Získat srdce lva XXXV. - Rodeo

5. listopadu 2015 v 7:01 | Ivanitko + Smajli |  Získat srdce Lva 2
Izunův duch by se zřejmě divil, co tam kluci spolu vyvádějí. Naštěstí v bytě nikdo nestraší, ač je to s podivem.


"Nhhh…" Sasuke se opřel oběma rukama o stěnu a aby usnadnil pronikání, trochu víc roztáhl nohy, čímž se naaranžoval do malinko jiné pozice, v níž Shisuiův penis zasahoval to kouzelné místečko uvnitř jeho těla. Sklonil hlavu a táhle zasténal, bylo to tak zatraceně dobré! Celým tělem se mu šířila slast, na které se velkou měrou podílela i bratránkova pilně kmitající dlaň v jeho napjatém klíně. Snažil se trochu krotit, co se hlasových projevů týkalo, koneckonců byli v bytě, kde bylo všechno dost slyšet, ale strašně špatně tohle ovládal.
.
Jelikož se Shisui touhle polohou připravil o možnost regulovat Sasukeho šukézní hlasové projevy svými ústy. Volnou ruku přitiskl na jeho ústa, aby alespoň trochu utlumil mladíkovu hlasitost. Sousedé by si s největší pravděpodobností mohli myslet, že tady někoho vraždí. Všem mohl být veliký prd po tom, co tam dělají, ale nechtěl se zbytečně dostat do řečí. Rychle a intenzivně se prodíral nitrem mladého Uchihy dovnitř a ven. Vrchol byl velmi blízko.
.
Sasuke tuhle Shisuiovu službu vlastně docela ocenil, protože sám se musel přidržovat zdi, aby při prudkých přírazech udržoval rovnováhu, jinak by ho taky bratranec mohl k té stěně znovu nechtěně natlačit. Horkost budoucí orgastické rozkoše se mu přelévala celým tělem, ale nejvíc se koncentrovala v jeho podbřišku, nabírala na síle s každým dalším Shisuiovým pohnutím, ať už údu nebo ruky. To se nedalo vydržet. Mladší Uchiha naříkavě a nahlas zasténal svému milenci do hrsti a kaskáda horkého ejakulátu naplnila Shisuiovu dlaň.
.
Sevření Sasukeho nitra bylo tak silné, že se Shisui pomalu nemohl ani pohnout a ten silný tlak ho samotného přivedl k orgasmu. Zatnul zuby a opřel si čelo o bratrancova zpocená záda. Povolil paži, aby mladíka už víc nedusil a dal mu prostor nabrat vzduchu tolik, kolik potřeboval, sám funěl jako medvěd v zimním spánku. Rukama si přidržoval jeho útlé boky, aby se vzpamatoval z toho skvělého prožitku.
.
Sasuke byl docela rád, že Shisui doposud jeho boky svíral, protože si nebyl jistý, zda by se dokázal udržet na nohou, měl dojem, že se mu vlivem té ohromné slasti svaly proměnily v rosol. Dýchal rychle, mělce a slyšitelně, rukama se ještě pořád opíral o zeď. Ještě v létě by byl nevěřil, jak neuvěřitelně rajcovní může být cítit svého partnera… uvnitř sebe. Vychutnával si doznívající orgasmus a teprve když se malinko uklidnil, ohlédl se na svého bratrance.
.
Shisui se na něj pousmál a líbl ho na zčervenalé rty. Ohleduplně se Sasukeho vystoupil a kondom vyhodil do odpadkového koše v pokoji, tady se nemusel bát, že ho někdo bude prohrabávat. Vrátil se k mladému Uchihovi stále stojícímu u zdi. "Do sprchy dojdeš sám nebo tě tam mám donést?" zeptal se s úsměvem na rtech, protože už předem znal odpověď.
.
Nemýlil se. "Nevím, proč bys mě tam měl nosit, umím chodit," ujistil ho Sasuke okamžitě a na důkaz svého mínění se tam taky ihned vypravil. Na prahu se však zarazil a jeho oči bezděčně zalétly k vaně. K místu, kde před více než půl rokem Shisuie našel v krvavé lázni s oběma rukama rozřezanýma… Roztřeseně se nadechl přes sevřené hrdlo. Byly to pěkně deprimující vzpomínky, dodnes si tu hrůzu dokázal až příliš živě vybavit.
.
"Nemysli na to," ozval se Shisui a políbil Sasukeho na šíji a popostrčil dovnitř. Došlo mu, proč se bratránek tak zasekl. Popravdě to musel být šílený pohled, ještěže sám sebe neviděl. Po krvi tu nebylo ani památky, zřejmě si to tu Mikoto vzala do parády. Taky to musela mít těžký, vždycky na ni připadla ta nejnevděčnější práce. Po půl roce nepřítomnosti jakéhokoliv obyvatele tu byl jen prach, hory prachu. Ve sprše pustil vodu a opláchl stěny, koupel si nedovolil ani navrhnout. Sasuke by to nemusel vzít dobře.
.
Nejmladší Uchiha nasucho polkl, popravdě bylo dost těžké na to nemyslet. Dnes by patrně takový pohled nesl ještě hůře, protože tenkrát pro něj byl Shisui jen bratranec. Nyní ale i někdo, koho miloval, o to víc to bolelo, když si připomenul, že ten zoufalý krok starší Uchiha učinil pouze kvůli jeho zatvrzelosti. Ironie osudu, jenže kdyby se to celé nestalo, nikdy by se nedali dohromady. Musí se přes to dostat, pro Shisuie to určitě taky nebylo lehké. Zhluboka do sebe nasál vzduch a pracně nasadil bezstarostný výraz, když se k němu otočil: "Doufám, že ti tady zbyl taky nějaký sprcháč."
.
"Nejsme v holobytě, takže by tu určitě nějaký měl být." Začal prozkoumávat obsah skříněk a nalezl hledané. "Dokonce si můžeš i vybrat," koukl na etikety na dvou lahvičkách, "s citrónem nebo grapefruitem?" Zamáchal sprcháči a čekal než se Sasuke vyjádří. Samotný výběr nebyl tak důležitý jako spíš fakt, že chtěl bratrance vytrhnout z přemýšlení.
.
"Tak třeba grep," pokrčil Sasuke rameny, bylo mu to jedno, "hlavně když to splní účel." Aby jenom tak nestál, zkontroloval rukou teplotu vody, jestli už přestala téct studená, a když zjistil, že ano, vstoupil do sprchového koutu a s povděkem na sebe nechal pršet teplý vodopád. Zakázal si jakékoliv nepříjemné myšlenky spojené s touhle místností a vyčkávavě pohlédl na Shisuie.
.
Shisui se nezdržoval, vklouzl za ním a zavřel zástěnu, aby neměli na podlaze nacákáno. Vstoupil do proudu vody, nechal si zkrápět hlavu a z výšky hleděl na mladíkovu tvář. Vytlačil si do dlaně trochu svěže vonícího gelu a začal ho roztírat po Sasukeho těle. Začal na hrudi, přes ramena se přemístil na záda a pokračoval níž a níž…
.
Sasuke jeho počínání do značné míry napodoboval, bavilo ho tvořit na bratránkově pokožce pěnu, která ji nádherně zvláčňovala. Prstem nepravidelně vykresloval na jeho prsou atypické vzory, které voda okamžitě smývala a odplavovala do nenávratna. Společné sprchování miloval, už když randil s dívkami, ale se Shisuiem jako by byl každý prožitek ještě silnější…
.
Prsty zajel mezi Sasukeho půlky a opatrně vymyl zbytky lubrikantu. Poté se jen mazlil s bratránkovou hebkou kůží na zádech a hýždích. Poznenáhlu ho začal tisknout k sobě. Rty přitiskl na čelo, špičku nosu a následně na lehce pootevřené rty. Prvně se jimi jen otíral o ty druhé a než laškovně jazykem projel mezírku mezi nimi a hned se stáhl zpět.
.
Sasuke se k Shisuiovi vestoje přitulil, chtěl vnímat jeho pevné nahé tělo těsně na tom svém. Díky zvlhčení vodou a mycím prostředkem po sobě jejich kůže hladce klouzala jako satén. Mladší Uchiha se ochotně podvolil kraťoučkému polibku s nádechem něžnosti. Opětoval mu jej a svým vlastním jazykem měkce vniknul do bratránkových úst, aby si je mohl vychutnat.
.
Ochotně přijmul zvídavý jazyk a něžně se o něj otřel. Nezajížděl hluboko do bratránkovy pusy, jen kousek, aby si ho mohl zvědavě oťupat špičkou. Snažil se na nic nemyslet, docela se mu to i dařilo, jen myšlenka o nedostatku času se tlačila znovu a znovu neodbytně do popředí. Někdy by chtěl mít se Sasukem celý den jen pro sebe.
.
Mladší Uchiha Shisuie přitiskl ke stěně sprchového koutu a sám se k němu přivinul. Miloval tyhle společné chvíle po intimních hrátkách, kdy mohli být spolu, v objetí, a nikdo je nerušil. City k bratránkovi a jeho blízkost dalece přebily všechny nepříjemné a bolestné vzpomínky na tuhle místnost, minimálně pro tyhle okamžiky. Spokojeně si opřel hlavu o jeho rameno.
.
Shisui tiše zasykl, jak se studené kachličky dostaly do kontaktu s jeho horkou kůží. Brzy si přivyknul a ochranitelsky mladého Uchihu obejmul a vypl přívod vody. Nebál se vysokého účtu, ale spíš měl starost, aby se nerozpustili, už tam byli docela dlouho. Poslední kapka ze sprchové hlavice se roztříštila o Sasukeho záda, bylo slyšet jen jejich tichý dech.
.
Sasuke ukazováčkem setřel několik čirých krůpějí z Shisuiových klíčních kostí a následně mu na ně věnoval lehký polibek. Vzhlédl k němu a na několik chvil se zahleděl do jeho černých očí. Vůbec se mu nechtělo rušit kouzlo okamžiku, ale on sám si uvědomoval, že tady takhle nemůžou zůstat napořád, a navíc ani neměl ponětí, kolik je hodin. "Asi bychom se měli jít oblíct…" hlesl s těžkým srdcem.
.
"Máš pravdu, škoda…" otevřel sprchový kout a vylezl ven. Otevřel skříňku a vytáhl dvě osušky. Naštěstí se do skříněk moc nepráší. Jednu z nich podal Sasukemu. Usušený přešel po chodbě do pokoje k věcem, aby si je mohl nasoukat na sebe. Prach se jim nepěkně lepil na nohy. Shisui se těšil, až to tam dá do pucu. Bylo to jeho hnízdo, takže by se o něj měl postarat.
.
Sasuke ho rychle následoval, přece jenom bez něj nechtěl v té koupelně zůstávat déle, než bylo nezbytně nutné. Stejně jako on se bez dalšího zdržování oblékl a vytáhl z kapsy mobil, aby mohl zkontrolovat časový údaj. Půl deváté, tak akorát by měli vyrazit, aby byli do devíti doma a nevzbudili žádné podezření. Ještě štěstí, že chodili na aikido takovou dobu, že už rodiče i Itachiho omrzelo se pokaždé ptát, jak bylo na tréninku.
.
Shisui ještě předtím, než opustili byt, Sasukeho políbil. S jednou rukou na klice vchodových dveří a druhou na jeho boku si užíval poslední intimní chvilku, kdo ví na jak dlouhou dobu. Naposledy přitiskl své rty na bratránkovy a pustil ho na chodbu, aby mohl zamknout. S tisíckrát lehčím pocitem seběhl schody dolů a společně se vydali domů.
.
Sasuke se během cesty s Shisuiem vesele bavil a odpovídal na jeho dotazy, v duchu však trochu přemýšlel nad posledními hodinami. Byl rád, že vynechali cvičení a šli k Shisuiovi. Určitě to oběma pomohlo, nejen že se cítili fyzicky naprosto na výši, ale zároveň společně překročili i určitý psychický blok, který v nich ten byt vyvolával. Aspoň částečně. A koneckonců… ten fakt, že teď měli místo, kam mohli nerušeně chodit, také nebyl k zahození.
.
Cestou zpátky Shisui málem zapomněl, že musí přijít z druhé strany. Rychle oběhli uličku a s úsměvem se dostali domů ve stejném a ve správném směru jako kdyby šli ze cvičení. V předsíni Shisui začenichal něco dobrého. Po sexu mu vyhládlo, a proto ho lákavá vůně dovedla do kuchyně, kde na ně čekaly bramborové placičky.
.
Sasuke se musel zasmát, když viděl, kam vedla Shisuiova první cesta. Možná by měl říct Itachimu, aby ho naučil vařit, jistě ne nadarmo se říkalo, že láska prochází žaludkem. U bratránka to nepochybně muselo platit dvojnásobně. Nešel hned za ním, napřed vyběhl do pokoje, kde si vybalil sportovní tašku a uložil věci, načež se teprve vrátil dolů.
.
Shisui se vzal jeden z talířů a povidla a sedl si ke stolu. Báječně to vonělo a ještě byly teplý. Žlutou smaženou placičku namazal černými rozvařenými trnkami a s chutí se zakousl. Božská mana pro jeho vyhládlý žaludek. Příchozímu Sasukemu pokynul k druhému talíři. S plnou pusou se mluvit neodvážil, beztak by všechno poprskal.
.
"Teda, Shisuii, tobě na tom tréninku nějak vytrávilo…" neodpustil si Sasuke svého bratrance se zazubením popíchnout a sedl si naproti němu. Na rozdíl od něj si nechal na bramborové placce rozpustit pouze kousek másla a sůl, nasladko, tak jak si je připravil Shisui, je opravdu moc nemusel. S nepředstíranou chutí se však také zakousl do večeře.
.
"Neříkej, že tobě ne," opáčil mu obratem, když se mu podařilo spolknout a nezardousit se u toho, jak chtěl Sasukemu rychle oponovat. "Jsi byl dneska tak akční, víš kolik jsi musel spálit energie? Určitě hodně."
"Kdo tu spálil energii?" zeptal se Itachi, který se objevil v kuchyni, přilákán hlasy mladíků. "Shisui, fuj, co to máš na zádech?" Zvedl do výšky přilepený chuchvalec prachu. "To ses válet někde ve sklepě či v kůlně?" Hodil ho do koše.
"Co já vím. Že jsem se nikde neválel, Sasuke?" hledal oporu u svého partnera.
.
Mladší Uchiha se zrovna trošku červenal nad tím Shisuiovým provokativním špičkováním, že rozhovor obou mladíků vlastně ani moc nevnímal. "Cože?" zeptal se nepříliš chytře, když mu došlo, že se ho bratránek na něco ptá. Itachi se rozesmál.
"Ty jsi úplně mimo," obvinil svého brášku žertem, "na co myslíš, prosím tě? Nebo už jsi tak unavený?"
"Ále…" protáhnul Sasuke, "jsem nad něčím uvažoval. Cože jsi to chtěl vědět?" Obrátil se zpátky k Shisuiovi, aby mu zopakoval otázku, čemuž se dlouhovlasý Uchiha musel znovu zasmát.
.
"Itachi na mě našel bordel a osočil mě z toho, že se prý někde válím. Tak jsem chtěl, abys mu dosvědčil, že se nemám potřebu nikde koulet po zemi." Šlehl pohledem po Itachim, aby se laskavě uklidnil, protože mu to tak směsné nepřipadalo. Protože to byla pravda, teda skoro, ale tu postel si oprášili. Asi to musel chytit někde po cestě z bytu, jinak to nebylo možný.
.
"Jistěže se válel," prohlásil Sasuke ledabylým tónem, třebaže ho stálo velké úsilí, aby nevyprskl smíchy. "Dneska celej trénink, když jsem s ním třískal o zem," doložil a široce se na svého bratrance uculil. Na Itachiho se ale nepodíval, když směrem k němu věcně prohodil: "Nejspíš to nabral venku, je tam docela vítr, kdo ví, co všechno na něj nafoukalo."
.
"Tss, ty jeden malej prevíte. Nevím kdo s kým třískal," zabrblal Shisui a hodil do sebe poslední kousek večeře a vstal, aby si omyl zapatlané ruce a mastnou pusu.
"Jsem si nevšim, že by venku tak fičelo, ale možná jak procházíte tou alejí. Tam často hodně fouká. Fuj, jestli tam venku lítají takový hnusy, tak radši ven nejdu." Pak se pousmál, kdyby lítali pavouci, tak má Sasukeho doma na krku, než bys řekl švec.
.
"Nemusíš, aspoň ne dneska," ujistil Sasuke svého bratra a také dojedl. Vystřídal Shisuie u dřezu, kde kromě rukou umyl i použité nádobí a Itachi se iniciativně chopil utěrky, aby jej otřel dosucha. "Ach jo, budu se ještě muset mrknout na bižuli…" uvědomil si Sasuke s pramalým nadšením.
"Vyzkouším tě," navrhl Itachi, "koneckonců, bižuli máme v malíčku, viď, Shisuii?"
"Dík," zašklebil se nejmladší Uchiha, "ale napřed se to musím naučit, pak teprve bys mě mohl zkoušet."
.
"No, možná tak ty," doplnil Shisui Itachiho větu. Faktem bylo, že na vysoké se nějaké ty základy ze střední potřebovali, ale moc jich nebylo. "Vlastně se divím, žes nešel na učitele, když tě to tak baví," prohodil směrem k dlouhovlasému Uchihovi.
"Baví, ale asi denně bych to dělat nechtěl. Zvířata mám radši, i když je fakt, že děcka ve školách by se někdy za zvěř považovat dala," uchechtne se. Oni na střední nebyli o nic lepší.
.
"To je fakt, Itachi má hrozně didaktický sklony," prohlásil Sasuke se stopou žertu a přehnaně sladce se na svého bratra usmál: "Takovej moralista, vážně jsi měl jít učit. Nejlíp etiketu."
"Ty…!" rozhonil se naoko jeho starší bráška a Sasuke už nestačil uhnout před jeho mírným láskyplným pohlavkem, "to bych si dal, kdybych musel denně umravňovat taková třeštidla jako jsi ty. Zlatá veterina!"
"Škoda, byla by sranda mít tě za praktikanta," zazubil se Sasuke.
.
"Ale určitě by to bylo lepší, než kdyby to měl učit Madara," ušklíbl se vesele Shisui. "Dokážete si to představit? Strejda ve škole? To by byli chudáci děcka. Ten by jim dal takový režim, že by se z toho posrali," přemítal nad tou představou, zachvěl se hrůzou a pak se rozesmál: "Dokážete si představit, že by vyučoval sexuální výchovu? To bych se zašel i podívat."
.
"No ty vole," rozchechtal se Sasuke, který si jaksi prostě neuměl spojit slova strýček Madara a sex jako by se jednoduše vylučovala. Lidé jako Madara zkrátka… ne. Fuj. "Já si to radši představovat nebudu, teď jsem dojedl," řekl pak s trochu znechucenou grimasou, "brr, to by bylo strašný! Už takhle bylo trapný, když se se mnou táta pokoušel bavit o sexu, ale strejdu bych teda nevydejchal."
.
"Co ti strejda dával přednášku?" pozdvihl Shisui obočí, "co ho k tomu prosím tě vedlo? Pohybuju, že by sám od sebe přišel ti vysvětlit, že to mezi lidmi chodí trochu jinak, než jak si to rozdávají včelky a motýlci s kytkama, i když určitá paralela tam je, pokud je někdo přelétavý a občas si s někým nezávazné zapíchá." Z Fugakua měl osypky ještě teď, ale z úplně jiných důvodů, zajímalo ho, proč mu strejda přišel dělat osvětu.
"Ty si vůl," okomentoval to Itachi a plácl se rukou do čela.
.
"Uhm…" Sasuke malinko pohodil hlavou a do tváří se mu nahrnula červeň, když si na to vzpomněl, "ne, sám od sebe určitě ne, jenže… mamka mi prostě našla v kapse kondom. Takže si drazí rodičové vzpomněli, že by možná nebylo od věci mi vysvětlit, na co se vlastně ta věcička používá." Musel se malinko oklepat hrůzou, když si vybavil tu trapnou chvilku. "Myslel jsem, že se hanbou propadnu. Zrovna taťka, kterej se celej život tváří, že se lidi rozmnožujou dělením…" zakroutil hlavou, "hrůza!"
.
Shisui se začal bezuzdě řehtat, až mu začaly pomalu téct slzy. Úplně si to živě představil. "To bych chtěl vidět, hahaha… dělením… ty jsi číslo!" dostával ze sebe přerušovaně. Když se dostatečně uklidnil a cípem trika si osušil oči a přestalo ho bolet břicho od smíchu, neodolal se zeptat: "Potom by mě teda zajímalo, z koho ses oddělil ty s Itachim?"
.
"Jedna půlka se oddělila od mamky, jedna od taťky a pak se to dalo dohromady, víš?" vyplázl na něj Sasuke jazyk, "jako fakt, úplně nejhorší na tom bylo, že se naši sekli asi tak o pět nebo šest let. V sedmnácti letech už je sexuální rozhovor s rodiči trochu dost s křížkem po funuse. No, i když…" Sasuke zaváhal, když si představil sám sebe, jak se o tom baví s otcem ve dvanácti. "Ono to je vlastně asi jedno. Vždycky je to trapas," pokrčil rameny.
.
"To rozhodně. Já jsem toho byl naštěstí ušetřen." Izuna se jen zeptal, jestli se chová zodpovědně a kladná odpověď mu stačila. Navíc, když mu Shisui sdělil, že není na holky, moc se v tom dál nešťoural, protože v této oblasti mu příliš radit nemohl. Nejstarší Uchiha se protáhl, až mu luplo v zádech a mohutně zívl. "Nic, jdu na kutě, jsem unavenej."
.
"Taky půjdu," přikývl Sasuke. Ačkoliv se Shisuiovi ještě před chvílí posmíval, jeho samého dnešní sexuální podvečer poněkud zmohl. Ne zrovna vyčerpal, to vůbec ne, cítil se jenom docela příjemně unavený. Všichni tři se tedy vydali po schodech do patra, kde se od svých příbuzných Sasuke oddělil a zapadnul do svého pokoje. Chvíli okouněl nad sešitem z biologie, ale nakonec mávl rukou. Bude doufat, že Kakashi tasí někoho jiného.
.
Shisui si ještě před spaním vytáhl z báglu úbor na cvičení a na zítřek tam hodil bílý plášť a holínky. Měli praktické cvičení a počítal s tím, že čistí a voňaví z něj nevyjdou. Raději tam přidal ještě deodorant, aby trochu ten smrad zítra přebil. Jelikož se po pokoji pohyboval jako poslední, zhasl a hupsl do lákavě vypadající postele.
.
Sasuke jako obyčejně nejdřív navštívil koupelnu, kde si akorát vyčistil zuby, protože už se dneska jednou sprchoval, převlékl se do spacích trenek a trička, ve svém batohu vyměnil několik sešitů a učebnic, načež konečně zalezl na lůžko a blaženě si lehl naznak. Ještě chvíli zůstal vzhůru a přehrával si v hlavě jejich dnešní trénink, než spokojeně usnul.
.
V následujícím týdnu a i tom dalším se Shisui pustil do úklidu bytu. Pokud se tam měli se Sasukem scházet, chtěl, aby to místo bylo příjemné a ne odstrašující. Člověk by se tam bál na cokoliv sáhnout, to se musí změnit. Když šel poprvé k bytu, ještě stále se v něm svářel boj emocí - smutek po otci s láskou k Sasukemu. Pomalu, ale jistě, ten druhý naplňující cit začínal vyhrávat. Už to nebyl jen byt, kde mu zabili otce, ale i byt, kde se s mladým Uchihou pomiloval. A na to se hned tak nezapomíná. Dokonce potkal i sousedku. Koukala na něj minimálně jako by se vrátil duch. Byla tak zkoprnělá, že mu dokázala jen odpovědět a na nic jiného se nezmohla. Doma se vždycky nenápadně ztratil v době, kdy ho nikdo nemohl spojovat se Sasukem, aby náhodou nepodnítil Itachiho představivost.
Shisui se pustil do úklidu. Samozřejmě začal s jeho pokojem a pak postupně během těch dvou týdnu postupoval celým bytem. Vysát, vytřít, převléct postele, vyprat, vyhnat pavouky. Pomalu, jako paní na úklid. V kuchyni zkontroloval stav vybavenosti. Něco dokoupil, aby si mohli kdyžtak s bratrancem uvařit aspoň čaj či dát nějakou sušenku.
Když měl byt jako klícku, spokojeně se dmul a v duchu plácal po rameni za svůj výkon. Obyvatelný a připravený pro své majitele. Jen do otcova pokoje nevkročil, ať si to tam klidně shnije.
~~~
"Ufff, panebože," vydechl Naruto úlevou, když se se Sasukem konečně zase dostali na čerstvý vzduch, třebaže už v tuhle roční dobu byl poměrně chladný, "nesnáším fronty na úřadech!" Byli si totiž právě vyřídit kartu na městskou hromadnou dopravu, jelikož Naruto tu svoji ztratil a Sasuke si potřeboval dobít tarif. Bohužel, podobné nebo jiné problémy měla právě v tuhle dobu zřejmě velká spousta lidí, takže než se dostali na řadu, trvalo to přinejmenším hodinu. Navíc bylo kvůli kralujícímu podzimu v podniku značně přetopeno a vzhledem k davu i silně vydýchaný vzduch.
"Pěknej hnus," souhlasil Sasuke a nadhodil si batoh na zádech, jelikož se vydali na náměstí hned ze školy, "kam jdeš? Na tramvaj?"
"Asi jo, svezu se čtyřkou k Pomníku a pak chytím bus, to bude nejjednodušší," usoudil Naruto.
"Tak to máme kus cesty společnej," přikývl Sasuke a společně se tedy vydali směrem k jednomu z větších dopravních uzlů ve městě. Narutova zastávka byla blíž, Uchiha tedy se svým kamarádem solidárně počkal, než se příslušná tramvaj se skřípěním přikodrcala, vyměnili si ještě pár přátelských narážek, načež blonďák nastoupil a čtyřka se zase rozjela. Sasuke se bezstarostně vydal dál, když za sebou zaslechl povědomý dívčí hlas:
"Ahoj, Sasuke."
Překvapeně se otočil a zůstal zírat na světlovlásku se čtyřmi culíky. "A-hoj," pozdravil poněkud opožděně, ale rychle se vzpamatoval a roztáhl ústa do přátelského úsměvu: "Páni, tebe jsem neviděl věky. Jak žiješ?"
"Docela to ujde, co ty?" oplatila mu dívka a zvědavě si ho prohlížela zelenýma očima.
"Paráda," zazubil se Sasuke, "víš co, maturita daleko, pololetí taky… Co ty tu vůbec?"
"Mám pauzu mezi přednáškama," vysvětlila Temari.
"Jo, jasně, na vejšce to je jinej režim. Jak se ti tam líbí?" zeptal se Sasuke věcně.
"Tak znáš to, něco jo, něco ne… to je na dlouhý vyprávění," prohlásila dívka a hned ji napadlo: "Máš chvíli čas? Mohli bysme zajít třeba na kafe, pokecat…"
Sasuke se mrkl na displej mobilu, aby zkontroloval, kolik je hodin. "Proč ne," pokrčil potom rameny. Temari se potěšeně usmála a bok po boku tedy zamířili do místní kavárny.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kai Kai | 5. listopadu 2015 v 22:04 | Reagovat

Super kapitoa :D  už se nemužu dočkat pokračovaní :D  ukid bytu XD sasuke se boji pavouku ... co by asi dělal kdybi na něj nějakej vlez když  to dělaly jak byl rukama opřeny o stěnu XD   no aspion budou mit super zašivarniu aklid :D nebudou se muset bat že je někdo načape. a nevim proč sasukeho  nenecghal vzdichat na plny barak lidii by si myslely že tam straší XD  a ta temary na konec.... aby z toho nebylo nějake peklo... a velkej pruser... super kapitola  už se nemužu dočkat poračovaní. :-D :-D :-D

2 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 7. listopadu 2015 v 18:01 | Reagovat

[1]:To by byla situace k popukání, kdyby se před ním při sexu objevil pavouk :D. Temari... noo, bude to zajímavý :D

3 Jannie Jannie | 8. listopadu 2015 v 0:22 | Reagovat

Wow, Temari jsem vážně nečekala, hlavně po tolika dílech, kdy jsem na ni téměř pozapomněla. :D
Jinak, wow, dochází mi, že tohle je 35tý díl druhé knihy, když pomyslím, kolik jste jich napsali, smekám. ˇ^ˇ
Každopádně- těším se na pokráčko! ^^
             Vaše Janča c:

4 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 8. listopadu 2015 v 8:56 | Reagovat

[3]:Temari nečekal rozhodně nikdo 3:). Njn Lev se nám nějak protáhl, prostě nás to bavilo a pořád bylo co řešit.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.