Získat srdce lva XXXI. - Příležitost

24. září 2015 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  Získat srdce Lva 2
Mikoto odjede na nákupy a díky se vyprázdní dům, který přímo křičí na zbývající obyvatele, aby ho zneužili podle chuti. Shisui se k výzvě postaví čelem a zneužije ji.


Sasuke náhlý obrat situace pochopitelně uvítal a zatímco se jeho matka a bratr připravovali na nákup, skočil si do koupelny, aby si dal rychlou a osvěžující sprchu, vyčistil si zuby a vůbec se tak nějak zcivilizoval. Pak se převlékl do černých tříčtvrťáků a světle šedého trička a šel je vyprovodit do předsíně.
"Máme vám s Shisuiem něco přivézt?" zeptala se Mikoto při loučení, tak jako vždycky, když někam jeli.
"Litr šampaňského, kaviár a žraločí ploutve na kari," zašklebil se Sasuke, "užijte si to."
"Ne že tady mezitím podpálíte barák," zažertoval Itachi a dokončil obouvání, "pa, bráško."
"Ahoj!" zamával jim ještě nejmladší Uchiha a sledoval, jak odjíždějí, než zavřel vchodové dveře a zhluboka se nadechl. Tak, to by bylo. Tušil, že ho teď pravděpodobně nečekal moc příjemný rozhovor, ale musel se pokusit z toho Shisuie nějak dostat. Vystoupal zpátky po schodech do patra, nasadil povzbuzující úsměv a zaklepal na dveře Itachiho pokoje.
.
Shisui si u okna povzdechl. Sasuke ho určitě přišel utěšit a on spíš potřeboval pořádně proliskat. Zůstal stále stát v okně zády ke dveřím a dál koukal ven, kde v druhé zahradě lítalo štěně a u všeho se zastavovalo, jak to pro něj bylo zajímavé a vzrušující. Než se dá dohromady, není třeba, aby mu Sasuke viděl do tváře. "Pojď dál," zavolal silněji. Slyšel, jak za ním cvakla klika a do místnosti vkročil mladý Uchiha.
.
Sasuke vstoupil dovnitř a zavřel za sebou. Jak očekával, Shisui byl ve značně depresivním rozpoložení, jak mohl vyčíst z jeho skleslého postoje. Nezaváhal, přešel k němu a tak jako včera ho zezadu objal. Chvíli mlčel, jak si potřeboval v hlavě sesumírovat, co mu chtěl vlastně říct. Předvčerejší ujišťování zřejmě nezabralo, bude to muset zkusit jinak. "Neměl by ses v tom utápět, Shisuii," pravil nakonec tiše, "já vím, že to bolí, ale… život mu tím nevrátíš. Tvůj táta by přece nechtěl, aby ses trápil, že ne?"
.
Shisui věděl, že mu to Sasuke nedělá naschvál, ale ta jeho slova se mu zabodávala do duše jako nůž a krájela ji na kousky. "Kéž by, strašně moc bych se mu chtěl omluvit za všechno, co jsem udělal špatně," šeptl tíživě. Celkem se divil, že ho třeba nepronásleduje otcův duch nebo noční můry, které několik týdnů po jeho smrti byly velmi barvité a živé. Hlavním motivem byl vždy on, jako vrah svého otce. V jeho snech krev na jeho rukou nikdy neměla šanci zmizet. Postupem času se noční můry stávaly minulostí, až do včerejška, kdy se vrátila ta nejděsivější v plné kráse.
.
"Shisuii," špitl Sasuke a sevřel ho ve svém objetí pevněji, "jsem si jistý, že strýček na tebe byl velmi pyšný." Moc mu nešlo na rozum, za co by se mu chtěl bratránek omlouvat, leda že snad… Tenkrát mu Shisui naznačoval něco o tom, že jeho táta věděl o jeho citech k vlastnímu bratranci. Bylo tohle to, za co se v očích mrtvého otce styděl? Pokud ano, pak… neměl by ho teď doopravdy nechat být? Pro jistotu ho pustil, ale zůstal u něj. "Nebyla to tvoje vina," hlesl podivně dutým hlasem, jak se snažil potlačit smutek. "Ten hajzl, co za to mohl, už dostal, co zasloužil," prohlásil s despektem, "dobře mu tak, grázlovi!"
.
Jestli předtím měl Shisui pocit, že přichází o duši, tak teď by se nejraději viděl hnít několik sáhů pod zemí. Kdyby nebyl takový debil a plnil to, co měl nakázané, nic z toho by se nikdy nestalo. Zrychleně dýchal, jak se mu úzkostí stahovalo hrdlo a do očí se mu znovu tlačily slzy zármutku. Za zády cítil bratrance, který ho pustil ze svého konejšivého objetí. Otočil se a sevřel mladého Uchihu v náruči a hlavu si položil na jeho rameno. "Sasuke, ukaž mi, že mám pro co žít, pro co bojovat… pro co umírat!"
.
Sasukeho ten nečekaný obrat situace zaskočil. Myslel si, že se bratranec stydí za svoje city a zatím to tak vůbec nevypadalo. Překonal prvotní vyjevení a automaticky Shisuiovi to objetí opětoval. Ovinul kolem něho paže a přitiskl ho k sobě. Cítil tíhu jeho smutku a snažil se ji nějakým způsobem zlehčit, převzít její část na sebe, být mu oporou. "Samozřejmě, že máš pro co žít," broukl melodicky a začal staršího Uchihu hladit po zádech, "všichni jsme tu pro tebe… a já tě miluju, neopustím tě. Netrap se, zvládneme to. Společně, vzpomínáš?"
.
Sasuke, kdybys věděl, zasténal v duchu Shisui a málem mu ta slova splynula ze rtů. Nesměl v bratranci vzbudit pocit, že je něco v nepořádku, že existuje něco, o čem neví a nikdy vědět nesmí. Cítil se tak prázdný a zničený, potřeboval tu obrovskou díru v duši něčím zaplnit. Chytil Sasukeho za vlasy na zátylku a jemně za ně zatáhl. Své rty spojil s jeho a snažil se do polibku vložit všechno, co k svému partnerovi cítil.
.
Sasuke překvapeně zamrkal, ale ani na vteřinku ho nenapadlo, že by se od něj odtáhl. Naopak, ochotně se podvolil a nechal si do pusy vklouznout teplý mokrý jazyk, se kterým se okamžitě jemně propletl. Zavřel oči a vychutnával si ten kontakt poslepu, mohl se tak víc soustředit na tělesný prožitek. Připadal si trošku provinile, protože přece jenom Shisui nebyl v moc dobrém rozpoložení, ale koneckonců, bratranec to sám inicioval…
.
Shisui k sobě Sasukeho vehementně tiskl. Dělal to spíš podvědomě, než že by ho chtěl umačkat. Asi nějaká skrytá potřeba, lačnící po tělesném kontaktu, aby tak pomohla jeho psychice nabrat znovu sílu a vrátit k jeho obvyklé veselosti a bezstarostnosti. Vášnivě propátrával ústa mladšího, když se i s ním začal přibližovat k jeho posteli. Opatrně ho položil na lůžko a ihned se nad něj vyhoupl. "Sasuke, miluju tě," zašeptal procítěně. Neodpustil si vyznat mu lásku.
.
Sasuke se pousmál. Věděl to, samozřejmě, Shisuiovy oči mu to dávaly najevo dostatečně, ale bylo příjemné to od něj slyšet. "Já tebe taky," pravil vroucně, pohodlně se na bratrancově loži uvelebil a vzal jeho obličej do dlaní, aby ho mohl znovu něžně políbit. Bylo mu jasné, kam asi Shisui míří. Možná to nakonec bylo docela dobré řešení, aspoň se bude soustředit na příjemné věci než na chmurné představy. Taková vzájemná ruční nebo orální práce by ho mohla vytrhnout ze zasmušilosti třeba i lépe než slova útěchy.
.
Se stejnou opatrností Shisui polibky opětoval. Po měsíci, kdy na sebe nemohli pomalu ani sáhnout, protože doma pořád někdo byl, hlavně Itachi. Ten měl snad šestý smysl, protože vždycky došel ve chvíli, kdy ho bylo nejmíň potřeba. Museli se spokojit s krátkým líbáním mezi břízami v aleji, když šli na hodinu aikida. Starší Uchiha měl nutkavou potřebu Sasukemu dokázat svou lásku pomocí svých doteků a polibků. Rukou hladce vjel pod tričko mladíka a užíval si jeho teplou pokožku.
.
Shisui nemusel Sasukeho přemlouvat, aby se těm důvěrnostem podvolil. Nedělalo mu problém naladit se na bratránkovu vlnu, po tolika dnech téměř naprostého intimního půstu. Zaplašil myšlenky na to, že měl původně v plánu Shisuie jenom ukonejšit, a popustil uzdu fyzické touze. Netroufal si odhadovat, kolik asi mají pro sebe času, jeho matka se sice v nakupování vyžívala, ale spoléhat na to nemohl. Nadzvedl se tedy a aniž by čekal, až to udělá bratranec, sám si jediným pohybem přetáhl tričko přes hlavu a opět se položil naznak.
.
Starší Uchiha se jen v duchu podivil jeho aktivitě a sám vysvlékací úkon zopakoval. Přitiskl se k Sasukemu nahou hrudí. Dotyk těl byl víc než příjemný. Nic příliš dopředu neplánoval, jen si užíval přítomnosti. Stehnem mezi bratránkovýma nohama ho dráždil v klíně a sám se o něj svým otíral. Jednou rukou vyhledal tu Sasukeho, aby si s ním propletl prsty a rty se lehce otíral o mladíky a lehce ho lechtal špičkou jazyka.
.
Sasukeho to počínání rozhodně nenechávalo v klidu. Období puberty měl sice za sebou, ale pořád ještě u něj hrály hormony větší roli než u Shisuie, takže se dostal docela rychle do varu. Rukama se instinktivně přemístil na bratránkova záda a putoval po nich dlaněmi v intenzivním hlazení. Pokrčil trošku kolena, aby Shisui získal snadnější přístup, ale bylo to tak hrozně příjemné, že nakonec úplně ovinul nohy kolem jeho pasu a zkřížil kotníky za jeho bedry.
.
Shisui se v pravidelném tempu otíral jejich klíny o sebe. Nic jiného ani nemohl dělat, díky nohám omotaným okolo pasu. Rukou sjel na stehno a zpátky pod zadeček, kde si ho pozdvihl a i se svým partnerem se posadil. Měl obě ruce volné, jak se o ně nemusel opírat, a nechal je rozeběhnout se po mladém a pružném těle.
.
Sasuke seděl prakticky Shisuiovi na klíně, podle Kamasútry v poloze lotusu. Doufal jen, že ho příliš netíží, protože neměl prakticky žádnou jinou oporu, musel na něm spočívat celou vahou. Párkrát si tuhle pozici vyzkoušel s dívkami při sexu, díky téhle malé nevýhodě mu totiž partnerčina váha pomáhala proniknout do ní hlouběji než v jiných polohách. Uklidňoval se ale tím, že by ho Shisui upozornil, kdyby mu to bylo nepříjemné.
.
Shisui si rukou na zátylku přitáhl Sasukeho hlavu ke svým ústům a vášnivě ho políbil. Rukama sjel přes jeho nahé boky až k lemu kalhot. Chvíli po něm nerozhodně přejížděl prsty, než vepředu nahmatal kovový knoflík a rozepl mu je. Do uvolněného prostoru zajel nenechavou rukou a intenzivně se dotýkal Sasukeho mužství.
.
Sasuke tlumeně zasténal Shisuiovi do pusy, v téhle poloze mu však prozatím nemohl péči opětovat, takže místo toho přemístil svoje ruce z bratránkových zad dopředu a prsty obkroužil hroty bradavek. Ještě chvilku s ním proplétal svůj jazyk a kmital po jeho dásních, než se odtrhl a přisál se ústy k jemné kůži pod jeho pravým uchem.
.
Cítil, jak Sasukeho penis pod jeho dotyky tvrdne a zvětšuje svůj objem. Hladce vklouzl i pod poslední prádlo, kryjící bratránkova intimní místa. Nezbednými prsty dělal mladíkovi pod oblečením ohnivé peklo. Po vsunutí jeho ruky tam nebyl ani milimetr místa navíc. Shisui naklonil hlavu na stranu, aby měl Sasuke více prostoru, a užíval si jeho příjemně lechtající rty.
.
Sasuke prokládal polibky věnované Shisuiově hladké pokožce zastřeným vzdycháním, jak potřeboval nějak vyventilovat, že mu bratrancova ruka ve slabinách dělala zatraceně dobře. Popravdě ho už nějakou dobu na zadku tlačila jistá vyboulenina, takže neměl strach, že by starší Uchiha zůstával úplně v klidu. Hrotem jazyka laskal jeho hrdlo, vykresloval na něm mokrými cestičkami nepravidelné vzory, někde lehounce přitlačil.
.
Shisuie jeho péče nenechávala chladným, chtěl Sasukeho nahého, chtěl se pokochat jeho tělem a spojit se s ním. Znovu položil bratránka zpět na postel a začal mu svlékat kalhoty i se spodním prádlem. Rukou fascinovaně přejížděl po hladké lehounce nazlátlé pokožce. "Jsi krásný." Doslova hltal Sasuke pohledem.
.
Sasuke se mírně začervenal, čistě ale jen nad tou lichotkou, protože jinak už se před Shisuiem vůbec nestyděl. Nevadilo mu ležet pod ním nahý, nevadilo mu, jak si ho bratránek prohlíží s neskrývanou touhou. Dokonce mu ani nevadilo, že je vůči němu malinko v nevýhodě, jelikož starší Uchiha měl dosud kalhoty i trenky. Teď už to neřešil. "Pojď ke mně," zašeptal vzrušeně a tlakem na ramena si k sobě druhého muže přitáhl, aby se mohl zase přisát k jeho báječným rtům.
.
Takovému hlasu se jen těžko odolávalo. Ochotně se přihnul a rukou znovu sklouzl do Sasukeho klína, kde se začal činit. Masíroval tvrdé mužství po celé délce a na špičce rozetřel kapku vlhkosti. Svým klínem se otíral o mladíkovo stehno. Měl chuť si Sasukeho ihned vzít, ale nebyl si úplně jist, jestli je to dobrý nápad.
.
Sasuke chvíli sténal Shisuiovi do úst, než usoudil, že takhle je líbání poněkud náročné, místo dalších polibků přejel svýma rukama po bratrancových bocích a následně vklínil dlaň mezi svoji nohu a Shisuiovy slabiny, aby mohl prozkoumat tu napjatou látku v jeho rozkroku. Usoudil, že to mačkání v těsném prostoru nemůže být pohodlné, jal se tedy horečně rozepínat jeho kalhoty.
.
Shisui se poddal jeho aktivitě, nechal si rozepnout kalhoty, následně si je sám stáhl a odhodil na podlahu. Nahý a vzrušený se přitiskl k Sasukemu a naříkavě zakňoural, když se jejich erekce o sebe otřely a byly zmáčknuty mezi jejich horoucí těla. Pohnul se proti Sasukemu klínu zároveň se sklonil k jeho oušku a vášnivě mu do něj zašeptal: "Sasu, chci do tebe proniknout. Chci s tebou splynout v jedno."
.
Navzdory žhavému napětí, které mu kolovalo v žilách, se Sasuke pod bratrancem zachvěl. Popravdě se mu do styku jako takového vůbec nechtělo, třebaže první zkušenost už měl za sebou. Musí od toho Shisuie nějak odradit! "Nepřijde mi to jako dobrý nápad," prohlásil trochu nervózním hlasem, "nějak se na to necítím. Necháme si to na jindy, jo?" Nejlépe za další půl rok. Přirazil proti svému milenci pánví, aby zvýšil jejich tření.
.
"No tak, Sasuke, přece bys mě neodmítnul," zašeptal tiše a svázal s bratránkem svůj pohled. V jeho očích se zračily nejrůznější pocity, od vášně přes oddanost své lásce až po smutek nad ztrátou otce a zloba na sebe samého. Teprve nyní si uvědomil, že od toho incidentu se strejdou úplně přestal myslet na minulost. Se Sasukem to ani jinak nešlo.
.
"Vždyť tě neodmítám," opáčil s pousmáním mladší Uchiha a pohladil ho po líci. "Moje ruce…" zavrněl zastřeným hlasem a přesunul dlaně do Shisuiova klína, aby mohl oblažovat jeho erekci oběma rukama. "Moje ústa…" předl dál a přisál se svými hebkými rty k Shisuiově odhalenému hrdlu, "…jsou ti plně k dispozici." Škádlivě jazykem přitlačil v místě krční tepny.
.
Shisuiovo srdce se snad vlivem těch žhavých slov rozeběhlo třikrát rychleji oproti normálu. Měl šílené nutkání jim podlehnout a zůstat u Sasukeho velmi přitažlivé nabídky. Bohužel pro bratránka měl v plánu něco lepšího. Věděl, že minule se mu to líbilo a také moc dobře si uvědomoval, jaké přesvědčování museli podstoupit, než si mohli užít. Buď může být hodný a ustoupit, nebo si zase zahrát na svini, kterou bezesporu je. Přivřel lehce oči a uhnul obličejem do strany. "Krásná nabídka, ale… ale já prostě… když jsme spojení, mám pocit, že jsem celý a naplněný. Jako by se ta hrozivá díra v mém srdci zcelila," hlesnul s bolestným podtónem v hlase.
.
Sasuke se zarazil nad obsahem bratrancových slov. Překvapivě se ho to dotklo, ne snad, že by Shisuie nelitoval, jen… docela ho to zranilo. "Takže ten pocit máš jenom ve chvíli, kdy… kdy spolu…?" zopakoval tiše a jeho jindy melodický tenor byl podivně bezbarvý. Po vzoru staršího Uchihy odvrátil pohled kamsi do prostoru pokoje, aby se na něj nemusel dívat a on nevyčetl z jeho očí zklamání. Tak nějak si myslel, že může Shisuiovi nahradit tu hroznou ztrátu tím, že byl s ním a byl tu pro něj. Neměl ponětí, že bratránek zřejmě cítí útěchu jenom při sexu a ve zbytku času ne. Byl hlupák, když si myslel, že mu partnerství může nahradit otce. Zjevně to tak nebylo.
.
Shisui si okamžitě uvědomil svůj přehmat, rozhodně nechtěl, aby to vyznělo tak blbě a sobecky. Teď si Sasuke musí myslet hrozné věci. Chytil ho za tvář a natočil zpátky k sobě. "Sasuke, promiň, nechtěl jsem, aby to vyznělo tak, jak to vyznělo. Jsi pro mě nepostradatelný. Já… já už bych bez tebe nedokázal žít. Stal ses jedním z lidí, které mám ve škatulce Bez nich si nedokážu představit svůj život. Tam býval i… i můj otec." Tvář se mu zkřivila niternou bolestí.
.
Sasuke ho chvilku mlčky pozoroval a uvažoval nad tím, co mu řekl. Mohl se lehčeji nadechnout, to zklamání, které v něm před pouhou minutou vyvolalo jeho první prohlášení, se pozvolna vytratilo. Vztáhl ruku a vpletl prsty do Shisuiových vlasů na zátylku, aby si jeho obličej přitáhl blíž a zblízka pohlédl do jeho temných duhovek. Mrzelo ho, že se bratranec tak trápí. Kdyby tak na světě existovala moc, která by mohla vrátit Izunovi život… "To nic, bude to dobré," brouknul tiše, a aby bratrance odvedl na jiné myšlenky, znovu ho polaskal v klíně. "Tak kde jsme skončili?"
.
Starší Uchiha se jen pomalu poddával těm příjemným dotykům. Šťourání v jeho citech a pocitech mu neudělalo příliš dobře. Cítil se tak nějak rozhozeně a divně. Jedna jeho část měla chuť vše ukončit a jít se vybrečet do kouta, kdežto ta druhá mu radila, aby všechno nechal plavat jako minulost. Což šlo jen stěží. Vracela se jako bumerang ve chvílích, kdy ji nejmíň čekal, a silně ho udeřila do hlavy. A třetí část se nezabývala vůbec ničím. Měla na starost jen Sasukeho a toužebně volala, aby si s ním užil. "U tvé nechuti se oddat projevům mé lásky," šeptl nevýrazným, až zlomeně znějícím hlasem.
.
"Shisuii, co to povídáš?" zavrtěl Sasuke nechápavě hlavou a políbil ho mazlivě na rty. "Já přece neodmítám tvou lásku ani její projevy." Nevyznal se v tom, co bratránek prožíval, a dráždilo ho to. Nakonec usoudil, že by měl převzít iniciativu do vlastních rukou a tlakem donutil Shisuie si lehnout, zatímco sám se nad něj překulil a uvelebil se mu na stehnech. Rty nechal bloudit po jeho sametové pokožce na hrudi, jazykem obkroužil napřed jednu bradavku, pak druhou, načež ji vsál a začal jemně cucat. Jedním loktem se opíral o postel, zatímco volnou dlaní se činil v bratrancově klíně, pravidelně stahoval předkožku a prsty dráždil prokrvený žalud.
.
Shisui slastně vzdechl, když se mu dostalo tak příjemné a dráždivé péče. Považoval se za velmi neuhoveného. Ne, jemu nestačilo, že Sasuke sám od sebe iniciuje jejich hrátky. On chtěl prostě víc. Měsíc nedobrovolné sexuální abstinence si na něm vybral větší daň než minule. Cítil se díky tomu dost nadrženě a spolu s pocitem, že potřebuje mladého Uchihu k přežití, mu nedalo se ozvat: "Sasuke, moc bych si přál, abys mi dovolil se s tebou pomilovat, potřebuju tě… teď víc než kdy dřív."
.
Sasuke se ve své činnosti pozastavil a chviličku zůstal jen strnule jako socha. Ta slova ho překvapivě silně bodla. Kdyby to Shisui prezentoval jako pouhé chtění… odmítl by. Ale potřeba byla něco jiného. Odvrátil od bratrance oči a narovnal se do sedu. Zrovna dvakrát se mu do toho nechtělo, jenže pokud to byla jediná věc, kterou mohl udělat, aby se starší Uchiha cítil lépe… Zhluboka se nadechl. "Jsi si jistý, Shisuii?" hlesl malinko roztřeseně, "nestačila by ti moje ústa?" Bylo to naivní, ale stejně to zkusil.
.
"Jsem si jistý," řekl pevně. On ve svá slova věřil a doufal, že to Sasuke pochopí. Vždyť mu neplánoval udělat nic hrozného a navíc měl za to, že když už si tím mladý Uchiha jednou prošel, tak tu nebyl důvod k obavám. Vzal Sasukeho dlaně do svých rukou a stiskl je. Tímto gestem mu chtěl ukázat, že v něj věří.
.
Sasuke se pokusil na tváři vykouzlit jakous takous imitaci úsměvu, i když to spíš vypadalo jako nervózní škleb. Několikrát polkl nasucho, protože měl dojem, že se mu všechny sliny vytratily, načež poněkud rozechvěle pravil: "Tak… tak dobře." V obsahu těch slov byla patrně větší jistota, než jakou doopravdy ohledně té záležitosti cítil.
.
Starší Uchiha si oddechl, konečně měl svolení a mohl se do toho pustit. Posadil se, aby mohl být Sasukemu blíž, něžně ho objal a snažil se ho uklidnit, i tak cítil lehké chvění jeho těla. Opatrně ho povalil pod sebe a začal líbat. Rukou šátral notnou chvíli pod postelí, než se mu podařilo najít ucho cestovky a z ní vyhrabat tubu gelu. Vítězně si ji podal do druhé ruky a vymáčkl si lubrikant na prsty, aby jimi následně mohl zajet mezi Sasukeho půlky.
.
Sasuke zasykl, jak to zase zastudilo, měl dojem, že na tohle si snad nikdy nezvykne. Kdyby to nebylo absolutně nezbytné, nejspíš by aplikaci té chladné kluzké hmoty Shisuiovi zakázal. Bohužel, bez tohohle by to vůbec nešlo, to mu bylo víc než jasné. I tak měl bratranec minule problém se do něj dostat. Mírně se otřásl podvědomým strachem, který, ač si to Sasuke sám neuvědomoval, měl největší podíl na tom, že se jeho tělo proti styku tak zuřivě bránilo. Zavřel oči a zaklonil hlavu, jak se snažil nesoustředit na to, co se dělo mezi jeho hýžděmi.
.
Shisui se samozřejmě snažil přípravu neodbýt. Pomalu roztíral vazkou hmotu, zatímco se vášnivě přisál k odhalenému hrdlu a nezadržitelně se po ní hebkými polibky posunoval k Sasukeho oušku, aby ho mohl podráždit svým nenechavým jazýčkem. Dole začal neodbytně vsunovat ukazováček do horkého nitra, kde plynulými pohyby dovnitř a ven promazával cestičku pro svůj vzrušený penis a hledal ten kouzelný bod pro silnou stimulaci mladíka.
.
Sasuke se jen malinko prohnul a nepatrně zamračil, když do něj pronikl první z Shisuiových prstů. Kupodivu zůstal ale celkem v klidu, nerozhodilo to tolik, koneckonců už tohle zažil víckrát. Byl to pořád ze začátku takový divný pocit, ale snažil se věnovat svou pozornost pouze tomu, jaké vzrušivé signály do jeho těla vysílalo laskání jeho citlivého ucha. Dokonce se tentokrát ani nepokusil stisknout stehna, naopak, mírně je oddálil od sebe, aby usnadnil svému milenci přístup.
.
Shisui okamžitě poznal, že jeho milenec není tak úzkostně stažený jako minule. Jen doufal, aby mu to co nejdýl vydrželo. Proto se toho snažil využít co nejvíc. Sasukeho pozornost se snažil zaměstnat laskáním ouška, kde horkým dechem a drážděním pokožky hrotem jazyka jistě způsoboval mladšímu skvělé pocity. Postupně roztahoval mladíkovu dírku, prvně přidal prostředníček, a když se svaly dostatečně uvolnily a prsteníček. Účelně jimi pohyboval a neopomínal se dotknout nervy protkaného uzlíku.
.
Další dva prsty už Sasuke vnímal o dost intenzivněji, přeci jen tohle jaksi bylo větší roztažení, než by mu bývalo zrovna příjemné. Jeho dýchání se o něco zrychlilo, třebaže se usilovně svůj dech pokoušel kontrolovat a prohloubit, aby se uklidnil, jeho hruď se počala zdvihat jenom mělce a s vyšší frekvencí. Držel pořád oči pevně zavřené a silou vůle se snažil ovládat, aby instinktivně nesvíral svaly, které se Shisui tak pracně pokoušel roztahovat. Nebýt toho, že masáž prostaty a stimulace v oblasti erotogenní zóny do značné míry vyrovnávaly prožívané nepohodlí, dávno by se bratranci vytrhl.
.
Sasuke se zdál být dostatečně roztažený, aby mu nechtěně neudělal nepříjemné zranění. Opustil jeho konečník, kde se doteď činil, a pohladil mladíka po líci. "Sasuke, neboj se. Budu opatrný," snažil se ho ujistit, že je všechno v pořádku a není důvod k obavám. Sám si podal obal s kondomem. Vytáhl ho ven a nasadil na svou napjatou erekci. Důkladně promazal povrch lubrikantem. Napozicoval se mezi Sasukeho stehna. Pomalu začal tlačit na mladíkův otvor, aby se dostal dovnitř.
.
Sasuke sebou škubl a z úst se mu vydral jakýsi vyděšený souzvuk samohlásek, pročež si na ně raději přitiskl svou dlaň, aby pro příště takovým projevům zamezil, nechtěl, aby Shisui věděl, že má strach. Pravda, ne tak hrozný jako při té první zkušenosti, ale pořád celkem silný. Oční víčka měl sevřená tak pevně, až se mu na čele vykreslilo pár vrásek a seč se usilovně snažil nepoddávat se tomu, svaly jeho svěrače přesto vytvořily jistou obrannou křeč, byl to nepodmíněný reflex, kterému nedokázal zabránit.
.
Shisui nevěděl, jak by mu mohl pomoci překonat strach. Bylo to hlavně na Sasukem, aby si přivykl. Jednou rukou odtáhl jeho dlaň od znervózněle stažených úst, aby ho mohl znovu políbit a druhou naváděl své tvrdé ztopoření do mladíkova konečníku. Díky křeči svěrače to šlo poměrně ztuha, ale mnohem lépe než minule. Nepřestal se soukat dovnitř, dokud se Shisuiovy slabiny nedotkly mladíkových hýždí.
.
Sasuke tiše zaúpěl a jeho tělo se nepatrně chvělo. Bolelo to. Pravda, díkybohu ne tolik jako při první zkušenosti, ale ten tlak v jeho útrobách a nepřirozené roztažení byly dost silné, aby to jeho nervová soustava vyhodnotila jako potencionálně ohrožující a dávala mu to svými podněty dost najevo. Když se zděšením zjistil, že mu začínají vlhnout oči, rychle mrkal, aby předešel nedůstojnému projevu slabosti. Tentokrát nebyla bolest tak hrozná, aby zapomněl na svou hrdost. Prostě nedovolí, aby brečel jak malá holka!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Samyueru Okazaki Samyueru Okazaki | 24. září 2015 v 21:38 | Reagovat

Napíšu to sem páč tady se dočkám odpovědi. Všichni víme že moh' vyjít dvojdíl a nevyšel protože se U SMAJLI nevyskytlo dost komentů. Mě to namíchlo. Ale zároveň mě to donutilo zauvažovat. Tohle je povídka od vás obou. Dá se tedy pochopit že to každá z vás bude mít na blogu zvlášť. Ale jelikož je to furt tatáž povídka rozum mi jednoduše nebere proč se komentáře počítaj jen u Smajli. Co chci naznačit je, že za předpokladu že komentář hodnotící povídku na tomto blogu je naprosto stejně dobrej jako ten u Smajli,by se měl sečíst s těma, co byly napsaný (znova) u Smajli. Pardón za slohovku a du to ohodnotit k Smajli aby se to "počítalo".

2 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 24. září 2015 v 23:18 | Reagovat

[1]:Jasná logika :D Věřím, že tě to štve. Zkusím se obhájit, aby to nebylo plácání prázdné slámy.
Mě by to asi hned nenapadlo, ale Smajli mě upozornila, že tvého řešení by šlo krásně zneužít. Ti aktivní čtenáři by pod jiným nickem napsali komentář u mě a tím pádem by to byl podfuk. Musely bychom si mezi sebou se Smajli posílat IP adresy, abychom takové lidi odhalili. Není smyslem mít 10 komentů, ale donutit 10 lidí se vyjádřit k povídce.
A počítá se u Smajli, protože ta má více schopných lidí, kteří komentují. U mě třeba nový díl Lva za dva dny má 40 a více přístupů... komentářů 0 - 2, tomu říkám teda podpora spisovatele -_- a tak je to u všeho. Sem tam se objeví někdo nový a opravdu komentujících lidí je tu asi 4, s tebou vás bude 5 :D. Zbytek se vrací jen někdy a tak.
Navíc Smajli podotýká, že limit je dán jen u Lva. Cit a Piráti se střídají po 14 dnech, ale ohlas... přitom jedna je plná fanservisu a druhá má nejlepší příběh, co jsme kdy vymyslely. Asi je to holt pro někoho málo, než aby se vyjádřil. Díl přečteš za 20-30 minut, komentář napíšeš za 2-3, když moc? Je mi líto, že na tohle doplácí ti, kteří se snaží, ale holt společnost je krutá 3:)

3 Samyueru Okazaki Samyueru Okazaki | 25. září 2015 v 6:53 | Reagovat

Ok. To dává smysl. Chňápu. :-D

4 Kai Kai | 27. září 2015 v 12:03 | Reagovat

Super díl :) ja komentuju každou tvoji/vaši povidku kterou přečtu :) a moc se těšim na pokračovaní :) :-D

5 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 27. září 2015 v 12:32 | Reagovat

[4]:Snaživý komentátor, takoví kdyby byli všichni nebo aspoň polovina lidí, co navštíví blog.

6 Kai Kai | 28. září 2015 v 11:20 | Reagovat

[5]: jop pišeš suprově tak proč to neocenit :-D  je to jen maličkost...ikdyž jsou dost krate nejsem zrovna vymluvnej...

7 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 28. září 2015 v 20:53 | Reagovat

[6]:Nevadí, když je to od srdce, tak se to pozná i v krátkosti.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.