Získat srdce lva XII. - Striptýz

31. března 2016 v 7:00 | Ivanitko a Smajli |  Získat srdce lva 3
Sasuke začne Shisuiovi předvádět něco moc zajímavého a atmosféra je doslova napěchovaná erotickým nábojem. Stačí jen škrtnou a vybuchne jako sopka a zalije oba Uchihy žhavou slastí.


Starší Uchiha dýchal přerývavě a znovu bezděčně cukl pažemi, ve snaze si je uvolnil, ale ani hebounká plyš či opasek se nehnuly ani o píď. S pomalu zoufalým výrazem sledoval nahého mladíka. Týral ho už jen tím, jak se necudně vysvlékal, nechal kochat se jednotlivými částmi těla a dělal to moc dobře a rafinovaně. Měl sto chutí po něm skočit a uchvátit si tu nádheru pro sebe.
.
Sasuke se nenápadně přibližoval k posteli, aby se ve chvíli, kdy dozněl poslední tón songu a ukončil tak jeho striptýzovou exhibici, se mohl vyhoupnout k bratránkovi na postel a poskytnout mu výhled na své tělo z první ruky. Hypnotizoval ho velkýma tmavýma očima s neodolatelnou jiskrou a hrotem jazyka ještě chvilku putoval po svých plných rtech, než na Shisuie rádoby cudně zamrkal přes hradbu černých řas.
.
Jak se Sasuke přibližoval, tak měl Shisui pocit, jakoby si pro něho neodvratně šla sama smrt, ale krásná. Trochu sebou trhl, když se bratranec vyhoupl k němu na postel. Předtím si připadal jako v kině a teď už to bylo 3Déčko. Jen natáhnout ruku a dotknout se. Chvílemi uvažoval, jestli se mu nezdá, ale neodbytná erekce tísnící se v kalhotách ho utvrzovala, že to sen nebude.
.
Sasuke usoudil, že němého napětí už bylo dost, takže škádlivě lehounce přejel v motýlím doteku bříškem prstu po nadouvající se látce Shisuiových kalhot a zavrněl: "Koukám, že máš problém, Shisuii." Úplně cítil, jak se ten tvrdý nedočkavý nástroj tísní v zoufale těsném prostoru látky. Muselo to skoro až bolet, ale prozatím s tím ještě nemínil nic dělat. Místo toho mu dlaněmi několikrát přejel po vnitřní straně stehen.
.
Shisui se i proti jemnému dotyku vybídl boky. "Sasuke," zasténal procítěně a přivřel oči. Užíval si ty doteky, i když by je rád cítil na úplně jiných místech. Sasuke ho chtěl evidentně trápit, což se mu dařilo naprosto skvěle. Roztáhl stehna víc od sebe. Bylo mu hrozné vedro, byl celý oblečený a to tísnění v rozkroku bylo k nevydržení.
.
Sasuke se pousmál, nemínil mu dopřát potěšení tak snadno. Naklonil se nad něj, obkročmo pánví nad jeho slabinami, tak blízko a přitom tak nedosažitelně daleko pro tu tvrdou vybouleninu. Jazykem objel měkké polštářky Shisuiových rtů a v reakci na oslovení pouze nevinně zapředl: "Hmm?" Dělalo mu dobře, když viděl, jak je bratranec k smrti nadržený.
.
"Sasuke, byl jsi tak sexy, že nebýt toho, že jsi mě uvázal, tak bych po tobě hned skočil. Bylo to zatraceně rajcovní, kde ses to naučil?" Vystrčil svůj jazyk z pusy a dotkl se bratránkových rtů, zároveň se pozdvihl v pánvi, aby se mohl alespoň trošičku otřít o mladé tělo nad sebou.
.
"Chodím po nocích tancovat do Sodomy, to nevíš?" zašklebil se Sasuke a schválně se pozvedl, aby znemožnil Shisuiovi další kontakt s jeho klínem. "Nezlob, nebo tě potrestám," okomentoval to s patrně erotickou výhrůžkou v tónu a prsty uchopil jeho bradu, aby mu mohl trochu pozvednout hlavu do výhodnější polohy k polibku.
.
"Hmm, co si mám pod tím potrestáním představit," zavrněl smyslně Shisui a zkusil to znovu. Sasuke byl už tak vysoko, že k němu nedosáhl. Jedině, že by se zlomil v zádech. Pozvedl hlavu do polohy, kterou měl zaujmout, a lehce pootevřel ústa.
.
Sasuke se nejprve naklonil k bratrancově uchu, aby do něj mohl vášnivě zašeptat: "To poznáš, jestli nedáš pokoj." Pak teprve přijal výzvu a pohroužil se do útrob jeho teplé ústní dutiny, zatímco rukama vklouznul pod jeho tričko a začal ho hladit krouživými pohyby.
.
Shisui tiše zavzdychal, když konečně dostal trochu lidského kontaktu, po kterém toužil. Pouta mu začínala hodně vadit, protože se nemohl dotýkat svého partnera. Oplatil by mu jeho doteky, strhl by ho pod sebe a sám se ujal vedení hrátek. Začínal se řídit jen požadavky svého těla a to se chtělo třít o Sasukeho, takže se znovu pokusil zopakovat svůj minulý pokus.
.
Sasukeho rty se zvlnily do rošťáckého úsměvu. Nepřekvapilo ho, že ho Shisui neuposlechl, ale jestliže si myslel, že unikne bez trestu, tak to se mýlil. "Jak chceš, ty darebo," prohlásil zastřeným hlasem, posadil se mezi jeho nohy a jednou dlaní nejprve zlehka přejížděl po té tvrdé vyboulenině, než začal zručnými prsty rozepínat poklopec a stahovat mu kalhoty přes boky dolů.
.
Shisui natěšeně hleděl k svému klínu, kde se bratranec konečně uvolnil něco dělat s jeho až bolestivě napjatou erekci. Jestli tohle měl být trest, tak se klidně nechá potrestat. Škoda, že Sasuke odmítá análek, kdyby si na něj sedl jako na koníčka, byl by to naprosto omračující zážitek.
.
Sasukemu se konečně podařilo vyprostit Shisuie z uvěznění kalhot i spodního prádla. Spokojeně očima přehlédl jeho nedočkavý penis, který tvrdý a vzrušený čněl téměř kolmo od Shisuiova těla jako stožár. Špičkou prstu se dotkl tmavšího prokrveného žaludu a obkroužil drobný otvůrek v něm.
.
"Agh…" Shisuiovi uniklo zasténání, ten prostý dotyk na tak maličké ploše v něm vyvolal úplné vzrušující záchvěvy. Měl takový neopodstatněný pocit, že ho Sasuke nenechá jen tak jednoduše udělat. S vášní, která mu jiskřila v očích, hleděl do bratránkova obličeje. "Co máš v plánu?"
.
Sasukeho ústa se roztáhla do ďábelského úsměvu. Sice to bude vyžadovat jistou oběť… ale co už. Přitáhl si jeden z malých polštářků na posteli, ze zásuvky nočního stolku vyndal nůžky a udělal do něj malou díru, kterou pak vytáhl jedno dostatečně velké prachové pírko. "Uvidíme, jak jsi na intimních partiích citlivý, když máš erekci," zamrkal na něj škodolibě.
.
Shisui normálně nebyl lechtivý, ať už se jednalo o podpaždí, šlapky či žebra. Na to byl odborník Sasuke. Společně s Itachim ho tím často týrali. Dost nedůvěřivě se zahleděl na bílé nadýchaně pírko, sám netušil, jaká bude jeho reakce. Vzápětí to rychle zjistil. Lechtalo to jako prase. Zděšeně tiskl čelisti k sobě, už moc dobře věděl, jak se musel bratránek cítit, když mu dělali něco obdobného.
.
Sasuke byl nemilosrdný. Znovu a znovu přejížděl pírkem po celé bratrancově nemalé délce a šimral ho všude, kde se mu zdálo, že by to mohlo být účinné, na varlatech i citlivém žaludu. Z vlastní zkušenosti věděl, že lechtání může být dost mučivé, ale ve vzrušeném klíně muselo peříčko způsobovat hotové peklo, které si snad ani on neuměl představit, když byly všechny Shisuiovy nervy v těchto partiích neskutečně předrážděné.
.
Shisui sebou začal šít, aby nějakým způsobem částečně unikl ze Sasukeho dosahu, snažil dát nohy k sobě, což kvůli mladíkovi sídlícímu mezi nimi nemohl. Odtáhnutí a zkoušení se vyprostit nepomohlo. Zvrátil hlavu dozadu. "Ahh, Sasuke, prosím, přestaň! To se nedá vydržet," zaprosil zoufale.
.
Sasuke se pousmál, Shisui měl štěstí, že v tomhle stavu se smíchy nemohl počůrat. Nehodlal mu ale dopřát oddech tak snadno, pokračoval v rafinovaném mučení a teprve, když už se mu zdálo, že to fakt bratránek nevydrží, odtáhl pírko z jeho slabin. "Už budeš hodný?" zeptal se provokativně a zamrkal na něj.
.
Shisui si oddechl, když se ten ďábelský nástroj vzdálil od jeho slabin. Měl pocit, že už další minuty prostě nevydrží. Trhaně vydechl a snažil se dát nějak dohromady. Sasuke se evidentně bavil a rozhodně už dál nechtěl další mučení podstoupit, proto nijak dál neprovokoval. "Jo, už budu."
.
"Tak se mi to líbí," zazubil se Sasuke na svého partnera, a aby mu vynahradil předcházející utrpení, vzal teď jeho naběhlý penis do dlaně a promnul ho. Několikrát stáhl předkožku, načež se sklonil a políbil ho na prokrvenou špičku, přičemž nezapomněl poškádlit drobný otvůrek hrotem jazyka, a stiskl ho pevněji u kořene.
.
Shisui táhle zakňučel, po tom lechtajícím pekle to bylo něco naprosto skvělého a příjemného. Měl chuť přirazit Sasukemu do úst, ale ještě by ho tím naštval a on by znovu vzal bílé peříčko válející se na posteli kousek od něj. Bylo tak nevinné, až by ho nejraději zapálil zapalovačem.
.
Sasuke se rozhodl pro terapii šokem. Zcela bez varování pohltil Shisuiovu erekci do svých spalujících úst, tak daleko, jak jen se odvážil, aby si ještě příliš nepodráždil dávicí reflex. Pak se stáhl, laškovně na zvlhčený povrch žulově tvrdého ztopoření foukl studený vzduch pro změnu teploty a opět ho vzal do pusy.
.
Shisui musel sténat, aby nějak vyventiloval tu úžasnou rozkoš, kterou mu svou činností Sasuke způsoboval. Zakláněl hlavu a zavíral oči, jak jím prostupovala šílená horkost. Něco tak intenzivního u orálního sexu snad nezažil. To, jak ho Sasuke prvně rozpálil svým tanečkem a pak ho škodolibě laskal v klíně, si na něm vybíralo svou daň.
.
Sasuke pokračoval v laskající činnosti trestajícím tempem. Shisuiovy hlasové projevy ho rajcovaly, až si musel sám zajet rukou do klína a začít se ukájet, jinak by to snad nevydržel. Zkoušel svůj limit, opatrně si bratránkův penis zasouval vždycky o kousek dál, i když vždycky, když se mu dostal za mandle, začal pracovat jeho reflex, ale pokoušel si na to zvyknout.
.
Bezmocně stiskal ruce v pěst a ze rtů mu splývaly hlasité vzdechy a steny. Nikdy by nevěřil, že ho dokáže Sasuke pojmout skoro celého. Bratranec většinou oplýval mírnou nechutí brát si penis příliš do úst. "S-sas… už, ghh, udělám se!" vyrazil ze sebe mezi slastnými výkřiky. Byl příliš předrážděný, než aby vydržel déle.
.
Sasuke zaregistroval jeho varování a chtěl se odtáhnout, když si vzpomněl na jejich poslední sblížení. Mohl bys to zkusit i polknout, není to tak hrozné…. Má nebo nemá?! Než se stačil doopravdy rozmyslet, bylo už pozdě a na jazyku se mu rozstříkla teplá mazlavá tekutina. Lekl se a škubl hlavou dozadu, takže další dvě dávky potřísnily Shisuiovi břicho. Sasuke vyplivl to, co měl v puse, ale chuť spermatu mu v ústech zůstala. Nebylo to teda nic moc, takové hořkoslané, ale pravdou bylo, že to možná čekal horší.
.
Orgasmus Shisuie vyšvihl do nádherných výšek, jen na pár vteřin. Když se vrátil do stavu, kdy byl schopen plně vnímat. Blaženě se usmál na Sasukeho, ten se tvářil, jako by měl na talířku trolí hovno. Trochu si odkašlal, aby jeho hlas nabyl normální syté melodie. "Sasuke, bylo to skvělý, pusť mě, ať ti to můžu oplatit."
.
Sasuke se vzpamatoval z trošku šokujícího zážitku a ušklíbl se na Shisuie: "Si to nezasloužíš, bůh ví, co bys mi zase chtěl dělat." Nemyslel to tak docela vážně, ale byl docela rozdrážděný a nepotřeboval, aby mu Shisui oplatil provokaci s peříčkem. Místo toho tedy sevřel v dlani svou vlastní erekci a začal se zběsile honit. Netrvalo dlouho a hlasitě zasténal, přičemž sprška jeho spermatu dopadla na Shisuiův podbřišek.
.
Bylo zajímavé sledovat partnera, jak se ukájí. Ani se moc Sasukemu nedivil, že ho nepustil. Peříčko pořád vyzývavě leželo na posteli, ale na bratrance by mu v pohodě stačily prsty a mohl by ho zlechtat kdekoliv. Shisui měl hroznou chuť ochutnat ty červené rty, mezi nimiž zrychleně prokluzoval horkých dech. Počkal, až se mladý Uchiha dá dohromady. "Sasu, a teď už mě pustíš?"
.
Sasuke dělal, že nad tím chvilku uvažuje, ale usoudil, že už by ho uvolnit mohl, svoje si ostatně odbyl. "Tak dobře, ale nezapomeň, že jsi slíbil, že budeš hodný," připomněl mu se smíchem a vyhledal klíč od pout, aby svému partnerovi pomohl zase používat pravačku, načež mu odvázal i levou ruku. Ještě se přesvědčil, že mu na zápěstích nezůstaly otlačky, ale pouta byla naštěstí chráněná plyšem a pásek zas tolik neškrtil.
.
Jakmile měl Shisui obě ruce volné, udělal to, po čem celou dobu toužil. Objal Sasukeho a strhl ho pod sebe. Prstem mu přejel po líci. "Děkuju, takový sexy striptýz jsem ještě neměl. Nechceš si ty kalhoty obléct častěji?" Nebyl by proti, kdyby si je bratranec občas oblékl při jejich postelových hrátkách. "Hrozně moc jsem si přál šáhnout."
.
Sasuke vzal jeho obličej do dlaní, zavřel oči a hluboce ho políbil francouzským způsobem. Pak se zase odtrhl a na tváři mu zahrál jemný úsměv: "Jestli si to budeš přát, klidně si je na sebe zas někdy vezmu." Nebylo to sice moc pohodlné, ale co by pro něj neudělal. Pohodlně se pod ním uvelebil a prsty mu vjel do havraních vlasů v zátylku, kde si s nimi začal pohrávat.
.
Shisui cítil v bratránkově puse příchuť spermatu. Neucukl, nebylo to o moc jiné, než cizí, takže se toho neštítil. Příslib kožených kalhot se mu víc než zamlouval a Sasukeho nezbedné prsty na zátylku byly víc než příjemné, až vzrušující. "Sasu, víš, co se stane, když mě bude ještě chvíli dráždit na krku? Ještě bych se potom neudržel."
.
"Dobře, tak já přestanu," vyplázl na něj Sasuke rozpustile jazyk a doopravdy stáhl ruku. Kdyby byl měl zaručeno, že to nebude vést k dalším debatám o sexu, tak by i pokračoval, ale nechtěl do tohoto tématu zabřednout dneska podruhé, když už vynaložil tolik snahy, aby se spolu usmířili. Pohledem zkontroloval čas, bylo kolem poledne.
.
"Když se oblečeš, tak můžeš klidně pokračovat, to se udržím, je to totiž hrozně příjemný," hlesl zklamaně Shisui. Bez erotického podtónu by přebírání vlasů na zátylku vydržel celý den. "Asi si skočím do sprchy," zkonstatoval, když se podíval na břicho, kde se skvěly mléčné stříkance. "a možná bychom měli uklidit, po jedné hodině by se klidně Itachi mohl vrátit."
.
"Hmm… asi jo. Nechci vidět, co by dělal, kdyby nás tady takhle načapal," uculil se, i když to byla trochu děsivá představa, buď by ho na místě sklátil infarkt, nebo by je oba zabil. Větší šanci dával té druhé možnosti. Zívl a protáhl se pod Shisuiem, klidně by se s ním ještě chvíli mazlil, ale povinnosti jsou povinnosti. S povzdechem se zpod partnera vyhrabal, aby na sebe navlékl původní oblečení.
.
Shisui vstal a trochu si poupravil boxerky a kalhoty, aby tam nelítal s přirozením venku. V koupelně ze sebe všechno shodil a vklouzl do sprchy. Voňavým gelem ze sebe smýval pot a všechny možné tekutiny na svém těle. Nastavil si vodu na příjemně osvěžující. Rozpálený byl dost, tak potřeboval trošku zchladit.
.
Sasuke mezitím odklízel stopy jejich předešlých činností. Kožené kalhoty i červenou košili pečlivě složil a zastrčil do šatníku pěkně dozadu, kde také měly své původní místo. Pouta uklidil zpátky do šuplíku, stejně tak tmavý šátek, kterým měl Shisui zavázané oči. Následně poupravil rozválené povlečení a provinile naaranžoval nastřižený polštářek tak, aby nebyla díra na první pohled vidět.
.
Starší Uchiha vylezl osvěžený a voňavý ven. Osušil se a nahý přešel do pokoje, kde si vzal čisté oblečení. Jako nový se objevil v Sasukeho pokoji. "Jako by se tu nic nedělo." Přešel k posteli, kde na něj čekal partner, svalil se na ni a mladíka stáhl sebou. "Jsi ještě rozkošně začervenalý."
.
"Jsi mě totálně rozpálil, víš, brouku?" zavrněl Sasuke a ochotně se k němu přitulil, jako to dělal od začátku jejich vztahu. "Aspoň nemusím zapínat v pokoji topení, ale stejně už bych chtěl, aby bylo jaro. Nesnáším zimu," zamumlal a položil si hlavu na Shisuiovo rameno, miloval, když tohle mohl dělat.
.
"Rozpálil? Spíš ty mně, ne? Jsi mě týral tím, jak sem se nemohl ani dotknout tvého těla, bylo to mučení," přiznal a přitáhl si Sasukeho k sobě a hladil ho po paži. "Mám tě moc rád," zašeptal důvěrně a stiskl jeho ruku na své hrudi. "Jsi moje jediné sluníčko v životě."
.
"Pak tě budu hřát tak dlouho, dokud mě od sebe sám neodeženeš," zašeptal Sasuke vroucně a políbil ho na hranu spodní čelisti, "protože tě miluju." Bylo tak zvláštní tohle říkat, nikdy těmi dvěma slovy moc neplýtval, ani s bývalými partnerkami ne. Vždycky měl za to, že jsou hodně zavazující. Ale… byla to pravda.
.
"To jsem rád." Shisui se zatvářil potěšeně. Bylo to hezké slyšet vyznání nahlas. Užívali si přítomnosti toho druhého a jen leželi, beze slov. Nebyla potřeba, přítomnost partnera byla dostačující. Minimálně půl hodiny se jen kouleli po lůžku, než jejich intimní chvilku proťal silný zvuk Shisuiova žaludku. "Asi bych se měl jít opravdu najíst, třeba teď do sebe vsoukám i něco jedlého."
.
"To doufám, musíš pořádně jíst, abys byl odolný vůči stresu," pousmál se Sasuke, i když v Shisuiově případě to znělo malinko paradoxně, bratránek byl svým apetitem vyloženě proslulý, nebo aspoň v jejich rodině. "Hmm, asi ti s tím půjdu píchnout, beztak už je čas na oběd," usoudil potom a ač nerad, zvednul se z lůžka. Protáhl se, aby zahnal únavu svalů a zazubil se na svého partnera: "Co uvaříme?"
.
"Jo tak ty mi s tím pomůžeš píchnout?" pronesl Shisui provokativním tónem a vydal se za Sasukem do kuchyně. "Já bych to viděl na něco dobrého a slavnostního, Itachi dojde hladový jako vlk… takže co třeba rizoto." Usmál se, pro něho by to bylo to nejlepší jídlo, které by mohli uvařit.
.
"Že mě to hned nenapadlo," zašklebil se Sasuke na bratránka, dobře věděl, že je to jeho nejoblíbenější pokrm a taky se četnost vaření rizota v jejich rodině povážlivě zvýšila od té doby, co s nimi žil i Shisui. Ne že by mu to vadilo, měl rýži docela rád a snesl ji v jakémkoliv menu. Iniciativně vytáhl z mrazáku zeleninu.
.
Shisui se tam také chvíli hrabal, až našel dvě kuřecí prsa. Hodil je do horké vody, aby rozmrzla a nachystal si rýži. Než se bílé zrnka uvařila, tak po několikáté výměně horké vody bylo maso měkké a mohli ho zpracovat. Starší Uchiha nenechával moc pracovního prostoru Sasukemu. Jídlo bylo jednoduché na přípravu, takže dokonce i on to zvládal sám. Když všechny ingredience smíchal dohromady v chutný rýžový pokrm, oba mladí muži uslyšeli klapnutí vchodových dveří.
.
Sasuke se trošku napjal, sice nevěřil, že by Itachi zkouškou neprošel, ale přece jenom… lehkou nervozitu pocítil. Dlouhovlasý Uchiha zřejmě zaslechl šramot v kuchyni, protože to bylo první místo, kam zamířil.
"Ahoj vespolek," pozdravil svého brášku a bratrance, kteří dle vůně chystali oběd, a musel se pousmát Sasukeho vyčkávavému výrazu, když se ho předstíraně netečným tónem zeptal:
"Itachi! Tak jak?"
Itachi je chvilku šponoval, načež se zářivým uculením ukázal zdvihnutý palec a srdce se mu blaženě zatřepetalo, když mu hned nato Sasuke s nadšeným zavýsknutím skočil do náruče.
.
Shisuiova nálada trochu poklesla. Jistěže měl radost z bratránkového úspěchu, ale tím se mu jen připomněla neodbytnost jeho zkoušky. "Tak co, šprtko, za A?"
"Nejsem žádná šprtka, jen se snažím na rozdíl od některých…dostal jsem Béčko, ty lemple." Moc dobře věděl, že si ho bratranec dobírá, i když mu to občas bylo proti srsti, tak s tím nic nenadělal. "Učíš se nebo se zase flákáš jako vždycky?" oplatil mu rýpnutí.
"Náhodou, šrotím se o sto šest," odpověděl bez uzardění. To, že mu Sasuke předvedl erotický taneček, nikomu vykládat nebude.
.
Sasuke se musel uculit tomu Shisuiově konstatování, bratránek byl daleko lepší lhář než on sám.
"To ti tak věřím," uchechtl se Itachi, ale dál to nerozváděl, místo toho kývl hlavou k velké míse rýže se zeleninou. "Koukám, že jste se činili… umíš ty, Shisuii, vařit taky něco jinýho?" neodpustil si také trochu provokace, třebaže dobře věděl, že kuchtění zrovna nepatří mezi bratrancovo hobby, "jestli s tebou bude někdy někdo žít, tak tý osoby už teď vážně lituju. Nebude jíst nic jiného než rizoto."
Sasuke vyprskl smíchy a po očku na Shisuie mrkl. Pravda, jestli spolu někdy budou oni dva, tak bude rizoto a těstoviny se sýrem to jediné, čím se budou živit, při jejich neschopnosti vařit.
.
"Tss, to mě tedy podceňuješ. Když jsem býval… s otcem tak jsme si vařili sami a ani jeden z nás nebyl podvyživený," odporoval mu Shisui. Po smrti matky si vždycky vystačili sami a s receptem se dalo uvařit všechno. Dokonce zvládli společně i narozeninový dort. Tolik mu Izuna chyběl. V tomto měsíci mu snad každá blbost připomínala otce a rozesmutňovala ho. Ta ztráta ho drásala na duši, byť se na to snažil nemyslet, ale to zatracené datum se neodvratně blížilo, datum úmrtí nejlepšího člověka na světě.
.
"Hmm, tak pojďte radši jíst," navrhl Sasuke, který si všiml, jak Shisuiovi dělalo problém vyslovení jeho bývalého života se strýčkem Izunou, "musíš mít určitě hlad, Itachi, mimochodem, už jsi to volal rodičům? Určitě budou mít velkou radost." Snažil se nenechat prostor tichu, ve kterém by se mohly rozvíjet bolestné myšlenky, a z kredence vytáhl talíře.
"Mámě jsem volal, přála si to, tátovi to řeknu, až se vrátí z práce," odpověděl Itachi a iniciativně pro každého vyndal příbory z šuplíku, "večer to můžeme oslavit."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kačí Kačí | 31. března 2016 v 7:11 | Reagovat

Byla to naprosto mňamózní kapitola :3 Moc se těším na další ^^

2 Kai Kai | 31. března 2016 v 19:58 | Reagovat

Super kapitola. Ale takovy striptyz bych do sasukeho netipoval :-D  A to jejich vařeni no to se asi moc nenaji jak jak budou spolu třeba jednou bydlet no ale třeba se sasu nauči vařit.  Moc se těšim na pokračovani

3 Rony Rony | 1. dubna 2016 v 10:31 | Reagovat

Ahoj, chci se zeptat na blog naruto-by-smajli.blog.cz ... Ještě nedávno jsem si tam četla tyhle povídky a dnes už neexistuje, chci se zeptat, jestli ho obnovíte nebo sem alespoň přidáte ostatni povidky které tu z něj nejsou... Je mi ho strašně líto... :( diky

4 ivana-chan ivana-chan | E-mail | 1. dubna 2016 v 13:11 | Reagovat

co sa stalo so smajli? O_O  O_O vcera som tam bola a dnes......

5 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 2. dubna 2016 v 7:53 | Reagovat

[1]:To teda byla. Sasuke si to užíval.
[2]:Tak jednoduché jídlo se dá zvládnout vždycky a když se chce, tak jde i uvařit něco kloudného, od čeho jsou recepty na internetu.
[3]:Je to apríl :D
[4]:Njn, a co se třeba podívat na datum?

6 Kai Kai | 3. dubna 2016 v 16:06 | Reagovat

[5]: no snad se jim bude dařit něco uvařit...ikdyž shisui sni asi všechno XD jo dase vařit jen mě napadlo jesti to shisui nesni dřiv než to bude uvařene aby nesněd ingredience a pak nebylo z čeho vařit XD mrkev,a ostatni co se da jist v syrovem stavu. ale byla to zase super kapitola tak jako vždy :D

7 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 3. dubna 2016 v 20:57 | Reagovat

[6]:To je pravda, Shisui sežere na co přijde.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.