Vůně třešní - Bonus

23. prosince 2015 v 7:00 | Ivanitko |  Vůně třešní
Sasukeho život se nezastavil na jednom místě, ale jde dál. Mladý Uchiha vyrostl v sebevědomého muže, který se chce podívat i tam, kde byl nejšťastnější v dětství.


Sasuke procházel výstavou, kde měl i on několik obrazů, a doufal, že někomu budou líbit a koupí si je. Poznal i několik známých, kteří se snažili prorazit uměleckou tvorbou. Trochu se lekl, když se za ním ozval známý baryton.
"Sasuke, už jsem myslel, že tě tu ani nenajdu. Je tu hrozně moc lidí. Vystavuješ?" otázal se Kakuzu a zálibně si mladíka prohlížel.
Mladý Uchiha starší muže bezprostředně objal. "Jo, mám tu pár pláten," odtušil a nosem zaznamenal pořád stejnou vůni pracího prášku. Kakuzu asi nikdy neměnil značku. "A ty? Pochybuju, žes došel jen tak čirou náhodou, to mi od tebe ani trochu nesedí, starouši," zaculil se Sasuke a zinkasoval od muže pohlavek.
"Já ti dám takového starouše, až ti zle bude. Vidím, že ses vůbec nezměnil, cos odešel," vytknul s lehce vyčítavým hlasem. Už to bylo dobrý rok, co se od něj Sasuke odstěhoval. Jemu vůbec nijak nepřišlo, že by k tomu měl nějaký logický důvod, ale mladík trval na svém. Rozešli se v dobrém, i tak notnou dobu poté se snažil Sasukeho přesvědčit, aby se vrátil.
Mladý Uchiha se usmál. Už nebyl to smutné štěňátko, které kníkalo u Kakuzových dveří, aby si ho vzal domů, ale mladý, hrdý muž, který věděl, co od života chce. U Kakuza bydlel několik let, než v něm postupem času začal sílit pocit, že chce něco víc. Stále měl hnědovlasého bručouna rád, ale ke konci zjistil, že už jenom kamarádsky, protože se přistihl, že se poohlíží i po jiných mužích a představuje si s nimi jisté věcičky a společné žití, byť nedostatkem sexu u Kakuza netrpěl. Právě naopak, byl šukán dost často. Prostě jen, asi už opadlo to kouzlo přitažlivosti a oddanosti, které si k němu vypěstoval, přece jenom Kakuzu pro něj byl člověk, který ho vyvedl z temnoty osamění a odmítání. Ke stavu věcí ani nepřidávalo to, že Murasaki byla stále jen tolerována, někde na okraji domácnosti, a neměla s Kakuzem dobré vztahy. Dost mu to vadilo, že ji nemůže mít bezvýhradně rád, když byla tak vzorný pejsek… no, jednou mu rozkousala boty. Naštěstí je stihl uklidit, ale kdo pak měl poslouchat ty řeči, že nemůže najít oblíbené boty a že někde musí být. Samozřejmě se nepřiznal, to by fence podepsal rychlou cestu na zahradu. Občas se podobné nehody stávaly a on se je snažil zahladit nebo zmírnit Kakuzův hněv. Nakonec toho měl dost. Možná by s Kakuzem vydržel ještě dlouho, ale Murasaki mu začala být mnohem přednější. Starého psa novým kouskům nenaučíš. Taky už holka nebyla nejmladší a potřebovala všechnu péči a lásku, kterou jí mohl dát. Prvně se chtěl jen přestěhovat někam jinam ve městě, ale i v práci se začaly objevovat neshody. V pracovním kolektivu se objevil nový člověk Orochimaru, který postupně dokázal proti němu poštvat zbytek posádky. Asi mu to činilo nějaké zvrácené potěšení. Neustále na něho vytahoval jeho rodinu, otce, který pracuje u vojáků apod. Na přetřes přišla i jeho orientace a to už bylo vážně příliš. S řešením tíživé situace mu kupodivu pomohl Naruto. Jeho otec Minato také pracoval u policie a zrovna někoho sháněli. Sasuke se přihlásil to výběrového řízení a kupodivu uspěl, ale počítal s tím, že to tam Minato musel trochu potlačit. Ihned si zařídil přestup v práci a odstěhoval se zpátky na druhý konec státu do města, které miloval, Konohy. Rozchod s Kakuzem měl takovou zvláštní atmosféru. Bylo na něm vidět, že je mu to líto, ale neřekl ani slovo a nezastavil ho. Nechal se však ukecat na poslední sex, i když potom myslel, že na druhý den ani nevstane, jak byl vyřízený. Většinou si to rozdali jednou, maximálně dvakrát a teď? Podezříval ho, že si potajmu vzal viagru, protože byl nezastavitelný. Měl úplně vyšukaný zadek a musel odjezd o dva dny odložit, aby byl schopný ve vlaku sedět. A nyní? Teď si žil, jak vždycky snil.
"A nechceš se na chvíli někam ztratit?" zeptal se tiše Kakuzu a z jeho tónu bylo jasné, na co myslí. Ještě si nenašel za Sasukeho žádnou náhradu. Bylo mu přes padesát a mladí kluci se sháněli poněkud špatně.
"Ne, nechci," odtušil Sasuke pevně, "budeš si muset najít někoho jiného." On sám měl také přítele a nechtěl ho podvádět. Co byl v Konoze, tak chodil s několika. Nejdýl mu to klapalo s Irukou. Udělal by pro něj první poslední, ale byl na něho až moc hodný. Rozešli se a teď s posledním přítelem, kterého si našel, už tři měsíce bydleli spolu. Vídávali se hned po tom, co se vrátil do Konohy, a sem tam se spolu vyspali, ale žádný trvalejší vztah z toho nebyl až teď. Vypadalo to navíc slibně, ale všechno se vytříbí až časem. Vztah s Kakuzem trval taky pár let, než se rozhodl odejít.
"Škoda, ale kdyby sis to rozmyslel, tak číslo na mě máš," broukl Kakuzu. Ostatně nepočítal s tím, že by mu na to Uchiha kývl, ale bylo by to fajn. "A teď mi ukaž, co je tu zajímavého," vybídl bývalého milence a rozešel se s ním k obrazům, které byly určité jeho, z dálky už poznal Murasaki na jednom plátně. Nechal se vodit po výstavě a zase si připadal jako kdysi ,dřív, když ještě spolu bydleli.
Sasuke pak Kakuza pozval ještě na kafe a probírali témata ohledně malby, která jim byla nejbližší, a měli si dlouho co povídat.
~~~
Sasuke pracoval na policejní stanici v Konoze rád. Byli tu skvělí usměvaví lidé, teda až na Ibikiho, ale ten jenom nepříjemně vypadal, jinak s ním vycházeli také dobře. Pracovat pod Minatem a kapitánem Sarutobim bylo fajn. Nikdo ho tam neshazoval kvůli věku, bývalé práci či orientaci, měl totiž nejasný pocit, že to všichni vědí, ale netušil, jak na to mohli přijít.
Zdálo se mu, že páteční odpoledne nemůže být lepší. V práci se nic závažného nestalo, přítel mu napsal pěkně žhavou smsku. Zbývalo jen zajít na nákup a pak rychle domů. Všechno se změnilo během vteřiny, když vyšel ze dveří a uviděl ho. Zamračil se jako bouřkový mrak a s naprostou ignorací zatočil doprava směrem k zastávce městské dopravy. Přesně, jak očekával, se za ním vydal a jeho kroky se přibližovaly. Konfrontaci se zřejmě nevyhne. "Co chceš?" zavrčel nepříjemně a zastavil.
"Ahoj, Sasuke, myslel jsem, že aspoň pozdravit je slušnost," poznamenal Itachi a musel se pousmát. Jeho bratr se za ty roky, co se spolu nevídali, změnil. Sice bydlel hned vedle s Kakuzem, ale vidět ho byl občas zázrak. Teď ho měl jako na dlani. "Zdá se mi to, nebo jsi o kousek vyrostl?" zeptal se a snažil se působit mile.
"Nech si ty řečičky a řekni, co chceš. Určitě jsi sem nepřijel takovou dálku, abychom si povídali o tom, jak jsem vyrostl," odtušil Sasuke kysele a s patrným jízlivým podtónem. Chtěl jejich rozpravu, co nejrychleji ukončit.
"Jsi pěkně ostrý, takový jsi nebýval," povzdechl si Itachi. Ostatně po tom, co vyvedl, se ani nemohl divit, že s ním bratr takhle jedná. S odstupem let to už viděl jinak. Choval se hloupě. Rodina by měla držet při sobě a ne se rozvracet v samotných základech.
Nejvíc toho litovala Mikoto, jako matka měla mateřské pudy, které ji silně dávaly vědět, že svého mladšího syna svým způsobem zanedbávala a teď jí chybí. Zkoušela mu volat, ale nikdy jí to nezvedl, ani neodpověděl na jedinou smsku, ostatně se tak choval i ke zbytku rodiny. Zkoušela mu i volat z cizího čísla, ale jakmile její syn zjistil, kdo volá, tak mohla slyšet jen pípání položeného telefonu. Nechápala, jak mohla dovolit, aby od nich utekl.
Za to Fugakovi se pěnila krev, jen se před ním zmínilo Sasukeho jméno. Zanevřel na něh, a jakmile vystudoval a začal pracovat, tak spolu ztratili i ten poslední, bankovní, styk. Byl tvrdý a nekompromisní. Neviděl v sobě chybu a očekával, že se mu syn přijde omluvit, aby ho vzal zpátky pod svá ochranná křídla. Trochu by se asi zdráhal. Přece jenom ho Sasuke urazil a navíc tu špínu, co na něj věděl. Fuj, byl poskvrna jejich rodiny. Tohle přesvědčení mu vydrželo dlouhá léta, než se mu stal dost ošklivý úraz a musel dlouho pobývat v nemocnici. Teprve tehdy, kdy si podával ruce s nemohoucností, lítostí nad sebou samým a nakonec nad tím, že za ním Sasuke nepřijde na návštěvu, byť mu Mikoto o jeho stavu psala zprávu, si uvědomil, že pochybil. Některé životní situace člověka změní a Fugaka potkala jedna z nich. Chtěl svého nejmladšího syna zpátky, nebo alespoň si k němu znovu otevřít dveře, které byly zastřeny pavučinami a vysokým nánosem prachu. Jenže neměl jak. Sasuke s ním nekomunikoval, telefony nebral a ani netušil, kde bydlí, protože u souseda nebyl a ten mu odmítl cokoliv říct. Bručoun jeden! Ještě mu nadal, že jestli si myslí, že Sasuke přiběhne zpátky jako poslušný pejsek, tak se mýlí. Poslal tedy svého staršího syna, aby se v Konoze po Sasukem poohlédl. Přes své známosti na policii zjistil, na které stanici dělá.
Itachi sám už se jen přeptal, kdy má jeho bratr službu a zároveň okouzlil policistku, která mu to sdělila, i když by neměla.
"A co bys čekal po tom všem. Nech mě být, všichni mě nechte být. Myslím, že jsme si to s otcem dost jasně vyříkali." Vytrhl se Itachimu, který ho chtěl chytit za ruku. Blahosklonně se rozhodl, že nechá bratra vymluvit. Založil si ruce na hrudi a čekal. "Máš na to pět minut, abys mi sdělil, co chce otec, a pak mě necháš na pokoji." Byl si jistý, že celá akce nebyla z Itachiho hlavy.
Dlouhovlasý Uchiha se nadechl a začal poselstvím. "Otec chce vztahy mezi vámi urovnat a omluvit se ti za své chování. Chce tě zpátky," začal jednoduše a sledoval reakci mladšího sourozence.
"Tss, to jsem si mohl myslet. Najednou ho žere svědomí, že není ten nejlepší a nejperfektnější otec, když jednoho zapudil a čirou náhodou v tom měl někdo prsty, viď?" Sasuke si myslel, že se tahle rána, kterou utržil při vyhnání z domova, zacelila, ale opak byl pravdou, na povrchu byla hladká a uzavřená, ale uvnitř hnila a bolela. Itachi do ní po dlouhé době šťouchl a hnis se vyvalil ven v podobě sarkazmu a zlosti. "Nemám zájem obnovovat vztahy, které se už rozpadly," odtušil mladší Uchiha nepříjemně.
"Vím, že jsme se nerozešli v dobrém, ale zkus nás vzít na milost. Jsme přece rodina…"
"A to je jediné co nás spojuje, nic víc, nic míň. Nechci s vámi mít už nic společného. Stačí, co jste udělali doteď. Co tak najednou, že jste si vzpomněli, že existuju," ignoroval fakt, že se mu občas v mobilu objevila smska.
"Chtěli bychom se ti omluvit…"
"Jo omluvit," nenechal ho zase Sasuke domluvit, "po tolika letech to opravdu nechápu. Kdyby otec přišel v tom prvním roce, co jsem odešel z domu, tak to možná pochopím a zvážím svoje pocity, ale teď? Po všech těch letech? Ne, naučil jsem se žít bez vás a k ničemu už vás nepotřebuju. Jsem tady šťastný, mám tu nový život, nový domov, novou práci a líbí se mi tu."
"Jistě tě nebudeme nutit se stěhovat, jen kdybys byl ochotný s otcem mluvit, tak by to nebylo špatné. Sasuke, prosím, promysli si to. Nedělej ukvapené závěry," snažil se ho ponoukat Itachi. Tohle přesvědčování nepředčilo jeho očekávání. Myslel, že Sasuke bude přístupnější, ale spíše to vypadalo, že s každým dalším slovem se propast mezi nimi jen prohlubuje.
"Já? To spíš ty a otec jste si měli prvně rozmyslet, co chcete… Itachi, podívej, řeknu ti to jasně a stručně. Vrať se domů a řekni otci, že se s ním vidět nechci a nepřeji si, aby mě kontaktoval. Totéž platí i pro tebe. Posrali jste si to sami a mě nezajímá, že to teď chcete řešit. Pozdravuj doma," dodal posměšně a otočil se na patě. Nechal stát Itachiho na chodníku a zamířil domů.
Dlouhovlasý Uchiha si sám pro sebe přikývnul. Museli tehdy Sasukeho ranit opravdu hluboko, když se s ním odmítá bavit. Vzkaz vyřídí, ostatně nic jiného mu ani nezbylo. Byl tehdy pěkně sebestředný a škodolibý. Jistě mu něco z těchto dvou vlastností zůstalo, ale i on se změnil. Život si ho podal a ukázal mu, že tak jak se chová, daleko nedojde, nebo jen za určitou cenu. Otec nebude nadšený, ale asi tomu budou muset dát víc času nebo se zkusit usmířit později.
.
Sasuke byl z celé záležitosti dost rozčarovaný. Na jednu stranu vždycky toužil se s rodinou usmířit, vrátit se k ní a zažít pocit, když je milován a bezvýhradně přijímán. Jenže v případě jeho rodiny byla tohle utopie. Každý má určitý charakter, který se nikdy nezmění. A být přijímán s výhradami nebo vůbec… v tom už není žádný rozdíl. Mladý Uchiha se to snažil hodit za hlavu, ale do mysli se mu neustále vtíraly myšlenky. Vyrušilo ho pípnutí smsky. S obavou se podíval na displej, obával se, že je to Itachi, ale byl to jenom jeho přítel, který vyhrožoval, že se od něho vznítí postel, jestli okamžitě nedojde. Odepsal, že už je na cestě.
V paneláku vyjel až úplně nahoru do posledního patra a odemkl jedny dveře, ihned se na něho vyřítilo chlupaté monstrum, které ho chtělo celé zulíbat. "Holka, klídek, děláš, jako kdybysme se měsíce neviděli," krotil Murasaki, aby vůbec mohl vejít dovnitř a odložil tašku s nákupem.
"Nechápu, že vždycky pozná, kdy přijdeš, i když chodíš nepravidelně," pronesl hlas z chodby a jeho majitel se přibližoval.
"To víš, má šestý smysl a nepotřebuje mobil jako ty," zasmál se Sasuke a postavil se, aby se mohl přivítat i se svým přítelem. "Někdo mi po cestě nacvrlikal, že tu někdo hoří nedočkavostí. Neznáš ho náhodou, Saii?"
"No," protáhl druhý černovlasý muž přemítavě, "mám pocit, že jsem ho potkal a stěžoval si, že se někde zdržuješ. Prý až tě potkám, tak tě mám popohnat." Bez otálení se přitiskl k Uchihovi a začal ho vášnivě líbat.
Murasaki protestně zakňourala a šťouchala jim do nohou, aby na sebe upozornila. Zase to dělali a vůbec si jí nevšímali. Nakonec je počastovala vyčítavým pohledem a rozešla se do ložnice místo do kuchyně, kde měla svůj pelíšek. Páníčkův nový kamarád ji měl rád a chodil s ní i na procházky. Taky ji nechával ležet na posteli, což se jí moc líbilo. Vyskočila na pelest a schválně se rozvalila co nejvíc doširoka. Ona jim ukáže, že ji nemají ignorovat.
"Zdržel mě bratr. Začal mě přesvědčovat, abych se vrátil a promluvil si s otcem, ale nemyslím si, že je to dobrý nápad. Nemám s nimi dobré vztahy," pronesl nakonec. Saiovi řekl, že je s rodinou rozhádaný kvůli jeho orientaci, a jeho přítel se v tom dál nerýpal.
"Tak to hoď pro teď za hlavu. Znáš to, ráno moudřejší večera," usmál se. Obyčejně používal milý úsměv, ze kterého pečlivý pozorovatel mohl vyčíst neupřímnost, ale pro Uchihu si nechával ten opravdový. Poznali se na jednom zajímavém semináři o malování olejem a kvašem. Sasuke byl prvně takový nedůtklivý a on ho několikrát nevybíravě popíchl narážkami na jeho jisté mužské přednosti. Bylo vidět, jak ho to hrozně štve. Pozval ho večer na drink. Prvně měl pocit, že mu dá Uchiha do huby za ty kecy, ale nakonec to dopadlo ještě zajímavěji. Skončili v posteli. Ještě teď, když si na to vzpomněl, ho zalechtalo v podbřišku. Vypadalo to na šukačku na jednu noc, ale nemohl si pomoct a kontaktoval Sasukeho znovu. Postupně se oťukávali, až skončili v jednom pidi bytě. Teda Uchiha už tu bydlel a vzal ho k sobě, že prý jestli bude dělat bordel, tak ho Murasaki vynese v zubech. On ji miloval, byla tak rozkošná a ta její smutné očička nikdy nemohl odmítnout. Navíc to vypadalo, že svým přístupem k fence si jen upevnil cestičku k Sasukemu. Nedal na ni dopustit, i když to byla starší dáma a na čeníšku ji začaly prokvétat chloupky do stříbrna.
"Hm, tak mě donuť zapomenout," broukl mladý policista a tlakem dlaní si k sobě přitáhl svého milence a partnera. Za divokého líbání, kdy museli přejít tři kroky k ložnici od vchodových dveří, se o pár kroků dál dostali k posteli. Byteček byl opravdu malý. Tvořila ho ložnice, kde měl rozložené umělecké potřeby Sasuke, kuchyň, kde čaroval Sai a pak mini předsíňka a sociálka. Prostě byt, který byl Sasuke schopen platit sám.
"Rád bych, ale Murasaki nás nechce pustit do postele. Musíš s ní prvně něco udělat," zasmál se Sai a Uchihu pustil, aby s tou uličnicí něco udělal.
Sasuke se podíval na postel. "Murasaki," řekl vyčítavě, když ho fenka okázale ignorovala, "koukej slézt a fofrem."
Kolie se s gustem natáhla ještě víc a cosi nespokojeně zamručela. Ani se nehla, když do ní začal páníček šťouchat, aby se zvedla.
"Ty seš potvora," zamračil se Sasuke. Dost té uličnici povolil a teď si na stará kolena mohla dovolit víc věcí, než když byla mladší. Jedno jí ale zůstalo, byla pořád mlsná. "Kdo je tady hodný pejsek?" řekl podbízivě a moc dobře zaznamenal zvednuté uši. "Chce někdo mňamku?" rozešel se do kuchyně, kde měl košíček s dobrotami. "Sedni," rozkázal, když fenka rychle docapkala za ním a počastoval ji malým sucharem pro psy. "A buď tady," hodil jí míček a zavřel dveře, než se přesunul do ložnice. Kde se Sai vyvaloval na lůžku ve velmi necudné póze a hladil se v rozkroku.
"Měli bychom Murasaki přejmenovat na Kazišuka," poznamenal s neupřímným zaculením černovlasý mladík, "pojď a ukaž mi ten svůj policejní pendrek, jestli nepřišel v práci k úhoně."
Sasuke se zvrhle pousmál. Sai ho často provokoval, aby si na něho vzal nějakou část policejní výbavy a nabízel mu roleplay policista a zatčený. Dneska, jelikož smsku dostal už v práci, tak se na to připravil. Běžně si nechával mundůr v práci a bral si ho domů jen na vyprání, ale dneska si vzal všechno. "Abys potom ještě neprosil o smilování. Teď chvíli počkej a já se hned vrátím." Zavřel za sebou, aby Sai nic neviděl a otevřel batoh. Rychle se nasoukal do uniformy. Jen tak naostro, aby se pak zbytečně nezdržoval. Připevnil si na opasek výbavičku a nasadil profesionální výraz, než vstoupil dovnitř. "Pane, jste obviněn z nactiutrhání, sexuálního obtěžování a prostituce," řekl nahlas Sasuke a pár kroky přešel k vykulenému Saiovi, kterého obratně zpacifikoval a zacvakl mu zápěstí do želízek, která připnul druhými pouty k čelu postele.
Sai byl tak překvapený a očarovaný tím luxusním pohledem na Sasukeho v uniformě, že než stihl cokoliv udělat, byl na lopatkách. "S tím posledním nesouhlasím," protestoval, "nikdy jsem od nikoho peníze za sex nebral. Vždycky šoustám jenom dobrovolně… no tak, pane policisto, přece to můžeme vyřešit jinak," spiklenecky na druhého muže mrknul.
"Mám to v kanceláři černé na bílém," nenechal se jen tak odbýt Sasuke a prohlížel si bezmocného partnera, ten zmetek se stihl vzrušit a dokonce se mu zdálo, že se mu kalhoty ještě víc nadouvají samy od sebe. Škodolibě proti vzpínajícímu mužství přitlačil, promasíroval a hned se stáhnul. "A jak jinak byste to chtěl řešit. Víte, já se nespokojím jen tak obyčejným řešením."
Sai už dopředu věděl, že dneska bude trpět. Jenže Sasuke v policejní uniformě ho setsakramentsky vzrušoval. Nejradši by ho na místě opíchal. Jenže to nebylo vůbec jednoduché. Občas se v pozicích střídali, i když Uchiha si víc liboval v pozici semeho. "Já také ne, chci obzvláště složité vyšetřování a důkladné prozkoumání a posouzení mého případu. Nejsem si úplně jist, jestli jste k těmto úkonům kompetentní," poznamenal s úšklebkem, ale nespokojeně zavzdychl, když ho Sasuke znovu podráždil a nic z toho pořádně nebylo.
"Myslím, že k tomu mám dostatečně dobré znalosti a pracovní nástroje, nebojte se. Případné stížnosti směřujte na sekretářku Murasaki, jistě s vámi ráda sepíše stížnost. A nyní přistoupíme k osobní prohlídce. Nerad bych u vás našel nějaký důkazní materiál, mohlo by vám to jenom přihoršit, tak doufám, že nic nepřechováváte." Začal obviněnému rozepínat košili.
Sai se nemohl dočkat, Sasuke ho svými dvojsmyslnými řečmi dráždil a napínal. "Musím se přiznat. Chovám velkého hada, je hrozně nebezpečný, ale běžně ho nosím s sebou." Příjemně se zachvěl pod zkoumavým dotekem na hrudi. Navíc, když ty nenechavé prsty našly bradavky, měl co dělat, aby nezasténal.
Sasuke se uculil. "Myslíte tohle háďátko?" přejel mu přes rozkrok, "Tohle není nic, čeho bych se bál." Rozepnul mu kalhoty a bleskově ho zbavil všeho oblečení od pasu dolů. "Prej had a já tu vidím malou žížalku." Vzal Saiovo mužství do dlaně a začal ho honit. "A mám docela chuť ji sezobnout, snad vám to nebude vadit, když se trochu najím před vlastním vyšetřování." Pojmul ho do úst.
Sai spokojeně zavzdychal a cukl rukama. Chtěl si zvolit svoje tempo, ale nemohl. Přitom byl Sasuke tak pomalý! Začal mu vycházet vstříc pánví a spokojeně oddechoval. Byl nadržený jako stepní koza. "Pane policisto, už pokročte dál."
"Myslím, že test na přítomnost cizích látek je bez problému. Teď se vám podívám trochu do těla," odtušil mladý Uchiha a natáhl si bílé chirurgické rukavice. Přetočil Saie na břicho a nechal ho trochu vystrčit zadek. Natáhl se pro lubrikant, který měl jisté místečko u postele a potřel si prsty. Přitiskl je k svěrači a pěkně promazal. Gel bude ještě hodně potřeba.
Sai si nemohl pomoc. Nemohl se dočkat, až to Sasuke udělá a tlačil se proti jeho prstům. Spokojeně vydechl, když se jeden z nich ocitl v něm. Navíc dotek prstů byl zvláštní, jak byly v gumové rukavici, skoro jako takový neosobní přístup. Byl tak tvrdý, potřeboval se honit. Neodolal a začal se třít o postel.
"Tak tohle jsme si nedomluvili, pane," pronesl policista rázně a vytáhl zadek obviněného výš, aby to nemohl dělat. "znemožňujete mi výkon práce. Budu muset přitvrdit." Zajel do Saie dvěma prsty a připravoval si ho, po dostatečné přípravě si tohle mohl dovolit. "Musím se přesvědčit, že v sobě opravdu nic neskrýváte," odtušil monotónním hlasem a odepnul si obušek. "Kolik toho pojmete? Celý?" zeptal se, když se Sai otočil. Potřel policejní pomůcku lubrikantem a přiložil ji k otvoru a zatlačil.
Sai sebou cukl, jak do něj začal pronikat pendrek. Netušil, že to Sasuke opravdu někdy udělá. Sakra, potřebuje se honit aspoň trošičku. Přesto se vybízel tlaku, který se do něj cpal, který o chvíli později začal šukat. Tohle kdyby viděli Uchihovi nadřízení, tak ho na hodinu vyhodí na chodník, zneužívání policejní výbavy k erotickým hrátkám. "Ještě víc," zasténal rozdychtěně.
Mladý Uchiha si dával pozor, jak velká část mizela v jeho příteli. Nechtěl mu nechtěně protrhnout střevo. "Vypadá to dobře, asi tam opravdu nic nemáte," poznamenal po chvíli dráždivého opíchávání pendrekem. Úplně cítil, jak ze Saie sálá horkost a vzrušení. Navíc on sám byl pořádně vydrážděný a stále se tísnil v oblečení. Vytáhl obrannou pomůcku. "Ještě vám musíme udělat teplotní test, než vás dáme do cely zadržených," oznámil a rozepnul si opasek a kalhoty. Nezdržoval se vysvlékáním, potřel si ztopoření a vlhkou lesknoucí se špičku přiložil na připravené místečko.
Sai se částečně ohlížel, aby viděl, co s ním má Sasuke v plánu. Nikdy v životě neviděl rajcovnějšího policajta a nikdy by nevěřil, že ho bude vzrušovat kus tvrdého plastu, který mu pravidelně projíždí zadkem a teď chtěl něco živějšího. "Dělej, narvi ho do mě," zanaříkal nespokojeně a vzápětí vyhekl, jak se jeho přání okamžitě splnilo. Byl v něm nadoraz.
"Teplotu máte v pořádku. Jste horký jako Sahara. Ještě zkusím, jakou máte výdrž a pak šupem za mříže." Důrazně se rozpohyboval a až prosby o ukojení ho přiměly se věnovat druhému mužství.
Bylo to tak nestoudné, hříšné a perverzní, že Sai musel sténat a dávat svoje slastně omámené pocity najevo. Ani v nejmenším si nemyslel, že to bude tak dobré. Měli by hrát roleplaye častěji. Sasukemu to tak božsky šlo. Za hlasitého pleskání vycházel Sasukemu vstříc. Nespokojeně vzdychl, když náhle pohyby ustaly a on byl překulen na záda. Sám roztáhl stehna od sebe a pohledem prosil o pokračování. Navíc ten výjev. Musí si ho pak namalovat. Vzrušený Sasuke s načervenalými tvářemi v sexy uniformě s nedočkavým pérem v rozkroku, kterým ho o vteřinu později zaplnil do posledního místečka. Nadzvedl se, aby se mohli líbat.
"Sakra, jste tak těsnej," zasténal Sasuke, když na bocích ucítil stisk nohou, kterým si ho milenec přitlačoval k sobě. Bylo mu vedro v pracovním oblečení, ale už nebyl čas se s tím pozastavovat. Vyměňovali si zadýchané polibky a tempo jejich soulože se stupňovalo.
Sai sténal. Tohle bylo moc dobrý. Být divoce šukán a nestoudně honěn se rovnalo nadpozemskému orgasmu, který přišel jako vítaný starý kamarád a nechal se jím zaplavit. Jeho semeno se rozstříklo nejen po břiše, ale i po Sasukeho bledě modré košili.
Mladý Uchiha v nezměněné rychlosti pokračoval a do půl minutky i on vyvrcholil. Kdyby takhle měl někoho denně vyslýchat a prohlížet, tak z něj bude brzy sexuální troska, neschopná žádných činů, úplně vycucnutá. Svalil se vedle na postel a nechával v sobě doznít slast.
"Tohle si dáme někdy ještě jednou," ozval se po chvíli Sai a připadal si krásně zneužitě, "někdy se od tebe nechám zatknout a budeme to dělat u tebe v práci," navrhl bez většího přemýšlení a maloval si, jak se u toho bude držet mříží a po prázdné chodbě se budou rozléhat jejich milostné vzdechy.
"Utopisto, a pak mě vyhodí z práce, že?" odtušil mladý Uchiha, podat prst a schlamstnou ti celou ruku. Z kapsy vytáhl klíče a svého partnera pustil na svobodu. "Myslím, že ses jako odsouzený choval slušně a všechny prohřešky jsem ti odpustil."
"Tak to jsem rád, ale klidně bych si to zopakoval," nabídl Sai nevinně. Dneska si to rozdají ještě jednou. Hm, co kdyby pana policistu někdo přemohl a udělal mu to pendrekem do zadku. Velmi lákavá představa, rozhodně se o ni pokusí.

KONEC
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kačí Kačí | 23. prosince 2015 v 8:10 | Reagovat

Skvělej dodatek ^^ Celkem by mne zajímalo, kdo Itachimu udělil lekci :)

2 Nukiko Nukiko | 23. prosince 2015 v 9:03 | Reagovat

Haaa takže se rozešli v dobrým to sem rada a co se stalo vubec s Hidanem? :-D

3 Smajli Smajli | Web | 23. prosince 2015 v 10:01 | Reagovat

No teda! Tys mi zkazila představy o tom, co bude dál, sem myslela, že zůstane s Kakuzem dýl... a ještě zrovna se Saiem! Brrr... T_T No, aspoň že Fugaku, Itachi a Mikoto se umoudřili, to bylo plus...

4 Amy Amy | 23. prosince 2015 v 11:50 | Reagovat

Ouuu tak tohle byl uzasny bonus :) je hezke cist neco kde je Sasuke seme :-D

5 terik terik | 23. prosince 2015 v 14:20 | Reagovat

Trochu mě překvapilo že je ze Sasukeho seme :) Skvělý bonus :) díky za něj :-D

6 Sabaku no Naomi Sabaku no Naomi | 23. prosince 2015 v 16:17 | Reagovat

Jé, já už v bonus ani nedoufala. :3 Protestuju - jakto, že spolu Kakuzu a Sasuke nezůstali a spokojeně nešukají až do Kakuzovi smrti? :D Kde se teď bude chudák vybíjet? :D A co se vlastně stalo s Hidanem? Že by už o Kakuza stratil zájem? :D Fakt, teď mám ještě víc otázek, než po ukonční tý ''hlavní série'' . A že Sasuke skončil zrovna se Saiem... No, nic proti tomu nemám, ale vlastně já tyhle dva nikdy nepárovala... Vlastně mě ani nikdy nenapadlo je párovat. Co se stalo? :D No a ten roleplay... :3 To prostě nemělo chybu, i když jsem se teda celou dobu tlemila, jak debil, hlavně při zmínce o žížalce. :D Myslím, že od teď už péro nikdy nebude péro, ale žížalka. Nebo háďátko. :D

7 ivana-chan ivana-chan | 23. prosince 2015 v 20:06 | Reagovat

hmmmmm no to teda takyto koniec som necakala tiez som myslela ze ostane s kakuzom ale dobre ze si fugaku, itachy a mikoto uvedomily ze urobyly chybu ale so saiom mi to nereze a ten koniec.......

8 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 25. prosince 2015 v 9:55 | Reagovat

[1]:Ono se vždycky někdo najde, ale říct to nemůžu, protože to nevím.
[2]:Co by, ten se určitě někde uchytil a nechává se šoustat od někoho jinýho.
[3]:Gomene.
[4]:Příjemná změna viď :D
[5]:Tak občas ho musíme na někoho pustit, aby si taky užil.
[6]:Tak jejich vztah je ve skutečnosti dost nereálný a dle méo názoru by to v reálu mohlo vydržet tak max 3 roky víc ne. Sasuke prostě potřebuje někoho mladšího, někoho kdo má podobné zájmy a zbožnuje Murasaki. Kakuzu je pro něj přece jenom starý, hlavně tím myšlením. Hidan je otázka do pranice. Kdyby byl moc velký zájem, tak můžu o něm udělat bonusovku. Žížalka forever :D, už nikdy nebude nic jako dřív.
[7]:Tak postupem času normální lidi mrzí, že v jejich rodině je určitý rozkol.

9 Kai Kai | 27. prosince 2015 v 12:22 | Reagovat

Super bonus :) no takže nakonec skončil se saiem hmm super .  no to že z kakuzuem zustane na furt jsem nečekal je mezi nima moc velkej rozdil. ale super bonus:) plus konečně se itachi nechoval jako uplny debil. :-D

10 Okami Okami | 27. prosince 2015 v 15:12 | Reagovat

Good job, teď tě všechny hromadně nesnášíme :D. No, taky jsem si myslela, že se odstěhuje, ale nečekala jsem, že napíšeš z doby, kdy už se to stalo :D. Vim, že by jim to nevydrželo, ale ... ve fanfiction je možný všechno :D. A tohle byl/je můj oblíbenej pár (díky tobě). Ale zřejmě jen v tvých povídkách.
No, tak jestli Kakuzu někoho najde, než umře :D. To by mě teda zajímalo koho. No, Hidanovi asi nezavolá... To by musel mít solidní absťák, aby spolknul svojí hrdost a případně překousl ty jeho kecy, kdyby fakt přišel. Ale pochybuju, že si Hidan někoho našel natrvalo.

Jak mu hned na začátku podal ten "nemravný" návrh :DDD.

Ale starýho psa jde naučit novým kouskům, jen to možná zabere víc času :D. Sama jsem to dokázala :DDD.

Ten gif :33.

Škoda, taky bych chtěla, aby se s ním vytratil :D.

K té rodinné části asi jedno: Karma. Vybavilo se mi jedno moudro "Nepřátelům přeji jediné - prozření.". Ono i samotné prozření může být dostatečným trestem (svědomí a tak, musí s tím žít do smrti).

No, se Saiem... Ale mohlo být hůř :D. Chtělo to najít někoho podobného věku, s kým by si mohli sednout.

Nojo, uniformy :333.
A roleplay -w- yesss...

[8]: Si piš, že je zájem! A můj zájem je tak za 2, 3 čtenáře! :D

11 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 27. prosince 2015 v 18:07 | Reagovat

[9]:Tak trochu jsem poskočila v čase, aby to bylo zajímavé a konečně jeden, co si nemyslí, že spolu šukali až do Kakuzovy smrti.
[10]:Dobře, vidím, že zájem tedy stoupá, tak až bude nějaký nápad, tak se třeba přemůžu a budu pokračovat. Já nepočítala nikdy s tím, že by spolu vydrželi moc dlouho, je to příliš rozdílné soužití, ale aspoň ho vychoval a pomohl mu v nouzi nejvyšší. A Sai... mě prostě nikdo vhodnější nenapadl. Možná bude bonusovka o Hidanovi, kdo ví :D

12 Okami Okami | 28. prosince 2015 v 15:45 | Reagovat

Když poslední sex, tak si to musel pořádně užít, ne? :D
Věděl, že si dlouho někoho nesežene, tak si musel "našukat do zásoby" :DDDD.

Sasuke je rád seme, proč asi :D?. Žeby to bylo tím, že si "ukeování" u Kakuza užil víc než dost? :D. Tak ale on je celkově dominantní povaha a hádám, že to Saiovi ani nevadí.

Hele, já bych tu bonusovku o Hidanovi brala :D.

Taky by mě zajímalo, koho jinýho by si Kakuzu našel :D.
Po roce "celibátu" by chudák mohl vstoupit do kláštera :DDD.
Asi ne kvůli víře, ale je tam spousta mlaďounkejch, pohlednejch ministrantů :D. Nebo by mohl sbalit nějakýho mladšího kněze. Jááááj :D.

13 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 28. prosince 2015 v 18:06 | Reagovat

[12]:Perverzáku :D Uvidím zatím není nic v plánu, až se mi bude chtít, tak si něco vymyslím. A Kakuzu v klášteře? Ještě by se tam potkal s Hidanem a svaté místo by pod jejich neřestností lehlo popelem.

14 Kai Kai | 29. prosince 2015 v 4:28 | Reagovat

[11]: no jo nemylsim jen na uchylarnay XD ale taky se na to koukam z praktyckeho hlediska :D ale překvapilomě mile že si načšel saie :D mohl by bit třeba dobry i kyba :) murasaky by měla kamarada:) jo byla to super povidka.

15 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 29. prosince 2015 v 9:33 | Reagovat

[14]:Kiba mě napadl, ale v příběhu už měl jinou úlohu, tak jsem chtěla někoho nového.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.