Vábení krve II.

6. února 2016 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  Krátké povídky
Sasuke bere mladého blonďáčka jen jako potravu, ale po sexu a Itachim je najezený krve, že ani nemá moc chuti se zaobírat tím strachem čpícím člověkem. Jenže než ho stihne pořádně vyzpovídat, tak dostane další hříšný návrh, který se neodmítá.


Sasuke nakrčil nos, jak ten pach strachu ještě zintenzivněl. Proboha, možná by ho měl zabít radši hned, aby to nemusel čichat. Nebo by možná stačilo udělat něco, aby se ho ten mladík přestal tolik bát. Hmm, jenže co? Vstal z postele nehledě na svou přetrvávající nahotu nebo na to, že měl stehna ulepená od Itachiho spermatu, a pomalu k němu přešel.
.
Naruto se zajíkl, už je to tady, a vyděšeně se nalepil na stěnu, jako by s ní chtěl splynout. On nechce umřít. V jeho modrých očích se zaleskly slzy. Proč jen se na tom rozcestí dali tímhle směrem. Mohli jít na druhou stranu a třeba by došli do nějakého pěkného mírumilovného kraje.
.
"Ššššt, klid," brouknul Sasuke tichým melodickým hlasem, "teď ti neublížím. Prozatím se mě neboj." Vztáhl ruku a jemně se dotkl Narutovy tváře. Slyšel jeho vyplašené srdce, tlouklo tak rychle, že by snad nevěřil, že to takhle jde. Přejel po jeho líci motýlím dotykem a bříškem ukazováčku obkroužil kontury jeho rtů.
.
Plavovlasý mladík cítil skoro až panický děs, který ho přimrazil na místě. Jinak by udělal cokoliv, zkusil utéct, praštit upíra, něco. Takhle dvě strachem rozšířené safírové oči hleděly na Sasukeho. Proč mu sahal na rty, myslel, že mu půjde po krku.
.
"Jsi tak bojácný," konstatoval Sasuke vrnivě, "cítím tvůj strach, je to jako silný odér, který tě zahaluje. Je nepříjemný, respektive mě dráždí. Nemohl bys to zkusit omezit?" Naklonil se blíž a špičkou jazyka ochutnal jeho rtíky. Nikdy neměl moc pevné morální zásady, ostatně by si jinak nic nezačal s vlastním bratrem.
.
Sasukeho uklidňující řeči nebyly moc platné. Naruto se prostě nedokázal v přítomnosti upíra uvolnit. Navíc co mu to dělal? Ochutnával ho? Zcela určitě. Klepal se jako v třeskuté zimě. "Ne…" pípl vyděšeně, skoro jako čerstvě vylíhnuté kuře.
.
"Měl jsi už někdy ženu?" zašeptal Sasuke a zcela Narutův tichounký protest ignoroval. Odhadoval, že byl blonďák tak v podobném stáří jako on sám, když byl proměněn. Už tenkrát měl celkem dost zkušeností s ženami… a jednu jaksi nechtěnou i s mužem.
.
"Ne," odpověděl Naruto a vůbec netušil, proč to chce ten upír vědět. Prohlížel si ho tak podivně. Proč už to konečně neudělá a nevysaje ho? Asi se baví jeho vyděšeností, zrůda… skoro jako ti, co od nich s Gaarou utekli. Ti je chtěli hlavně sedřít z kůže.
.
"Výborně, mám rád krev paniců," prohlásil Sasuke, a když viděl, jak blonďák zděšeně vytřeštil oči, zasmál se: "Ale no tak, dělal jsem si srandu. Nechutná jinak než krev člověka, co měl tucet milenek." Odmlčel se, načež zvlnil rty do pobaveného úsměvu: "A muže jsi měl?"
.
Plavovlasý mladík se divil, že mu ještě za ten den udiveností či strachem nevypadly oči z důlků. "To je… nemravné," pronesl po chvilce, protože si uvědomil, že by mohl upíra urazit. Jestli umře, tak určitě bude někde strašit. Po něčem takovém se nemůže dostat do nebe.
.
"Proč?" nadzvedl Sasuke obočí, "protože to káže církev? Ti vyžraní hodnostáři, co se obohacují na úkor poddaných i šlechty? Nebo proto, že každé spojení, při kterém nemůže být počato dítě, je hříšné? Taková přece můžou být i mezi mužem a ženou. V čem je soulož dvou mužů tak jiná?"
.
"Nevím," zakňučel Naruto, jak mu blízkost upíra dělala zle. Ještě mu kladl podivné otázky a nelíbilo se mu, co řekl. Vždyť jemu je to nakonec jedno, jen ať ho proboha pustí. Může si tu klidně obcovat se samotným ďáblem, ale on chce odejít a už se nikdy nevrátit do tohoto kraje.
.
Sasuke si odfrkl: "Ovšemže nevíš. Jen opakuješ to, co ti předkládali, aniž by ses nad tím někdy zkusil sám zamyslet." On ale možná býval kdysi stejný, to už je ale hodně dávno. Vzal Naruta za bradu a trošku mu ji pozvedl. "Takže styk jsi neměl. Už ses aspoň líbal, hmm?" zeptal se.
.
Plavovlásek bez rozmyslu položil ruku na Sasukeho, aby ji odtáhl. Byla tak divné chladná, ale úplně studená nebyla. "Pane, nechte mě, prosím, nic jsem vám neudělal," kníkl naprosto bezmocně. Cítil se jako žížala na háčku, která čeká, až ji něco sní.
.
"Nechtěl bych tě připravit o život, aniž bys poznal aspoň něco málo z těch slastí," brouknul Sasuke a znovu lehounce přejel jazykem přes jeho rty. Jeho chabý odpor skoro ani necítil, přesto od něj krátce nato odstoupil. "Ale nutit tě nebudu," ujistil ho. Sám měl zkušenosti s tím, když mu někdo vnutil sex. Byl to nejhorší zážitek v jeho životě. "Kdybys však měl zájem si před smrtí aspoň užít, nabídka trvá."
.
Naruto se na něho vykuleně díval. To jako… on s ním? Přišlo mu to jako čiré bláznovství, ale oddechl si, když se upír vzdálil. Jeho srdíčko se však znovu rozbušilo, když dovnitř vešla další z těch stvůr.
"Sasuke, promiň mi to zpoždění," broukl Itachi, "ale rozpadlo se vědro, tak jsem hledal jiné. V tomhle hradě se rozpadá úplně všechno. Možná bychom měli už opravdu odejít." Položil vědro vedle postele a mlsně si bratra prohlížel.
.
"To nevadí, tobě bych odpustil všechno," zapředl Sasuke a ve zlomečku vteřinky stál těsně u něho. Objal ho kolem krku a zabořil obličej do jeho hrudi. "Kde je strejda? Pořád čte nebo si našel novou zábavu?" informoval se o třetím členu jejich rodu. Ne že by toužil po jeho přítomnosti, spíš se chtěl ujistit, že mají s Itachim soukromí. Naruta samozřejmě nepočítal, i když ho, chudáka, před chvílí jistě naprosto šokoval, doteď vypadal značně otřeseně.
.
"Toho jsem zrovna nehledal, ale asi čte. Slyšel jsem, že s něčím šustí," odpověděl Itachi a přivinul to své kousavé koťátko k sobě. "Měl by ses obléct nebo přísahám, že tě budu mít nutkání znovu ošukat. Vlastně už se držím jen tak tak." Bráškova nahota byla i po desítkách let elektrizují a přitažlivá.
.
"Nemůžu se oblíct, ještě jsem se neumyl," uculil se Sasuke a přešel k vědru, které Itachi tak pracně sháněl. Normálně bráškovi nakazoval, aby mu nechal trochu soukromí, ale teď ho chtěl malinko provokovat, takže ho nechal dívat, když ze sebe vymýval jeho sperma a sám sebe v podstatě prstil, přičemž Itachiho hypnotizoval pohledem.
.
Naruto dělal, že ho nevidí, a sklonil hlavu. Byli tak necudní, jak jen mohli takové věci dělat. Jak to, že tenhle hrad už nesežehl božský oheň?
Itachi provázal svůj pohled se Sasukeho a nemohl se nasytit toho malého představení. Bylo to v Sasukeho pojetí tak vzrušující, že mu odstávaly kalhoty, když bráška skončil.
.
"Ale ale, bráško," protáhl Sasuke významně a začal se pomalu oblékat, i když si dal záležet, aby toho i při tom ukazoval Itachimu co nejvíc, "teď jsme si užili, přece bys nechtěl přídavek, když máme tak vzácnou nezkušenou návštěvu." Se smíchem kývnul směrem k Narutovi. "Sebral jsi ho, chudáka, ani si nestačil užít s nikým."
.
"To se mám každého ptát, jestli je panic?" odvětil se stopou nevěřícnosti Itachi a natiskl si bratra k sobě. Přece ho nenechá se stojákem. Přitlačil na bráškovy bedra, aby se mohl otřít vybouleninou o jeho tělo.
.
"To ne, ale tak jsem si říkal, že by třeba měl zájem ti pomoct… co?" obrátil se k blonďákovi s nadzvednutými koutky. Samozřejmě jenom provokoval, věděl, že i kdyby, Itachi by se od něj obsloužit nikdy nenechal.
.
Naruto byl pořád v ochromení všechno nového a děsivého, že se na nic nezmohl a jen koukal jako králíček vypadnutý z brlohu. Cože? To po něm opravdu chce něco takového?
"Nemá," vybral si rázně Itachi i za Naruta, "chci jenom tebe, jenom ty mě rajcuješ," zamručel nadrženě. Sasuke ho uměl tak provokovat.
.
Sasuke nevydržel hrát tu hru dlouho, sice chtěl ještě jednoho nebo druhého z nich popíchnout, ale Itachi byl příliš lákavým soustem. Přivinul se k němu co nejtěsněji a otíral se o jeho napjaté kalhoty v rozkroku. "Jak mě budeš chtít teď?" zeptal se s jasnou stopou chtíče v hlase a jednou rukou zajel pod Itachiho košili, aby ho mohl hladit.
.
"Pojďme někam ven, než se v téhle místnosti zalknu," poukazoval na auru strachu, která byla pořád silná a byla mu proti srsti. Navíc, když ho bráška ještě nechtěl sníst, tak neměl zájem na tom, aby na ně čuměl. "Co si to takhle rozdat na cimbuří nejvyšší věže?" zavrněl Sasukemu tichounce do ouška a lehce ho kousl.
.
"Ty nemravo," vzdychnul Sasuke, ale ten návrh způsobil, že mu po páteři přejela další vlnka vzrušení. Občas to s Itachim dělali opravdu na divných místech, ale takhle vysoko by to mohlo být vážně zajímavé. Vklouzl svou tlapkou do jeho a propletl si s ním prsty. "Tak jdeme," souhlasil, aniž by se ohlížel na blonďatého mladíka.
~~~
Naruto dá se říct nestrádal. Sasuke ho stále po třech dnech ještě nezakousl a dokonce se postaral o to, aby měl vodu a něco k jídlu. Chytil mu králíka na loukách v okolí hradu, což byla pro upíra naprostá hračka. Po dlouhé době se opravdu dobře a dosyta najedl. Když utíkali s Gaarou, tak byla o jídlo nouze a občas přežívali jen na bobulích a koříncích. Tady dostával maso, ale za jakou cenu. Moc dobře věděl, jak to skončí. Sakra, potřeboval se odsud dostat, ale uniknout bylo nemožné, vždycky mu do cesty vběhl některý z upírů. Nejvíc se bál toho nejstaršího, vypadal, že by ho zakousl bez mrknutí oka.
.
Sasuke se o Naruta skutečně docela staral, dokonce mu už tu první noc dal na spaní houni, aby se tolik netřásl zimou. Čistě jen kvůli němu dokonce rozdělali snad po nekonečné době oheň v krbu, i když se teda Madara i Itachi kysele šklebili jako sto čertů, že je to úplně zbytečné, na ně samotné nepůsobil žár ani chlad. Ale protože měli oba pro nejmladšího Uchihu slabost, dali se přesvědčit. Nakonec bylo docela i fajn dívat se zase jednou do neposedných plamenů, poslouchat praskot spalovaného dříví a cítit jeho vůni. Narutova přítomnost byla pro Sasukeho, jako by měl vlastního domácího mazlíčka.
.
Mladý blonďáček už se za těch pár dní otrkal, a když s ním byl Sasuke sám, tak se dokázal i uvolnit a nebát se. Nejmladší upír byl docela vstřícný a nebylo mu zatěžko si s ním povídat. Dozvěděl se něco málo o jeho minulosti a on mu vyjevil svoji, což nebylo žádné veselé povídání. Jenže vlastností krevsajících bytostí byla kromě nebývalé krásy i jakási přitažlivost pro lidský druh. Naruto neodolal a nechal se ovlivnit jejich aurou. Chtěl být neustále u Sasukeho. Dokonce se přistihl, že začal žárlit na Itachiho. Občas se jakoby otřepal a přemýšlel, jestli se už pomátl na rozumu.
.
Nejmladší Uchiha musel uznat, že se mu s Narutem začínalo docela líbit. Opět poznával ten starý svět, do kterého už pár desítek let nepatřil. Smrtelný svět. Zpočátku se tomu bránil, ale bylo to silnější, skoro si říkal, jestli není škoda, že se začali po proměně stranit všech lidí. Jasně, z místa, kde předtím žili, odejít museli, ale možná mohli začít někde jinde a jinak… třeba by se zvládli utajit. Každopádně ho začínalo mrzet, že bude muset Naruta zabít. No, nemusel, samozřejmě… ale jak by to vypadalo, kdyby ne?
Zrovna ležel na posteli a nechával Naruta, aby se dotýkal jeho hebkých havraních vlasů, jejichž rozježení v zátylku blonďáka fascinovalo.
.
Naruto si s dětskou radostí hrál černou kšticí. Moc se mu to líbilo. Navíc dospíval k přesvědčení, že musí pro svého pána udělat víc. "Sasuke, víš, co jsi mi říkal před pár dny? Chtěl bych to zkusit," odvětil a věnoval upírovi oddaný pohled. Určitě mu to udělá radost. Jak by ne. Přece ho sám ponoukal.
.
"Vážně?" podivil se nejmladší Uchiha, "myslel jsem, že to považuješ za hříšné a nemravné. Navíc jsem si dělal legraci. Copak jsi neviděl, co s Itachim při sexu děláme? Zemřel bys při tom." Nedovedl si představit, že by se s člověkem dokázal uhlídat natolik, aby odolal vábení rozprouděné krve, aby nekousnul.
.
Mladý plavovlásek se snažil hlavně zavděčit svému upíru. "Nebojím se, Sasuke," pohladil ho po tváři a pousmál se, "jsem celý tvůj. Můžeš si se mnou dělat, co chceš." Klidně ho i zabít, ostatně Naruto měl pocit, že to je to nejdůležitější věc v jeho životě, pro kterou se narodil.
.
Sasuke na něj zaraženě hleděl. Od té doby, co se stal upírem, ještě nikdy s žádným člověkem nestrávil tak dlouhou dobu, aby si všimnul, co s lidmi jejich dlouhodobá přítomnost dělá. Zaznamenal sice nečekanou změnu v Narutově chování, ale vysvětloval si to tím, že se prostě otrkal. "Měl by ses bát," varoval ho, "ještě před třemi dny jsi mě prosil, abych tě ušetřil, a teď se sám chceš vystavit smrti?"
.
"To je dávno, pochopil jsem nové věci a chci ti sloužit, ať už to bude zahrnovat cokoliv," pronesl odhodlaně Naruto a sklonil se, aby políbil Sasukeho na čelo, jak to vídal dělat Itachiho. Líbilo se mu to. Záviděl staršímu upírovi, co všechno si může k černovláskovi dovolit.
.
"Sloužit?" opakoval po něm Sasuke a divil se čím dál tím víc. Co to do blonďáka najednou vjelo? Nebyl si jistý, jestli si to s ním rozdat nebo ne. Sice když to bylo s člověkem, tak to jako nevěru nepočítal, ale stejně… A co když ho přitom vážně zabije? No, ale to měl přece tak jako tak v plánu… asi… "Hmm, no, jestli o to fakt stojíš a uneseš to riziko…" pokrčil rameny.
.
"Stojím, Sasuke, chci to," pronesl natěšeně blonďáček a cítil, že jedná správně. Pohladil černovláska po hrudi až na břicho. Uvědomil si, že se neskutečně těší. Z upíra nesálalo takové teplo jako z člověka a jeho dlaň brzy narazila na chladnější pokožku u krku. Ohnul se a cudně přitiskl rty na Sasukeho. Neměl v tom žádné zkušenosti.
.
Sasuke se snažil potlačit svou nejistotu ohledně tohohle rozhodnutí a soustředil se na Narutovy rty. Byly jemné a velice horké, nezkušené. Vztáhl ruku a pohladil blonďáčka po líci, zatímco lehce přitlačil proti jeho ústům a vlhkým jazykem přejel po hradbě jeho zubů. Tyhle počátky byly ještě celkem snadné, ale nedovedl si představit, jak bude reagovat později.
.
Naruto se rychle přizpůsoboval a učil se. Nebylo to nic nepříjemného a líbilo se mu to. Nechával se obluzovat upířím vlivem a Sasukeho mrštným jazykem. Už skoro nevnímal fakt, že je černovlasý mladík chladnější než on sám.
.
Černovlasý mladík sám na sobě zpozoroval, že dýchá značně rychleji a průtok jeho vlastní krve se zvyšuje, jak se pomalinku vzrušoval. Líbání patřilo k jeho oblíbeným činnostem, a i když byl Naruto nezkušený, svým zápalem pro věc vše vynahrazoval.
.
Plavovláska to také rozpalovalo a nemohl dočkat pokračování. Sám se v návalu roztoužení vyhoupl nad upíra a chvíli si ho prohlížel, než se sklonil a pustil se do nově objeveného způsobu líbání. Dost se mu to líbilo a nenechávalo ho to chladným.
.
"Takovou aktivitu bych od tebe tedy nečekal," uchechtl se Sasuke do jeho rtů a o chvíli později z Naruta začal stahovat oblečení. Ještěže Itachi byl zrovna na lovu jelenů v lese, asi by se mu nelíbilo, co chtěl s Narutem dělat, i když pochyboval, že by mu to zakázal.
.
Naruto spokojeně zavrněl, když na sobě ucítil chladné zkoumavé ruce. Znovu a znovu zkoumal upírova ústa a s překvapením zaznamenal, že nenašel žádné čnějící špičáky. Jak ho teda zakousne? I on však chtěl Sasukeho nahého a snažil se ho dostat z oblečení.
.
Sasuke se zasmál jeho zbrklosti, přes kterou se mu nedařily takové věci jako třeba rozepnout sponu jeho pásku. Nakonec jeho ruce odstrčil a sám si přetáhl přes hlavu košili a zbavil se i kalhot. Nechal ho, aby si ho prohlížel, a zároveň i on studoval jeho. Naruto byl trochu moc hubený, ale jinak měl pěknou barvu a nevypadal nijak nemocně. Když odhlédnul od pár drobných vad, vlastně byl celkem pěkný.
.
Za to blonďáček úplně zbožně koukal na tělo rozložené na posteli. Nutkání se ho dál dotýkat bylo silné, navíc v klíně cosi neodbytně tvrdlo. Čekal, jestli Sasuke nezačne, ale nebyl trpělivý a pustil se do zkoumání upírova těla sám. Chtěl dělat to, co Itachi, zbrkle vzal Uchihovo ztopoření do dlaně a začal napodobovat pohyby, které viděl.
.
Černovlásek spokojeně zamručel, sice na to Naruto šel prakticky bez jakékoliv předehry, na kterou byl zvyklý u Itachiho, ale bylo to pro něj poprvé, ještě nevěděl, jak postupovat… hmm, a když se neuhlídá, možná ani nikdy nedostane šanci to natrénovat. Zaplašil tuhle myšlenku a ještě chvilku se nechal honit, než rychlým pohybem, který Narutovy oči nemohly zachytit, povalil blonďáčka pod sebe a natiskl se svým vzrušeným klínem na jeho.
.
Naruto se trochu dezorientovaně rozhlížel, jak jeho mozek nestihl pobrat, že je dole. Když mu všechno došlo, tak se usmál. Vzal upírovu tvář do dlaně a měkce mu vzdychl do rtů, než se k nim přitiskl. Líbilo se mu to, navíc silný tlak v rozkroku v něm rozproudil vášeň.
.
"Naru…" zašeptal Sasuke, jak začínal mít problémy s potlačováním přirozených instinktů. Jedním z nich bylo začít se o Narutovy intimní partie třít, čemuž se podvolil a pohyby připomínajícími přírazy stahoval svou i blonďákovu předkožku. Mnohem horší ale bylo odolat žízni. Oči mu neustále sklouzávaly k tomu horkému tepajícímu místečku na Narutově hrdle a začínal cítit, jak ho špičáky lehce bodají do spodních dásní, jak by chtěly ven.
.
Blonďáček zcela nevině otočil hlavu do boku, když se s ním Sasuke odmítal líbat. Proč vlastně? Černovlasý upír se tvářil tak podivně, žíznivě. Přiložil prsty na to místo, které silně přitahovaly jeho pozornost. "Máš žízeň? Klidně mě kousni," vyzval oddaně svého pána, byl tu přece pro ukojení jeho tužeb.
.
Sasuke mírně pootevřel ústa a lehce ohrnul rty. Jeho protažené špičáky vyjely v plné kráse a vlhce se zaleskly v odrazu ohně z krbu. Už to byly tři dny, co okusil krev, navíc jenom zvířecí a upíří, ani jedna z nich nebyla příliš výživná… ale ta Narutova byla. Cítil její těžkou kovovou vůni a hrozně po ní zatoužil, stačilo by tak málo…
.
Naruto už to chtěl a pořád to nepřicházelo. Proč pán váhal, nechce ho, copak jeho krev není dobrá? Kdyby nebyla, tak přece upír nevypadá tak hladově. "Sasuke, dělej," zaprosil, aby ho popohnal k činům.
.
Uchiha sám nevěděl, co mu brání to neudělat. Chtěl to, měl žízeň, jenže… žádný člověk ho ještě nikdy neprosil, aby ukončil jeho život. Navíc mu bylo Naruta líto, po tom všem, co od něj vyslechl. S obrovským sebezapřením donutil své špičáky, aby zajely zpět do dásně a násilím potlačil tu neskutečnou touhu. Místo toho se na Naruta pousmál a pravil: "Jak si přeješ." Pomalu mu roztáhnul nohy.
.
Lidské mládě vyjukaně hledělo na upíra. Asi nechce jeho krev, ale jen tělo a pak ho zakousne. Uvolněně ležel a sledoval Sasukeho, co bude dělat. Hladil ho po ramenech, dál nedosáhnul, a přál si dělat cokoliv, co uspokojí jeho pána.
.
Sasuke prsty pravé ruky zkoumal rýhu mezi Narutovými půlkami. Páni, už to bylo sakra dlouho, co byl v sexu ten dominantní, a to ještě měl zkušenosti jen s ženami, ale nikdy by Narutovi nepřiznal, že s ním to bude poprvé s mužem, co bude on ten nahoře.
.
Naruto se nemohl dočkat, Sasuke byl takový váhavý, že si musel pomoct sám. Intuitivně sklouzl rukou do klína a na plocho se hladil přes vzrušený úd. Lehce se kousal do rtu, jak to bylo příjemné.
.
Mladý Uchiha se mezitím staral o zvlčení. Množstvím slin připravoval blonďáka na průnik a prsty zkoumal jeho horoucí nitro. Páni, byl to zvláštní pocit. Už se těšil, až se do něj vnoří i něčím jiným… Se zrychleným dechem začal potírat slinami i svoje mužství.
.
Blonďáček se kroutil vzrušením. "Sasuke," vzdychl neukojeně, "chci to s tebou dělat." Jeho mysl byla zastřená upírovým vlivem, jinak by nikdy nic podobného nevypustil z pusy. Toužil s ním prožívat vzrušení a slast.
.
Sasuke se spokojeně pousmál, on to chtěl také. Přitiskl špičku svého vzrušeného údu k Narutově otvůrku a pomalu se začal soukat dovnitř. Šlo to o něco hůř, než čekal, ale vyloženě špatně zase ne. Zasténal, jak ho začínalo obklopovat těsné horko.
.
Naruto zaskuhral, jak jeho zadeček protestoval proti nepřirozenému tlaku. Neměl nejmenší tušení, že pro usnadnění používají lidé oleje, a v širokém okolí nic podobného nebylo. Tlak se zvětšoval a s ním i blonďáčkova snaha se nepoddat bolestí. Prokousl si ret, když Sasuke přirazil na doraz.
.
Černovlasý upír ztuhnul, ale ne kvůli tomu, že se konečně propracoval do té těsné prdelky mladého blonďáčka, i když i to stálo za to. Mnohem víc ale ještě smysly zareagovaly na pach krve, která se mu spustila z prokousnutého rtu. Hrdlo se mu stáhlo prudkou žízní a špičáky si opět probojovaly cestu zcela ven.
.
Plavovlasý mladík si ničeho nepovšiml, měl více starostí sám se sebou. Snažil se vyrovnat s nepoznaným pocitem. Krev bezmyšlenkovitě olízl a trochu si ji rozmazal po rtu. Nakonec, když se chvíli nic nedělo, zvedl oči k upírovi. "Sasuke, děje se něco?"
.
Sasuke neodpověděl, byl příliš fascinován tou čpící rudou tekutinou a při tak silném prožitku se nedokázal ovládat tolik jako s chladnou hlavou. Jakkoliv se tomu snažil zabránit, instinktivně se naklonil a žádostivě jazykem olízl Narutovu krev z jeho rtů.
.
Naruto to nepovažoval za nic divného a sám se přisál k upírovým ústům. Jazýčkem mu zajel do úst, ale se zlou se potázal, protože se škrábl o vyčnívající špičáky. Stáhl se ihned zpět a zkoumal utržené zranění, nic vážného jen to trošku teklo. Rozhodl se raději zůstat ve svojí puse.
.
Takové pokušení bylo pro mladého upíra příliš silné. Znovu a znovu lačně olizoval krev, která Narutovi tekla, sál ji a cucal a vší mocí se držel, aby ho nekousl hlouběji, protože jinak by u něj začal proces přeměny nebo by ho zabil. Spokojil se s tím málem, co si blonďák způsobil sám a kromě toho se rozpohyboval.
.
Blonďáček vděčně přijímal Sasukeho nenechavé polibky, které netoužily jen po jeho rtech. Po chvilce si zvykl na ten zvláštní pocit, jak do něj v pravidelném tempu vniká upírovo mužství. Zasténal silněji, když se uvnitř černovlásek o něco otřel. Hořel, moc se mu to líbilo a dával to svému milenci najevo.
.
I když byl Sasuke zvyklý na sex s mužem z té druhé stránky, musel uznat, že i tohle bylo nesmírně vzrušující. Narutovy žhavé útroby se kolem něj svíraly a on ho dravě šoustal, i když se musel krotit, aby ho netiskl moc velkou silou a odolal pokušení kousat, jako to mohl dělat s Itachim. Bylo to skvělé! Vzdychal a sténal, snažil se i Narutovi přinést co největší slast, takže pravačkou sjel do jeho klína a honil ho.
.
Naruto se kroutil slastí a vzdychal pěkně nahlas. Už se neovládal a jen se poddával Sasukeho dotekům. Bylo to skvělé, nikdy si nepředstavoval, že by mohly být intimnosti s mužem tak dokonalé. Chtěl víc, jeho tělo potřebovalo doteky. Hladil černovláska všude, kam dosáhl.
Madara, pokud se jednalo o Sasukeho, navíc, když Itachi šel do lesa, tak nebyl nikdy daleko. Stál v chodbě opřen o stěnu a poslouchal, co se odehrává v pokoji na druhém konci. Musel se uchechtnout, synovec asi nic nevěděl o upířím vlivu. Ostatně ho drželi od nich dál a jako potrava se u nich žádní moc dlouho neohřáli, až na tohohle. Když začal být sex vážnější, potichu se přesunul k místnosti a nakoukl škvírou. Občas to dělával, když tam byli oba synovci. V zápalu vzrušení si ho nevšimli.
.
Sasuke si to s Narutem pěkně užíval. Pravda, nemiloval ho jako Itachiho, ale pro zpestření chuti to bylo dokonalé, zas a znovu do něj přirážel a protahoval tu jeho horkou prdelku jako sám ďábel. Ostatně trošku ďábelské stvoření vlastně byl, aspoň pro všechny dobré křesťany, kterým nejspíš donedávna byl i Naruto. Potřeba uspokojení v tenhle okamžik dokonce převládla i nad žízní, teď pro něj prostě bylo důležitější mrdat a udělat se, pěkně Naruta naplnit svým vlastním mlíčkem, označkovat si ho… A při tomhle tempu to určitě nebude dlouho trvat.
.
Naruto byl v tomhle ohledu nezkušený panic. Div se nezalykal slastným chvěním, které předcházelo orgasmu. Ještě trošku a… "Sasuke!" vykřikl v návalu orgasmu a smáčel svým semenem břicho a upírovu ruku. Měl pocit, že je v ráji, a jeho blažený obličej tomu nasvědčoval, že si to opravdu myslí.
.
Mladý Uchiha neměl ani pořádně čas se soustředit na Narutův vrchol, protože byl už jenom malý kousek od toho svého. Jen asi minutu po blonďákově orgasmu také pronikavě zasténal a jeho teplé sperma se rozlilo v Narutových útrobách. Malou chvilku setrval v slastném napětí, než klesnul na postel vedle svého milence.
.
V tu dobu už Madara u skuliny ve dveřích nebyl. V mžiku se přeběhl zpátky na své místečko v chodbě. Mohl vždycky tvrdit, že jenom prochází. Toužil po Sasukem, chtěl ho mít jen a jen pro sebe. Prvně by se musel zbavit Itachiho. Existovaly různé způsoby, jak zlikvidovat upíra, ale vycítil, že by Sasukeho první cesta nevedla do jeho náruče. Miloval svého bratra tak silně, že by Itachiho smrt mohla být spíše na škodu než k užitku.
.
Sasuke spokojeně oddechoval na lůžku vedle Naruta. Hmm, tohle nebylo vůbec špatné, možná by si čas od času mohl s někým užít i tímto způsobem. Ne že by mu na tom, že ho Itachi šuká, něco vadilo, naopak, miloval to, ale prostě jen občas by třeba neuškodila takováhle malá změna. Překulil se na bok a upřel na Naruta tmavé oči. "Žiješ?" zeptal se ho s tichým smíchem, protože blonďáček vypadal tak blaženě, až to bylo legrační.
.
Naruto přikývl. "Bylo to úžasný," odpověděl spokojeně a překulil se na bok. Prohlížel si Uchihu a zdálo se mu, že je ještě krásnější a přitažlivější než předtím. Šel by s ním i na kraj světa.
.
Po tom, co se mezi nimi teď odehrálo, bylo pro Sasukeho ještě divnější pomyšlení, že by ho po tom všem měl zabít. Už ho prostě nebral jako jídlo, nešlo to. S povzdechem natáhl ruku a jemně se dotkl Narutovy tváře. "Zítra, až vyjde slunce, můžeš jít, kam se ti zachce," rozhodl tiše. Ostatně, byl to jeho dárek, ne? Mohl si s ním dělat, co chtěl, třeba ho i pustit.
.
"Ale já nikam nechci, chci být s tebou už navždy," broukl Naruto a pohrával si se Sasukeho prsty. Všechno, co potřeboval k životu, měl u sebe a proč se od toho tedy vzdalovat? On je tu pro Sasukeho potěšení a případně jako jídlo. Nechce odejít.
.
"Ale… měl jsi přece tolik plánů," namítl užasle Sasuke, "proč by ses jich teď najednou kvůli mně vzdával? Nic ti přece nenabízím, nemůžeš žít mezi upíry, to je nebezpečné." Nešlo mu to na rozum, normálně by si myslel, že to nemůže být pravda, ale vycítil z blonďáka, že to myslí vážně. Jen nevěděl proč.
.
Blonďáček zavrtěl hlavou. "Nic není tak důležité jako ty, Sasuke. Chci být s tebou a sloužit ti, jak uznáš za vhodné." Nic lepšího tuhle chvíli pro něj neexistovalo. Gaara a jeho vlastní touhy byly minulostí, na kterou rychle zapomínal.
.
"Jsi blázen," oznámil mu Sasuke udiveně, "nevím, jestli sis toho všiml, ale já… miluju svého bratra. Nemůžu ho opustit a nikdy bych to neudělal. Nemůžu mít s tebou vztah, jestli ti jde o tohle." O co jiného by mu mohlo jít? Ale tak rychle že by se zamiloval?
.
"Já ti přece můžu dát to, co Itachi nemá, krev." Věděl, že Itachi také krev má, ale podle upírových slov, co vyslechl za pár dní, tak jen lidé vlastnili to, po čem pásli, výživnou krev. Bez ní by nepřežili. Nejradši by svého pána přesvědčoval, že Itachiho nepotřebují, ale Sasuke byl na tohle téma citlivý, takže mlčel.
.
"Jistě, jenže já… tě nechci zabít," zamumlal Sasuke, "představuješ si to moc jednoduše, musel by ses zranit sám, protože jinak existují jen dvě možnosti, když tě kousnu. Buď smrt nebo proměna v to, co jsem já." Zarazil se a upřeně se na blonďáka zahleděl. "To je to, co chceš, abych udělal? Proměnil tě v jednoho z nás?"
.
"Ne, chci ti nabídnout to, co mám jako člověk," odtušil Naruto a přejel po Sasukeho rtech. "Měl jsem ve vaku nůž a třeba se tu nějaký také najde. Můžu se říznout," nabídl upírovi, když viděl, že se ho zdráhá kousnout. Bude jeho zásobárna potravy, bude pro něj důležitý.
.
"To je šílenství," trval na svém Sasuke, "i kdybys to chtěl takhle dělat, nemůžu ti zaručit, že se někdy neohlídám nebo někdo jiný, Itachi, strejda… neustále by ti hrozilo nebezpečí, že tě někdo z nás zabije." Ale na druhou stranu mít ho u sebe, takového prima mazlíčka, to by taky nemuselo být špatné.
.
"Nebojím se, budu pořád s tebou. Jsem přece tvůj," promlouval k černovlasému mladíkovi s úsměvem. Smrt se mu nezdála nijak děsivá, snad jen v tom případě, že ji přivede někdo jiný než Sasuke. Chce zemřít jeho rukou, jeho krvavým polibkem.
.
Sasuke se na něj díval. Naruto si byl dobře vědom všech rizik. Nakonec… proč by to nešlo? Byli přece sami ve třech už hrozně dlouhou dobu. Neuškodí snad, když někoho přiberou, aspoň bude větší zábava. Nebude to natrvalo, Naruto byl přece smrtelný. "Dobrá," přikývl pomalu, "můžeš se mnou zůstat."
.
"Děkuju!" zavýskl Naruto a políbil Uchihu na rty. Bude se snažit a třeba nakonec bude pro Sasukeho důležitější než jeho bratr. On bude tím, bez koho nemůže mladý upír být. Bude ho krmit a sloužit mu podle přání. Lepší život si nemohl představit.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kačí Kačí | 6. února 2016 v 7:39 | Reagovat

Teda..zajímavý obrat v Narutovo chování O.O Jinak hezká kapitols, moc se těším na další :3

2 kyuubinka kyuubinka | 6. února 2016 v 11:09 | Reagovat

Neustále mě zaráží ta Sasukeho povaha. Takové přelítávaní mezi Narutem a Itachim, i když je Naruto spíš takový "mazlíček". Itachi se bude mít na co těšit, to si to teda zavařil :D.

3 Sabaku no Naomi Sabaku no Naomi | 6. února 2016 v 14:22 | Reagovat

Naruto teda hodně brzo zapomněl na smutek a strach. Upíři asi mají fakt velkou moc. Zvláštní, že i přes to, že Sasuke Itachiho tak moc miluje, tak mu nedělá problém spát s Narutem. I když ho třeba bere jen jako svačinku, tak mi to prostě přijde divný. Jen aby ho náhodou nezakousnul. To by měl po zvířátku. :D No, Itachimu se to rozhodně nebude líbit, až se to dozví (jestli se to dozví). Madarovi to asi nevadí, bych si tak tipla, teď může šmírovat o to víc. :D

4 Nukiko Nukiko | 7. února 2016 v 8:45 | Reagovat

Sakra moc kawaiii asi se roztopím :D A Itachi by asi nešel do 3-ky že :D Sugoii díl těším se na další :)

5 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 7. února 2016 v 9:27 | Reagovat

[1]:Je ovlivněný upířím kouzlem, jinak by to nedělal.
[2]:Itachi si bude pořádně nadávat. Takové otravné jídlo.
[3]:Možná ti to přijde divný, ale Sasuke je upírem dlouho a lidé pro něj nejsou důležití, takže bere Naruta jako hračku. Itachimu se to určitě líbit nebude :D
[4]:Kdyby šel, tak Naruto určitě při ní umře.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.