Pod vlajkou Uchihů XII. - Poslední chvíle

2. února 2016 v 7:00 | Ivanitko a Smajli |  Pod vlajkou Uchihů
Louka a její dočasní obyvatelé byli svědkem neřestí, které tu neproběhly jen jednou. Čas v přístavu se krátí a služba na palubě je volá. Jenže když společně strávený čas je to nejhodnotnější co mají, tak proč si ho neužívat do poslední minuty. Kapitán brášky postrádá a vyšle posla.


Sasuke se lehounce chvěl vzrušením a v reakci na svou vlastní narůstající potřebu honil Itachiho stále rychleji. Sténal, i když Itachiho rty utlumovaly hlasitost jeho projevů, navíc byli v otevřeném prostoru, takže se zvuky neměli od čeho odrážet a koním to zjevně nevadilo, jen tu a tam některý z nich zvedl hlavu a zastříhal zvědavě ušima, co to je za zvláštní tóninu.
.
Dlouhovlasý Uchiha si užíval každý pohyb dlaně, který dostával a který dával. Nemohl si pomoct, aby brášku zákeřně nedráždil, například nenadálým zrychlováním, masírováním špičky si silnějším stiskem toho roztouženého orgánu.
.
Sasukeho kůže sálala jako kovářská výheň a rozhodně to nebylo jenom pálivým sluníčkem. Srdce mu tak zběsile tlouklo, že div neprorazilo díru jeho žebry. "I-Ita… chi…" zakňučel jako štěňátko, "už… budu…" Bylo to zvláštní, že po všech těch dnech naplněných sexem a intimnostmi byl pořád schopen se udělat.
.
Sasuke nebyl jediný, kdo se blížil k vrcholu, protože i Itachi nemohl vydržet a čekal na brášku, ale jeho vlastní tělo ho zradilo a s tlumeným výkřikem se udělal bráškovi do dlaně. Dávka spermatu byla už o hodně menší než v prvních dnech. Byl dennodenně ždímán a tělo si nestačilo dělat větší zásobičky.
.
Mladší Uchiha ještě i chvíli po Itachiho vyvrcholení energicky přejížděl rukou po jeho mužství, aby mu co nejvíc prodloužil rozkoš. Sám neměl k orgasmu daleko, krátce poté, co se Itachiho tělo uvolnilo, se naopak on napjal a s pronikavým zasténáním potřísnil bráškovu dlaň svou vlastní skrovnou sprškou.
.
Itachi ho po chvilce pustil a prohlížel si tu rozkošnost, která se tu vyvalovala v trávě. "Sasuke, jsi tak… ani to nemůžu slovy obsáhnout," vydechl Itachi a lehl si k jeho boku. Takový výhled a krásu vedle sebe a okolo sebe ještě neměl. Mohli by si sem ještě jednou zajet a určitě by si s sebou vzal flakonek.
.
"Mhmm," brouknul Sasuke a automaticky se k Itachimu přitulil. Hrozně rád se ho dotýkal a mazlil se s ním. Vysoká tráva byla docela příjemně chladivá po tom horkokrevném zážitku, ale on radši cítil bráškovo rozpálené tělo. Prstem bezmyšlenkovitě kreslil neurčité ornamenty na jeho odhalené hrudi a užíval si tyhle chvíle.
.
Dlouhovlasý Uchiha si užíval společnou chvíli stejně intenzivně. Hladil brášku po boku a sledoval jeho bezmyšlenkovitou činnost, která ho lechtala na hrudi. "Sasu, nepůjdeme si zaplavat?" nadhodil po chvíli. Jezero ho opravdu lákalo a voda určitě nebude ledová nebo alespoň v to doufal.
.
"Dobrý nápad," souhlasil Sasuke a zvednul se. Jako námořníkům jim nebyla voda cizí, byť znali mezi posádkou i pár mužů, kteří paradoxně plavat neuměli. "Myslím, že v tomhle nám aspoň nehrozí žraloci," pousmál se krátkovlasý mladík a ani se neobtěžoval ohlédnout po svém oblečení, aby ho třeba přenesl blíž k jezeru.
.
"Jedině jeden takovej dvounohej," štípl Sasukeho do zadku, "na toho by sis měl dát bacha," varoval ho vesele a rozběhl se k vodě, kde prvně zastavil na břehu, aby se na kamenech nepřerazil a špičkou nohy okusil teplotu vody. Bylo to dobré.
.
"Jau! No počkej…" zahrozil Sasuke se smíchem svému bratrovi a rychle následoval jeho vzoru. "Tě v tom utopím," přislíbil mu a popošel pár kroků do vody. Dno bylo krásně písčité, takže voda v jezeře byla celkem čistá. S osmělováním nebyl díky teplotě takový problém.
.
"A nebylo by mě škoda, kdo by tě pak celé dny ukájel?" zeptal se Itachi rozverně a vešel hlouběji do vody. Krásně ho obestupovala, až byl do půl pasu v ní. Opláchl si ruku od bílé tekutiny. Opravdu malebné údolíčko, tady by klidně i mohl žít.
.
"Hmm, to je fakt," uznal Sasuke žertem, "a strejda by mě zabil, že jsem ho připravil o tak schopného člena posádky." Byl docela zvědavý, jestli jim zase přibyde někdo nový kromě Naruta. Když si dostatečně zvykl na ten lehce chladivý účinek, ponořil se do vody celý.
.
Itachi ho ihned následoval a plaval vedle brášky. Byli jako dvě vydry. Mrštní a rychlí. Vypadalo to, jakože je voda jejich druhým domovem. Kdyby uměli dýchat pod vodou, tak by v klidu mohli dělat mořské panny.
.
"Myslím, že si po tomhle ani nebudeme muset večer dávat koupel," poznamenal Sasuke. Tahle přírodní sice nebyla horká a chybělo jim mýdlo, ale přesto ze sebe bez problémů mohli smýt pot. Museli si to užít, protože brzy zase bude o sladkou vodu nouze.
.
"Aspoň ušetříme peníze na něco jiného." V přístavu se dala mzda prohýřit nejrůznějšími způsoby. A to buď jídlem a alkoholem či pod sukní jedné u místních šlapek, případně všechno dohromady a spousty krámů ve středu kolonie taky vytáhly pár minci z kapes.
.
"Třeba na heřmánkový olejíček," zasmál se Sasuke. Rozhodně si budou muset vzít s sebou aspoň dva nebo tři flakónky, pokud bude plavba dlouhá. Ale museli být rychlí, o tyhle věci byl velký zájem. Ne snad, že by je všichni používali na to, co oni, ale spíš kvůli tomu, k čemu byla látka původně určená - na léčbu popálenin.
.
"Třeba, už jsem nám objednal," zavrněl Itachi následovně. "Madara říkal, že pojedeme až k Mlžným ostrovům, a to je pěkně dlouhá štreka… Možná pojedeme i okolo Konohy. Musím se pak zeptat otce, jestli se nestavíme za matkou. Hrozně rád bych ji viděl."
.
Sasuke přikývl. On sám měl v tomhle o něco větší smůlu než Itachi, protože zatímco jeho bratr strávil s matkou skoro celé dětství, on s ní vyrůstal jenom do šesti let, pak ji otec nechal v bezpečí na ostrově a Sasuke byl pak vychováván čistě jen v mužském společenství.
.
Oba bratři si užívali mokrou náruč svěží vody, než se dostatečně vymáchali a vylezli na vyhřátý břeh, kde se slunili, aby uschnuli. Sluníčko příjemně hřálo a lechtalo je svými paprsky. "Mohli bysme se pomalu vrátit."
.
"Hmm," přitakal Sasuke neochotně. Bylo tu tak hezky, že by tu nejraději strávil celý den, ale začínali mít oba docela hlad a navíc sedlákovi slíbili, že vrátí koně před západem slunce. Beze spěchu se tedy začal shánět po svém oblečení.
.
Itachi odehnal Saitana od kopky jejich oblečení. "Sasuke, začínám mít pocit, že tvoje dvojče se vtělilo do toho koně, protože není možné, aby tohle dělal." Itachi zkoumal lehce ožužlanou košili a s povzdechem si ji natáhl na sebe.
.
Sasuke se rozesmál a vlídně poplácal koně po krku. "Však jsem mu říkal, že si budeme dobře rozumět, viď, Saitane?" prohodil a kůň přátelsky zafrkal. Sasuke na sebe natáhl kalhoty, košili, pás s odznakem jejich rodu a vysoké boty. Ještě se protáhl a kývl na Itachiho, že můžou vyrazit.
.
Zpáteční cesta probíhala v poklidu. Ani jeden z nich se nehnal zpátky. Bylo jim spolu a na hřbetu ušlechtilých zvířat skvěle. Žádné závody se nekonaly a za to byl Itachi rád. Předtím mu to stačilo až do aleluja. Bohužel farma se blížila hrozně rychle a už z dálky byla vidět blonďatá hlavička u ohrad s koňmi.
.
"Tohle bysme si mohli ještě do konce týdne zopakovat," navrhnul Sasuke. Měli ještě tak zhruba pět dní, než budou muset nastoupit na loď, takže si je chtěl užít plnými doušky. Jízda na koni ho nesmírně bavila a navíc se mu Saitan zamlouval. Údolí taky bylo překrásné, takže by neměl vůbec nic proti tomu, kdyby se tam ještě jednou vypravili.
.
"Já jsem pro," zavrněl Itachi v odpověď. Vzal by si brášku vždycky a všude, a když už si mohli vybírat, tak si tam udělají takovou menší rozlučku s tímhle místem. Jakmile byli u ohrad, tak na ně Naruto nesměle zamával. "Myslím, že mě nemá rád," konstatoval dlouhovlasý Uchiha.
.
"A ty jeho snad jo?" popíchnul ho Sasuke. Všiml si, že Itachi není doteď blonďáčkovi zrovna moc nakloněn, možná kvůli těm přetrvávajícím způsobům stolování, i když určitě musel uznat, že se Naruto snažil. I tak mu ale jeho přítomnost zřejmě byla pořád proti srsti, že ho museli skoro všude brát s sebou. Možná i trošku žárlil, protože Naruto se vždycky držel blízko Sasukeho, ať už ze strachu nebo z vděčnosti.
.
Itachi si odfrkl. "Je to nechtěný dáreček, já jsem se o něj neprosil." Bral, že ho chtěl Sasuke mermomocí zachránit, ale komplikovalo jim to život a dost mu už ten jejich blonďatý ocásek vadil. A navíc ten zbožný pohled, kterým častoval brášku kdykoliv mohl, otřesné. "Naštěstí už vypadá lepší, třeba nám na lodi nechcípne."
.
"No tak," krotil Sasuke jeho výběr slov, naštěstí byli ještě daleko na to, aby je mohl Naruto slyšet. Ale pravdou bylo, že blonďák se za tu dobu rozhodně spravil a vypadal mnohem zdravěji, že by mohl i něco vydržet. Navíc naděje na svobodu mu náramně pomohla i psychicky, takže to jistě také přispělo k celkovému dojmu. Když dorazili k ohradě, Sasuke sesedl a pohladil hřebce. "Ještě se uvidíme, kamaráde," slíbil mu a sundával mu sedlo. "Tak jak ses měl?" prohodil směrem k Narutovi.
.
Blonďáček k nim okamžitě přiběhl jako pejsek a opravdu se na Sasukeho díval nábožně, jako na modlu. "Dobře, je tu moc krásně." Stoupl si k Saitanovi hladil ho po hladkém krku a na chvíli k němu přiložil líc. Taky by se mu projížďka líbila, ale neuměl jezdit a o něco takového by nemohl požádat ani ve snu. Sasuke byl pro něj jako dar z nebes.
.
Mladší Uchiha se uculil. Zřejmě Narutovi prospěl pobyt mezi němými tvářemi, u nich doma jich pravděpodobně museli chovat hodně. "Prima," přisvědčil, přehodil si sedlo přes předloktí, do ruky vzal uzdu a zamířil s hřebcem do stájí, aby ho mohli pacholci napojit a vytřít slámou do sucha. "Zajdeme si ještě promluvit s hospodářem a pak bych to viděl, že si dáme ve městě nějakou baštu, co vy na to?"
.
"Nejsem samozřejmě proti," souhlasil Itachi a Naruto vypadal stejně nadšeně, jen nic neříkal. Odevzdali koně a vypravili se do města, kde si našli slušnou krčmu, kde se mohli najíst. Itachi chvíli přemýšlel, kolik utratil navíc za toho blonďatého otroka, ale pak to počítání raději zavrhl, nebyl přece Kakuzu, aby si pro měďák nechal vrtat koleno. Ale určitě je něco nemálo stál.
~~~
Sasuke horečně strhával z Itachiho oblečení. Tohle byla jejich poslední příležitost užít si na pevné zemi. Do dvou hodin měli odjíždět, momentálně se nakládala a připravovala loď. Vlastně s tím měli také pomáhat, ale v průběhu práce se nenápadně ztratili, aby si naposledy mohli být co nejblíže. Oba si uvědomovali tlačící čas, takže jejich polibky byly poněkud uspěchané, ale vroucné a žádostivé.
.
"Sasuke, škoda že nemáme víc času. Strašně moc tě chci… a ne jen jednou, chci tě šukat," zašeptal nadrženě a vzrušeně. Bráška v něm svou aktivní činností probouzel chtíč. Itachi už byl nahej stejně jako sourozenec, ze kterého strhal oblečení jako první. Byli v pokoji, který byl svědkem mnoha jejich milostných spojení a vrcholů. Tenhle bude poslední.
.
"Itachi…" zakňoural Sasuke hlasem, který se chvěl chtíčem, "než odplujeme, chci, abys ho do mě vrazil a opíchal mě tak, že se i ďábel bude červenat studem!" Během těch zhruba čtrnácti dní už si to rozdali tolikrát, že by to snad ani nespočítal, ale přesto po něm toužil každou svou buňkou. Tohle číslo bude stát za to, další totiž přijde zřejmě až za dlouhou dobu…
.
"Itachi a Sasuke, kde jsou?" zeptal se rázně Fugaku Shisuie. Nikde totiž ani jednoho ze svých synů neviděl a nutně je potřeboval mít k ruce. Bylo ještě potřeba naložit spoustu věcí a ti dva se úplně v klidu vypaří. Jak on je najde, tak je hned ohne přes koleno.
"Netuším, viděl jsem je naposledy, jak se nakládala voda," odtušil Shisui překvapeně a vůbec bratrům nezáviděl. Jejich otec vypadal hodně rozezleně.
Fugaku si to rázoval po molu a zmerčil toho blonďatýho otroka, co si ho Madara nechal. Už mu vynadal, že ho mohli v klidu prodat a jen zabírá místo pořádnému chlapovi, který by byl mnohem víc k užitku, než to nemehlo, které se teď motalo s bednou ovoce na palubu. "Hej, ty… Naruto!" štěkl na chlapce a rázně se rozešel k němu.
Naruto se snažil, seč mohl, ale bedny byly hrozně těžké. Skoro poulil oči, jak je tahal nahoru po lávce a do podpalubí. Děsně se lekl, jak na něho Fugaku křikl. Úplně se vyděsil, že něco provedl a nakonec ho ještě na poslední chvíli prodaj.
Madarův bratr k němu dokvapil: "Kde je Sasuke a Itachi?!" Potřeboval je, každé ruce navíc byly potřeba. A ten malý prďola byl celou dobu v přístavu s nimi. Musí mít přehled, kde jsou. Navíc chodil za Sasukem jako navedený. "Proč nejsi s nimi?"
"Nevím, pane," odpověděl na první otázku, "Sasuke chtěl, abych pomáhal Kisamemu." Hlavně, že ho nepřidělil ke Kakuzovi, ten vypadal, že by mu nejraději vrazil nůž mezi žebra a skopl ho do vody.
Fugaku si založil ruce na hrudi. On ty dva uličníky hledat nebude. "Běž je najít a okamžitě je přiveď, hned!" poručil hlasitě, až sebou mladík cukl, urychleně položil bednu a vystřelil do přístavu.
Naruto bloudil uličkami a přemýšlel, kde má ty dva Uchihy hledat. Těžká otázka, kolonie byla velká. Začne tedy na známých místech, kde už byli. Zašel do hostince a vydupal do patra. Už chtěl zaklepat na dveře, kde celých čtrnáct dní přebývali oba bratři, když zevnitř slyšel Itachiho říkat:
"Opíchám tě tak, že se budeš modlit, abych už konečně přestal."
.
Sasuke ležel na zádech, jednu nohu pokrčenou, druhou zvednutou a opřenou o Itachiho rameno. Už byl připravený a čekal jenom na to, až do něj bráška konečně pronikne. Ty jeho perverzní řeči jenom přidávaly jeho touze, která už tak byla dost velká. "Ano!" vydechl sténavě, "pořádně… mě omrdej!"
.
Narutovy líce se zabarvily červení. Nemůže jim tam vtrhnout, určitě se chytají dělat ty perverzní věci jako během celých čtrnácti dní. Už si zvykl, že každý den v noci slyšel z vedlejšího pokoje sténavé a kňouravé zvuky souložící dvojice. Taky jim několikrát vynadala domácí, že ruší ostatní hosty. Stejně to nemělo žádný účinek. Co bude dělat? Dovnitř nemůže a zpátky taky ne. Pevně zavřel a oči a položil ruce na desku dveří, protože uvnitř někdo vykřikl, jako by mu někdo ubližoval. Věděl, že to není pravda, ale… mohl by to radši zkontrolovat. Přiklekl ke dveřím a koukl do klíčové dírky. Bože…
.
Sasuke zakláněl hlavu a vzdychal rozkoší. Itachiho postup byl sice o něco drsnější než obvykle při tom prvním zásunu, ale bylo mu jasné, že si musí pospíšit, co kdyby se po nich náhodou někdo sháněl… "Itachi!" zajíkl se, když jeho bratr poprvé přirazil a potom znovu a znovu. Nikdy se toho nenabažil a byl si jistý, že se ani nikdy nenabaží, sex s ním byl prostě příliš dobrý. Postel se rozvrzala svým vlastním hlasem, však už to bylo po tolikáté, že jednou navíc to snad dole přehlédnou… Sasuke sklouzl rukou do svého klína a začal zpracovávat svoji erekci. Divoce, živočišně, přesně ve stejném tempu, v jakém probíhala jejich soulož.
.
Naruto měl pocit, že prostě se mu musí studem kouřit z hlavy a určitě se propadne do pekel, protože sáhl na kliku a pootevřel dveře, aby líp viděl. On sám ještě nikdy nikoho neměl, a proto doslova visel očima na divoce se pohybující dvojici. Věděl, že by měl minimálně za svůj čin oslepnout, ale když to bylo tak zvláštní, perverzní, zvrácený a hlavně zakázaný. A zakázané ovoce chutná nejlíp. Pozoroval oba brášky a jeho splašené mládí si dělalo, co uzná za vhodné, vzrušoval se. Zrakové vjemy byly pro blonďáčka příliš silné, než aby zůstal klidný. Musel vypadat, jak chilli paprička, když si uvědomil silně odstávající kalhoty a tvrdý problém uvnitř.
.
Sasukemu z pootevřených rtů unikaly výkřiky rozkoše. Itachi ho každým přírazem zatlačoval stále víc a víc k záhlaví postele, až se několikrát museli pošoupnout zpátky, protože jinak by se praštil do temene. Když už ho nebavilo se pořád takhle přemisťovat, ovinul Itachimu paže kolem krku a s jeho pomocí se vytáhl do sedu na jeho klíně. Ihned se kousnul do rtu, protože v něm takhle bráška vězel ještě hlouběji než doposud a jeho útroby se vlivem tlaku vnitřních orgánů se více stáhly. Opíral se Itachimu o ramena, energicky se nadzvedával a zase dosedal na jeho tvrdý úd. Zároveň se k němu mohl tisknout a dlouhovlasý Uchiha se ujal péče o jeho vlastní vzrušené mužství.
.
Blonďáček nevěděl, co má dělat. Ale když ono to tak hrozně bolelo, ač se snažil sebevíc na to nemyslet. Se skousnutým rtem se poddal živočišné touze a zajel si rukou mezi nohy. S roztřesenou rukou nedočkavostí si rozvázal tkanici kalhot a vytáhl své ztopoření ven. Byl to úlevný pocit a jen se modlil, i když už neměl ke komu, bůh ho musel za tyhle věci určitě zavrhnout, aby nikdo nešel okolo. Kdyby ho nějaká služka přistihla, jak klečí v pootevřených dveřích, kde si to rozdávaj dva bratrové a honí se u toho, tak se propadne hanbou a i veřejná poprava by mu snad byla milejší. Snažil se, co nejrychleji udělat a honil se o sto šest.
.
Sasuke v momentální chvíli nevnímal nic ze svého okolí, teď tu byli jenom oni dva s Itachim. Možná že i kdyby se vedle nich právě otevřela brána pekelná, tak by si toho nevšimli, jak byli zaměstnáni sami sebou. Jejich poslední sex před odjezdem byl právě tak divoký jako ten první noc tady, ne-li ještě více. "Itachi… Itachi, už to… aaah… n-nevy-dr-žííím!" zalykal se Sasuke na pokraji vyvrcholení. Chtěl to ještě o chvilku prodloužit, bylo to tak skvělé, ale nemohl tomu nadále vzdorovat. Prohnul se do oblouku jako kočka a pronikavě vykřikl. Všechny jeho svaly se zatnuly v křeči, když Itachiho ruku pocákalo jen několik kapek mléčné tekutiny.
.
Narutova ruka pilně kmitala po tom tvrdém údu a oči přilepené k oběma mladíkům. Když Itachi několikrát skoro až surově přirazil do sevřeného nitra a se zasténáním se udělal, nemohl blonďáček jinak než ho následovat. Hlasitě vzdychl, když sperma potřískalo podlahu před ním. Okamžitě spadl do heboučké euforie a byl úplně mimo.
.
Sasuke se svalil na postel s Itachim v závěsu. Bylo to perfektní, dokonalé… skvělá tečka za jejich pobytem. Takhle sexuálně vydováděný snad nebude mít problém pár týdnů počkat na další. Překulil se na bok a na šíji cítil měkký polibek. Bráška okopíroval tvar jeho těla a položil mu ruku kolem pasu. Sasuke vyhledal jeho dlaň, tohle byla zrovna ta nepotřísněná, a propletl s ním prsty. Byl příjemně znaven a uspokojen, oči mu líně bloudily po zdi až ke dveřím, které byly pootevřené… moment! Pootevřené?! Sasukeho pohled padnul na provinilý obličej hned za nimi. "Naruto?!"
.
Itachi se vyhoupl zpoza Sasukeho jako na povel. "No to si děláš prdel?!" vydechl nevěřícně a dle Narutova výrazu a jeho odhaleného penisu, počítal s tím, že vlhké skvrny před ním nebudou z vysrážené páry. "Můžeš mi okamžitě vysvětlit, co tu děláš?!" štěkl na něj notně rozezleně, byť mu bylo naprosto jasné, co tam dělal.
Naruto by se nejraději neviděl. Nestihl se ztratit z dohledu a byl přistižen při činu. "Já… to… n-nechtěl jsem, fakt ne jsem to nedělal schválně… t-tohle… to," koktal provinile a klopil hlavu dolů, aby neviděl, jak se zlobí. Jestli měl pocit, že ho tu Fugaku chtěl nechat, tak kluci ho určitě prodají.
.
"Klid, Itachi," snažil se Sasuke svého bratra krotit, protože dobře cítil jeho vztek. Itachi byl poměrně citlivý na soukromí, když tohle dělali, a Narutovo šmírování ho muselo pořádně naštvat, ještě když to vypadalo, že to okukování asi nebylo vůbec nevinné. Ne snad, že by to jeho nevyvádělo z míry, neměl zrovna exhibicionistické sklony a do blonďáčka by něco takového v životě neřekl, ale neměl náladu na něj kvůli tomu pouštět hrůzu. Určitě nebyl ten typ, co by je takhle sledoval schválně, už jen proto, jak napoprvé vyletěl z pokoje, když je přistihl. Muselo to mít nějaký racionální důvod. "Nech toho, Itachi!" zbrzdil dlouhovlasého Uchihu, který už se navzdory své nahotě chystal vyskočit z postele a možná dát mladíkovi co proto, Sasuke ho však donutil zůstat na posteli. "Naruto, proč jsi tady?"
.
Naruto se začal překotně upravovat a vyskočil na nohy. Dovolil si na oba kradmý pohled, ale Itachi ho vraždil očima, rychle ucukl. Boty byly prostě nejzajímavější věcí na celém světě. "V-váš otec mě p-poslal, říkal, že vás mám najít a ihned odvést na loď," pípl zkroušeně. Mimo jiné měl v zorném poli i mléčné stříkance, nikdy by neřekl, že toho může ze sebe vypudit tolik.
.
Sasuke si dal dohromady dvě a dvě. Otec mu přikázal je přivést, tak šel za nimi, jenže když je našel, zřejmě už byli uprostřed sexu a on se po minulé zkušenosti neodvážil je v něm vyrušit. Nemohl mu taky dost dobře vyčítat, co u toho dělal, pokud je sledoval, u takového mladého kluka by bylo nepřirozenější se nevzrušit než vzrušit u podobné scény. "No, tak se asi musíme zvednout," prohodil pak a snažil se ledabylostí svého tónu trochu vyretušovat ten trapas, který zase nastal.
.
"Já počkám na chodbě," pípl Naruto a vystřelil z pokoje ven. Snažil se rozdýchat ten trapas, ale počítal s tím, že jak se Sasuke objeví, tak bude jeho červeňoučká barva zpátky.
Itachi se vyhoupl do sedu. "Jestli nás hledal otec, tak budeme mít solidní problém, že jsme se vypařili." Byl celý zamračený, blonďáček má u něj čím dál větší vroubky, místo toho, aby si to trochu vyžehlil.
.
"To je pravda," povzdechl si Sasuke a rychle přešel k vědru sladké vody v koutě, aby ze sebe dostal sperma, i když ho moc tentokrát nebylo. Následně si pečlivě umyl ruce a začal se oblékat. "Předpokládám, že nás nemine trest," konstatoval. Ještěže už vyrostli z věku, kdy dostávali od otce výprask na holou. "Ale přesto toho vůbec nelituju," dodal ještě s mrknutím a upravil se tak, že by na něm nikdo nepoznal, co má právě za sebou.
.
"Já taky, i kdyby mě měli protáhnout pod kýlem, tak jim řeknu, že bych to udělal znovu a znovu, protože tě, bráško, šíleně miluju," zašeptal Itachi a přitiskl si brášku pevně k sobě. Něžně ho políbil na rty, jejich polibek na rozloučenou. "Tak a teď jdeme, když už náš to blonďaté pako našlo."
.
"Taky tě miluju," oplatil mu Sasuke a lehce se dotknul zeleného polodrahokamu na kožené šňůrce, který mu visel na krku. Od té doby, co ho dostal, ho ještě nesundal a ani to neměl v plánu. Spolu s Itachim vyšli na chodbu, obloukem se vyhnuli bílé kluzké skvrně na dřevěné podlaze a připojili se k Narutovi.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kačí Kačí | 2. února 2016 v 13:59 | Reagovat

Krásná kapitolka :3 Ale do Naruta bych takovýhle šmírování neřekla :D

2 Sabaku no Naomi Sabaku no Naomi | 2. února 2016 v 20:17 | Reagovat

No tak, v tom přístavu klidně můžou ještě zůstat. :D Teď se zase budou muset chudáci skrývat ve sladu a poslouchat Shisuiovi provokace. :D Dokonce si na ně i stěžovali ostatní lidi v hotelu? Tak to museli bejt pořádný orgie. :D Nechci radši ani vědět, co všechno musel Naruto po nocích poslouchat. :D No, to by možná vysvětlovalo ty sklony k voyerství. :D To, že to byla jen nehoda je určitě jen vymluva a bude je smírovat i na lodi... Akorát tam teda bude mít dost stížený podmínky...  No, co na tom. :D

3 Nukiko Nukiko | 2. února 2016 v 21:34 | Reagovat

Vy teda davate Narutovi zabrat! A těšim se jak Fugaku přehne sve syny přes koleno a naplaca jim pět a dvacet na holou :D a kolik planujete dílu? Jak ja se těšim až taky někdo prehne Naruta a ošuka ho možna pokud to napišete takže vas prosim dejte Naruta jako ukeho :)

4 Ivanitko Ivanitko | 3. února 2016 v 12:32 | Reagovat

[1]:Tak to bylo pod tíhou situace.
[2]:Tak Sasuke se při sexu moc nekrotí, takže minimálně sousedi si mohli určitě stěžovat. Vidím, že Naruta teda pořádně podezříváš, ale neboj, není to jeho poslední zajímavá chvilka s Uchihy.
[3]:Fzgaku by je nechal pověsit za kotníky na ráhno. Naruto má svoji vlastní cestu, neboj, není to opomíjená postava. A kolik to má dílů... hodně :D a je to dopsáno, takže se nemusíš bát, že bychom někde skončili v půlce.

5 kyuubinka kyuubinka | 4. února 2016 v 18:56 | Reagovat

To bylo... Zajímavé? :DD Jste se asi hodně nudili při těch ero-scénách :DD Ale jo, bylo to super :DD Naruto se nezdá :D

6 draci-sestry draci-sestry | 5. února 2016 v 9:25 | Reagovat

[5]:Jsme se nudili při eroscénách? Jakože je jich je hodně nebo málo?

7 kyuubinka kyuubinka | 5. února 2016 v 18:48 | Reagovat

[6]: Že jich je hodně :DD

8 Timka Timka | 6. února 2016 v 8:45 | Reagovat

wowiček :-) ten naruto to zabil :D

9 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 7. února 2016 v 9:24 | Reagovat

[7]:Tak to potom jo. Prostě nás to bavilo.
[8]:Taky si myslím.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.