Získat srdce lva XLII. - Znásilnění

17. prosince 2015 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  Získat srdce Lva 2
Sasuke se podvolil a za strýčkovo mlčení má platit vlastním tělem. Jenže není pro něj jednoduché přijmout svůj osud. Stejně tak to platí i pro Shisuie, který může jen přihlížet tomu, jak Madara przní jeho lásku.


Shisui začínal uvažovat nad tím, jestli nebylo lepší si zvolit tu druhou možnost. Tak by je Fugaku seřval a vyhodil, Itachi by se mu vrhl po krku s cílem ho zabít. Třeba by to ve zdraví přežil a společně se Sasukem by si mohli v klídku bydlet v jeho bytě. Mělo by to své výhody, nemuseli by se před nikým přetvařovat. Jejich vztah rozhodně nebyl incestní, takže by se mohli klidně i líbat na veřejnosti a dělat, co by se jim zlíbilo. V podstatě to byla velmi dobrá představa. Byli by svobodní. Bohužel, mělo to jednu a zásadní chybu: Sasuke by přišel o rodinu a to by byla těžká rána. On by nebyl schopen mu ji plně nahradit, to asi nikdo. Útrpně sledoval svého bratrance, až to nevydržel. "Sasuke, poslechni ho. Všechno bude v pořádku," snažil se ho uklidnit slovně, ač nejraději by si ho vtáhl do náruče a ochránil před Madarou.
.
Madara se po Shisuiovi ohlédl s původním úmyslem ho okřiknout, ale pak si to zřejmě rozmyslel a vyčkávavě se podíval zpátky na Sasukeho, jestli to bude mít aspoň nějakou kladnou reakci.
Sasuke byl zmítán vnitřním bojem, každá jeho buňka se zuřivě bránila té představě, že by měl svému strýci ještě usnadnit přístup do svého těla, když s ním vůbec nic takového dělat nechtěl, na druhou stranu Shisuiův hlas zněl tak naléhavě… Týkalo se to přece i jeho! S nesmírným přemáháním se nakonec přinutil malinko svěrač povolit, čehož nejstarší Uchiha okamžitě využil a s obtížemi do něj zasunul další z prstů, až sebou Sasuke trhl.
"Hodný kluk," pochválil ho Madara jako poslušného pejska a ušklíbl se na Shisuie, "přece jen se ta tvoje pusa k něčemu hodí, pěkně sis ho vycvičil, jen co je pravda." Nechal do Sasukeho zajíždět dva prsty a soustředěně je roztahoval od sebe, aby to úzké pevné tělíčko připravil na svůj vpád. Přidat prsteníček už mu však činilo větší problémy, Sasuke se nechtěl podvolit postupnému tlaku, až mu nakonec došla trpělivost a poněkud neurvale do něj prst jednoduše vrazil, až chlapec vyjekl bolestí. "Koledoval sis o to," poznamenal Madara pouze a rovnou se začal všemi třemi prsty v jeho útrobách pohybovat, přičemž jednou ještě milostivě přidal další lubrikant, jelikož se mu zdálo, že předchozí dávka nestačila. Nemohl se dočkat, až to krásné mladé tělo ošuká, v klíně mu tepalo při pomyšlení, že za chvilku se budou ty horké vlhké stěny svírat kolem něčeho jiného a vzrušenějšího než kolem jeho prstů… Chtěl ho. A chtěl ho hned! Rozhodným pohybem ze Sasukeho pozadí vytáhl prsty, přiložil dlaň mezi jeho lopatky a tlakem ho donutil poklesnout na loktech, aby ještě víc vyšpulil tu svou rajcovní prdelku. Hrudník se mu zdvihal rychlým mělkým dechem, když pečlivě potřel svoji impozantní erekci důkladnou vrstvou gelu, napozicoval se mezi Sasukeho nohy a pořádně mu roztáhl půlky.
.
Při Sasukeho bolestivém výkřiku skoro vyskočil s křesla, ale na poslední chvíli se opanoval a jen Madaru propaloval vražednějším a ledovějším pohledem než dosud. Hrozně ho rozčilovalo, jak neurvale bratránka roztahoval, a měl silné obavy z následujících chvil. Moc dobře z vlastní zkušenosti věděl, že pokud je nejmladší Uchiha nervózní, špatně se uvolňuje. Zhluboka se nadechl a vydechl, což mu moc nepomohlo, když zjistil, co se strýc chystá udělat. "Strejdo, vezmi si kondom!" Neodpustil si Madaru usměrnit, s latexem by se o dost snížilo tření a proniknutí by šlo hladčeji.
.
Madara se tentokrát po Shisuiovi ohlédnul div ne dotčeně. "Si děláš prdel, ne? Bojíš se, že mu udělám dítě, nebo co?" odseknul nakvašeně a otřel se vlhce se lesknoucí špičkou o Sasukeho vchod. Sasuke sice dozadu neviděl, ale z jejich řečí jim došlo, o co tady kráčí, a polekaně se pokusil vymrštit do sedu, Madara ale jeho reakci předvídal a přimáčkl ho zpátky do peřin dřív, než se stačil úplně narovnat. "Lež klidně!" zavrčel na něj s patrnou výhrůžkou v tónu.
"Strejdo, ne!" bránil se Sasuke úpěnlivě a snažil se vytrhnout z jeho sevření, takže ho Madara musel stisknout pevněji, "bez kondomu ne! Kdo ví, co máš za nemoci!"
Dlouhovlasý muž silně stiskl zuby a překonal prvotní impuls Sasukemu jednu vlepit za takovou urážku, naštěstí měl léty vypracované vynikající sebeovládání. "Můžu tě ujistit," ucedil tichým nebezpečným tónem, "že můj zdravotní stav je naprosto v pořádku, což ostatně sám zjistíš, protože použít tu idiotskou pláštěnku mě nedonutí ani jeden z vás. Koneckonců, aspoň konečně poznáš, jaké to je, když tě někdo umí pořádně… nakrmit." Madara s poněkud perverzním uculením hodil pohledem po Shisuiovi. "Už se nemůžu dočkat, až si tě označkuju," dodal zastřeně směrem k Sasukemu a vrátil se do pozice vkleče za jeho zadečkem. Opět mu roztáhl hýždě od sebe a přiložil žalud k tomu otvoru vášně, který si předtím tak důkladně připravoval. Bohužel pro něj, strach a silný stres způsobily, že se Sasuke zase v instinktivní obraně stáhl, což Madara poznal hned, jak se pokusil poprvé přitlačit.
"K čertu!" zaklel rozladěně a plácl svého mladšího synovce po zadku, až to mlasklo. "Okamžitě se uvolni, nebo tě to bude zatraceně bolet!"
.
Shisui Madarovi opětoval pohled plný chladné nenávisti. Jeho strýc byl pěkný bastard, nikdy předtím k němu příliš nelpěl, toleroval ho, ale po dnešku si k němu vytvořil tak silný odpor, že ani za zlaté prase neměl v plánu svůj názor změnit. Prohrál, nedokázal Madarovi vnutit ani jednu myšlenku. Ten bastard se prostě nedal nijak ovládat, kéž by měl nějaké eso v rukávu, kterým by ho uzemnil a mohl ho vyhodit z baráku. V nastalé chvíli měl jen jednu jedinou možnost, musí přesvědčit bratrance, aby se poddal. "Sasuke, uvolni se, prosím… udělej to pro mě, nechci, aby tě to bolelo." Pečlivě si hlídal intonaci hlasu, zněl konejšivě a vlídně, úplný opak vnitřního rozpoložení.
.
"Přesně tak, Sasu, koukej mě do sebe pustit po dobrém!" přizvukoval mu Madara v trochu jízlivějším podání a vyvíjel na Sasukeho dírku tlak, aby se dostal dovnitř, což se mu zatím vůbec nedařilo.
Sasuke se třásl po celém těle, nechtěl vůbec věřit tomu, že se tohle opravdu děje. Vnímal Shisuiův konejšivý hlas i obsah jeho slov, ale proměnit je ve skutečnost nešlo tak dobře, jak si možná bratranec představoval. Větší část jeho stažení totiž byla neuvědomělá, měla ji na svědomí nervozita a čirá hrůza z nechtěného pohlavního styku se strýcem.
Madara si jednou rukou přidržoval Sasukeho za boky a druhou naváděl svoje ztopoření k jeho otvoru, chlapec mu však tvrdošíjně odpíral přístup a on nikdy neměl velkou zásobu trpělivosti. Usilovně se do něj tlačil a po nějaké době zaznamenal, že Sasukeho svaly tomu náporu pomalu podléhají. Rozhodl se tedy zariskovat a doufat, že jeho svěrač je přece jen ještě trošku uzpůsobený po předešlém sexu. Oběma rukama ho chytil za boky a tvrdě přirazil. Okamžitě ucítil, jak jeho žalud proniká za kroužek příčně pruhovaných svalů a obklopuje ho teplo Sasukeho těla, do uší mu zazněl synovcův bolestivý výkřik. Nevšímal si toho a bedlivým zrakem zkontroloval, jestli Sasuke nekrvácí, k jeho úlevě se však otvor roztáhl bez vážnějšího zranění, byť mu bylo jasné, že by stačilo velice málo, aby se svěrač natrhl, svaly byly napjaté na maximální hranici, při které ještě zůstaly vcelku. Ušklíbl se a setkal se s Shisuiovým vražedným pohledem, zatímco si Sasukeho stále přidržoval, protože nejmladší Uchiha se snažil odtáhnout z jeho dosahu. "Prosím tě, to vždycky strávíš půl dne přípravou, než si s ním vůbec zašoustáš, ne?" provokoval svého staršího synovce.
.
"Na rozdíl od tebe, Sasuke je se mnou dobrovolně. A to ti říkám, jestli mu ublížíš, tak se neznám," zavrčel Shisui temným tónem hlasu a sedl si na samý krajíček židle, jakoby chtěl každou chvíli vystartovat a vrhnout se staršímu Uchihovi po krku. To jak se do něj nestydatě rval, bylo prostě… odporné. Madara evidentně postrádal něco takového jako je empatie, za to Shisui jí plně podléhal a ruce svíral v pěsti, až mu na kloubech zbělela kůže.
.
Madara si jenom odfrkl, z Shisuiových výhrůžek si nic nedělal, a jal se znovu soustředit na penetraci mladšího chlapce. Když teď překonal hlavní odpor, mělo by to jít snadněji. Neústupně do něj počal zasouvat celou svojí majestátní erekci, ačkoliv jeho odhad se ukázal jako lichý, šlo to pěkně ztuha. Sasukeho tělo se proti němu bránilo tak vehementně, že se bál, aby mu spíš nezpůsobil nějaké vážné poranění uvnitř. Na druhou stranu to mělo i své výhody, ten uzounký konečník ho svíral tak těsně, až měl dojem, že z toho snad vyletí z kůže.
Sasuke zažíval zcela opačné pocity, Madarova nadměrná velikost mu působila ještě větší muka, než když spal s Shisuiem poprvé, tak nepřirozené roztažení jeho mozek hodnotil jako ohrožující, takže do všech jeho nervů vysílal varovné impulsy bolesti, které mu do očí vháněly proudy slz. "S-strejdo!" zakňučel hlasem podbarveným pláčem, "pro-sím, jemněji, t-to hrozně bolí!"
"Kdyby ses uvolnil, šlo by to líp," zavrčel Madara, u kterého ohleduplnost nikdy nebyla silnou stránkou. Nicméně usoudil, že pokud nechce synovce vézt na kliniku s protržením střev, měl by malinko ubrat. Na chvilku tedy přestal vyvíjet tlak a nechal Sasukemu nějaký čas na vzpamatování. Byl uvnitř asi z poloviny a už teď se nemohl té nepopsatelné útlosti nabažit. Nikdy by byl neřekl, že tahle prdelka, která mu obepínala penis tak důkladně, že úplně cítil tepání své vlastní krve v tom mladém úzkém těle, je ta samá, kterou ještě před zhruba půl hodinkou ošukával Shisui. Toužil už v něm spočinout celý, tudíž se rozhodl pokračovat v postupu a opět se do něj začal tlačit, i když si každý centimetr musel proti tomu šílenému odporu pracně vybojovat.
Sasuke s největším úsilím zadržoval vzlyky, nechtěl, aby Shisui jeho zvukovými projevy trpěl ještě víc, už takhle se mu nedařilo zakrýt mokré tváře. Zarýval prsty do povlečení a kousal se do rtu tak silně, až na látku polštáře ukáplo několik červených kapek. S každým dalším kouskem Madarovy erekce v těle už si myslel, že víc vydržet nedokáže, největší muka ale nastala, když se strýc dostal za hranici, ke které kdy pronikl Shisuiův penis a tamější část jeho soustavy nebyla k něčemu takovému vůbec přístupná. "Auu!" vykřikl a podvědomě sebou mrskl, až mu Madara musel sevřít boky železným stiskem, aby ho udržel na místě. Sasuke ho jednou rukou popadl za zápěstí, jako by ho chtěl od sebe odtáhnout. "Prosím, strejdo, tak hluboko ne! To nezvládnu!" Bylo mu ze sebe samotného špatně, že se snížil ke škemrání.
"Už jenom kousek, to vydržíš," odbyl ho Madara a rozhodl se, že by to měl vyřídit rychle. Než se tedy Sasuke stačil nadechnout k dalším protestům, znovu do něj přirazil a překonal několik zbývajících centimetrů, teď v něm byl až po kořen. Přimhouřil oči, jak se Sasukeho výkřik odrazil od stěn, a musel se bezděčně zasmát, nikdy by byl do něj neřekl, že má takové plíce.
.
Shisui při Sasukeho výkřiku plného bolesti vymrštil z židle, až ujela dozadu a hlasitě práskla do stolu za ním. Udělal výhrůžný krok vpřed. "Nevidíš, že mu ubližuješ!" osočil se na Madaru vztekle. "Musíš se do něj tak rvát, když vidíš, že to nejde!" Byl vzteky nepříčetný. Bratránkova bolest mu trhala srdce, trpěl stejně jako on, jen na jiné rovině, té duševní, jelikož si všechno dával za vinu. Od jejich sexu až po to, že zaprodal mladého Uchihu tomu hajzlovi, co si ve skutečnosti říká jejich strýc.
.
Madara protočil oči v sloup, bože, ten s tím nadělal, a to si vždycky myslel, že je to Itachi, kdo má ohledně Sasukeho ochranářské instinkty. "Jen klid, nic jsem mu neudělal," odfrkl si lhostejně, "nejsem idiot, abych ho natrhnul, ať už zvnějšku nebo zevnitř, sotva by se mi to chtělo vysvětlovat v nemocnici, nemyslíš? Nemůžu za to, že se nedokáže pořádně uvolnit. A ty si sedni a zmlkni, jasně jsem řekl, že od tebe nechci slyšet ani slovo!" Aby ale projevil aspoň trochu dobré vůle, nechal třesoucímu se Sasukemu asi dvě minuty na vydýchání bolesti, kdy zůstal nehybně a dopřával mu čas na přivyknutí.
Sasukeho tvář byla pořád ještě zkřivená, když se strýc poprvé několikrát plynule pohnul. Byl v něm tak šíleně hluboko, až se mu zdálo, že ho cítí snad někde v žaludku, a roztahoval ho tak strašně, že tam nebyl ani milimetr místa navíc. V životě by si byl nepomyslel, že tenhle druh sexu může i tak hrozně bolet, s Shisuiem to bylo úplně o něčem jiném. Raději zabořil obličej do polštáře pod sebou, protože déle už vzlyky zadržet nedokázal a nechtěl, aby je starší muži slyšeli, hlavně Shisui.
Madara si na rozdíl od něj spojení náležitě užíval. Sasuke byl snad těsnější než panic, těžko mohl uvěřit tomu, že s Shisuiem spal zřejmě už nějaký ten čas. Začal do něj pravidelně přirážet a vychutnával si, jak ho ty žhavé stěny obepínaly, až měl dojem, že se o ně snad popálí. Sasukeho tělo bylo naprosto dokonalé, horoucí jako samo peklo a téměř dětsky útlé. Vyplňoval ho do posledního detailu. "Jak dlouho Shisuiovi držíš?" hekl mezi jednotlivými přírazy, "asi nejsi moc adaptabilní, že ne? Minimálně tvoje prdelka není, za tu dobu ses evidentně nepřizpůsobil análnímu sexu ani trochu. Jsi tak strašně úzký…!" Ukájel se na něm bez ohledu na to, jestli se to Sasukemu líbí nebo ne. Projížděl mu zadeček dravými kopulačními pohyby, které měly daleko do něžného mileneckého zacházení. Bavil se tím, že občas z něj nechával vyklouznout téměř celou svoji délku, než mu ho tam prudce strčil zpátky a poslouchal Sasukeho přidušené zakvílení, které tlumila látka polštáře. Bylo to tak skvělé, že si dobře uvědomoval, že dlouho orgasmus nebude moci oddalovat, a chtěl, aby si jej Sasuke pořádně zapamatoval.
S mlasknutím z něj vystoupil, nechal ho klesnout v kolenou a následně ho trhnutím otočil na záda. Sebral mu polštář, promáčený od jeho slz, a nacpal mu jej pod boky, než mu neurvale roztáhl stehna, znovu se do něj vnořil a začal opět rychle a hluboko přirážet. Jednou rukou se opřel vedle jeho hlavy, druhou mu stiskl rameno a takto do něj vnikal, aby měl nejmladší Uchiha perfektní výhled na to, kdo mu to dělá. Sasuke se pochopitelně ihned pokusil zavřít oči, nechtěl to vidět, ale Madara tentýž názor nesdílel.
"Dívej se na mě!" zvýšil hlas do roviny křiku. "Chci, aby ses na mě díval! Tak co, Sasuke, líbí se ti to? Je to o něčem jiným, když tě šuká pořádnej chlap, co?!"
Ze Sasukeho úst unikaly drobné bolestné steny, když vyděšeně poulil oči na ten nenáviděný obličej nad sebou, na svého vlastního strýce, který si ho tak tvrdě bral…
Madara měl normálně v sexu výdrž, ale naštěstí byl tak vzrušený a nadržený, že se rychle přiblížil k vrcholu a se zvyšující se potřebou docela surově nádherné tělo pod sebou šoustal. Ve chvíli, kdy už byl Sasuke přesvědčený, že z toho omdlí, Madara pronikavě heknul a narazil si jeho zadek do klína tak důkladně, až se Sasukemu před očima rozprskl roj rudých hvězdiček. Vzápětí sebou polekaně škubnul, někde hrozně hluboko uvnitř se mu totiž začalo rozlévat něco horkého, co ještě nikdy necítil.
"Ano, táák… dostaneš pár dávek, abys měl v sobě něco teplého, určitě jsi ještě neobědval," procedil Madara skrz stisknuté zuby, zatímco naplnil Sasukeho střeva svým semenem. Nejmladšímu Uchihovi teprve teď došlo, co to znamená, a v duchu byl vděčný, že mohl dát Madarovi za pravdu, protože kdyby byl měl nějaký oběd, rozhodně by ho teď vyzvracel, tak špatně se mu z toho udělalo.
Dlouhovlasý muž počkal, dokud jeho penis v Sasukeho těle nezměknul, pak teprve ho z něj vytáhl a očistil. Oblékl si spodní prádlo, kalhoty i košili a s ironickým úsměvem se otočil k Shisuiovi: "Bylo to skvělý, takhle jsem si dlouho neužil. Obchod je obchod, nechám si vaše tajemství pro sebe, ale varuju tě - cekneš jedno slovo o dnešním dopoledni a můžete si oba balit kufry. Rozumíme si?"
.
"Rozumíme," procedil mezi zuby Shisui a s vražedným pohledem prošel okolo Madary k posteli. Přisedl na okraj postele a udělal to, po čem celou dobu toužil. Sevřel třesoucího se Sasukeho v náruči, aby utišil jeho bolest, prvotně aspoň tu duševní. Jemně ho k sobě tiskl a hladil mladíka po zádech. Zvedl pohled od jeho uplakané tváře k tomu strůjci, co měl všechno na svědomí. Jak ho nenáviděl a dával mu to zřetelně najevo. "Chceš ještě něco?"
Madara je sledoval se svou vrozenou nadřazeností. Bylo mu to celé k smíchu, stačilo jen, aby se Sasuke tak necukal a mohl si to užít taky a ten výhružný pohled staršího synovce, lahůdka. Na jeho otázku, kterou ho chtěl evidentně vyprovodit ven, mu s blahosklonným úsměvem odpověděl: "Jistě, dole v autě mám paletu zámkové dlažby a kopec dlaždiček. Za deset minut tě očekávám u garáže, abys mi to pomohl vyložit," rozkázal a odešel dolů do přízemí. Mohli být rádi, že byl tak hodný a nechal jim chvilku o samotě, taky mu mohl říct, ať tam nakráčí okamžitě.
.
Sasuke přerývaně štkal a jeho slzy stékaly Shisuiovi po rameni. Choulil se k němu jako raněné zvířátko, ostatně do něj neměl tak daleko, Madarova neurvalost mu nepochybně nějaké to zranění na vnitřní sliznici způsobila, jen to nebylo vidět. Podbřišek měl v jednom ohni a chvěl se jako v zimnici. Měl zavřené oči, přesto před sebou pořád viděl svého strýce, jak do něj znovu a znovu přiráží, ten obraz jako by se mu vypálil na oční sítnici, slyšel jeho vzrušený dech a cítil uvnitř sebe jeho sperma. Až na to poslední to ale byly jenom psychické vjemy, byť tak živé, protože se před chvílí odehrály ve skutečnosti. Doteď si myslel, že sex mezi muži je příjemný, ale Madara mu ukázal, že to rozhodně neplatí obecně a může to taky pořádně bolet. "Shi-shi-su-ii…" zavzlykal, třebaže ze sebe nedokázal vypravit souvislé slovo, jak příšerně se třásl. Pomyšlení, že jeho partner celou tu událost sledoval, že byl svědkem jeho ponížení, činilo celou tu záležitost ještě daleko horší, cítil se tak neskutečně pošpiněný. Poprvé po dlouhé době ho napadlo, jestli nebyla chyba začít si něco s mužem.
.
Shisuie ten pohled na zlomeného partnera drásal zevnitř. Pomalu a bolestivě mu vyrýval do zmučené duše jeho vinu na celé události. Za všechno se nenáviděl a celou odpovědnost vztahoval na sebe. Byl tu ale někdo důležitější než on sám a potřeboval jeho pomoc, útěchu. Tišil mladíka ve svém náručí. "Sasuke, pšš, všechno bude už dobré," opakoval pořád dokola jako mantru. Částečně tím uklidňoval i sebe, bylo to za nimi a doufal, že Madara není takový hajzl, aby po nich chtěl ještě něco někdy později. Podal si kapesníček a otřel bratránkovi uslzený obličej a nechal ho vysmrkat. Hrozně moc se třásl a on ho jen bezmocně držel a konejšil. Za chvíli se ozvalo ostré písknutí z venku. Strýc se dožadoval jeho přítomnosti. Zdálo se mu, jako by těch deset minut uběhlo v během vteřiny. Musel jít, nejstarší Uchiha z rodu by mu to jistě pěkně spočítal, kdyby se na něho vykašlal. "Sasuke, vydržíš to tady chviličku beze mě? Půjdu vyložit ten materiál a za okamžik jsem zpátky."
.
Sasuke neměl příliš na vybranou, musel ho nechat jít. Přikývl, a když v pokoji osaměl, stulil se do klubíčka a v embryonální poloze se snažil vyrovnat s tím, co se mu právě stalo. Nevěděl, jak dlouho tak ležel, ale určitě to nemohlo být déle než několik minut, protože Shisui se ještě nevrátil, když se Sasuke jako v mrákotách postavil na rozechvělé nohy, které ho zpočátku nechtěly nést, takže asi dvakrát upadl, než se mu podařilo udržet jakous takous rovnováhu a nějakým způsobem se dostat do koupelny. Potřeboval to ze sebe smýt, všechno! Pustil kohoutky a rovnou zalezl do sprchového kouta, nehledě na to, že zpočátku tekla studená, až mu jektaly zuby. Po stehně mu navíc stékalo Madarovo sperma, toho se musel zbavit nejdřív, nechtěl to v sobě, ani náhodou to v sobě nechtěl! Prsty zavítal mezi své vlastní půlky a snažil se to ze sebe dostat, vymýt to, odplavit… Pak se začal mýt i všude, kde se ho ten hajzl dotýkal, připadal si tak zneužitý, nečistý, méněcenný… Měl dojem, že houba na mytí na to nestačí, potřeboval něco lepšího… Nakonec popadl kartáč, který Mikoto používala jen k peelingu hrubé pokožky chodidel, a důkladně se jím počal drhnout. Nepomáhalo to. Strýcovy doteky jako by se mu vypálily do kůže, ať se snažil sebevíc, pořád ho cítil, na sobě i v sobě… Drsné štětiny mu drásaly pokožku, někde už se odřel až do krve, ale stále to nebylo dost. Nakonec se v pláči sesunul podél stěny a bezmocně se rozbrečel.
.
Shisuiovi se pranic nelíbilo, že musel nechat Sasukeho samotného, proto měl v plánu celou akci co nejrychleji odbýt. V dolním patře zabočil do garáže, kde slyšel Madaru šustit. Jen se mu do zorného pole dostal ten zmetek, tak jeho pohled ztvrdl a na obličeji vytvořil kamennou masku.
"Konečně, už jsem myslel, že pro tebe budu muset zajít," podotkl starší Uchiha a pokračoval nerušeně v činnosti, jako by se před pár minutami nic nestalo. "Prostojíš tu důlek nebo začneš vykládat?" pobídl ho k činnosti, když ho Shisui probodával pohledem.
Synovec se tedy s mírným sebezapřením pustil do díla. Měl šílené nutkání vzít strýčka betonovou dlaždicí po hlavě a zahrát to do autu jako nehodu. Po slabé čtvrt hodince bylo hotovo.
Madara zavřel zadní dveře od dodávky a poplácal mladíka po rameni. "Kdybys takhle pracoval rychle pořád, tak bych tě možná i zaměstnal," škodolibě se ušklíbl a dodal, "vyřiď tomu mazlíkovi, že byl tak krásně úzký, že bych si to nejraději zop…" Nemohl dokončit větu, protože Shisui už ty jeho řeči nevydržel a rozmáchl se pěstí. Starší muž jeho paži pohotově chytil a smýkl s ním do boku a narazil ho na stěnu. "Neměl by sis moc vyskakovat, škvrně! Jsem větší sousto, než jsi schopen požvýkat!" varoval ho namíchnutě. Nikdy se mu takhle nikdo nevzpouzel a celkem to bylo otravné. Uvolnil své sevření, nasedl do auta a odjel.
Shisui za ním nenávistně hleděl, dokud se auto neztratilo v zatáčce. Zavřel garáž a vyběhl do patra a ve svém pokoji ustrnul. Bratranec tam nebyl. "Sasuke!" zavolal vyděšeně. Potom se lepší zaposlouchal a šum vody ho přivedl do koupelny.
"Sasuke, proboha! Co sis to udělal!" zastavil vodu a s hrůzou si prohlížel drápance na jemné pokožce, z nichž ty hlubší měly ještě tendenci se zaplňovat krví. "Sasuke, pojď ven." Stoupl do sprchového koutu, aby zhroucenému mladíkovi pomohl na nohy.
.
"Já nemůžu!" zakvílel mladší Uchiha, jehož zoufalství se odráželo v zakalených očích, které rozhodně nevlhly jen kvůli tomu, že se mu do nich dostala voda, "nemůžu, Shisuii! Musím… musím to ze sebe dostat, j-já…" Těžko mu ale mohl vysvětlovat, jak příšerně se cítil, jak hrozně se na něm nedobrovolný sex se strýcem podepsal, nejen fyzicky, ale i psychicky. Horká voda štípala v ranách, které si sám způsobil, Sasuke to ale sotva vnímal, momentálně chtěl jen jediné, pokračovat v drhnutí, třeba… třeba tentokrát už se mu to podaří smýt… Sevřel kartáč v prstech tak silně, až mu zbělely klouby prstů a jediným pohybem si zjitřil odřeninu na pravém boku, kde ho Madara ještě před chvílí svíral…
.
Shisui ho s otevřenou pusou sledoval, okamžitě klesl k němu a kartáč mu vytrhl z ruky a zahodil někam pod umyvadlo, až to dutě bouchlo. Sevřel mladíka v náruči, aby mu zabránil si znovu ubližovat. "Sasuke, nesmíš to dělat!" nabádal ho, nechtěl, aby jeho partner takto trpěl. Čemu se vlastně divil, vždyť to bylo v podstatě znásilnění a on tomu jenom přihlížel! Hnusil se sám sobě. "Vstávej!" Chtěl ho donutit se postavit, ale s dobrou se nepotázal. Bratránek vypadal v šoku, proto nepočítal s tím, že bude spolupracovat. Chytil ho pod pažemi a zvedl do stoje. Přidržoval si ho jednou rukou, aby mu nespadl a zamotal ho do osušky. Chytil Sasukeho pod koleny, vyhodil do náruče a přešel po chodbě zanechávajíc za sebou mokré fleky do bratrancova pokoje, kde ho opatrně složil do postele.
.
Ve známém prostředí se Sasuke malinko uklidnil. Třas jeho těla přešel v drobné chvění a přerývané vzlyky v občasné tlumené zaštkání. Jediné, co neustávalo, byl proud slz, které mu tiše máčely tváře, ani by byl nevěřil, že jich dokáže za tak krátkou dobu vyprodukovat tolik. Původně měl tendenci si je otřít, ale bylo by to zbytečné, když je beztak nedokázal zadržet, jen by zbůhdarma spotřeboval několik kapesníků. Nedokázal se Shisuiovi podívat do očí, styděl se. Strašně. Za všechno, co mu Madara udělal, za to, že mu podržel. Bylo to sice nevyhnutelné, ale cena, kterou zaplatili za utajení, byla vysoká. Bál se, že v bratránkových očích uvidí stejné pohrdání, které cítil sám k sobě. Bylo mu mizerně, všechno ho bolelo, konečník ho příšerně pálil, a k tomu všemu to vědomí, že ze sebe udělal děvku…
.
Starší Uchiha utřel Sasukeho dosucha a opatrně ho položil zpět do lůžka. Nutil se myslet prakticky, aby té šílené situaci nepodlehl taky, protože při pohledu na bratránka se mu také stahovalo hrdlo smutkem, jak jde během chvilky udělat z krásného veselého mladíka někoho v emocionálním rozkladu. Přikryl Sasukeho peřinou a vyhledal jeho ruku, aby si s ním v jejich oblíbeném důvěrném gestu propletl prsty. Porovnal mladíkovi prameny delší prameny vlasů a políbil ho na čelo. "Pořád tě miluju, Sasuke," zašeptal hlasem naplněným jistotou a oddaností.
.
Sasuke se přes slzy hořce usmál a pokusil se mu vytrhnout svou ruku ze sevření. Měl za to, že to Shisui říká jen ze soucitu, když ho vidí v takovém stavu, ani by mu nijak nevyčítal, kdyby s ním už nechtěl nic mít, po tom, co viděl. Nehledě na to, že ho v podstatě podvedl s vlastním strýcem. Sice nedobrovolně, ale vyspal se s někým jiným. Podržel Madarovi před očima svého partnera. Copak se na něj teď mohl Shisui dívat jako dřív? To těžko. "Nemusíš to říkat," zamumlal tichounce a pořád klopil ty tmavočerné zarudlé studánky kamsi do povlečení, "zvládnu to, nemusíš… nemusíš tohle dělat."
.
"Sasuke…" hlesl Shisui bolestně a pak se v něm vzedmula vlna rozhořčení z toho, že mu ani vlastní partner nevěří! On by ho přece neutěšoval jen tak pro nic za nic! Sevřel jeho ruku silněji. "Vím, že to bylo něco příšerného, co ti strýc udělal, ale myslíš, že tě kvůli tomu přestanu mít rád? Že tě zavrhnu jako nějakou couru, co se vyspala s jiným? Tak to máš smůlu, protože moje city k tobě jsou silné a budu tě tu otravovat, dokud nás smrt nerozdělí," dodal už se stopou veselí v hlase.
.
Sasuke k němu konečně zvedl uslzené oči a hledal v jeho obličeji nějaký náznak lži nebo falešné upřímnosti, ale našel jenom to, co tam viděl vždycky - lásku a oddanost. Pootevřel pusu, aby na to něco řekl, ale nenapadalo ho nic, čím by vyjádřil, jak moc pro něj bratránek znamená. Místo toho mu tedy jen opětoval stisk jejich rukou a trošku se k němu přitulil. Ještě nikdy jeho oporu nepotřeboval tolik jako právě teď. "B-bylo to strašný…" vyhrkl přerývaně, jak v sobě nedokázal ten zážitek potlačit.
.
Shisui si sliboval, že to tomu bastardovi jednou spočítá, všechno do puntíku! Lehl si vedle bratránka na postel a vtáhl si ho do své velké hřejivé náruče, jeho hlavu si položil na hruď a začal ho vískat v skoro suchých vlasech na zátylku. "Sasuke, jestli to ze sebe potřebuješ dostat, jsem tu pro tebe. Můžeš se vymluvit, vyplakat nebo mě zbít jen když se ti udělá lepší," vybídl ho starší Uchiha. Byl pro něj ochotný udělat cokoliv.
.
"N-ne!" Sasuke rychle zavrtěl hlavou, "t-to je dobrý, jsem v p-pořádku." Nebyl, a popravdě by bylo nejlepší, kdyby to ze sebe nějak vyventiloval, ale bylo mu víc než jasné, že každým slovem, kterým by bratranci vypověděl, jak to celé prožíval on, by mu ublížil, koneckonců, on to přece sledoval, věděl, jak mu bylo. Vděčně ale přijímal jeho teplé konejšivé objetí, ve kterém se aspoň pro teď cítil v bezpečí, a máčel staršímu Uchihovi tričko svými slzami.
.
Shisui to raději nijak nekomentoval, protože viděl, slyšel a cítil, jak si Sasuke protiřečí. Pořád se lehce chvěl, hlas se mu zadrhával a na hrudi se staršímu rozšiřovala mokrá skvrna. Nemohl ho však k ničemu nutit. Sasuke musí sám vědět, co potřebuje. Chvíli ho držel v náruči, než cítil, že se mladík trošku upokojil. "Měl by ses obléct a pak se zkusit trochu vyspat." Vstal a přešel ke skříni, kde vytáhl tričko, spodní prádlo a tepláky. Vrátil se zpět k lůžku a jal se mladíka oblékat.
.
Sasuke se nebránil, nechal na sebe bez protestů navléknout všechno, co Shisui přichystal, byl si ale jistý, že nemá žádnou šanci usnout. Ten zážitek byl příliš čerstvý, příliš živý a příliš hrůzný, než aby ho dokázal přejít posilujícím spánkem. Jednoduše to nešlo. Bylo mu ale jasné, že by bylo lepší, kdyby si Shisui myslel, že spí, musel dát do pořádku svůj pokoj, kde nepochybně po tom všem zůstaly nějaké stopy. Stulil se tedy do klubíčka a zavřel oči, doufal jen, že se mu podaří zklidnit dech natolik, aby mu Shisui ten spánek uvěřil.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Amy Amy | 17. prosince 2015 v 14:48 | Reagovat

Už u toho názvu mě trochu zabolelo srdce :( Chudák Sasuke, doufám, že nebude mít žádné následky. Jsem zvědavá jestli tento zážitek dokáže ututlat před zbytkem rodiny, divila bych se kdyby si Itachi ničeho nevšiml.

2 Kačí Kačí | 17. prosince 2015 v 15:41 | Reagovat

Pane jo...Chudáček Sasuke :(( Nevím jak se jim podaří ututlat Sasukeho mizerný stav...No to se dozvím příští kapitolu, na kterou se velmi těším.

3 Kai Kai | 17. prosince 2015 v 22:28 | Reagovat

chudaček Sasuke :(  no z toho bude pořadny rachot toho su ostatrni určitě všimnout. a itachi určitě. no strochou štěesati třeba madaru zabijou třeba na něj nahodou spadne tvarnice  nebo něco podobneho. no už se těšim na pokračovani. snad už to nebude takovy horoz jako  tedka.

4 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 19. prosince 2015 v 17:24 | Reagovat

[1]:[2]:Bude to divoké a Shisui se bude hodně snažit.
[3]:Bylo by to zajímavá nehoda na stavbě :D, ale bojím se, že by se ta tvárnice rozbila. Madara je jako Nokia 3310 :D, nezničitelný.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.