Nejsilnější cit XXII.

26. ledna 2016 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  Nejsilnější cit
Láska mezi brášky jen kvete a oba si připadají jako v ráji. A výtah k Shisuiovi jede přece dost dlouho, aby mohli stihnout krátké pomuchlování.


Následující měsíce byly jako z ráje. Itachi se k Sasukemu měl tak, že uhlídat se před rodiči a na veřejnosti bylo setsakra těžké. Koncem března ho v obchoďáku zatáhl do kabinky, kde ho začal náruživě líbat. Sasuke byl pro něj silné lákadlo, zvlášť když se mu tam necudně při zkoušení triček vystavoval. Miloval se s bráškou kdykoli se naskytla příležitost a to bylo i teď. Shisui je ujistil, že výtah je spravený a nemusí se bát ho použít. Doslova se na sourozence vrhl. Už týden se ho nemohl skoro dotknout, protože byl na večerním školení doktorů a chodil domů až pozdě večer. "Sasu, jak dlouho to bude trvat nahoru," zašeptal naléhavě.
.
"Půl minuty?" uvažoval zadýchaně Sasuke, který už si pomalu zvykal na Itachiho nečekané nájezdy, jakmile se kdekoliv v uzavřeném prostoru ocitli sami dva. Ne že by mu to nějak zvlášť vadilo, potřeboval Itachiho blízkost a jeho doteky stejně jako on potřeboval ty jeho. Zalitoval, že Shisui nebydlí až v tom úplně nejhořejším patře. "Možná bysme se mohli modlit, aby se výtah zaseknul, jako se to stává v každým druhým americkým akčním filmu," prohodil pak jen napůl vážně, "to bysme pak měli třeba i pár hodin… pokud by nám ovšem dřív nedošel vzduch, protože předpokládám, že bysme to tady za tu dobu pěkně zafuněli." Při každé horkokrevnější činnosti bylo třeba více kyslíku.
.
"Tak krátce," vydechl zklamaně Itachi, "ale musíme ten čas využít do poslední sekundy." Znovu se přisál k Sasukeho ústům a vášnivě si ho k sobě vinul. Zdálo se mu to jak vteřina, když výtah s drcnutím zastavil a otevřely se dveře.
"Vy sodomisti! Fuj, takhle se tu oblizovat! Tady bydlí slušní lidi!" spustila na ně stará babča, máchala holí, jakoby je chtěla sejmout.
Dlouhovlasý Uchiha sebou přistiženě trhl a rychle s bráškou vyběhli na schodiště, aby opravdu nedostali ránu. Důchodkyně vypadala opravdu rozezleně.
.
"Pěkně jedovatá baba," ulevil si Sasuke, sotva se dveře výtahu zaklaply a zdviž se dala do pohybu, takže nevrlé mumlání té staré paní se ztrácelo někde v přízemí, "jako by to už dneska nebylo normální…" Trošku se ošil, když si uvědomil, že to není tak docela pravda. Jistě, homosexualita jako taková už byla v dnešní době tolerovaná a vůbec, ale incest tedy rozhodně ne. "Myslíš, že…" odkašlal si a ztišil preventivně hlas, aby je nikdo další náhodou nezaslechnul, "myslíš, že poznala, že jsme příbuzní?" V té rychlosti snad ne, ale na druhou stranu si byli opravdu hodně podobní.
.
"Myslím, že ne. Byla to rychlovka, určitě si ničeho nevšimla," ujišťoval ho Itachi. Snad ta babka nebude roznášet drby, což bylo hodně zbožné přání. Tak aspoň doufal, že je nebude spojovat dohromady. Společně vyšli ještě těch několik pater nahoru a zazvonili na Shisuie. "Snad nebude zase chrnět."
.
"Blbost, říkali jsme přece, že přijdem, určitě nás čeká," zavrtěl Sasuke hlavou, který přeci jen důvěřoval Shisuiově paměti možná o něco víc než Itachi. "Vidíš? Už jde," konstatoval, když uslyšel za dveřmi kroky a vzápětí se dveře otevřely. "Ahoj Shisu…" chtěl Sasuke pozdravit svého bratrance, ale namísto něj se na prahu objevil blonďatý mladík.
"Nazdar, kluci!" zahalasil Deidara, "Shisui říkal, že se stavíte. Pojďte dál."
.
Shisui byl v kuchyňském koutu, zrovna jim dělal malé občerstvení a musel rychle míchat vařečkou, aby se mu to nepřipálilo, to by byla škoda, protože se mu sbíhaly sliny, jak hladovému psu. "Ahoj, kluci, už jsem myslel, že nepřijdete." Itachi byl vždycky přesný jako hodinky a tak měl pocit, že už by u něj měli být. "Jste někde zapadli do škarpy?"
.
"Čau, Deii. Ne, jen jsme měli nějaký problém s tvojí drahou sousedkou z nižšího patra," oznámil Sasuke, když společně s Itachim vešli dovnitř. Detaily si samozřejmě nechal pro sebe, Deidara o jejich vztahu pochopitelně nic nevěděl, nemohli si dovolit, aby je někdo prásknul. Nebo by je odsuzoval.
"Co jste jí provedli, uličníci?" zazubil se blondýn a drze rozcuchal Sasukemu už tak zježené vlasy - od té doby, co byli s Shisuiem se s brášky vídal podstatně častěji a převzal od svého partnera některé zvyky, jako například provokování toho malého ďáblíka. Musel se smát, když ho Sasuke nakvašeně plesknul po ruce, až to mlasklo.
.
"Co by, dovolili jsme si obsadit výtah, když máme mladý nohy," odpověděl mu Itachi a ani okem nemrkl při té prachsprosté lži. Docela se divil, že to dva tak na jednu stranu podobní a na druhou tak rozdílní muži mohli táhnout spolu, ale asi jim to evidentně vyhovovalo. Protože prvně prý spolu byli jen tak kamarádsky, na výpomoc. Ale nějak v únoru to vypadalo vážněji. Shisui se tvářil přihloupě zamilovaně a on se mu smál. Bylo mu oznámeno, že tak vypadá taky a má tudíž zmlknout.
Shisui si myslel své. Od té doby, co Sasuke Itachimu dal určitě šukali jako králíci. Nedivil by se, kdyby se po paneláku roznesla fáma, že dva kluci šukali ve výtahu. Zalil piškoty s jahodami pudinkem. Pro Sasukeho měl samozřejmě nesladkou verzi jen z ovoce.
.
"No jo, ty důchodci dneska, to je peklo. Asi si myslí, že všechny tyhle technologie, výtahy a MHD jsou jenom pro ně," mávnul Deidara rukou, protože mu Itachiho výpověď zněla prostě věrohodně. "Shisuii, mrskni sebou, ty vocase, umíráme hlady," zazubil se na svého přítele andílkovsky. Jejich vztah nebyl tak romantický, on si na to nikdy moc nepotrpěl, byl spíš mistr zkratky. Ale Shisui byl opravdu dobrý partner a taky dobrý v posteli. Nepočítal s tím, že spolu zůstanou navěky, ale nechtěl hledět moc do budoucnosti, momentálně si užíval jenom čirou přítomnost.
Sasuke se posadil se svým bráškou ke stolu a nenápadně po něm hodil lítostivým pohledem. Tak nějak úplně nečekal, že tu bude i Deidara. Ne že by mu vadil, i přesto, že se navzájem provokovali, ho měl docela rád, ale těšil se na to, že v samotné přítomnosti bratrance se nebudou muset s Itachim přetvařovat, což teď nepřicházelo v úvahu.
.
"Jseš otravnej, kdybys mi třeba pomohl, tak by tě neubylo," odfrkl si Shisui a olízl vařečku, až si připálil jazyk. "Kurva." Hned si na něho pustil studenou vodu z kohoutku.
Itachi se jenom tlemil při pohledu na bratrance. Ta jeho nenažranost ho jednou přivede do zkázy.
.
Sasuke si odfrknul a protočil oči v sloup. Celý bratranec, zkrátka nemohl tu chvilku počkat, než to vystydne. "Ty jsi ale barbar, Shisuii," prohodil pobaveně. "Kdybys na to aspoň párkrát fouknul, aby se to ochladilo, ale to ne. To bys třeba čirou náhodou mohl o něco přijít, co?" dobíral si ho se smíchem.
.
"Hele, to není vtipný." Shisui si ohmatával jazyk a nadával si do debilů. Teď to bude cítit nejmíň dva dny, než se to zahojí. S mírně nabručeným výrazem jim přihrál mističky a pro Sasukeho místo lžičky vidličku. "Snad vám to bude chutnat." On už opatrněji začal foukat na žluťoučkou krémovou hmotu. Měl rád pudink teplý, kdy ještě nestihl ztuhnout.
.
"Díky," pousmál se Sasuke a pustil se do své porce. Ovoce byla jedna z mála věcí, ze kterých jeho organismus čerpal sacharidy, protože jinak sladké věci neměl rád. Obyčejně si nějaký druh sladkosti dal jedině v době, kdy měl hodně testů a zkoušení ve škole, protože mozkové buňky byly obecně nejcitlivější na nedostatek cukru. S požitkem harpunoval z mističky kousky pomeranče, broskve a jahod.
.
"Co nového, povídejte, přehánějte," vyzval je Shisui a kouskem jahody krmil Deidaru. Ten mu to oplatil tím, že zuby stiskl lžičku a vytrhl mu ji z ruky. Odmítal mu ji vrátit.
"Co by. Chodíme do školy, učíme se a tak. Však nás znáš," odtušil Itachi, i on by své brášku nakrmil, ať už ovocem nebo něčím úplně jiným.
.
"Vedeme doma boj," prozradil mu Sasuke přeci jen jednu novinku, "chtěli bysme si pořídit buď kočku nebo psa. Mamka by nebyla proti, ale s tátou jsou problémy, žádný zvíře do domu nikdy nechtěl. Nechápu proč!" On sám žadonil o nějakého mazlíčka už dávno, ale jako dítě si ještě myslel, že otcovo slovo je svaté a nedá se případně změnit…
.
"Postupně ho nahlodáváme. Zatím nejlepší argument by byl, že bysme případného mazlíčka měli venku a do domu by nesměl. Pokud by prošla tahle verze, tak časem by se zvířátko mohlo ocitnout občas na výletě i uvnitř. Kdyby to byla kočka, tak tu určitě neuhlídáš. V létě by se šla jistojistě kouknout. Míváme otevřené dveře od terasy." Nejdůležitější pákou byla Mikoto a tu už měli krásně zpracovanou.
.
"Třeba bysme mu nakonec to kotě nebo štěně mohli dát k narozeninám, co říkáš, Itachi?" zažertoval Sasuke, který se musel v duchu smát nad vidinou otce, kterak rozbalí z krabice živý dáreček. Asi by je nakonec vyhodil i s případným chlupáčkem. I když, kdo ví… třeba by neměl to srdce vyhodit zvířátko z domu, když už by se tam octlo.
"A jak byste mu chtěli říkat?" zeptal se Deidara, který likvidoval svou porci pudinku. On sám choval v dětství akorát vypasené morče.
.
"Noo," protáhl Itachi přemítavě. Záleželo, co by měli. "Nechal bych to na Sasukem. Ať by vybral cokoliv, tak to bude určitě bezva," spiklenecky na brášku zamrkal.
"Jo? I kdyby se jmenovalo Letí-oknem-ven nebo Sere-na-koberec?" neodpustil si popíchnutí Shisui. Když si to představil, že by šli s takovým psem na vycházku, musel se začít chechtat.
.
"Idiote!" okřiknul ho Sasuke, "takový blbý jména můžeš vymyslet jenom ty. Litoval bych každýho tvýho případnýho domácího miláčka. Ostatně, jaký pán, takový pes…" Neznal vlastně bratrancův postoj k mazlíčkům, dokud ještě žil u Madary, tak ten mu tutově žádného nepovolil, v něčem si přeci jen byli s Fugakem podobní.
"Já měl morče jako malej, a jmenovalo se Pepé Šunka," vmísil se do hovoru Deidara.
Sasuke vyprsknul smíchy: "Dobře, beru to zpátky."
.
Tomu se musel smát i Itachi. "A to jsi z něj dělal potom šunku nebo se válel jako šunka?" zeptal se ze zvědavosti. Občas lidé říkali svým mazlíčkům opravdu podivnými jmény a Deidara byl asi jeden z nich.
.
"Ne, byl tlustej, jako bych ho krmil jenom šunkou," vysvětlil blonďák s plnou pusou, "však taky dokázal za den sežrat půlku salátový okurky, celou jednu mrkev a k tomu tři listy ledovýho salátu."
"Celej Shisui v morčecí podobě," zazubil se Sasuke na bratránka.
.
"Vidíš to, moje rodina si hlavně pamatuje, že prý všechno, co vidím, sežeru." Většinou to byla první vlastnost, na kterou si ve spojitosti s ním vzpomněli. Byla to tak trošku pravda, ale jenom lehounce. Když on měl rád všechno a třeba u tety, která mu vždycky něco dobrého nabídla, tak nemohl odolat.
.
"Však je to pravda," pokrčil Deidara rameny s tak hraně nevinným výrazem, až se nejmladší Uchiha musel znova začít chechtat. "Ale neboj, my tě máme všichni rádi i přesto," ujistil ho blonďák, když se Shisui zatvářil dotčeně.
"To je pravda," připojil se Sasuke, a protože měl dobrou náladu, neodpustil si malou provokaci. Strčil prst Itachimu do misky, nabral trošku šlehačky a udělal z ní bráškovi na nose bílou sladkou čepičku.
.
"Itachi, teď vypadáš jako bys měl na ksichtě sperma," tlemil se Shisui. Jemu se něco obdobného stalo nedávno. Deidara byl se svým vrcholem rychlejší, než předpokládal. "Sasuke, prosím tě, olízni mu to, ať to nepřijde nazmar," pobídl Sasukeho. Určitě by to rád udělal sám od sebe, ale před Deiim se určitě drželi zpátky. Dneska s ním nepočítal, ale vyhodit ho nechtěl.
.
Sasuke se nenechal dvakrát pobízet, sice měl daleko raději šlehačku, kterou si doma sami vyrobili ze smetany, protože ta aspoň nebyla slazená jako tahle umělá, ale pro jednou udělal výjimku. Natáhl se a špičkou jazyka laškovně odstranil z Itachiho tváře bílou hmotu.
"Haha, Sasuke, skoro to vypadá, jako bys to už někdy předtím dělal," zachechtal se Deidara, "že bys měl zkušenosti… a možná ne tak docela se šlehačkou?"
.
"Nevím, jak Sasuke, ale ty ses rozhodně k něčemu podobnému minule neměl," popíchl ho Shisui, aby si tak nevyskakoval. On sám si musel odskočit do koupelny si umýt obličej a až teprve potom se mu dostalo ukojení jeho erekce a žádostivého polibku. On sperma moc nemusel, takže se občas stala nehoda, kdy měl na obličeji bílou hmotu, ale byla to spíš výjimka.
.
"Přece nebudu ochutnávat svoje vlastní, ne?" pokrčil Deidara rameny. "Ty taky polykáš jenom čas od času, takže bych bejt tebou zmlknul." Ne že by mu to tak vadilo, protože mu to občas Shisui vynahrazoval jinými přednostmi. V sexu se střídali, jednou byl nahoře on, jindy zase Shisui. Rovnováha především.
Sasuke se začervenal, nejenom z toho nařčení, které ostatně bylo pravdivé, jenom to blonďák nevěděl, ale i z toho, kam se ta debata ubírala.
.
"No vidíš, tak nedotírej na ostatní." Shisui by se měl trochu krotit. Chránil brášky a tohle už zavánělo něčím přehnaným. Otočil se ke klukům. "Kde jsme to skončili, u domácí šukač… ee, tedy u domácích miláčků?" To byl teda přeřek, zase myslí na něco jiného, než o čem mluví.
.
"No, ona taková domácí šukačka by mnohdy byla lepší než domácí mazlíček, ne?" uculil se Deidara, který tím ovšem neměl na mysli incest, jako pravděpodobně Shisui, ale prostě jenom sex v domácím prostředí, ne se členy rodiny.
"Uhm…" zamumlal Sasuke a raději se vrátil ke své porci ovoce, aby se k tomu nemusel vyjadřovat.
.
"Deii, nech si to prosím na potom. Klukům je to nepříjemný." Shisui viděl, že Sasuke by rád něco řekl, ale nemohl. Kdyby byli sami, tak se mohly dít úplně jiné věci. Bohužel vrátit čas neuměl.
Itachi se taky radši nijak nevyjadřoval. Nemohl o takových věcech mluvit otevřeně, to by byla sebevražda.
.
"Tak sorry, no," pokrčil Deidara rameny, on to nemyslel nijak zle, co na tom bylo tak strašného? V dnešní době už snad řeči o sexu nikoho mladšího čtyřiceti let nepohoršovaly, nebo si to aspoň do téhle chvíle myslel.
Sasuke mlčky konzumoval svůj příděl a přehnaně soustředěně nabodával kousky ovoce na vidličku.
.
Shisui chtěl odlehčit atmosféru. "Co si takhle něco zahrát, jsme čtyři, byla by aspoň sranda. To bychom se vzmohli i na aktivity." Měl takové vylepšené domácí vydání. Perverzní jedna radost. Sice to bylo paradoxní právě k situaci, která se tu udála, ale díky hře se dá schovat hodně náznaku jako pomáhání spoluhráčovi.
.
"Proč ne, já jsem pro," souhlasil Sasuke, který byl rád za jakoukoliv změnu tématu, aby se už dál nemuseli rýpat v ožehavých věcech. Svou porci už měl skoro snězenou, spolknul poslední jahodu a obrátil se k bratránkovi s otázkou: "Tak kde to máš?" Bylo mu to jedno, i kdyby místo toho chtěl hrát třeba Člověče, nezlob se, bral by všechno.
.
Shisui už měl misku vylízanou. Začal se hrabat ve skříni. Naštěstí do ní bratranci neviděli, protože tam byl pěkný bordel. Naštěstí krabička přepásaná gumičkou se nedala přehlédnout. Vítězoslavně ji donesl ke stolu a sklidil špinavé nádobí. "Dvojice jsou jasný, to není, co řešit. Můžete začít s Itachim."
"Dobře, Sasuke, chceš si líznout?" Nabídl mu bratr, aby začal jako první. Měla být pantomima a byl zvědav, co bude za úkoly, protože karty byly dělané doma a bratranec se blbě tlemil.
.
"Klidně," pokrčil Sasuke rameny a vybral si kartu. Musel se plesknout dlaní o čelo, když si ji přečetl. Michael Jackson. No, to bylo teda super. Počkal, dokud Shisui nenastaví stopky a pak vstal od stolu. V podstatě nebylo těžké napodobit styl popového zpěváka, měl svou výraznou autenticitu, ale bylo to poněkud stěžováno tím, že se musel tlemit, protože ty jeho tanečky byly vždycky pořádně výstřední. Pokusil se předvést jeho legrační chůzi, což se mu moc nedařilo, ale zcela přesně napodobil pohyb, kterým Michael přiváděl do extáze miliony fanynek.
.
"Majkl džeksn," identifikoval to podivné poskakování po chvíli Itachi. Už si myslel, že jim uplyne čas. "Sorry, Sasuke, ale tu měsíční chůzi jsem fakt nepoznal." Připadalo mu, že bráška někam běží.
Shisui mrkl na Deidaru a vytáhl si kartu za čtyři body. Zlatá střední cesta. Všichni byli na začátku, takže i jeho čekala pantomima. Kámoš, co to pro něj vyrobil, měl po srandu uděláno. Nechal si pustit čas a začal sebou plácat po zemi a napodobovat rybu. Slovo znělo ryba na suchu a muselo se říct přesně, jinak to neplatilo.
.
Sasuke se musel Shisuiovi náramně smát, jak se tak v křečovitých pohybech válel po zemi. Už mu jeho král popu nepřipadal jako takový oříšek, ale v tomhle tedy doopravdy netušil, o co běží, a Deidara zřejmě také ne.
"Housenka!" hádal blonďatý mladík, jak se snažil najít v tom svíjení nejstaršího Uchihy něco známého, "ne, to druhý, takový to… no, ta… stonožka! Ne, počkej, ještě jiný slovo to je… sakra… píďalka! Jo, je to píďalka, že jo? Ne?" Horečně přemýšlel, co mu to ještě připomíná. "Padoucnice! Epileptický záchvat! Chlap, co ztratil něco na zemi! Zácpa!"
.
"Čas vypršel," ukončil Itachi bratránkovo trápení. Ještěže limit byla jen minuta.
Shisui vstal. "To byla ryba na suchu! Tos nepoznal, že tohle jsou žábry a otvírám pusu jako ryba?" A to se mu původně zdálo, že se to dá lehce uhodnout. Oprášil se, tak by si tu mohl vytřít, už by to opravdu chtělo.
.
"Si nebyl mokrej, jak jsem to měl poznat?" hájil se Deidara, "mně to spíš připadalo jako oběť, kterou někdo zasáhnul elektrickým proudem nebo tak něco…"
Sasuke si musel otřít slzy, které mu vyhrkly od smíchu. Na téhle hře bylo vtipné nejen samotné předvádění, ale také i hádání těch prapodivných kreací. Když se dostatečně vysmál, pobídnul svého bratra: "Itachi, jsi na řadě."
.
Itachi váhal, kterou kartičku vzít, ale nakonec sáhl po hromádce stejné hodnoty jako bratranec. Otočil ji popsaným k sobě a zahořely mu líce. Tohle nejsou žádné nevinné Aktivity. Šlehl pohledem po Shisuiovi, ale ten se tvářil, že ho nevidí. "Hádat budou všichni. Jsou to dvě slova a předložka." Spustil čas a musel na zem. Měl předvést sex na koníčka.
.
Sasuke z jeho pohybů vytušil, že to asi bude mít co do činění s koněm, tohle nadzvedávání určitě nemohlo být nic jiného… vlastně mohlo, ale taková sprostá verze se určitě nemohla vyskytnout v takové hře. "Krasojezdec… ne, počkej, říkal jsi dvě slova a předložka, viď?" Uvažoval, jak to zformulovat. "Jízda na koni… jízda na poníkovi… jízda na… na…" Div si nezavařil mozek.
.
Shisui věděl moc dobře, co to je. Už to párkrát hrál, takže už některá slova znal. Ale byl zticha. Nechal hádat zbytek, který byl úplně mimo mísu. Jenom se smál, až tohle dohrají, tak ho určitě bude bolet břicho a mimické svaly.
Itachimu nezbylo nic jiného, než Sasukemu ukázat i polohu toho druhého a gesty naznačit, že jde o sex. Jen doufal, že to Deidarovi nedocvakne dřív.
.
Sasukemu zahořely líce, když poznal ten Itachiho výraz, kterým mu naznačoval slast. Moc dobře ho znal, však to taky několikrát v téhle poloze dělali, ale v životě by ho nenapadlo, že se něco takového objeví na kartičce. Trošku se bál to vyslovit, co když to bude něco jiného a on bude za idiota. "Nechceš mi říct, že to je…" načal trochu váhavě, načež to došlo i Deidarovi a oba naprosto ve stejné chvíli vyhrkli: "Sex na koníčka?!"
.
"To vám to trvalo," zazubil se Shisui a oběma týmům posunul figurku o čtyři políčka. V hromádkách byly ještě vypečenější věci, od prostých, přes něco okolo sexu po společensky netolerované. Jen si vybrat. Samozřejmě, že tam byly i normální věci, ale úkolů musela být hromada. Takže prý jedna perverznost připadala na dvě až tři normální slova. "Deii, jsi na řadě."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kačí Kačí | 26. ledna 2016 v 13:33 | Reagovat

Moc krásná kapitolka :3 Taková oddechová :)

2 Sabaku no Naomi Sabaku no Naomi | 26. ledna 2016 v 16:39 | Reagovat

Ale no tak, ten výtah se prostě měl zaseknout. ˃˗˂ A nadávající babka. :DDD Taky neví, co je pěkný, místo toho, aby je šmírovala, tak jim ještě vynadá. :D Deidara se Shisuiem spolu dál chodí, jo? To Shisuiovi nevadí to neustálý otírání? :D Ale jsou sladcí, nějak se mi ten pár začíná zamlouvat. ˄˄ A zrovna Deidýmu frotérovi by klidně mohli Itachi se Sasukem říct, že spolu chodí. Pochybuju, že by mu to vadilo. I když, něco mi říká, že se ještě přiznají. Přece jen, při těch ''vylepšených'' aktivitách bude určitě spousta příležitostí...

3 alicevlachynska alicevlachynska | 26. ledna 2016 v 19:53 | Reagovat

Bezvadný díl, dokonce jsem i brečela smíchy x) ...Pepé Šunka :D jednomu mému morčeti doma říkáme Korunovaný Pablb (někdy jen Pablb)...
Díky za zlepšení dne ^^

4 Blanche the cosplay fujoshi Blanche the cosplay fujoshi | Web | 26. ledna 2016 v 22:08 | Reagovat

Sice nemam rada incestni vztahy ale ItaSasu je jedina vyjimka, snad jeste s HinaNeji, ale ti jsou bratranec a sestrenice... :'D
Vzdycky kdyz ctu yaoi povidku nebo vidim nemravy fanart tak si rikam..kruci...a tohohle frajera ja cosplayuji :'D ze se nestydim!:D

5 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 27. ledna 2016 v 8:21 | Reagovat

[1]:Roztomilí až za hrob :D
[2]:Tak yaoistky ještě nezestárly, takže musíme pracovat s tím, co se děje okolo nás. Tak Shisuiovi to nevadí, hlavně když si může zapíchat :D
[3]:Chudáček maličký :D, to je teda jméno.
[4]::D Já třeba cosplayiuji Grella a ten už má předurčený charakter z anime :3 Uličník malý. Tak ItaSasu tu najdeš opravdu hodně, to se nebojím, že bys neměla co číst.

6 Blanche the cosplay fujoshi Blanche the cosplay fujoshi | Web | 27. ledna 2016 v 10:58 | Reagovat

[5]: Jeeee ja cosplayuji Ciela! ^^ SebaCiel ftw! <3

7 kyuubinka kyuubinka | 27. ledna 2016 v 20:11 | Reagovat

To bylo super :DD Pepé Šunka navždy v našich srdcích :DDDD PS: Skvělý nový design :))

8 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 28. ledna 2016 v 22:28 | Reagovat

[7]:Díky :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.