Splátka II.

27. února 2016 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  Krátké povídky
Hidanovi se podařilo dojednat si schůzku, od které si slibuje mnohé. Nejlépe tak odložení splátky o měsíc nebo odpuštění úplně. On je přece tak hodný chlap, nekrade, nehraje automaty… Kakuzu by se mohl smilovat nebo ho aspoň ošukat a smilovat se.


O několik hodin později stálo stříbrné autíčko na nejzazším koutku sjednaného parkoviště. Kakuzu s rukama založenýma na prsou se rozhlížel a čas od času mrknul na hodinky. Jestli ten zmetek nedorazí, vlastnoručně mu zakroutí krkem, až ho vyčmuchají. Kisame a Darui postávali o krok za ním.
.
Bělovlasý muž jen protočil očima, když viděl, jaká na něho čeká delegace. Kakuzu se asi bál, že něco vyvede, když si přizval posily. Ignoroval ty dva blbečky, kteří mu před necelými čtrnácti dny dali za uši. "Už jsem tady. Nemusel sis brát ty dva sráče sebou."
.
"Zavři zobák a naval ty prachy," přešel Kakuzu rovnou k věci, když se za ním ozvalo zlověstné zapraskání, jak si Kisame protáhl klouby, "jestli to bude moc málo, oni dva ti upraví fasádu jako minule. Jo a k tomu dluhu připočti dvanáct korun za ten dnešní hovor, jasný."
.
"Jasně," odtušil Hidan a zvedl před sebe ruce dlaněmi proti Kakuzovi. Sáhl do kapsy u bundy a podal peníze Kakuzovi. Než se na něj snesl déšť nadávek a později i pěsti, tak se chopil řeči. "Víš, je to všechno, co mám, a zbytek ti seženu co nejrychleji, ale místo toho jsem ti chtěl dát závdavkem sebe," vychrlil ze sebe Hidan a přejel límci lichvářovy bundy, odhrnul límec a naklonil se k němu. "Já vím, že rád mrdáš chlapy.
.
Kakuzu zalapal pobouřeně po dechu. Ta nicka si vážně dovoluje vmést mu tady do tváře jeho orientaci a ještě mu nabízet svoje tělo, jako by snad šukal s kdoví kým?! Chytil Hidana pod krkem a gestem pobídnul svoje muže, aby poodešli z doslechu. "I kdyby," zasyčel světlovlasému do obličeje, "kde bereš tu jistotu, že bych chtěl píchat tebe? Myslíš, že si nemůžu dovolit někoho mnohem solidnějšího?" Pch, docela si chlapec věřil.
.
"Jistěže můžeš, ale musíš mu dát prachy, kdežto já se ti tu nabízím zadarmo," tlačil Hidan na pilu a vzdával se naděje, že mu Kakuzu odpustí část dluhu za sex. "No tak, kdys naposledy mrdal? Určitě už je to chvíle, jsi takový napjatý, co to ze sebe setřepat a ošukat mě, hm?" Lichvář se tvářil, jako kdyby mu nabízel kyselé jablko místo krásného a šťavnatého.
.
Nad tím Kakuzu chvilku uvažoval, zatímco vyráběl Hidanovi na krku novou modřinu. Faktem zůstávalo, že mužský děvky byly mnohem dražší než ty ženský. Jasně, mohl někoho sbalit v baru, ale tolik času obvykle nemíval. A protože se mu příčilo utrácení, tak poslední takové povyražení si dopřál už před dvěma měsíci… "Co umíš?" zeptal se informačně s přimhouřenýma očima.
.
Určitě muselo být slyšet, jak Hidanovi spadl kámen ze srdce. Kakuzu o tom přemýšlel, což znamenalo, že je to na dobré cestě, kdyby neměl zájem, tak ho určitě hned kopne do prdele a nechá ty dva hrdlořezy, aby ho zmlátili. "Cokoliv budeš chtít, zkušeností mám dost, abys byl spokojen," zavrněl bělovlasý muž podbízivě.
.
"Chvástat se umíš. Seš zdravej?" zajímal se dál Kakuzu, aniž by se staral, jestli tím Hidana urazí nebo ne. Kdyby do toho náhodou šel, tak jedině s jistotou, že se něčím nenakazí. Škoda, že ho nemohl nechat testovat, ale i u svých mužských společníků si také napřed zjišťoval od dodavatele, jestli jsou po všech stránkách fit.
.
"Jasně, jen ty tvoje gorily mě trochu naposledy pocuchaly," postěžoval si Hidan a pohrával si s Kakuzovým okrajem rozepnuté bundy. Nakonec to nebude tak špatně, zašuká si a ještě dostane čas navíc a pak už fakt musí sehnat ty prachy a odevzdat je. Kdo ví, jestli by mu to podruhé prošlo.
.
"Asi málo, když máš tu drzost po mně něco takového žádat," ušklíbl se Kakuzu a krátce si olízl rty. Možná by mu fakt nezaškodilo si zase trošku užít… koneckonců, teď z něj stejně žádný prachy nevyždímá, když je švorc. "Tak uvidíme podle toho, jak se mi to s tebou bude líbit," svolil nakonec neurčitě. Dopředu mu to slibovat nebude, ještě se z něj vyklube nějaký dřevo.
.
"A kde to chceš? Tady, v autě?" přizvukoval Hidan a v duchu se šklebil, jak se hnědovlasý muž obratně vykroutil z toho mu hned přikývnout. Vydřiduch k pohledání. Na takové schopnosti snad musel mít vysokou školu, ale bělovlasý muž spíš počítal s tím, že něco takového má už od narození. Beztak musel vydírat děcka už ve školce.
.
Kakuzu nespokojeně mlaskl, když už, tak to chtěl se vším pohodlím, ne jako nějaký puberťák v autě. Ale platit za hotel? Chvilku si Hidana uvážlivě měřil, než ze svého vozu vylovil černý šátek, venku už byla celkem zima, tak ho tam preventivně měl. Místo sobě kolem krku ho však uvázal Hidanovi kolem očí. "Opovaž se to sundat dřív, než ti řeknu," zavrčel ještě, než hvízdl na chlapy, dal jim pokyn a ti dva nacpali Hidana do auta na zadní sedadlo mezi sebe. Kakuzu nastoupil hned poté za volant a rozjel se.
.
Hidanovi se ani za mák nelíbilo mezi těma dvěma hlídacími psy, připadal si jako sardinka. Přemýšlel, proč jsou okolo toho takové manýry, copak ho prostě nemohl ojet jen tak na parkovišti?
.
Kakuzu zajel k sobě do garáže a vnitřním vchodem nechal Hidana vyvést do haly svého domu. "Už si ho převezmu," kývl na Kisameho a Daruie, "vy dva máte ještě nějakou práci, pokud se nemýlím." Hidan nebyl jediný splátce, který se cukal při zaplacení. Oba nabouchanci přisvědčili a odešli. Kakuzu se nijak nezdržoval, chtěl toho Hidanovi z celého domu ukázat pokud možno co nejmíň, takže ho hned hrubě postrčil před sebou do ložnice.
.
Bělovlasý muž klopýtl, jednak neviděl na cestu a Kakuzu nebyl zrovna nejjemnější. Na nic nečekal a sundal si šátek z hlavy. Oslněně mžoural do umělého světla v místnosti a koukal se okolo. Přes záclonu na okně nic venku neviděl, ostatně už bylo pozdě večer a tma jako v ranci. Ve vybavení se také Kakuzu nijak nepředal, měl tu prostě jen nejdůležitější věci. Postel, skříň, stolek, světlo… také neosobně moderní.
.
"Moc se tu nerozhlížej, radši se starej, abych byl spokojený," ušklíbl se Kakuzu, "jestli nepředvedeš excelentní výkon, budeš mít den na to, abys buď sehnal prachy, nebo si zařídil pohřeb, přestává mě bavit se s tebou handrkovat." Jeho neochvějný hlas sice dával výhrůžce na významu, ale ve skutečnosti by ještě k poslednímu kroku nepřistoupil, nechal by ho jen zbít. Z mrtvého už prachy nedostane, ale vyhrožování smrtí bývalo dost účinné.
.
"Jasně, starouši, ty toho vždycky naděláš kvůli pár prachům," zasmál se Hidan, ale bylo slyšet, že se výhrůžka vstřebala správně. Přistoupil k staršímu muži, když ho má přesvědčit, tak se musí snažit. Snad jeho prdel nežije středověk, i když možná trochu by mu to nevadilo. "Prvně by ses měl trochu vysléct," zamručel a zajel mu rukama pod bundu, než mu ji stáhl z ramen a hladil ho po hrudi, pevně pevná, zhodnotil v duchu.
.
"Ne," odsekl Kakuzu a odrazil jeho ruce, "nejdřív ty. Ihned a do naha." To by tak hrálo, aby on byl svlečený a Hidan ne, bez šatů je člověk zranitelnější, takže se postará, aby napřed byli nazí oba, nebo spíš Hidan jako první. Taky dost dobře mohlo být možné, že schovává u sebe nějakou zbraň, aby ho zákeřně bodl, až bude bez oblečení, raději si pojistí každou možnost. A když nic jiného, podívá se, jaký materiál se mu nabízí, třeba si to ještě rozmyslí.
.
"Jak myslíš," zavrněl Hidan škádlivě a rozepnul svoji bundu. Měl v plánu z toho udělat trochu striptýz. Při vysvlékání se hladil, to samé udělal i s tričkem. Nadzvedl jeho cíp a zajel pod něj dlaní. Přitom si staršího muže měřil žádostivým a chtivým pohledem. Pomalu stáhl tmavý svršek a prsty objížděl opasek pobitý cvočky.
.
Kakuzu zachovával kamenný obličej, sotvaže se trochu přerývaněji nadechl. Nechtěl to dát znát, ale docela to na něj působilo. Asi měl Hidan pravdu, fakt už dlouho nemrdal… a tady se mu skýtá příležitost konečně zase ukojit svoji touhu. Zatím vypadal světlovlasý muž dobře, žádný chcípáček, pěkně široká hruď a ramena, rýsující se svaly… Malinko si olízl rty, jakoby z horka.
.
Hidan si moc dobře všiml touhy, která se leskla Kakuzovi v očích, byť se tvářil, že to s ním nic nedělá. Rozepnul opasek a následně i kalhoty, ale se sundáním otálel. Přejel si přes rozkrok, než zasunul ruku do kalhot. Vybízivě na muže mrkl, že i on může zakusit podobné příjemné služby. Kalhoty byly dolu šup lup.
.
Starší muž nedokázal úplně skrýt žádostivost, která se mu na okamžik mihla obličejem, a po těle už mu začínalo kolovat příjemné vzrušení. Ale když už má nad ním takovou moc, využije ji. "Řekl jsem do naha," připomněl mu, že poslední kousek oblečení mu na něm poněkud překáží. Chtěl vidět všechno a možná ještě víc než všechno…
.
"Jak si přeješ, starouši," zašeptal Hidan podmanivě a otočil se k lichváři zády. Na chvíli ho napadlo, že to není dobrý nápad mít za sebou někoho takového, ale když ho chce pustit do sebe, nedá se nic jiného dělat. Nechal širokou gumu sklouznout pod obě půlky a následně se předklonil a stáhl si prádlo dolů.
.
"Ještě jednou mi řekneš starouši a zmaluju tě víc, než už teď jsi," prohlásil Kakuzu, ale znělo to kapku přiškrceně. Tak rajcovní výhled už dlouho neměl. Pravda, celkový dojem trošku kazily prokvétající modřiny od toho, jak si ho chlapi vzali nedávno do parády, ale jinak byl slušně stavěný a vcelku i pohledný. "Ujde to," zhodnotil vlažně, aby si zase Hidan nemyslel kdovíco. Beztak mu sebevědomí nechybělo.
.
"No tak jo, dědulo," poškádlil ho Hidan a otočil se k němu předem, "už můžu konečně vysléct tebe, víš, mohlo by ti tu bejt za chvíli těsno." Významně mu přejel po rozkroku a přitlačil na jeho mužství, které ho brzy ošuká.
.
Kakuzu se zamračil a bleskurychle Hidana chytil za zápěstí. Ostře s ním trhnul tak, aby ho měl zády k sobě a následně ho přitlačil přední polovinou těla na postel. Zkroutil mu ruku za zády a bolestivě ji vyvracel. "Řekl jsem… žádný… urážky," procedil mezi zuby. Takhle to sice neřekl, ale Hidan jistě dobře pochopil, jak to myslel.
.
Bělovlasý muž vyjekl, jak to bylo nečekané a to pelesti zahuhňal: "Jasný, jasný, ty jsi tady šéf." Kakuzu vůbec nemá smysl pro humor. Snad jen kvůli němu prožil tolik bolesti jako za celý život, no i když… dělat pro Orochimara taky nebyla žádná slast. A odnesl si i nějaký ten šrám.
.
"No proto." Snad to konečně pochopil. Kakuzu věděl, že by ho teď měl pustit, ale docela se mu líbilo mít takhle navrch, drtit mu zápěstí a vědět, že je pod ním úplně nahý a bezmocný… Otřel se rozkrokem o jeho zadek, na který se tisknul. Do té doby jen napůl vzrušený penis začal nabývat na tvrdosti mnohem rychleji.
.
Hidanův obličej se v pravidelných intervalech zarýval hlouběji do povlečení. Sakra, nemohl ho ten debil pustit! Vždyť mu vykloubí zápěstí. Cítil se tak hrozně ponížený, on se chtěl taky aktivně zapojit, jak má Kakuzovi ukázat, že šuk s ním stojí za pár dní navíc?
.
Konečně se Kakuzu nabažil pocitu Hidanovy absolutní podřízenosti a uvolnil jeho zápěstí. V kalhotách se mu rýsovala pořádná vyboulenina. Vstal a sundal si tričko. "Uděláš přesně to, co ti řeknu a nechci slyšet žádné odmlouvání, jasné?" určil nekompromisně pravidla.
.
Bělovlasému muži se to moc nelíbilo, ale vyskakovat si nemohl. Mnul si přiškrcená zápěstí a odtušil: "Ano, šéfe." Myslel, že si Kakuza omotá okolo prstu a ono nic. Tak snad to k něčemu bude. Přičinlivě se tedy zeptal: "Co mám dělat?"
.
"Na kolena a sundej mi kalhoty," poručil si Kakuzu. K děvkám se takhle obvykle chovat nemohl, nebo aspoň pokud si nepřiplatil speciální služby, což se mu chtělo málokdy, ale u Hidana to bylo jedno, byl to jenom zlodějíček. Pěkně si s ním užije.
.
Hidan by protočil očima, ale nechtěl Kakuza ještě víc vytočil. Hajzl jeden, tohle mu někdy spočítá. Klekl před něho a v duchu si tak odhadoval velikost nádobíčka druhého muže. Žádné monstrum to nebylo, jak odhadoval, a povolil pásek a zip. Stáhl tmavé kalhoty až ke kotníkům a přes látku spodního prádla dráždil tvrdé mužství. Musel se krotit, aby nevyprskl smíchy, protože měl na spoďárech nějaká zvířátka, tohle mohl koupit jedině ve výprodeji.
.
Kakuzu spokojeně vzdychl, takhle se mu to líbilo. Naposledy si ve sprše dopřával dostaveníčko jen se svojí rukou, ale cizí byla v tomhle lepší. A tahle navíc docela i zkušená, jak neomylně poznal z Hidanových pohybů. "To se podívejme," uchechtl se, "neděláš to poprvý, co, ty děvko. Kolika z těch, co jim dlužíš prachy, nabízíš za oddálení splátku tuhle protislužbičku? Přitlač." Zrychleně dýchal, zatím ho ještě nechá laskat ho přes látku, ale brzy bude chtít víc…
.
"Neboj se, nejsem prodejná děvka," zasykl Hidan a přitlačil přes látku přímo na naběhlou špičku. Přiklonil se, sevřel penis mezi rty a škádlivě přejel po ztopoření zuby. Moc dobře viděl, cítil a slyšel, že to Kakuza vzrušuje. Zahákl prsty za okraj spodního prádla a začal ho táhnout dolů.
.
Vzpřímené mužství staršího muže vykouklo v celé svojí kráse, pěkně tvrdé a nabuzené. "Pohraj si s ním a nezapomínej na koule," vzdychl spokojeně Kakuzu, nakonec to možná nebyl tak špatný úplatek pro posunutí splátky… aspoň takhle pro jednou. "Nejseš děvka, ale tohle děláš často, že jo?" ušklíbl se.
.
"Tss, myslíš, že přeblafnout péro je tak složitý? A navíc do toho, s kým šukám, ti nic není." Aby mu nemohl Kakuzu odpovědět, tak mu silněji stiskl penis a laškovně ho olízl naběhlou špičku. Zároveň si vzal do dlaně kulky, které lehce stiskal a pokračoval ve své orální práci.
.
Kakuzu si nechal další nelichotivé poznámky prozatím od cesty, stejně jako nechal Hidana, aby ho olizoval po celé délce a extra se soustředil na citlivý žalud. Hmm, fakt to uměl. Měl chuť zjistit, co dalšího mu ještě jde. "Dovnitř," vydechl roztouženě, "kuř, ale jestli mě kousneš, zaručuju ti, že to bude to poslední, co svýma zubama uděláš… nebo možná celou hlavou, když na to přijde."
.
Hidan protočil očima, i když… nebyl to ten nejhorší nápad, jak Kakuza opravdu nasrat. Možná někdy jindy, měl své zuby rád. Ještě teď ho bolela žebra. Natáhl se nahoru, aby mohl snadněji zasunout tvrdé ztopoření do úst. Šel na to pomalu, aby toho bastarda vytrestal a protahoval celé pohlcení.
.
Starší z mužů si dovolil spokojené zavzdychání, i když bylo ještě tlumené. Chvilku trpěl to Hidanovo šnečí tempo, ale potřeba byla příliš nutkavá, takže vzal svého společníka vzadu za vlasy a bez okolků mu přirazil do úst, aby ho donutil pohltit víc. Měl za to, že je na to Hidan zvyklý a nemusí s ním nakládat jako s květinkou.
.
Bělovlasý muž něco podobného očekával a byl na to připravený, takže se nezakuckal. Sotva mu bylo dovoleno se stáhnout, tak to udělal, aby mohl znovu svými rty obemknout erekci staršího muže. Ač to vypadalo, jako by byl sexuální otrok, tak ho to začínalo vzrušovat. Volnou rukou si zajel do klína a honil se.
.
"Mmm," zabručel Kakuzu na znamení, že mu to dělá dobře, a užíval si příjemnou horkost Hidanových úst a jeho mrštný jazýček, který ho pořádně rozpaloval. Nechal prsty vpletené do jeho vlasů, ale když nasadil pravidelné tempo, zatím ho do ničeho nenutil, když nemusel. "Nejsi… ghmm… takový dřevo, jak jsem se obával," procedil mezi zuby.
.
"Hmpffgm!" zaprotestoval čím si nesrozumitelným Hidan a dál se věnoval kouření. Ve svojí pravačce leštil svoje mužství a jeho zadek už by si dal říct. Potřeboval, aby ho někdo vyšoustal. A už mu bylo jedno, kdo to bude, jestli Kakuzu nebo někdo jiný.
.
Kakuzu se nechal oblažovat, až dokud nebyl těsně před vrcholem, pak od sebe Hidana odtrhl. Trhavě oddechoval, oddalování orgasmu ho zkvalitňovalo a navíc tu byly ještě jiné přednosti, které by rád okusil… "Na postel," zachraptěl nadrženě a ze zásuvky nočního stolku vylovil lubrikant a pro jistotu i jeden kondom. Přeci jen, Hidanovi se nedalo věřit.
.
Bělovlasý muž se trochu toporně postavil, než se vykulil na lichvářovo lůžko. Schválně mírně roztáhl nohy a hladil svoje mužství až skoro k svěrači. Provokativně a zároveň žádostivě si Kakuza prohlížel. Kondom, pff, takže pan Opatrný.
.
Starší z dvojice se v duchu ušklíbl, Hidan se teda uměl předvádět. Ale zabíralo to, aspoň na něj, přeci jen byl akorát chlap. A měl svoje potřeby. Jak ho tak pozoroval, jak se mu necudně nabízí, něco ho napadlo. Hodil mu do klína tubu s gelem. "Připrav se," poručil mu s mírným úsměškem, "pěkně se vyprsti, ať mi tu pak neskučíš jak ženská, až ho do tebe strčím."
.
Hidanovi na okamžik přeběhl po obličeji pobouřený výraz, který ihned zamaskoval. Takže i pan Zdechlý a Líný. Co si neuděláš sám, to nemáš. "Máš o mně teda pěkný mínění a vidím, že zkušeností habaděj." Hmátl po tubě a vytlačil si trochu na prsty. Rozetřel ho okolo dírky, než vnikl prstem dovnitř.
.
"Rád se dívám," pokrčil Kakuzu rameny a chtivě sledoval, jak Hidanův ukazováček zmizel v tom otvoru, který si dneska přivlastní, "a tys to chtěl, tak se starej." On ostatně nebyl žádný jeho milý, dokonce ani nebyl jeho zákazník. To Hidan mu dlužil prachy a chtěl laskavost, takže tu měl docela solidně navrch.
.
Bělovlasý muž už chtěl něco sprostého odseknout, ale výjimečně si to promyslel dopředu a teď by se Kakuzova agresivní reakce hodila nejmíň. Roztahoval svoji dírku, aby konečně mohli jít na věc. Zaklonil hlavu a slastně vzdychl, když si zevnitř dráždil prostatu. Snažil se to udělat to nejrychleji. "Kurva, Kakuzu, mrdej mě," zasténal, když už byl připravený, "strč do mě svýho čuráka."
.
Kakuzovi přejel po páteři lehký mrazík. Samozřejmě se nenechal pobízet dvakrát, okamžitě se k mladšímu muži přisunul a obratně si natáhl prezervativ. Ještě svoje ztopoření lehce promnul v dlani, než Hidanovi hrubě roztáhl nohy co nejvíc od sebe a špičkou vzrušeného mužství vyhledal promazanou dírku. Ani se nezdržoval nějakým otíráním, rovnou se začal tlačit dovnitř, plynule a neodbytně.
.
Tohle bylo o moc lepší než prsty. Byl roztahován a tvarován. Svíral prostěradlo, ale ne bolestí, i když tu taky pociťoval, ale slastí. "Rychlejš," zasténal. Potřeboval staršího muže cítit uvnitř sebe ihned. Byl tak nadržený, jako kdyby rok nikoho neměl.
.
"Pak kdo je tu netrpělivý," uchechtl se Kakuzu a poslední centimetry zdolal jediným prudkým přírazem. Vniknul do něj až po koule a sám zasténal, jak ho celého obklopila teplá prdelka. Tohle potřeboval už dlouho. Neobtěžoval se nechat Hidanovi chvilku na vzpamatování, rovnou ho začal šoustat.
.
Hidan zasténal a spíš než o zdrženlivost prosil o víc. "Dělej, mrdej mě." Jako by se snad nic nedělo. Zahákl se nohama za Kakuzovými bedry a přitlačoval si ho ještě víc k sobě. Rukama ho hladil po ramenou a hrudi. "Vyšukej ze mě duši."
.
"Žádnou nemáš," ujistil ho Kakuzu zastřeně, ale jinak se snažil jeho přání splnit. Přirážel do něj, jako by zkoušel, kolik toho Hidanovo tělo vůbec vydrží, dravě, skoro až brutálně si ho bral. Nedržel se ani malinko zpátky, šil to do něj jako ďábel.
.
"Co ty víš… tvůj čurák je skvělý," vydechl Hidan sténavě a vklouzl mezi jejich těla, aby se mohl začít honit, protože jeho penis žadonil o péči. Musel se udělat. Takhle brutální tempo, kdy při každém přírazu popojel o kousek dopředu a za chvíli byl u čela postele, nemohl vydržet.
.
Kakuzu mu oběma rukama držel kolena nahoře, aby měl pěkně vyšpulenou prdelku a on ho mohl snáz mrdat. Docela se divil, že si Hidan nestěžuje. Normálně si bral děvky o něco mladší, kvůli těsnosti, ale vždycky, když takhle přidal na tempu, tak fňukali, že je to bolí. Všechna čest, Hidan prosil o víc.
.
Tak divokou a tvrdou šukačku Hidan už dlouho nezažil. Jasný, rozdával si to s chlapama, kterým šlo jen o jedno, ale Kakuzu ho šoustal, jako by mu za to ještě platil. Byl rozpálený jako plotna a už nemohl ani sténat a zajíkal se těmi slastnými pocity, které vyvolávalo péro nestále ve zrychlujícím tempu pohybující uvnitř něj.
.
Starší muž si užíval jaksepatří. Neohlížel se na nic, jen prostě vrážel do Hidana svoje péro jako zvíře. Bylo to tak dobré, že věděl, že dlouho nevydrží, prostě se musel udělat. Několikrát přirazil, jako by se pokoušel zjistit, jestli se mu dostane zespodu do žaludku, než zabručel jako medvěd v posledním tažení a na pár momentů strnul.
.
Bělovlasý muž se musel v poslední fázi zapírat rukou o čelo postele za sebou, aby mu o ni Kakuzu neurazil hlavu. Udělal se snad vteřinku předtím než starší muž a ždímal ze sebe poslední kapičky semene. Cítil se perfektně uspokojený, jen necítil v zadku žádné mlíčko a pak mu došlo, že si vlastně lichvář vzal tu trapnou pláštěnku.
.
Kakuzu ještě několikrát přirazil, jen proto, aby prodloužil svou rozkoš, a následně z druhého muže vyklouznul. Svalil se vedle na postel a spokojeně oddechoval. To byla skvělá mrdačka. Ani by to byl do Hidana neřekl, když mu to poprvé nabídnul. Shrnul použitý kondom, zabalil ho do papírového kapesníčku a odložil na noční stolek.
.
Hidan koukal do stropu a vydýchal se z té divoké mrdačky. Taky by do Kakuza pár věcí neřekl, třeba to, že ho fakt ošuká podle přání. Pomalu se bál dát nohy k sobě, měl pocit, že mu tam starší muž vyšukal díru jako do tunelu. Zítra ho určitě bude bolet zadek. Po chvilce otočil hlavu do boku a samolibě se zeptal: "Tak co, šéfe, spokojený?"
.
"Mohlo to být horší," odmítl mu Kakuzu projevit uznání, třebaže to bylo úžasný šoustání. Zaváhal, než svolil: "Fajn, máš na splátku ještě týden odklad, ať nežeru." Ale rozhodně nechtěl, aby si na tohle jeho dlužníci zvykali, pak by měl sice spoustu sexu, ale prachy žádný a on přeci jenom miloval peníze ještě víc než sex. I než hodně dobrej sex.
.
Bělovlasý muž si částečně oddechl, že má čas navíc a všechny svoje zuby, končetiny na svém místě. Vždyť ještě nos neměl ani pořádně srostlý a dostal by do něj znovu. Ještě by ho měl nakonec placatý jako známý zápasník Killer bee, který se proslavil nejdrsnějšími hmaty v podsvětním ringu.
.
"Můžeš se oblíknout a nezapomeň na šátek," připomněl mu Kakuzu a sám se začal shánět po svém oblečení. Měl v plánu vzít Hidana jenom tak daleko, aby nepoznal, kde byl, pak se hned vrátí, nebude zbytečně platit proježděný benzín. Ale aspoň ušetřil za děvku, teď jistě zase chvíli žádnou potřebovat nebude.
.
Hidan šlohl lichváři jeden kapesník a otřel si s ním břicho. Už když se posadil, tak cítil svůj vyšukaný zadek. Zítra to budou galeje. Natáhl se pro svoje oblečení a nasoukal se do něj. Sáhl pro šátek a nenadšeně si ho uvázal okolo hlavy. Nebylo všeobecně známo, kde Kakuzu bydlí, a on se o to nikdy nestaral. Ale měl domeček… hm, asi mu to půjčování prachů fakt vynášelo.
.
Kakuzu byl oděný jedna dvě a vyvedl Hidana z ložnice. Zamířil s ním rovnou zpátky do garáže, kde ho šoupnul na přední sedadlo, protože na zadním by na něj moc neviděl, leda že by měl oči přilepené na zpětném zrcátku, nastartoval a vyjel. Zhruba o pět bloků dál zastavil u chodníku a vysypal ho ven, přičemž si nezapomněl vzít zpátky svůj šáteček. "Tak teda za týden," ušklíbl se na něj, načež po něm za chvilku nebylo ani vidu.
.
"Polib si, zmrde," prskl za ním Hidan a ukázal mu prostředníček. Teď už si mohl vyskakovat. Koukal, kde že to vůbec je. Tady ještě nebyl. Rozešel se podél cesty pajdavým krokem, jak se zadek čím dál víc probouzel k životu. Na zastávce městské dopravy se informoval, kde to vůbec stojí a kdy něco jede. Když počká čtvrt hodiny, tak se může svést. Samozřejmě načerno, kdo by se obtěžoval kupovat lístek. Opřel se o fasádu nejbližšího domu a ušklíbl se, ačkoliv chtěl, aby to původně dopadlo jinak, tak nakonec z průseru vybruslil na výbornou. Dostal čas a pořádnou porci dobrý šukačky. Měl takovou chuť si to někdy v budoucnu zopakovat, snad bude Kakuzu přístupný, protože za týden tolik prachů nesežene. Jedině, že by přepadl nějakou banku, poštu nebo jiný obchod, kde maj dost peněz na jednom místě. Uvidí se, co bude za týden.

Konec
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kačí Kačí | 27. února 2016 v 8:34 | Reagovat

Bylo to luxusní :3 Splátka jak má být ;)

2 Sabaku no Naomi Sabaku no Naomi | 27. února 2016 v 10:15 | Reagovat

Hoho, tak přece jen se nechal Kakuzu obměkčit. O_O A Kisame a Darui je určitě potají šmírovali. A inspirovali se. :D Hele, to je fakt zajímavej (=naprosto šílenej) pár. Zajímalo by mě, jestli se vůbec znají... (myšleno jako v Narutovi) Nevím, nevím, jestli to Hidanovi vyjde i za týden. Aby se to rovnou nezvrhlo do nějakýho BDSM. :D

3 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 28. února 2016 v 9:56 | Reagovat

[1]:Taky si myslím :D
[2]:Tak Kakuzu myslel hlavně na to, že z Hidana ty prachy dostane tak aj tak a navíc teď ušetří, když si nemusí nikoho platit. Kisame s Daruiem se určitě neznají. V anime se nikdy neviděli.

4 Nukiko Nukiko | 28. února 2016 v 19:40 | Reagovat

No moc mu do těla teda nedal :D vyžaduju 3. část kde bude BDSM :D sugoii díl děkuju Jashine za to že tenhle blog existuje a bla, bla, bla to už jste ode mě slyšely tolikrát :D

5 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 29. února 2016 v 7:43 | Reagovat

[4]:BDSM jakého typu? Jinak te´d o 3 části neuvažujeme. Máme rozpracovaného něco jiného.
Slyšet o tom, že jsi ráda, že náš blog existuje je příjemné a nevadí mi to slyšet znovu :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.