Nejsilnější cit XIII.

1. září 2015 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  Nejsilnější cit
Brzy nastane vánoční čas a s ním mrazivé dny a teploučké postýlky. Itachi by rád sdílel své lůžko s bráškou i v tom nejintimnějším duchu, ale bude se muset spokojit s kreslením aktu.


"Tak pojďte, půjdeme," zavelel Sasuke a snažil se ignorovat ty Shisuiovy významné pohledy, které ho nemálo uváděly do rozpaků. Podařilo se jim dostat se z baru, aniž by byli někým zpozorováni a konečně se po dlouhé době mohli nadechnout čerstvého vzduchu.
.
"Itachi, nevěděl jsem, že máš tak malé sebeovládání, že ses na Sasukeho vrhl na tak veřejném místě," popichoval Shisui a culil se od ucha k uchu.
"Tss, víš co ti po tom je?"
"Hovno."
"Správně," pochválil ho Itachi a podrbal ve vlasech jako psa.
.
"Hele, Shisuii," nadzvedl Sasuke obočí, když ve třech zamířili na zastávku městské hromadné, "jak ty vlastně můžeš vědět, že to Itachi se vrhnul na mě? Klidně to přece mohlo být i naopak, ne?" Pravda, co se jich týkalo, jeho sourozenec byl ve vztahu k němu citlivější na podněty, asi proto, že svoji touhu tak dlouho tajil.
.
"To je jednoduchý. Itachi je nadrženější, protože tě miluje, u tebe si nejsem jistý, jestli ho máš rád tak jako on tebe." Aspoň Shisuiovi to tak přišlo. Pochyboval o tom, že Sasuke je taky tak bláznivě zamilovaný.
.
Sasuke pohodil hlavou. Tahle Shisuiova narážka nebyla tak docela na místě, Itachiho city se vystupňovaly, protože do něj byl zabouchnutý celá léta, zatímco on ho bral na jiné rovině než bratrské jen něco přes dva týdny. "To je trošku nefér konstatování," poznamenal tiše.
.
"Myslíš, já jen konstatuju skutečnosti. Prostě mi to tak přijde…"
"Shisuii, nech toho. Moc přemýšlíš a není to na místě," uzemnil ho Itachi jednoduše a už v klidu se ubírali domů. Rozvoz jim ujel před nosem, takže museli celou cestu pěkně absolvovat pěšky. Nakonec vystřízlivěli a udělali i něco pro své zdraví.
.
Sasuke po zbytek jejich pěší túry zarytě mlčel. Bratrancovo rýpání jim poněkud ubralo na náladě, a i když sem tam někdo z nich něco prohodil, konverzace jako taková ustala na mrtvém bodě, takže už se nakonec i přestali snažit nějakým falešným způsobem ji udržovat. Nejmladší Uchiha se vlastně těšil, až se konečně dostanou domů.
.
Když se od nich Shisui odpojil, tak Itachi vzal Sasukeho za ruku. "Neměj mu to za zlé. Taky jsme mu dneska moc na náladě nepřidali. Tak teď jsme si fifty fifty. Tedy nemyslím si, že by to dělal Shisui schválně." Povzbudivě mu stiskl packu.
.
Sasuke se nejprve kysele ušklíbnul, ale pak smířlivě vydechnul. "No jo, já vím," zamumlal a opětoval mu ten jednoduchý lidský kontakt, "ale mohl by se aspoň držet v nějakých určitých mezích, my jsme to s ním aspoň mysleli dobře, ale on věděl, že tohle se nehodí."
.
"Tím si nejsem jist, on má Shisui takový dost podivný hranice, co se sluší a co už ne. Asi to bude tou strejdou výchovou, nedostatkem mateřské lásky. Víš jak, Madara mu všechno zakázal a co dělá Shisui, přesný opak. Musíš ho brát takového jaký je," broukl smířlivě Itachi, nechtěl, aby kluci byli mezi sebou na nože.
.
"Já ho beru takovýho, jakej je, ale to nic nemění na tom, že to přepísknul," zamračil se Sasuke a olíznul si rty. Nakonec ale silou vůle potlačil nevoli, kterou to v něm vyvolalo. Měl by se zachovat dospěle a prostě to přejít, buď si to Shisui uvědomí nebo ne. "Ale že jsi to ty, tak mu odpustím," pousmál se na Itachiho a víc stisknul jeho ruku.
.
"To jsem rád. Je to nezmar, ale nechci, aby mezi váma bylo dusno. Však já ho zdupu, hned jak ho potkám, aby si dával bacha, co vypustí z pusy a vůbec, divím se, že ho ještě nevylili z práce. Taková držka." Itachi se upřímně zasmál. Chtěl by ho někdy vidět, jak v obleku lítá po firmě a škrobeně se culí.
.
"No jo," Sasuke pobaveně zavrtěl hlavou, ta představa se mu k němu opravdu nehodila. Pak ale změnil téma a společně s Itachim zapředli hovor, takže jim cesta rychle utíkala. Před jejich rodným domem, ještě než jeho starší bratr odemknul dveře, ho na okamžik zadržel a snažil se, aby to vyznělo ledabyle, když se zeptal: "Přijdeš dnes v noci za mnou?" Nešlo mu už o nic sexuálního, ale prostě měl rád, když mohl spát v Itachiho objetí.
.
"Nepřijdu," odvětil ledabylým tónem Itachi a udělal dramatickou pauzu. "Kdybys dovolil, šel bych hned." Rodiče už dávno chrněli, a kdyby si lehl, tak určitě už nevstane, aby se přemístil k Sasukemu do lůžka.
.
Sasukeho zklamaný výraz vystřídal znovu úšklebek. "Takhle si ze mě utahovat, opravdu, nejsi ty příbuznej se Shisuiem?" uculil se a za trest brášku šťouchnul do žeber. Tiše se proplížili do domu, složili boty v chodbě a jako myšky proklouzli do patra.
.
Itachi si zaskočil k sobě, aby se převlekl do spacího a hupky dupky byl hned u Sasukeho v pokoji a lehl si do jeho postele. Brášku pořádně přikryl, aby mu netáhlo na záda a položil se tak, aby si z něj mladší Uchiha mohl udělat polštář, jak měl ve zvyku.
.
Sasuke zívnul a spokojeně se zavrtal Itachimu do náruče. Tohle bylo to nejlepší na celém dni, možná ještě o něco lepší než ten jejich románek na záchodě. Byl tak rád, že má Itachiho po svém boku. "Bráško?" zašeptal do ticha pokoje, "Shisui neměl pravdu. Miluju tě."
.
Itachi ho hladil po zádech a vykresloval tam podivné vzory. "Sasuke, nemusíš se přemáhat." Měl za to, že jsou spolu příliš krátko, aby to mohla být pravda, ale bylo by to krásné a perfektní.
.
"Vím, že nemusím," ujistil ho Sasuke, "řekl jsem to, protože chci, abys to věděl. Možná jsem si ze začátku myslel, že to tak nebude, bál jsem se toho. Ale… už to neberu jako zaučování nebo tak něco, jak to původně mělo být."
.
"Dobře… jsi můj miláček a nikdy tě nepřestanu milovat." Itachi věděl, že to zní hrozně přeslazeně, ale tak to cítil. Miloval svého brášku nadevše. Foukl mu do vlasů a jemně ho sevřel v náruči.
.
"Tak to je fajn, protože už se mě nezbavíš," prohodil Sasuke a po tomhle vyznání se konečně doopravdy uložil ke spánku. Pohodlně se uvelebil na Itachiho hrudi a po chvíli poslouchání uklidňujících dunivých úderů jeho srdce se jeho dech prohloubil a zpomalil.
~~~
Předvánoční čas dýchal bílým sněhem, cukrovím, které Sasuke neměl rád, a rodinnou pohodou. Kluci měli prázdniny a užívali si volna. Venku mrzlo, až praštělo, tak si nechali vycházku na jindy, protože by jim umrzly ruce, kdyby se drželi. Ani rukavice by to nezachránily. Itachi se vrátil z města a rozehříval si ruce na topení. Ráno se mu vůbec nechtělo, ale Štědrý den skoro klepal na dveře a bylo třeba nakoupit dárky a zabalit je. Koupil krásný fialový papír a už se těšil, jak se zbytek rodiny bude tvářit nad jeho nápady. Šel zkontrolovat brášku, ještě vyspával. Včera byli se Suigetsem a partou kalit, takže došel pozdě v noci. Poupravil mu odkopanou přikrývku a vtiskl pusu na čelo. Byl cítit kouřem, ale to ho neodradilo. Tiše odešel k sobě a začal hledat, co měl kde schovaného a balit.
.
Sasuke i normálně spával dlouho, pokud teda nemusel vstávat do školy, což o prázdninách nemusel, ale dneska to bylo ještě výraznější než jindy, když se do postele dostal až ve tři ráno. Bylo mu oznámeno, že se totiž jinak před Vánocemi už s kamarády pravděpodobně neuvidí, protože všichni trávili sváteční časy v kruhu rodinném, takže vlastně jediná možnost, jak si předat dárky a vůbec se trochu pobavit, byla včera. Ne že by proti tomu nějak moc protestoval a vzpíral se, chodil s nimi rád, byť ho často štvalo Karininy neustálé snahy, které pokračovaly i přesto, že jí dal jasně na srozuměnou, že nemá zájem. Neodradilo ji to, ale aspoň už se ho nepokoušela sbalit tak okatě, nýbrž jen skrytě. Dnes dopoledne tedy dospával, co zameškal, a nevěděl o světě až do půl dvanácté, pak se teprve probudil a ještě nějakou dobu se válel ve vyhřátých peřinách.
.
Itachi za tu dobu stihl zabalit dárky, schovat je na bezpečné místo. Nebál se, že by je někdo otevřel, ale překvapení je překvapení. Před polednem skončil v kuchyni, kde vařil Sasukeho oblíbené jídlo - rajskou. Netušil, jestli bude vůbec jíst, ale vždycky se takové jídlo dá ohřát i večer. Postavil vodu na těstoviny a uklízel v kuchyni.
.
Nejmladší Uchiha se konečně rozhodl opustit pelíšek a trochu se zkulturnit. V koupelně odbyl veškerou hygienu, v pokoji se převlékl a složil peřiny. Potom se vydal dolů do přízemí s vidinou nějaké snídaně, ale když si uvědomil, kolik je hodin, mohl by to být vlastně spíš oběd. "Jéé, ahoj bráško, co to tu voní?" nadějně začenichal, když narazil na Itachiho.
.
"Vývar z telecích uší a omáčka z prasečích ocásků," prohodil veselým tónem Itachi. Měl dneska dobrou náladu a tak se mu ještě zlepšila, když uviděl Sasukeho. Byl tak krásně rozcuchaný. "Jestli budeš jíst, tak ti nachystám."
.
"Jestli po tom nezmutuju, tak sem s tím," zazubil se Sasuke, načež mu došlo, co tím jeho starší bratr myslel a úsměv se mu ještě rozšířil: "Bez obav, statečně jsem se ubránil všem nekalým úmyslům mě takhle před Vánocema opít do němoty."
.
"To se divím, ale aspoň ti není špatně." Dlouhovlasý Uchiha se začal točit okolo linky a připravovat talíře. Sám byl už hladový. Při nakupování jeden vydá energie, až se diví. Položil rajskou před Sasukeho. "Tak ať ti chutná a ne že ji budeš mít až za ušima."
.
"Díky, bráško." Sasuke mu věnoval vděčný pohled a pustil se do té dobroty. Bylo to vynikající, Itachi snad ani jinak vařit neuměl. "Mňam, je to strašně dobrý," neopomněl mu to Sasuke pochválit, "někdy si říkám, že bys možná trumfnul i mamku, v chuti jsi teda přeborník."
.
"Učený u nebe nespadl. Taky by ses mohl občas otočit v kuchyni a něco si vyzkoušet." Itachi věděl, že Sasuke a kuchyň jsou na štíru, ale on by je zaučil rád. Chvíli foukal těstoviny, než byly teplotně poživatelné.
.
"Hmm, asi měl," připustil Sasuke ledabyle. Pravdou bylo, že by se měl naučit aspoň pár nějakých receptů, rozhodně by se mu to v životě hodilo, kdyby si jednou musel vařit sám. Ale dosud žil s představou, že v takovém případě by něco spatlal podle kuchařky.
.
Itachiho už předtím v pokoji napadla hříšná perverznost a chtěl by ji vyzkoušet. "Sasuke, chci, abys mi stál modelem," povzbudivě na něj mrkl. Konečně si ho bude moct zachytit živě a přenést to, co vidí na papír.
.
"C-ho?" zamumlal Sasuke s plnou pusou těstovin a tázavě k němu zvedl oči. Podařilo se mu polknout sousto, takže se konečně mohl vyjadřovat normálně. "Modelem? A jak si to představuješ?" zeptal se, protože si nebyl jistý, jestli dokáže v klidu sedět dlouhou dobu.
.
"Chtěl bych si tě nakreslit nahého, ale jen skicu tužkou. To bude rychlovka," ujistil ho starší sourozenec. Teď jen, a by Sasuke souhlasil, kdyby ho odmítl, tak by ho to docela mrzelo.
.
Sasuke se začervenal, když mu to Itachi takhle předestřel. S něčím takovým neměl samozřejmě žádné zkušenosti, ale když nad tím tak uvažoval… nebyl proti, bude to zase nový zážitek. "Tak jo."
.
"Super," rozzářil se jako sluníčko. Itachi rychle pouklízel nádobí po obědě a vyhnal brášku nahoru do pokoje. Nařídil Sasukemu se vyvléct, zatímco on si šel pro kreslící potřeby a skicář. Nemohl se dočkat. Bude se moct kochat.
.
Krátkovlasý Uchiha se sice trochu rozpačitě ošíval, když ze sebe sundával oblečení, nakonec zůstal v boxerkách a čekal na Itachiho, jak si ho napozicuje. Byl zvědavý, jak to staršímu sourozenci půjde, ty skici, které dělal před pár měsíci, byly dobré, a to je maloval zpaměti.
.
"Sasuke, bude to akt, takže se vysvleč úplně donaha," poručil mu jemně Itachi, když za ním přišel do pokoje a začal si upravovat postel k obrazu svému. Polštářek sem, peřinu trochu naducat. Poohlédl se po mladíkovi, který pořád váhal. "Sasu, přece jsem tě viděl nahého už mockrát."
.
"Já vím," připustil Sasuke, a protože mu bylo jasné, že Itachi se na to těší, se začervenáním si stáhnul i spodní prádlo. Vždycky ho fascinovalo, s jakou posvátnou úctou si ho starší bratr pokaždé prohlíží, a to si myslel, že si na to po pár měsících zvykne. Nicméně se tak nestalo a on si byl dobře vědom jeho toužebného pohledu.
.
Itachi se musel notně držet, aby brášku okamžitě nepovalil do peřin a neulíbal k smrti. Nechal ho sednout na postel a dal si ho do dost necudné polohy. Takový polosed s jednou nohou nataženou a druhou pokrčenou. "Super, vypadáš úžasně, dej mi chvilku," vzal skicář a jal se pracovat.
.
Sasuke se snažil nehýbat, a pokud možno, ani neměnit výraz tváře. Bylo ale těžké ovládnout lehce cukající koutky, připadal si trochu trapně, ale Itachi se tvářil tak zaujatě a šťastně, že tomu nemohl odolat. "Zdá se mi to, nebo se červenáš?" pousmál se, když zpozoroval matné zbarvení Itachiho lící.
.
"To je jenom pracovní zápal pro věc," odtušil Itachi. Bylo mu horko. Pohled na brášku byl tak rajcovní. Skoro se nemohl od něj odtrhnout, aby si něco načrtl na papír. Nasucho polkl, bude si muset pospíšit. Věděl, že Sasuke dlouho na jednom místě nevydrží a bude se vrtět.
.
Itachiho obavy byly nasnadě. Sasukeho sice vždycky fascinovala bratrova práce s tužkou či štětcem, ale především v případě, že seděl u něj a mohl zblízka pozorovat precizní práci jeho prstů, jak jemnými tahy ztvárňovaly okolní prostředí a zachycovaly ho na papír jako věčnou vzpomínku na prchavý okamžik.
.
Dokončil poslední tah. Byla to rychlokresba, takže šlo hlavně o zachycení situace, nálady. "Sasuke, ještě bych si chtěl nakreslit jednu pózu." Nechal brášku otočit na břicho a vystrčit ten svůj sexy zadeček. Takhle to vypadalo ještě lépe než v jeho představě. Úplně mu při tom rajcovním a vyzývavém, pohledu zatepalo v klíně.
.
Sasukemu do tváří stoupla horkost, tohle byla hodně perverzní pozice a lhal by, kdyby tvrdil, že se necítil trapně - takhle, když vystavoval na odiv pevné kulaté obliny svých hýždí. Nasucho polknul a s nejistým výrazem otočil hlavu, aby na Itachiho pořádně viděl. "Ehm… vážně je tohle zrovna ta nejvhodnější póza?" zeptal se nevinně.
.
"Ta nejzajímavější," odtušil starší bratr na půl úst a očima hltal tu krásu. Tužka se rozjela po papíře a přenášela ty nádherné tvary na papír. Itachi se přistihl, že dýchá rychleji, než běžně a v kalhotách začíná cítit těsno. Vzrušil se! A to jen při pohledu na Sasukeho hříšnou pozici.
.
Sasukeho tváře připomínaly okvětní plátky tulipánu, připadalo mu, že na něj Itachi víc kouká, než kreslí. Ale měl přitom tak legračně uchvácený výraz, že tedy setrval na místě, ať se podívá, když se mu to tak líbí. Po krátké chvíli zaznamenal, že Itachiho dech je slyšitelně přerývanější, asi se mu to líbilo až moc.
.
Dlouhovlasý Uchiha neodolal, aby nenakreslil přesně to, co si přál. Mimo něho, tak domaloval sebe, jak si bere jeho tělíčko. Kresba byla samozřejmě statická, ale i tak z ní bylo jasné, co na ní fiktivní Itachi provádí. "Hotovo," propustil tak brášku ze svých spárů modela.
.
Sasuke se na posteli posadil a protáhnul se, aby zahnal ztuhlost některých svalů, jak se předtím nesměl hýbat. "Ukaž, podívám se," prohodil a hrabal se z lůžka, aby mohl na vlastní oči vidět Itachiho tvorbu. Byl zvědavý, jak se mu podařilo zachytit figurální kresbu podle skutečné živé předlohy.
.
Itachi ve své kreslířské euforii jaksi pozapomněl, že to bude muset Sasukemu ukázat. Otočil tedy aspoň na první kresbičku a s úplně rudými tvářemi Sasukemu skicář podal. To bude trapas, až otočí list. Nejradši by se neviděl.
.
"Páni," uteklo Sasukemu, když se tak díval na svou vlastní skicu. Musel obdivovat, jak skvěle Itachi vystihnul jednotlivé rysy, třebaže to byla rychlokresba. "Mohl by ses tím živit, dělat to třeba na zakáz… oh," vyhrkl překvapeně, když se podíval na druhou kresbu. Panebože, oni to tam… spolu dělali! Tváře mu znachověly, jak tak měl před očima Itachiho sexuální fantazii v plné parádě.
.
"Promiň, vím, že to vypadá perverzně, ale milovat se s tebou je jako sen. Prchavý a nedosažitelný." Pro brášku bylo něco takového úplně nové, nepoznané. Nechtěl na něj tlačit, ale moc si přál udělat to, co bylo na obrázku. Stáhl si Sasukeho na klín, který byl tvrdý. "Sasu, já… já bych se s tebou chtěl pomilovat."
.
Sasuke nasucho polknul, jak tak dobře vnímal Itachiho vzrušení, které ho tlačilo na zadku. Díval se na skicu, na to, co na ní s bráškou provozovali. Takhle se to nezdálo nijak hrozné, čistě teoreticky, ale… co když to v praxi bude jiné? Neměl s tím vůbec žádné zkušenosti a samotná myšlenka, že by mu měl někdo něco strčit do zadku, se mu moc nezamlouvala… "N-no, já nevím… ty už… jsi to někdy dělal?" otázal se rozpačitě.
.
Itachi vycítil jeho nerozhodnost, musí ho ujistit, že to není tak hrozné, jak se proslýchá. "Dělal a můžu tě ujistit, že se není čeho bát." Natiskl ho víc k sobě a políbil na rameno. Jeho milenci si nikdy nestěžovali a vypadali spokojeně, když odcházeli z jeho postele.
.
Sasuke si nechal jeho důvěrnosti líbit, s tím neměl problém, a otřel se o něj lící jako kočka. "A dělal jsi to… uhm… no, i… i v té pozici, jakou chceš přisoudit mně?" zeptal se tiše, protože zážitky s něčím takovým se asi lišily na obou stranách, nebo si to aspoň tak myslel.
.
Itachi býval rád ve vedoucí pozici, ale i on, když byl zaučován, tak okusil i pocity toho, kdo přijímá. "Ano, taky jsem byl ten dole. Není to nic strašného. Nikdy bych ti neublížil," zašeptal a pohladil Sasukeho po stehně pořád byl nahý a tudíž jako magnet. "Pojď to vyzkoušet, prosím."
.
Mladší Uchiha se nejistě ošil. Tak nějak předpokládal, že Itachi s ním bude chtít spát. Jednou. Ale vždycky, když o tom uvažoval, tak se jednalo o nějakou… prostě budoucnost. Jenže čas plynul a oni už spolu byli víc než čtvrt roku, bylo pochopitelné, že to Itachi chtěl. Měl by mu to dovolit. "Já… ehm… t-tak jo…" hlesnul nepříliš přesvědčeně.
.
"Děkuju," mumlal Itachi do jeho rtů, jak se k nim přitiskl. Hladil svého malého brášku všude po těle a líbal se se vzrůstající vášnivostí. Všechno mu přišlo úžasně dokonalé. Možná za chvíli se dočká toho, po čem bažil několik let, bude moct okusit Sasukeho horké nitro, slyšet je vzdechy, když do něj bude přirážet.
.
Sasuke byl docela nervózní. Ne že by měl dojem, že by ho snad Itachi mohl nějak zranit, ale prostě nevěděl, co má čekat. Dokonce ani s kamarády se o análním sexu moc nebavili, ať už o heterosexuálním nebo homosexuálním. Musel se spolehnout jenom na myšlenku, že Itachi bude vědět, co dělá. Natiskl se více k němu.
.
Itachi se s bráškou mazlil, všetečnýma rukama mapoval jeho tělo a zvláště oblast klína. Prvně ho jen dráždil v okolí, než přejel i po jeho penisu a začal ho vzrušovat. Stáhl předkožku a rozkošný růžový žalud přejel palcem. Přitom si pohrával se Sasukeho jazýčkem v puse. Ještě chvilku a položí si ho na postel.
.
Sasuke zasténal, tohle jednání mu bylo dobře známé. Za tu dobu, co byli spolu, už skončili u postelových hrátek nesčetněkrát, byť to vždy končilo maximálně orálním sexem, ale vždycky to bylo příjemné a rajcovní. Jeho starší bratr se nemusel snažit dlouho, aby ho rozpálil, brzy už měl v ruce erekci, která se tvrdostí vyrovnala té, která Sasukeho tlačila na zadku.
.
Dlouhovlasý Uchiha neváhal a opatrně bratra položil na lůžko. Očima hltal jeho krásu. Stáhl ze sebe oblečení a s uvolněným vzdechnutím vypustil své ztopoření ven. Tak dlouho se tam mačkalo. Přilehl k Sasukemu a přitiskl ho k sobě. Jeho pružné tělíčko se k němu vinulo tak těsně, že měl pocit, že se udělá jen z toho. Rukou sjel na zadeček, kde přejel po lákavé rýze.
.
Sasukemu se trošku zadrhnul dech, nebylo to až tak vyloženě neznámé, v předešlých měsících Itachi čas od času taky malinko zabloudil na tohle místečko, ale vždycky se zase rychle stáhnul. Snažil se ale nedat na sobě znát, jaký to na něj má vliv, a raději se věnoval přejíždění po bráškově těle a hlazení jeho pevných svalů. Přitom zasypával jeho hrdlo drobnými motýlími polibky.
.
Itachi oddaloval tu chvíli, kdy se bude muset odtrhnout a jít pro lubrikant do svého pokoje. Nechtělo se mi ani na vteřinu vzdalovat, ale pokud chce jít dál, tak mu nezbývá nic jiného. "Hned jsem zpátky," zavrněl a odběhl, skoro okamžitě byl zpět. Položil svého brášku na záda. "Sasuke, uvolni se, musím si tě připravit. Bude to pro tebe nezvyklé, ale není to nic, čeho by ses musel bát."
.
"Připravit?" Sasukemu se úplně nepodařilo ovládnout lehce vyděšený podtón ve svém hlase, "a… a jak?" Možná to byla idiotská otázka, ale vážně si nebyl jistý, co si má pod tím tak nějak představit. Mohlo to být něco jako předehra u holek? Ale to bylo asi anatomicky dost jiné. Díval se na Itachiho a v jeho velkých havraních očích, které byly na kluka neobyčejně velké, byl znát strach, i když se ho pokoušel potlačit.
.
Itachi ho pohladil po tváři, asi opravdu o tom nic nevěděl. "Příprava znamená, že musím tvůj svěrač připravit na to, že se budu chtít do tebe dostat. Je to jednoduché. Prvně použiji prsty a těmi postupně uvolním sval. Použiju samozřejmě gel, aby to šlo hladce. Opravdu se není čeho bát," vysvětloval trpělivě.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rin Rin | 1. září 2015 v 10:04 | Reagovat

Gomene ale tenhle díl už tu jednou byl... Hned na začátku to nedává smysl... :/ ale jinak povídka je super :3

2 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 1. září 2015 v 10:48 | Reagovat

[1]:Díky za upozornění, jsem si nějak včera popletla čísla. Už je to opraveno.

3 Rin Rin | 1. září 2015 v 15:25 | Reagovat

[2]: jup v pohodě :)

4 Sabaku no Naomi Sabaku no Naomi | 1. září 2015 v 22:09 | Reagovat

Íííí, to je prostě zlatý. ^-^ Itachiho nadšení pro Sasukeho (a jeho tělo :D) je prostě úžasný. Doufám, že Sasuke nakonec nevycouvám... I když se docela bojím, že to udělá. Ale vážně je roztomilý, jak nezkušený je. Kývl mu na sex, ale neví nic o přípravě? Tak jo, no. Itachi holt musí zaučovat :D

5 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 2. září 2015 v 8:49 | Reagovat

[4]:Itachi rád svého brášku zaučí :D ve všech směrech.

6 Aki Aki | E-mail | Web | 5. listopadu 2015 v 10:34 | Reagovat

Wau úplne mega úžasné. Sasuke je vystrašený ani sa mu nedivím keďže to bude jeho poprvé. Itachi sa o neho trošku bojí ,tak som zvedavá či to dotiahnú nakoniec až do samotného konca.

7 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 6. listopadu 2015 v 19:13 | Reagovat

[6]:Nebudu spoilerovat, i když mě svrbí jazyk :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.