Dvojitá blond

30. dubna 2016 v 7:00 | Ivanitko a Smajli |  Krátké povídky
Naruto to má doma těžké, matka je stále proti jeho sexuální orientaci a nemíni přijmout fakt, že její jedináček je na chlapy a staví se ostře proti tomu. Kushina jde k synovi uklízet do pokoje a vyhmátne tak něco, kvůli čemu se strhne pořádná hádka. Naruto uteče a potká sympatického blonďáka, který ho vezme k sobě.


"Naruto!" ozval se bytem pronikavý ženský hlas, který věštil mnohé nepříjemnosti. "Okamžitě pojď sem!" Kushina měla pocit, že omdlí nebo jí praskne žilka zároveň. Domluvili se s Narutem, že toho všeho nechá a bude se chovat normálně, a teď tu najde tohle. Štítivě zvedla obal a měla dost nepříjemný pocit okolo žaludku, když se podívala na přebalový obrázek dividíčka. Ona už syna srovná do latě.
.
Mladý blonďáček právě s otcem sledoval fotbalový zápas, když matčin rozkaz práskl místnostmi jako bič. Vyměnil si s Minatem útrpný pohled a následně zamířil do svého pokoje v domnění, že třeba nechal na poličce vrstvu prachu, ale skutečnost byla daleko horší, jak poznal už ve chvíli, kdy stanul na prahu a zahlédl DVD v její ruce. "T-to není moje… to si tu zapomněl Sasuke," pokusil se honem o koktavou výmluvu.
.
"Takže Sasuke?" přimhouřila rudovlasá žena podezřívavě oči. "Takže tady ta krabice pod postelí je celá jeho, jo?" zeptala se a v hlase bylo jasně slyšet, že lež bude krutě potrestána. Špičkou pantofle pošoupla k mladíkovi krabici od bot plnou gay porna. A to tu jenom uklízela, protože její syn nechával věci tam, kde mu vypadly z ruky, a nemínila se na to dívat, když ani po týdnu nebyl schopný uklidit hrníčky a jen se mu v pokoji kupily.
.
"No, ehm…" Naruto nasucho polknul. "Vlastně, totiž… jo…? Víš, jeho táta je hroznej kruťas, tak jsem mu nabídl, že si to tu může zatím nechat." Bylo mu jasné, že mu na to matka asi neskočí, ale přiznat se bylo stejné zlé jako zatloukat. Navíc tím hlukem přilákali Minata z obýváku, jeho táta zvědavě nakoukl přes jeho rameno do pokoje a uznale hvízdl, když mu zrak padl na onu krabici napěchovanou gay pornem.
.
Kushina pustila inkriminovaný obal zpátky do krabice a tvářila se jako bohyně zkázy. "Nesváděj to na někoho jiného, když je to tvoje!" štěkla na něj rozezleně, "Kdybys uměl lhát, tak můžeš zkoušet takovéto řečičky, ale když to neumíš, tak bys měl říkat pravdu! Co jsme si o těhle věcech říkali? No, jen si mi to řekni."
.
"Ale mami, copak můžu změnit svojí sexuální orientaci?" spustil Naruto zase tu známou písničku, kterou však jeho matka odmítala přijmout, "je to vrozený. Ty přece taky nemůžeš změnit… třeba velikost svojí nohy, no ne?"
Minato vyprskl smíchy, jeho manželka měla na ženu neobvykle velké číslo bot a věčně nadávala, že nemůže žádné sehnat.
.
"To je sice možný, ale domluvili jsme se, že se budeš chovat normálně, a ty se nesměj," obořila se na manžela, "nebo ti taky jednu hvízdnu," durdila se rudovláska a její rozohněné tváře mohly solidně konkurovat vlasům. "Naruto, copak je to tak těžké chovat se normálně jako ostatní a netahat si domů pochybný kamarády a tenhle hnus?"
.
"Já se přece chovám normálně!" odporoval Naruto, "komu dávám přednost v posteli, to přece na moje chování nemá vliv, je to čistě soukromá věc." Věděl, proč jeho matka tak vyvádí, vlastně se na jednu stranu nedivil, byl jedináček - fakt, že by neměl žádné děti, by znamenal vůbec žádná vnoučata, žádné pokračování rodu. Ale copak za to mohl?!
.
"Tak to teda ne, chlapečku," zavrčela rozdrážděná matka, "ještě pořád nemáš osmnáct, takže mě budeš poslouchat. Už nechci nic takové v bytě vidět, jinak ti budu muset nařezat jako pětiletému výlupkovi. A přestaneš se stýkat se Sasukem. Má na tebe špatný vliv." Určitě všechno špatné vzešlo od černovlasého mladíka.
.
"Nemůžeš mi diktovat, s kým se mám přátelit!" odsekl Naruto nakvašeně. Dřív nebýval ve třídě zrovna oblíbený, to až díky Sasukemu ho parta přijala do kolektivu. Rozhodně se nehodlal vzdát toho jediného opravdového přátelství, které měl.
"Zlato." Minato se protáhl kolem syna a pokusil se vzít manželku kolem pasu. Měl na tyhle věci mnohem uvážlivější názory než Kushina. "To přece není konec světa, že se mu líbí kluci…"
.
"No to teda je, přece náš jediný syn nebude teplej!" odfrkla si rudovláska a odstrčila muže od sebe. Jasně, zase se to dva proti ní spikli. Ona už jim bude muset pro jednou pořádně zatnout tipec. "Naruto, dokud si můj syn a bydlíš tady s námi, tak se budeš chovat normálně a ne se nechat… brr, prostě to nebudeš dělat."
.
"Fajn!" naštval se blonďáček docela a ze skříně vytáhl bágl, kam hned začal balit několik nejnutnějších věcí, něco málo oblečení, čisté spodní prádlo, doklady, peněženku…
"Co to děláš, Naruto, zbláznil ses?" vyjevil se Minato, když mu došlo, že syn chce jít pravděpodobně na ulici.
"Slyšels mámu," pokrčil Naruto rameny, "svou orientaci nezměním, takže musím změnit bydliště."
.
"Nikam," vložila se do toho okamžitě Kushina a vytrhla mu tašku z ruky, "zbláznil ses nebo co? Doma budeš." Ona tu řeší důležité věci a její syn se chce vypařit. To tak, kdo ví, kam by se dostal. Beztak by šel k Sasukemu. Určitě spolu něco mají, jinak není možné, aby za ním Naruto chodil jako navedený.
.
"Tak si rozmysli, co vlastně chceš. Na rovinu ti říkám, že se se Sasukem kamarádit nepřestanu a jo, budu dál spát s klukama. Jestli s tím máš problém, tak já prostě vypadnu!" prskl Naruto. Sice vůbec neměl ponětí, co by dělal, musel chodit do školy a všechno, ale prostě si jeho matka musí uvědomit, že ho nezmění.
"Naruto, kroť se trochu," vybídl ho Minato.
.
Kushina to nevydržela a jednu synovi ubalila, až se mlasknutí facky rozlehlo po malé místnosti. "Naruto! Někdy mám pocit, že tě museli v porodnici zaměnit s něčím zdivočelým," štěkla na něj zpátky rudovláska a dala si ruce v bok. "Ode dneška máš domácí vězení na dobu neurčitou."
.
"Nic jsem neudělal! Jsi hrozná, už tě poslouchat nebudu!" vypěnil Naruto, tohle bylo příliš. Rychle hmátl po báglu, který mu předtím matka zabavila, a než stačil schytat další políček, upaloval do chodby. Tak tak stihl vklouznout do bot, než ho otec dohnal, akorát mu prásknul dveřmi před nosem a už sbíhal schody do přízemí bytovky.
Dokud ho ještě ovládal vztek, kráčel snášejícím se soumrakem rázně a svižně, ale postupně se začal čím dál víc loudat. Co chvíli mu zvonil mobil, jak se mu snažili rodiče dovolat. Kruci, kam teď půjde?! Třeba by vážně mohl k Sasukemu, jen na pár dní…
.
"Co ten smutný ksicht?" ozval se blonďák, který šel Narutovi po chodníku do protívky. "Vždycky se směješ od ucha k uchu a teď nic. To už bude něco vážnýho, umřela ti octomilka?" zasmál se Deidara, který šel konečně z práce. Dneska toho měl plné zuby. Furt někdo s něčím otravoval. Nejvyšší čas mít padla.
.
Naruto zaostřil na muže, který ho oslovil, a snažil se zařadit si ho do nějaké škatulky. Mohl by to být… no ovšem! "Ty seš kámoš Sasukeho bráchy." Honem se snažil vzpomenout na jméno. "Deidara," naskočilo mu konečně, "nemám moc náladu na vtípky, momentálně je ze mě tak trochu bezdomovec, takže…" Pokrčil neurčitě rameny.
.
"Ale, takový mladý nemůže být bezdomovec," odtušil Deidara a zastavil u mladíka. "Tak cos udělal, že tě doma nechtějí? Neumýváš si ruce ke stolu nebo jsi rozbil hrnek?" uculoval se blonďák a prohrábl si dlouhou ofinu. Měl by si koupit nový šampon, ten, co má, není úplně dobrý. Měl rád, když jeho vlasy byly hebké.
.
"Píchám s klukama!" zavrčel Naruto, ten blbeček snad někde sežral vtipnou kaši. Normálně byl taky takový, ale měl za sebou dost emocionálně vypjatou scénu, navíc měl v současné době dost nejistou budoucnost, takže jako taková legrace mu to opravdu nepřipadalo. "Co ty? Ty bys mě u sebe nenechal za menší tělesný poplatek?" ušklíbl se v náznaku sarkasmu.
.
"Klidně, půjdeš se mnou hned? Jestli umíš dobře kouřit, tak u mě můžeš bydlet celý týden," odvětil Deidara a kupodivu to myslel dneska i vážně. Věta píchám s klukama ho zaujala a inspirovala k dost perverzním představám. Dneska má fakt kliku, když mu do cesty vejde takové příjemné překvapení.
.
Naruto překvapeně zamrkal. "Počkej, to jako fakt? Já to myslel jenom jako prdel…" namítl, ale když se nad tím zamyslel… no, fakt potřeboval útulek. Mohl jít sice k Sasukemu, ale to by musel otravovat celou rodinu, lepší by to bylo u někoho, kdo bydlí sám. A navíc, doopravdy by u Deidary mohl být celý týden? To by mu bodlo.
.
"Ale já ne, jestli chceš, tak tě můžu nechat u sebe. Naši mě taky vyhodili kvůli orientaci, takže vím, jaká je to svízel." Hlavně taky kvůli tomu, že o sebe přehnaně dbal, měl dlouhé vlasy, které si pravidelné odbarvoval na krásnou blond, a všichni si mysleli, že se chová jako holka, i když to nebyla vůbec pravda.
.
"Fakt?!" vykulil Naruto oči a následně se lehce rozpačitě podrbal ve vlasech, "hele, to by mi píchlo. Jen na pár dní. Chtěl jsem jít původně k Sasukemu, ale jeho táta prej taky není nijak zvlášť tolerantní a… no, však víš. Nechci jeho rodiče otravovat." Páni, že by měl vážně štěstí v neštěstí? Deidaru mu poslalo samo nebe.
.
"No jo no, Itachiho taťka patří taky k těm nepřejícím. Jdu zrovna domů. Bydlím sice v malinkém bytě, ale dva se tam určitě vlezeme. Můžu počítat s tvojí platbou?" zeptal se spokojeným zavrněním. Sice si myslel, že si dá vanu s horou voňavé pěny, ale možná ji vymění za něco jiného.
.
Naruto se lehce začervenal, ale dvakrát na vybranou asi neměl. Navíc, proč vlastně ne? Určitě z toho sám nevyjde tratný. "Jasně, pokud si to přeješ," pokrčil rameny. Ne, že by byl úplně nejzkušenější, ale několik zajímavých sexuálních zážitků už se našlo a porna měl nakoukáno víc než dost. Kvůli tomu se ostatně dostal do téhle šlamastyky.
.
"Bezva, se divím, že se necukáš. Asi máš dost zkušeností, že ti nevadí myšlenka se nechat sbalit na ulici a zatáhnout někam do postele." Deidara nabral znovu směr byt v doprovodu blonďáčka. "Úbytko si tak můžeš zaplatit, ale jinak bych přivítal nějakou kačku na jídlo. Máš vůbec nějaký jiný příjem než kapesné?"
.
"Ehm… ne," zamumlal Naruto zahanbeně, "chodím ještě do školy, před osmnáctkou mě na brigádu nevzali. Teda tam, kam jsem se hlásil. Ale buď v klidu, fakt to bude jen na pár dní, slibuju. Musím se rozmyslet, co dál, až se trochu uklidní situace, možná našim vezmu i telefon, ale zatím… chápeš. Je to moc čerstvý."
.
"Jasný, tak to bude týden na zkoušku a pak se uvidí. Snad tě uživit nebude pro moji peněženku smrtelná rána," zasmál se Deidara a poplácal mladíka po zádech. Něco o Narutovi věděl, ale jen velmi málo. Viděli se u Uchihů doma a byli společně s partou na pár pařbách. Nezávazně si povídali, než došli k menší bytovce, kde měl starší blonďák pronajmutou malou místnost. Jeden pokoj, sociálka a v chodbičce pidi kuchyňský kout. "Vítej u mě doma."
.
Naruto spolknul poznámku o tom, že netušil, že bydlí Deidara v králičím kotci. Měl by mu být zatraceně vděčný, nebude si to podkopávat. Aspoň, že měl velkou postel, jak si stačil všimnout, nebude muset spát na zemi. "Mhmm… pěkný," pochválil jeho domov.
.
"Příšerný, ale dá se tu vyspat, umýt a najíst," zaculil se Deidara a odhodil malý batůžek ke stolu. "Chtěl bych pořádný domek se zahradou a aspoň čtyři psy k tomu, ale to bude za hodně moc dlouho nebo kdyby se mi podařilo najít někoho, kdo by to dotoval… No nic, chovej se tu jako doma. Asi sis všiml, že budeme spát dohromady, ale myslím, že ti to vadit nebude." Nechá Naruta aklimatizovat a pak si vybere první splátku nájmu.
.
"Jasně že ne, teda… doufám, že moc nechrápeš anebo že máš pro návštěvy aspoň špunty do uší," zazubil se Naruto. Docela se mu zase vracela dobrá nálada, když měl ten nejpalčivější problém vyřešený. Navíc si vypnul mobil, protože už ho ty věčné vibrace štvaly, však dobře, aspoň si třeba jeho rodiče uvědomí, kam ten jejich přístup vedl. Teda, hlavně matka. Nejprve si ale potřeboval odskočit, a když se vrátil, měl pusu od ucha k uchu: "Hele, seš si jistej, že s tebou tady nebydlí nějaká ženská? Tolik různých lahviček šampónů, kondicionérů a balzámů…"
.
"Máš něco proti?" naježil se okamžitě Deidara. Nesnášel tohle posmívání ohledně spotřeby kosmetiky. Když ještě bydlel doma, tak dokonce část schovával v pokoji ve skříni, aby matka neměla furt nějaké narážky. "Prostě toho potřebuju víc, než jedno mýdlo a sprcháč."
.
"To chápu… odbarvený vlasy asi potřebujou větší péči, co?" zahihňal se Naruto. Nebyl sice kdovíjaký znalec v tomhle oboru, ale moc dobře poznal, že Deidara na rozdíl od něj není přírodní blonďák, měl vlasy vymelírované. "Hádám, že za kadeřníka utratíš asi víc než za nájem," popichoval dál. Nemyslel to zle, jen mu to připadalo vtipné.
.
"Tak nevím, jestli jsem tě nakonec neměl nechat na ulici," odfrkl si starší blonďák, který dobírání tohoto typu neměl zrovna v lásce. No co, jeho barva vlasů se mu nikdy nelíbila. Proč se tím trápit, když jsou prostředky, jak to změnit a být krásnější. Navíc dlouhé vlasy byly tak křehké. Potřebovaly denní péči.
.
"Ne, sorry, pohoda," zařadil Naruto zpátečku, když viděl, jak se Deidara tváří, "já jen, že to je na kluka… ehm… velmi neobvyklý. Ale co, každej máme něco, aspoň že se neoblíkáš do holčičích šatů nebo tak něco." Ne že by měl něco proti transvestitům, ale to opravdu jaksi nebyla jeho parketa.
.
"Ženský hadry fakt nevedu. Můžeš být v klidu," ujistil mladíka Deidara. Teda měl ve skříni pár legín. Prostě pro ten kousek oblečení měl slabost, hrozně se mu líbilo, jak mu pěkné obtahují zadek. Dneska si je nezval. Sedl si na postel a vykulil se. "Bože to je balada, fakt nejlepší místo na světě je postel."
.
"Seš takovej požitkář, jo?" zasmál se Naruto, ale příliš neváhal a přidal se k němu. Musel uznat, že měl prima lůžko, tak akorát tvrdé, aby ho z toho nebolela záda. "Něco na tom ale bude. Třeba ráno bych z postele vůbec nevylejzal, kdybych nemusel do školy." Ještě že zítra byl víkend, do pondělí snad nějak ten spor vyřeší.
.
"To mi povídej. Když mám ranní, tak je to utrpení," vydechl Deidara zmučeně, když si to představil, co ho po víkendu čeká. Utrpení a bolest. Překulil se na bok a podíval se na mladého bezdomovce. "Hm, co takhle závdavek za ubytování," zavrněl a svádivě se podíval na nového spolunocležníka.
.
"Fajn, ale v případě nespokojenosti s obsluhou ubytovny doufám, že mi ten závdavek vrátíš," oplatil mu Naruto stejným tónem a přimhouřil oči. Možná to chtěl udělat i trošku natruc, když mu dneska bylo tolik vytýkáno, že je gay, tak čistě ze vzdoru měl chuť se takhle pořádně projevit. "Čím chceš začít?"
.
"Beru to na vědomí a mohli bysme začít… něčím na poznání," Deidara se nahnul k mladíkovi a otřel se o jeho rty. Trochu se přisunul blíž, aby k sobě měli blízko. "Ještě si to můžeš rozmyslet a vzdát se teploušství," zašeptal do jeho rtů, které na něj čekaly. Těšil se, tělesné potěšení nikdy neodmítl.
.
"Na to seru, já jsem rád teploušem a je to můj život," odtušil Naruto, než bez okolků proměnil zkoumavý dotek rtů v plnohodnotný polibek, nejdřív sice bez jazyka, ale po chvíli zapojil i ten a přejel svému společníkovi po zubech. Byly to asi čtyři měsíce, co měl naposledy něco s někým jiným, než se svou pravačkou.
.
Deidara se ochotně poddal a povolil stisk zubů. Ihned zaznamenal cizího návštěvníka, s kterým se divoce zapletl. Zatím to nebylo špatný, ale mohlo by to být ještě lepší. Přitiskl se blíž a natiskl se na to mládě. Potřeboval ho cítit co nejblíž. Ideálně se o sebe pěkně třít a mačkat. Neváhal pomalu svoji potřebu uskutečňovat.
.
"Mhmm, nebylo by lepší se k tomu i svlíknout?" poznamenal Naruto do jeho úst, protože takhle přes oblečení to pro něj nebylo úplně nejrajcovnější, když už, tak aspoň horký dotek nahé kůže. Neváhal svůj vlastní návrh uskutečňovat, nikdy nepatřil mezi stydlivé typy, třeba když se občas po těláku sprchovali, tak s nahotou opravdu neměl problém.
.
Ani Deidara nebyl pozadu a ihned se začal zbavovat oblečení. Nemohl se dočkat, už se těšil, jak na mladíka pořádně natiskne. Zbrkle se dostával z kalhot, skoro jako kdyby se vysvlékal na čas. Konečně byl nahý a mohl uskutečnit svoji představu. Bylo to ještě lepší, skutečnost vždycky předčila jeho vize. "Jsi tak teplý a hebký," zavrněl, když se začal o Naruta smyslně otírat.
.
"A ty jsi pěkně rajcovní," odtušil spokojeně Naruto, bylo to něco trošku nového, všechny jeho dosavadní známosti v tomhle ohledu byli kluci v jeho věku, vrstevníci. Ale Deidara byl starší, větší a svalnatější, i když teda do nějakého nabouchance měl daleko. Nicméně líbila se mu jeho širší ramena a hrudník, vyšší postava a koneckonců i taková ta nezpochybnitelná aura zkušeného milence.
.
Starší plavovlásek si to neskutečně užíval. Kdyby mu někdo před hodinou řekl, že večer bude mít v posteli štěně, s kterým může provozovat perverzárny, tak mu nevěří ani nos mezi očima. A hle, je tu. Skoro Naruta zatlačoval do matrace, jak intenzivně se o něj otíral. Miloval tuhle svoji někdy jednostrannou předehru.
.
Deidara začínal Narutovi trošku připomínal nadrženého psa. Jako jo, byl zvyklý, že k nějakému tomu mazlení patřilo i tření, ale tohle mu připadalo nějak až moc přehnané. "Hele, zkoušíš, jestli mezi náma vznikne oheň nebo co?" ozval se pobaveně, "seš skoro jak nějakej frotér…"
.
"Tady někdo kápl na jádro pudla," zavrněl Deidara a pokračoval v otírání. Byl pořádně tvrdý a nadržený. Taky se nedivil, když provozoval svoji nejoblíbenější činnost. Snažil se o nemožné, ukojit svoji úchylku. Nikdy neměl frotérství dost, ale občas dal přednost i dalším hrátkám, než se třením udělat o svého milence.
.
"OMG, fakt?!" rozesmál se Naruto, i když teda bylo zvláštní se chechtat se stojícím pérem, "teda, ty seš případ. Dbáš o sebe jak ženská a ještě jsi úchyl, to mě poser… počkej, ne! Doufám, že takhle hroznou úchylku ještě navíc nemáš?!" To už by bylo vážně nechutný.
.
"Hej, já se ti taky nevysmál, že šukáš s chlapama a vyhodili tě rodiče kvůli tomu na dlažbu," zavrčel Deidara podrážděně. Nejvíc ho žralo to přirovnání jako ženská. Bylo to pěkně nespravedlivý. Ženy mohly mít tunu věcí a nikomu to nepřišlo divné, kdežto on měl hlavně přípravky na vlasy a hned byl divnej.
.
"Ale no tak, ty seš hrozně nedůtklivej," ušklíbl se Naruto, "radši mi řekni, jak si to představuješ. Uděláš se jenom při předehře nebo máš v plánu něco zajímavějšího?" Taková vzájemná kuřba by nemusela být špatná a vlastně… možná by si dal říct, i kdyby Deidara navrhl sex. Sice leda s kondomem, přeci jen ho neznal, ale proč ne.
.
Starší blonďák chvíli trucoval, než se uklidnil. "Když se tak pěkně nabízíš, tak si pojďme zašukat. Rád poznám i tvoje jiné přednosti," navrhl zvrhle. Určitě si to šoustání užijí oba. Už se těšil. Kde jen si dal nějaký ten gel. Vždycky se mu to povalovalo někde po pokoji.
.
Narutovi po páteři přejel příjemný mrazík očekávání. "Tak si ale připrav i šprcku. Doufám, že seš dobrej šoustač," zazubil se následně na svého nového milence. Tohle musí říct Sasukemu, až se zase uvidí, jakej je kámoš jeho bráchy kanec. Rozhodně by to do něj neřekl.
.
Deidara se odtáhl. "Doufám, že někde ještě nějakou najdu," prohodil a šel hledat aspoň jeden kondom. Po chvíli šramotění v šuplíku s vítězným úsměvem dřímal v ruce hledanou pomůcku. "Bezva, tak můžeme jít na to," skočil do postele nadrženě. "Jak to bude chtít dělat?"
.
"Ty jsi tu pán, já jsem jenom nájemník," připomněl mu Naruto vrnivě, "podřídím se." Byl zvědavý, s čím se Deidara vytasí, ale byl si docela jistý, že si dnešní večer rozhodně oba užijí. Každopádně docela příjemná platba za pobyt, moc se nepředře, a když nemá peníze, je to fajn splátka.
.
Deidarovi se Naruta submisivita líbila. Zase jednou mohl být pánem nad věcí a nemusel se nikomu podřizovat a nastavovat zadek. Všichni jeho milenci totiž měli občas pocit, že když se o sebe normálně stará a má dlouhé vlasy, tak chce, aby ho všichni píchali do zadku. Starší blonďák měl chuť trochu zneužít svojí výhody. Podal mladíkovi lubrikant. "Nachystej se sám, budu se dívat."
.
Naruto se sám pro sebe zasmál. Lenoch jeden. Ale neprotestoval, když chce divadýlko, bude ho mít. Otevřel tubu s gelem a roztáhl doširoka nohy, aby odhalil jedno zapovězené místečko, které brzy zřejmě bude říkat Deidarovi pane. Vymáčkl si mezi půlky průsvitný gel a bříškem ukazováčku ho pěkně rozmazal okolo svěrače, než opatrně vniknul dovnitř. Rychle si přivykal, ostatně, občas si to v rámci masturbování dělal i prsty.
.
Starší blonďák se pohodlně uvelebil před tou roztaženou žabičkou a sledoval jeho počínání. V očích mu hořela touha a v klíně odstávalo cosi tvrdého a nedočkavého. Promnul svoje ztopoření a sledoval soukromé divadýlko, které mu připravoval Naruto. Obyčejně se i on angažoval a připravil si svého milence. Třeba minule s Gaarou to bylo trochu divoký. Prvně to vypadalo, že to bude on, kdo podrží, ale nakonec to dopadlo podle jeho představ. Bylo to dost divoký a byl na konci celý poškrábaný.
.
Naruto intenzivním drážděním a prstěním vzrušoval sám sebe. Podařilo se mu najít prostatu a bez okolků sténal a vzdychal, jak mu to dělalo dobře. Docela pěkně se dovedl během několika minut uvolnit a musel uznat, že už se těšil, až ho starší mladík ošuká. Pořádný sex neměl už dlouho, jeho poslední počin s někým jiným bylo vzájemné vykouření, protože tehdy neměli moc času. Ale teď si můžou užívat, jak dlouho budou chtít. Vytáhl ze sebe prsty a pohledem lákal Deidaru, aby ho do něj strčil.
.
Deidara neváhal takovou nabídku, která si ho žádostivě prohlížela, odmítnout. Navíc byl dost nadržený, jak se jenom koukal a sám sobě dělal dobře. Roztrhl obal kondomu a navlékl si ho na ztopoření. Navlhčil pořádně gelem, aby si mohli společně užívat bez problému a dychtivě se přisunul blíž. "Už se těším na tu tvoji prdelku," zavrněl, když žaludem lehce zatlačil na vstup a stáhl se.
.
"Určitě nebudeš litovat," vydechl Naruto a natěšeně se vrtěl, jak si s ním Deidara pohrával a oddaloval styk, po kterém oba toužili. Lehce se prohnul a naléhavě zasténal, když konečně jeho společník pořádně zatlačil a začal vnikat do jeho útrob. "Sakra, jo! Tohle je skvělý," prohlásil vzrušeným tónem a zrychleně dýchal, dokud v něm starší blonďák nespočinul až po kořen. Měl péro tak akorát.
.
Starší muž spokojeně vydechl, jak ho chtivý milenec těsně obepínal. "Tohle je sakra dobrý," pronesl hlasem zastřeným vášní. Zkusmo se stáhl a přirazil. Jestli tu bude mít Naruta celý týden, tak ho určitě prošukají. Prvně si testoval mladíkovu připravenost, než se pustil do prudších přírazů a víc se na něho natiskl.
.
Naruto už se ničemu nedivil, ani tomu, že se o něj chtěl Deidara i během sexu co nejvíc třít. Každopádně se soustředil na ten pěkný klacek, který mu projížděl prdelku, a vlastní rukou si zajel do klína, kde také čekalo něco velmi neodbytného, co potřebovalo péči. Nijak se nekrotil a vycházel Deidarovi vstříc, až to pokojem pořádně mlaskalo.
.
Deidara si to užíval. Sex on nikdy neodmítal, pokud jeho milenec neměl nějaké debilní narážky a neprudil. To pak většinou k ničemu nedošlo a udělal velice rychle papá takovému chlapovi. Měl svou hrdost, která neměla ponižování ráda… jen od Hidana, tam to dokázal překousnout, ale i toho opustil. Vždycky mu při sexu vytrhl nějaké vlasy.
.
Naruto sténal na celou místnost, jak si ho starší mladík bral. Tak náruživě a divoce, rozhodně nebyl žádné ucho, ale zkušený šoustač. "Dělej! Ještě!" pobízel ho k větší rychlosti, byť se mu zdálo, že ho snad brzy promrdá postelí. Zběsile honil svou vlastní erekci v rytmu přírazů a nechal se unášet slastí sexu. Takovým tempem se jistě brzy udělá!
.
Ještěže měl tak bytelnou postel, jinak by ji určitě rozviklali na kusy. "Ušukám tě," pronesl sténavě Deidara a ještě zrychlil svoje tempo na maximum. To pískle bylo tak rozvášněný a neukojený, že přestat bylo nemyslitelné. Horkost v podbřišku dosahovala k vrcholu. Už bude, neopomněl to svému milenci hned sdělit.
.
Mladší blonďáček ze sebe vyrážel jakési neartikulované skřeky, protože ta rozkoš už byla příliš silná. Sotva vnímal Deidarova slova, sám měl na krajíčku. O několik vteřin později pronikavě zasténal a vyvrcholil. Horká slast se rozlila v celé jeho nervové soustavě, jako by mu i na okamžik zcela vypnul mozek.
.
Staršího muže do sebe jímalo pevné sevření milencova těla. S hrdelním zasténáním by svého nového spolunocležníka vyplnil semenem, ale jaksi latexová pomůcka tomu zabraňovala. Několikrát ještě přirazil, aby prodloužil svou rozkoš. Úplně vysíleně nakonec klesl na to roztomile ošukané štěně a oddechoval.
.
"Ufff… jsem mrtvej," oznámil Naruto, ale znělo to spokojeně, "tomuhle říkám dobře strávený páteční večer… akorát, mohl by ses odkulit? Nejsi zrovna nejlehčí, kámo." Docela by mu nevadilo, kdyby tohle provozovali třeba každý den. Bydlení i s jistými výhodami. Sice to nemohlo být nastálo, to by ho Deidara neuživil, ale pár dní to půjde.
.
"Tss, si myslíš, že jsem tlustej?" ohradil se Deidara a odkulil se. Sundal kondom a spokojeně se protáhl. "V posteli to s tebou není vůbec špatný, jak dlouho, že se tu zdržíš?" zeptal se se svůdným úsměvem blonďák a přejel prstem po Narutově břiše, které bylo potřísněné semenem.
.
"Záleží na situaci," odtušil Naruto a uvolněně se protáhl, "přes víkend určitě, ale v pondělí bych měl jít do školy… uvidíme. Nějaká menší absence by mě možná taky nezabila. A ty by sis mě tu chtěl nechat, hmm?" Jako docela to vypadalo, že si sedli, sexuálně určitě, ale kdovíjak se taky neznali.
.
"Na chvíli určitě a třeba bysme se mohli potom navštěvovat, tak nějak nezávazně, jak bys chtěl," nabídl Deidara. Jeden vztah založený jen na sexu už absolvoval, ale třeba by si s tím pískletem sedl a mohli by si padnout do noty dlouhodobě. Vyžírku doma nechtěl, uvidí se, jak to bude s Narutovými rodiči.
.
"To nezní vůbec špatně," souhlasil Naruto a pohodlněji se uvelebil. Přes víkend to bude na zkoušku, jak se snesou, když spolu budou déle než pár hodin, a později se uvidí. Měl však dojem, že se před nimi začíná rýsovat velmi zajímavá budoucnost.

Konec
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kačí Kačí | 30. dubna 2016 v 7:57 | Reagovat

Super! Pár DeiNaru strašně žeru a tohle bylo luxusní, fakt strašně moc :33 Taky jsem nemohla z Minata u toho porna, ještě si zapíská :D :D To mě fakt dostalo :D Fakt jsem si i chvíli myslela, že si třeba Kushina s Fugakem vyměnili osobnost, jako vím jaká je, ale furt jsem jí brala, že je tolerantní a ono tohle :D
No, nic, stále to byla strašně moc luxusní povídka a těším se na další ^^ (třeba zase s Narutem a někým jiným než Sasuke, prosím QwQ)

2 Nukiko Nukiko | 1. května 2016 v 10:20 | Reagovat

Děkuji!Děkuji!Děkuji!Děkuji!Děkuji!Děkuji!Děkuji!Moc děkuji!Já miluji pár DeiNaru a jsem ráda že jste mi na to napsaly povídku. Nevím co dodat. A ten děj vážně moc si toho cením i když jsem nečekala že bude Kushina zlá spíš že bude Minato zlý a on taková pohodička :D A ještě jednou moc děkuji :) A vážně skvělá povídka i když jenom jednorázová :D

3 Kai Kai | 1. května 2016 v 15:47 | Reagovat

Super povidky :D a hodně zabavna minatovba reakce na porno byla dokonala. A Kushina jak zuři to musi být horši než rozzuřeny kurama XD super povidka.

4 Heliet Heliet | E-mail | Web | 2. května 2016 v 8:20 | Reagovat

[1]:Tak Kushina je dost divoká a temperamentní, i když v této povídce je opravdu dost ostrá, aby se příběh dokázal vygradovat, takže ne všem musela sednout. Další povídky se sladkým blonďáčkem nejsou prozatím na skladě a v budoucnu se uvidí.
[2]:Jsem ráda, že se ti to tak líbilo a cením si tvého nadšení :D
[3]:Njn Minato je úplně v klídku, vyvažuje svým chováním svou drahou polovičku.

5 Sabaku no Naomi Sabaku no Naomi | 4. května 2016 v 20:09 | Reagovat

Ale no tak, chudák Deidý, proč mu to děláte? On si to nezaslouží. :'D Nechcete mu aspoň vymyslet nějakou novou úchylku? :D Naruto má doma krabici s pornem? Wtf? Kde to sakra vzal? :D Hrozně mě rozesmály ty Kushininy reakce. Aby od těch videí náhodou něco nechytila. :D Naruto se s ní určitě pohádá ještě kvůli něčemu, aby mohl u Deidary zůstat na trvalo... To je prostě jasný. :D

6 Heliet Heliet | E-mail | Web | 4. května 2016 v 23:56 | Reagovat

[5]:Nechceme, už ji má přišitou a to mu asi nikdo neodpáře a náhodou frotérství není až zas tak špatná úchylka. Lepší než Sasoriho, že ošukává cizí věci. Tvoje vize budoucnosti je moc vtipná :D :D

7 Aenai Aenai | 24. května 2016 v 11:24 | Reagovat

Tak tenhle Ship mě nenapadl, je to tak sladké

8 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 24. května 2016 v 15:09 | Reagovat

[7]:Nás napadl hlavně kvůli vlasům.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.