Návrat domů II.

9. dubna 2016 v 7:00 | Ivanitko a Smajli |  Návrat domů
Itachi je z brášky úplně vedle. Nemůže uvěřit tomu, že ho má konečně u sebe, třebaže se mladík urputně brání a nechce se smířit s tím, že ho minulost a v podstatě rodina znovu dohnala. Ale v srdci stále je to správné místo nezaplněné a plné bolu. Vyléčí ho někdo?


Itachi nemínil bratra už nikdy pustit. Bylo to naprosto úžasné a skvělé. Vdechoval Sasukeho vůni jako narkoman svou dávku. Byla trochu jiná, ale stále podobná tomu, co si pamatoval. "Bráško, tolik si mi chyběl," kuňkl dlouhovlasý policista nalomeně, jak měl pocit, že se mu trochu vlhčí oči. Kolik nocí prosnil o tom, že se jeho sourozenec vrátí domů a bude s ním navěky věků.
.
"Ty mně vůbec," zalhal Sasuke, ale z jeho hlasu bylo očividné, že je to jen póza. Ostatně, kdyby to myslel vážně, pořád ještě by se pokoušel vytrhnout, ale to už nedělal. Vlastně skoro naopak, nenápadně si opřel hlavu o Itachiho rameno, už byl jen asi o deset centimetrů nižší než on. Když odcházel, byl Itachi vyšší minimálně o hlavu. "Itachi, prosím… nedělej to. Nechci se vrátit a nemůžu. Mám nový život," hlesl Sasuke. Pravda, ani náhodou se to nepodobalo životu, který chtěl vždycky vést, ale to Itachimu vykládat nebude.
.
"Prodávání drog a nabírání nových feťáků? Sasu, tohle přece není tvůj život. Co si pamatuju, tak jsi přece vždycky chtěl překládat a pracovat s texty. Bavilo tě to a nikdy jsi nechtěl dělat nic jiného." Itachi vnímal rozdíl bratrova těla. Předtím si musel vystačit jen zrakem, teď mohl používat i hmat. Sasuke byl vyšší, svalnatější a úplně jiný, než o čtyři roky mladší sourozenec, kterého si pamatoval.
.
"Jo," přisvědčil Sasuke a nekompromisně bratra odstrčil, jak si vzpomněl na další věc, "i na to měl otec vlastní názor." Nějaké texty pro něj byly podřadné a neperspektivní. V podstatě mu dal tenkrát na výběr ze tří vysokých škol, které směl studovat. Posadil se na okraj lůžka, ale dovolil Itachimu, aby si přisednul. "Život, jaký vedu, není nic moc, co si budeme nalhávat," pokrčil rameny, "ale aspoň mě v něm někdo respektuje, uznává a nesnaží se ze mě udělat něco, čím by se mohl chlubit."
.
"Sasuke, ale já jsem tě přece ve všem podporoval a i otce jsem se snažil přesvědčit v tom, že tvoje sny jsou reálné a zajímavé. Už jsem měl pocit, že na tvoji verzi budoucnosti postupně přistupuje, a myslím, že společně s matkou bysme ho nakonec přesvědčili, ale ty jsi stihl odejít dřív." Itachi si neodpustil vzít bratra za ruku. "Tolik jsi mi chyběl. Hrozně jsem se o tebe bál."
.
"Jasně, takže nakonec je to vlastně moje vina, že jsem to nevydržel dýl, nechat se pořád urážet a deptat, bylo v podstatě zaděláno na lepší časy, co?!" naježil se okamžitě Sasuke. Itachi zjevně chtěl, aby se snažil pochopit, jak ho doma div neoplakávali a jak to bylo nezodpovědné a kdesi cosi, ale zřejmě se on sám vůbec nesnažil pochopit jeho důvody. "Co se divím, tys do toho nikdy neviděl, jako prvorozený a privilegovaný. To bylo pořád, Itachi tohle, Itachi tamto, proč nemůžeš být jako Itachi'," pokračoval znechuceně.
.
"Bráško, já to chápu, otec byl takový, jaký byl. Já ti nebudu nic vyčítat ani ti nijak hučet do hlavy. Užil sis toho dost, chápu to a mrzí mě, že jsem to nedokázal změnit." Itachi si povzdechl. Vždycky si představoval, že si s bráškou padnou do náruče, ne že se budou osočovat.
.
Tahle slova Sasukeho částečně uklidnila. Opravdu neměl náladu poslouchat nějaké výčitky. Opřel se zase zády o zeď a pohlédl na svého bratra. "Stalo se. Už to ty ani já nezměníme. Radši mi řekni, jak jsi to myslel se strejdou… měl jsem za to, že pracuje v zahraničí," odtušil. V době, kdy utekl, byl nejstarší člen jejich rodiny zaměstnán jako právní zástupce nějaké firmy v Německu.
.
"Pracuje, ale už sám na sebe. Vytvořil si vlastní firmičku a zaměstnává nejlepší právníky, co jsou k mání. Určitě tě nenechá ve štychu. Jsi mladý, abys zbytečně seděl pět let ve vězení… stejně tě obdivuju, žes dokázal sám přežít na ulici mezi takovými lidmi. Je to mezi nimi drsný?" Itachi měl pocit, že si teď trošku oddechl, když věděl, že sourozenec bude pod kontrolou.
.
Sasuke zaváhal. "Nevím, nakolik si dokážeš jako polda udělat obrázek o tom, s jakými lidmi se na ulici střetávám," prohodil, "ale celkově asi chápeš, že to není procházka, a to jsme my dva s Narutem v nejnižší hierarchii. Nepohybuju se v prostředí zabijáků, to ne. Ale feťáci občas udělají cokoliv, aby dostali svoji dávku. Pak to je někdy docela zlý, protože chodíme s Narutem dva."
.
"Jsem na tebe hrdý, že ses dokázal sám o sebe postarat. Bez pomoci, nebo ti ten tvůj přítel aspoň trochu pomohl?" zeptal se dlouhovlasý policista s mírnou žárlivostí. Všichni potenciální partneři jeho bratra mu vadili. "Sice se mi nelíbí, že jsi spadl do takového prostředí, ale přežil, i když to může být i jinak. Nemusíš takhle žít, pořád se přece můžeš kdykoliv vrátit," nabízel Itachi opatrně.
.
"Orochimaru? To byl pořádnej omyl. Sice jsem pak žil nějakou dobu u něj, ale nakonec jsem musel platit celej nájem sám, pořád chtěl, abych mu na něco půjčoval… když mi navrhnul, abych nám přivydělal tím, že by mi dohodil nějaký známý, který by mi zaplatili za sex…" Sasuke měl co dělat, aby si neodplivnul na podlahu cely, "skončilo to, rozešel jsem se s ním a bydlíme teď s Narutem."
.
"To je ten blonďák?" zeptal se Itachi a drobné přikývnutí ho ujistilo v tom, že ano. "A to s ním jako… chodíš?" zeptal se žárlivě. On prostě brášku nikdy nebude mít jen pro sebe. Stejně je to incest, ale nevzdával se naděje, že by to někdy mohlo nějaký způsobem jít.
.
"Ne," zasmál se Sasuke té představě, "jsme jen kámoši, je s ním sranda a je to v jádru dobrej kluk, vyrůstal v sirotčinci a… prostě se to na něm podepsalo. Co ty? Nějaká budoucí paní Uchihová, která by zapadla do rodiny, a papínek by se s ní mohl taky chlubit? Třeba nějaká intoška z medicíny?"
.
"Ne, nikoho nemám," odtušil tiše Itachi, "nebo spíš, mám o někoho zájem, ale on o tom ani neví… mám obavy, že by se mi vysmál a přitom se známe od malička." Itachi měl nutkání to ze sebe úplně vysypat, ale částečně se ukrotil.
.
"Hmm, tak to je nejspíš… počkej - on?" zarazil se Sasuke a chviličku tázavě hleděl na bratra, jestli se jen nepřeřekl, ale když Itachi provinile uhnul očima, chytil se za pusu. Nejprve byl nějakou dobu v šoku, ale pak se začal hrozně smát. "Ne! To nemyslíš vážně!" chechtal se, "taťkův prvorozený přece nemůže bejt buzna jako ten nepovedený Sasuke. To je gól! Rodiče o tom ví? Počkej, budu hádat, neví. Jinak bys byl na ulici jako já."
.
"Neví o tom nikdo. Nikomu jsem to neřekl, ne kvůli tomu, abych vypadal dobře a neměl s otcem žádný problém, ale kvůli tobě. Bál jsem, že bys mě ty sám zavrhl a už se mnou nepromluvil," pípl Itachi tiše a klopil oči k podlaze. Tohle byl jeho soukromý kříž, který s sebou vlekl už několik let.
.
"Já?" podivil se Sasuke upřímně, "kvůli tomu, že jsi gay? Proboha, proč, když jsem se musel potýkat se stejným problémem? To je nelogický, naopak bys snad měl očekávat, že zrovna já tě pochopím, ne? Jak dlouho to o sobě víš?" Vůbec nic takového netušil, pravda, nepamatoval si, že by se to u nich doma hemžilo Itachiho přítelkyněmi, ale myslel si, že je jen jeho bratr prostě zdrženlivý.
.
"Neřekl jsem ti to, protože ten on jsi… ty," přiznal se Itachi, nakonec co může ztratit? "Vím, je to incest, jsi můj bratr. Nemůžu přece milovat bratra jako přítele," vydechl Itachi zmučeně, "ale je to tak. Začalo to asi dva roky předtím, než jsi odešel. Myslel jsem, že to jen něco přechodného a snažil jsem se hlavně soustředit na učení, abych na tebe nemusel myslet tak perverzně. Jenže to nešlo, přitahovals mě čím dál víc a pamatuješ, jak jsem ti chtěl den předtím, než jsi odešel něco říct? Tak to jsem se ti chtěl vyznat, ale zbaběle jsem stáhl ocas mezi nohy a byl zticha. Po celý čas, co jsme se neviděli, jsem na tebe pořád myslel a stále tě miluju," špitl mladý policista a zvedl k Sasukemu oči.
.
Tentokrát Sasuke zůstal na svého bratra překvapeně zírat mnohem déle. Trvalo mu nějakou dobu, než Itachiho oznámení vstřebal. Miluje… jeho? Doopravdy se do něj zamiloval starší bratr a to už skoro před šesti lety, přičemž se z toho skoro čtyři vůbec neviděli? To je šílenost! "Já že tě přitahuju?" vydechl se směsicí nevíry a šoku, "jakože jako… jako tělesně? Hej, to je ale fakt zvrácený. Takže když si honíš, tak si představuješ, že… no teda, Itachi! Ty jsi větší prase než já!" Přestože to bylo celé neuvěřitelné, zmatené a vůbec nevěděl, jak se s tím vyrovnat, musel se prostě smát. Fugaku, ten nejkonzervativnější člověk, kterého kdy poznal, měl oba syny homosexuály a ještě se zdálo, že tomu jednomu se zachtělo incestu.
.
"Jen se směj," odtušil Itachi. Bratrovi jeho veselí nevyčítal, ale on se k úsměvu přinutit nedokázal. "Nemůžu za to, ale moje tělo a mysl si říká, že jsi ta nejlepší a nejkrásnější bytost na světě a rozum je slabý, aby jim to vyvrátil." Styděl se za sebe a přitom mu tak divně tlouklo srdce v Sasukeho přítomnosti.
.
Sasuke popravdě moc osudových lásek za život nepoznal. Pubertální experimenty s dívkami se sotva daly označovat za dlouhodobé vztahy, s Orochimarem to vyústilo v dost velkou katastrofu a od té doby to byly jen velice krátké spíše sexuální úlety. Proto si dost dobře nedokázal teď představit hloubku Itachiho citu. "Takže fakt? Haha, tak povídej, co si, ty úchyle, představuješ po nocích, že spolu děláme?" bavil se.
.
Odpovědí bylo Itachiho zrudnutí. Vypadal jako roztomilá pivoňka. Dlouhovlasý Uchiha si vzpomněl, jak docela nedávno si představoval, jak divoce brášku projíždí, jak mu sténá pod rukama a prosí o víc. Jeho tělo je horké a poddajné, přímo lačnící po sexu s ním.
.
Mladší Uchiha si z Itachiho rozpačitého chování domyslel, že ty představy asi skutečně nebudou moc slušné, tím víc mu to připadalo legrační. Ne že by z toho všeho nebyl pořád v šoku, ale popravdě mu život na ulici dost zpřeházel morální zásady. "Vážně, Itachi?" dobíral si svého staršího bratra, "spal jsi už vůbec s nějakým klukem nebo znáš všechno jenom v teoretický rovině, hmm? Jsem první, na kohos kdy takhle myslel?"
.
"Měl jsem před tebou několik krátkodobých vztahů, ale nikdy předtím jsem nepocítil nic takového jako s tebou," odpověděl mladý policista a díval se Sasukemu do očí. Byly pořád stejně krásné, třebaže jejich výraz byl trošku jiný, než si pamatoval. Jeho sourozenec pro něj byl důležitý už od malička. Vždycky ho chránil a pomáhal mu, ale s jeho dospělostí se všechno trochu změnilo.
.
"Já se ale neptal na vztahy," upozornil ho Sasuke pobaveně, "ptal jsem se, jestli už jsi s nějakým klukem šoustal nebo ne. Mít vztah a spát s někým jsou dvě věci, které se vždycky nutně nemusí překrývat." Klidně snášel Itachiho pohled. V životě by si ještě zkraje včerejšího večera nepomyslel, že za pár hodin se bude v cele na policejní stanici bavit se svým bratrem o tom, že ho miluje a kolikrát šukal s klukama.
.
"Jo, už jsem samozřejmě šukal s několika kluky." A hlavně s jedním by to chtěl dělat denně furt dokola, co jen by šlo. Jenže ta představa byla dost vzdálená a dosáhl by na ni? Možná, ale musel by jeho bratr chtít a ten z toho měl teď akorát srandu.
.
Sasuke si všiml, jak je Itachi z jeho postoje zklamaný. Usoudil, že by se měl trochu zklidnit, pro něj to taky nebylo lehké, když o sobě zjistil, že ho nepřitahují dívky. Pro brášku to muselo být ještě těžší, vědět že jeho touhy jsou vysloveně zakázané. "Promiň, Itachi. Jen mě to vykolejilo, nevím, co ti na to mám pořádně říct," přiznal a opět si k němu přisedl blíž, "škoda, žes mi to vysypal až teď." Možná kdyby to byl věděl tenkrát, když mu to Itachi chtěl říct… kdo ví. Třeba by teď bylo všechno jinak.
.
"Chápu tě, asi bych reagoval stejně jako ty na tvém místě, kdybych se to dozvěděl… ale jsem šťastný, že jsem s tebou. Ani nevíš jak," pronesl Itachi a v jeho tváři to bylo vidět. Posledních několik měsíců chodil zachmuřenější, jak ho tížil bráškův osud a jejich odloučení.
.
"No jo," připustil Sasuke a zaváhal, než s povzdechem dodal: "Kecal jsem. Taky tě rád vidím. No… víceméně. Sice jsem na rodinu zanevřel, ale na osmnáct let nejde zapomenout za necelý čtyři roky. Fakt jsi na mě celou tu dobu myslel? Jakože v tom zvrhlým smyslu?" Mladší Uchiha zastával ohledně vztahů názor sejde z očí, sejde z mysli, takže nedokázal pochopit, že by Itachiho city přetrvaly.
.
"Myslel a o to víc si přál, abych mohl být s tebou." Itachi se na chvíli odmlčel a bylo vidět, že nad něčím uvažuje a odhodlává se. "Sasuke, mohl bych… mohl by tě aspoň jednou políbit?" zeptal se Itachi nesměle a líce mu úplně hořely. Hrozně moc si přál, aby sourozenec kývl na tu nepřístojnost.
.
Mladší Uchiha se pousmál. On sám popravdě nepovažoval polibek za něco nepřístojného, ale když se měl odehrávat mezi bratry, tak možná to nebylo úplně scestné označení. Nicméně si dovedl představit, jak zoufalý Itachi musel ze svých citů být. A koneckonců, co z toho? Nikomu to neublíží, žádný degenerovaný dítě by stejně nikdy mít nemohli. "Když o to tak stojíš," svolil a klidně nastavil bráškovi rty.
.
Itachimu se div nestavil dech, jak přímo před sebou viděl nastavené rty, které ho lákaly jako nejsladší nektar na světě. Ještě se pohledem ujistil, že to Sasuke myslí vážně, a naklonil se pomalu k němu. Velmi pozvolna a váhavě, než se dotkl té hebkosti. Bylo to mnohem lepší, než čekal a trochu víc se otřel o bráškovy rty. Měl je měkké a poddajné. Ochutnával je a zkoumal. Srdce mu poskakovalo v hrudi tak divoce, že musí zákonitě brzy dostat zástavu.
.
Nebylo to poprvé, co se jejich rty dotýkaly. Sem tam nějaká ta bratrská pusa mezi nimi nebyla v dětství nic výjimečného, ale mezi pusou v rodinném smyslu a mileneckým polibkem byl velký rozdíl a oba ho cítili. Sasuke se skoro zachvěl, protože to bylo poprvé, co se na bráškovy rty soustředil z úplně jiného hlediska. Na jejich měkkost, na to, jak mazlivě a něžně se tiskly na jeho ústa. Fakt, že je Itachi jeho bratr, na tom úžasném pocitu z polibku nic neměnil, šlo zatím o tělesný prožitek a ten byl víc než příjemný.
.
Itachi to nechtěl zbytečně prodlužovat, ale ani nechtěl skončit. Chvíli váhal, ale tohle byla možná jediná možnost, kdy to zkusit. Opatrně přejel jazykem pro bratrových rtech a polaskal je. Chtěl to, šíleně, pocítit Sasukeho vlhký jazýček, jak se proplétá s jeho a zkusmo zajel sourozenci mezi rty, jestli ho pustí dovnitř.
.
Sasuke podobnými mindráky jako Itachi netrpěl, bez odporu nechal ten vlhký jazyk vniknout do své horké jeskyňky. Pár vteřin nechal brášku jen objevovat sladká zákoutí svých úst, než mu polibek začal oplácet svým vlastním jazykem. Mimoděk zavřel oči a přisunul se k Itachimu až na dotek, všechno to bylo tak zvláštně citově nabité.
.
Itachi spokojeně vydechl, když se Sasuke zapojil do polibku. Bylo to skvělé. Popravdě neměl pro ten pocit, který právě zažíval, dostatek vhodných slov, kterými by je dokázal popsat. Vpíjel do těch horkých úst a prvně opatrně položil sourozenci ruku na rameno, která si brzy našla cestičku do rozčepýřeného zátylku.
.
Mladší Uchiha musel uznat, že jeho bratr líbal hezky. Už dlouho si s nikým polibek tak neužíval jako teď s Itachim. Kdo ví, čím to bylo, že mu líbání oplácel čím dál ochotněji, a i když se po chvíli odtrhli, aby se mohli lépe nadechnout, bez výčitek spojení jejich rtů obnovil. Dokonce se k němu čím dál víc tulil, až už mu bylo nepohodlné se naklánět do boku a rovnou si Itachimu sedl na klín.
.
Dlouhovlasý policista zcela bez přemýšlení položil Sasukemu ruce na boky a lehce ho k sobě přitlačil. Pane bože, zaúpěl v duchu, jak náhle bráška zaměstnával spoustu jeho smyslů. Tělo ho zrazovalo a na přítomnost toho, po kterém toužil už tak dlouho, reagovalo po svém. Pěkně tvrdě a vzrušeně, jak mohl sám Sasuke po chvíli náruživého líbání a mazlení cítit.
.
Sasuke si nejprve možná nebyl jistý, jestli Itachi myslí svá slova skutečně vážně, ale reakce jeho těla byla věrným důkazem, že svého bratra opravdu přitahuje. Kupodivu ho to v téhle chvíli ani moc nevyděsilo, naopak vnímal jakési zvláštní uspokojení, že si Itachi vybral právě jeho. I když nesnášel, jak mu byl starší sourozenec neustále předhazován za vzor, nemohl tvrdit, že ho jako dítě sám od sebe neobdivoval a něco z toho se uchovalo až dodnes, takže tím silnější a sladší zadostiučinění to bylo.
Vášnivost jejich polibků se stupňovala, na to, že to měl být jenom jeden, už teď by je nespočítali na prstech. "Nebojíš se?" broukl Sasuke, když se odhodlal na pár momentů odtrhnout, "kdyby na to někdo přišel, tak tě otec vydědí. Se mnou to už určitě udělal."
.
"Neudělal a já se nebojím. Ale za tohle by mi to stálo." Vzal bratrovu tvář do dlaní. "Klidně bych s tebou šel kamkoliv, kdybys o to stál." Něžně bratra líbl na vlhké rty. Určitě se musel zbláznit… přímo zešílet tou touhou, když si něco takového dovoloval tady v cele předběžného zadržení a oddával se tu takovým nepřístojnostem úplně tvrdý a cítil, že i bratr je trochu vzrušený.
.
Mladší z mužů už dlouho necítil tak hřejivé chvění kdesi uvnitř. Vlastně si nepamatoval, že by mu kdokoliv dával někdy tak moc najevo, že ho opravdu miluje. Bylo to… hezké, no. Hrozně rád by si na to zvykl, ale to by neměl, stejně teď půjde do vězení. "Myslím, že teď bych stál o úplně jiné věci, než abys někam chodil," zašeptal a dráždivě přejel špičkou jazyka po Itachiho rtech. Následně se naklonil k bráškově uchu a horce na něj dýchl: "Je tohle podle těch tvých nočních představ, hmm?" Bez ostychu si poposedl tak, aby se otřel o tu vybouleninu, která ho tlačila na zadku.
.
"Mnohem lepší, ani jsem si to nepředstavoval tak… tělesné a intenzivní," broukl Itachi a vtiskl bratrovi polibek do nastaveného krku. Bože, chtěl by to s ním dodělat až do úplného konce. "Sasuke, já… jestli bys chtěl, mohli bysme spolu… to… dělat?" zeptal se Itachi hrozně nesměle, byť po spojení jejich těl šíleně toužil.
.
"To dělat?" zasmál se tiše Sasuke a tisknul se na Itachiho čím dál smyslněji, úplně cítil, jak ten pahorek pod ním tepe vzrušením. Nenechávalo ho to v klidu, už to byl taky nějaký čas, co si naposledy s někým užil. "Specifikuj to… co přesně?" kousl Itachiho lehce do lalůčku, "chtěl bys, abych se tě dotýkal? Aby to byla moje ruka, která ti tu slast dopřeje? Nebo bys chtěl, abych tě vykouřil, abys mi projížděl pusu, horce, hříšně, vzrušivě…? Anebo bys ho do mě chtěl strčit, hmm? Dravě a divoce mě píchat?"
.
Dlouhovlasý policista div při každé obscénní představě nezavzdychal, jak ho ty představy rajcovaly. Jedna byla lepší víc než druhá, hlavně, když to Sasuke pronesl tak hříšně znějícím hlasem. Jak byl jeho bratr zkušený, když mu nabízel tolik možností a přímo se vybízel. "Chtěl bych se s tebou milovat, vstoupit do tebe," odpověděl ostýchavě, ale jeho tón hlasu prozrazoval natěšené nadšení.
.
"Hmm," zavrněl Sasuke a jeho pravačka sjela do bratrova klína, kde si našla velmi zajímavý tvrdý útvar k masírování, "ale to vyžaduje nějakej čas a taky jistou přípravu. Jsi si jistý, že máš všechno? Čas, prostředky i odvahu k něčemu takovému? Jsi polda. Letěl bys odsud jako namydlený blesk a ještě by tě zavřeli se mnou za incest. Určitě to chceš risknout?" Byla to popravdě dost šílená představa, ale takové bývají nejvíc vzrušující.
.
"Pro tebe všechno," vydechl Itachi a se zasyknutím se kousl do rtu, jak ho Sasuke silněji stiskl. Ještěže je noc a noční služba sedí na druhé straně baráku na vrátnici. Jinak by je určitě někdo mohl slyšet. "Času máme dost, akorát musím sehnat nějaký lubrikant," odtušil mladý policista.
.
"Možná by stačily sliny… jak ho máš velkýho?" otázal se Sasuke. Nerad to dělal bez gelu, asi dvakrát nebo třikrát si to situace vyžádala, jednou to nešlo vůbec, dvakrát to přetrpěl, ale že by si to nějak užil, to příliš ne, vždycky to hrozně pálilo. Jenže dost pochyboval o tom, že by se na policejní stanici našlo něco jako lubrikant.
.
"Ne, nestačily," uvažoval Itachi, ne že by ho měl, kdo ví jak obřího, ale bez správného zvlhčení to bylo hrozně nepříjemné, pokud člověk nebyl sadista. "Když mě pustíš, tak najdu něco vhodného a hned budu zpátky," zaprosil starší Uchiha a čekal, až se z něho bráška sešoupne.
.
"No jen aby," uculil se Sasuke, ale přesunul se tedy zpátky na postel, "doufám, že mě nenecháš čekat dlouho, aby se nestalo, že si mezitím odpomůžu sám." Pane jo, vážně se chystal mít sex s vlastním bratrem? A dokonce bez výčitek svědomí? To byl fakt úlet. Dnešní noc byla vážně plná zvratů.
.
Itachi vyběhl z cely, div za sebou málem zapomněl zamknout. Sakra, kde jenom sežene nějaký gel nebo něco vhodného pro tyto počiny. Normálně na stanici nikdo nic takového neměl. Bude muset použít něco normálního pro jiné účely. Věšel do svojí kanceláře, kde chvíli šmejdil, než mu pohled zavadil o krém na ruce jeho spolupracovnice. Jo, to bude muset stačit. Chňapl po něm a petal zpátky.
.
Sasuke poněkud dotčeně špulil rty. Ano, miluju tě a to všechno, ale stejně ho tu zamknul jako zločince. No, jasně, svým způsobem byl, ale od někoho, kdo tvrdí, že jeho srdce patří jen jemu, by čekal trochu víc důvěry. "To je zajímavý, a za sebou zamykat nebudeš?" nadzvedl tedy ironicky obočí, když se Itachi vrátil, "co kdybych třeba během sexu zdrhnul? Klidně svoje místo ohrozíš incestem, ale už ne tím, abys zapomněl zamknout vězně, co?"
.
"Promiň, dělám to automaticky… omlouvám se," kál se Itachi. Dělal tu už chvíli a nad těmito věcmi prostě aktivně nepřemýšlel a dělal je mimovolně. Bráška se na něho škaredil, ale on to nemyslel nijak špatně. Prostě už byl u policie taky chvíli a některé věci se mu vryly hluboko pod kůži.
.
Mladší ze sourozenců pohodil hlavou, ale nechal to být, stejně bude tohle jejich jediné střetnutí v tomto smyslu, když už brzy poputuje do skutečné basy. "Tak cos našel? Doufám, že ne olej na čistění zbraní," zadoufal. Vzpomínal si, že ho často používal otec, brával je někdy s sebou na střelnici. Dost to smrdělo.
.
"Ne, krém na ruce. Myslím, že nám poslouží dobře," odtušil Itachi a ukázal bráškovi modrou kovovou dózičku, kterou si donesl v kapse. Posadil se vedle něj. Opravdu si to spolu za chvíli rozdají? Skoro neskutečné a přesto ho mrazilo v zádech a šimralo v podbřišku, když si to jen představil.
.
Malou chvilku na sebe hleděli, jako by náhle zrozpačitěli, přeci jen původní kouzlo okamžiku museli teprve zpátky navodit. Sasukeho rty se pobaveně zvlnily. "No… tak co? Uvadl ti? Ještě pořád je čas couvnout a zachránit si beztrestný rejstřík. Teda… v tvém případě. U mě je to komplikovanější."
.
"Nechci si zachránit rejstřík," pronesl Itachi a položil bratrovi ruku na stehno. Vzpomněl si, jak perverzně mu bratr popsal, co všechno s ním může dělat. "Můžu?" zeptal se ostýchavě a přejel po vyboulené látce Sasukeho kalhot. On už nebyl tak tvrdý jako předtím, ale bude stačit chvilka a zase bude.
.
Sasuke nasucho polknul. Dnešní noc už snad ani nemohla být šílenější. Ale co, beztak se přece od rodiny dávno distancoval, tak teď nemusí mít černé svědomí, že ji zase pošpiní. "Tak se předveď, Itachi. Ukaž mi, o co přijdou všechny ty zástupy holek, které si po tvém boku představuje otec," odtušil vyzývavě.
.
Dlouhovlasý policista se se zatajeným dechem rozepnul bratrovi kalhoty a zajel do prostoru rukou. Cítil ho, ještě zbýval kousek látky, který je dělil, ale dělal to. Vyhledal mladíkovy rty a znovu se do nich vpil. Určitě se dneska bouchl při výjezdu do hlavy a tohle se mu zdá. Všechno bylo moc krásné na to, aby to bylo reálné.
.
Mladší Uchiha sebou nejprve lehce škubnul, přeci jen to bylo zvláštní, nechat bratra, aby se ho takhle dotýkal, ale fyzicky to nebylo nepříjemné, naopak, obzvlášť, když ho bráška obemknul prsty a začal ho masírovat. "Itachi…" vzdychnul tiše do jeho rtů a sám začal bratrovi sundávat policejní uniformu, povolil kravatu a dobýval se do košile.
.
Itachi spokojeně vzdychl, kdy na hrudi ucítil teplé ruce, které ho zkoumavě hladily. On sám vsunul ruku o pod tu poslední tenkou látku a vytáhl Sasukeho penis ven. Sakra. Tohle bylo něco. Snad nikdy si nepředstavoval, že bude spolu s bratrem dělat takové perverznosti v cele. Brášku pohonil a palcem přejel po špičce.
.
"Nikdy by mě nenapadlo, že naše bratrská solidarita jednou zajde takhle daleko," uchechtl se tlumeně Sasuke, ale bylo jasné, že mu to v téhle chvíli jaksi vůbec není proti mysli. Fascinovaně přejížděl po bráškově torzu, jako policista musel být v dobré fyzické kondici a bylo to znát. Nebyl sice žádná namakaná gorila, ale svaly měl pevné a hezky vypracované. Políbil ho na hranu čelisti a úplně ho zbavil vrchní části oblečení.
.
"Já jsem o tom jen snil," odtušil Itachi a jako u vydržení objevoval bratrovo tělo. Na chvíli nechal jeho klín na pokoji a vyhrnul mu tričko k ramenům, stáhl jej pryč. Odhalilo se mu něco, co si jen poslední čtyři roky představoval. Dospělý Sasuke, který byl vzrušený a toužil po tom, co chtěl on. "Jsi krásný," pronesl okouzleně a přejel skoro až nábožně po hebké pokožce.
.
Sasuke se mírně začervenal, párkrát už to slyšel, ale ještě nikdy ne hlasem, který byl prodchnutý takovým přesvědčením. "Iti…" vydechl vzrušeně. Možná že to dlouhé odloučení způsobilo, že si teď byl schopen mnohem lépe představit, že se s ním doopravdy vyspí. Navíc to posvátné vytržení, které vyzařoval jeho bratr každým pohybem, kterým se ho dotkl, jako by povznášelo celou situaci do jiného významu než jen do uspokojení tělesné potřeby.
.
Itachi na okamžik provázal s bratrem pohled. Jeho oči hořely vzrušením a touhou. Těšil se a přitom mu to přišlo tak neskutečné. Položil Sasukemu ruku na hruď a trochu na ni zatlačil. Položil ho na jednoduchou postel s tenkou přikrývkou a stáhl se zpátky do kleku. Přejížděl po měkké kůži, která se poddávala jeho doteku, až k okraji kalhot. Chtěl ho vidět nahého.
.
Mladší Uchiha mělce a přerývaně dýchal, jak se mu zrychlil tep. Dělal to s muži už od šestnácti, ale ještě nikdy nebyl žádný jeho milenec takhle pozorný jako Itachi, vlastně to vypadalo, že se víc zajímá o jeho uspokojení než o své. Nic takového dosud nepoznal. V téhle poloze na svého staršího bratra moc nedosáhl, ale aspoň hladivě přejížděl po jeho paži, od ramene až k zápěstí, a na tu část hrudi, kam se ještě mohl natáhnout, když ležel naznak.
.
Dlouhovlasý policista si oblízl rty, jak mu vysychaly z toho pohledu na nejkrásnější jablko z Edenu. Nemohl si pomoct a toužil bratra uspokojit po všech stránkách. Vzal ztopořený úd do dlaně a několikrát ho dráždivě pohonil, než se sklonil, aby okusil jeho chloubu i jazykem. Nebylo to špatné. Konečně si plnil sny a touhy.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kačí Kačí | 9. dubna 2016 v 18:27 | Reagovat

No teda nečekala jsem, že to na Sasukeho Itachi vybalí tak na rovinu :D Možná jsem zhýčkaná z Nejsilnějšího citu, ale což :D
Kapitola byla skvělá a při nemoci potěšila :3 Moc se těším na další ^^

2 Myschelle Tategami Myschelle Tategami | E-mail | 10. dubna 2016 v 9:07 | Reagovat

:3 Ten pocit, když hodinu přemýšlíte, do jaké prostoru strčil tu ruku :D Tak já v kalhotech tolik místa nemám.
Ale líbilo se mi, že to na něj Iti tak vybalil.
A nemuseli jste to utnout v tom nejlepším!

3 Sabaku no Naomi Sabaku no Naomi | 10. dubna 2016 v 21:41 | Reagovat

Konečně jsem se dokopala k tomu si to přečíst a teda je to pro mě trochu šok. Po všech těch povídkách, kde zamilovaný svůj cit tají a když to náhodou svojí lásce, tak se nedočká zrovna souhlasu, je tohle příjemné změna. Itachi na to šel fakt rychle... A Sasukeho reakce byla nejlepší. :D Jen doufám, že tam poblíž nemají nějaký další vězně, aby je třeba nevyrušili. :D Snad se Sasuke z toho vězení nějak dostane, další odloučení už si bráškové nezaslouží...

4 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 11. dubna 2016 v 20:48 | Reagovat

[1]:Njn, i Itachi občas zvlčí a jde na to rychleji než obyčejně.
[2]:Jasně, místa málo o to lepší tření. nebo má větší kalhoty.
[3]:Tak Itachi to tajil, ale jaksi potom už neměl příležitost to ani Sasukemu vyjevit. Každopádně teď si to strádání vynahradí.

5 SasuKe SasuKe | Web | 12. dubna 2016 v 17:56 | Reagovat

Podle mě je to opravdu povedená povídka. Málo kdy si přečtu něco kvalitního, neuspěchaného a dobře napsaného, tohle bych řekl se čte vážně dobře. Jsem zvědavý, jak to bude se Sasukem, nemůžou ho přece teď zavřít. :-D

6 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 12. dubna 2016 v 19:12 | Reagovat

[5]:Díky za pochvalu, i když s tou neuspěchaností bych polemizovala :D Zrovna tady se mi zdá, že to docela kvapilo, to povídce Získat srdce lva je to opravdu všechno neuspěchané.

7 SasuKe SasuKe | Web | 13. dubna 2016 v 20:12 | Reagovat

[6]: Právě že ta povídka nepůsobí uspěchaně na rozdíl od jiných, udělaly jste to pěkně, není to jako pěst na oko, že se spolu hned vyspí. ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.