Pro vyšší dobro III.

19. března 2016 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  Pro vyšší dobro
Shikamaru má před sebou klíč k informacím a je pro něj nesmírně těžké se s ním naučit manipulovat a ještě se tvářit, že to dělal tisíckrát. Hidan je prostě důležitý článek v celé organizaci a on potřebuje jeho informace ukryté v hlavě za každou cenu. I za cenu obětování vlastního zadku.


Mladý policista urputně přemýšlel, kde to jen může být. Míst, kde hodně prší, je vícero, ale které je to pravé. Nemůžou jen tak na zkoušku prohlížet všechny možné uzemní celky a hledat nějakého Peina. Nenadšeně se podíval na ztopoření, které čekalo na něj. Toporně si klekl před Hidana a vzal jeho úd do ruky. Mohl by vyzkoušet, jestli ho třeba nedokáže udělat ještě předtím, než se stane něco horšího. Bylo to divné držet v ruce cizí erekci. "Takže bydlí v nějakém rozsáhlém močále, jak fikané."
.
"Mhmm… v močále ne," vzdechnul Hidan a spokojeně sledoval Shikamarovo počínání. Nechal ho, aby ho honil, tvrdý byl jedna radost a tohle byla příjemná pozornost. "Na severu… západní pobřeží Anglie. Ale je to leader, má víc sídel, jak se mu zachce… ohh, hmm, doufám, že nehodláš používat pořád jen ruku? Šup s tím do pusy, prdelko, ať ten svůj zvědavý jazýček nějak zaměstnáš," přikázal zastřeně a sundal si tričko, protože mu začínalo být opravdu vedro. Připadalo mu, že i když udělal ten první krok, tak se Shiki podivně ostýchá.
.
Shikamaru nerozhodně polkl. Sakra, asi to fakt bude muset udělat. Znovu si připomněl, že si slíbil, že pro pomstu udělá cokoliv. Jenže v tu dobu si ani nedokázal představit, že by mohl dělat něco takového. Přiklonil se k roztouženému orgánu a neustále myslel na Asumu, aby se nepozvracel nebo tak něco podobného. Váhavě vystrčil jazyk a olízl tu tvrdou věc.
.
"Jen se nestyď, není otrávený," zasmál se Hidan a přimhouřil oči: "Já zásadně jedem nevraždím, to není taková zábava… lepší je nůž, bodec nebo něco sečného… znát místa, kam je zarýt, neulehčit to oběti, ochromit ji bolestí, vychutnat si ty proudy krve…" Zaklonil hlavu a mírně zasténal. "Ale neboj, moje péro tě neprobodne, i když…" nechal větu vyznít perverzně do ztracena.
.
Hnědovlasý muž měl sto chutí mu ho uříznout a pak mu připomenout, jak přece miluje proudy krve. Navíc ten příslib! Jenže pořád neměl dost informací, jak hlavu mafie chytit. To, jak se jmenuje a kde bydlí třeba jednou za rok, je zoufale málo, aby tuhle informaci dokázali rozdupat na prach. Bude Hidana ještě potřebovat. Nemohl dělat nic jiného, než mu ukázat snahu. Přinutil se působit suverénněji, než se cítil, a vzal penis do pusy. Jestli se nepozvrací, tak už z ničeho.
.
Hidan roztouženě vydechl, konečně se Shiki odhodlal k činu. Původně myslel, že na něm nechá tempo, ale mladík postupoval tak nesměle a nejistě, jako by to ještě nikdy předtím nedělal. "No tak, prdelko, zrychli… pomůžu ti," přislíbil a chytil Shikamara vzadu za vlasy, přičemž mu začal sám tlačit hlavu do svého klína, aby ho přinutil pojmout víc. Určoval si pohyby a nutno říct, že ho vůbec nešetřil, pěkně rychle ho nutil kouřit a pohlcovat minimálně polovinu své délky.
.
Shikamarovi to bylo nepříjemné, ale neměl by se vzpírat. Přemítal, že svému osudu asi neujde, ale pokud má z Hidana příště vytáhnout další informace, tak ho musí zaujmout. Vyškubl se mu a drze si na něj obkročmo sedl. "Máš rád, když kontroluješ situaci, viď," pronesl ledabyle a pohnul se proti jeho klínu údem. Sklonil se, aby bělovlasého muže rafl do krku, zopakoval to i o kousek níž.
.
"To si kurva piš," souhlasil Hidan a nedočkavě přejížděl po jeho bocích, až usoudil, že už Shiki ty kalhoty stejně nepotřebuje a úplně ho jich zbavil, stejně jako spodního prádla a vrchního dílu oblečení. Hladově si prohlédnul mladé nahé tělo a nadrženě si olízl rty. "A co ty? Co máš rád, líbí se ti, když tě někdo umí pěkně vyšukat?" zeptal se a nechal svoje dlaně, aby se seznámily s Shikamarovým pozadím.
.
"Spíš já jsem ten, co šuká. Nikomu jsem ještě nedovolil si mě vzít, ale s tebou bych mohl udělat výjimku," pronesl významně a pohladil Hidana po ramenou. Musí se dělat něčím zajímavý, aby ho chtěl i příště zájem. Docela začínal chápat pocit, když ženské říkají, že na ně někdo hladově zírá. Bělovlásek vypadal totiž stejně. "Chceš ho?" šel zadkem proti jeho dlaním a bylo mu ze sebe samého úplně šoufl.
.
"Jo!" zasténal Hidan a sevřel tu prdelku pevněji v dlaních, "jo, chci ho do tebe strčit a pěkně tě protáhnout, až budeš křičet rozkoší. Zaručuju ti, že na tuhle mrdačku dlouho nezapomeneš, Shiki." Pravda, trochu ho štvalo, že se bude muset patlat s přípravou, když mladík v sobě podle vlastních slov ještě nikoho neměl, ale zase mít možnost jako první navštívit jedno zakázané místečko… hmm, taky to nebylo k zahození.
.
Znělo to tak odporně a zvráceně. Tohle by chlapi spolu určitě dělat neměli. Ale on to musí vzít jako svou povinnost, službu vlasti, osobní pomstu za Asumu! Jenže to bylo tak těžký. "Když to říkáš… jen aby ses nevychloubal a skutek utek," provokoval ho. Viděl v jeho očích těžký chtíč. Kdyby si ho omotal kolem prstu. Největšího zabijáka v organizaci… možná by to nebylo špatný.
.
"Nejradši bych tě vohnul hned teď… a vlastně proč ne, je to dobrý nápad," usoudil Hidan a mlsně si olíznul rty, když vstal, "zůstaň tu, prdelko, jen přinesu něco, aby ta tvoje nezkušená dírka nedošla k úhoně." Rychle odkvačil do svojí ložnice pro lubrikant a chvilku přemýšlel, jestli by neměl vzít Shikiho do postele, ale dělat to na gauči byl větší adrenalin, to se tomu holobrádkovi bude líbit.
.
Shikamaru si otřel imaginární pot z obličeje a lehce se zachvěl při představě následujících chvil. Opravdu ho to nechá udělat? Mohl by ještě zdrhnout… ale zase by přišel o zajímavý zdroj informací. Proč nemůže být někdo normální, koho by mohl uplatit? Všichni vyšší členové jsou placeni tak dobře a zřejmě mají i silný důvod, proč nezradit organizaci. Ozvaly se přicházející kroky a mladý policista nahodil na tváři rádoby znuděný výraz. "Už jsem myslel, že začnu sám," prohodil a v dlani dráždil svůj penis, aby to aspoň trochu vypadalo, že ho to všechno vzrušuje.
.
"To bych ti neodpustil," ušklíbnul se Hidan, došel až k němu a za pas si ho přitáhnul k sobě, načež hned zase dravě okupoval jeho rty a vnitřek úst. Popravdě s něčím takovým původně vůbec nepočítal, když se sešel s Orochimarem, ale bylo to příjemné překvapení navrch. Když se nabažil divokých polibků, plácnul Shikiho po zadku, až to mlasklo. "Tak, ohni se přes to opěradlo, ať poznáš, jaký to je, když tě vymrdá pořádnej chlap," přikázal chlípně a počkal, než mladík udělá to, co po něm chtěl, a následně si sám sundal poslední zbytek oblečení. Natiskl se klínem na panický zadek a pár okamžiků se otíral.
.
Mladého policistu ojela z jeho slov husina a snad ještě víc, když cítil ten klacek, který ho chce ošoustat. Připadal si jako děvka, jen ty prachy za to nedostával. Ohlédl se dozadu, ale hned se radši zaměřil dopředu. Aspoň nebude vidět, jak se tváří.
.
"Tak se podíváme na to tvoje hříšné místo," uculil se Hidan a roztáhl mladíkovi půlky. Přejel mu v rýze mezi nimi prsty, nejprve jen tak nasucho, načež mu tam vymáčkl průsvitný gel z tuby, kterou přinesl z ložnice. Ihned začal vazkou hmotu roztírat a rozmazávat okolo otvůrku, který brzy poctí svou velikostí.
.
Shikamarovi se teď už opravdu orosilo čelo. Nikdo se jeho místečka nikdy nedotýkal z těhle důvodů. Hlavně nesmí projevit žádnou slabost. I tak hlasitěji vydechl, když ucítil, jak se něco dere dovnitř jeho nervozitou a úzkostí staženého těla. Byl napjatý.
.
"No tak, kotě, uvolni se," zapředl Hidan, když vtlačil prst do té teplé nedotčené prdelky. Hmm, tohle se mu bude líbit, tím si byl už teď jistý. Pohyboval ukazováčkem sem a tam, než si přidal trochu lubrikantu a propracoval se do Shikiho i prostředníčkem. Roztahoval je od sebe a připravoval ten otvůrek na proniknutí, zatímco zkoumavě v těch útrobách šátral po malé uzlince…
.
Jenže něco takového vůbec nešlo. Shikamaru měl nutkání se okamžitě toho nepříjemného pocitu v zadku zbavit a utéct pryč. Přerývavě dýchal a silou mocí se nutil nabrat více vzduchu, jinak tu zkolabuje. Musí se to snažit udělat si příjemnější. Rukou vklouzl do vlastního klína, kde se začal honit, aby nemusel myslet na tu nepříjemnost. Trošku to pomáhalo, když jím projel silný záchvěv slasti, až překvapeně vyjekl.
.
"Hahaha, tak konečně jsi poznal účinky masáže prostaty sám na sobě, co, pusinko?" uchechtl se Hidan v přesvědčení, že tohle musel Shiki dělat svým předešlým partnerům taky, byla to dobrá věc, aby svůj protějšek navnadil pro podobné počiny. "No tak, sténej, chci slyšet, že se ti to líbí," pokračoval zastřeně a dráždil jeho prostatu, aby z něj vymámil procítěné vzdechy. Co teprve až do něj pronikne a bude ho pořádně mrdat, už se na to těšil…
.
"Ne-ahh- já to nechci-ahh!" protestoval Shikamaru chabě. Nikdy by nevěřil, že to opravdu funguje tak silně. Dočetl se něco o tom, že to maj gayové rádi a vyhledávají masáž prostaty. Vzpíral se, nechtěl tu stát jako ta nejposlednější děvka s vyšpuleným zadek, která sténá. Přesvědčení mu dlouho nevydrželo, bylo to příliš dobré. "Ještě," vydechl, jak mu slast zastírala mozek.
.
Hidan se samolibě usmál, sexu s ním prostě nikdo neodolal. Pár minut dle Shikiho přání ho stále takhle rajcoval, protože si všiml, že se díky tomu mladík skvěle uvolnil, a poté už chtěl, aby okusil i něco lepšího než jeho prsty. Promazal svoji vzrušenou erekci a přitiskl její špičku k připravenému otvůrku. "Teď tě ošukám tak, že na to budeš vzpomínat celý život," ujistil ho lehce chraplavě a bez okolků do něj začal vnikat.
.
To rozhodně, pomyslel si hnědovlasý muž a i přes přípravu se ve strachu stáhl. Před několika měsíci čelil zbrani v rukou pochybného týpka bez mrknutí oka a teď… tlačilo se do něj trochu jiná zbraň. Nebylo to vůbec příjemné, bolelo to a pálilo, když už si myslel, že to je jeho limit, tak ucítil Hidanův klín. Protestně zakňučel: "Vytáhni ho."
.
"Ale jdi, je to skvělý," zavzdychal Hidan, které obklopovalo útulné těsné teplíčko a moc se mu to líbilo. Plácl Shikamara po zadku, povytáhl ho a přirazil zpátky. "Přece nejseš nějakej posránek, uvolni se a užívej si to," pronesl nadrženě, když ho chytil za boky a začal se v něm pravidelně pohybovat. Ta příprava nakonec za tenhle zadek stála.
.
Mladý policista posránek nebyl, ale tohle nepatřilo do běžné náplně jejich výcviku. Nikdy to s mužem nedělal a ani to dělat nechtěl. Tohle bylo jen výjimečné, kvůli téhle speciální akci. Teď si ještě uvědomil, že Hidan si ani nedal ochranu, fuj, co když ještě něco chytne! Jeho tělo bylo pořád v křeči a vůbec se nemohl uvolnit. Pořád si přišel jako v nějakém divném světě, kde mu cosi pravidelně projíždí zadkem.
.
Když se Hidan dostal do rauše, už si přestal všímat, co na to jeho protějšek, ale určitě se mu to taky líbilo, jak by ne. Zvyšoval tempo, pěkně divoce přirážel a protahoval ten zadek, který mu teď říkal pane, drancoval ho a hekal u toho jako divoký kanec. Tiskl Shikamarovy boky tak, že mu určitě zůstanou nějaké modřinky, ale to teď zrovna opravdu neřešil, jenom si sex vychutnával každým pórem těla. "Ty kurvičko, máš tak sexy prdelku," zasténal.
.
Shikamarovo tělo postupně přivykalo tomu divnému pohybu. Nelíbilo se mu to, ale když se soustředil na svoji ruku, odmyslel to nadržené hekání vzadu a občas jím projel záchvěv vzrušení díky dráždění prostaty, začínal se rozpalovat. Slastně zakňučel, když Hidan prudce přirazil proti tomu místečku.
.
"Líbí se ti to, co?" okomentoval to Hidan s tichým smíchem, "líbí se ti, když tě šuká můj klacek, že jo?" Neustával v divokém přirážení, bral si Shikamara dravě a bez milosti, aniž by se už nějak moc ohlížel na to, že je to jeho poprvé. Vnikal do něj pokaždé až po kořen, nabodával ho na svoje péro a cítil, že už brzy bude.
.
Slast převážila misku vah a mladý policista ji pocítil v plné síle. Sténal při každém přírazu, který z něho pro tuhle chvíli vyrážel všechny pochybnosti. Na nic nemyslel, jen na touhu uspokojit tělo a udělat se. Honil se jako zběsilý a čím dál víc se přibližoval k vrcholu.
.
Hidan mlaskavě přirážel, funěl a sténal, dokud to na něj nepřišlo a on s výkřikem několika drsnými pohyby pánve nastříkal do Shikamara svou dávku semene. Na okamžik strnul v oparu rozkoše, blaženě se usmíval a užíval si slast proudící celým jeho tělem, než ho z něj vytáhl.
.
Hnědovlasý muž se udělal v téměř stejném okamžiku, jinak by se určitě pozvracel z pocitu rozlévajícího se semene. Takhle jeho mysl obestřela heboučká náruč absolutní slasti. Připadal si jako by měl nohy z rosolu a svezl se na zem. Hleděl na parkety u křesla, kde zaznamenal i svoje sperma. Postupně Shikamarův mozek pomalu plně obsáhl frázi: Pořádně s tebou vyjebali.
.
"No, prdelko, nebylo to s tebou vůbec špatný," konstatoval spokojeně Hidan a dlaní si ulízl vlasy, které se mu při sexu neposlušně vytrčily, zase k hlavě. "Skoro bych i tvýmu zadku dal přednost před nějakou tou vraždou… i když zabít toho zmetka Asumu mi činilo obzvláštní potěšení," prohodil a sledoval, jak se pod Shikim tvoří malinká bílá loužička.
.
Shikamaru vytřeštil oči a zadrhl se mu dech v krku, jak ho ta ledabyle řečená informace vykolejila. To nebyla pravda, určitě ne, vždyť to by se právě vyspal s vrahem svého učitele… Na obličeji se mu vystřídala celá plejáda emocí a jediným štěstím bylo, že mu Hidan neviděl do obličeje. Moc dobře si pamatoval, jak Asuma vypadal, když jel ohledat jeho tělo. Byl celý dopálený a nakonec probodnutí něčím zvláštním… Musel ho mučit, tohle mu udělat ten prasák co mu stojí za zády?! Tohle bylo příliš na někoho tak mladého, jen silou vůle se držet příčetný. "Kdo to byl?"
.
"Takovej idiot, kterej si myslel, že jedna osoba může rozbít celou mafii," mávl Hidan rukou, jako by to bylo něco nepodstatného a nahý, zcela beze studu, se posadil zpátky na pohovku, přičemž si nalil dalšího panáka kubánského rumu a obrátil ho do sebe. "Jo, toho jsem si užil, Pein mi dal zcela volnou ruku," zasnil se, "pěkně pomalu jsem si ho vychutnával… musel jsem mu dávat drogy, abych ho udržel při vědomí a zvýšil jeho citlivost, aby si i on užil každičký moment té sladké agonie… nechal jsem ho umírat dva dny." Znovu si doplnil sklenku a uculil se na Shikiho: "Co si dát za chvíli další kolo?"
.
Hnědovlasý muž hořce zalitoval, že se vůbec ptal, ale Hidan stejně vypadal, že by mu to řekl i tak. Vzplanula v něm nenávist a vysoký plamen ho celého naplnil. Doteď to byl snad jen skomírající plamínek. Teď, když měl vraha na dosah, tak by ho nejradši zardousil holýma rukama. Nutil se ke klidu, jestli se prozradí, tak zahodí všechno, co si za tu dobu vybudoval. Rozechvěle se postavil a zcela neomaleně sebral láhev s rumem a lokl si přímo z ní. "Půjdu," oznámil bělovlasému muži suše, "zdá se mi, že máš ještě rezervy, nebo ses dneska nesnažil?" popíchl ho a začal se soukat do oblečení. Půlky měl slepené tím hnusem.
.
Hidan uraženě přimhouřil oči a jízlivě ho upozornil: "Oh, vážně? Ani mi to tak nepřipadalo, když jsi tu sténal jako ta poslední kurva z ulice s mým ptákem narvaným v zadku. A ty tvoje stříkance na mým křesle taky o něčem vypovídají." Tsss, co by ještě chtěl? Udělal se? Udělal. Podle těch zvuků se mu to líbilo, tak nechápal, co mu najednou přelítlo přes nos. Možná vzal do zaječích, když mu právě řekl, čeho všeho je schopný. Jasně, měl strach. "Běž, utíkej se schovat pod máminy sukně… nebo možná spíš Orochimarovy sukně," uchechtl se a znovu se napil. On si zašukal dobře, to bylo hlavní, jaký na to měl názor Shiki, to už nebylo podstatné.
.
Musí to trochu zaonačit, nechal se unést emocemi, které v něm divoce vířily. V klidu se dooblékl a stoupnul si před Hidana. Nasadil svůj oblíbený lehce znuděný výraz a jednou rukou se opřel o sedačku za Hidanem a naklonil se k němu. Zvedl mu bradu a nechal rty zvlnit ve všeříkajícím úsměvu, byť málem dostal do obličeje křeč. "Jsem tě zkoušel, co na to řekneš," prohodil ledabyle, "jseš hrozně labilní a sprostý jako dlaždič, ale… líbilo se mi to s tebou. Jenže dneska mám ještě nějakou prácičku, kterou musím stihnout. Neměl jsem v plánu se tu zdržet dýl než je nutné." Podíval se na hodiny na mobilu. "Chceš ještě něco? Musím jít."
.
"No, dal bych si sice ještě říct, ale co se dá dělat, někdy příště," zašklebil se Hidan a lehce ho políbil na ústa. Neměl v plánu ho vyprovázet nebo snad dokonce někam vézt, nebyli ostatně žádné zamilované hrdličky, jen dva chlapi, co si spolu parádně zašukali. On si teď dá horkou sprchu, ještě trošku alkoholu a sám se připraví na tu prácičku, kterou potřeboval sfouknout Orochimaru. Odmávl Shikamara k východu: "Tak se měj, prdelko, a nezlob toho svýho slizkýho šéfíka."
.
"Jako vždycky," odtušil Shikamaru a vyšel ze dveří. Nedovoloval si myslet na to, co se bytovce stalo, a udržoval ostré tempo chůze. Raz, dva, raz, dva, jedna noha za druhou a prázdná hlava. Trvalo dobrou hodinu, než se konečně objevil u svého mini bytu. Sotva zapadl za dveře, tak se svezl na zem a bolestně hekl, jak proti tomu zadek začínal protestovat. Už ke konci měl problémy s chůzí. Konečně dovolil vodopádu myšlenek, aby ho zahltil. Připadal si hrozně zneužitě a naštvaně zároveň. Jak se tohle vůbec mohlo stát. Šukal s vrahem! Odplazil se do koupelny a pustil horkou vodu. Sedl si na paty pod proud i v oblečení. Nechal svým emocím volný průběh a snažil se zbavit těch odporných doteků, které na sobě pořád cítil a vymýval ten hnus ze sebe. Byl ve sprše tak dlouho, že vyplýtval všechnu teplou vodu a crčela na něj studená. Nijak se na to neohlížel, měl horší problémy.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kačí Kačí | 19. března 2016 v 7:10 | Reagovat

HMOB! Chudáček Shiki QwQ Taková rána to pro něj musela být :(

2 Kami Salvari Kami Salvari | 19. března 2016 v 12:37 | Reagovat

Já Hidana prostě žeru! :3 a tuhle povídku taky. Ach to moje nadržený prase x3 potřebuju další díl a další dávku Yaoi! :3

3 Nukiko Nukiko | 19. března 2016 v 16:12 | Reagovat

No konečně! Šukačka podlé mého gusta. Shiki to nějak přetrpěl ale taky si nakonec užil tohle je moje a já asi PROZATÍM nikoho mučit nebudu :D Jinak Hidan je hrozná kecka (vykecal něco o šéfovi) a ještě k tomu zabil Asumu ty vole já Hidana tak žeru to je asi moje jedna z nejoblíbenějších postav z Naruta a mám dokonce Hidanův přívěšek :D Ehm ehm skělá až božská kapitola vždycky mě něčím překvapíte něčím nečekaným a jako vždy se těším na pokračování a jiné povídky :D :3

4 Sabaku no Naomi Sabaku no Naomi | 20. března 2016 v 22:03 | Reagovat

Chudák Shiki... Sice toho zjistil hodně, ale za jakou cenu. Teda krom zájmu všech slintajících čtenářek. :D I když... Na to, že to byl Hidan na něj byl nějak moc... něžnej... Bože, to zní divně. :D Ale je to super, příjemná změna od toho jeho normálního přístupu. I když ta jeho záliba v mučení... No, ne že by mě to překvapovalo. :D
Jsem jediná, koho do teď nenapadlo, že právě on zabil Asumu? Asi jo... :D
Shiki se s tím asi bude vyrovnávat hodně dlouho, ale líbilo by se mi, kdyby si to zopakovali. On jako manipulátor a Hidan jako největší debil, kterýmu to nedojde. :D

5 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 21. března 2016 v 19:30 | Reagovat

[1]:Rozhodně, ba přímo dělová.
[2]:S tímhle nadrženým prasákem pracuju moc ráda, protože člověk si může dovolit to, co s jinými postavami ne.
[3]:Opravdu nikoho mučit nebudeš? To se mi ulevilo :D Taky jsem kdysi uvažovala, že si koupím Hidanův přívěšek, ale nakonec jsem se rozhodla že ne, protože nerada nosím náhrdelníky. Myslím, že v dalších dílech si to s Hidanem užiješ :D
[4]:Hidan se tady opravdu krotil, pravda, obyčejně si to určitě rozdává drsněj, ale nemohly jsme Shikiho úplně zdemolovat hned na začátku. Fakt tě nenapadlo, že Asumu zabil Hidan? :D to je zlé.

6 Kami Salvari Kami Salvari | 21. března 2016 v 20:26 | Reagovat

Jak tak čtu, bylo mi ještě než to Hidan řekl jasné, že on ho zabil. Ale, že to hned vykecká xD

[4]:

7 Sabaku no Naomi Sabaku no Naomi | 21. března 2016 v 20:53 | Reagovat

[5]: [6]: No já právě kvůli tomu, že si takhle vždycky vykecám konec, jsem se naučila nad příběhem nikdy moc nepřemýšlet. No a pak si jenom říkám ,,Sakra, jako to, že mi to nedošlo?!'' :D Ale vlastně teď si tak uvědomuju, nezabil on Hidan Asumu i v Narutovi? Dobře... To už vážně bude lepší neřešit. :D

8 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 21. března 2016 v 21:36 | Reagovat

[6]:Hidan je děsná kecka :D
[7]:Jj zabil, právěže většinou v příbězích přebíráme určité nuance z anime, a je na čtenáři, jestli zná příběh Naruta tak dobře, aby na to přišel, že jsme si to nevymyslely, ale je to fakt.

9 Andaateikaa Andaateikaa | 25. března 2016 v 19:30 | Reagovat

"Pořádně s tebou vyjebali." :D:D Tak to jo. Chudinka moje, ale zase získal informace. Teď už jen, co s nima udělá a co udělá s Hidanem.
Vyhlížím další díl. :)

10 Okami Okami | 26. března 2016 v 12:28 | Reagovat

Yessss,
původně jsem se zezačátku lekla, že jste tu scénu přeskočily, ale pak jsem se ujistila, že tomu tak není. Uf :D.

Tak jako od začátku mi bylo jistý, k čemu to bude směřovat :D. Chudák Shiki se tomu prostě nevyhne :D.

Ale musím uznat, že ze všeho mistrně vybruslil. I když ono nakecat něco Hidanovi není tak obtížné :D. Ale vzhledem k tomu, že je heterák, tak to hraje dost dobře. Navíc to chce sebekontrolu a vůli pevnou jak svině.

Jasně, přece to s nim nebude dělat v posteli. Pfff, postel je pro sráče a pro holky :D.

"Ale di, je to skvělý" :DDD. Samozřejmě nesklamal a myslí jenom na sebe :D.

"Ještě něco chytnu." lol, ani bych se nedivila.

Jop, potvrdily se mi mé teze :D.,
Chudák Shiki, myslím, že to Hidanovi pěkně nandá. Hádám, že ho zabije. přece mu zabil senseie. Achjo. No, co se dá dělat :D.

11 draci-sestry draci-sestry | 27. března 2016 v 13:59 | Reagovat

[10]:Neboj, nic jsme nepřeskočily, o to bychom čtenáře nemohly připravit. Hidan je typicky trochu přoblbej, s podivem, že dělá vraždy apod, a nechytnou ho nebo po sobě nenechá důkazy. Jsem ráda, že se aspoň pokocháš tím užvaneným pervezním prasákem 😀. A sama uvidíš co budoucnost přinese.

12 Myschelle Tategami Myschelle Tategami | E-mail | 4. dubna 2016 v 22:13 | Reagovat

Hidan je fakt ukecanej :D. Nevím proč ale dostala jsem u toho několikrát záchvat smíchu. Co se týče jeho mluvy dlaždiče, tak by jsme si asi rozuměli. Prostě Hidan, no.

13 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 5. dubna 2016 v 19:58 | Reagovat

[12]:Třeba jsi převtělení Hidana :D Co víš.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.