Pod vlajkou Uchihů X. - Dravý sex

5. ledna 2016 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  Pod vlajkou Uchihů
Kluci si spolu začnou náruživě užívat. Mají na to příhodný prostor a atmosféru naplněnou hříšností.


"Itachi…!" Sasuke rozkoší úplně tál. Nic ho nepřivedlo do varu tak zaručeně, jako právě laskání ucha. Jeho doteky na Itachiho odhalené pokožce byly naléhavější, sténání hlasitější. Měl pocit, jako by každá jeho částečka toužila jenom po starším bratrovi. Vybídnul se proti němu pohybem pánve, aby Itachi poznal, jak hrozně moc ho vzrušuje.
.
Dlouhovlasý Uchiha spokojeně přivřel oči, když se o něho bráška otřel. Lehce se ušklíbl a zašeptal Sasukemu do ucha: "Jak si to rozdáme teď? Hrozně moc toužím divoce projet tu tvoji prdelku… pořádně ji vyšukat a vystříkat semenem." Otřel se intenzivně o jeho klín.
.
Sasukemu z těch perverzních slov naskočila husí kůže. V podbřišku mu mravenčilo, jenom si představil jejich realizaci. "Ano!" vyhrknul nadrženě, "udělej to… tvrdě, nemilosrdně… naplň mě tak, že budu kašlat tvoje semeno!" Na důkaz, že to myslí vážně, kousnul Itachiho do krku. Ne příliš bolestivě, ale dost na to, aby se na něm na okamžik objevil otisk jeho zubů.
.
"Agh!" Bylo to něco mezi tichým výkřikem a zasténáním. Itachiho vášeň potřebovala nějakou intenzivní činnost, kde by se mohla uplatnit. Podal si olejíček a potřel si svoje tvrdé a žádostivě napjaté ztopoření. Ještě s kapkou vazké tekutiny promazal Sasukeho, přece jenom voda mohla něco odplavit.
.
Sasuke se natěšeně napozicoval do vyzývavé polohy - necudně oddálil stehna od sebe a nadzvednul pánev. Bylo mu jedno, že se chová jako stará šlapka, Itachimu by roztáhl nohy kdekoliv a kdykoliv. Smyslně si špičkou jazyka přejel po rtech a zavrtěl zadečkem, jako by Itachiho pobízel, ať si ho podruhé vezme.
.
Tomu nemohl starší Uchiha odolat, položil ruce na hladká stehna a pomalu se po nich posouval až nahoru. Tyčil se nad bráškou jako dobyvatel, toužil si ho uzurpovat jen pro sebe. Navedl svoje zbytnělé mužství k tomu otvůrku, který si o to přímo říkal, aby ho do něj vrazil. Plynule vnikl dovnitř a dal Sasukemu pár vteřin na vzpamatování, než si ho dravě začal brát.
.
Sasuke nejprve lehounce zatnul zuby, když se do něj Itachi vnořil, ale následně zalapal po dechu, jaké tempo starší bratr nasadil. Takhle živočišně už si to dlouho nerozdávali, protože na lodi sice museli celou věc odbýt rychle, ale taky co nejtišeji. Netrvalo mu ale dlouho se přizpůsobit, protože tohle bylo to, co po tolika týdnech potřeboval. Zaklonil hlavu a táhle zasténal.
.
Itachi měl pevně stisklé rty, aby z nich při každém přírazu neuniklo zavzdychání. Bral si brášku v rychlém tempu. Občas téměř vyklouzl ven a ihned rychle zaplnil ten uzoučký prostor, který se svíral. Byl rád, že je postel bytelnější, jinak by ji svou činností zničili.
.
Sasuke se zajíkal rozkoší a vydatně vycházel Itachimu vstříc. Bráška ho projížděl tak prudce, až se mu zdálo, že mu snad přiráží někam do žaludku. Jednou rukou sjel do svého zoufale vzrušeného rozkroku a trestající rychlostí se začal honit. Drsné přírazy byly pokaždé doprovázeny rázným plesknutím kůže o kůži.
.
Dlouhovlasý Uchiha z brášky hladce vyklouzl a chraptivě zamručel. "Otoč se," počkal, než se Sasuke vzpamatuje a poslechne jeho rozkaz. Ihned, jak na něj vystrčil ten svůj zadeček, tak si ho přivlastnil a rychlými kopulačními pohyby projížděl neukojený otvor a držel si sourozence za boky, aby mu nikam neodešel.
.
Sasuke zakřičel, když se Itachi při jednom přírazu otřel o to zvláštní místečko v jeho těle. Ve spojení s těmi brutálními zvířecími pohyby to vytvářelo kombinaci, která mu ve všech tepnách pěnila horkou mladou krev a nutila ho zapojovat se aktivně do soulože. Cítil ho tak hluboko v sobě! Ihned se zase začal uspokojovat, s takovou se brzy udělá… "Šukáš jako sám ďábel!"
.
"Nevěděl jsem, že máš takové zkušenosti," uchechtl se Itachi a každičkým přírazem zasahoval to místečko uvnitř. Chtěl brášku ještě víc vydráždit a odtáhl mu ruku od klína, aby se nemohl uspokojovat. Připlácl mu obě ruce na pelest a držel je, aby mu nedal možnost se ručně ukojit.
.
"Néé, Itachi!" zakvílel Sasuke, když mu došlo, že mu bratr nehodlá ruce uvolnit. Ten zmetek! Tohle bylo mučení, jak měl asi tak vydržet takovou šílenou dávku rozkoše a nesmět se přivést k orgasmu?! "Pusť…" Snažil se trhnout zápěstími, ale dlouhovlasý Uchiha ho držel pevně a šoustal ho s nezmenšenou dravostí.
.
"Ani náhodou," zamručel Itachi do jeho kůže na krku, "chtěls, abych tě vyšukal, až budeš prosit o milost, tak se jen snažím." Nabodával se na jeho zadek, šlo to tak hladce. S takovou brzo bude. Bráška se mu snažil vykroutit, ale kdykoliv mu chtěl něco říct, tak do něj prudce přirazil a místo slov se dočkal jen hlasitých stenů.
.
Sasuke nemohl popadnout ani tolik dechu, aby zformuloval jakoukoliv větu, vždycky když ho do něj Itachi tak prudce vrazil, vyrazil ze sebe jen zoufalé zakňučení, které znělo stále naříkavěji, jak rostla jeho potřeba dosáhnout uvolnění, které mu Itachi odpíral. Nakonec se neovládl a hlasitě vykřikl: "Prosíím! Slituj se, Itachi, n-nedělej to… áááá!!"
.
Naruto ve vedlejším pokoji už podruhé poslouchal ty podivné vrzavé a sténavé zvuky. Nemohl tomu uvěřit, opravdu ti dva… spolu… vždyť byli bratři! Vždyť to bylo zakázané a… nechutné. Nechápal, co se jim na tom může líbit. Oni… oni si ho vzali už několikrát a vždycky to hrozně bolelo. Nemohl se bránit… Polekaně zvedl hlavu, když uslyšel Sasukeho křik. Zněl tak podivně… bolestně. Itachi mu určitě ubližuje, ani by se tomu nedivil. Vyskočil na nohy a rozeběhl se do vedlejší místnosti. Příliš to nepromyslel a vrazil dovnitř jako velká voda. "Sasuke…" Zůstal stát strnule jako socha. Takové věci byly pro něj nemyslitelné a vypadalo to, že černovlasému mladíkovi asi nikdo neubližuje.
.
Sasuke ztuhnul uprostřed divokého sexu a lehce polekaně se zahleděl ke dveřím, na okamžik ho totiž napadlo, že je to třeba otec, to by bylo zlé. Ale s překvapením shledal, že je to jejich blonďatý doprovod. Po tvářích se mu rozlila červeň, sakra, tohle teda nebyla zrovna nejlepší pozice, ve které by uplatnil autoritu, s bráškovým mužstvím narvaným v pozadí, se stojícím pérem mezi stehny a s rukama uvězněnýma na matraci vedle hlavy. Asi neměl být tak hlasitý, kruci. Na několik nepříjemných okamžiků se rozhostilo trapné ticho. "Ehm…" odkašlal si Sasuke následovně a pokusil se nasadit co nejvěcnější tón, jak jen to šlo, když byl nahý a uprostřed intimní chvilky, "máš něco na srdci, Naruto? Jak vidím, mám… právě trochu napilno…"
.
Naruto byl rudý až ke kořínkům vlasů. V jeho případě to byl obzvlášť silný kontrast. Rudé tváře a blonďatá kštice. "Eh… tedy… já jsem… já jsem ti přišel pomoct, myslel jsem, že ti někdo ubližuje…" Nejradši by se neviděl, takový trapas. Nemohl od těch dvou odtrhnout oči a jeho pomněnkové duhovky byly rozšířené divokými emocemi, které se v něm přelévaly.
Itachi se chopil slova: "Vidíš, že se nic nestalo, tak by sis mohl dát odchod," zavrčel nepřívětivě. Tohle se mu snad jenom zdá! Už skoro byli, než dovnitř vběhlo to blonďaté nemehlo.
"Ano, pane," řekl plavovlásek a urychleně vysmahl ven. Ve svém pokoji se svalil na postel a studenějšíma rukama si chladil rozpálené líce studem. Zapřísahal se, že podobnou blbost už nikdy neudělá.
.
Sasuke chviličku ještě zůstal zírat na dveře, které za sebou Naruto tak horečně přibouchl. Museli ho vyděsit k smrti. Vyměnil si s pohled s Itachim - jeho bratr se tvářil pořádně nakrknutě, asi ho urážela představa, že si někdo mohl myslet, že by snad svému bráškovi chtěl nějak ubližovat. Takový trapas už dlouho nezažil, sice byl zvyklý na pošťuchování od posádky, to bývalo taky pěkně peprné, ale in flagranti se kromě té jedné nehody v přístavu ještě nikdy načapat nenechali. Před očima měl pořád ten Narutův vyděšený ksichtík, nejspíš neměl ani ponětí o tom, jak to v těchhle věcech chodí mezi muži. Zacukaly mu koutky, vteřinku to přemáhal, ale pak se hlasitě rozesmál. "Panebože," vyhrknul, "ten si o nás teď bude myslet věci, radši to ani nechci vědět. Jsem zvědavej, jak mu to zejtra vysvětlíme."
.
"Myslím, že mu nemusíš vůbec nic vysvětlovat. Pokud není úplně blbej, tak mu dojde, že spolu šukáme, tečka." Itachi byl lehce podrážděný z té nenadále scény. Odfrkl si, to štěně jim fakt chybělo. Měli na práci teď něco pilnějšího, pořád vězel ve svém bráškovi. Znovu se rozpohyboval, aby dodělal, co začal.
.
"No jo, ale - aaah!" Sasuke k tomu chtěl ještě něco dodat, ale jakmile se Itachi dal opět do rozdělané práce, další slova mu uvázla na jazyku. Naštěstí jeho erekce nestačila během té chvilky ochabnout, i když to bylo pěkně trapné. Na chvilku zauvažoval, jestli by neměl odteď krotit svoje hlasivky, aby Naruta neuváděl do rozpaků, ale nakonec nad tím mávl rukou. Na lodi se musel ovládat pořád, tady si chtěl užít bez nějakého potlačování.
.
Itachi ho však ani po vyrušení nepustil, takže do něj bušil plnou silou a ruce přimačkával k pelesti, aby se nemohl honit. Dělalo mu to zvrácené potěšení, když bráška sténal a prosil, aby ho pustil. Několikrát ho políbil na šíji a jednou i trošku hryzl. K oušku už to byl jen kousek…
.
Sasuke měl dojem, že asi zešílí, když ho na boltci polechtal napřed Itachiho teplý dech a následně měkké rty. Tohle se prostě nedalo vydržet! Nikdy by si byl nepomyslel, že se lze udělat i bez toho, aby ho někdo uspokojoval v klíně, ale teď k tomu neměl daleko. Aby to také Itachimu trošku ztížil, schválně zatnul svaly svěrače.
.
Itachi táhle zavzdychal, takže to měl bráška z první ruky. Čím víc se blížil vrchol, tím míň se omezoval a sténal nahlas. Musel se soustředit na víc věcí najednou, lízat, divoce šukat a držet brášku. Jen mladík pod ním mu jeho souhru pohybu narušoval svými stahy svěrače. "Sasu…"
.
Mladší Uchiha už se skoro vůbec neovládal. Křičel rozkoší, že ho určitě muselo být slyšet nejen vedle do pokoje, ale možná až dolů. "Vystříkej mě! Pořádně… aaah… ch-chci, abys to do mě nastříkal!" prosil ho stále dokola, a když se nemohl uspokojovat, aspoň mu vycházel divoce vstříc. Ještě chvilku a určitě se mu Itachi prošuká zespodu až do krku. "Už… UŽ!" Sasuke zařval slastí a navzdory tomu, že na něj starší bratr v podstatě ani nesáhnul, v několika mohutných kaskádách mléčně mazlavé tekutiny se udělal.
.
Dlouhovlasý Uchiha s potěšením cítil a hlavně slyšel, jak tělíčko pod ním napjalo a udělalo. On sám přirazil už jen několikrát a vystříkal těsňoučký zadeček přesně podle přání jeho majitele. Po vrcholu se všechny jeho svaly uvolnily ze slastné křeče a nalehl na svého miláčka.
.
Krátkovlasý mladík byl zvyklý v těchto případech na Itachiho váhu, takže mu to vůbec nevadilo, bral to jako součást jakéhosi rituálu. Vychutnával si to těsné spojení, zatímco se uvnitř něj rozlévalo Itachiho horké sperma. Byli oba zpocení a zadýchaní, ale bylo jim naprosto skvěle.
.
Itachi nechtěl brášku příliš zatěžovat a po chvilce se vzpamatoval. Zmobilizoval svaly a odtáhl se od Sasukeho. Jeho ochablý penis snadno vyklouzl ven a ven vyteklo trochu spermatu. Posadil se, chvíli bratra pozoroval, tohle bylo dost dobrý. "Sasuke, víš, co nám ještě chybí?"
.
Sasuke se překulil na bok, aby na brášku viděl. Byl příjemně zmožený, ale určitě brzy zase rychle dočerpá energii. "Co?" zeptal se zvědavě. Jemu teda nechybělo vůbec nic, byl zcela spokojený na doraz, proto ho zajímalo, co má konkrétně jeho starší bratr na mysli.
.
"Vážně ne? To je škoda," zavrněl Itachi a natáhl se, aby chytil brášku za bradu a přitáhl si ho k polibku. Oproti jejich přechozímu sexu s ním zacházel něžně a ohleduplně. "Přece polibek na rozloučenou, i když taky se loučit nebudeme." Měkce a hebce s ním proplétal jazyk.
.
Sasuke si nechal polibek samozřejmě líbit a s chutí se do něj zapojil - jen tak láskyplně se s bráškou mazlil a pošťuchoval. "Žádný loučení, dneska v noci se ode mě nehneš ani na krok, rozumíš? Budeš mě muset uspokojovat až do rána," zašeptal pak se smíchem do jeho rtů.
.
"Jsem měl původně v plánu jít zítra jezdit na koních, ale jestli tě mám uspokojovat celou noc, tak si zítra nesedneš." Něžně se otíral o jeho rty, vždycky z toho měl ohromnou radost, když se mohl s bráškou mazlit. Lehl si a vtáhl to své koťátko do náruče.
.
Mladší Uchiha se pousmál, Itachi mu snad četl myšlenky s tou vyjížďkou! Ne že by se tomu divil, vždycky měl dojem, jako by mezi nimi fungovala telepatie. "Uvidíme, nejdřív se ale přesvědčíme, jestli to vůbec zvládneš celou noc," popíchnul ho škádlivě, ale už takhle mu bylo jasné, že bude mít zítra problémy. Ochotně se k Itachimu přitulil a položil mu hlavu na rameno. Miloval, když ho bráška takhle držel… tak ochranitelsky, láskyplně.
.
"Já určitě, ale ty budeš mít tak rozedraný zadeček, že budeš muset být nejmíň tři dny na pokoji, abys mohl vůbec chodit," přislíbil mu. Ne, že by ho chtěl ožebračit, ale při análním sexu prostě docházelo k dráždění sliznice uvnitř a zvlášť pokud si ho bral dravě nebo několikrát po sobě. Prsty hladil brášku po ruce položené na jeho břichu.
.
"Tsss, ty mě podceňuješ," hodil Sasuke trošku ramena, i když věděl, že do jisté míry má Itachi pravdu. Záleželo na tom, jak často a intenzivně si to budou rozdávat, což při jejich sexuálním apetitu vypadalo na pořádně žhavých pár dní. "Já za to přece nemůžu, že mě tak strašně vzrušuješ…" zavrněl a políbil ho z boku na krk, "a byls to ty, kdo mě naučil tělesným potěšením."
.
"Já vím," souhlasil Itachi, "jsi totiž jako moje osobní afrodiziakum. Jenom se ke mně přiblížíš a už mě napadají hrozné nemravnosti, co bych ti mohl udělat… třeba teď, když se na tebe dívám, jak jsi nahý a krásný," přejel po jeho boku, "neodolatelný," líbl ho na rty, "mám chuť si tě vzít hned teď. Ulíbat tě k smrti," přisál se k bráškovi na mnohem déle a intenzivněji.
.
Sasuke se takovému postupu vůbec nebránil, spokojeně s Itachim proplétal jazyk a tisknul se k němu jako zatoulané koťátko. Dlouhou chvíli nemohli vůbec mluvit, protože si příliš užívali horké hluboké polibky. "Chudák Naruto," poznamenal potom pobaveně a rošťácky mu zajiskřilo v očích, "myslím, že se dneska v noci vůbec nevyspí… asi bude litovat, že jsme ho radši nenechali na lodi."
.
"Může být rád, že sis u Madary vydupal jeho svobodu, protože jinak by teď byl už dávno prodaný jako kus masa a poslán kdo ví kam," připomněl mu Itachi druhou verzi jeho příběhu, jak to mohlo dopadnout, kdyby se o to bratr nestaral. "A vysvětli mu, že vpadnout k někomu cizímu bez zaklepání je neslušné."
.
Sasuke se zasmál Itachiho konstatování. Jasně z jeho slov vycítil, že dlouhovlasý Uchiha není blonďáčkovi nějak příznivě nakloněn a toleruje ho jenom kvůli němu. Ne že by se mu až tak divil, byl zvyklý trávit bez výjimky čas v přístavu pouze s ním a Naruto pro něj působil jako vetřelec. "Asi jsem neměl tak křičet, třeba to vypadalo, jako že mě vraždíš… náhodou, to je milý, že mě chtěl zachránit," vyplázl na Itachiho rozpustile jazyk.
.
"To je tak možná jediné, co je na tom pěkné, protože s jeho tělem by toho moc nezmohl. Je jako sušenka. Třikrát fouknu a odletí. Jen, aby ho strejda nesedřel z kůže," sýčkoval, "znáš ho, člověk nikdy neví, co tě pošle dělat, a myslím, že mu zrovna nebylo po chuti si ho nechat. Určitě by se ho radši zbavil."
.
"Šetřit ho asi nebude," přisvědčil Sasuke zachmuřeně, "a vsadím se, že chlapi se s ním taky moc párat nebudou. Ale ze začátku mu pomůžu, než se trochu zotaví a bude se o sebe umět postarat sám. Teda… aspoň v to doufám." Naruto nevypadal zrovna jako moc sebevědomý typ, co by si dokázal prosadit svou nebo se ubránit.
.
"Hm," zabručel trochu nespokojeně Itachi, to, že bude blonďáček furt u jeho lásky a v podstatě mu dělat ocásek, se mu vůbec nelíbilo. Nebude tak lehké ztratit se do podpalubí a ve skladu si užít náruživou líbačku, když někde bude čekat to pískle a jak znal bratra, ten se o něj bude bát, aby se mu v jeho nepřítomnosti nic nestalo.
.
Sasuke se pohodlněji uvelebil v Itachiho náruči a políbil ho na rameno. "Miluju tě," brouknul jako už poněkolikáté ten den. Prsty si pohrával se zeleným kamínkem svého přívěšku. Drahokam se během jejich horkokrevné činnosti řádně zahřál a skoro to vypadalo, jako by hořel nějakým vlastním vnitřním plamenem. Krásně ladil k jejich tmavým očím a vlasům.
.
"Taky tě miluju, Sasu," broukl do černých vlasů Itachi a jemně brášku k sobě tisknul. Odpočinou si a za chvíli si to spolu rozdají znovu. Tohle bude ta nejhorkokrevnější noc za poslední dobu. Prošuká brášku postelí a pak si to na zemi rozdají ještě znovu.
~~~
Sasuke se ráno nemohl skoro postavit na nohy. Itachi si ho za včerejšek vzal celkem asi šestkrát, pokaždé ho tak naplnil, že když se pak někdy ve čtyři hodiny ráno doplazil umýt, div že se voda neobarvila na bílo. Jenom doufal, že nikomu nebudou vadit bílé fleky na hladině, sperma mělo menší hustotu než voda.
.
Itachi ještě chrněl jako nemluvně. Nikdo ho nebudil, že musí jít natahovat plachty, takže jeho tělo toho využívalo k odpočinku. Včera chtěl bráškovi pomoct, ale ten se nedal, že on se o sebe postará sám. Taky se lehce opláchl, protože sperma bylo snad téměř všude. Byli od něj upatlaní a postel taky občas schytala nějakou tu dávku.
.
Sasuke měl dojem, že má snad ze zadku kůlničku na dříví, v nejmenším ale jejich včerejších radovánek nelitoval. Jenom s chůzí to byla potíž, jak měl namožené svaly, a pozice vsedě, to byla momentálně zhola nemožná věc. Ještě na chvíli si k bráškovi přilehl, obyčejně vstával Itachi jako první, ale asi ho to včera hodně zmohlo. Zamilovaně se na něj díval, jak tak rozkošně pochrupuje, uvolněný a spokojený.
.
Dlouhovlasý Uchiha ještě dlouhou dobu spal, než se jeho víčka zachvěla a pootevřel je. Zmerčil nejasný obrys postavy vedle něj, zavřel oči zpátky a přisunul se k bráškovi. S nadšením vdechoval jeho vůni, byla příjemná. "Dobré ráno," broukl tiše a využíval Sasukeho coby polštáře.
.
"Dobré ráno," zašeptal Sasuke a políbil svého miláčka do vlasů. Byly teď po včerejší koupeli jemné a hladké. Pobyt na moři vlasům moc nepřidával vzhledem k neustálým sprškám slané vody, kterou pak vyšisovalo pražící sluníčko. Ale teď byly ty lesklé prameny hydratované a krásné. Nemohl se jich nabažit a jemně ho v nich vískal.
.
Dlouhovlasý Uchiha držel jako pes, který se nechává drbat od páníčka. Moc se mu to líbilo a klidně by to vydržel několik hodin. "Co budeme dnes dělat? Nebo se chceš jen válet v posteli?" zeptal se zvídavě, protože si nebyl jist tělesným stavem svého brášky.
.
"No," prohodil Sasuke lehce zdrženlivě, "na koňský hřbet to bohužel nevypadá, myslím, že můj zadek by proti něčemu takovému dost protestoval. Napřed bych navrhoval jít se dolů nasnídat a pak se uvidí." Hlavně doufal, že už budou mít za dveřmi vyprané oblečení.
.
"To bysme mohli, jsem docela hladový." Itachiho žaludek jeho slova ihned stvrdil škrundavým zvukem. Skoro jako by čekal jen na to, až se to řekne. "No vidíš, že nekecám." Neochotně se odkulil od brášky a postavil se. Protáhl si ruce a záda, aby se včerejší vypětí střepalo dolů.
.
Sasuke zálibně sledoval hru jeho svalů, byla to zvláštním způsobem okouzlující podívaná. Pak následoval jeho vzoru a vyhrabal se z postele. Pokulhávajíc došel ke dveřím, za kterými už naštěstí čekaly jejich čerstvě vyprané a složené oděvy. Podal Itachimu jeho oblečení a sám se začal soukat do svého.
.
Itachi si natáhl kalhoty a upevnil je opaskem s ozdobnou sponou, kde se skvěl znak jejich rodu. Očkem házel po svém bráškovi a neodolal, aby se k němu zezadu nenatisknul. Rukama ihned zajel pod jeho košili, kterou si ještě nestihl zastrčit do kalhot. "Škoda schovávat něco tak krásného."
.
Sasuke se zasmál a opřel se o něj dozadu. Itachi byl tak oddaný a pozorný. Jejich vztah byl úplným opakem vztahů zbytku posádky, které končily ihned po odjezdu na moře, ve kterých nebylo po skutečných citech ani stopy. "Budeš to muset zase vydržet až do večera," uculil se a nekompromisně vyhnal ty šmátravé ruce zpod své košile a upravil se.
.
"Budu se těšit," zavrněl a nechal brášku být. Sám se doupravil a vrátil nůž, kterým včera stvrdili svůj slib zpátky do pochvy. Oba byli jako ze škatulky, téměř jako dvojčata, protože měli podobné oblečení, opasek, ovázaná zápěstí. Bylo to vtipný. Jen vlasy a některé rysy tváře neseděly.
.
Sasuke kývl na bratra, byl nejvyšší čas jít na snídani. "Musím vyzvednout Naruta," prohodil mladší Uchiha venku na chodbě. Chtěl si s blonďáčkem ještě promluvit o jistých záležitostech, takže poslal Itachiho napřed a sám zaklepal na dveře Uzumakiho pokoje, než je po vyzvání nejistého hlasu otevřel a vstoupil.
.
Naruto sebou trhl, když někdo z čista jasna zabušil na jeho dveře. Polekaně se přikrčil, ale když uviděl Sasukeho, tak se částečně uvolnil. Jen do jeho lící se okamžitě nahrnula barva, když si vzpomněl, kde ho viděl a v jaké pozici naposledy. Určitě mu přišel vynadat, klopil oči do podlahy.
.
"Dobré ráno," pozdravil ho Sasuke s mírným úsměvem, Naruto se vždycky tvářil tak vyděšeně, jako by ho měl každou chvilku praštit. Asi se nebylo čemu divit po tom, čím si prošel… Původně měl na jazyku otázku, jak se vyspal, ale radši si ji nechal pro sebe, jestli je musel celou noc poslouchat… "Chtěl jsem… ehm… si trochu promluvit o tom včerejšku," zamumlal.
.
"Dobře," kuňkl přiškrceně plavovlásek a zoufale hleděl na prkennou podlahu a rádoby studoval spletité letokruhy. Teď to určitě přijde. Sice se mu zdál Sasuke takový nejistý, kdyby mu chtěl něco udělat, tak by na něj šel zostra, nebo ne?
.
Sasuke se rozpačitě podrbal ve vlasech. Bylo těžké komukoliv vysvětlovat okolnosti jeho vztahu s Itachim. "Já a můj bratr… no… po tom, cos včera viděl, ti asi došlo, že nejsme… totiž, že jsme… prostě jsme milenci. Měl jsem ti to možná říct, aby to pro tebe nebyl takový šok. Nechci, aby sis to vykládal špatně, i když je to v tvých očích asi hřích. Kdysi jsem si myslel to samé, ale náš vztah není jenom o tom, že spolu spíme. Miluju Itachiho úplně stejně jako… jako normální muž miluje ženu nebo tak. Jen jsem si zkrátka vybral na jiné frontě. Říkám ti to proto, že s námi budeš teď asi trávit hodně času a nechci, aby to zůstalo u toho, že z nás budeš znechucený," prohlásil tiše.
.
Naruto pořád studoval podlahu na zemi. "Já… já se moc omlouvám," vyhrkl omluvně, "nechtěl jsem vás vyrušit…" I kdyby mu to sebevíc vadilo, tak Sasuke ho zachránil. Nemohl by se na něj křivě podívat, i kdyby co bylo, prostě to nešlo. Byl pro něj něco jako archanděl Gabriel.
.
Sasuke se zazubil, a aby blonďáčka povzbudil, s úsměvem na něj mrknul: "Náhodou, já jsem byl poctěn tvou péčí o moje zdraví. Akorát Itachi nesl nelibě myšlenku, že ho považuješ za násilníka. Není takový. Možná se ti jeví přísně, ale je to jen tím, že tě nezná a nedůvěřuje ti. Jinak je to ten nejohleduplnější člověk na světě a určitě si ho oblíbíš."
.
Blonďáček zvedl modré pomněnkové oči a nejistě se podíval na Sasukeho. Nevěděl, co má říct, tak jen přikývl, jakože to bere na vědomí. Přešlápl, cítil, že pro něj už od včerejška začala zas nová kapitola života.
.
"Fajn," odtušil Sasuke, který tím považoval celou věc za vyřízenou a zkoumavě si blonďáka prohlédl. S uspokojením zaznamenal, že vyhověl jeho žádosti a vykoupal se. Světlé prameny jeho kštice už nebyly slepené a špinavé. Vlastně on sám už nebyl celý špinavý a měl čerstvě vyprané oblečení, i když bylo na mnoha místech rozedrané a děravé, jako by se mělo každou chvilkou rozpadnout. Asi by nebylo od věci sehnat mu nějaké nové. "Vypadáš už docela k světu, ale budeme muset ještě něco udělat s tou tvojí garderobou," mrknul na něj Sasuke, "jestli máš na kapitána udělat dojem, určitě ne v takových hadrech. Teď pojď dolů, nasnídáš se s námi, musíš mít hlad."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kačí Kačí | 5. ledna 2016 v 12:27 | Reagovat

Řádění brášků bylo mňam :33 Ale nemohla jsem z toho jak tam Naru vletěl :D Je od něj sladké, že se o Sasukeho bojí :3

2 Nukiko Nukiko | 5. ledna 2016 v 21:36 | Reagovat

Tak Naruto to zabil kdybych byla ve stejne situaci tak bych rychle vzala foťák a udělala nějaké fotečky :-D  ale v te dobje je nemjeli tak bych asi řekla:"je pardon ja myslela že tady někdo umirá tak se nenechte rušit :-D a jinak nechcete spárovan třeba Naruta s Deidarou? Bylo by to takove okořenění a jinak sorry za gramatiku ta mi nikdy nešla a to dělám korektorku jedne stranky s anime :-D

3 Sabaku no Naomi Sabaku no Naomi | 5. ledna 2016 v 21:37 | Reagovat

Chudák Naruto, teď z toho bude mít traumata. :D A já taky, protože jsem se lekla, že tím jejich řádění končí. :D Přísahám, že za to bych Naruta zařízla a předhodila bytostem, co žijou v mým koši. :D Ale brášky přece nemůže nic odradit, když už mají soukromí v pokoji v hotelu. A třeba to nakonec Naruta zaujalo, jen si to ještě neuvědomil a začne si taky někoho hledat. Někdo z posádky ho určitě rád ojede. :D Nebo je bude aspoň dál šmírovat. :D

4 kyuubinka kyuubinka | 6. ledna 2016 v 19:30 | Reagovat

To bylo velice zajímavé. Je mi trapně za Naruta :DD Já bych to se studem nezvládla :D Ale Sasuke měl pravdu, že je to od něj milý :))).

5 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 7. ledna 2016 v 9:19 | Reagovat

[1]:Tak Sasukeho je pro někoho bůh, který ho zachránil.
[2]:Naruto má v povídce vlastní speciální úlohu, takže se neboj, že bysme ho už nevyužívali.
[3]:Tvoje předzvěsti jsou zajímavé a jedna z nich je plně pravdivá :D
[4]:Jediný kdo to neschvaluje je Itachi :D

6 Sabaku no Naomi Sabaku no Naomi | 7. ledna 2016 v 15:30 | Reagovat

[5]: Fakt?! :D Já jsem se některým tím výkecem trefila? Hustý... :D

7 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 7. ledna 2016 v 15:54 | Reagovat

[6]:Neříkám, že se vším, ale je s jednou informací 3:)

8 terik terik | 7. ledna 2016 v 19:20 | Reagovat

úžasný díl :-D pro Naruta asi trochu šok O.o

9 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 7. ledna 2016 v 19:26 | Reagovat

[8]:Zcela určitě. Ten o tajích tělesné lásky nic neví.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.