Nejsilnější cit XXIV.

23. února 2016 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  Nejsilnější cit
Divoký sex v autě není úplně podle Itachiho představ, ale snaží se zařídit dle možností, aby si spolu mohli pořádně užít.


Itachi se zpod něj vymanil a opřel ho o zadní sedačky. Tím na něj vystrčil ten svůj sexy zadeček. Musel se na něho zezadu nalepit, aby se tam nějak vešli a začal plnit bráškovo přání. Pomalu do něj pronikal.
.
Sasuke lehce tisknul zuby a usykával. Snažil se Itachiho co nejlépe přijmout, bylo to o něco tvrdší než jindy, protože se musel opírat a snažit se udržet stabilitu, ta směsice bolestné rozkoše ho ale vzrušovala, dokud byla ta bolest jen takhle mírná.
.
Dlouhovlasý Uchiha dýchal mladšímu bratrovi za krk. Byli na sebe úplně nalepeni a on v něm úplně vězel až po kořen. Nechal mu chvilku na přivyknutí, než se rozpohyboval a vášnivě si bral svého partnera.
.
"Aaah… Ita-aachi…" Sasuke měl dojem, že tou slastí úplně exploduje. Konečně měl, co chtěl - byli s bráškou spojení v tom nejsladším tělesném aktu. Počáteční pálení a lehkou bolest rychle vystřídala neskonalá rozkoš. Bylo to výbušnější, dynamičtější, živočišnější než v měkké posteli. Itachiho přírazy musely být v omezeném prostoru krátké a intenzivní, kdepak nějaké pomalé pronikání po celé délce. "Nhhh…" procedil Sasuke skrz zuby a musel se začít honit.
.
Itachi svíral vrch opěradel a vlnivě pohyboval boky a přirážel do toho tělíčka před sebou. Navíc se k němu tisknul a líbal Sasukeho na bok krku. "Ahh… Sasuke." Nemohl se nijak omezovat a divoce ho šukal.
.
Sasuke sténal tak, že to určitě muselo být slyšet až ven. Ještě štěstí, že byli tak daleko od všech. Vzduch v autě byl brzy zadýchaný, až se na oknech začala srážet pára. Vůbec jim nebyla zima, naopak, spíše pořádné horko. Sasuke měl pocit, že mu Itachi přiráží snad až někam do žaludku, jak dravě mu plenil úzké útroby.
.
Dlouhovlasý Uchiha si byl jist, že už bude. Dneska si jeho vzrušení vybíralo daň. Byli tak nadržení a celodenní toužení se úročilo. Několikrát prudce přirazil do svého brášky, než se stenem jeho jména se udělal dovnitř.
.
Sasuke vnímal, jak se mu v nitru rozlévá kluzká tekutina, tak horká, že by ho to málem popálilo, kdyby ovšem jeho sliznice nebyla v téhle chvíli zrovna tak žhavá. Sklonil se a krátce políbil Itachiho na hřbet dlaně, kterou se opíral vedle jeho hlavy.
.
Itachi na něho horce dýchal, až se mladíkovy vlásky na zátylku pohybovaly. Opatrně z něj vyklouzl. Otočil brášku a položil na sedačky. Ihned se sklonil k jeho neukojenému klínu a vzal ho do pusy. Takhle aspoň nebudou muset umývat sperma z potahů.
.
Sasuke vzrušeně zavzdychal, Itachiho ústa byla tak teplá, vlhká a zkušená. Ani ho nemusel pobízet, jeho bráška sám od sebe nasadil přímo trestuhodné tempo, kterým ho pohlcoval do spalující ústní dutiny. Něco takového nemohl dlouho vydržet, krátce na to se prohnul jako kočka a pronikavě vykřikl. Nestačil ani Itachiho varovat, byl moc předrážděný.
.
Dlouhovlasý Uchiha ochotně spolykal každou kapku, než se odtáhl. Tohle bylo dobré. Snad se jim zase někdy podaří vyšetřit si pár chvil pro sebe. Až teď si uvědomoval, jak je v autě nedýchatelno. Budou to tam muset dát pořádně dát do kupy, aby po nich nezůstal žádný důkaz.
.
"Mám pocit, že zítra nebudu moct na nohy," uchechtnul se Sasuke a spokojeně se protáhnul. Bylo to lepší, než si představoval, že by v autě mohlo být. "Někdy si to musíme zopakovat," zavrněl a ještě na okamžik k sobě Itachiho přitáhnul, aby mohl cítit jeho těsnou blízkost a horké nahé tělo.
.
"Vážně?" zavrněl Itachi a líbl brášku na líčko. "Taky bych si to zopakoval, ale nevím, co za výmluvu si vymyslíme příště." Vychutnával si ještě tu chvilku, než se budou muset vrátit. Na sedačce bylo málo místa, takže se k sobě těšně tiskli.
.
"Že Shisuiovi se ta skříň rozbila a chce jí reklamovat," zasmál se Sasuke, když si představil, jak tohle otci vysvětlují. Líbnul Itachiho na holé rameno a objal ho kolem pasu. Mezi půlkami cítil kluzkou směs lubrikantu a bráškova spermatu. Bude si muset dát do boxerek nějaký kapesníček, protože tady neměl jedinou šanci se nějak umýt.
.
"To by možná prošlo, ale jen jednou a pak by to bylo podezřelé." Hřál se v bráškově náruči, než musel jejich chvilku ukončit. Podal Sasukemu oblečení, nechtěl otevírat dveře, dokud na sobě nebudou něco mít, aby je neofouklo.
.
"Hmm, tak potom uvidíme," pokrčil Sasuke rameny a z palubní desky napřed vylovil balíček ubrousků. Jedním z nich se tam dole otřel, druhý si šoupnul do boxerek, než je na sebe natáhl a obléknul se. Potřísněný ubrousek si strčil do kapsy, vyhodí ho, až bude poblíž koš.
.
Jak byli upravení, tak Itachi otevřel, aby pořádně vyvětral. Otec na druhý den nesmí poznat, že se v jeho autě dělo něco divného. Nastartoval motor, aby něco viděli a dali vnitřek do pořádku. Sperma na potahu nikde neviděl, upravil sedačky a počkal, než Sasuke na druhé straně udělá to samé.
.
Sasuke zajistil opěradla do stejné polohy, v jaké byly, než vyjeli. Uvelebil se na předním sedadle a zapnul si pásy, neodolal ale, aby se ještě naposledy nenatáhnul a nepolíbil Itachiho krátce a vyzývavě na rty. Dovnitř se moc nedobýval, přeci jen ještě před chvilkou měl bráška v ústech jeho vlastní semeno.
.
Ani Itachi to nedělal. Byl to malý polibek na závěr. Odtáhl se a nastartoval. Vyjel zpátky k jejich domu a koukl se na hodinky. Dojedou jakžtakž v limitu, o hodinu později by to už bylo divný. Míjeli oranžová světla okolo silnice. Cítil se skvěle.
.
"Dneska bys možná mohl spát zase u mě," navrhnul nesměle Sasuke, který by byl rád jejich chvilku dneska neukončoval pouze sexem v autě. Ostatně už u něj Itachi nespal minimálně měsíc, a byl všední den, takže je ráno matka určitě kontrolovat nebude.
.
"Rád, očekávej mě," zavrněl Itachi tiše. Pěkně se spolu vyspat do růžova, už se těšil. V peřince se svým miláčkem. Už si říkal, že by na schodiště instaloval nějakou pastičku, aby je varovala, kdyby někdo šel.
.
"Tak jo," brouknul Sasuke a nenápadně si prohlížel kroužek bílého zlata na svém prsteníčku. Škoda, že se nemohli vzít doopravdy, ale kdyby s tím vyrukovali, otce by ranila mrtvice a matka by byla zklamaná. Tohle jim muselo stačit.
.
Itachi s nelibosti zaparkoval v garáži. Po cestě několikrát vyhledal Sasukeho ruku, aby ho mohl držet. Ještě vytáhl mobil a začal něco psát. Na Sasukeho udivený pohled dodal: "Musím napsat Shisuiovi smsku, aby nás když tak kryl s tou skříní. Otec by se ho mohl někdy zeptat."
.
"Jo, to je pravda," souhlasil Sasuke, "jenom doufám, že ho taťka a mamka nebudou chtít v dohledné době navštívit, určitě by se ptali, kde je ta skříň." Ale naštěstí to nebylo moc pravděpodobné, od té doby, co si Shisui zařídil bydlení, u něj rodiče byli možná tak dvakrát nebo třikrát, ale obyčejně chodil spíš on k nim.
.
"Snad ne." Vystoupili a uvnitř je hned matka vyzpovídala, jak to dopadlo, jestli se všechno podařilo. Itachi jí trpělivě odpovídal a bráška se někam zdejchnul. Hned jim začala zhřívat večeři a poslala staršího syna, aby našel toho mladšího. Dlouhovlasý Uchiha vyšel nahoru, kde slyšel šumět sprchu. Nakoukl do ní a chvíli se kochal Sasukeho krásným pozadím, které se mu vystavovalo. "Mamka tě volá k večeři."
.
"Jo, už jdu." Sasuke zastavil vodu a vylezl ze sprchy. Všimnul si Itachiho žádostivého pohledu, takže se rozhodl dopřát mu rajcovní podívanou a před jeho očima se začal pomalu provokativně otírat a sušit. Nebylo to ryze účelové, nechal do svých pohybů prosáknout smyslnost a zároveň propaloval staršího bratra tmavými jiskřícími kukadly na způsob malého ďáblíka - pokušitele. Bavil se tím, jak to na Itachiho působilo.
.
"Sasuke, tohle mi nemůžeš dělat, jak mám teď sejít dolů." Bráška pro něj byl silně erotogenní už oblečený a teď když ho tak provokoval svou nahostí ve sprše a potom dráždivým osoušením se vzrušil. Tváře mu zahořely studem. Zašukali si spolu víc jak dobře a mu to stejně nestačí.
.
Sasuke se zasmál, původně neměl v plánu dovést to až do takového extrému, nečekal, že se Itachi tak rychle… a viditelně… nabudí. "Můžeš si dát studenou sprchu," zazubil se na něj, i když to bylo trochu zákeřné, protože to nebyla zrovna příjemná technika zbavování se erekce, "nebo… chceš pomoct?"
.
Itachi se otřásl při té představě, že by na sebe pustil ledovou vodu. "Kdybys byl té dobroty a lásky a zbavil mně toho problému, tak bych ti byl vděčný." Vykoukl na chodbu, zjistil stavy a zamkl. "Opravdu mi pomůžeš?" V tónu jeho hlasu bylo znát, jak se moc těší.
.
"Že jsi to ty…" zavrněl Sasuke a přistoupil k němu, "ale musí to být rychlé, ať nás mamka nejde hledat na tu večeři…" Přitiskl Itachiho ke stěně a bez okolků mu rozepnul kalhoty, načež osvobodil jeho vzrušené mužství a začal ho honit. Následně se k němu těsně přivinul a důvěrně se o něj otíral.
.
"Neboj, jestli se budeš snažit jako minule, tak budu hotový jedna dvě," zavzdychal Itachi tiše. Bude se muset krotit, aby nebylo nic slyšet. Nijak se slasti nebránil a nechal se jí naplňovat a to ho teprve Sasuke držel v dlani.
.
"Hmm… a jak to chceš?" zeptal se Sasuke s podmanivým podtónem, i když mu bylo jasné, co si asi Itachi vybere. Jenom to od něj chtěl slyšet, líbilo se mu, když mu bráška říkal, jak to má rád a jak se mu to líbí. Bylo to takové… stimulující.
.
"Jelikož nás tlačí čas, tak rychlé. Chci, abys mě silně sál a masíroval mi kulky." Itachi se dřív styděl si říkat, co se mu líbí a jak to chce, ale Sasuke ho ujistil, že on to chce vědět, takže ostych postupně opadl.
.
"Dobře, jak je libo," zapředl mladší Uchiha a kleknul si před něj. Bylo to tak zvláštně nevyrovnané, když on byl nahý a Itachi plně oblečený, jenom s rozepnutými kalhotami, cítil se svému bratrovi tak nějak… podřízen. Ale líbilo se mu to. Ihned začal plnit Itachiho přání.
.
Itachi si musel zacpat pusu dlaní, aby nevyjekl slastí, jak se do toho Sasuke pustil s vervou. Jestli se bude takhle snažit, tak se určitě udělá během chvilky. Bylo to tak intenzivní a bráška měl pusu horkou a obratný jazýček.
.
Sasuke si dával záležet, protože si dobře uvědomoval, že mají jenom několik minut, než je Mikoto začne shánět. Hnětl Itachiho varlata a divoce ho kouřil, přičemž ho podle instrukcí také vášnivě sál, přesně jak to měl bráška nejraději.
.
Dlouhovlasý Uchiha měl pocit, že mu pod tou slastí povolí kolena a sveze se na zem. Bráška si ho zastrkoval snad skoro až do krku. Kdyby měli čas, tak by ho nechal, aby s ním víc pohrál, ale toho se jim nedostávalo. Po několika minutách zmučeně vydechl: "Už… už-ahh!"
.
Sasuke se malinko stáhnul, přeci jen bylo nepříjemné, když mu partner vystříkl přímo do krku, takové nečekané podráždění dávicího reflexu vždycky vedlo ke kašli. Na jazyku ucítil známou hořkoslanou chuť a rychle polykal všechno, co mu Itachi poskytoval. Nikomu jinému by nepolykal, ale u Itachiho mu to vůbec nevadilo.
.
S konečnou platností se Itachi, jakmile ho Sasuke pustil z pusy, svezl na zem a zprudka vydechoval. Opřel si čelo o Sasukeho rameno. "Děkuji, bráško." Tomuhle by měli začat říkat orální výcuc.
.
"Nemusíš děkovat, zlato," brouknul Sasuke a otřel si koutky úst. Vlastně by mohl říct, že plní jen manželské povinnosti, ale nakonec to neřekl, protože on to nebral jako svoji povinnost, ale jako výsadu, privilegium.
.
Itachi se otřel orosené čelo, už slyšel, jak zespodu volá matka. Rychle pootevřel dveře a zavolal, že už jdou. Upravil se a Sasukeho nechal proběhnout okolo do jeho pokoje. Opláchl si obličej, aby srazil horkost a sešel dolů.
.
Sasuke na sebe hodil nějaké oblečení, ještě naposledy si vydrbal vlasy, aby mu z nich nekapalo a pak už seběhnul do přízemí, kde se z kuchyně linula příjemná vůně, kterou šmahem identifikoval. "Mňam, zapečený špagety!" zajásal nad svým správným odhadem, když dorazil.
.
Mikoto jim naservírovala jídlo a spokojeně se dívala, jak jim šmakuje.
"Je to výborný," pochválil ji Itachi. Po dvou vrcholech už mu docela vyhládlo a cpal se jako bezedný.
.
"Měl bych se taky od tebe něco naučit vařit, aby mě Itachi pořád nezahanboval," mrknul Sasuke na svého staršího bratra, zatímco si vychutnával božsky chutný pokrm. Itachiho záliba ve vaření byla té Mikotině velmi podobná.
.
"Tak zítra, broučku. Budu dělat maso s opečeným bramborem. Naučím tě, co budeš chtít." Mikoto potěšilo, že její syn má takový zájem o vaření. Naučí klidně všechno, co umí.
.
"Prima," souhlasil Sasuke, který usoudil, že by bylo opravdu dobré se něco málo naučit. Sice si s Itachim plánovali, že budou bydlet spolu, bylo tedy jasné, na koho zbude vaření, ale přeci jen by ho měl občas vystřídat.
.
Itachi po jídle pomohl matce s úklidem a sám se odebral do koupelny, kde si dal rychlou sprchu. Oblékl se do pyžama, a když se ujistil, že matka s otcem sedí v obýváku, přeběhl k Sasukemu do pokoje.
.
Sasuke už byl ve svém oblíbeném spacím oblečení. Dnešní den byl poměrně náročný, napřed přistižení důchodkyní, pak se málem uchechtali při Aktivitách u Shisuie, sex v autě, orál v koupelně… dneska určitě usne rychle.
.
Dlouhovlasý Uchiha k němu tiše přišel a vklouzl za ním pod peřinu. "Na tohle jsem se snad těšil nejvíc." Nechal Sasukeho, aby se k němu přitulil a položil mu ruku na bok, aby mu náhodou neutekl.
.
"Konečně zase jednou můžeme sdílet manželské lože," uculil se Sasuke a spokojeně se mu zavrtal do náruče. Za pár měsíců budou mít výročí, už se těšil, jak významné datum oslaví. Byl tak rád, že mu tenkrát Shisui řekl o Itachiho citech. Kdoví, jak by to teď mezi nimi bylo, kdyby se to nedozvěděl.
.
"Sdílel bych ho častěji, ale jaksi to nejde." Ňufal Sasukeho vlasy jako kočka šantu kočičí, taky ho bráškův pach přiváděl do extáze. "Dobrou," broukl, když se oba uvelebili, jak jim bylo příjemné, a zavřel oči.
.
"Ale jednou to půjde," prohlásil s pevným přesvědčením Sasuke, než si položil hlavu na Itachiho hrudník. Tohle bylo skvělé, věděl, že nikdy jeden druhého neopustí. "Dobrou noc, bráško," zašeptal a brzy už se ponořil do říše snů.

KONEC
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kyuubinka kyuubinka | 23. února 2016 v 12:08 | Reagovat

Nejdřív jsem si říkala : Jo, super, zase další kapitola :))) A potom jsem uviděla to slovo konec :-DD Mám strach se zeptat, jestli bude pokračování :(( a jestli ne, tak si to přečtu zase celý od znova :-DD I když si to asi přečtu tak jako tak :DD

2 Kačí Kačí | 23. února 2016 v 21:21 | Reagovat

To už to končí? :( A já doufala, že ta 24 je jenom bluffování ^^ Ale i tak to byla moc krásná povídka :3 Strašně roztomilá, pro Uchihofila *kterých je tu fakt dost* jako dělaná. Ale stejně mne zajímá, kam to dotáhnou Shisuii s Deidarou, vypadalo to hodně nadějně :3 Doufám, že se nerozejdou ^^ *nenápadně naznačuje, že by se jí moc líbila nějaká bonusovka zaměřená na ně* :D No a to je asi vše, co jsem chtěla napsat ;)

3 Sabaku no Naomi Sabaku no Naomi | 24. února 2016 v 17:09 | Reagovat

Hm, výmluva, že Shisui tu stříň chce reklamovat je taky dobrej nápad, ale jsem se jistá, že stěhování několikrát do měsíce by bylo použitelnější. :D Jenom mám strach, aby Fugakovi nezdemolovali to auto. :D Nebo, že by je Shisui mohl nakonec napráskat. I když s Deidarou jim to snad vydrží... Vrtá mi hlavou, jak by asi Mikoto reagovala, kdyby je načapala v jedný posteli... I když to by se asi dalo okecat na bratrskou lásku... Hodně, hodně, hodně silnou bratrskou lásku. :D Nebo že jeden z nich měl noční můru. :D
Škoda, že už to končí, u čeho se mi teď budou kazit zuby? :D Potřebuju pravidelnej příděl sladoučkých povídek. :D

4 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 24. února 2016 v 20:36 | Reagovat

[1]:Pokračování nebude, máme spoustu nových povídek, které čekají na vydání.
[2]:Jsem ráda, že se ti povídka tak líbila. Bonusovka zatím v plánu není, ale kdybychom se hodně nudily, tak o tom budeme uvažovat. Jinak mám představu o vztahu Shisui a Deidara, dle mého soukromého názoru jim to několik let vydrží, ale neplánovala jsem je nechat nadosmrti pohromadě.
[3]:Tak auto nějaký ten sex vydrží, to se nebojím. Neboj zuby se ti budou kazit určitě z něčeho jiného. Teď nic takhle přeslazenýho není na vydávání v plánu, ale bude určitě několik pěkných scén v další kapitolovce.

5 dadainka dadainka | Web | 24. února 2016 v 22:38 | Reagovat

Krásně napsané :-)

6 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 25. února 2016 v 20:15 | Reagovat

[5]:Děkujeme za komentář.

7 Hatachi Hatachi | Web | 23. ledna 2018 v 17:48 | Reagovat

Krásné toto, pohladilo to moje srdíčko. Sice jsem to četla jako román na pokračování, ale dala jsem to. Fakt moc moc pěkné...

8 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 23. ledna 2018 v 20:26 | Reagovat

[7]:Ano tohle je opravdu červená knihovna jak se patří. Jsem ráda, že potěšilo a zahřálo u srdíčka.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.