V moci dravce I.

26. prosince 2015 v 10:09 | Ivanitko + Smajli |  V moci dravce
Smajli na blogu za odměnu přislíbila jednorázovku, která se nám poněkud rozrostla na pět dílů. Ivana-chan nám dala jistá kritéria pro děj a my se jich museli držet. Občas to byla fuška skloubit její přání s logikou příběhu, ale myslím, že jsme to zvládly obstojně.

Madara po smrti Fugaka a Mikoto vezme do opatrovnictví Sasukeho a Itachiho podporuje na škole v zahraničí. Jenže za své dobrodiní chce určitou tělesnou splátku. Čtrnáctiletý Sasuke podlehne jeho vymývání mozku, kdy mu tvrdí, že to všechno dělá pro Itachiho, aby si jeho bratr splnil svůj sen. Jenže i sebelepší skrývání má slabou skulinu.Madara odemykal dveře svého bytu: "Sasuke, jsi doma?" zavolal, hned, jak se vysvlékl z kabátu. Už se těšil, jak mu to jeho černovlasé koťátko zlepší náladu po chmurném dni protkaném spousty a spousty hromad papírů. Po tragické smrti bratra a jeho manželky převzal opatrovnictví nad jejich mladším synem. Itachi už byl svéprávný a studoval v zahraničí na té nejlepší doktorské škole. Jako student měl vynikající výsledky a vzali ho tam víc než rádi a jemu osobně se to také hodilo.
.
Sasuke právě škrábal do sešitu úkol z němčiny. Bylo mu krátce čtrnáct a chodil ještě na základku. Smrt rodičů před necelým rokem ho silně zasáhla, dosud se z toho všeho pořádně nevzpamatoval. A to tenkrát netušil, že ty horší časy teprve přijdou. Zvedl hlavu od rozepsaného slohu, když zaslechl klapnout domovní dveře a strýcův hlas. Neodpověděl v bláhové naději, že si třeba Madara bude myslet, že tady není. Snad to uhraje na to, že jeho volání přeslechl. Dál se pokoušel psát úkol, ale myšlenky mu nervózně těkaly sem tam.
.
Starší muž šel zkontrolovat mladíkův pokoj osobně. Občas to dělával, že se neozýval. Vida, byl tu. "Sasuke, nemůžeš se ozvat?" vytknul mu nespokojeně a šel se podívat, co dělá. Položil mu ruce na ramena a políbil ho do vlasů. Miloval pach jeho těla, občas mu z toho měkla kolena a při představě, co by spolu mohli dělat, se mu často napínaly kalhoty v rozkroku.
.
"Promiň, přeslechl jsem," zamumlal mladík, "nějak moc jsem se do toho úkolu ponořil…" Nebyla to pravda, ač to bylo zvláštní, němčina ho na rozdíl od angličtiny nikdy nebavila. Všechny ty hnusné složeniny a členy… "Mohl by ses na to podívat?" podal hned sloh svému strýci, jednak uměl německy výborně, jednak ho tím chtěl odradit od dalších příliš láskyplných doteků.
.
Madara se nahnul nad sešit a pročítal řádky. "Všechno máš dobře, akorát v té poslední větě ti chybí sloveso," odpověděl po chvíli a prstem mladíkovi ukázal, kde by si měl zřejmě něco doplnit. "Ještě chvíli a budeš umět německy jedna báseň."
.
"Díky," přikývl Sasuke a nedostatek hned opravil. Ještěže teď to byl sloh jenom o oblíbených sportech, když před čtrnácti dny musel psát o rodině, neměl daleko k tomu, aby se zase psychicky složil. Dokončil ještě jednu větu, zavřel sešit a sklidil ho do školního báglu.
.
"Vidím, že jsi hotov, tak já nachystám večeři a potom mi budeš dělat společnost. Co na to říkáš?" zeptal se spíš informačně Madara. U něj doma to chodilo tak, že to, co řekl, platilo a neměl rád, když mu někdo odporoval. Pohladil synovce po líci, dneska to potřebuje jako sůl.
.
Krátkovlasý chlapec nasucho polkl, dobře si dokázal rozšifrovat skrytý obsah Madarova sdělení. "Já bych radši…" načal tichounce, ale když strýcovy prsty varovně sevřely jeho bradu, neodvážil se větu dokončit. "Jistě, strýčku," hlesl místo toho a sklopil oči. Neměl na vybranou. Kromě brášky, který teď byl daleko, neměl nikoho jiného než Madaru. Byl na něm závislý, sám se o sebe ještě několik let postarat nemohl.
.
"Hodný chlapec," odtušil spokojeně starší Uchiha a narovnal se. "Jak bude jídlo připravené, tak tě zavolám a nedělej, že neslyšíš," odtušil stručně a odešel do kuchyně uvařit něco k večeři. Nebo se možná dneska spokojí s nějakou pomazánkou. Bude muset mrknout do lednice. Zítra musí nakoupit, pomyslel si, když otevřel chladničku a zkoumal její obsah. Navíc se musí stavit ve zverimexu pro myšky. Madara měl několik nádherných terárií s hady v obývacím pokoji. V pracovně měl pavouky, protože z nich Sasuke pokaždé vyšiloval. Přemýšlel, že by si pořídil nějaké agamy.
.
Sasuke se po jeho odchodu usilovně snažil potlačit úzkostné chvění v žaludku. Začalo to už tenkrát po pohřbu, respektive poté, co Itachi odjel na studia do zahraničí. Nejprve to bylo tak nenápadné, zdálo se to úplně nevinné - konejšivé objetí, pár náhodných doteků, pusa na čelo… Vůbec si tenkrát neuvědomoval, kam to směřuje, jak by také mohl, byl úplně mimo ze ztráty rodičů a pak, když to vše začínalo nabírat intenzivnějších obrátek, už zasáhnout nedokázal. Ne snad, že by se mu nikdy nepostavil na odpor, ale pokaždé se mu to bolestivě vymstilo. Navíc mu nejstarší Uchiha neustále vtloukal do hlavy, že je jediný, koho teď má, kdo se o něj může postarat, koho bezpodmínečně potřebuje, ale za všechno se musí platit…
.
Madara se otáčel okolo kuchyňské linky jako nějaká kuchtička a liboval si, jak je fajn mít doma někoho, s kým může provozovat všechny ty perverznosti, které měl rád. Asi svým způsobem Sasukeho zneužíval a navíc mu nebylo ani patnáct, byl ještě pod zákonem, ale nač se tím zatěžovat, když byl mladík v jeho moci. Vždycky ho nakonec poslechl a už se příliš nebránil. Každý si zvykne. Dokázal chlapce dostat do svého vlivu a hlavně si ho udržet.
O tři čtvrtě hodiny později na talířky servíroval těstoviny s kuřecím plátkem. Sasuke měl tohle jídlo rád. Nebyl škrt, aby mu nedopřál věci, které ho těšily, či mu neobstaral ty nejlepší věci, které potřeboval. Svým způsobem mu dával svou zvrácenou lásku nejen tělesně, ale i přes materiální zajištění a dárky.
.
Při večeři se Sasuke na svého příbuzného moc nedíval. Měl pocit, že žvýká koberec. Ne snad, že by jídlo nebylo dobré, naopak, Madara byl vynikající kuchař, i když to nerad přiznával, vařil snad ještě lépe než jeho matka. Problém byl jinde, musel pořád myslet na to, co bude, až dojí. Snažil se proto večeři protahovat, co nejdéle to šlo, nimral se v těstovinách a kousal co nejpomaleji. Dobrovolně se také bezprostředně po jídle pustil do mytí nádobí sledován strýcovým pronikavým pohledem, který ho pálil v zádech. Vlastně ani nevěděl, jestli ho nenávidí nebo ne. Nebýt toho sexuálního, byl by Madara perfektní strýc. Trošku přísný, pravda, ale nemohl popřít, že se o něj staral. Jenže v jistých směrech až moc…
"Potřebuju čurat," vymluvil se rychle, když na bocích ucítil Madarovy dlaně.
.
Starší Uchiha už si všiml, že Sasuke má tendence mu obratně unikat, ale nechal ho jít. On si na něj počká. Zašel si do ložnice pro tubu lubrikantu a posadil se na pohovku v obývacím pokoji, kde se pod žárovkama nahřívalo několik plazů. Třeba užovka červená byla jeho oblíbená nebo python, už byl dost velký, měl něco kolem metru a půl a zabíral si to největší akvárium v pokoji. Jeho krásné svalnaté tělo v hnědých odstínech mělo pořádně silný stisk, když mu dovolil se ovíjet okolo jeho těla, když mu čistil terárko.
.
Sasuke protahoval i návštěvu toalety a v duchu odhadoval, jak dlouho by se to zdálo ještě uvěřitelné. Když už byl v koupelně deset minut, uznal, že déle to asi nepůjde a se srdcem až někde v krku se loudal do obýváku. Zaječí instinkty musel potlačit chladnou logikou, neměl kam utéct, to už párkrát taky zjistil. O dalších pět minut později stanul na prahu pokoje, ve kterém trůnil Madara a ty jeho potvory. Koutkem oka zašilhal po těch šupinatých tvorech, co by dal za normálního mazlíčka, psa, nebo aspoň králíka, něco, s čím se člověk mohl pomazlit.
.
"Už jsem tě chtěl jít hledat," pronesl Madara s vítězným úsměvem na tváři, "pojď vedle mě," poplácal na polstrování gauče vedle sebe a čekal, až se mladík doloudá. Tomu to teda trvalo, než se k němu došoupal, ale co, hlavně, že je vedle něho. Nemohl se dočkat, až chlapce obnaží. Sice ho viděl už nesčetněkrát, ale pořád ho to téměř dětské tělo vzrušovalo.
.
Krátkovlasý mladík se neochotně posadil vedle strýce. Doufal, že dneska se to aspoň obejde bez inovací. Madara byl v sexuálních hrátkách neobyčejně vynalézavý a často s ním zkoušel něco nového. Ať už to byly nejpodivnější polohy nebo úchylky. Jednou to chtěl dělat ve sprše, podruhé si hráli na lékařské vyšetření, jindy mu strkal do zadku nejrůznější věci, naposledy ho svázal a dal mu před sexem výprask - to bylo hrozné. Doufal, že ho nic podobného dneska nečeká.
.
Madara by byl radši, kdyby měl jeho synovec k společným aktivitám větší chuť, ale bylo to ještě malé pískle, které bylo hloupoučké, a on ho musel chránit před okolním zlým světem. Mlsně si prohlížel mladíka, než si podržel jeho tlamičku, aby neucukl, a okusil jeho rty. Plánoval dneska něco vskutku ďábelského.
.
Sasuke hned zavřel oči, když už to musel snášet, tak se na to aspoň nechtěl dívat. Madara se s jeho rty chvíli jen mazlil, ale brzy mu to přestalo stačit a začal se dovnitř dobývat jazykem. Mladinký Uchiha sice chvíli oddaloval ten okamžik, než bude muset povolit, ale jakmile stisk strýcových prstů zesílil, automaticky pootevřel ústa.
.
Starší Uchiha hladce vklouzl dovnitř a nemohl se nabažit té horké jeskyňky. "Zapoj se," přikázal následovně, když si synovec zase hrál na leklou rybu. Dělal to často a on to nesnášel. Nejlepší způsob, jak ho naštvat.
.
Mladík si chtěl ušetřit nepříjemnosti, Madara dokázal být i pěkně hrubý, když chtěl, takže mu raději vyšel poslušně jazykem naproti, aby nebyl potrestán. Občas to bylo náročné vyrovnat se jeho tempu, hodně vášnivé polibky ho připravovaly o dech.
.
Madara se mimo žhavé líbání dotýkal Sasukeho těla. Zajížděl dlaní pod jeho tričko a vyhrnoval mu ho až do podpaždí. Nevydržel se příliš dlouho držet dál od těch necudných míst a bez rozpaků zajížděl synovci do rozkroku. Jeho mladé tělo už zakoušelo příval hormonů a dovedlo se pořádně rozpálit.
.
Tohle na tom Sasuke nenáviděl i měl rád ze všeho nejvíc - fakt, že přes veškerý odpor se ho Madarovi většinou podařilo vzrušit. Jen těžko mohl ve čtrnácti letech potlačit ten příval testosteronu, který by se projevoval tak jako tak, i kdyby ho strýc nezneužíval. Jeho tělo se zvolna roztápělo jako kachlová kamna a dech se pomalu zrychloval.
.
"Krásně tvrdneš," poznamenal Madara spokojeně, když chlapci rozepnul kalhoty a vjel rukou pod ně. Přes tenkou látku spodního prádla cítil tvrdnoucí mužství. Začal ho ještě intenzivněji hladit a po chvíli ho vytáhl ven. Ještě má do dospělého muže daleko, ale jemu se to takhle líbilo.
.
Sasuke nasucho polknul. Když sklopil oči trošku níž, mohl zaznamenat, že rozhodně není sám, na koho to působí, i strýcovy kalhoty byly v přední části značně napnuté. Madara málokdy potřeboval přímou stimulaci, aby se napoprvé vzrušil, zřejmě ho rajcovala už jenom ta situace. Zachvěl se, když si všiml tuby s lubrikantem. "N-nemohli bysme to dneska dělat jenom orálně?" pípnul, "zítra máme tělocvik…" Vždycky měl po styku problémy.
.
Madara už mu chtěl vytknout, že nemá protestovat, ale pak vypočítavě přivřel oči. "Uvidím, bude to záležet na tobě. Chci něco zkusit a pro začátek se vysvleč do naha a polož se na pohovku," odtušil Madara natěšeně a sám ze sebe stáhl košili, která se mu zdála příliš těsná a škrtila ho okolo krku.
.
Mladší Uchiha si v duchu zoufal, slova chci něco zkusit, byla odsuzující, znamenala další praktiku, která se mu určitě vůbec nebude líbit. Snad žádná z frází, které strýc používal, v něm nevyvolávala takový děs jako tahle. Roztřeseně začal odkládat svoje svršky, bylo skoro léto, takže toho na sobě moc neměl a nemohl to příliš zdržovat. Úplně nahý si lehnul na černou koženou pohovku na záda.
.
Starší Uchiha měl chvilkové nutkání od svého nápadu upustit a věnovat se vzrušenému chlapci, ale nakonec ne, chvilku to ještě vydrží. "Hraj si se sebou," rozkázal následovně a přešel k největšímu teráriu v místnosti. Otevřel dvířka a vytáhl ven velkou a pořádně tlustou krajtu. "Pojď, holka, půjdeš na vycházku," promlouval k ní Madara něžně, když se ovíjela okolo rukou.
.
Sasuke na příkaz sklouzl rukou do vlastního klína a nuceně se začal třít. Neměl nazbyt, ale zároveň to aspoň trošku odpoutávalo pozornost od těch nepříjemných předtuch. Po očku samozřejmě nepřestával Madaru sledovat a po jeho počinu ustal ve veškerých pohybech, dokonce se vymrštil zpátky do sedu. "Strejdo!" vyjekl a rozšířenýma očima si měřil velkého hada, "n-ne… to ne…" Neměl z hadů tak velkou hrůzu jako z pavouků, ale nechtěl je na sobě.
.
"Řekl jsem, že máš být hodný, jinak si to s tím šukáním rozmyslím," zavrčel Madara nepříjemně a hladil teplé hladké tělo svého oblíbeného hada. Pěkně se vyhříval pod světlem. Taky by chtěl mít tak jednoduchý život, ale zase by nemohl šukat Sasukeho. "Říkal jsem, že si máš lehnout!"
.
Mladík si ho ještě chvilku měřil velkýma nešťastnýma očima, než se prkenně zase položil na pohovku, ale nedalo se říct, že by to mělo na jeho vzrušení nějaký pozitivní vliv. Jeho do té doby ještě jakž takž udržovaná erekce povadla jako nezalitá kytka. Jen se v duchu modlil, aby ho s tím plazem Madara třeba jen strašil.
.
Madara jenom protočil oči nad jeho strachem a přešel až k němu. Bez větších průtahů ze sebe něžně sundal pythona a položil ho na strachem křečovitě staženého mladíka. Svého hadovitého miláčka upravil do vhodné polohy a poodstoupil. Spokojeně si ten výjev prohlížel. "Sasuke, uvolni se a trochu se usměj," pronesl následovně, když ze zadní kapsy kalhoty vytáhl mobil, aby si mohl synovce vyfotit.
.
"Ne, strejdo!" zakvílel Sasuke, ale neodvážil se strachem ani hnout, i když se třásl natolik, že chudák had na jeho těle div neposkakoval. Nechápal, co se na tom Madarovi líbí, ale nechtěl, aby si ho fotil. Propadl by se hanbou, kdyby se ty fotky dostaly komukoliv do rukou. "Prosím," žadonil a měl co dělat, aby ze sebe tu zrůdu nesetřásl a nevyskočil na nohy, obzvlášť když se po něm had začal trošku plazit. "Nééé! Strejdo! Sundej ho!"
.
"Uklidni se," odsekl Madara a zkoušel zachytit co nejlepší snímek. Naštěstí měl docela dobrý foťák, který to vibrování chlapcova těla zvládal. "Zavři oči a nemysli na to," poradil synovci následovně. Copak je to tak těžký? Kdyby na něj dal pavouka, tak neřekne ani slovo.
.
Sasuke se opravdu pokusil jeho slovy řídit. Zavřel oči a snažil se nepředstavovat si, že je nahý a na sobě má hnusného hada, jehož pohyb se ale prostě nedal ignorovat. Několik vteřin to ještě vydržel, ale když ucítil tupou hadí tlamu s rozkomíhaným rozeklaným jazykem blízko obličeje, bylo to už na něj moc. S výkřikem vyletěl z pohovky, až plaz spadl na koberec a s podrážděným syčením se hned rychle plazil pryč.
.
Madara rychle chytil krajtu, aby mu náhodou nevlezla někam za nábytek, kde by se mohla zaseknout a museli by kvůli němu stěhovat půlku pokoje. "Promiň, zlatíčko, ale Sasuke je někdy hrozný," broukl k hadovi, kterému se výlet už moc nelíbil. Zanesl ho tedy k teráriu, kde se had plazil zpátky pod světlo. "Sasuke, pojď okamžitě zpátky!"
.
Mladý Uchiha se vracel jen velmi neochotně. Věděl, že ho strýc za ten poslední počin nepochválí, ale copak to bylo normální? "Víš, že nemám hady rád," zamumlal s omluvným podtónem, nechtěl, aby ho za to Madara potrestal, "copak nemůžeš chovat něco normálního, třeba kočku?" Jediné zvíře, které jemu samotnému rodiče povolili, když ještě žili, byl zlatý křečík Monty. Měl ho od svých devíti, ale před rokem zemřel, ještě dříve než jeho rodiče.
.
"Kočky jsou chlupaté a všude lezou," odvětil Madara prakticky, "a příště by ses měl ke Kleopatře chovat pěkně," dodal se slabou známkou výhružky v hlase. "Ty bys chtěl nějaké zvířátko?" Jako kdyby nevěděl a pokynul mladíkovi, aby se vrátil na pohovku.
.
"Chtěl bych štěně," odvážil se Sasuke vyslovit svoje přání, ale pochyboval, že mu to přinese nějaký úspěch. Madara zřejmě nesnášel zvířata, se kterými by se dalo mazlit. Na to měl zřejmě místo zvířete jeho. Loudavě se vrátil na gauč a posadil se na úplný kraj. Snad to nic nemění na strýcově příslibu.
.
"A něco jiného bys nechtěl? Co třeba rybičky, ještěrku, strašilky nebo želvu?" nabízel mu Madara další zvířátka, která by v bytě snesl, a posunul se sám k nahému chlapci. "Je přece tolik hezkých zvířátek." Přinutil ho, aby se posadil na jeho klín a hladil ho po bocích.
.
"Nechtěl," odtušil zarytě Sasuke, "chtěl bych něco teplokrevného, něco, co má srst, se kterou bych se mohl mazlit." I chudinka Monty, i když byl tak maličký, mu vždycky poskytoval útěchu, když tu drobnou heboučkou kuličku držel v dlani. Vyboulenina na Madarových kalhotách mu poněkud znepohodlňovala posed.
.
"Až si nějaké vybereš, které odsouhlasím jako vhodné, tak si ho můžeš pořídit… a moc jsi mě dneska teda nepotěšil. Budu ti muset na zítřek napsat omluvenku." Políbil chlapce na krk. "Co ti tam mám napsat. Nachlazení nebo střevní potíže?" Vinul si Sasukeho k sobě a nemohl se dočkat, až půjdou na to.
.
Sasuke s tichým vyděšeným vyjeknutím zvedl k Madarovi hlavu. "S-strejdo, prosím! Dneska ne, já… j-já ti klidně vykouřím, ale ušetři mě… sexu," zaškemral hlasem, že by se nad ním kámen ustrnul. Madara vždycky tyhle věci prezentoval jako něco, co musí dělat na oplátku toho, že ho vychovává a stará se o něj. Ale copak to nešlo jinak?
.
"Dal jsem ti na výběr a moc jsi mě nepotěšil, ani Kleopatra z tebe nebyla moc nadšená, takže bys měl být rád, že po tobě chci jen tohle." Sasuke se tu měl, dle jeho názoru, jako v peřince. Nic mu nechybělo, o všechno se staral on. Nechal mladíka trochu nadzvednout a rozepnul si kalhoty.
.
"Je mi čtrnáct," zamumlal protestně Sasuke, ale nedokázal do těch slov vložit takový vzdor, aby to k něčemu bylo, "za tohle tě můžou zavřít…" Věděl o tom, že je to špatné, ale nikdy nic neudělal, nikomu o tom neřekl. Jednak se hrozně styděl, že ho zneužívá vlastní strýc, jednak se bál, že by pak musel do dětského domova.
.
"Ale nikdo to neví a ty to nikomu neřekneš. Nechceš přece být sám v děcáku. Itachi by se navíc o tebe musel starat a musel by odejít ze školy. To bys přece nechtěl. Vždycky mu říkáš, jak se těšíš, až z něj bude vážený pan doktor," odtušil Madara a zajel mladíkovi mezi půlky. Tam bylo to zakázané místečko, které ho silně lákalo.
.
Sasuke sebou trhnul, jednak kvůli tomu, jak se Madarovy prsty dostaly k jeho nejskrytějším zákoutím, jednak kvůli strýcovým slovům. Itachiho měl moc rád, nechtěl mu přidělávat starosti, nechtěl mu zničit život tím, že by musel odejít ze studií. Proto už ani nepípl a poraženě sklopil oči, když si dlouhovlasý Uchiha bezostyšně začal to úžlabí mapovat.
.
Madara se natáhl pro lubrikant a hned začal to skryté místečko připravovat na průnik. Potřeboval chlapce vlhkého a poddajného. Moc dobře viděl, jak si dokázal krásně synovce vycvičit, jen je velká škoda, že za chvíli jsou letní prázdniny a Itachi se vrátí ze zahraničí. Možná by mu mohl nenápadně nevrhnout, jestli tam nechce zůstat. Sice o tom pochyboval, ale za zkoušku nic nedá.
.
Krátkovlasý chlapec se kousal do rtů, když se do jeho dírky zasouvaly Madarovy prsty, nejdřív jeden, pak druhý. Pohybovaly se v něm s obscénní účelností, roztahovaly ho a častým opakováním nánosu gelu si připadal jako promazávaný stroj. Věděl, že se strýc záměrně nesnaží být hrubý, aspoň dneska, už dokázal rozpoznat, kdy má špatnou náladu a je mu jedno, jak hrozné to pro něj je. Dneska se celkem snažil, i když příjemné to nebylo.
.
Starší Uchiha cítil, že už to stačí, a nechal se sebe mladíka slézt, donutil ho rozkročmo kleknout na pohovku a zapřít se do opěradla. Měl tak jeho zadeček v ideální výšce. Kluzkým gelem pořádně potřel svou erekci, než začal ukojovat svoje potřeby. Zatlačil prokrveným žaludem na otvůrek.
.
Sasuke se okamžitě napjal, tedy minimálně jeho ramena, zádové svaly a paže, dolní polovinu se snažil uvolnit, i když ideálně to taky nešlo. Madara pro něj byl hrozně velký a musel dávat extrémní pozor, aby ho nenatrhl, jako se to jednou stalo. Jeho drobná dírka rozhodně nebyla na něco takového přizpůsobená a Sasuke se chudák celý potil, jak bylo zasouvání obtížné a bolestivé. Měl pevně semknutá víčka a zaťaté čelisti, aby co nejvíce omezil hlasové projevy, i když nějakému tomu zakňourání stejně nezabránil.
.
Madara zažíval přesný opak Sasukeho pocitů. Byl rozpálený a rozdychtěný vyšukat z chlapce duši, a kdyby to šlo, tak hlavně ten odpor k těmhle věcem. Nemohl si pomoct, nikdy neměl užšího milence, nikdy také nešukal tak mladého kluka jako byl synovec. Držel si mladíka za boky a soustředěně do něj pronikal. Kňourání už vůbec nevnímal, ostatně pokaždé to bylo stejné.
.
Mladší Uchiha se ke konci zakousl do opěradla pohovky, aby to celé přežil. A to měl ještě dneska štěstí, že Madara zvolil hned na začátek nejjednodušší polohu, ve které byly jeho útroby nejpřístupnější. Znal i mnohem horší. Už se mu málem protáčely panenky, když konečně ucítil dotek strýcových stehen na oblinách svého pozadí. Chvíli ještě drtil zuby černý kožený povlak, než uvolnil stisk a pomalu roztřeseně vydechl. Na opěradle zůstala vlhká stopa jeho slin a otisky zubů.
.
Madara si zatím zneuctění jeho kožené pohovky nevšiml, ale jistě až na to přijde, nebude vůbec nadšený. Teď měl příliš zahlcené všechny smysly těmi tělesnými dojmy, že nechal jen chvilku synovci na přivyknutí, než se stáhl, aby pocítil jeho útlost v plné síle. Spokojeně vydechl, když začal Sasukeho pravidelně šukat.
.
Mladík ještě křivil obličej, Madarovy rozměry ho šíleně roztahovaly, pálilo to, jak mu pravidelně projížděl zadkem, a nejhorší bylo, že nikdy dopředu nevěděl, jak dlouho to bude trvat. Někdy byl styk rychlý, někdy si naopak jeho strýc užíval nekonečného šoustání se změnou poloh, ale následky to mělo pokaždé stejné. Už se vzdal myšlenky na normální sezení pro následující den nebo dva.
.
Starší Uchiha jen sykavě oddechoval, jak znovu a znovu vyplňoval Sasukeho prdelku. Vnikal do něj, jako kdyby na světě nebylo v tu chvíli nic důležitějšího. Dneska potřeboval ukojit vlastní chtíč a ani se nesnažil mladíka znovu vzrušit. Ostatně se mu zdálo, že to povětšinou synovec vnímá negativně, i když tělu se to líbilo vždycky.
.
Sasuke se pokusil nepatrně odtáhnout, když zaznamenal zrychlení Madarových přírazů. Nedokázal si představit, že by měl tohle snášet ještě čtyři roky, než dospěje, ale dosud nedokázal přijít s nějakým řešením situace. Kdyby tak měl aspoň prarodiče, aspoň z jedné strany, ale neměl. On, jeho bráška a Madara byli poslední z rodiny Uchihů. "S-strejdo," procedil mezi zuby, "z-zpomal, prosím…"
.
K Madarovi ta žádost pronikala jen velmi pomalu a i když ji vzal na vědomí, tak se ke zpomalení nedokázal přimět. Spíš se zapřel jednou rukou vedle tebe Sasukeho a dýchal mu přerývavě na záda, jak si odbýval své. Synovec to tu chvilku ještě vydrží. Dneska ze sebe potřeboval setřepat pracovní napětí, takže styk zbytečně neprodlužoval.
.
Tmavovlasý chlapec vnímal, jak mu strýc funí u ucha a z jeho slastného hekání se mu zvedal žaludek. Dneska mu to zjevně bylo jedno, jestli si to užívá nebo ne. Teda, užívat bylo trochu silné slovo, ale většinou když chtěl, tak ho přeci jen Madara dovedl k orgasmu. A dneska nechtěl, dneska ho bral jenom jako šukací panenku. Sasuke tuhle pozici nenáviděl, přišel si jen jako nástroj pro strýcovo uspokojení.
.
V podstatě tím i nástrojem byl, jen se to neříkalo nahlas. Madara byl povětšinou přísný, ale když chtěl, a to už bylo něco, byl vlídný a přátelský. Dneska nebyl z práce úplně dobře naladěn, měl toho moc, a tudíž se jeho tělo nemohlo dočkat toho slastného uvolnění. "Agh!" zasténal nahlas, když pumpoval do chlapce svoje mlíčko.
.
Sasuke se chvíli snažil, aby v sobě udržel večeři, když do něj Madara vyprázdnil všechny svoje zásoby semene. Nikdy si nebral kondom, a když se mu to jednou odvážil nesměle navrhnout s tím, že mu to není příjemné, popudil ho natolik, že pak strýc celý týden v perverzním plánu na jeho ponížení každý večer ejakuloval do speciální nádobky a sedmý den to do něj nalil všechno, zajistil análním kolíkem a donutil ho chodit s tím celý den, aby si prý zvyknul. Nikdy už se pak neodvážil proti stříkání dovnitř ani pípnout.
.
Madara spokojeně dlouze vydechl a s mlasknutím vyklouzl ven. Tohle bylo hodně dobré. Posadil se do křesla a zaznamenal, jak mladíkovi po stehně teče kapka ejakulátu. "Když se na tebe tak dívám, mám chuť si to před spaním zopakovat," řekl přemítavě a pohladil se po podbřišku. Snad nikdy nebyl tak sexuálně aktivní, jako když měl synovce ve svém bytě.
.
Mladší Uchiha zalapal po dechu. Nebylo zas až takovou výjimkou, že si ho vzal Madara dvakrát, ale vždycky se tomu snažil zabránit stůj co stůj. "To nejde," vymlouval se hned nervózně, "už takhle budu mít zítra problémy a… a víš, ve svém věku už by ses měl šetřit." Kruci! Ještě než to dopověděl, bylo mu jasné, že přestřelil. Jestli byl strýc na něco citlivý bezmála stejně jako na odmlouvání, byly to narážky na jeho věk, i když mu bylo jen něco málo přes čtyřicet.
.
Pohled staršího Uchihy se naplnil temnotou. Nesnášel tyhle hloupé narážky a Sasuke to moc dobře věděl. Už několikrát mu za to vyčinil. "Teď jsi mě právě přesvědčil, abych ti ukázal, jakou mám výdrž!" zavrčel Madara nepříjemně a v duchu synovci přisliboval opravdu dlouhou noc vyplněnou sexem.
.
"Ne, to ne! Omlouvám se, tak jsem to nemyslel, chtěl jsem říct, že… že…" snažil se honem mladinký Uchiha napravit svůj přešlap, ale věděl, že tohle už nenapraví, "myslel jsem, že by to bylo obecně zdravější, kdybys to nedělal… s-sex je hrozně nezdravá činnost." No, nebyla to tak úplně pravda, ale nějak to zaobalit musel.
.
"Nezdravá? To by mě zajímalo, kdes na takovou blbost přišel?" odfrkl si pobouřeně Madara. Neznal nic lepšího, než si zašukat. Pořádně se vyřádit, shodit ze sebe všechny starostí a užívat si příjemného pocitu, který mu koloval v žilách. Proč se vzdávat něčeho takového? Nechápal ty lidi, kteří hlásali, že sex pro ně není důležitý. Zřejmě asi nikdy nezažili pořádně divokou šukačku.
.
"Na internetu jsem četl, že jeden chlápek přitom dostal infarkt," pípl nesměle Sasuke, "uznej, že by to byla pěkně blbá smrt, taková trapná… nahý a ještě při sexu. To bys nechtěl." Bohužel měl takový dojem, že neznal nikoho, komu by hrozil infarkt méně než jeho strýci - jedl v zásadě zdravě, dostatek pohybu měl taky a že by žil ve velkém stresu, to se při jeho autoritě taky říct zrovna nedalo.
.
"Tak myslím, že tohle mi zrovna nehrozí. Ještě jednou něco takového vypustíš z pusy a nepřej si mě," varoval mladíka nevrle. "Půjdeme spolu do sprchy, protože ses zase nastříkal tou voňavkou, co jsem ti zakázal." Cítil její slabý pach. Prvně se potřeboval rychle udělat, ale teď bude mít víc času si mladíka užít a nechtěl, aby mu něco čpělo do nosu.
.
Sasuke mírně pohodil hlavou. Nebyl to parfém, nýbrž deodorant. Jemu voněl, ale Madara měl docela náročný vkus, pokud se jednalo o něco takového. Paradoxně on sám používal dost výraznou kolínskou, jejíž vůní bylo nasáklé snad i jeho oblečení, nebo se to minimálně tak zdálo. Tu zase neměl rád mladší Uchiha, voněla hezky, ale protože byla spojená s Madarou, nemohl si ji oblíbit. Protestovat se však samozřejmě neodvážil, jen sklesle zamířil do koupelny. Čekaly ho hororové hodiny.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kačí Kačí | 26. prosince 2015 v 11:20 | Reagovat

Zajímavý nápad na povídku, zajímá mne jak se to vyvine :)

2 Kami Kami | 26. prosince 2015 v 11:58 | Reagovat

Ahoj, sem tu prvně a tahle povídka je vskutku zajímavá :) Těším se i na další díl

3 Nukiko Nukiko | 26. prosince 2015 v 20:05 | Reagovat

Vite co mě vždycky zajimalo? Jak ho ma Madara velkyho? :-D ja vim je to uplně blbá a zaroveň uchylna otazka ale jaka jina by ses sem na tenhle blog hodila? :-D

4 kyuubinka kyuubinka | 27. prosince 2015 v 19:32 | Reagovat

Vypadá to zajímavě, zvláštně a uchylne
:-D. Sasuke to teda vyhrál :-D. (Chudák) :-D

5 Okami Okami | 27. prosince 2015 v 23:44 | Reagovat

Upřímě doufám, že Madara dostane pořádně přes hubu. Snad s každou další povídkou mé sympatie k němu klesají... prudce. Fakt ho nemám ráda, jeho aroganci a "autoritu". Má skromná anarchistická dušička se proti takovému jednání vzpouzí, že mám problém nasraně nepřeletět na jinou stránku. Ale odolala jsem. Ale nemůžu zaručit, jestli to dám do dalšího dílu. Přecijen, od Uchihacestu jsem upustila. Vlastně mě nikdy nenadchl. Nemusím jejich povahy (snad kromě Itachiho, toho nemám ráda ze všech nejmíň), nejsem na takové něžnosti jako ve většině ItaSasu a Madaru bytostně nesnáším. Achjo. A taky uznávám naprosto jiný hodnoty, byla jsem vychovávána (a stále jsem) jiným stylem atd. To je pak těžký. No, ale uvidíme.

Hádám, že se z toho vyvine ItaSasu. Možná asexuální verze, jak to tak vydim. Nebo něžná, incestní romance.

Jinak je to ale opět mistrně napsané. Tomu nemám co vytknout :D. A to, že mi jsou proti srsti postavy a (nebo) jejich jednání je čistě moje subjektivní věc. Zapadá to do jejich povahy a odpovídá to jejich psychické stránce.
Ten horní odstavec je jen informativní, kdyby se tu příště můj komentář neobjevil.

[3]: Se ho zeptej :DDD.
Asi jako penis německého koně. Plně vyvynutýho, čistokrevnýho, šlechtěnýho, chovnýho německýho hřebce.
To je asi metr. (+ ňáký drobný)
:DDDDD
A zas myslim na porno...

6 Okami Okami | 28. prosince 2015 v 15:34 | Reagovat

[5]: *vidim *vyvinutý
Asi bych si měla zopakovat vyjmenovaná slova po v. A taky mi někde chybí čárky. Achjo. Ty prázdniny :D.

7 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 28. prosince 2015 v 18:37 | Reagovat

[1]:Bude to mít rychlý děj. Ale místo jednoho dílu se nám z toho nakonec vyklubalo 5.
[2]:Ahoj Kami, vítej v doupěti hříchu a perverze :D
[3]:Dle toho, jak to má Smajli rozměřené, by měl mít v erekci 24cm.
[4]:Hlavně to vypadá úchylně bych řekla.
[5]:Slibuju, že si to Madara odskáče o tom žádná. Madara je prostě super samec a s tím jdou další atributy. Máš ty to u mě na blogu teď blbý, když je tu teď přeuchihováno :D. Musíš čekat na perly s jinými páry.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.