Získat srdce lva XL. - Masáž

10. prosince 2015 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  Získat srdce Lva 2
Shisui chce Sasukemu udělat masáž a každý z nich bude přemýšlet nad úplně jinou masírovanou oblastí. Jenže všechno pěkné se jednou zvtne.


"U mě, mám krásný výhled na zahradu. Udělám ti třeba masáž." V Shisuiově podání jeden nikdy nevěděl, kterou má přesně na mysli, ale to se Sasuke dozví brzy sám. Staršímu Uchihovi se v očích zablesklo uličnictví. "Když seš takový unavený, to abych tě nahoru vynesl." Nečekal na to, až se bude bratránek bránit, a nacvičeným pohybem si ho chytil pod koleny a zády a vesele i s nákladem stoupal nahoru.
.
"Shisuii, už zase?!" rozčiloval se Sasuke, jak opět ztratil pevnou půdu pod nohama. Oproti začátkům si však částečně zvykl, minimálně se tak křečovitě nedržel Shisuie okolo krku. "Jednou tě za to fakt budu muset profackovat…" zamumlal, ačkoliv svou výhrůžku nemyslel tak docela vážně, Shisuiovi by odpustil celkem dost věcí, natož takovéhle maličkosti. Nechal se tedy vynést do patra a složit do Shisuiovy postele, kterou po téhle stránce už tak dobře znal.
Shisui si k němu přisedl. "Tak co, ty malý záškoláku. Co bys chtěl? Mám v nabídce všechno možné. Co třeba ta masáž?" V tmavých očích se mu zajiskřilo, když si vzpomněl na lahvičku, kterou koupil nedávno v drogerii. Měl v plánu si ji odnést do bytu, ale ještě to nestihl a to se teď náramně hodilo. Naklonil se nad Sasukeho a čekal na odpověď.
.
"Hmm…" protáhl rádoby zamyšleně Sasuke, "to nezní vůbec špatně." Trošku rošťácky se ušklíbl a dodal: "Docela mě bolí za krkem." Tušil, že měl nejspíš bratranec na mysli trošku jiný druh masáže, ale bavilo ho hrát si na nevinného. Koneckonců, všechno má svůj čas. Pohodlně se uvelebil na lůžku ve vyzývavé póze a špičkou jazyka si olízl rty.
.
"Neměl bys takhle provokovat," zavrněl Shisui s těžkým podtónem nadrženosti v hlase. "ale jestli ti mám namasírovat záda, což jsem měl v plánu, tak se první musíš vysvléct." Rukou mu sjel po stehně až pod tričko. Pomalu hrnul látku nahoru a rty se mazlil s odhalenou kůží. Těsně před stažením oblečení ho líbl na rty a s jeho pomocí mu svršek přetáhl přes hlavu.
.
"To si nechám líbit," uchichtl se Sasuke a neodolal, aby se po svléknutí trika nepřisál ke staršímu Uchihovi trošku důkladněji. Nemohl si pomoct, prostě se s ním hrozně rád líbal. Ostatně, hodně rád s ním provozoval všechny tělesné důvěrnosti, líbáním pouze počínaje. Přitiskl tedy své rty na jeho a teplým jazykem přejel po hradbě jeho bílých zubů, aby si mezi ně vydobyl přístup.
.
Shisui se ochotně podvolil, oddálil čelisti od sebe a nechal si horký jazyk vklouznout do úst a sám mu svým vyšel naproti. Paží objížděl Sasukeho hruď, až po detailním prozkoumání bříška sjel k zapínání kalhot. Vzal to rychle a stáhl rifle a spodní prádlo zároveň. Starší Uchiha se odtrhl od těch úžasných rtů a pokochal se pohledem na tělo svého partnera. "Otoč se," zamručel spokojeně, když se dostatečně vynadíval a šel prošacovat tašku pod postelí, aby si podal masážní krém.
.
Sasukeho tmavočerné oči nejprve jen Shisuie zvědavě pozorovaly, zajímalo ho, co hledá. Teprve když se v jeho ruce ocitla ta nádobka, ústa se mu roztáhla do pobaveného úsměvu, byl totiž původně přesvědčený, že bratránek vytáhne rovnou lubrikant. Nepřekvapilo by ho to, Shisui sice málokdy vynechal nějakou ruční nebo orální předehru, ale občas uměl být i pořádně náruživý. Bez dalších okolků se Sasuke položil na břicho a dopřál tak svému partnerovi výhled na sametové linie svých zad s mělkým údolím páteře pozvolna se zvedající ve smyslné obliny útlého zadečku a přecházející dál v pevná stehna a hladká lýtka.
.
Shisui položil dlaň na Sasukeho zadeček a lehce po něm přejížděl. Měl na práci ale i něco jiného. Z lahvičky odkápl přímo na bratránkova záda dávku krému a vzduchem se okamžitě začala šířit smyslná vůně levandule. Začal emulzi roztírat v krouživých rozvláčných pohybech, aby se pokryla celá plocha zad. Nejprve se soustředil na prohřívání svalů, než přistoupil k intenzivnější masáži jednotlivých svalových partií.
.
Sasuke tlumeně vyjekl, když se ta chladivá hmota poprvé dotkla jeho pokožky a automaticky se malinko prohnul. Po chvíli si ale zvykl, a když Shisui krém pořádně rozetřel, už ho to ani nestudilo. Naopak, spokojeně zavrněl, bratránek si dával záležet. Bylo příjemné cítit, jak mu jeho velké dlaně přejíždějí po zádech až k bedrům a zase zpět. Uklidňovalo ho to, skoro by byl schopný u toho i usnout, kdyby se nacházeli v trošku méně dráždivé situaci.
.
Starší Uchiha uznal, že klasické masáži učinil zadost a je na něm ji udělat trochu perverznější. Sjel po rozehřátých zádech k bedrům, kde se decentně zastavil, než se jeho dlaně vyhouply na smyslné vrcholky hýždí. Mapoval si jejich tvar, jakoby si je toužil zapamatovat navěky. Naklonil se k Sasukemu a vášnivě mu do ouška zašeptal: "Už jsem ti říkal, jak moc jsi sexy?" Na závěr ho na boltci polechtal jazykem a přisál se k jemné kůži hned vedle.
.
Sasuke se mírně zachvěl vzrušením, jak Shisui pošimral jeho nejsilnější erotogenní zónu, z níž mu při tom jednoduchém doteku přejela po páteři ohnivá vlnka, která ho donutila slabě zavzdychnout. "No, možná jsi to někdy zmínil," dostal ze sebe zastřeným hlasem a provokativně se pánví vybídl proti Shisuiovým rukám, takže mu vtiskl zadeček do dlaní, "ale od tebe je hezký to slyšet." Shisui měl jedinečnou schopnost dostat ho do varu za rekordně krátký čas a uměl toho mistrně využívat.
.
"Taky bych měl zmínit, že jsi šíleně šukézní," zavrněl a dál jemně rty oždiboval Sasukeho pokožku. Jednou rukou se opřel vedle bratránkovy hlavy, aby se mu lépe udržovala stabilita a rozkrokem se natiskl na tu krásnou prdelku. Byť stále v oblečení se začal lehce otírat o pevné hýždě. V Shisuiově rozkroku to začínalo bujet a to jen díky tomu, že mohl kochat pohledem na krásné partnerovo tělo a dotýkat se ho.
.
Sasukemu se zrychlil tep a do tváří mu stoupla horkost. Hrozně ho rajcovalo, jak cítil Shisuiovy slabiny na svém pozadí, zejména pak rychle tvrdnoucí vybouleninu, kterou se o něj starší Uchiha třel. Sám mu vycházel vstříc, jeho pohyby byly účelné a smyslné. Nezadržel tiché zasténání, protože ve spojení s tím, jak jeho bratránek laskal citlivou kůži těsně vedle ouška, to vytvářelo kombinaci, která mu do krve vyplavovala ohromné množství hormonů a rozpalovala ho jako žhavé uhlíky.
.
"Úplně hoříš." Přejel Sasukemu po boku dlaní až k jeho slabinám. Trochu ho v pánvi pozdvihl, mohl se tak o něj lépe otírat a zároveň si udělal prostor pro svou nenechavou ručku. Vzal do ruky mladíkův penis a začal jej třít, aby dosáhl plné erekce. Střídal rychlost prokluzování i stisk, aby dal bratranci možnost se vydýchat a užívat si příjemné dráždění.
.
"Shisuii," zakňučel Sasuke, skoro jako by ho bratrancovo počínání bolelo, ale silný podtón slasti v jeho hlase a červeň, která mu barvila líce do okvětních plátků rudých růží, vypovídaly o jeho momentálním rozpoložení pravý opak. Jeho mužství vlivem Shisuiovy péče dosáhlo nezanedbatelných rozměrů, což bylo znamením toho, že mladší Uchiha je natolik vzrušený, aby začal tlumeně, ale pravidelně, vzdychat.
.
Bylo příjemné slyšet Sasukeho sténat pod jeho péčí. Ty krásné tóniny vzrušením podbarveného hlasu byly neskutečně povzbuzující, nejraději by bratránka udělal jen ručně, ale to by tu nesměla být jeho tvrdá erekce tísnící se v látce. Odtáhl se od mladíka a přestal se ho dotýkat. Stáhl ze sebe oblečení a v dlani si promnul své mužství, aby se zbavil toho nepříjemného pocitu. Naklonil se zpátky nad Sasukeho a na rovinu se ho zeptal: "Jak to chceš, Sasu?"
.
Sasukemu zajiskřilo v tmavých očích, líbilo se mu, jakou mu Shisui dával v podstatě do rukou moc, třebaže oba věděli, jak to u nich skončí. Přetočil se pod bratrancem naznak a olízl si rty, které pak krátce přitiskl k těm Shisuiovým a neposedným jazykem lehce přejel po jejich vnitřních stranách. Zapřel se dlaněmi o ramena staršího mladíka a donutil ho napřímit se, načež se mu škádlivě nahý posadil na klín a v rámci hry naoko zvídavě prohodil: "Ještě nevím… co mi můžeš nabídnout?"
.
Shisuiovy ruce se automaticky přimkly k Sasukeho bokům, když mu mladík tak nenuceně vklouzl do klína. Měli obličeje v jedné úrovni a starší Uchiha měl tak možnost si z blízka prohlédnout smolně černé duhovky, kde poskakovaly jiskřičky šibalství. "Hmm," protáhl zdánlivě přemítavě, "co třeba sado maso. Připoutal bych si tě k posteli a seřezal, co by se do tebe vešlo a nakonec bych se nad tebou ukájel." Musel se zasmát, jak si mladého Uchihu dobíral. Tohle by mu neudělal, tedy pokud by na tom Sasuke trval… anebo nějakou hodně mírnou verzi. "Ale teď vážně… polohy už znáš a nějaké mám ještě v záloze." Přiklonil se k bratránkově oušku a podmanivě zašeptal: "Můžu ti to udělat něžně a dlouze nebo dravě a živočišně. Co bys teda rád?"
.
Sasuke nejprve trošku zděšeně nadzvedl obočí při tom bratránkově prvním návrhu, než mu došlo, že si dělá legraci. Bolest ho jaksi zrovna nevzrušovala, v žádné podobě, ani když by ji měl někomu působit, ani když by ji někdo měl působit jemu. Nevadilo mu, když ho během sexu Shisui kolikrát plácl silněji po zadku, v té chvíli to spíš jen příjemně štípalo, ale horký vosk, zubaté kolíčky nebo důtky by v sexuálních hrátkách opravdu příliš nepřivítal. Sado maso zkrátka nebylo nic pro něj. Jakmile ale bratranec pokračoval už vážně, provokativně přimhouřil oči a zamyslel se nad jeho nabídkami, přičemž ho bezděčně líbal od ramene přes krk až po hranu spodní čelisti. Nemohl se rozhodnout, oboje bylo lákavé. "Nechám to na tobě," zavrněl nakonec a spojil jejich rty v hlubokém polibku.
.
Shisui si nechal takovou péči líbit a sám ochotně pootevřel čelisti, aby se mohli plně ponořit do francouzského polibku. Rukama přejížděl po mladíkových bocích až na zadeček, kde díky tomu jak seděl Sasuke rozkročen, měl nádherný přístup k jeho dírce. Zajel tam prsty a poškádlil sevřený prstenec svalů. Dovnitř se nedobýval jen tak nasucho. Odtrhl se od mladého Uchihy a rukou nahmatal pod postelí známou tašku s důležitým obsahem. Vytáhl si tubu a jeden balíček. Nemeškal a s gelem na prstech zamířil k svěrači, aby jej mohl roztáhnout pro svůj průnik.
.
Sasuke se kousnul do rtu a dech se mu malinko zadrhl v hrdle. Bylo to už více než dva měsíce, co s Shisuiem poprvé spal, a i předtím měl s jeho prsty jisté zkušenosti v téhle části těla, přesto se dodnes nedokázal napoprvé zbavit toho lehounce nepatřičného pocitu, třebaže dnes už měl k celé té věci daleko jiný postoj než dříve. Pravda, počet jejich análních styků by pořád dokázal spočítat na prstech, přesto už ty zkušenosti stačily k tomu, aby bezpečně věděl, že tenhle druh sexu skrývá neuvěřitelnou dávku rozkoše. Malinko se tedy prohnul v zádech, aby staršímu Uchihovi ještě více usnadnil průzkum.
.
Shisui si vynutil Sasukeho pozornost líbáním a zároveň do něj začal vnikat prstem. Pěkně pomaloučku si ho připravoval a snažil se dostat lubrikant na všechny místa, aby bratrance neporanil. Se stupňujícím se počtem prstů druhou rukou vklouzl do Sasukeho klína, kde si vzal jeho erekci do dlaně a jen ji udržoval v pozoru. Nechtěl zapříčinit jeho předčasný vrchol. S třemi prsty hladce prokluzujícími připraveným svěračem uznal, že by mohli postoupit k další fázi. Naposledy líbl mladíka na rty a položil se na postel. "Je to na tobě, Sasuke."
.
Přes Sasukeho rty přeběhlo mírné pousmání, na koníčka to doposud dělali jenom jednou, ale každopádně ho to nijak neznepokojilo, protože aspoň pro první průnik byla v určitém smyslu velmi vhodná, jelikož si mohl sám korigovat hloubku i rychlost pronikání. Nejprve ale bylo třeba zařídit ještě jednu věc. Roztrhl balíček s kondomem a chtěl ho Shisuiovi nasadit, když mu hlavou bleskla vzpomínka na jednu svoji bývalou partnerku, respektive na způsob, kterým mu tuhle pomůcku nasazovala. Neváhal, vložil si prezervativ špičkou nahoru mezi rty a sklonil se k Shisuiově klínu. Musel se přemáhat, aby se nezačal smát, protože si připadal malinko neohrabaně, když takto bez použití rukou pomalu natahoval latex na jeho napřímené mužství, ale nakonec se mu to podařilo.
.
Shisui si musel skousnout ret, protože tenhle způsob nasazování ochrany praktikoval málokdo a sám ho zakusil snad jednou. Sledoval, jak jeho erekce postupně mizí v Sasukeho puse a začíná ji obklopovat horko dutiny. Bylo to dokonalé. Vzal povalující se tubu a dostatečným množstvím potřel vzpřímený penis. "Jsi šikovný, učíš se rychle." Bylo mu jasné, že to muselo být poprvé. Byl bratránkův první kluk. "Myslím, že už je všechno nachystáno," pousmál se vlídně.
.
Sasukemu se ještě o něco zrychlil dech, částečně nervozitou a částečně vzrušením. S bušícím srdcem si obkročmo klekl nad slabiny staršího Uchihy a uchopil do dlaně jeho tvrdý penis, který se lesknul lubrikantem. Navedl ho kluzkou špičkou na svůj anální otvor a chvilku ho o něj jen tak otíral, aby se gel lépe rozmazal, pak teprve si jej začal pomalinku tlačit do těla. Musel se znovu hryznout do rtu, jak to bylo ze začátku lehce nepříjemné, jeho úzký konečník se dosud nedokázal tomuto druhu soulože přizpůsobit natolik, aby to šlo úplně hladce.
.
Shisui hladil Sasukeho po stehnech, aby ho alespoň trošku uklidnil. Zprvu se oddaně díval do tváře mladíka nad ním, ale s tím jak se jeho úd dostával postupně do úzkého těla, se v jeho tváři začínalo objevovat vzrušení. Přivřené oči a lehce pootevřené rty, odkud se ozvalo protáhlé zasténání bratrancova jména, když úplně dosedl. Cítil, jak je uvnitř stiskáván a obepínán a to si ho tak náležitě připravil.
.
Sasuke se musel na nějakou dobu z obou stran opřít dlaněmi vedle Shisuiových žeber, aby se vzpamatoval z prvotního odporu, který jeho tělo kladlo. Vnímal bratránka uvnitř sebe, měl dojem, že co se rozměrů týče, byli pro sebe přesně tak akorát, možná by klidně Shisui mohl mít i o nějaký centimetr méně, protože když dosedal plnou vahou a měl tedy jeho úd v sobě nejhlouběji, ze začátku to ještě malinko bolelo. Sasuke si odhrnul zpocený pramínek černých vlasů z čela a pohlédl na bratrance. "Miluju tě," hlesnul procítěně.
.
Bylo krásné slyšet tu citem naplněnou jednouchou větu ze Sasukeho úst. "Taky tě miluju," oplatil mu stejnou minci, na okamžik se zvedl a vášnivě propletl jejich jazyky, než klesl zpět na lůžko, paže položené na bratránkových stehnech, aby mu mohl pomáhat s nadzvedáváním. Vědomí Sasukeho náklonosti a lásky v Shisuiovi tvořilo krásný pocit. Miloval ho celou svou duší i tělem a za nic na světě by o něj nechtěl přijít.
.
Mladší Uchiha si užíval ten pocit, že jsou si s milovanou osobou momentálně tělesně nejblíž, jak si jen dva partneři mohou být. Opájel se všemi těmi emocemi i hormony, které mu kolovaly v krvi, a nechával se tím vším unášet, když se pozvolna začal pohybovat a nabodávat se na Shisuiův klín. Bylo to tak strašně rajcovní, jak mu ten roztoužený penis projížděl prdelku. Nutilo ho to hlasitě vzdychat a sténat. Jak se zvyšovala rychlost přírazů, rostla i jeho hlasitost.
.
Pro Shisuie to byla vzrušující podívaná přímo z první řady. Měl každý Sasukeho pohyb jako na dlani. Prvně mu pomáhal s přírazy, než jeho pravačka sjela do mladíkova klína a sevřela v dlani tvrdý penis. Leštil ho v rychlých pohybech, prokládal je zpomalením a laskáním narůžovělé sametové špičky. Srdce mu šíleně bušilo, krev se valila tělem a způsobovala silnější prokrvení všech tkání. Z jeho pootevřených úst unikaly vzdechy značící šílenou rozkoš, kterou mu mladší Uchiha způsoboval.
.
Sasukeho tváře si stále zachovávaly ten roztomilý odstín zrajících jahod na konci léta. Jeho tmavé oči planuly vzrušením, když je při obzvlášť silných prožitcích přivíral do smyslných škvírek, nebo jimi staršího muže doslova hypnotizoval. Jeho rty se stále ještě vlhce leskly od předchozího líbání a mezi nimi prokluzovaly roztoužené steny. Na kůži mu perlily kapičky potu, jejichž pach umocňoval i Sasukeho přirozenou vůni prostoupenou feromony. Místností se mimo to rozléhaly i typické mlaskavé zvuky penisu projíždějícího těsný análek.
.
Shisui až příliš dlouho netečně ležel, cítil se neskutečně nadrženě. Přestal Sasukeho dráždit a sedl si. Znovu spojil svá ústa se Sasukeho v hlubokém polibku. Pažemi zklidnil jeho jezdecké pohyby a pevně ho objal, mazlil se s ním, jako by se roky neviděli. Pak bratrance nadzdvihl a vyklouzl z něj. Povalil mladíka naznak do peřin, chvilinku hltal to rozpálené tělo pohledem, než si dal jeho nohy na ramena a opět ohleduplně pronikl dovnitř. Počkal, aby Sasuke přivykl nové poloze a rozpohyboval se s razantní rychlostí.
.
Mladší Uchiha si musel v první chvíli připlácnout dlaň na pusu, aby utlumil vyjeknutí, protože v této pozici neměl nohy tak doširoka od sebe, tudíž se jeho těsný konečník ještě malinko stáhl, což bylo v několika počátečních momentech lehce nepříjemné, ale brzy mu to začal plně vynahrazovat fakt, že se teď Shisui v jeho těle otíral o drobný uzlík prostaty, který do jeho nervové soustavy vysílal impulsy neuvěřitelné rozkoše. Sasukeho prsty pozvolna uvolnily jeho ústa a chlapec zasténal hlasitěji než doposud. Sám si rukou zajel do klína, aby se mohl během divokého sexu honit.
.
Pažemi si přidržoval pevná stehna s bronzovým nádechem po opálení. Byl tak lehce vzrušivý a měl pocit, že se brzy udělá, a za to všechno mohl černovlasý anděl svíjející se slastí pod ním. Sasuke byl při sexu vždycky silně hlasově výrazný. Přemítal, jestli někdy měl takové hlučného partnera, ale bratranec zatím vedl s naprostou převahou. Tlumit se ho rozhodně nechystal, činilo mu to potěšení slyšet, jak jeho péče nese ovoce.
.
"Shi-suii…" vypravil ze sebe Sasuke s obtížemi, protože byl jinak plně zaměstnán vzdycháním, "aaah… ty zvíře…!" Co se sexu týkalo, Sasuke si brzy zvykl na podřízenou pozici. Zpočátku ho ještě stravovaly obavy, že ho pak bude Shisui brát jako holku, ale jeho milenec se k němu choval stejně jako doposud a ani náznakem nijak nepopíral jeho mužnost, takže se mladší Uchiha nakonec oprostil od podobných starostí a užíval si výhody takového styku. Momentálně jeho jediným přáním bylo, aby ho Shisui prošoustal matrací, což mu také hned mezi jednotlivými steny řekl.
.
Shisui propadl tomu naříkavému hlasu a jal se plnit jeho přání. Chtěl se Sasukeho ukojení ujmout sám. Na chvíli přestal přirážet, aby jednu nohu mohl položit na postel. "Ošukám tě do bezvědomí!" přislíbil neřestí prosáklým hlasem. Přetočil bratrance na bok a sám se rozkročil nad jeho spodní nohou a vrchní si opřel o rameno. Začal přirážet a lehce si připadal jako tanečník u tyče. Uvolněnou rukou sjel do klína mladého Uchihy, kde ho začal v zdrcujícím rytmu hlubokých přírazů honit.
.
Sasuke mírně nakrčil čelo, tahle poloha mu zrovna dvakrát nevyhovovala, nebyla totiž příliš pohodlná, ale nevzpíral se, celkem se mu dařilo soustředit jen na ten příjemný tělesný prožitek v klíně, který mu Shisuiova hbitá ruka způsobovala. Jenom doufal, že se starší Uchiha udělá rychle, protože měl oproti normálu teď nohy v docela dost nepřirozeném úhlu. On sám neměl k vrcholu daleko, nechával se unášet extatickými muky, jejichž největší intenzita se počala shromažďovat v oblasti jeho slabin. "Už budu…!" vypravil ze sebe naléhavě.
.
Shisui už delší dobu přemáhal svůj orgasmus, ale po Sasukeho neodkladně pronesené větě svůj vrchol nemohl déle zadržet. Prudce přirazil do horkého nitra a slastí se mu jako vždy sevřely čelisti v drtivém stisku, přidušený sten unikl přes hradbu zubů. Neustal však v přírazech a nejvyšší intenzitou honění jaké byl schopen, chtěl přivést k orgasmu i svého partnera.
.
"Ughh…!" uniklo Sasukemu, když jeho partner ještě zrychlil své pohyby v jeho slabinách, "Shi-Shis…!" Tohle už se zkrátka nedalo vydržet. Sasukeho tělo se prohnulo jako tětiva luku a mladší Uchiha s pronikavým výkřikem dostáhl vrcholu, přičemž se jako vždycky nakrátko napjaly všechny jeho svaly, čímž na chviličku i znemožnil Shisuiovi další přírazy. Jeho horké sperma potřísnilo staršímu muži ruku a částečně pocákalo i Sasukeho ploché břicho.
.
Shisui ještě chvilku hladil Sasukeho erekci. Vyklouzl z mladíka a opatrně položil jeho nohu do přirozené polohy. Podal si balíček kapesníků, do jednoho zabalil kondom a do druhého si utřel ruku. Přilehl, přitiskl se k zádům mladého Uchihy, ruku přehodil okolo pasu a jemně ho sevřel.
Byla by to krásná chvíle, kdyby se ode dveří neozval hluboký mužský hlas.
"Sasuke, nevěděl jsem, že holduješ sexuálním hrátkám s muži," ozval s úšklebkem Madara a ležérně se opřel o zárubu dveří.
.
Sasuke sebou škubl takovým úlekem, že div neshodil sebe i Shisuie z postele. Jeho už tak netypicky velké oči povyrostly zděšením, když tak s pootevřenými ústy zůstal zírat na svého strýce a srdce mu málem vyskočilo z hrudi. Po těch prvních několika hrůzostrašných vteřinách, které se mu zdály jako celá příšerná věčnost, jeho mozek začal lépe fungovat. Vymanil se z Shisuiova sevření, vymrštil se do sedu a nepřirozeně vysokým hlasem poplašeně vyhrkl: "Strejdo! C-co… co tady děláš?!" Ve spěchu se pokoušel natáhnout na sebe oblečení, což se mu podivuhodně nedařilo, tak si aspoň přes klín přehodil peřinu a zíral na nejstaršího Uchihu jako na strašidelné zjevení.
.
Madara se odlepil od dveří a popošel pár kroků dovnitř. Vysloveně se bavil reakcemi svých synovců, když se mu je podařilo načapat. Založil si ruce na hruď. "Dovezl jsem Fugakovi materiál na terasu a říkal, že Itachi se Shisuiem jsou doma a pomůžou mi vyložit náklad a místo toho najdu vás dva, jak tady spolu šukáte!" Prvně si myslel, že se někomu něco stalo, ale když se přibližoval k jejich pokoji, bylo mu naprosto zřejmé, že se nikomu nic neděje. Nebylo mu jasné, kdo tam může být, proto ho synovci překvapili. Tohle by ho nenapadlo ani v nejbujnějším snu. Dokonce je chvíli sledoval a musel s úšklebkem uznat, že Shisui dával Sasukemu pěkně do těla. Jen jedna věc mu nebyla úplně jasná. "Shisuii, jak jsi donutil Sasukeho, aby ti podržel?" zeptal se staršího mladíka a pak se s úsměškem zaměřil na toho mladšího. "Sasuke, myslel jsem, že máš víc hrdosti než ze sebe udělat kurvičku." Výsostně se bavil.
Shisui sebral z podlahy kalhoty i se spodním prádlem a v rychlosti se oblekl. Taky v něm pořádně hrklo, když se strejda objevil ve dveřích a z jeho pohledu mu bylo jasné, že to bude průser jako mraky. Postavil se a zpříma se podíval Madarovi do očí. "Co budeš dělat?"
.
Sasuke při těch Madarových slovech sklopil oči na svá kolena a hrdlo se mu stáhlo. Strýček mu poměrně dost nevybíravými slovy naznačil, co si o jeho submisivní pozici myslí… co si dlouhou dobu myslel i on sám. Mělo to stejný účinek, jako by mu Madara vyťal políček, připadal si ponížený. Zároveň se šíleně děsil toho, co se teď bude dít. Jeho nejhorší noční můra byla, že se o jejich vztahu někdo dozví… ale nikdy se ani neodvážil si představovat, že to bude zrovna Madara, protože to byla snad zdaleka nejhorší možnost. Bylo úplně jasné, že si to nenechá pro sebe a je v příštích dnech, možná už hodinách, bude čekat hotové peklo, až si je postupně podají všichni členové rodiny. Vize to byla tedy pořádně černá, křikem počínaje a vyděděním konče. Tohle měl být trest za jejich lásku, riziko, které si nesli s sebou jako břímě. Sasuke musel zadržovat slzy, když si představil, jak se k nim jejich rodina, která pro něj tolik znamenala, teď obrátí zády.
Madara těkal pohledem od jednoho pobledlého obličeje k druhému a koutky měl nadzvednuté v triumfálním úšklebku. Měl navrch a dobře to věděl. Opájel se tou mocí, která mu tak nečekaně spadla do klína, měl v rukou jejich osud. Pravda, byl pořád malinko překvapený, že načapal spolu zrovna tyhle dva, neměl o jejich vztahu vůbec žádné tušení, ale rychle se z toho vzpamatovával. Ani tak ho nezaskočila sexuální orientace jeho synovců, sám provozoval sex jedině s muži, ženy ho ani za mák nepřitahovaly. Ale že zrovna incest…? To by do nich nikdy neřekl. Ačkoliv… Madarovy černé oči zkoumavě přelétly polonahá těla mladíků a na tváři se mu usadil ďábelský výraz. "To nevím," odpověděl rádoby zamyšleně směrem k Shisuiovi, vteřinku předstíral, že nad tím uvažuje, než s líbezným úsměvem prohodil: "Asi bych měl hned teď zavolat svému bratrovi a upozornit ho, že se mu synáček kurví se synovcem, co říkáš?"
.
Shisui skoro zalapal po dechu, když Madara vyslovil přesně to, co si myslel. Na tváři si však zachovával vážnou tvář, i když barva pleti vypovídala o úplně něčem jiném. Měl strach, ale ne o sebe, bylo mu úplně fuk, co se stane s ním. Bál se o Sasukeho, ten by nejvíc trpěl při prozrazení jejich vztahu a to nemohl dopustit. Bude muset strýčka přesvědčit, že ta jeho idea není dobrý nápad. Věřil svým schopnostem a měl v plánu je využít do poslední. "A k čemu by ti to bylo? Navíc nemáš žádný hmatatelný důkaz a bez něj ti strejda neuvěří. Bude to slovo proti slovu," vytasil se s hrou na důkazy.
Madarův úsměv se transformoval do vítězného. "Zatímco jste byli příliš zaneprázdnění sami sebou, natočil jsem si krásné videjko, jak Sasukemu projíždíš prdelku. S tímhle materiálem mi Fugaku uvěří."
Tohle prohlášení dost podstatně měnilo situaci a Shisui horečně přemýšlel. Musí je z té svízelné situace dostat. Oproti střetům s Itachim tu byl zásadní problém. Madara se nenechá jen tak oblafnout, navíc s tímhle důkazem…
Nejstarší Uchiha mu nedal moc prostoru na přemýšlení, když vyndal z kapsy mobil. "Tak myslím, že je čas si někam zavolat." Najel do seznamu a vytočil číslo svého bratra. "Ahoj, Fugaku…"
Shisui se pohnul rychleji, než si myslel, že dokáže a vytrhl strejdovi mobil z ruky. Přiložil si ho k uchu, a když uslyšel Fugakua, urychleně to típl. On je fakt chtěl nabonzovat! S nevěřícným pohledem sledoval nakvašeného Madaru, kterému nebyla jeho akce po chuti. V ruce se mu rozvibroval mobil a pohled na displej ho ujistil v tom, že hlava rodiny volá zpátky. Sakra!
Madara zlostně přivřel oči, Shisui ho začínal pěkně štvát, protože na jeho věci se nesahá. "Dej mi ten mobil!"
"Ne!"
"Myslíš si, že tím něčeho docílíš? Fugakuovi bude divné, že mu to neberu."
"Zapomeň," típl vyzvánění, "není tady signál. Co budeš dělat teď, když důkazný materiál mám já?" Teď měli převahu na své straně.
"Vezmu si ho prostě zpátky," zavrčel dlouhovlasý Uchiha a skočil po Shisuiovi. Po mírné potyčce se mu podařilo staršímu mladíkovi bolestivě zkroutit ruku za záda a telefon získat zpátky. "Jsi pěkně nezvladatelný. Izuna tě vůbec nevychoval!"
"Mého otce si do huby vůbec neber!" odsekl mu Shisui ostře a vzápětí mu uniklo tiché zakňučení. Měl pocit, že mu strejda brzy zlomí ruku.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Amy Amy | 10. prosince 2015 v 7:25 | Reagovat

Tohle jsen vubec necekala, chvili jsem si myslela ze se Madara prida. Myslim ze ted zacne to prave drama.

2 Kai Kai | 10. prosince 2015 v 23:13 | Reagovat

sakra jak se tam objěevil madara tak jsem skoro slit ze židle... co ten starej uchil po nich bude chtit.....beztak nějakou prasarnu... chudačci...  jinak super kapitola :D :-D

3 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 12. prosince 2015 v 21:28 | Reagovat

[1]:Jako v Shakepearovi :D
[2]:Až ze židle? Myslím, že nikdo ho nečekal.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.