Získat srdce lva XIV. - Sasukeho boj

14. dubna 2016 v 7:00 | Ivanitko a Smajli |  Získat srdce lva 3
Sasuke podstoupí jednu z dalších zkoušek ve svém životě. Musí v sobě zlomit strach, který v něm vybudoval Madara a naučit se zase radovat a užívat si intimních věcí s milovaným člověkem.


Shisui ho velmi pomalu políbil jako poděkování. Uměl si představit, jaké ho to muselo stát úsilí a hodlal mu to plnohodnotně oplatit. Musí se snažit, aby mu nikterak nepřipomínal Madaru, ať už slovem či činem. Něžně propátrával Sasukeho horká ústa a rukou ho hladil na boku. Ještě pořád na něm skoro ležel, takže jejich klíny byly v těsném kontaktu, kterého okamžitě využil.
.
Sasuke zavřel oči a vychutnával si ty důvěrnosti, třebaže svého rozhodnutí už teď napůl litoval. Bylo mu těžko, jenom na následující chvíle pomyslel. Ale na druhou stranu prostě nedokázal Shisuiovi odepřít pomoc, když ji tak zoufale žádal. A jestli bylo jeho tělo to jediné, co mu mohl poskytnout, aby mu bylo lépe, pak… pak nebylo přece co řešit. Miloval ho a nemohl ho v tom jednoduše nechat.
.
Díky silnému tření jejich klínů se Shisui za chvíli o bratrance třel tvrdou erekcí. Totéž cítil i pod sebou a náležitě si všechno vychutnával. Než bude pokročit dál, musí si z šuplíku podat ještě jednu věc. Decentně políbil Sasukeho na zrudlé rty a seskočil z postele. S kondomem a lubrikantem se za okamžik vrátil k rozechvělému bratranci a znovu ho francouzsky políbil. Lehce mi odtlačil kolena od sebe, aby se mezi ně mohl natěsnat.
.
Sasuke měl šílenou tendenci dát nohy zase k sobě, čímž nevědomky trošku bratrance stiskával, a jeho hruď se zdvihala přerývaným zrychleným dechem. Ještěže pro začátek zvolil tuhle polohu, když ho připravoval Madara, bylo to v jiné pozici. Měl dojem, že se mu žaludek stáhl do křečovitého uzlíčku a všechny jeho vnitřnosti se proměnily ve svíjející se klubko živých hadů. Připomnělo mu to jejich úplně první sex, ale tehdy se bál spíš toho, co pro něj bylo neznámé, zato teď přesně věděl, co ho čeká. A děsil se toho.
.
Shisui nevěděl, jak by bratrance uklidnil, když už padlo tolik tišících slov a žádné z nic bratranci nepomáhalo. Úplně viděl křečovité stažení těla pod sebou, tak trochu mu to připomínalo sebe samého v zubní ordinaci. Vždycky ležel ztuhle jako prkno a zoufale se modlil, aby byl už konec. Sasuke vypadal naprosto stejně. Bude ho muset rozptýlit. Drobnými, hebkými polibky se propracovával přes hruď, břicho až se zastavil u kořene toho zbytnělého nástroje. Začal ho laskat po celé délce a horce na něj dýchal. Nachystal si gel na prsty a s pohlcením špičky erekce si začal promazávat okolí vstupu a zkoušel se dostat dovnitř.
.
Sasuke zakňučel, napůl slastí z toho, co mu způsobovala Shisuiova ústa, napůl úzkostí z toho, co prováděl se svým ukazováčkem. Bylo zvláštní cítit na svém análním otvoru znova tu chladivou emulzi, a to se zařekl, že už nic takového nikdy nezažije. Člověk míní, život mění. Stiskl víčka k sobě tak pevně, až se mu vytvořily vrásky na čele a pokoušel se soustředit jenom na to, co se mu líbilo, tedy na péči Shisuiova jazyka, rtů a teplé ústní dutiny. Přesto se mu nepodařilo uvolnit obrannou křeč a v puse mu najednou zase vyprahlo, jako by se mu nedostávalo slin. Kdyby tak dokázal ty odporné vzpomínky jednoduše z hlavy úplně vymazat, jenže ono to nešlo.
.
Shisui cítil okolo ukazováku křeč svalů. Přidal ještě dávku gelu a opatrně si roztahoval útroby mladého Uchihy. Soustředil se na práci svými ústy. Bylo potřeba Sasukeho zaměstnat, aby celou pozornost nezaměřoval na jediné místo a tím mu ještě víc znesnadňoval práci. Pohlcoval ho v pravidelném tempu až ke kořeni, občas si ho nechal vyklouznout, aby mohl pracovat jen jazykem. Do sevřeného otvoru postupně, ale neodbytně, natěsnal tři prsty a pomalu jimi bratrance šukal.
.
Mladší Uchiha se nepříjemně ošíval. Měl dojem, že se asi zblázní z toho, jak moc si přál to zastavit, ale vždycky se radši kousl do rtu, než by to Shisuiovi takhle ztěžoval. I tak musel bratranec vnímat, jak hrozně se proti němu jeho tělo brání, tři prsty už pro něj byly bolestivé, když tak hrozně odvykl tomu pocitu mít něco zasunutého v konečníku. Beztak tušil, že lepší už to nebude, kdyby se zároveň Shisui nečinil orálně v jeho klíně, dávno už by utekl, takhle ještě jakž takž držel, i když měl podvědomou snahu se odtahovat.
.
Shisui uznal, že za těchto okolností si ho líp prostě už připravit nedokáže. Odtáhl se, aby se mohl přichystat a tím určitě Sasuke vyděsit. Snažil se být co nejrychlejší, aby se bratranec neměl možnost stáhnout. Kondom si natáhl s chirurgickou přesností a nanesl dávku gelu. Vrátil se mezi roztažená stehna a prsty ozkoušel nakolik se mladík stihl stáhnout. Naklonil se k němu a políbil ho. "Sasuke, není se čeho bát, půjdu na to pomalu," ujistil ho a špičkou erekce se otřel o připravený vstup.
.
Sasukeho plíce se stáhly tak, že chlapci málem neumožnily normálně dýchat, mohl do sebe vtahovat vzduch jen krátkými povrchními nádechy. Věděl, že by se měl uvolnit, ale nedokázal tu křeč odstranit. Prsty preventivně zaryl do povlečení, aby měl v případě potřeby co drtit v rukou. Nechával zavřené oči, což byla možná chyba, protože bez zrakového vjemu mu neustále v mysli vyvstávaly obrazy Madary a jeho surového dobyvačného chování. "Né…" zaúpěl tichounce, čistě jen v reakci na ty vzpomínky.
.
Shisuiovi vyvstala v mysli Sasukeho věta: Pořád ho vidím a jeho nočním můry měly společného nepřítele - představivost. Musí mysli předestřít nové vizuální vjemy. "Sasuke, podívej se na mě!" rozkázal nekompromisně. "Jsem tu já, dívej se na mě… celou dobu se na mě dívej, já ti přece neublížím."
.
Sasuke sebou vystresovaně škubnul a úzkost podvědomě donutila svaly jeho svěrače se víc stáhnout. Dívej se na mě… chci, aby ses na mě díval!. "N-ne, já nechci…" dostal ze sebe roztřeseně v první chvíli, než mu racionální stránka napověděla, že tenhle hlas nepatří Madarovi, takže pomalu otevřel svoje vyděšené oči. Kvůli strachem rozšířeným zorničkám se zdály ještě větší než normálně.
.
"Tak je to správně," pochválil ho Shisui a krátce ho políbil. "Nepoddávej se tomu, Sasuke, jsem tu s tebou já a nikdo jiný." Bratranec byl tak vyděšený, že by ho nejraději nechal být, ale moc dobře věděl, že takto daleko by se už třeba nikdy nemusel dostat. Nechal mu chvíli, aby si zvykl, než se zkusil pohnout dovnitř.
Takhle by to tedy nešlo. Shisui se musel uchýlit ke staré známé a osvědčené kombinaci. Sjel rukou do Sasukeho klína, kde polaskal palcem naběhlou špičku a začal bratrance uspokojovat rukou, kdežto svými rty doputoval od těch Sasukeho k jeho oušku, kde se nerozpakoval a jal se ho dráždit horkým dechem a hrotem jazyka mapoval jemnou pokožku ušního boltce.
.
Sasuke přivřel oči, do jeho úzkostných pocitů se teď přimíchala i slast. Laskání citlivého ucha v něm vždycky vyvolávalo rozkoš, natož ve spojení s Shisuiovou rukou. Pokoušel se soustředit jen na ni a na nic jiného. Dařilo se mu to tak napůl a v určitých intervalech, byly okamžiky, kdy to vůbec nepomáhalo, a pak chvíle, kdy ho to přimělo malinko se povolit. Ne moc, ale trošku.
.
Zároveň se všemi těmi slastmi se Shisui pokusil proniknout dovnitř. Zprvu se dostal jen kousíček a nechal Sasukemu vždy prostor na vydýchání. Sunul se pomalinku dovnitř i přes silné svírání. I když bratranci tím působil muka, bylo to naprosto skvělé. Obepínal ho tak těsně. Po snad trojnásobné době oproti normálu se Shisuiovi podařilo plně proniknout dovnitř.
.
Sasuke se během pronikání třásl jako osikový list. Bolelo to, ne proto, že by měl Shisui obří rozměry jako Madara, ani proto, že by byl tak surový, ale čistě jen proto, že se Sasuke bál, instinktivně se stahoval, a tím pádem si tu bolest sám způsoboval. Snažil se ji navenek neprojevovat, hlavně ne hlasově, takže radši svíral mezi zuby svůj dolní ret tak důkladně, že se mu ústa naplnila krví a prsty zarýval do povlečení, až mu bělaly klouby. Bolestný sten mu unikl až při posledních dvou nebo třech centimetrech penetrace. Teprve pak si všiml, že má mokré tváře a zatímco se honem pokoušel rozechvěle otřít slzy, polkl krev, která stékala z poraněného rtu.
.
Shisui opustil místečko u ucha a zděšeně si prohlížel, jak Sasuke trpí. Teď když už se dostal dovnitř a překonal ten největší odpor, už to snad bude dobré. Nechal bratranci dostatek času, aby se vzpamatoval. Jazýčkem vklouzl do jeho úst a zaznamenal pachuť krve a za chvilku objevil i poraněné místo. Nepřestával dráždivě kmitat rukou v bratrancově klíně. Když se poprvé pohnul, udělal opravdu velice opatrně a pomalu. Nechtěl, aby se Sasuke zbytečné víc svíral neurvalými přírazy.
.
Mladší chlapec zasykl, jak mu ten první příraz, dalo-li se tomu tak říkat, projel útroby. Uvědomil si, jak absolutně si odvykl v sobě mít to cizí těleso, a jeho tělo mu to dávalo zatraceně znát. Teď už ale nebyla možnost couvnout, když v něm byl Shisui až po kořen. Prostě to bude muset vydržet. Snažil se zaměřit pozornost své mysli jenom na jeho dlaň, která leštila jeho erekci, což mu do krve vyplavovalo aspoň trochu antidepresiva. Asi se nechtěně kousl docela hodně, protože to pořád ještě krvácelo, naštěstí to nebylo skrz naskrz.
.
Shisui se začal pohybovat s jemností a prvně se soustředil jen na krátké přírazy. Trochu si bratránka pozvedl v pánvi, aby se mu lépe přiráželo a mohl tím i dráždit prostatu ukrytou uvnitř těla. Zaplavoval Sasuke ústa a hrdlo polibky, zatímco projížděl jeho zadeček. Díky váženému strýčkovi si tohle museli dlouho odpírat a ještě spolu souložit s takovými obtížemi.
.
Sasuke se uklidňoval jen pomalu. Nucený sex, který prožil, se zaryl dost hluboko do jeho psychiky, ale pořád si dokola opakoval, že se Shisuiem to překoná, překoná a překoná. Musí!! Šlo to obtížně, zoufale pomalinku, ale přece. Sasukemu bylo jasné, že to to pro něj ze začátku nebude lehké ani příště, ani přespříště, ale prostě se z toho dostane. Jak se uvnitř jeho útrob bratranec otíral o drobný uzlíček, slast začínala být pozvolna dominantní nad bolestí.
.
Shisui v rytmu přírazů leštil Sasukeho erekci. Cítil, že se bratránek lehce uvolnil a to bylo jen dobře. Zpracovával jeho penis, náruživě líbal ty rozechvělé červené rty, a ač s vášní, tak opatrně s ním souložil. Pocity horka se mu začaly soustřeďovat do oblasti klína jako signál blížícího se orgasmu.
.
Sasuke po dlouhé době tichounce zavzdychal rozkoší v reakci na tu péči bratrancovy ruky a z jeho očí se pomalu vytrácela ta vyděšenost. Neměl sice tendenci vycházet Shisuiovi vstříc, ale minimálně přestal prsty svírat povlečení a přesunul je na bratrancova ramena, aby ho v náznaku mileneckých něžností lehce hladil po pažích.
.
Shisui se snažil vydržet co nejdéle, ale byl příliš nadržený, aby dokázal počkat na Sasukeho vrchol. Zrychlil intenzitu přirážení jako reakci na svou potřebu. Sténal do bratránkových úst, těsně před vrcholem se odtáhl, aby ho náhodou nekousl. Mohutně přirazil, sklonil hlavu k mladíkově hrudi a zatnul zuby. Orgasmus ho na několik vteřin naprosto pohltil.
.
Sasuke sice ještě trochu bolestně zasykl, jak byl ten poslední pohyb hluboký, ale bylo to jen krátké nepohodlí. Daleko víc ho pohltil ten okamžik Shisuiova vyvrcholení. Jistým způsobem pociťoval zadostiučinění, že právě on toho mohl být svědkem… a vlastně účastníkem. Přesunul dlaně na jeho záda a pevně ho k sobě přitisknul. "Miluju tě," vypravil ze sebe zrychleným dechem, "tolik tě miluju."
.
Shisuie to vášnivě vyznání zahřálo na dušičce. Uvolněně vydechl, když povolil stisk čelistí. Sasuke ještě nebyl hotový a to byla práce pro něj. Vyklouzl z něj, aby zbytečně dál nedráždil sliznici. Beztak bratránek bude mít pár dní problém se sezením. Znovu sevřel neukojený penis a pokračoval v trestajícím tempu. Prvně mladíka hluboce políbil a pak se přesunul na jeho ouško. Chtěl slyšet jeho steny.
.
I když si za to pak Sasuke v duchu nadával, nedokázal ovládnout prvotní reakci malinko úlevně vydechnout, když ten nepřirozený tlak v jeho konečníku pominul. Ne že by v sobě Shisuie nechtěl, ale prostě když to tak dlouho nedělali, odvykl si tomu. Teď se mohl lépe soustředit jenom na jeho laskání, které ho rozpalovalo, obzvlášť když se ten prohnaný mizera opět zaměřil na místečko, o kterém věděl, že ho dohání k nepříčetnosti. Zaklonil hlavu a hlasitě zavzdychal, tušil, že tímhle tempem bude brzy hotový taky.
.
Sasukeho slastná serenáda byla pro Shisuiovy uši hotový ráj. Neústupně z něho mámil další a další výkřiky vášně. Hrotem jazyka obkresloval lasturu ušního boltce. Rád ho tady dráždil, skoro až s fetišistickou radostí. Snad nikdy u svých bývalých milenců nezažil tak silnou erotogenní zónu. U bratrance toho navíc dokázal mistrně využívat.
.
Mladší Uchiha se pod bratrancem svíjel rozkoší a bez zábran sténal. Shisuiova péče byla tak rafinovaná, přesně věděl, co má dělat a taky že to dělal. Bezděčně se vybízel pohyby pánve proti jeho dlani a přivíral oči slastí. Netrvalo dlouho a jeho svaly se napnuly v orgastické křeči, když s pronikavým výkřikem potřísnil Shisuiovu ruku produktem svého chtíče.
.
Shisui ještě chvíli přejížděl sevřenou dlaní po Sasukeho penisu, aby z něj vyždímal poslední kapičku. Nechal ho vzpamatovávat a podal si papírové kapesníčky a začal to tam dávat trochu do pucu. Usazený na posteli zkoumavě hleděl na bratránka. Tvářil se naprosto spokojeně, ostatně po orgasmu to snad ani jinak nešlo.
.
Sasuke nějakou dobu rozdýchával orgasmus, s Shisuiem to bylo vždycky silné. Tak nějak vnímal bratrancovu uklízecí činnost, ale teprve, když se na něj partner zahleděl, usoudil, že by se mohl nějak projevit. Omluvně se na něj pousmál: "Promiň, já… odvyknul jsem si za tu dobu…" Přetočil se na bok a položil si hlavu na Shisuiovo stehno.
.
"Ty jsi trdýlko," pohladil ho po vlasech, "nemáš se za co omlouvat." Vískal ho v lehce zpocených vlasech. "Měl bych ti poděkovat, že jsi to dokázal podstoupit, hodně to pro mě znamenalo." Až nyní si uvědomil, jak svobodně a lehce se cítí. Jako na obláčku. Ráno netušil, jak se celý den může zvrhnout na všechny strany.
.
"Pro mě taky," přiznal tiše Sasuke, i když si teprve po vyslovení uvědomoval pravdivost těch slov. Kdyby ho byl Shisui nepřiměl to znovu zkusit, nejspíš by s ním po celý zbytek vztahu zůstal jen u ruční nebo orální práce. Ne že by na tom bylo něco špatného, ale přece jen by se tím ochuzovali. Oba. Byl rád, že do toho dneska šli, i když tušil, že ho brzo bude pěkně bolest zadek.
.
Shisui už otvíral pusu, že něco řekne, když se pokojem rozeznělo zvonění. Připomnělo mu to déjà vu. Minule starostlivý Itachi volal Sasukemu, nejinak tomu bylo i dnes, rozdíl byl jen v tom, že melodie vyzvánění byla jiná, byla Shisuiova. Nahrabal v kopě oblečení kalhoty a z kapsy vytáhl mobil. Na mobilu blikalo Itachiho jméno, nechtěl s ním mluvit, a proto jeho hovor típnul.
.
"Itachi?" odhadl Sasuke správně narušitele jejich soukromé chvilky a po přisvědčení musel zvlnit rty. Nijak ho to nepřekvapovalo a pokud ano, tak jenom v tom smyslu, že nevolal už dřív. Pohled na hodiny mu prozradil, že je půl deváté večer, Shisui už byl z domu dobrých pět hodin. Protáhl se, ještě že byl pátek, s onou brzkou indispozicí by nevydržel sedět ve škole, přes víkend se dá aspoň dohromady.
.
"Má starost, ani se mu nedivím. Beztak si myslí, že už jsem si chtěl něco udělat, když se neozývám… Pošlu mu SMSku, aby se nemusel strachovat." Naťukal do mobilu zprávu pro svého příbuzného. "Zajímalo by mě, jestli šílí stejně, jako když jde o tebe? To mě přivádí k otázce, jakto že nehledá tebe?" podivil se Shisui.
.
Sasuke se zazubil a pohodlně se uvelebil, nikterak se nesnažil zakrýt svoji nahotu. "Mám svou teorii," prohodil s pokrčením ramen, "jednak jsem řekl, že jdu k Narutovi, takže si myslí, že ví, kde jsem, na rozdíl od tebe. Jednak mám za to, že mi nechce volat, protože je mu jasné, že bych se zeptal na tebe a on by mi musel říct, že ještě nejsi doma. Přece by mi zbytečně nepřidělal starosti."
.
"Tak to potom jo. Takže ty sis připravil výmluvu, aby nevěděl, že mě hledáš." Shisui se musel zasmát, ale dávalo to smysl. Kdyby mu řekl opravdu, co jde dělat, tak by šel Itachi určitě s ním. "Ale asi bych se měl vrátit. Musí si lámat hlavu, kde takovou dobu emařím," uchechtl se. Doma se nesmí tvářit tak šťastně, bylo by to dost podezřelé.
.
"No to nepochybně, vsadím se, že prolévá krokodýlí slzy," uculil se Sasuke. Sice přeháněl, ale Itachi se o bratrance jistě doopravdy bál. A nejen Itachi, třebaže Mikoto uvěřila jejich tvrzení, že je Shisui u Deidary, stejně o jeho psychiku měla v tenhle den starost taky. Jenom otec se po příchodu z práce netvářil vůbec nadšeně, asi mu taky nebylo nejlépe, ostatně, Izuna byl jeho bráška.
.
"Možná bychom měli zvednout kotvy, teda až po sprše. Chceš jít dneska domů první?" zeptal se Shisuii s jiskrou v oku. Po erotickém vybití pookřál a bylo to vidět na první pohled. Neseděl tak sklesle a jeho pohled nabyl jistoty a hrdosti. I barva v obličeji byla zdravější. Hodil mobil do peřin, opřel se jednou rukou o postel a druhou a stále prohrabával Sasukeho vlasy, on sám miloval, když ho někdo vískal.
.
"Ne, počkám tady," ujistil ho Sasuke rychle, protože ani náhodou nehodlal připustit, aby v tenhle den byl v bytě Shisui znova sám. Sice se mu po sexu výrazně spravila nálada, ale to se mohlo změnit, kdyby zase propadl depresivním myšlenkám. "Jsi z domu dýl než já, takže by ses měl vrátit jako první," pokrčil rameny, aby nějak logicky ospravedlnil svůj výrok. Nechtělo se mu vůbec zvedat, hezky se mu leželo, ale musel ze sebe smýt pot i lubrikant.
.
"Dobře, uděláme, jak říkáš. Doufám, že Itachi mě nebude moc peskovat." Shisuiovi se také moc nechtělo zvedat. Bylo mu se Sasukem moc hezky a nejraději by tu s ním zůstal i přes noc. Neopustil si malou provokaci a byl zvědav, jak na ni bratranec zareaguje. "Jestli se nezvedneš sám, tak tě to koupelny odnesu," zavrněl Shisui. Vůbec by mu to nevadilo.
.
"Nemusíš být tak aktivní," zenergičtěl Sasuke podle očekávání a rychle se vyhrabal na nohy, načež si uvědomil, že to Shisui určitě řekl schválně, aby ho vyzkoušel. "Ty jsi prevít," zazubil se pak na něj, "máš hotovou úchylku! Nějakou bearfilii, pokud to existuje. A pokud ne, mohli by ji u tebe diagnostikovat vůbec poprvý v historii, byl bys slavnej." Musel se té představě zasmát.
.
"Ale nepovídej, ještě bych musel jít na léčení a to by se mi fakt nechtělo. Musel bys za mnou chodit do špitálu nebo ústavu pro choromyslné." Doprovodil Sasuke do koupelny, kde spolu hupli po sprchu. Bez ptaní začal bratrance umývat všude, jak měl ve zvyku. Vůně citronů byla osvěžující, s jejich pravidelnými návštěvami jim ještě dlouho vydrží.
.
"No, to máš pravdu, do nemocnice bych za tebou fakt chodil jen nerad," připustil Sasuke upřímně, nejen samozřejmě kvůli tomu, že by o něj měl strach, ale i kvůli své nechuti k lékařům a zdravotnictví obecně. Opětoval Shisuiovi péči a přejížděl namydlenýma rukama po jeho těle s pečlivostí sobě vlastní. Nemohli se ale dlouho zdržovat, čas kvapil.
.
Shisui s povzdechem zastavil vodu. Nechtělo se mu opouštět Sasukeho, jenže neměl na vybranou. Zabalený do osušky proběhl chladným bytem a naházel na sebe oblečení. Zbytek podal bratranci. Osušku rozložil na horké topení, které vypnul. Stejně bude zvláštní tu jednou bydlet. Bude sám pánem svého domu. "Dvacet minut, zlato," připomněl mu délku mezery, aby nedošli hned po sobě domů. Naposledy mladíka vroucně políbil a vyšel ven z bytu.
.
Sasuke se také oblékl, aby netrávil ten zbývající čas v Shisuiově bytě nahatý. Musel uznat, že na to, v jak mizerném stavu tady bratránka odpoledne našel, teď opouštěl bývalý domov v absolutně odlišné náladě, což bylo jenom dobře. Špičkou jazyka si olízl pokousaný ret, celkem to bolelo, asi by si to měl doma vydesinfikovat. A hlavně si vymyslet nějakou výmluvu pro Itachiho, kdyby si toho všiml, jako měl v nepříjemném zvyku. Teprve když se přiblížil čas návratů domů, napadlo ho něco jakž takž věrohodného.
.
Shisui se venku příliš neobýval. Nasadil ostřejší tempo, nechtěl po horké sprše prochladnout. Zanedlouho vešel do domu Uchihů a jak si dobře spočítal Sasuke by měl za chviličku vycházet. Vyšel do patra a než stačil sáhnout na kliku od Itachiho dveří, jejich majitel je sám otevřel.
"Shisuii, konečně jsi doma," vydechl úlevně. Už chtěl jít bratránka hledat. Pozorně si ho prohlédl a přišlo mu, že vypadá o něco lépe, než když odcházel. "Kde ses toulal," prohodil spíš jako řečnickou otázku. Nemínil bratrance nijak vyšetřovat. Domyslel si, co a kde mohl dělat, takže mu to radši nechtěl připomínat.
"To víš…" pokrčil rameny Shisui a položil ruce na topení. Zkřehly mu i za tak malou chvilku. Když už neměl ruce jako led, šel nakrmit svůj žaludek, který se hlásil o svá práva.
Potkal tam Mikoto v pyžamu.
"Shisui, už ses vrátil. Kluci říkali, žes byl u Deidary," pousmála se Mikoto a počechrala mu vlasy, jako to dělával Izuna. Byla menší, takže se musela trochu natahovat.
"Ehm, jo. To víš, něco do školy…" zamlžil rychle. Neměl tucha, co kluci doma řekli rodičům.
"Jistě, ty můj studente. Uvař si čaj, venku je pěkná zima udělá ti to dobře ve skřínce je pro tebe mňamka," pobídla ho teta. Koupila mu Margotku, měl ji rád a dneska mu určitě trocha cukru jenom pomůže. Nechala Shisuie v kuchyni a přešla do obýváku za Fugakem podřimujícím u televize.
Shisui skoro zastříhal ušima při zmínce o něčem k snědku. Otevřel dvířka a usmál se na modrý lesklý obal. Prvně si dá něco k jídlu a kokosovou tyčinku si nechá na chuť.
.
Sasukemu trvala cesta o něco déle než Shisuiovi, ne proto, že by chodil pomaleji, ale protože se na několik minut zastavil u aleje a sledoval sněhové vločky snášející se k zemi ve světle pouliční lampy. I když zimu nesnášel, na tom ladném tanci zmrzlých hvězdiček bylo něco půvabného. Ovšem chlad zalézající mu pod oblečení už tak skvělý nebyl, znovu se tedy rozešel a brzy už také dorazil do rodného útulně teplého domova. V chodbě si vyzul boty a pověsil černou bundu na věšák, načež nakoukl do obývacího pokoje, aby oznámil rodičům, že už je doma, a pak se vydal po schodech do patra. Ve svém pokoji odložil na stůl klíče, mobil i doklady, svlékl si mikinu a zamířil do koupelny. Nejdřív ze všeho si umyl ruce, pak shledal ve skříňce nějaký vatový tamponek a klasickou lahvičku alpy. Nakapal štiplavou čirou tekutinu na bílé kolečko a před zrcadlem si prohlédl ránu v ústech, načež ji otřel připravenou desinfekcí. Pořádně to pálilo, ale dalo se to vydržet. S uspokojením pak vyhodil do koše použitou vatu a chtěl přejít zpátky do svého pokoje, když v chodbě narazil na Itachiho.
"Ahoj, bráško, jsem rád, že už jsi taky doma," přivítal ho dlouhovlasý Uchiha, "říkal jsem si, že ti tak za pár minut zavolám, byls tam dost dlouho… bavili jste se dobře?"
"Jo, dobře," usmál se Sasuke a s vědomím nevyhnutelného si všimnul, jak se při pohledu do jeho tváře Itachi nepatrně zamračil. Musel zadržet napůl pobavené, napůl podrážděné odfrknutí, když se bratrovy prsty velmi jemně dotkly nateklého rtu. To to bylo tak vidět?!
"Co se ti stalo?" zeptal se Itachi a z jeho tónu se vytratila legrace.
"No, víš," pospíšil si Sasuke s vymyšlenou výmluvou, "Narutovi rodiče měli zrovna na návštěvě nějaký známý a ti měli s sebou psa. A já jsem se s ním tak mazlil a chtěl jsem mu dát pusu, jenže on prudce pohodil hlavou a praštil mě, takže jsem se nechtěně kousnul."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kačí Kačí | 14. dubna 2016 v 16:42 | Reagovat

Jsem tak moc ráda, že Sasu svůj blok překonal :3 Doufám, že teď už budou všichni v pohodě ^^ [volně přeloženo: prosím, prosím už jim nechte happy life ^^]

2 Kai Kai | 15. dubna 2016 v 19:42 | Reagovat

no z tohohle dilu jsem měl celkem strach ale dopadlo to velmy dobře. Jsem moc rad že sea suasu konečně přes ten blok dostal. A taky doufam že to co se stalo z madarou a nebo nějaka jina katastrofa už snad nebude , nebo aspon nic co by bylo tak hrozny jako madara. (to už snad ani horši než z madarou  byt nic nemuže zto byl uplny horor) moc se těšim na pokračovani. :-D

3 terik terik | 16. dubna 2016 v 0:32 | Reagovat

Uf...jsem vážně ráda, že to dopadlo takhle dobře :-D Bylo by fajn kdyby už se jim nic špatného nestalo :-) :3

4 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 16. dubna 2016 v 9:04 | Reagovat

[1]::D tak nemůžu ti říct, jestli ho bude happy end, to bych tě připravila o napětí z děje.
[2]:Myslím, že Sasuke měl v tomto dílu taky strach. Jj madara je prostě horor sám o sobě, co už s ním uličníkem. Ještě se dostane ke slovu.
[3]:nech se překvapit, ještě je spousta děje před nimi.

5 Kai Kai | 16. dubna 2016 v 21:08 | Reagovat

[4]: Dostane ke slovu...spiš by mel dostat přes hubu. XD Ale stejně se moc těšim na pokračovani

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.