Vůně třešní XVI.

24. října 2015 v 7:00 | Ivanitko |  Vůně třešní
Sasuke přislíbil Kakuzovi, že se za ním zastaví a vyřeší mezi sebou jejich problém, který každého z nich pronásleduje jako temný mrak.


Sasuke oddělal telefon od ucha a cítil se hrozně rozpolceně. Strčil si ho do kapsy a chvíli se díval na zem, než zvedl oči k svému příteli. "Kakuzu si chce o tom všem promluvit a já… myslím, že to není špatný nápad."
"Myslíš, že se na tebe nevrhne? Radši si dejte sraz někde na rušnějším místě," radil mu starostlivě Naruto a objal Sasukeho, protože cítil, že to potřebuje. "Rád bych ti řekl, že to s ním máš zkusit znovu, ale je tu tolik věcí, které hrají proti, že si nejsem úplně jist, že bych ti dal dobrou radu. Snad se tady ty dvě místečka," ťukl ho do hlavy a hrudi, "rozhodnou dobře a nakonec to bude jen a jen dobré… Sasuke, chci pro tebe to nejlepší, protože si to zasloužíš, tak doufám, že Kakuzu se buď dá dohromady a bude z něho normální chlap, který tě bude mít rád a bude tě na rukou nosit, nebo dá od tebe pracky pryč a ty si najdeš nějakého šikovného šoustače, se kterým ti bude dobře a budete spolu dělat všechno možný i nemožný." Mladý blonďáček se usmál. "Takže dvakrát měř a jednou řež!"
"Ty už jsi jako tvoje mamka," pousmál se mladý Uchiha, "neboj, vezmu si tvoje slova k srdci. Možná je dobře, že se ozval, aspoň to spolu vyřešíme jednou pro vždy." Jak? To se rozhodne, až na místě, kde mu soused vyjeví, co má na srdci.
"Doufám, že budu první, kdo bude vědět, jak to dopadlo," ujišťoval se Naruto a znovu se rozešel k zastávce. Nemohl si najít aspoň někoho mladšího, třeba o deset… dvacet let než ten chlap? Ideálně o rok starší. Co už, asi srdci neporučíš.
Ještě chvíli rozebírali nastalou situaci, než se rozmluva zvrhla k filmu, ze kterého právě šli. Dnešní den, až na telefonát, zhodnotili na výbornou a mohli jít spát.
Sasuke sice před usnutím dlouho přemítal nad novou situací, ale nic nevyřešil a z usilovného přemýšlení usnul.
~~~
Na Velikonoční pondělí dostala Kushina pořádně nařezáno od třech koledníků hned pěkně po ránu. Všechny je podělila něčím dobrým. Bylo jí líto, že musí Sasukeho pustit domů, ale cesta vlakem bude dlouhá. Nabalila mu svačinu, nejmíň na měsíc, aby po cestě neumřel hlady, a společně se synem ho doprovodila na nádraží. "Doufám, že zase někdy přijedeš, Sasuke," pronesla posmutněle a políbila černovlasého mladíka na obě tváře.
"Určitě zase dojedu, jen to nebude hned," pousmál se Uchiha a objal i svého kamaráda, se kterým tu strávil pár super dní. Užil si to tu, jako by tu byl nejmíň měsíc. Dokonce se mu zdálo, že Murasaki je o něco tlustější, než když sem přijeli. Snad to doma rychle vyběhá. "Moc vám za všechno děkuju. Měl jsem se u vás jako v bavlnce," poděkoval trochu zastřeně, jak se mu ani nechtělo odjíždět za studenou sebestřednou rodinou, pro kterou byl jen mladší vzpurný syn.
"To byla maličkost," zaculila se rudovláska a počechrala mladíkovi vlasy, "už šupej do vlaku, nebo ti ujede," pobídla ho. Společně se synem se dívali, jak černovlasý mladík pomáhá fence do vysokých schodků a mizejí uvnitř. "Ty chceš taky podrbat, viď?" Kushina podrbala i Naruta, který tomu nebyl tak příznivě nakloněn.
Sasuke dojel domů až pozdě večer. Dostal vynadáno, že má chodit dřív, že určitě musel Suigetsovy rodiče obtěžovat. Mladík si to netečně vyslechnul a šel do svého pokoje. Hned zítra se domluví s Kakuzem a zajde za ním.
~~~
Druhý den nemohl ani ve škole posedět a doma nastalo velké dilema. Neustále v rukou obracel mobil a čekal, že před ním snad stane Duch svatý. Nic se nedělo a jemu nezbylo nic jiného, než vyťukat kratičkou smsku. Po pár minutách došla odpověď. Po páté hodině může přijít. Jak postupoval čas, tak byl Sasuke nervózní jako před závěrečnými zkouškami v ročníku.
Přesně v pět nechal fenku v pokoji a sám se přesunul nenápadně ven. Už nemohl volně chodit dírou v plotu, ale musel spořádaně vyjít ven hlavní brankou a dát se směrem k sousedovi. Přešel jeho dům, kdyby ho náhodou někdo sledoval, a pak se vrátil a po dlouhém váhání zazvonil na dveře. Docela se i lekl, když se zprudka otevřely.
Kakuzu byl popravdě i trochu nervózní. Ano, vina byla na jeho straně o něco větší, ale ani mladík nebyl jako lilie. Musí to mezi sebou vyřešit, furt má toho plnou hlavu a nemůže ani pracovat. V bance to ještě ušlo, ale doma… katastrofa. Plátna zela prázdnotou a veškerá umělecká činnost stála a to všechno kvůli jedné zašmodrchanici s Uchihou. "Pojď dál," ustoupil ode dveří a pustil mladíka dovnitř. Zavedl ho do obýváku, kde se posadili naproti sobě. Uvnitř se náhle povalovalo tísnivé ticho.
"Ehm, tak chtěl jste se mnou mluvit," ozval se Sasuke po chvíli, když už to nemohl vydržet. Vždycky se cítil v sousedově přítomnosti dobře, a teď po té nehodě… hrůza a děs. Ani se mu radši nedíval do očí a sledoval jen svoje ruce složené v klíně.
Kakuzu se prvně rozmyslel, cože to chce vlastně říct, ale slova, co si připravil, byla najednou fuč. "Předně bys mi mohl začít tykat. Vím, že jsem drobet starší, ale…" Přerušilo ho vyprsknutí smíchu.
"Drobet, jo? Pokud vím, tak to budou necelé tři desítky let… Promiňte… promiň, ale nemohl jsem si pomoct," zaculil se Sasuke a poprvé od příchodu se pořádně podíval na hnědovlasého muže. Oči mu hned padly na odhalené předloktí, kde byly zřetelné růžové jizvy od kousnutí a že jich bylo. Provinile sklopil oči zpátky.
"V pořádku," odtušil Kakuzu a chvíli se přemáhal k řeči. Takové věci neříkal běžně. "Sasuke, ještě jednou bych se ti chtěl omluvit za to odpoledne a za… to s Hidanem." Nevysvětloval, proč to udělal, bylo zbytečné se v tom vrtat. Jen by to rozmazal.
Mladého Uchihu na jazyku pálila otázka a ihned, jak dostal prostor se vyjádřit, tak to udělal: "Proč? Proč tak najednou? Mohl jsi s tím přijít dřív." Bylo divné Kakuzovi tykat.
Hnědovlasý muž chvíli přemýšlel, než se odhodlal k řeči. Nebyl absolutně uvyklý mluvit o pocitech, citech a vztazích s druhým člověkem. "Uvědomil jsem si, že to, co mi neustále schází, jsi ty. Najednou tu nebyl nikdo, kdo by se mnou maloval, komu by nevadilo, že jsem věčně nabručený… někdo, kdo by mě měl rád takového, jaký jsem… Sasuke, chci, abys zase chodil za mnou," odtušil Kakuzu a čekal, jak se k tomu mladík vyjádří. Doufal, že kladně. Nakonec to byl Sasuke, kdo rozbil jeho bublinu osamění a donutil ho cítit i něco jiného, než vztek, nudu a vzrušení. Naučil ho milovat, aniž by si to sám přál a na změnu bylo příliš pozdě.
Sasuke se lehounce začervenal, když slyšel od souseda tak vážné věty od srdce. Opravdu pro něj byl tak důležitý. Nejradši by mu na to ihned kývl, ale byly tu i další věci, které museli probrat a vyřešit. "To je možný, ale co pro tebe teda znamenám? Hračku do postele, mazlíčka, který ti dělá společnost?"
"Ne, nic takového. Jsi pro mě… důležitý." Kakuzu nenacházel slova, jak popsat, co pro něj mladík opravdu znamená. Jenže Sasuke vypadal, že to chce opravdu vědět a nestačí mu tak jednoduchá odpověď. "Prostě," rozpačitě se podrbal ve vlasech, "chybíš mi. Uvědomil jsem si, že tě miluju možná víc než by mi bylo milé."
"Víc, než by ti bylo milé?" povytáhl Sasuke obočí a následně ho nakrčil. "Jak to myslíš?" Takové vyjádření znělo až nemile, ale od Kakuza měly věty občas divný nádech.
"Ehm, prostě jsem nečekal, že to bude tak silné. Zapomněl jsem, že to takové může být," pronesl nakonec hnědovlasý muž. Kdo ví, kdy to vlastně bylo naposledy, ale už hodně dávno. "Ale je to příjemné, a když jsi tu nebyl, musel jsem na tebe často myslet a tak." Tolik slov jako dneska snad dlouho neřekl.
Sasukemu bylo příjemné slyšet takové věci a jeho čelo se vyhladilo. Vypadalo to, že Kakuzu myslí svá slova smrtelně vážně, ostatně on si nikdy z ničeho legraci nedělal, takže mu věřil. "A jak si to představuješ, když přistoupím na to, že se vrátím?" zeptal se opatrně. Strkat lvovi ruku do klece chce znalosti a odvahu. On by mohl mít tak maximálně to druhé.
"Chci, aby všechno bylo jako předtím, než jsem na tebe přestal brát ohled." Kakuza potěšilo, že o tom mladík opravdu uvažuje. Potřebuje ho, neměl rád, když byl na něčem závislý, hlavně ne na nějakém člověku. Nějak se do té ze začátku rádoby umělecké pomoci zamotal a zabředl.
Mladý Uchiha se na chvíli zahleděl do země. Jako tisíckrát si kladl otázku, jestli je opravdových a trvalých citů Kakuzu schopen a jestli zase nepůjde proti jeho vůli. Na druhé straně vah byla jeho náklonnost k tomu muži, zájem o něj a všechny ty dobré věci, které tu zažil a že některé byly hodně perverzní. "Dobrá tedy," ozval se po chvilce, "zkusíme to teda znovu s čistým štítem."
Kakuzu si oddechl, všechno není ztraceno, ale má šanci. Už Sasukeho nezklame. "Díky." Na dobrou chvíli se mezi nimi rozlilo ticho. Nebylo nijak svíravé, spíše přemýšlivé. Každý z nich měl nad čím koumat a řešit, co bude dál, ale bylo to čerstvé jako utržená sedmikráska.
Sasuke po dobré chvíli zvedl k sousedovi oči. "Mám odejít a…" hlesl nerozhodně. Nevěděl, jestli se tu má zdržovat nebo radši vyklidit pole a nechat to všechno pěkně usadit.
"Jestli nespěcháš, tak zůstaň," zastavil ho Kakuzu. Popravdě se těšil jeho přítomnosti a nechtěl o ni hned tak záhy přijít. "Jestli chceš, můžeme jít do ateliéru," nabídl a moc dobře si všiml potěšeného zajiskření v Sasukeho očích.
"Rád půjdu." Mladý Uchiha se přesunul do barvičkami a výtvarným materiálem zavalené místnosti. Ihned ho zaujal nedomalovaný obraz krajiny, jemně se dotkl prsty plátna, už bylo zaschlé. Kakuzu neměl asi dobrý den na malování. Následně mu soused kývl k jeho pracovnímu místu, kde se Sasuke s radostí usadil. Cítil se dobře. Pohladil barvami poznamenanou desku stolu a sám pro sebe se usmál, tady se cítil jako doma.
Kakuzu ho pozoroval a zaznamenal jeho plachý úsměv, který mu věnoval. "Dělej si, co chceš. Mám tu nějakou práci." Konečně v sobě cítil ten správný proud múzy, který mu pomůže dokončit obraz. Má jich sice dělat vícero, ale všechno popořadě. Nakonec se Sasukem se teď bude vídat častěji.
~~~
"Ta srst se ti povedla," pochválil Kakuzu mladíka, který se zrovna činil na portrétu kočičky, když hodnotil jeho výtvor, který půjde příští týden k hrdému majiteli. Políbil Sasukeho do vlasů. Už dávno přešli to neosobní oťukávání a bylo to jako dřív, jen s tím rozdílem, že Sasuke už postoupil do dalšího ročníku školy a venku hustě sněžilo.
"Díky, snažil jsem se nejlíp, jak jsem svedl," odtušil Sasuke a vzkvétala v něm euforie z dokončeného díla. Byl tu často a popravdě po té omluvě nebylo nejhorší to se ke Kakuzovi chovat jako dřív, to zvládl celkem rychle, ale donutit ho, aby znovu poskytl dočasné přístřeší i Murasaki. Byl to tvrdý boj. Soused nechtěl ani slyšet. Po těch nepříjemnostech minule se utvrdil v tom, že žádné psisko v baráku nechce. Mladý Uchiha to neúnavně často zkoušel. Došlo to tak daleko, že zkusil i lehké citové vydírání a kupodivu to vyšlo. Ono říct Kakuzovi buď já se psem nebo nic, asi mělo dostatečně dobrý stimulační efekt. Takže kolie mohla chodit s ním. Ono také to vypadalo přirozeněji, když řekl, že jde na procházku a zmizel jedním nebo druhým směrem od domu a oklikou doběhl ke Kakuzovi a šup k němu domů.
Murasaki se příliš nelíbilo, že se její páníček stýká s tím neurvalcem, co mu chtěl ublížit. Pořád ho hlídala a byla připravená svou smečku hájit. Nepěkně si staršího muže prohlížela, když se potkali, ale nijak na něho nevyjížděla, jen si občas neodpustila tiché zavrčení, za které byla ihned pokárána. Ležela na přidělené přikrývce v chodbě, protože ve verandě byla v tuhle dobu moc velká zima od podlahy.
"Zvířata ti jdou… nechceš si udělat přestávku?" navrhl Kakuzu a narovnal se, i on tvořil, ale jen tréninkové skicy na papír. Musel se neustále zlepšovat. Nikdo nesmí usnout na vavřínech. Neustále se snažil posunout svůj styl, jedinečnost a půvabnost kresby výš.
"Jo, docela by to bodlo, ale prvně umyju štětce, než na nich zaschne barva," odtušil mladík a se vším, co upatlal, vlítl do koupelny, kde se to snažil dát do pucu. Mýdlo a voda dělaly své a za chvíli byly štětce jako nové… teda skoro, některé měly zabarvené štětiny a z nich to prostě nešlo dolů. Hrozně se lekl, když se podíval do zrcadla. Nebyl tam totiž sám.
"To jsem tak odporný, že se mě lekáš?" zeptal se Kakuzu se stopou smíchu v hlase a položil na Sasukeho boky ruce. Vtiskl po polibek na rameno a krk, kde neodolal a nasál mladíkovu vůni. Už se nemusel tak ohýbat, určitě o pár centimetrů vyrostl.
"Kakuzu, taky tě budu strašit, jen počkej," přislíbil mladý Uchiha a pozoroval jejich odraz v zrcadle. Pořád jako sup a kolibřík, i když z kolibříka se stával krásný, mladý a hrdý sokol. Co všechno se změnilo od té doby, co se viděli poprvé. Mnohé, ale teď jejich vztah byl na dobré cestě. Soused si musel u něj znovu vybudovat důvěru. Byl překvapivě trpělivý a ohleduplný. Neodolal mu stejně jako předtím. Sasuke natočil hlavu do boku a rozechvěle očekával vytoužený polibek.
Hnědovlasý muž neváhal a ihned se přisál k hebkým rtům, které ho k sobě volaly. Lehce se do nich opřel. Byl očekáván a ihned se mu naskytla malinká mezírka a mohl vniknout dovnitř.
Sasuke mu nedočkavě odpověděl, ale po chvíli se odtrhl, aby se mohl otočit k sousedovi čelem, začínalo ho bolet za krkem. Sevřel mužovu tvář v dlaních a vpíjel se do jeho rtů se stejnou živostí, jakou byl okupován. Zdálo se mu, že jak je starší, tak vidí některé věci z jiného úhlu než předtím. Už nebyl tak úzkostný a chápal Kakuzovy občas podivné nálady. Povznesl nad jeho morousnost, občasnou velmi bručivou náladu a skoro žádný smysl pro humor, škádlíval ho. Někdy mu dělal starosti jejich velký věkový rozdíl, začínal ho vnímat intenzivněji, ale prozatím tento problém odložil jako nejméně důležitý. Cítil na sobě velké ruce, které ho tiskly k mužné hrudi a následně tlak, kterému se podvolil.
Kakuzu nutit během líbání mladíka k couvání. Směřoval ho do ložnice. Pomalu prošli chodbou k nedalekým dveřím, které starší muž za sebou pečlivě zavřel. Nechtěl, aby se opakovala ta nemilá nehoda jako kdysi na jaře. Měl na sobě jizev víc, než bylo zdrávo a nebylo třeba si přidávat další.
Mladý Uchiha se lekl, když lýtky zavadil o postel a svalil se na ni. Při pádu se držel toho, co měl nejblíž a strhl Kakuza sebou. Vyhekl, jak ho soused přilehl, i když se určitě snažil pád zbrzdit. "Jsi jako pytel brambor," postěžoval si a snažil se muže odvalit bokem.
"Ty jeden! Já ti dám takový pytel, až ti bude zle," zavrčel Kakuzu a odkulil se. Nestihl nic udělat, protože se na něj Uchiha vyhoupl a uvěznil mu ruce vedle hlavy. Bez problému by ho ve vteřině přepral, tím si byl jist, ale nechal to pískle, ať si honí ego. On bude honit za chvíli něco jiného.
"Ty se dneska nebráníš?" podotkl Sasuke s neskrývaným podivením. Soused ho nenechával si s ním hrát. "Docela se mi to líbí, ale ani když tě držím, tak nevypadáš spoutaně a bezmocně." Naklonil se a olízl začervenalé rty.
"Protože nejsem. Měl by sis dávat pozor na pusu nebo ti ji budu muset něčím zacpa…hm…" zaprotestoval Kakuzu, když se mu v puse ocitl zvídavý jazýček. Potvůrka jedna, Sasuke se mu zdál čím dál odvážnější. Taky z něho rostl mladý muž. Trhnutím vyprostil ruce ze sevření a přemístil je na mladíkovy boky. Vyhrnul mu mikinu a tričko, aby se mohl dotknout holé kůže.
"Je tu zima, neměl bys mě vyslékat," zavrněl Sasuke pobaveně a lehce kousl Kakuza do rtu. Všiml si, že soused prostě není na nějaké velké něžnosti, ale zdálo se mu, že se kvůli němu přemáhá a snaží se. A to je jen dobře, nemusí se chovat jako hulvát. Jestli to tomu bělovlasému týpkovi líbilo, tak jemu určitě ne.
"Neboj se, zahřeju tě tak, až budeš prosit, abych otevřel okno," zamručel hnědovlasý muž a bez větších průtahů pomohl mladíkovi ze svršků, ještě kalhoty, ale Sasuke ho zastavil.
"No, no, nespěcháš trochu?" přibrzdil ho mladý Uchiha a odehnal jeho ruce. "Nemysli si, že já budu zase první nahý a ty oblečený. Sedni si," rozkázal si a začal svého milence zbavovat pracovní košile od barev. Chvíli si pohrával s knoflíčky, než nyní nepotřebný kousek látky odložil bokem. "Nechápu, jak můžeš chodit jen v tenké košili, já bych umrzl. Moc si tu netopíš, šetřílku," zasmál se černovlasý mladík, když se muž pod ním zamračil. Trefil se do černého. "Abys mi tu jednoho dne neumrzl. Nechceš půjčit Murasaki do postele? Hřeje naprosto božsky."
"Zapomeň, a nech si tu chlupatou kouli pro sebe," odsekl Kakuzu nabroušeně. Neměl rád, když si z něho Sasuke utahoval. "Já si vystačím s peřinou… i když ty by ses mi jako ohřívání do postele určitě hodil."
"Takže na takové věci jsem ti dobrý? To jsem to dopracoval," uchechtl se Sasuke a píchl muže do hrudi. "Budeme se tu ještě obviňovat a přetahovat kdo z koho? Ne, že by mi to tak moc vadilo, ale je mi bez trička chladno," postěžoval si mladý Uchiha a vybízel Kakuza k nějakému činu, než jen plácání prázdných slov.
"Tak zima ti je…" Hnědovlasý muž ze sebe shodil mladíka a položil ho do důlku, kde byl před chvílí. On mu ještě ukáže, že provokovat se nemá. Sklonil se, aby mladíka připravil o dech a následně zkoumal jeho smetanovou pokožku rty a dlaní bloudil po odhaleném torzu. Sasuke měl rád, když si s ním hrál, než přešli na něco vážnějšího. On sice rád šukal bez předchozích něžností a bral si milence dravě a bez milosti, jenže se Sasukem to nebylo tak jednoduchý. Od té krize nikdy na mladíka nenaléhal ohledně nejintimnějšího spojení. Domluvili se, že až bude mladý Uchiha připravený, tak mu řekne sám. Trochu ho to mrzelo, protože kdo ví, jestli to někdy vůbec bude. Ale nechtěl si znovu prožít ten čas bez drzého černovláska, chyběl mu, a kdyby mu udělal něco podobného znovu a zašel dál, tak by ho určitě ztratil nadobro. Proto se držel zkrátka.
Sasuke spojeně zavzdychl, jak ho teplé rty laskaly a probouzely v něm touhu a horkost. Už mu zima nebyla, i když při lehkém kousnutí do ztvrdlé bradavky mu přeběhl mrazík po zádech. Hladil Kakuza po ramenech a zajel do jeho hnědých vlasů. Jednou mu navrhl, jestli se nechce ostříhat nakrátko, ale se zlou se potázal a dokonce se pohádali, než se mu omluvil s tím, že si dělal samozřejmě srandu. Kakuzu trucoval celý den, než ho dokázal obměkčit.
Starší muž se konečně dopracoval ke kalhotám. Bez větších průtahů a ptaní je z mladíka stáhl. Jen černé spodní prádlo krylo napůl vzrušené mužství. Chtěl se pokochat a o vteřinku později byl Sasuke úplně nahý.
Mladý Uchiha se nestyděl a nechal souseda, aby si ho prohlížel dle libosti. Dělalo mu dobře, když viděl němý chtíč, div starší muž neslintal. Pohladil se po břiše, až dojel k penisu, který vzal do dlaně. "Měl by ses taky vysléct, zdá se mi, že je tu opravdu teplej."
Kakuzu cosi nesrozumitelně zamručel. U lechtivých hrátek toho moc nenamluvil, když nebylo třeba. Ostatně ani jindy nebyl moc výmluvný, pokud se zrovna nehádali. To měl argumentů plný košík a dával to svému oponentovi pořádně sežrat. Avšak uposlechl a rozepnul knoflík kalhot. Látka zašustila.
"Do naha," řekl Sasuke a propaloval Kakuza žádostivým pohledem. Musel se usmát, jak rychle odhodil i ten poslední svršek a odehnal jeho ruku, kterou se činil ve vlastním klíně. Na loktech se nadzvedl a vynutil si dlouhý horký polibek, do kterého občas tiše zasténal, jak ho intenzivní práce rukou vzrušovala.
Starší muž se klínem natiskl na to pískle, než je vzal oba do ruky. Zdálo se mu, že tohle se mladíkovi opravdu líbí. Ostatně jemu to bylo také příjemné, i když znal příjemnější věci. "Sasuke," broukl nadrženě. Nestačila mu ruční práce a o mladíka se začal třít.
Mladý Uchiha si přitáhl sousedovu hlavu k sobě a spojil s ním rty. Klokotala v něm vášeň, až se pomalu zalykal. Už pár týdnů zpátky se zabýval jednou myšlenkou, nápadem. Možná by přece jenom mohl Kakuzovi dovolit do něj vstoupit, ale pokaždé když mu to chtěl říct, tak mu selhal hlas.
"Děje se něco?" zabručel starší muž, když cítil, jak mladík pod ním ztuhl. Nevzpomínal si, že by mu něco udělal. Trochu se odtáhl, aby na něj viděl. Tvářil se nějak nervózně.
Sasuke se podíval sousedovi do očí a hned ucukl pohledem do boku. Několikrát naprázdno otevřel pusu a v duchu si imaginárně vyliskal, jaký je strašpytel. Nakonec sebral všechnu svoji odvahu a zaplašil vzpomínky na poslední takový pokus. "Kakuzu… já," pípl přiškrceně, "já bych se s tebou chtěl šukat," skoro div, že ho na konci bylo slyšet. Zachvěl se a přitom se mu občas zdálo, jak to s Kakuzem dělá a moc se mu to líbí. Hlavně jeho tělu se to snění líbilo a musel si ráno rychle odpomoct, aby mohl jít vůbec do školy.
Kakuzu na něho zamlkle koukal. Prvně čekal, že si z něj mladík dělá srandu, ale vypadalo to, že ne. Kdyby ano, tak by mu dal cenu za nejlepší herecký výkon. "Jsi si tím jistý?" Jestli si to zase v půlce rozmyslí jako minule, i když to ho do celé akce tak trošku natlačil a teď přišla iniciativa z Uchihovy strany.
Sasuke přikývl, protože měl příliš slepené hrdlo, než aby dokázal vyloudit nějaký zvuk. Rozechvěle se pustil do líbání, aby se trošku uklidnil, než tiše poznamenal. "Ale půjdeš na to pomalu, jasný?"
"Dobře," zamručel spokojeně hnědovlasý muž. Konečně! Snad už myslel, že se toho nikdy nedočká. Zahrnul mladíka polibky a hlazením, než přistoupil k dalším počinům. Byli vzrušení a zbývala jen nutná a otravná příprava. S Hidanem to bylo jednodušší… Nahnul se k nočnímu stolku a vytáhl si gel.
Mladý Uchiha se zavrtěl, ale nijak neprotestoval. Chtěl to, tak to má mít. Těšil se, ale přitom se šíleně bál. Když jednou nechtěně viděl souseda s tím buranem na chodbě, tak se Kakuzu vůbec nekrotil. Zdálo se mu, že mu to dělal drsně, ale přitom ho ten výjev vzrušoval. Opravdu jak nadržený puberťák, jímž vlastně byl. Hormony se bouřily a chtěly, aby s nimi něco dělal.
Kakuzu s lupnutím otevřel lubrikant a vytlačil si trošku na prsty. Pohledem zalétl k mladíkovi, který ležel úplně tiše a pozoroval ho. Nijak se k tomu nevyjadřoval, nikdy nebyl moc empatický a slova útěchy se v něm hledala těžko. Roztáhl Sasukemu nohy od sebe a vetřel stékající gel mezi jeho půlky.
Mladý Uchiha se zavrtěl, jak to zachladilo. Při pohledu na Kakuzovo mužství lehce pochyboval, že to půjde jako po másle. Přece jenom si do zadku nic tak velkého netrkal. Snad to nebude tak hrozné, jak si představoval. Když se mu nedostalo slovní útěchy, tak pohledem žadonil aspoň o tu tělesnou.
Starší muž naklonil a znovu si uzurpoval rty jako dnes už po několikáté pro sebe. Mladík mu tlumeně kníkl do pusy, když pronikl prstem dovnitř a promazával si ho. Měl nutkání to odbýt, co nejrychleji, ale když se posnaží, tak Sasukeho nebude na druhý den tolik bolet zadek a další sex by na sebe nemusel dlouho nechat čekat.
Černovlasý mladík hladil souseda po mužných ramenech a hrudi. Radši upotřebil ruce takto, protože jinak neužitečně svíraly prostěradlo. Musí se odprostit od svých smyšlených představ a vcítit se jen a jen do přítomnosti. Bylo mu přece příjemně. Líbal se často a rád. Mimo ten zvláštní pocit, že má v zadku Kakuzovy prsty, to bylo vcelku fajn, zvláště když zapojil svoji pravačku a honil se.
Kakuzu se činil a brzy se v zadečku pohybovaly jeho dva prsty a připravovaly svěrač na něco o trochu většího. Ostatně v jeho údu cukalo, jen když si představil, že to budou dělat. Ještě chvilinku se bavil, než se odtáhl, promnul svůj penis, aby byl pěkně vlhký. Přisunul se, aby měl zadeček pěkně u sebe.
Sasuke náhle silně zapochyboval, stejně jako minule, a měřil si Kakuzovu délku, kterou do něj chtěl nacpat. On to fakt udělá, zděšeně si uvědomil, když ucítil oblý dotek a mírný tlak na nejintimnějším místečku. "Kakuzu," zakňoural s počínající panikou v hlase.
"Sasuke, sám si to chtěl, přece se teď nebude bát," odfrkl si starší muž a naklonil se k mladíkovi, aby ho konejšivě políbil. Cítil jisté napětí, ale s tím Sasukemu nepomůže. Musí se snažit sám.
Mladý Uchiha radši nic neříkal a snažil se, co nejvíc uvolnit, jak kdesi vyčetl. Nebylo to nejjednodušší a ještě víc se to ztížilo, když Kakuzu opravdu zatlačil a snažil se dostat do jeho panického tělíčka. Zaskučel a stáhl se ještě víc, čímž si prakticky všechno sám ztěžoval.
Kakuzu se dovnitř propracoval špičkou a už to ohodnotil jako velmi příjemné, jenže jak se mladík stahoval, tak ani jemu nešel průnik úplně hladce. Na chvíli přestal a dával mladíkovi čas. Snad nikdy ještě neměl nikoho nezaučeného a hlavně ne tak úzkého! Jak to jenom Sasuke dělal. Kdyby ho šukal hned v patnácti, tak neřekne, to by byl ještě děcko, ale teď? "Povol, jsi hrozně stáhlý," doporučil mu bručivě a políbil ho na krk.
"Jsi hrozně velký," postěžoval si mladý Uchiha, byť to soused mohl vnímat jako pochvalu. Zhluboka se nadechl a silou vůle přemlouval svaly, aby se uvolnily. Zdálo se mu, že to snad ani nepůjde, ale po chvíli přemlouvání se to podařilo a cítil, že i bolest a pálení se zmenšilo. Prostě se nesmí stahovat.
Starší muž vida, že mladý milenec uvolnil, pokračoval dál, byť když byl úplně v něm, tak teprve zaznamenal, jak se mu Sasukeho nehty vrývají do kůže. Spokojeně vydechl, konečně po té šíleně dlouhé době, co se zapletl jeho osud s tím Uchihovým, tak má možnost si s ním užít. Už myslel, že to nikdy nebude a je to tady, vychutná si ho do posledního přírazu.
Sasuke se snažil utlumit svoje protestné skuhrání, aby ho náhodou neslyšela Murasaki. Kakuzu sice zavřel dveře, ale když fenka chtěla, tak si dveře uměla otevřít. Nechtěl, aby se opakovalo to, co minule. Sakra, nebyl absolutně zvyklý na přírazy. Pohled mu sklouzl ke klínu a chvíli pozoroval, jak do něj v pravidelném tempu vniká Kakuzovo péro. Zvedl pohled k jeho majiteli. Jeho tvář byla stáhnutá slastí, asi se mu to opravdu líbilo.
Starší muž těžce vydechoval, jak v něm kolovala slast, která mu kázala šoustat mladíka čím dál rychle a tvrději. Aspoň, že to vypadalo dobře. Sasuke mu nic nezakazoval a vypadal, že první sex snáší dobře. Jen ty jeho žadonivé oči. Přihnul se, aby tomu pískleti ukázal, že i on může být něžný, ale jen chvilku.
Sasuke útrpně držel a nechal se ošukávat. Jediné, co ho drželo na posteli, byly zadýchané polibky a jeho vlastní ruka v klíně. Měl pocit, že by to mohlo být lepší, než tak, jak se teď cítil, nebo ne? To vždycky ten dole musí tohle vydržet? Aspoň, že už to nebylo tak nepříjemné jako na začátku, to se chtěl okamžitě zvednout a odejít. Když se Kakuzu odtáhl, tak se cítil najednou tak podivně prázdný… proč vlastně přestal? Než se nadál, tak ležel na břichu se zvednutým zadečkem. Kníkl, když do něj Kakuzu intenzivně přirazil. Připadal si jako fena, které to dělá nadržený pes zezadu. "Ahh!" zasténal, jak se uvnitř něj něco stalo.
Kakuzova nejoblíbenější poloha byla zezadu, ani nevěděl proč, ale prostě ho to nejvíc vzrušovalo. Držel si mladíka za boky a mlaskavými přírazy ho prudce šoustal. Navíc podle vzdechů poznal, že teď Sasuke konečně okusil tu pravou slast sexu mezi chlapy. Byl tak nadržený! Tak dlouhou dobu nikoho neměl, až se divil, že se uhlídal a Uchihu neojel mnohem dřív.
Černovlasý mladík vzdychal, sténal na celou místnost a aktivně vycházel milenci vstříc. Po skráních mu putovaly kapičky potu, jak to bylo žhavé a tělesné. Nikdy by si nepomyslel, že dráždění prostaty při sexu je tak intenzivní! Myslel, že zešílí. "Kakuzu! Ahh! Š-šukej mě v-víc!" vyrazil ze sebe namáhavě a nemyslel na nic jiného, než aby se mohl udělat. Sám se intenzivně leštil, protože to vypadalo, že mu nikdo jiný nepomůže.
Kakuzu samozřejmě vyhověl, tak sympatickému přání a bral si mladíka ještě divočeji nehledě na jeho panicky zadeček. Ostatně stejně brzy se udělá. Kdyby se ho někdo zeptal, kdo byl nejlepší milenec v jeho posteli, tak ho pošle do nepěkných míst, ať neotravuje. Bylo to příliš obtížné porovnávání. Navíc po dlouhém odříkání, kdy se se Sasukem občas muchlovali a ručně si vypomohli, bylo tohle jako svatá mana.
Mladý Uchiha se napjal, tohle prostě nemohl déle vydržet. Táhle zasténal, když pod sebou pokropil prostěradlo a klesl tváří na pelest. Obličej se mu v pravidelných a rychlých přírazech zarýval do pelesti, ale jemu to bylo celkem ukradený. Cítil se jako když se se Suigetsem zkouřili trávou. Tohle bylo ale ještě mnohem lepší a určitě to nebude mít žádné pozdní účinky… po chvilce uvědomil, jak Kakuzu hrozně funí a musel se pousmát, a prej že není jako nosorožec. Potom mu to připomene.
Starší muž se také blížil k závěru. Zdálo se mu, že toho Sasuke moc nevydržel, ale co už, on si to vychutná. Ještě pár přírazů, těmi posledními posunoval mladíka po pelesti ke stěně. Hrdelně zasténal, když v několika prudkých pohybech pánve vyvrcholil. Ještě chvíli si vychutnával dlouho odpíraný vrchol při sexu, než se vykulil vedle mladíka. Koukal do stropu… klidně by si to dal ještě jednou.
Sasuke se konečně mohl rozplácnout na lůžku a dát se nějak dohromady. Měl pocit, že se mu Kakuzu vyšukal do těla tunel a jak odplouval heboučký mráček orgasmu, cítil i jiné věci. Vlhkost lubrikantu a sperma, které v sobě cítil. Bude se muset umýt, takhle by daleko nedošel a ještě by si ušpinil prádlo. Překuli se na bok a prohlížel si hnědovlasého muže. Vypadal spokojeně. Přitulil se k jeho boku jako ztracené štěňátko, které touží po ochraně a pohlazení.
Kakuzu chvíli nevnímal, co se děje, a příliš se nezabýval teplým tělem, které se k němu přitisklo. Jenže zdálo se být neodbytné, jako kdyby na něco čekalo. Blahosklonně ho přitiskl paží k sobě, až uslyšel spokojené vzdychnutí. To se mu to tak líbilo?
Mladý Uchiha byl spokojený a vděčně se k muži tiskl. Vdechoval jeho vůni, která byla velmi intenzivní, a ruku položil na jeho hruď. Neodolal, aby souseda nepoškádlil. "Funěls jako kůň v zápřahu… možná ještě víc." Vysloužil skoro něžný pohlavek a zazubil se.
"Uličníku, ještě slovo a otevřu na tebe okno," vyhrožoval Kakuzu. On mu dá, že funí. To není vůbec pravda. Prostě jen trochu dýchá nahlas. Slyšíval to od mladíka dost často, protože když se při malbě soustředil, tak prej funěl a vyrušoval tím mladého Uchihu při práci.
"Kakuzu, ne, to nedělej nebo se tu měsíc neukážu!" vyhrožoval Sasuke kvapně a otřásl se, když si to představil. Měl prostě rád teplíčko, a navíc už cítil, že by se měl obléct nebo něco podobného, protože cítil, jak chládne.
"Tss, tak mi neříkej, že funím!" odsekl starší muž a spokojeně se pousmál. Snad se to mladíkovi líbilo a brzy si to rozdají znovu. Občas měl období, kdy šukal hodně, šukal rád. Měl pocit, že to bude teď.
"Hm, no jo pořád," zamručel Sasuke a posadil se. "Jdu do sprchy," oznámil Kakuzovi a vstal. Zdálo se mu, že má nějaké změklé nohy, ale stabilitu udržel. Už trochu cítil zadek, určitě měl podrážděnou sliznici, ale stálo to za to. Lepší orgasmus ještě neměl. Bylo tu úplně extatické, nevěřil, že je to tak dobré, i když ten začátek… nic moc.
"Půjdu s tebou," zabručel Kakuzu, když už byl mladík u dveří. Aspoň ušetří vodu, beztak se bude chtít mladík cachtat a takové dlouhé koupání leze i do peněz.
Sasuke zrovna otevřel dveře a rychle je zabouchl. "Eh, Kakuzu, já bych se radši koupal sám, prosím," zkusil na souseda nevinný kukuč. Za dveřmi na podlaze ležela Murasaki a zuřivě vrtěla huňatým ocáskem, jakmile spatřila svého páníčka. Kakuzu ji nesmí vidět!
Starší muž se zakabonil, ale miloučký výraz ve tváři ho přemohl. "Tak fajn, ale pohni si, ne že vycachtáš celý boiler," upozornil ho lakonicky.
"Jasně, bude to rychlovka," zahučel Sasuke a vyklouzl na chodbu, kde okamžitě veselou fenku odvedl rychle na místečko, kde měla zůstat, než půjde domů. "Ty potvůrko, kdyby tě viděl Kakuzu, tak ho zatne vřed. A teď taky zůstaň a ani krok," přikázal mladík a kvapně odkráčel do koupelny. Cítil, jak mu sperma teče po stehně. Opravdu se snažil šetřit vodou, ale bylo to tak příjemné, že trošku přetáhl. Zabalil se do osušky a rychle přešel do ložnice, kde měl svršky. Vypískl. "Kakuzu, tys vyvětral!" Pár kroky překonal pokoj k posteli, do které skočil a přikryl se. Byla studená!
"Ne, byl jsem hledat jaro," zavrčel hnědovlasý muž a vstal. Půjde se taky opláchnout. "Byls v koupelce nějak moc dlouho, příště žádný cachtání, nebo tě pošlu umýt se domů," zavyhrožoval a odešel.
"Držgrešle," zavrčel za ním mladík.
"Já to slyšel!" ozvalo se z chodby a následně klaply dveře od koupelny.
Sasuke si přitáhl oblečení a pod peřinou se do nich nasoukal. Následně se koulel v posteli, aby si udržel to fajnový teplíčko, které nabral ve sprše a Kakuzu ho tak nemilosrdně chtěl nechat umrznout. Přemýšlel, co se dnes událo, jaký to bude mít význam do budoucna? Jedním si byl jistý. On neurvalého a nabručeného souseda miluje a vypadalo to, že hnědovlasý muž i jeho. Teď jsou milenci se vším všudy a on chtěl, aby byli i pár. Nebo už byli? Ani nevěděl, neměl s Kakuzem nijak slovně vyhraničený stav, takže se v tom už radši nešťoural. Uvolněně položil hlavu na polštář a myšlenky mu neustále sklouzávaly k té divoké šukačce.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kačí Kačí | 24. října 2015 v 8:23 | Reagovat

Jo! ^^ Jsem tak ráda, že se to mezi nima vyjasnilo a jsou opět spolu :33 Ale uvidím co jim budoucnost přinese ;) Jako obvykle skvělá kapitolka ^^

2 cien-povidky cien-povidky | 24. října 2015 v 9:32 | Reagovat

Moc se teším na další dílek ^^ je to úplně fantastické ^^

3 Kasumi Kasumi | 24. října 2015 v 10:24 | Reagovat

Hmmm sice už jsem to jednou četla ale furt je to super a sem pořád napjatá  protože jste říkaly/la že to bude.... nechci dělat spojlery
PS:Už se nebudu podepisovat Kasumi ale Nukiko jenom tak mimochodem :D

4 Smajli Smajli | Web | 24. října 2015 v 11:07 | Reagovat

Sokol :3 :3 Stejně nejlepší bylo to Kakuzovo šetření, chudák Sasuke =D a u spojení "zatne ho vřed" jsem myslela, že umřu smíchy, to sem ještě neslyšela =D

5 ivana-chan ivana-chan | 24. října 2015 v 12:06 | Reagovat

prekrasne som naozaj rada si to medzi sebou urovnaly a sasukeho to muselo stat vela sil vyspat sa s kokuzom ale som rada ze su spolu ....

6 Jannie Jannie | 24. října 2015 v 12:40 | Reagovat

O můj bože, ano! Konečně! Ani nevíš, jak mě ničilo, když byli rozhádáni! Teď je z nich moc pěkný pár, těším se na pokračování! :33
             Vaše Janča ^~^

7 terik terik | 24. října 2015 v 20:05 | Reagovat

Fantazie :3 je dobře, že to mezi sebou urovnali :-) líbí se mi to jejich pošťuchování a myslím, že je dost možné, že Sasuke docílí toho, aby alespoň trochu Kakuzuovo srdce roztálo a už nebyl takový mručoun :-) těším se na pokráčko ^^

8 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 25. října 2015 v 6:44 | Reagovat

[1]:Děkuju, příští už bude poslední.
[2]:Děkujeme.
[3]:Beru to na vědomí.
[4]:Njn nářečí :D
[5]:To zcela určitě. Byl vyčerpaný, jako po divokém sexu.
[6]:Spíše pár k pohledání :D
[7]:No nevím, jestli se s ním Kakuzu náhodou neudobřil jenom kvůli tomu aby mu neutíkaly kšefty :D

9 Kitsune Kitsune | 25. října 2015 v 8:08 | Reagovat

Konecne, na to jsem vytouzene cekala. To dlouhe cekani se vyplatilo, doufam ze planujes hodne dilu, protoze tenhle par ma neco do sebe

10 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 25. října 2015 v 9:23 | Reagovat

[9]:Jistě, že plánuju, už jenom jeden poslední :D

11 Sabaku no Naomi Sabaku no Naomi | 25. října 2015 v 14:27 | Reagovat

Yey, tak to bylo super :) . Má duše yaoistky si oddechla, že se Sasuke nechal ojet. (už jsem se začínala smiřovat s tím, že se nenechá) Kakuza nejvíc vzrušuje poloha na pejska, jo? Že by to bylo tou mocí, co tak má nad (Sas)ukem? :D Trošku majetnický, ne? :D Ale fakt jsem ráda, že jsou zase spolu. Vážně je z nich nakonec docela kawai pár... Dokonce i toho Fukaga se mi skoro povedlo vyhnat z mysli (ale jenom skoro :D). Nedovedu si dost dobře představit, že by to mělo už příští kapitolou skončit. Tahle povídka mi samozřejmě bude chybět a navíc si kladu spoustu otázek, co se podle mě prostě v jedný kapitole vyřešit nedají. Co třeba ten Itachi, co Hidan, Sasukeho rodiče... No a vůbec Sasuke, samozřejmě (to už ale zas až tak podstatný není :D). Docela bych čekala ještě nějakou Itachiho roly. Nějaký podraz z jeho strany, třeba, že to vykecá rodičům a ti Sasukeho vyrazí z domu. No a mohl by se přestěhovat ke Kakuzovi...  Co se toho Hida týče... No těžko říct, už tam asi žádnou velkou roli mít nebude, maximálně si tak přijde trochu zaprovokovat. Pokud se o jejich vztahu, ať už jakkoliv Fugaku s Mikoto dozví, určitě ho nenechají dál bydlet doma. I když mu ještě nebylo osmnáct... Co na tom, bude to přece přestěhování jenom k sousedovi. A budou spolu šťastně šukat až do (Kakuzovi) smrti. Na tom si trvám. :D

12 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 25. října 2015 v 18:42 | Reagovat

[11]:Divím se, žes nebouchla šampus, když si konečně Kakuzu mohl zašoustat :D. Kakuzu je majetnický, zvláště když jde o prachy a mimoto to hamižnictví praktikuje určitě všude.
Ten Fugaku se v tobě dobře usadil :D :D
Spoilerovat nebudu, budeš muset ještě 14 dní vydržet ;)

13 Kai Kai | 25. října 2015 v 21:27 | Reagovat

Super kapitola :) jsem rad že si to vijasnyli  :) A přišti kapitola bude poslední ?? to je škoda... tahle povidka mi buche chybět... ale ne druhou stranu aspon budu vědět jak to skončí :) už se nemužu dočkat pokračovaní :) P.S. kakuzu se to konečně naučil dělat s citem a jemě. :) :-D  :-D

14 akira akira | 28. října 2015 v 12:59 | Reagovat

Úžasný :-D  jsem ráda že to vyřešili,jenom škoda že bude už jen jeden díl a taky doufám že se tam nic nepokazí :D byla by to škoda

15 Okami Okami | 7. listopadu 2015 v 12:58 | Reagovat

Narutovy obavy jsou naprosto adekvátní a na místě :D. Takovýho loučení, aww :D.

Také se řadím k těm, kteří (tady spíše jen které :D) jsou rádi, že se dali dohromady. Měla jsem podezření, že kdyby Sasuke nekývl, tak by to asi nepřežil

Drobet starší :DDDDDD

Nemůžu si pomoct, ale Kakuzovy rozpaky jsou docela roztomilý :3. To vyznání je takový sladký, nyuu, divila bych se, kdyby u toho Sasuke trochu neroztál. Ale je zajímavý, jak takováhle situace dokáže pohnout s Kakuzem natolik, že někomu vylíčí své city. To v tom musí bejt hodně zažranej.

Je takový pěkný, že ho někdo (o tolik let mladší) na starý kolena nevědomky naučil, co je to láska. Má to svoje kouzlo. (jako když učíš mimozemšťana lásce :DDD)

Kakuzu po tom proslovu měsíc nepromluví :D.

No, šlo to docela rychle, čekala jsem, že to půjde hůř, ale asi nebyl důvod se zdráhat.

Hm, menší citové vydírání s Murasaki :D. Od toho incidentu je Kakuzu ohledně Sasukeho dost opatrnej (jinak by ho poslal někam doháje. Ale nedivím se, že se bojí, aby ho znovu neztratil.
---
No, vypadá to, že i Kakuzova „humorová dysfunkce“ se zmírnila.

Ta slovní přestřelka se povedla :D.

Hmmm, ze Sasukeho nám roste provokatér :D.  ‘Sem říkala, že bude sbírat víc sebevědomí a bude se odhodlávat k odvážnějším kouskům… :3

Sasuke umí i rozkazovat… divím se,že si to Kakuzu nechá líbit :D.

Kakuzův vztah k Sasukemu musí být silný a hluboký, když dokáže překonat Kakuzovu dominantnost a touhu po nadvládě. Kvůli Sasukemu se krotí, nejen, že je to neskutečně pěkné, ale i pozoruhodné. Muselo ho to změnit, když uvažuje, že se Sasukemu něco líbí a on tomu podřídí své chování. Doufám, že to Sasuke náležitě ocení, protože to všechno dělá jenom kvůli němu.

Kakuzu je na svoje háro patřičně hrdej. Pche, ostříhat se. To určitě.

Nesmělá prosba, nyuu.

-HALELUJA! Slepí vidí! Chvalte Pána!-
No konečně …Už bylo na čase :D. Ale co, alespoň to má grády :3.

Žadonivé oči, hm, tak ho otočí, aby je neviděl :DDD. - V jednu chvíli to tak vypadalo :D.

Proč zezadu? Protože dominance. Má moc nad „obětí“, která musí jen poslušně držet (a taky se nemůže ubránit slasti, kterou mu přináší „ten nahoře“, prostě může/musí jen držet a nechat si vše líbit) a to je pravděpodobně to, co ho vzrušuje – že on je ten, co má plnou moc a kontrolu. Možná ten pocit, že v tu chvíli jde jenom o něj (protože se neobtěžoval Sasukemu pomoct). Asi tak.

No, po tý době musel mít Kakuzu svatozář :D.

„Určitě to nebude mít žádné pozdní účinky“ haha, to si povíme zítra, kotě :D.

Trochu dýchá nahlas… no, a taky je jenom o trochu starší :D.

„Byl jsem hledat jaro“ :DDDD to mě rozsekal.
„Držgrešle“
„Já to slyšel!“ :D

Hm, jaksi si nejsem jistá, čím by to mělo končit…
-doma přijdou na Sasukeho pachtovaní s Kakuzem
(nevím jestli to tu můžu napsat, kdyžtak to smaž a já komentář upravím a repostnu).
-Sasuke nastoupí k fízlům a odhalí Kakuzovu činnost (ty víš jakou)
-Kakuzovi se někdo přijde pomstít
-zabijou jednoho z nich (nebo oba) *to snad ne :(
-Kakuzu umře přirozenou smrtí (jakože časový skok)
-rozejdou se
nevím proč, ale nemyslím si, že jim to vydrží (ne, že bych jim přála, aby se rozešli)
-Kakuzu pustí prachy a odletěj se vzít do USA (protože tam legalizovali gay svatby) :D
-mohli by se někam společně odstěhovat

no, a teď si jdu přečíst ten poslední díl :D

16 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 7. listopadu 2015 v 18:14 | Reagovat

[13]:Starého psa novým kouskům nenaučím... ale u Kakuzy je to s podivem. Láska dělá divy.
[14]:Neboj :D
[15]:Máš pocit, že kdyby Sasuke nechtěl jejich vztah stmelit, tak by mu Kakuzu ublížil?
Njn Kakuzovi nezbylo asi nic jiného, než si nechat rozpustit zatvrzelé srdce.
Kakauza při sexu jsi odhadla velice dobře. On je prostě ten co má všechno pod palcem, ale Sasuke mu v tom udělal bordel a donutil ho dělat něco o čem neměl ani páru, že dokáže.
Díky za super extra krutopřísný dlouhý komentář! :D
Ty tvoje vykonstruované konce :D ou jé, to fakt nemá chybu. Samé negativní konce, ale to s tou svatbou mě dostalo :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.