V moci dravce III.

9. ledna 2016 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  V moci dravce
Madara po dlouhém několika týdenním sexuálním půstu řádí a vyčíhal si možnost, kdy je Sasuke sám. Neváhá na něm ukojit všechny svoje touhy, jenže se stane to, čeho se už dávno obával.


Staršího Uchihu už notně tlačily kalhoty a jakmile měl možnost, pustil svého hada ven. Ze zadní kapsy kalhot vytáhnul mobil a zapnul nahrávání. Umístil ho pěkně na stůl a podepřel hrníčkem. "Nezapomeň se usmívat, až tě budu šoustat," pobídl mladíka s perverzním pousmáním.
.
Mladík se zděšeně ohlédl po mobilu. "To… to nemyslíš vážně!" vyjekl, on si vážně chce natočit domácí porno?! Už dřív si ho občas sem tam fotil, nějaké akty, dokonce i při souloži, vážně nevěděl, co s těmi fotkami potom dělá, nevěřil, že by riskoval je dávat nějak na web, asi se pak nad nimi ukájel v práci nebo co.
.
"Samozřejmě, že myslím." Stáhl si kalhoty pod zadek a potřel svoje tvrdé mužství dostatečným množstvím gelu. Napasoval se mezi chlapcovy nohy a chlípně se otíral o ten otvůrek. "Trochu by ses mohl angažovat, když už si to natáčím," zavrněl Sasukemu do ucha.
.
Sasukemu to jednak přišlo nechutné, jednak nevěděl, jak by vůbec strýc chtěl, aby se angažoval. Pořád se nešťastně ohlížel po mobilu, co když to tam někdo najde? Umřel by hanbou! Jediné, v čem projevil nějakou aktivitu, naopak bylo, že se od nejstaršího Uchihy mírně odtáhnul.
.
"Nikam nechoď," uchechtnul se Madara škodolibě a chlapce si podržel, aby mu čirou náhodou někam neodešel. "Jenom pěkně drž, za chvíli vystříkám tu tvoji prdelku mlíčkem." Zatlačil na vstup do horkého těla a snažil se co nejrychleji, ale zase, aby synovce nenatrhl, proniknout dovnitř.
.
Krátkovlasý Uchiha bolestně zasténal, když se do něj Madara začal soukat. Trvalo mu snad celé tři minuty, než dokázal překonat svalový odpor natolik, že do něj zatlačil masivní žalud. To ho samozřejmě v nejmenším nezastavilo a pokračoval dál, neurvale, až Sasukemu vhrkly slzy. "Strejdo, prosím, to bolí!" zakvílel.
.
Starší Uchiha se na něj příliš neohlížel. Bylo to jako vždycky. Tlačil se neústupně dál. Zřejmě to šlo hůře, protože se synovcem tak dlouho nespal. Musí si sex naplánovat někdy dřív, ne jako teď, po takové dlouhé době. "Jseš tak těsnej!" vydechl Madara spokojeně, když se nakonec dokázal protlačit dovnitř úplně celý.
.
Sasuke se chvěl a tiše vzlykal, vážně to dneska bylo horší než jindy, ale vypadalo to, že Madarovi se to líbí snad ještě víc. Byl jako dub, jeho odpor ani nářek s ním nikdy ani nehnul, hořce uvažoval, jestli má jeho strýc vůbec nějaké city. Zatnul prsty do povlečení, když se v něm poprvé pohnul, pak znovu a znovu, až nasadil pravidelné tempo.
.
Madara si to užíval. Každičká jeho buňka žíznila po synovci a horce oddechoval na jeho zátylek. Sem tam ho na něj políbil, ale jen pro ukojení vlastního potěšení. Nemohl se nabažit, ale ta dlouhá nechtěná přestávka mu dávala zabrat a nyní čím dál víc zrychloval, aby se konečně udělal.
.
Itachi ráno zkontroloval brášku, jestli spí, a tiše se vytratil z domu. Měl sraz se svým bývalým přítelem, Deidarou. Neviděli se a nepsali si věky, ale Uchiha chtěl ve svém rodném městě udržovat vztahy mezi svými kamarády. V Anglii si jich moc neudělal, nechtěl totiž nikam chodit. A se svým bývalým se rozešli v dobrém. Itachi mu vysvětlil, že vztah na dálku nemá cenu a měl by si najít někoho jiného. Když však viděl rozesmátého blonďáka, který ho vehementně objímal, trošku pochyboval o tom, jestli ho vůbec poslechl.
Zapadli společně do kavárny, kde spolu debatovali. Před obědem se rozloučili, i když mu Deidara podstrkoval myšlenku, že by si to mohli jít k němu domů rozdat jako za starých časů. Itachi chvíli váhal, ale nakonec jeho návrh zamítl. Už k blondýnovi necítil to, co dřív, ten se však tvářil hrozně zklamaně, že ho aspoň políbil omluvně na líc.
Itachi se rozešel spokojeně domů. Mohl by napsat i Konan a ostatním, jestli se s ním nechtějí sejít. Odemkl a už dole v předsíni ho zarazily hluboké vzdechy, díky nimž okamžitě odhadl, co se uvnitř děje. Prvně si myslel, že tam bráška někoho má, ale to sténání mu znělo spíš víc jako od dospělého muže, než od bratra.
.
Nejmladší Uchiha kňučel jako štěňátko, jak si Madara vůbec nebral servítky, šukal ho jako zvíře a ještě neopomínal často komentovat, jak má úzkou prdelku a jestli se těší, až mu ji pořádně naplní. Protože pospíchal, ani ho nenapadlo pokoušet se o něj starat, takže se mladík vůbec nevzrušil a nic neodpoutávalo jeho pozornost od bolestivého styku. Po tvářích mu kanuly slzičky a kapaly na povlečení pod ním, nezdálo se však, že by si toho strýc všiml. A i kdyby všiml, pochyboval, že by ho to odradilo, naopak, nejspíš by to jenom nějak uštěpačně okomentoval. Přesně poznal, když se Madara přiblížil k závěru, protože se začal chovat ještě neurvaleji a přestal trousit perverzní poznámky, jenom hekal a funěl jako divoké prase. Když se však k němu posunul ještě blíž a zuřivě ho mrdal tak, že se jeho obrovské péro dostávalo hlouběji než normálně, neudržel Sasuke pusu zavřenou. "Auu! Prosím, to je moc hluboko! Bolí to, přestaň!" zaječel a pokusil se odtáhnout.
.
Madara si s tím nedělal vůbec velkou hlavu, ostatně taky před vrcholem něco řešit bylo nemyslitelné. V euforii neslyšel druhého synovce, který dusal po schodech nahoru a stanul ve dveřích. Zasténal, když se udělal a natlačil do Sasukeho celou svou dávku semene.
Itachi stál ve dveřích jako opařený. Prvně si myslel, že tu někdo někoho při sexu vraždí a pak se ozval bráška, tak bolestně, až mu to trhalo srdce. To, co však viděl na vlastní oči, ho naprosto zamrazilo na místě. Jak, proč? Absolutně nastalou situaci nechápal a jen lapal po dechu.
.
Sasuke neměl samozřejmě smysly zastřené vzrušením, ale musel se tolik soustředit na to, aby se zvládl nerozbrečet úplně, že svého bratra zaznamenal až ve chvíli, kdy stál na prahu jako solný sloup. Ne… ne! Tohle se nikdy neměl dozvědět! Nikdo se to neměl dozvědět! "Itachi," vzlykl a cítil, jak mu vnitřnosti ztěžkly, jako by mu do nich někdo nalil olovo a ne sperma. Nevěděl, jak tohle vůbec vysvětlí, navíc to, že to Itachi viděl na vlastní oči, bylo ještě horší, než kdyby mu o tom jenom řekl. Strašně se za to styděl, zabořil obličej do peřiny a roztřásl se pláčem.
.
Madara si druhého synovce všiml až potom, co pronesl jeho jméno. Trhl hlavou směrem ke dveřím a v duchu sprostě zaklel. Tohle nebude vůbec dobrý, nikdo se o tom neměl dozvědět. Stáhl se od Sasukeho a rychle si upravil kalhoty. Připravoval se na nepříjemné věci, které přijdou. "Itachi, v klidu."
"V klidu?!" vyjekl Itachi a konečně se dokázal rozejít. "Jak… jak mu tohle můžeš dělat. Vždyť mu ubližuješ!" vyštěkl na Madaru. Moc dobře viděl tu bolest vepsanou v Sasukeho očích. "Okamžitě běž od něj pryč! Zažaluju tě za zneužívání!"
"Ale, Itachi, bereš to moc vážně. Sasuke to se mnou dělá dobrovolně. Viď, Sasuke?" odtočil se k posteli nejstarší Uchiha, teď se pozná, jak má to štěňátko vycvičené.
.
Krátkovlasý chlapec nechtěl, aby došlo k tomu, před čím ho Madara vždycky varoval. Itachi si nezasloužil, aby mu tím zničil život, dost na tom, že jeho vlastní život byl po smrti rodičů napůl peklo. Nedokázal zformulovat žádná slova, na to měl příliš stažené hrdlo, takže s obrovským sebezapřením jenom mlčky přikývl, aniž by se na kohokoliv z nich podíval. Slzy, od kterých měl mokré tváře, jeho souhlasu ovšem na věrohodnosti právě nepřidávaly. Nedokázal se posadit, na to ho právě vymrdaný zadeček příliš pálil a bolel, aspoň však přes sebe roztřeseně hodil deku, aby se Itachimu nevystavoval ve své zneužité nahotě.
.
"Tomu nevěřím," odtušil Itachi okamžitě a podmračeně se díval na strýce, který mu pohled opětoval. "Sasuke by nikdy nikomu nedovolil, aby s ním dělal takové věci. Určitě jsi ho znásilnil! Zavolám policajty," vyhrožoval. Minimálně by strýci přišli zneužívání nezletilého.
"Nezavoláš," odtušil Madara pevně, "Sasuke se mnou šuká dobrovolně a ty by ses v tom neměl vrtat," doporučil mu následovně.
"Ubližuješ mu a to není normální!" štěkl na něho starší synovec a přešel k Sasukemu na posteli. "Bráško, tohle přece se strýcem neděláš dobrovolně, ubližuje ti."
.
"I-Itachi, běž pryč, prosím," zafňukal Sasuke a snažil se od něj odvrátit obličej, když si hřbetem ruky otíral oči, "t-to je dobrý, zapomeň na to. Nic se nestalo." Netrpěl stockholmským syndromem, nechránil Madaru proto, že by ho měl rád, ale z čistě praktických důvodů. Protože měl rád brášku. Kéž by jejich rodiče nezemřeli, nikdy by strýce nemusel z téhle stránky poznat, a kdyby přece, všechno by řekl otci. Fugaku byl policista, nikdy by něco takového nedovolil. Vlastně na Itachim viděl, že ani on to nemá v plánu dovolit, vlastně by teď měl i důkaz, Madara mu ho důkladně vložil do zadku, ale nechtěl, aby to nahlásil.
.
"Slyšels, Itachi, máš jít pryč," ozval se Madara a chytil synovce za rameno, ten si to však nenechal líbit a rázně strýce odžduchl.
"Nesahej na mě, ty prase," zasyčel Itachi a píchl staršího Uchihu do hrudi. "Vůbec Sasukemu nevěřím a nevím, proč tě chrání, ale jsi to ty, kdo by měl okamžitě vypadnout, jinak volám policajty."
Madarův pohled potemněl, nesnášel, když mu někdo něco diktoval. Chytl Itachiho za ruku, aby mu ukázal, že si nemá vyskakovat, ale mladík se samozřejmě začal bránit a vznikla z toho menší potyčka.
.
Během ní mimo jiné spadl Madarův mobil z nočního stolku, ale nikdo si toho nevšiml, protože oba starší Uchihové měli dost práce a Sasuke měl co dělat sám se sebou. "Prosím, dost! Nechte toho!" pokoušel se je nejmladší Uchiha slovně přivést k rozumu, ale neměl tolik sil, aby se je pokusil dostat od sebe fyzicky. Začínalo mu docházet, jak moc se to všechno posralo. Ať to dopadne jakkoliv, teď už se na něj nikdy bráška nebude dívat tak jako dřív, už v něm bude určitě navždycky vidět jenom toho, koho ošukal strýc. S rozšířenýma uplakanýma očima je sledoval, jak se přetahují.
.
Situace začínala mít dramatičtější nádech a oba muži skončili na zemi, kde se po sobě váleli, škrtili a všemožně se snažili ublížit si navzájem. Madara nakonec vyhrál, přece jenom byl starší, silnější a těžší. Přišpendlil Itachiho k podlaze a držel mu ruku za zády. "Ty malej prevíte!" odfrkl si nejstarší Uchiha a div nedštil síru.
"Pusť mě, ať ti můžu zmalovat ksicht do modra!" vyhrožoval Itachi a cukal sebou jako ryba na háčku.
.
Sasuke se vyděsil, když Madara jeho brášku přepral a skoro to vypadalo, že mu zlomí ruku. Jedna věc byla krýt ho pro Itachiho dobro, ale druhá věc byla, že chtěl strýc Itachiho zranit. To nemohl dovolit! "Strejdo!" zaječel s lehkým nádechem hysterie, "jestli Itachiho okamžitě nenecháš být a nevypadneš, tak přísahám, že budu vypovídat na policii! Řeknu jim všechno!" Bylo toho dost, aby dostal nejstarší Uchiha pořádných pár let natvrdo.
.
Madara se překvapeně podíval na synovce, který se tvářil, že to myslí úplně vážně. "Opravdu? A je to jasné, co by se potom stalo? Tebe by zavřeli do děcáku a Itachimu bys podělal celý život."
"Neposlouchej ho!" ozval se Itachi a zamlel sebou, "Jsou to jenom lž-au!" zakňučel bolestí, jak mu strýc zapáčil ruku víc do nepřirozeného úhlu. Přece to jeho strýci nemůže jen tak projít.
.
Krátkovlasý mladík se zachvěl. Nic z toho samozřejmě nechtěl, potřeboval jenom dostat strýce od Itachiho, aby mu neubližoval. "Jestli ho hned nepustíš… udělám to," zašeptal, i když už to neznělo tak sebejistě jako před chvilkou. Dokonce se nenápadně rozhlédl po svém bezprostředním okolí, jestli by nenašel nějaký předmět, který by mohl po svém strýci v nejhorším mrštit.
.
Nejstaršímu Uchihovi bylo jasné, že stejně bude muset Itachiho jednou pustit. Věčně ho držet nemůže. "No jak myslíš, Sasuke, teď záleží na Itachim. Nechci dostat do nosu. Pustím tě, ale přestaneš dělat kraviny, rozumíš?" houkl na mladíka pod sebou.
Itachi měl chuť mu naplivat do tváře, ale Sasuke vypadal tak vyděšeně a ruka už ho solidně bolela, že přikývl. Hned jakmile stisk povolil, strýci se vyškubl a odtáhl se od něj. "A teď vypadni. Nikdo tě tu nechce."
.
Sasuke se stulil na posteli do klubíčka. A to si představoval, jak to dneska nebude báječné, pořádně se vyspat a lenošit celý den. Kdyby tohle byl věděl, rozhodně by nezůstal doma, hned ráno by se někam vytratil, třeba by šel také navštívit nějaké své kamarády, a Madara by tu našel jen prázdný dům a nic z tohohle by se nestalo. Ale teď už nemělo smysl o něčem takovém uvažovat. Ze všeho nejvíc si přál, aby ho teď nechal o samotě, dát se nějak dohromady, fyzicky i psychicky.
.
Madara si odfrkl a z jeho obličeje nenávratně zmizela maska přívětivého strýčka. Viděl, že s těma dvěma už jiné pořízení nebude. Sasuke je od něj dost naočkovaný jeho řečmi, aby věděl, co přesně se stane, když bude moc mluvit. "Moc si nefandi, Itachi, ale že jsi to ty, tak já půjdu." Otočil se na patě a za chvíli bylo slyšet klapnutí dveří. V duchu zuřil jako podrážděná puma, ale teď nemohl nic dělat.
Itachi se částečně uvolnil a hned přiklel k svému bratrovi choulícímu se na posteli. "Sasuke," broukl konejšivě a pohladil ho po vlasech.
.
"Nic jsi neviděl, Itachi," hlesl Sasuke dutě, "nechci, aby ses v tom šťoural nebo o tom někomu řekl. Prostě… prostě na to zapomeň." Zabořil znovu tvář do povlečení a ramena se mu rozechvěla pláčem. Nechápal, že na světě vážně můžou existovat lidi jako Madara. Lidi, kterým je jedno, kolik utrpení způsobují, hlavně že si přijdou na své. A strýc se navíc neštítil snad ničeho.
.
"Jak zapomeň? Sasuke, teď hned půjdeme na policii a strýce udáme. Není přece možný, aby ti něco takového dělal beztrestně." Itachi v tom měl jasno. Boží mlýny melou pomalu a jistě, ale on nebude čekat tak dlouho a půjde s tím udělat něco hned teď.
.
"Ne!" odmítl to jednoznačně mladší Uchiha, "to neudělám. Víš, co by to znamenalo? Šel by sedět a já… já nechci do děcáku. Ty se nemůžeš vrátit, dokud nedostuduješ. Nechci, aby sis kvůli mně zkazil celý život. Strejda je jediný, kdo se o mě může postarat, musím mu být vděčný." Ty tři poslední věci mu Madara vtloukal do hlavy nejčastěji.
.
Itachi na bratra doslova zíral s otevřenou pusou. "Sasuke, co to plácáš za nesmysly? Jaký zkažený život, za co vděčný?" Prostě logika šla nějak mimo tohle vyjádření. "Bráško, tohle jsi mi měl říct už dávno. Hned bych se vrátil domů a postaral se o tebe. Do žádného děcáku bys nešel. Jsem plnoletý, můžu se o tebe bez problémů starat. Nic není důležitějšího než ty. Hned zítra napíšu do školy, že tam končím. Zůstanu tady s tebou."
.
"NE! Nesmíš skončit! Slyšíš?! Když to uděláš, nikdy si to neodpustím! Nemůžeš zahodit ten rok, bez titulu nikdy neseženeš dobrou práci, budeš nešťastný! Rodiče by to takhle nechtěli, musíš dostudovat aspoň kvůli nim!" vykřikl mladší Uchiha a chytil Itachiho vepředu za tričko, aby s ním zacloumal. Celé ho to pořádně vydeptalo, zmítaly jim moc silné emoce. "Jestli zavoláš policii, nebudu proti němu vypovídat," prohlásil úplný opak toho, co tvrdil strýci ještě před chvílí.
.
"Hlavně rodiče by určitě nechtěli, aby se jejich syn úplně nesmyslně obětoval! Sasuke, proboha prober se! Strejda tě zneužíval, nasadil ti do hlavy úplně šílené myšlenky," snažil dlouhovlasý Uchiha přimět svého bratra k rozumu. Chytil bratrovy ruce, které svíraly jeho triko, a s odhodláním hleděl do tmavých očí.
.
"Lepší, aby se jeden obětoval, než aby oba měli zničený život," kuňkl Sasuke a smutně sklopil pohled, "nedovolím, abys skončil školu, Itachi. Já si to se strejdou vyřeším, ale ty se do toho nesmíš namočit. On se stará, jen… jen prostě musím občas zaplatit." Občas znamenalo u strýce minimálně jednou za týden plus někdy nějaké to orální číslo mezitím.
.
"Nikdo normální by se takhle o synovce nestaral. Strýc má dost peněz, aby tě uživil, a vůbec by po tobě neměl chtít sex ani nic podobného za rádoby odměnu. Takže žádné řešení. Už u něj nebydlíš. Přestěhujeme tě zpátky sem a já… třeba si zařídím studium na dálku," odtušil Itachi, aby bratra uchlácholil. Nechápal, proč tak moc visí na představě, že musí vystudovat. Může dělat spoustu věcí, aniž by měl titul doktora.
.
Sasuke k němu zvedl uplakané oči a se zatajeným dechem se zeptal: "Na dálku? To jde? Jak?" Strejda mu nikdy o ničem takovém neřekl, nevěděl, že existuje i jiná možnost než chodit každý den do školy, a to dokonce i na vysoké. Kdyby tu s ním mohl zůstat a přitom dál studovat… Nechtěl se k téhle představě moc upínat, protože se bál, že je příliš krásná na to, aby šla zrealizovat a on by potom byl zklamaný, že věci zůstanou při starém.
.
"Je to jednoduché. Přešel bych na nějakou školu tady a vyřídil si dálkové studium. Chodil bych do školy jen občas, hlavně o víkendu, přes týden bych mohl chodit do práce. Bráško, nikdy není jen jedna cesta, kterou se můžu vydat," hladil bratra po ruce, které konečně pustily jeho nebohé tričko. "Zůstanu tu s tebou a už nikam nepojedu. Rodina je vždycky u mě na prvním místě… i když strejdu už nepočítám."
.
"Ne, to ti přece uteče celý rok," namítl Sasuke, "vím, že studium není neomezené, nemůžeš ten rok jen tak zahodit. Navíc musíš být lékař, vždycky jsi chtěl být, nikdy si nepamatuju, že bys mluvil o nějakém jiném povolání." Ani si Itachiho nedokázal představit na jiném místě, a to bylo co říct, protože doktory nesnášel. "Itachi, prosím, nemohl bys na to radši zapomenout? Já… j-já to… já to s ním dělám rád," zalhal, div se mu ta slova nevzpříčila v krku.
.
"Sasuke! Nelži mně ani sobě," osočil se na něho Itachi, "už jsem se rozhodl. Zůstanu tu s tebou a přes prázdniny vyřeším přestup. Třeba mě nechají udělat rozdílové zkoušky nebo tak něco. Teď jsi na pořadu dne ty. Půjdeme spolu na policii?" Pořád v něm klíčil smysl pro spravedlnost a měl nutkání za to všechno Madaru potrestat osobně, ale justice si s ním poradí.
.
Mladší Uchiha nasucho polkl a zavrtěl hlavou. "Ne, do toho mě nenuť," zašeptal s jasným nádechem strachu, "strejda mi říkal, co by mi tam dělali." Detailně mu popisovat způsob vyšetření obětí znásilnění, nepříjemně vtíravé otázky vyslýchajících. Už takhle bylo hrozné, že Itachi viděl, co mu Madara dělá, kdyby to měl popisovat někomu cizímu, propadl by se studem.
.
"Určitě tě strašil. Jen by odebrali vzorek spermatu, aby si ověřili DNA a pak by s tebou sepsali výpověď. Neboj, já bych tam byl s tebou, hned vedle tebe," snažil se ho Itachi přesvědčit. "Přece mu to nenecháš jen tak projít? Sasuke, ty musíš jít na policii a udat ho." On by tam šel klidně sám, ale bez důkazů a výpovědi bratra měl jen planá slova a holé ruce.
.
"Ne! Prej jsou tam úchylný doktoři, mají ty hnusný latexový rukavice, strejda říkal, že by mi tam strkali prsty a nejrůznější nástroje, musel bych bejt na tom hnusným vyšetřovacím křesle a pak by mě nutili, abych jim autenticky popisoval, co se mnou dělal, co říkal…" zakňučel Sasuke vyděšeně a přitáhl si kolena k tělu, "to nechci, nechci, aby se o tom ještě někdo dozvěděl!"
.
"Pšš, tak to vůbec není. Jen by ti vatičkou na tyčince odebrali vzorek a na žádném křesle bys nemusel být. Konečník se vyšetřuje vleže na boku," odtušil Itachi, který měl nějaké základy vyšetřování už ze střední. "Navíc pochybuju, že to strejda zažil, aby ti to mohl tak autenticky říkat. On ví, že se bojíš doktorů, a všechno jenom zveličoval. Sasuke, pojďme na stanici," zaprosil dlouhovlasý Uchiha.
.
Sasuke váhal. Ačkoliv Itachi tvrdil, že strejda vše zveličoval, jistě to nevěděl, taky přece nic takového nezažil. Nehledě na to, že ani to odebírání vzorku by se mu nelíbilo. A byla tu ještě jedna věc. "Itachi, kdyby to nevyšlo, tak mě zabije," špitl, "teda… ne zabije, ale bude to ještě horší. Dneska byl neurvalý, ale pořád to může být horší, vím, že ano, zažil jsem to. Nešlo by to zařídit bez policie? Prosím, bráško."
.
Itachi div neskřípěl zuby nad tím: může to být ještě horší. "Sasuke, všechno je jasný. Ty budeš vypovídat, máme vzorek DNA a já jsem ho navíc viděl, jak ti ubližuje. To přece nemůže policie nechat jen tak být. Uvalí na něho vazbu a zašijou na pár let do chládku. Jsi navíc nezletilý a to je trestný. Nevidím v tom žádný problém." Itachi nutně potřeboval bráškovu spolupráci, jinak se daleko nedostanou.
.
Mladší ze sourozenců zvažoval všechna pro a proti. Madara mu za ten rok tak vtloukl do hlavy, co všechno bude, když se to odhalí, že teď byl konsternovaný z těch jiných možností, které mu Itachi předestíral. Nakonec v něm ale přeci jen převážil odpor, stud a strach. "Ne," prohlásil tiše, ale rozhodně, "já na ty odběry nechci." Nenechá nikoho jiného, aby mu strčil do zadku cokoliv, třeba jen tyčinku do uší, jak tvrdil Itachi.
.
Dlouhovlasý Uchiha zklamaně vydechl. Viděl, že tímhle si je bráška jistý a ani párem volů by ho nedostal tam, kam potřebuje. Hladil ho chvíli po rukou a přemýšlel nad jejich zapeklitou situací. Madara pořád v jejich životě figuroval a nemohli se ho jen tak jednoduše zbavit. Byl bratrův poručník. Co s tím můžou udělat? "Sasuke, takže opravdu ne?"
.
Sasuke zavrtěl hlavou. Nakonec, ještě by se to dostalo na veřejnost. Novináři by to rozmázli na předních stránkách bulváru a všichni by se to dozvěděli. S něčím takovým by nemohl žít. Vyškubl se Itachimu a s potížemi se postavil na nohy, měl pocit, že je má snad z rosolu. "Půjdu se umýt," oznámil mu se staženým hrdlem. Důkladnou sprchou zničí důkazy, bylo to zbabělé, ale co mu zbývalo?
.
Itachi ho chtěl zastavit, ale nakonec to neudělal. Zmučeně se posadil na postel a schoval si obličej v dlaních. Občas se mu zdálo, že je toho na něj moc. Třeba jako dnes. Myslel si, jak si s bráškou neužijí prázdniny, a přitom se dozví, že ho strýc už kdoví jak dlouhou dobu przní a ještě mu nakukal takové šílené nesmysly!
.
Krátkovlasý chlapec ze sebe ve sprše vymyl Madarovo sperma. Strýc by měl jistě radost, jak je poslušný. Hodný kluk. Sesunul se po stěně sprchového koutu a přál si umřít, třeba se v té sprše utopit. Hrozně ho bolel zadek, nemohl vůbec dosednout, jak ho strýc zmlátil a vymrdal. Kéž by byl neměl takový strach z doktorů, ale byla to jedna ze slabin, na kterou ten hajzl sázel. A správně.
.
Itachi smutně seděl na posteli, když ho z toho chmurného stavu vytrhlo divné vyzvánění. Znal ho a skoro se lekl, že se ten bídák vrátil. Šlo to ale zpod stolu. Našel tam Madarův telefon, který si tu asi zapomněl. Típl hovor, od jakéhosi chlápka, a na ploše malého displeje bylo napsáno, že video se ukládá do paměti karty. Nechápal, jaké video? Najel tedy do složek a chvíli hledal ten soubor, než ho našel. Pustil video a zadrhl se mu dech v hrdle. To prase se ještě natáčelo?! Při větě: Jenom pěkně drž, za chvíli vystříkám tu tvoji prdelku mlíčkem, se mu málem zvedl žaludek a měl co dělat, aby se vůbec dokoukal do konce, kde bylo slyšet, jak vešel do pokoje. Bylo zrůdný, šílený a odporný, ale měl v ruce ten nejlepší důkazný materiál, hned po bratrově zprzněném těle.
.
Trvalo dlouho, než se Sasuke dal dohromady natolik, že byl schopný zastavit sprchu a osušit se. Ještě delší dobu mu zabralo odhodlávání se, aby se vrátil do pokoje, kde ho určitě Itachi podrobí dalšímu nátlaku. Když však loudavě překročil práh, spatřil svého bratra se strýcovým mobilem v ruce. To video! Úplně zapomněl, že si to strýc všechno natáčel. Líce se mu hned zbarvily do červena, když poznal, že si to Itachi stihnul celé přehrát. Nejradši by se studem zahrabal několik metrů pod zem.
.
"Sasuke, pojď za mnou," šeptl Itachi tiše a počkal, než tak bráška učiní. Objal svého nejmilejšího člověka na světě. "Už nikdy nedovolím, aby ti něco udělal, už nikdy." Můžou strýce tím videem vydírat a chtít cokoliv. Prvně po něm bude chtít, aby se vzdal opatrovnictví. Musí se na sociálce zeptat, jestli tahle funkce může přejít na něj, a vyřídit všechny potřebné papíry.
.
Navzdory tomu, v jaké byli situaci, Sasuke přeci jen pocítil úlevu. Nepamatoval si, že by Itachi svoje slova nedodržel, jistě to bude v pořádku. "Promiň, že jsem ti nikdy nic neřekl," zašeptal a tulil se k němu jako zbité koťátko, "nechtěl jsem, abys nechal školy a zkazil si kvůli mně nadosmrti život. Bylo to h-hrozný." Nebyl si ani jistý, jestli se z toho vůbec někdy úplně vzpamatuje.
.
"Hlupáčku," broukl Itachi konejšivě, "jsme bratři, myslel jsem, že si budeme říkat všechno důležité. Kdybych věděl, že strýc bude dělat tohle, tak nikdy do Anglie neodjedu. Zůstal bych tady, šel na nějakou normální školu a byli bychom spolu v domě a strýc by si určitě nic takového nedovolil. Je mi líto, že jsem tě nedokázal ochránit." Hladil Sasukeho po pažích, aby mu dodal pocit bezpečí.
.
"Nevyčítej si to, něco takového jsi přece nemohl vědět," zarazil ho hned Sasuke, "nechtěl jsem, abys to věděl, a strejda… n-nikdy to nedal navenek najevo. Ani tehdy, o Vánocích, umí to skvěle maskovat. Ty modřiny tehdy…" Ustal v řeči, možná by to neměl Itachimu všechno vykládat. Pořád ještě nic nebylo jisté, nemohl vědět, jestli s ním opravdu Itachi bude moct zůstat, přeci jen byl Madara od smrti rodičů jeho zákonný zástupce, a pro případ, že by to nevyšlo, čím méně toho bude Itachi vědět, tím lépe. Pro všechny.
.
Staršímu Uchihovi se před očima skládala ta nejodpornější skládačka, kterou kdy viděl. Tušil, že mu bráška neřekl úplně všechno, a nutit ho nebude. Důkaz právě drží v ruce a víc nepotřebuje. Docházelo mu, proč byl bráška takový vyhýbavý ohledně těchto věcí. Zasmušilý a nemluvný. Za všechno může ten, jež jim měl být oporou a místo toho… Itachi musel polknout hořkou slinu zklamání.
.
Po Itachiho odhalení obludné skutečnosti šly věci rychle. I bez Sasukeho případného svědectví bylo Madarovi jasné, že s důkazem, který Itachimu nechtěně poskytl, by šel sedět na několik let. Nezbylo mu nic jiného než se vzdát opatrovnictví mladšího synovce a svěřit ho Itachimu. Ten ho také donutil k zasílání jisté finanční podpory a zakázal mu se s Sasukem nadále stýkat. On sám pak přešel na dálkové studium v hlavním městě, po složení rozdílových zkoušek ho nechali nastoupit rovnou do druháku. Našel si brigádu a společně se sirotčím důchodem a příspěvky od Madary dokázali se Sasukem v domě rodičů vyžít docela dobře. Vše se dalo do pořádku. Aspoň zdánlivě…

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kačí Kačí | 9. ledna 2016 v 8:19 | Reagovat

Ta poslední věta mne znepokojila...Zdá se mi, ne já vím, že to Madara nenechá jen tak a bratrům se pomstí..

2 Nukiko Nukiko | 9. ledna 2016 v 8:36 | Reagovat

Ten konec mi připadá jako ze seriálu Soudkyně Barbara :-D vymyslely jste to ale pěkně ale vůbec nechci znát ty dva poslední díly ale prostě to musím číst je to moje droga :-D

3 kyuubinka kyuubinka | 9. ledna 2016 v 21:58 | Reagovat

Opět depkařsky naladěno, tak ono by to u téhle povídky jinak nešlo :D. To video je hnusný,ale zároveň se hodí. Zajímá mě, co si na ně Madara připraví... To zas dopadne :DD Nakonec stejně zavřou všechny :D

[2]: To snad ne :DD Úplně to vidím v barvách a s těmi hereckými výkony :D

4 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 10. ledna 2016 v 9:24 | Reagovat

[1]:No, v příštím díle... anebo ne, nebudu spoilerovat.
[2]:Ten soudní proces mi přijde příšerný. Brr. hrůza a děs se na to dívat.
[3]:Nech se překvapit :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.