Využil přitom svého šarmu, oči barvy antracitu přivřel do svádivého mhouření a na rtech mu zahrál smyslný úsměv. Normálně by se takhle neprojevoval, ale možná už trochu začalo působit víno.
.
"Jistě, čestnost je u mě na prvním místě," oplatil mu stejnou mincí. Bylo naprosto zřejmé, že ty slova nemyslel ani na okamžik vážně. Jednak vypadal jako by Sasukeho svlékal očima a myslel na úplný opak těch slov. "Nikdy bych ti neudělal nic, co by ti ublížilo," zavrněl a olízl Sasukeho rty, zvlhčené hroznovým mokem.
.
"Takže se nemusím bát, že zneužiješ mojí počestnosti, super," uculil se Sasuke v žertu a prstem škádlivě zmapoval obrysy Shisuiových klíčních kostí, načež vyprázdnil svojí skleničku a odložil ji na noční stolek. Místo ní vzal do prstů jeden z růžovočervených okvětních plátků, které bratránek zanechal na povlečení, a přejel s ním po rtech staršího Uchihy.
.
Shisuiovi to připomnělo jejich soukromou chvilku na Májalesu, kde to byl on, kdo Sasukeho lechtal okvětním plátkem. Přišlo mu to jako strašně dávno a měl pocit, že se Sasuke od té doby změnil. Už nebyl tak nepřístupný všem něžnostem a vypadalo to, že si někdy jejich hrátky opravdu užívá. Také odložil skleničku, byť nebyla úplně dopitá a chytil ten hebounký lístek mezi rty.
.
Mladšímu Uchihovi se zadrhl dech v hrdle, úplně vnímal, jak mezi nimi probíhá to vzrušivé napětí. Tep se mu zrychlil, když se naklonil k bratránkovi a vyměnil růžový lístek za své vlastní rty. Zároveň mírným tlakem donutil Shisuie si lehnout naznak a sám se na něj vleže natisknul. Sklopil víčka a mazlivě vklouznul jazykem do té teplé mezírky, která chutnala po víně. Nestávalo se zrovna často, že by jejich intimnosti začínal sám od sebe, ale tentokrát si nemohl pomoct.
.
Shisui se samozřejmě okamžitě poddal. Lehl si a cítil, jak pod zády drtí několik růžových plátků, které tam předtím ledabyle pohodil. Paže ihned přesunul na bratránkova záda a přitlačil ho těsněji k sobě. Vášnivě proplétal svůj jazyk se Sasukeho a mačkal ho ve svém objetí.
.
Původní něha se pomalinku přetavovala ve vášeň, jak se začaly dostavovat účinky mírné hladiny alkoholu v krvi a Sasukeho tělo se zahřívalo. Jako první zajel neposednými prsty pod lem Shisuiova trička, aby ho mohl hladit po žebrech, a vychutnávat si kontakt s hladkou pokožkou.
.
Starší Uchiha měl k Sasukeho tělu mnohem lepší přístup, protože ležel pod ním. Také mu obnažil kus kůže na zádech a postupně hrnul tričko k jeho ramenům, kde jej přetáhl přes jeho hlavu. Ruce se mu rozeběhly po kůži, kterou se zvídavostí propátrával, a u kalhot si neodpustil nezbedné zajetí pod jejich lem.
.
Sasuke si olíznul rty a nadzvedl se z bratrance, aby ho také mohl zbavit vrchní části oděvu. Následně se uvelebil obkročmo na jeho bocích a nejprve přelétl očima svého milence od vlasů až po pas, aby nejprve uspokojil primární zrakový smysl, pak teprve začal zkoumat hmatově. Jeho horké dlaně se rozběhly po odhaleném torzu v hladivých dotecích.
.
Shisui sledoval bratránka, jak si ho prohlíží a rozhodně se ani na vteřinu pod jeho lačnícím pohledem nestyděl. Sám sledoval jeho tělo, které se před ním vystavovalo. Zlatý přívěšek vrhal díky svitu svíček odlesky, jak se houpal na řetízku kdykoliv se Sasuke natáhl dopředu, aby se ho mohl dotknout až na ramenech.
.
Sasuke se sklonil, aby mohl hrotem jazyka začít laskat Shisuiovo hrdlo. Kmital po místečku, kde pod kůží divoce tepala životně důležitá tekutina. Párkrát se přisál, ale hlídal si, aby nepoužil moc velký tlak, který by způsobil znatelnou památku. Jeho ruce pokračovaly v hlazení, čas od času jimi zabloudil i níž, až do bratránkova rozkroku.
.
Shisui lehce zvrátil hlavu dozadu, jak mu byly dotyky příjemné. On sám neměl moc možností, jak oblažovat Sasukeho. Kromě svých paží neměl nic, co v tu chvíli mohl použít. Prsty sjel ke knoflíku kraťasů, obratně ho rozepnul a stáhnul mu je do poloviny stehen. "Sasuke, tady se píše, že někdo volá o pomoc." Vyzývavě ho pohladil po látce v rozkroku, na kterém bylo napsáno Free me, your bird. "Nemám zasáhnout a pustit to nebohé zvířátko na svobodu?" zakřenil se. Přišlo mu to docela vtipný, ještě ho v těch boxerkách neviděl.
.
Sasuke se mírně začervenal. "Ty jsem dostal k narozkám," ospravedlnil se, ale ne že by se za spodní prádlo doopravdy styděl, ostatně měl smysl pro humor. Nahnul se k bratranci a políbil ho na ústa, krátce, hluboce a vyzývavě. "Rozhodně bys měl," odpověděl mu pak ve stejném duchu a dal si záležet, aby jeho horký dech zavadil o Shisuiovy rty, jejichž smyslové receptory předtím tak podráždil, aby byly citlivější. "Ochránci zvěře by ti poradili to samé, měl by ses o něj postarat. Určitě tvou snahu ocení." Sám vklouznul svou dlaní pod bratránkovy trenýrky, aby mohl sevřít jeho erekci v dlani.
.
"Hmm, ale co když je to chráněný druh? Nerad bych mu ublížil." Opatrně Sasukeho polaskal v dlani, zatím přes látku. Chtěl ho podráždit. Špičky prstů objížděl tvar bratrancova penisu a následně ho stisknul v dlani. "Mám pocit, že se hejbe. Co když mu ubližuju?" Oddálil svou ruku od nebezpečné blízkosti klínu a hladil mladíkovy boky.
.
Sasuke zasténal, bylo to na něj příliš stimulující, cítil, že dosáhl plného vzrušení a zoufale potřeboval, aby s tím bratranec něco dělal. Snažil se zhluboka dýchat, aby to nějak vyventiloval, ale nedařilo se, obzvlášť když ve své vlastní ruce cítil ten sametový tvrdý nástroj pod jeho spodním prádlem. "Dotýkej se mě, Shisuii," zakňučel naléhavě, neměl náladu na další slovní přestřelku.
.
Shisui se škodolibě pousmál, stáhl mu boxerky ke kraťasům a rukou zajel do jeho klína, ale takovým způsobem, že rozevřel prsty do véčka a erekce se ani nedotknul. Chvíli ho takhle dráždil, byť měl dost slastných problémů ve vlastním klíně, kde se činil Sasuke. Nakonec se smiloval, bratránkovo prosebné zakňučení bylo pro staršího Uchihu neodmítnutelné. Vzal jeho erekci do ruky a začal ho pomalu honit.
.
Sasuke zasykl rozkoší, když se konečně bratranec odhodlal k věci a věnoval mu tu péči, kterou potřeboval. Sám se pustil do jeho oblažování ještě s větším zápalem, stahoval mu předkožku v pravidelném tempu, hbitými prsty zručně laskal uzdičku a několikrát promnul v dlani prokrvený žalud. Druhou rukou se vrátil na Shisuiovu hruď, kde pokračoval v intenzivním prozkoumávání teplé pokožky a neopomenul polaskat bradavky.
.
"Ah," zasténal Shisui a bezděčně přirazil proti té šikovné ruce. Sasuke ho začínal připravovat o poslední zbytky rozumu, ale ještě nebyl ten správný čas. Zvýšil intenzitu laskání bratránkovy erekce a druhou rukou nenápadně a ladně přejel do mezery mezi jeho hýžděmi, kde ji projel prstem.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.