Získat srdce lva XI. - Loudil

24. března 2016 v 7:00 | Ivanitko a Smajli |  Získat srdce lva 3
Shisui se zdá být naprosto vyšťavený zkouškovým obdobím na vysoké škole. Jeho trudomyslnou hlavu může povzbudit jen jedna věc, která sebou přinese svěží vítr. Dávka laškovných hrátek by jistě nestačila.


V deset se Sasuke konečně vyhrabal z postele a nejprve jako obyčejně zamířil do koupelny, aby se dal trochu do pořádku. Opláchl si obličej a vyčistil si zuby, načež usoudil, že by mu horká sprcha vůbec neuškodila. Neváhal proměnit myšlenky v činy a shodil ze sebe spací oblečení, načež zapnul kohoutky ve sprchovém koutě a chvilku čekal, než přestala téct studená. Pak teprve si vlezl pod kaskádu čirého proudu, z něhož unikaly drobné obláčky oparu, a s požitkem vystavil svoje tělo teplé vodní náruči. Vydrhl si každý pór broskvovým mýdlem a šamponem stejné vůně si vydrbal vlasy. Vydržel se rochnit pod hydromasážním vodopádem zhruba půl hodiny, než s povzdechem zastavil vodu a vylezl do prostoru koupelny, kde se stále ještě vznášela bělavá mlha a srážela se na zrcadle nad umyvadlem. Pečlivě se osušil a vyfénoval si vlasy, načež rozvěsil použité ručníky k proschnutí, posbíral svoje oblečení a vrátil se do pokoje, kde na sebe natáhl černé boxerky, tmavé kalhoty a bílé bavlněné tričko s potiskem lví hlavy. Pak usoudil, že něco k snídani by určitě nezaškodilo a zamířil do přízemí. Už na schodech slyšel zvuky z kuchyně a vzpomněl si, že tu vlastně zůstal jeden člen rodiny, který měl volno celý měsíc.
"Ahoj, Shisuii," pozdravil ho, když se k němu přidal.
.
"Ahoj," broukl tiše Shisui a pokračoval s rýpání do jogurtu, až se nakonec svezl na desku stolu a hypnotizoval etiketu na kelímku. Když už neměl ani chuť jíst, tak to bylo s ním zlé. On měl apetit vychrtlého vlka a mohl jíst kdykoliv, cokoliv. Měl pocit, že místo žaludku má zašitý balvan a ten jíst nepotřeboval.
.
Sasuke si všiml Shisuiova bezradného posedu a zoufalého pohledu v očích. Přešel k němu od ledničky, ve které právě lovil nějaká rajčata, a položil mu ruku na rameno. "Stalo se něco, zlato?" zeptal se a doufal, že bratránka důvěrným oslovením aspoň trochu navnadí. Byl by mu rád pomohl rozptýlit chmury, které ho obestíraly hned takhle po ránu.
.
"Asi brzo chcípnu na totální vyšťavení mozku, jestli se něco nestane… a to mám tohle absolvovat ještě čtyřikrát!" postěžoval si skleslým tónem Shisui a dál se odrovnaně válel na stole. Trochu zvedl lžičku a upustil ji zpátky do kelímku. "Jíst mi nechutná, spát mi nechutná… mohl bys mi zajistit nějaké místo v léčebně pro choromyslné, určitě tam zapadnu."
.
"Ale jdi, určitě to nebude tak zlý," uklidňoval ho Sasuke a objal jeho zhroucenou postavu zezadu kolem pasu, načež ho políbil na šíji, "věřím ti, že to zvládneš, vytáhneš si něco, co budeš zrovna umět." Snažil se ho povzbudit, protože s učením jako takovým mu pomoci nemohl, leda snad, že by ho vyzkoušel, kdyby to Shisui potřeboval. "A když ne, tak na ně zapůsobíš svým šarmem a oni ti to dají," zažertoval následně.
.
"Jestli tam budu něčím šermovat tak to šarm rozhodně nebude. Sasuke, nechceš tam jít místo mě?" zeptal se s nadějí ve hlase, i když mu bylo na výsost jasné, že je to nemožné. Z většiny zkoušek si nic neděl, měl vždy dva opravné pokusy, ty měl i nyní, jen… představa, že by se měl na jednu státnici učit znovu a opravky se často kryly s další zkouškou, tak to by byl vyřízený a mohl si jít hodit mašli.
.
"No jako, mohl bych, ale myslím, že by ti to moc platné nebylo," zasmál se mladší Uchiha a podbízivě k němu přistrčil blíž onen načatý jogurt, "najez se, půjde ti to pak líp. Ještě jsem nezažil, aby ses kvůli něčemu nervoval natolik, že bys odmítal jídlo. Potřebuješ se posilnit." Sám vylovil z ledničky rajče a sedl si naproti Shisuiovi ke stolu. "Koneckonců máš ještě čas, ne?" zamumlal, než se do šťavnatého plodu zakousnul.
.
"Čas… no jak se to vezme. Mám toho hodně přečtenýho a možná bych ke každé otázce něco řekl, taháme si dvě a máme o nich mluvit patnáct minut! To je šílené, vždyť u některých mám prostě pár řádků a navíc mám pocit, že mi informace jenom tak proplouvají mozkem a bez větší újmy ho opouští." Sedl si normálně a dál se kvedlal v jogurtu, jako by byl přinejmenším otrávený.
.
"Patnáct minut je dost, ale ty máš jedinečnou schopnost všechno okecat, určitě pro tebe nebude problém ani tohle," usmál se na něj Sasuke přes stůl, zatímco se ládoval rajčetem a přemýšlel, jestli by nebylo vhodné připomenout Shisuiovi, že spousta lidí před ním už to udělala, tak nevidí důvod, proč zrovna on by neměl, nakonec si to ale nechal pro sebe, protože usoudil, že by to mohlo mít i opačný účinek.
.
"Tak doufám, že budu mít zrovna slinu, aby mi to šlo. Jsem zvědavý, s čím dojde Itachi. Určitě to udělal, ale mě zajímá průběh zkoušky, jak se chová komise, slyšel jsem, že je tam nějaký starý dědek, co se furt v něčem rýpe," povzdechl si Shisui nahlas. Když své obavy pustil do éteru trochu se mu odlehčilo. "Nechceš jogurt? Já už asi jíst nebudu."
.
"Pokud jsi přežil v létě Onokiho, určitě už se seniorama s veterinárním zaměřením nebudeš mít problémy," uculil se Sasuke při vzpomínce na Itachiho a Shisuiova bývalého nadřízeného, o kterém mu oba hodně vyprávěli. "Ne, díky, ale můžeš to vrátit do ledničky, třeba si někdo vezme," zavrtěl hlavou nad jeho nabídkou, strčil si do pusy poslední kousek rajčete a důkladně si olízal všechny prsty.
.
"To je fakt, ten nám dal někdy zabrat, i tak z toho všeho nemám dobrý pocit." Chvíli hleděl do kelímku, než olízl lžičku a dal jogurt do ledničky. "Tak, oběd mám nachystaný, třeba ho dojít." Napustil si vodu z kohoutku, aby se napil. Udělal to rychle, protože se mu zdálo, že se mu klepou ruce.
.
"Shisuii, ty jseš děsnej tragéd," rozesmál se Sasuke, nechtěl sice bratránkovo utrpení zlehčovat, ale přišlo mu to malinko legrační, to byla opravdu jedna z mála situací, kdy se Shisui stresoval kvůli škole, obvykle si ze zkoušek nic nedělal. Jenže tyhle byly závěrečné, takže to bylo celkem pochopitelné.
.
"Být či nebýt, to je oč tu běží," zadeklamoval hereckým hlasem s vážným výrazem ve tváři. "Asi bych si měl udělat přestávku, už mi to leze na mozek." Opřel se o linku a zahleděl se někam na podlahu u svých nohou. Pak zvedl pohled k bratranci a chvíli ho pozoroval, než ho napadlo velmi příjemné rozptýlení, které by stoprocentně fungovalo. "Sasuke, nechtěl bys mi pomoct se uvolnit?"
.
Sasukeho koutky se bezděčně nadzvedly, bylo mu zcela jasné, o jakém uvolnění to bratránek mluví, poznal to ze spodního podtónu v jeho hlase. Chvilku upřeně opětoval jeho pohled, než vstal a se zdánlivou netečností se k němu přiblížil na délku pouhých pár centimetrů. Proč by si vlastně nemohli užít? Měli celý dům pro sebe a spoustu času. "Hmm… a jak bych to podle tebe měl udělat?" zeptal se s neodolatelným úsměvem.
.
"Já nevím… co třeba, kdybys vyzkoušel příchuť jogurtu, co jsem nedojedl," prohodil hravě a naklonil se blíž k Sasukeho obličeji, až se dotýkali špičkami nosů. Pustil okraj linky, aby se mohl dlaněmi usídlit na bratrancových bocích.
.
Sasuke předstíral, že nad tím chvilku uvažuje. "To není špatný nápad," souhlasil potom a natáhl se ještě kousek, aby mohl vystrčit jazyk a přejet jím po konturách Shisuiových rozkošně červených rtů, než se zase odvrátil a párkrát degustativně zamlaskal. "Jahody," identifikoval šmahem ovocnou příchuť.
.
"Hmm, pravdu díž, můj choti," zavrněl Shisui a jemně bratránka políbil. Ochutnával jeho rty a zaznamenal příchuť rajčat. Trocha zeleniny po ránu ho nezabije. Vnořil se mezi ty dva měkké polštářky, zkoumavě propátrával horkou dutinu, prsty svíral boky a tlačil Sasukeho k sobě.
.
Sasuke na oplátku ovinul paže kolem Shisuiovy hrudi a víc ho k sobě natiskl. Hlavu měl mírně zvrácenou dozadu, aby bratranci umožnil snadnější přístup ke svým ústům, do kterých si nechal proniknout mokrý mrštný jazyk. Zavřel oči jako obvykle a soustředil se jen na to, jak mu s ním bylo báječně.
.
Shisuiovi se mírně zrychlil tlukot srdce a tím se zvedla jeho teplota, nebo aspoň měl ten pocit, že se v místnosti oteplilo. Náruživě se k Sasukemu tiskl společně s vášní, která se pokradmu plížila jeho tělem. Když se prvotně nasytil, odtrhl se a jazykem polaskal hrdlo mladíka před sebou.
.
Mladší chlapec se o Shisuie důvěrně otřel, aby mu dal najevo, že mu jeho tělesná blízkost není vůbec lhostejná, naopak. Tichounce zavzdychl, jak ho bratranec laskal na krku, bylo to docela stimulující. Spokojeně vklouzl rukama pod jeho tričko a v hladivých dotecích si mapoval tu teplou hedvábnou pokožku.
.
Shisui neodolal, aby při svém průzkumném laskání nezajel, až k oušku. Dělal to v podstatě schválně a rád. Líbilo se mu, jak se Sasuke nedokázal ovládat a nechával se spoutat vášní. Bylo to smyslné a rajcovní. Zároveň sjel rukama na mladíkův zadeček, aby si mohl jeho rozkrok lépe natisknout do klína.
.
"Ahh… ghm…" vypravil ze sebe Sasuke, když mu po páteři přejel příjemný mrazík, jak se Shisuiovy rty dotkly jeho citlivé erotogenní zóny. Tak hrozně ho to vzrušovalo, až pocítil známý pohyb ve slabinách, i když zatím to bylo jenom slabé. Aby staršího muže také trochu podráždil, přesunul se dlaněmi na jeho prsní svaly a prstem objel výčnělky jeho bradavek.
.
Shisui blaženě vydechl a trochu ho zuby štípl do pokožky za uchem. Mohl by zkusit znovu Sasukeho oťukat, jestli se názor na sex nezměnil. Věděl, že tím riskuje, ale fandil si, že se bratranec jednou poddá. "Sasuke, pomiluj se se mnou," zašeptal mu toužebně do ucha.
.
Sasuke sebou lehounce cukl, ta slova ho částečně vrátila do reality. Připadalo mu to trochu jako déjà vu, opět se ho Shisui pokoušel zlanařit, aby se s ním vyspal i přes zjevné odmítnutí. "Víš, že to nejde," zamumlal a raději si přitáhl jeho obličej ke svému, jednak aby ho mohl políbit, jednak aby dostal jeho rty pryč od svého ucha a Shisui nevyužíval jeho slabosti.
.
"A není tak to tvoje "nejde" tady v hlavě?" zaťukal mu špičkou prstu o spánek. "Sasuke, možná se opakuju, ale sám víš moc dobře, že se se mnou nemáš čeho bát… no tak, Sasu… pojď a užijeme si jako dřív, nic to nebude." Shisui se snažil. Otázka byla, jestli dost, aby přemlouvání mladého Uchihu přesvědčilo.
.
Sasuke sklopil oči a na okamžik přestal bloudit rukama pod Shisuiovým tričkem. Nebylo to tak jednoduché, jak si možná jeho bratranec myslel. Neměl problém provozovat s ním ruční práci, neměl problém s vykouřením… jenže sex… "Už nechci tu bolest znova zažít, Shisuii," pravil tak tiše, že mu málem nebylo rozumět.
.
"Sasuke, moc dobře víš, že se mnou tě to nebolelo, maximálně to bylo trochu nepříjemný, což je normální a většinou to brzy přestaneš vnímat. Možná to vyzní tvrdě, ale myslím si, že by ses měl snažit a zkusit to překonat, přece nejsi malý a moc dobře víš, že se jen bojíš." Shisui měl mírný pocit, že se zase strhne hádka.
.
Sasuke se zamračil a stáhl z něj ruce, dokonce i o krok ustoupil. Tentokrát pohledem neuhnul, zapíchl svoje tmavé studánky přímo do Shisuiových temných duhovek. "Vážně? Takže mi můžeš slíbit, že to nebude ani trochu bolet? Zaručíš mi to, Shisuii? Možná si myslíš, že jsem přecitlivělý, kdo ví. Asi jsem, ale než to budeš soudit, zkus zavolat strejdovi a poprosit ho, jestli by ti nenarval to svý péro až do žaludku a až to udělá, pak teprve přijď a vykládej mi o strachu." Shisui navíc neměl tak docela pravdu, prvních několik styků ho to s ním taky bolelo. Ne tolik, pravda, ale při tom úplně prvním stejně docela dost.
.
Shisui mu chvíli opětoval ohnivý pohled, než uhnul očima. On mu prostě nemohl zaručit vůbec nic, hodně toho záleželo na samotném bratranci. Pokud se on neuvolní, tak to těžko půjde bezbolestně a jen si představil, jak bude asi Sasuke klidný při prvním styku po strejdovi… bude to, jako když to dělali úplně poprvé, takže bezbolestnost zaručit nemohl. "Máš pravdu," řekl prostě a odešel do Itachiho pokoje, kde se svalil na postel. Proč se všechno musí tak blbě srát. Nejraději by šel a Madaru osobně odstřelil, hajzla jednoho.
.
Sasuke pomalu vydechl a posadil se zpátky na židli. Opřel se lokty o stůl a zabořil tvář do dlaní. Kruci! Tohle teda vzalo pěkně prudký spád. Nechtěl na něj tak vyjet, jenom ho prostě naštvalo, jak mu bratranec naznačoval, že jeho strach je vlastně úplná malichernost, která se dá naprosto s přehledem překonat. On se přes to zkrátka tak snadno přenést nedokázal, byl to tak příšerný zážitek, že se mu vnitřnosti kroutily úzkostí a žaludek se obracel naruby ještě teď, po necelém čtvrt roce, kdykoliv na to jen pomyslel. Jenže… nechtěl Shisuiovi nijak ublížit.
.
Starší Uchiha ležel neklidně na posteli, musel oddělat rozečtené skripta a nejrůznější papíry, aby je nezmačkal. Měl chuť něco rozkopat, třeba strýčka. Udělal by z něj kuličku a nechal by děcka ze čtvrtě, aby si s ním čutaly. Ale úplně nejraději, by ho zaškrtil vlastníma rukama, když je má od krve, tak ať už pořádně.
.
Sasuke se s náladou na bodu mrazu doloudal zpátky do svého pokoje, když si cestou ještě stačil v prádelně vyzvednout nějaké svoje vyprané oblečení. Bez nadšení ho začal ukládat do skříně, respektive cpát ho tam bez ladu a skladu. Protože většina věcí tam nebyla složená, po tom procesu zjistil, že už jaksi šatník nelze vůbec zavřít. Pokusil se oblečení dovnitř víc nachumlat, ale výsledek byl stejný. Zatraceně. Rázným pohybem vyházel všechny přihrádky a s odevzdaným výrazem se pustil do skládání, přerovnávání a vyřazování kousků, které už nenosil. Po nějaké době se mu do rukou dostaly kožené kalhoty, které měl na sobě jen párkrát. Nerad je nosil, byly na jeho vkus příliš upnuté a nepohodlné. Pousmál se, když si vzpomněl, jak ho tenkrát Shisui nabádal, že se mu v nich musí někdy ukázat. Pak se zarazil. Někdy… proč ne hned teď? Kdo říkal, že usmiřování musí mít nutně symbol diplomatického rozhovoru?
.
Shisui se pokusil vybít si svou zlost procházením se po pokoji, ale zdál se mu příliš malý a krátký. Proto zvolil rychlejší metodu, zaujal bojový postoj jako v aikidu a nechal sebou proudit energii, což v jeho mentálním stavu bylo dost složité, a proto se tím moc nezabýval a přešel k tréninku úderů. S každým nápřahem paže si představoval Madarův ksicht. Představivost mu ukazovala ta nejlibovější zranění. Vyžíval se v tom. Na úplný závěr si dal čtyřicet kliků, aby ho přešly roupy a pár naučenými cviky si uvolnil svaly z napětí. V mnohem lepším rozpoložení si sedl na postel a zvedl skripta ze země. Nalistoval někde doprostřed a začetl se. Soustředil se jen na učení, aby mu myšlenky nelétaly k jejich hádce se Sasukem.
.
Nejmladší Uchiha rychle dokončil úklid šatníku a během toho si v hlavě formoval plán, jak bude postupovat. Měl bratranec pocit, že bez sexu jsou jejich intimní hrátky nudné a nezáživné? Dokáže mu, že to tak není! Chtělo to ale jistou přípravu. Nechal ony černé kožené kalhoty ležet na židli spolu s provokativně rudou košilí a zapnul notebook, aby vzápětí projel svůj playlist, zvažoval svoje schopnosti a rozhodoval se. Nakonec nechal dole na liště dvě písničky, které se mu zdály jako vhodné, a začal se přehrabovat kdesi ve spodních šuplících jednoho ze stolků, kam ukládal všemožné blbosti. Konečně našel jeden ze svých praštěných dárků k osmnáctým narozeninám, ukryl jej pod polštář na své posteli a z jiné zásuvky vyhrabal úplně obyčejný černý šátek, který si nacpal do kapsy riflí. Zhluboka se nadechl a jal se uskutečňovat svůj záměr. Vyšel z pokoje a zaklepal na dveře Itachiho a Shisuiova sídla: "Shisuii? Můžu dál?"
.
"Můžeš," odpověděl automaticky. Nikdy Sasukemu nezakazoval vstoupit, jen mu bylo divné, že došel. Myslel, že zase budou trucovat celý den nebo on se bude muset dojít omluvit. Takže s otázkou v očích očekával, co z mladého Uchihy vypadne. Nebyl si jist vůbec ničím snad jen tím, že nedošel pokračovat v hádce, to by bylo pod jeho úroveň. Odložil útlou knížku, která si v novém stavu říkala skripta, teď to byl spíše salát, takže se s nimi muselo opatrně. Posadil se a čekal.
.
Sasuke vešel dovnitř a musel se pousmát tomu, jaký vyčkávavý obezřetný výraz měl jeho bratranec vepsaný v obličeji. Nehodlal mu už samozřejmě jejich dnešní slovní přestřelku vyčítat, on měl na věc určitý názor a Shisui měl jiný, nemohli se shodnout. To ale neznamenalo, že by kolem sebe nutně museli chodit jako dvě mumie. Vyhnul se Shisuiově posteli, po jistém zážitku už na ní nikdy nehodlal spát, natož provozovat jiné věci, posadil se na jeho noční stolek a zahleděl se na něj: "Hele, nechci se hádat. Co takhle zakopat válečnou sekeru a dělat, že jsme se dneska toho tématu vůbec nedotkli? Byla by škoda nevyužít společnej čas, když ho máme v soukromí tak málo. Co ty na to?"
.
Shisui pozvedl jedno obočí v nehraném údivu. Opravdu přišel Sasuke sám od sebe? Ani se mu to nechtělo věřit, protože to byl obvykle on, kdo si začínal, provokoval či vyloženě sexuálně loudil. Prohlédl si bratrance od hlavy až k patě a nic zvláštního nezaznamenal, jen ve tváři bylo vidět, že se chce dohodnout. "Tak já nejsem proti, jen jsem myslel, že po tom mém výstupu mě nebudeš chtít nejmíň týden vidět."
.
"No, chvíli jsem nad tím uvažoval, zasloužil bys, takhle mě srát," neodpustil si Sasuke ho trochu popíchnout, ale nechtěl znova zabřednout do zbytečného dohadování, místo toho se naklonil a jemně přejel svými rty po těch Shisuiových. Nezavřel tentokrát oči, když se mezi ně hebce ponořil jazykem, a díval se mu hluboko do očí, zatímco ho mazlivě líbal. Pak se odtáhl a vyslovil jednoduchou otázku: "Věříš mi, Shisuii?"
.
Sasuke se choval na své obvyklé poměry úplně divně, až měl Shisui pocit, jestli si něčeho necvakl. Pozorovat ho s otevřenýma očima u líbání se mu podařilo snad dvakrát za jejich vztah, takže ho to úplně vykolejilo. A ta jeho otázka, nevěděl čemu se divit první, ale aby dlouho nemlčel, musel nějak odpovědět. "Věřím ti," stačila mu krátká odpověď a vůbec netušil, co má Sasuke v plánu.
.
"Bezva," pousmál se Sasuke a vytáhl z kapsy černý šátek, načež ho Shisuiovi bez okolků uvázal kolem očí a zbavil ho tak zraku. Znovu ho políbil a vzal jeho obličej do dlaní. "Tak mi důvěřuj. Mám pro tebe překvapení. Pojď," chytil ho za ruku a donutil vstát, aby ho odvedl do svého pokoje. Celou dobu ho držel a jemně směroval, aby takhle oslepený do něčeho nenarazil, to by mu neudělal.
.
Shisui byl napjatý, měl rád překvapení a on mladého Uchihy to bylo ještě zajímavější, ale ať si lámal hlavu, jak chtěl, tak ho prostě nic nenapadlo. Třebaže ho Sasuke vedl tak moc dobře poznal, že míří k němu do pokoje, protože on sám tuhle cestu absolvoval po tmě už víckrát, když se v noci plížil na návštěvu. Nedělalo mu tedy žádný problém jít rovně. To bylo jediné, v čem se cítil jistě.
.
Sasuke svého bratrance shodil na postel a sám se nad něj vyhoupl. Znovu se vpil do jeho horkých úst a vášnivě je propátrával, nedovolil mu ale šátek ještě sundat. Zatímco ho líbal, zabloudil pod polštář a sevřel onu věcičku, kterou si tam předtím odložil. Levačkou chytil Shisuie za ruku a trošku ji pozvedl, aby měl dobrý přístup k jeho zápěstí. Ozvalo se dvojí tiché cvaknutí a bratránek byl připoutaný ke sloupku jeho postele. Sasuke zalitoval, že má jenom jedny, ale poradil si a druhou ruku mu provizorně připevnil páskem svých kalhot.
.
Bylo hodně zvláštní si vychutnávat Sasukeho ústa úplně poslepu, protože většinou to byl on, kdo se díval. A když teď tak náhle přišel o zrak, všechno bylo jiné. Takové silnější a nemohl odhadovat, co právě bratranec dělá. Prvně ho vylekalo, když pocítil něco chlupatého okolo svého zápěstí a tiché cvaknutí mu jen potvrdilo, že má na sobě želízka, sic trochu upravená pro postelové hrátky plyší. Ani se příliš nebránil, když mu Sasuke připnul i druhou ruku. Pousmál se, tohle se mu začínalo líbit.
.
Sasuke si oddechl, že se Shisui nevzpíral, jeho samotného by to asi dost vyděsilo, takže tak nějak počítal s tím, že by mohly vzniknout komplikace, ale starší Uchiha se poddal naprosto dobrovolně. Potěšilo ho to, ještě chvilku nechal svůj jazyk rejdit v jeho puse, než se úplně odtáhl a slezl z postele. Rychle zamířil k hromádce připraveného šatstva a převlékl se. Cítil se lehce trapně, v černé kůži vynikaly křivky jeho stehen a kulatého pozadí o dost výrazněji než by mu bylo příjemné, ale pro jednou to přežije. Zapnul si knoflíčky rudé košile, kterou si kdysi pořídil na nějakou školní soutěž, kde jejich týmovou barvou byla červená, a malinko nervózně pustil na notebooku přehrávání oněch vybraných songů. Olíznutím si navlhčil rty, trochu si prohrábl vlasy a pak se přesunul zpátky ke svému spoutanému partnerovi. Rozvázal tmavý šátek a sundal mu jej z očí.
.
Shisui zamrkal, jak mu do očí zasvítilo světlo a následně vyvalil oči jako sova v noci. Po prvotním šoku si Sasukeho prohlédl vcelku a pak se zaměřil na určité detaily. Rudá látka zvýrazňovala černou barvu vlasů a skvostnou pleť, zatímco kalhoty… bože, ten zadek obtažený v kůži byl sežrání. Už mu bylo jasné, proč si ho bratranec přivázal, asi měl plánu se předvést a potom… Shisuiovi se zdálo, že vzduch v pokoji začal jiskřit erotickým napětím. Pohledem se vyšplhal zpátky do mladíkova obličeje a čekal, co bude. Trhl zápěstím, ale ta pevně vězela připevněná. Už teď tušil, že to pro něj budou muka… slastná muka.
.
Sasuke se trošku uklidnil, když z Shisuiovy reakce, třebaže nonverbální, poznal, že bratranec není překvapen nepříjemně. Prozrazovaly to jeho oči, které ho doslova hltaly, jeho dech, který se náhle zrychlil, jeho ruce, které sebou bezděčně škubly. Povzbudilo ho to k exhibici, ke které se chystal. Nikdy nechodil do tanečních ani na žádné podobné kurzy, ale od přírody měl skvěle vyvinutý smysl pro pohyb spolu s hudebním sluchem, takže se prostě jenom zaposlouchal a dal se do toho. Producíroval se před svým milencem rafinovaně, pěkně do rytmu a nechal svoje ruce bloudit po vlastním těle v hříšných dotecích. Pomalu se do toho vžíval, jeho pohyby zvláčněly, byly daleko smyslnější, když si dráždivě neuspěchaně začal rozepínat jeden knoflíček košile po druhém.
.
Shisui měl možnost si prohlédnout bratránka ze všech stran a oči mu těkaly z jednoho místa na druhé a nevěděl, co by měl obdivovat jako první. Kdyby mohl tak by okamžitě vstal a ohmatal tu sexy prdelku, musela být příjemná na dotek… i na pohled. Když si Sasuke začal postupně rozepínat košili, musel si olíznout rty, jak mu z té podívané vysychaly. Mladý Uchiha moc dobře věděl, co dělat, aby Shisuie rozpálil. Cítil, že je mu hrozně vedro a lůžko pod ním bylo snad vyhřívané.
.
Konečně Sasuke uvolnil poslední knoflíček a shodil si rudou látku napřed z jednoho a pak i z druhého ramene, než ji úplně odhodil někam za sebe. Přejížděl teď dlaněmi po svých bocích a plochém odhaleném břiše i hrudi, sám se laskal a po očku sledoval, jaký to má na Shisuie vliv. Mohl být spokojen, na bratránka to očividně silně působilo, a to ho podněcovalo k ještě promyšlenějším a erotičtějším pohybům, vlnil se před ním s mrštností leoparda. S kalhotami si dával pořádně načas, vždycky je o kousek shrnul, načež je opět vytáhl zpátky.
.
Shisuie striptýzek pořádně navnadil. Hruď se mu rychleji zvedala, v klíně mu horce mravenčilo a jeho penis se pomalu, ale jistě začínal hlásit o svá práva. Na jeho kalhotách začínala být vidět zvětšující se vyboulenina. Musel se na posteli trochu pošoupnout, měl silné nutkání se jít dotýkat mladého těla, které se mu tak okatě vystavovalo a lákalo ho k sobě. A to pohrávání s kalhoty bylo jako mučení, jestli to bude tímhle tempem pokračovat, tak se udělá jen z toho pohledu.
.
Sasuke musel uznat, že se mu líbilo, co s bratrancem dělá jenom to, že ho může takhle sledovat, samotného ho rajcoval ten pohled na napnutou látku v jeho klíně. Sice nechtěl, aby Shisuie napadaly nějaké příliš perverzní představy ohledně jeho zadku, ale rozhodl se mu dopřát malý fanservis. Otočil se k němu zády a chvilku se jen houpal v bocích, než se pomalu předklonil a při tom pohybu si kalhoty konečně stáhl, čímž na Shisuie vyšpulil tu svou rozkošnou prdelku, nyní krytou jen tenkou látkou jeho spodního prádla.
.
Shisui tiše zakňučel, jak ho ten jediný prostinký pohyb dráždil. Sasuke se pohyboval smyslně a ještě ke všemu mu ukazoval svoje přednosti ze všech úhlů, aby se jím mohl kochat. Připadal si tak trochu jako voyer, když se vzrušoval jen při pohledu na eroticky se pohybujícího partnera v rytmu hudby. Skousl si ret při představě nahého bratrance, protože jak počítal tak i ten poslední kousek půjde dolů.
.
Mladší z mužů se mezitím rozhodl ještě pro pár nevinných triků, špičkou jazyka si vyzývavě přejel po rtech, jednou rukou vyjel po svém krku do vlasů, s úplným odhalením otálel, dokud písnička nedosáhla svého pomyslného vrcholu a pak teprve se vysoukal i z tmavých boxerek. Nestyděl se, před Shisuiem nemusel, jednak už ho viděl nahého nespočetněkrát, jednak věděl, že se mu líbí. Divil se, že se ten erotický náboj mezi nimi ještě nezhmotnil ve výboji elektřiny.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kačí Kačí | 24. března 2016 v 7:13 | Reagovat

Moc luxusní kapitola :3 Na začátek prázdnin je to skvělé počtení :) Moc se těším na další :33

2 Kai Kai | 24. března 2016 v 18:24 | Reagovat

Tak tahle kapitola byla extra 8-) no tak tohle bych do sasukeho neřekl že uděa něco takoveho no ale super.Akorat chudak shisui aby nezdemoloval sasuke postel hihihi . no a madara by bykl dobry cvičebni panak na aikaido. to by se shisuovi trenovalo akorat by se hned madara rozbyl XD moc se těšim na pokračovani. P.S ale stejně chudak sasu snad se z toho jednou dostane ach jo m,a to moc těžky.

3 draci-sestry draci-sestry | 27. března 2016 v 13:46 | Reagovat

[1]:Díky, těš se na další jejich zážitky.
[2]:To jo kdyby byl Madara natréninku to by schytal. Byla by z něj pořádná kaše. A neboj určitě si povídku ještě dloujo budeš užívat.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.