Získat srdce lva XVI. - Pochybnost

28. dubna 2016 v 7:00 | Ivanitko a Smajli |  Získat srdce lva 3
Sasuke má v sobě stále blok, ale Shisuiovi se ho podařilo už nahlodat a postupně ho zdolává až ke sladkému konci. Jenže jejich milostnému řádění bude učiněna přítrž. Ten, jež se neměl nikdy nic dozvědět prozře a bude z toho dost nepříjemností.


Shisui očekával, že bratranec tomu nebude příznivě nakloněn. Bylo tedy na něm, aby ho znovu přesvědčil. "Sasuke, není se čeho bát, minule jsi to přeci zvládl a překonal jsi svůj strach." Hladil ho po stehnech, aby mu dodal důvěry v sebe sama a drobnými polibky zasypával jeho šíji.
.
"Jo, jenže…" Sasuke se rychle snažil vymyslet nějakou výmluvu, která by ho soulože zprostila, muselo to být něco jiného než psychické obavy, protože ty zřejmě Shisui nebral jako důvod. Nejlépe nějaký zdravotní problém, na který by to mohl svést. "Já… totiž… ehm… mám trochu průjem, takže by to asi nebylo zrovna dobrý," vykoktal první, co ho napadlo.
.
Shisui si povzdechl. Sasuke se zase tak nesmyslně bránil. Moc dobře slyšel v tónu jeho hlasu nerozhodnost. Bylo jasně, že si mladší Uchiha vymýšlí, jen aby nemusel znovu lámat vypěstovaný psychický blok přes koleno. Přetočil se tedy před něj a upřeně se mu zadíval do očí. "Sasuke, zopakuj mi to do očí." Chtěl ho tím donutit, aby přiznal vlastní lež.
.
"Co?!" vyděsil se mladší Uchiha tomu požadavku. Nebyl moc dobrý lhář a věděl to o sobě. Respektive mu nedělalo problém zatloukat nebo si vymýšlet před rodiči, protože to prostě tak nějak patřilo k soužití s nimi, ale jakmile už se jednalo třeba o Itachiho, měl s tím děsný problém. "Proč to potřebuješ slyšet dvakrát, určitě jsi mi rozuměl už napoprvé," zahučel vyhýbavě.
.
"Rozuměl, ale není mi jasné, proč si vymýšlíš takové bezduché výmluvy." Bylo mu to jasné, ale chtěl, aby si Sasuke uvědomil, že lhát je neúčelné. "Je zbytečné mi lhát, víš přece moc dobře, že na to vždycky přijdu… no tak, Sasuke, uvolni se," přizvukoval. Chytil ho za bradu a něžně ho políbil.
.
"Ale já… já vážně mám…" snažil se Sasuke zachránit svoje tvrzení, třebaže už stejně bylo v troskách. To mu to tak bylo vidět na obličeji, nebo v čem byl ten pes zakopaný, že to na něm Shisui i Itachi tak snadno poznali?! Nebo to možná bylo tím, že kdyby byl takhle indisponován, nejspíš by vůbec nešel dneska na trénink.
.
"No jasně, měl bych ti někdy dát hodiny lhaní. Nikdy nevíš, kdy se ti to může hodit." Líbl ho na úzkostně stažená ústa a opřel čelo o mladíkovo. "Sasuke důvěřuješ mi? Pokud ano, tak se přece nemáš čeho bát," zeptal se Shisui vemlouvaným hlasem a chytil ho za ruku v důvěrném gestu.
.
Sasuke se mu zahleděl upřeně do očí. Byly něžné a oddané, neviděl v nich žádnou snahu ho jakkoliv ponížit nebo opanovat. K čertu. Kdyby mu tenkrát ten hajzl tolik neublížil, nejspíš by teď neodporoval ani minutu. Jenže… měl by se přes to už konečně doopravdy dostat. Nerozhodně si olízl rty a váhavě se na Shisuie díval.
.
"Sasuke, já-tě-mi-lu-ju," znovu utvrdil mladíka o svých citech. Nikdy nebylo na škodu mu připomenout pravdu, jak to cítil a doufal, že i druhá strana také. Lehce ho pohladil po tváři. "Pomiluj se se mnou, já bych ti přece neublížil," ujišťoval ho konejšivě a přece odhodlaně.
.
Sasuke nasucho polkl, Shisui měl pravdu. Nebyl to on, kdo ho tak zranil, nebylo fér, že by měl nést kříž toho, co způsobil jejich drahý strýček. A byl taky jediný, kdo mu mohl pomoci to trauma překonat. Zhluboka se nadechl a trošku rozechvělým hlasem ze sebe vypravil: "T-tak jo."
.
Dostal svolení. Shisui políbil bratrance francouzsky, pěkně pomalu bloumal v jeho puse a mazlivě se otíral o jeho mrštný jazýček. Postupně Sasukeho položil na postel. Na chvíli se se odtrhl, aby si ze šuplíku mohl podat gel a kondom. Rychle se vrátil k partnerovi a znovu se pohroužil do jeho rtů. Pravačkou sjel po jeho rychle se zdvíhající hrudi, přes bříško, které se pod jeho doteky mírně vtáhlo, až do klína, kde uchopil do ruky erekci a začal ji dráždit pravidelnými pohyby.
.
Sasuke na kraťoučký pošetilý moment zadoufal, že třeba už Shisuiovi došly kondomy nebo tak něco, ale vyndání oněch potřebných věciček jeho naděje zazdilo. Nebylo se čemu divit, jestli měl celé balení, protože tak často tu zase nebývali. Opětoval bratranci horké polibky, na to, jaká zima tu ze začátku byla, se během jejich hrátek zatraceně oteplilo. Zavřel oči a nechal se laskat Shisuiovou rukou, která se tak nestydatě činila v jeho slabinách. Hlavně moc nemyslet na to, co bude následovat.
.
Až začal Sasuke pod jeho péčí pravidelně, trochu přidušeně sténat do jeho úst, tak si navlhčil lubrikantem prsty a zavítal s nimi k sevřenému otvoru mladého Uchihy. Opatrně ho roztíral a snažil se svou péčí v klíně a rty odvést co nejvíce pozornost. Zdálo se mu, že Sasuke je klidnější než minule a to bylo jen dobře. Nagelovaným ukazovákem si začal roztahovat cestičku do horkých útrob.
.
Sasuke zrychleně dýchal, částečně vzrušením z Shisuiových rajcovních pohybů v jeho rozkroku, částečně nervozitou z jeho prstu nořícího se mu do těla. Pokoušel se to nevnímat, což šlo dost těžko, ale pokoušel se to nedat na sobě znát, aby Shisuiovi zbytečně neztěžoval práci. Bylo divné cítit zase jeho ukazováček tam uvnitř… takové cizí a přitom docela známé. Neustále si opakoval, že je to v pořádku, dělali to přece už tolikrát…
.
Shisui neustále cítil kolem svých prstů trochu nepřiměřené stažení, ale oproti minulému roztahování to bylo sto a jedna. "Jde ti to skvěle," broukl mu do rtů pochvalu. Byl si už jist, že Sasuke hrůznou vzpomínku překoná a vše bude tak jako dřív. Vytáhl prsty ven a natáhl si kondom na tvrdé ztopoření. Neopomněl se pořádně nagelovat, aby se nestala nějaká nepříjemná nehoda. Napasoval si hezky mezi bratránkovy roztažená stehna. Přiložil špičku žaludu ke svěrači a plynulým tlakem se snažil dostat dovnitř.
.
Mladší Uchiha se ošíval a krčil čelo. Tentokrát pro jistotu nedrtil mezi zuby svůj ret, aby si ho zase neprokousl, což by nepochybně vedlo k Itachiho podezíravým otázkám. Nedokázal se uvolnit natolik, aby to šlo úplně hladce, bolelo to, ale méně než při jejich předešlém styku. Oči se mu neustále vlhčily slaným přívalem, ale veškerou silou vůle jej potlačoval, nechtěl opět dovolit slzám, aby stekly po jeho tvářích. Srdce mu vyděšeně bušilo v hrudi, ale úspěchem bylo, že tentokrát už se tolik soustředil na to, aby penetraci zvládl, že už se tolik nepoddával odporným vzpomínkám na Madarovu surovost.
.
Shisui postupoval opravdu pomalu a občas nechal Sasukemu prostor na vydechnutí. Když se jeho slabiny dotkly Sasukeho hýždí měl napůl vyhráno. Vášnivě bratrance líbal, dokud se dostatečně neuvolnil, aby se mohl bez zbytečné bolesti navíc pohybovat. Miloval ho a tohle zbytečné zraňování mu nedělalo dobře. Věřil, že příště to už bude dobrý. Rozvláčným tempem se začal pohybovat.
.
Sasuke při těch několika prvních pohybech ještě trochu bolestně syčel, Shisuiova velikost ho dost nepříjemně roztahovala, svaly si nejprve musely přivyknout, což nešlo ze vteřiny na vteřinu. Oceňoval bratrancův nenásilný postup, opravdu byl vděčný, že hned nijak rychle nepřirážel, zřejmě chápal, jak obtížné je pro něj se znovu přizpůsobit tomuhle druhu sexu, což po těch třech a půl měsících nebylo jednoduché.
.
Starší Uchiha zrychlil tempo, jakmile ucítil výrazné povolení sevření. I tak byl Sasuke pořád těsný. Nemohl si pomoct, aby svůj poznatek nevyřkl nahlas. "Jsi tak úzký!" zasténal nahlas a svižně projížděl ten sexy zadeček. Odevzdaně se koukal do tváře mladšího muže pod sebou.
.
Sasuke sebou škubl, jako by dostal elektrickou ránu. Jsi tak strašně úzký… tak úzký… "Ne!" vyjekl s hysterickým podtónem, jak mu před očima problikla vidina jeho strýčka a v duchu slyšel ozvěnu jeho zastřeného hlubokého hlasu. Sevření jeho útrob se po těch třech slovech obnovilo natolik, že prakticky zabránilo Shisuiovi v dalších pohybech a vyvolalo ostrou bolest. "Auuu…" zaúpěl Sasuke a rychle se zase snažil povolit, aby to tak nebolelo, načež odvrátil oči. "Tohle… tohle už neříkej," hlesl tiše.
.
Shisuie ta bouřlivá reakce úplně vykolejila, něco takového naprosto nečekal. Nenapadlo ho, že by jedna rajcovní věta mohla mít takový extrémní účinek a za všechno mohl jen Madara. Sasuke si ho s tím musel spojit. "Promiň, nevěděl jsem, že… že to nesneseš," hlesl kajícně. Kdyby to věděl předtím, tak si radši ukousne jazyk, než by to vyslovil. Stále se nepohyboval, aby se bratranec mohl uklidnit.
.
Mladší Uchiha zrychleně dýchal a vzpamatovával se z nepředvídané dávky stresu. Zatraceně, byla to přece úplně jednoduchá věta, jen… tak hrozně mu připomínala Madaru, respektive to, co mu udělal. Jenže za to Shisui nemohl, určitě ho, chudáka, vyděsil tak přemrštěnými následky, zatímco on mu nejspíš chtěl jenom říct, že se mu to s ním líbí. Párkrát se nadechl víc zhluboka, aby se trochu ovládl. "Dobrý," broukl smířlivě, "můžeš pokračovat."
.
Shisui líbl bratrance na čelo. "Dobře," odpověděl měkce a zvolna se vracel k původní intenzitě přírazů. Sasukeho honil v rytmu přírazů. Užíval si jejich tělesné spojení. Bylo to tak opojné. Pokojem se ozýval pleskot přírazů a dvojité přidušené hekání, které unikalo z jejich žádostivého líbání. Zanedlouho se mrazivé horko ze Shisuiových zad začalo stěhovat k jeho klínu.
.
Po nějaké době se ze Sasukeho těla vytratila křeč. Pořád ještě daleko víc rozkoše nutící ho k těm slastným stenům přicházelo spíše z podnětů Shisuiovy dlaně, která kmitala po jeho vzrušeném mužství, ale ten pohyb v jeho útrobách už minimálně nebyl bolestivý, pociťoval jen malinko nepříjemný tlak. Víc se soustředil na bratránkova horká smyslná ústa, do kterých se mimo vzdychání lačně vpíjel.
.
Shisui nikterak jasně neuvažoval, co dělá a řídil se čistě instinktem. Chytil ho za jednu nohu pod kolenem a přitlačil ji k jeho hlavě, docílil tím, že Sasuke byl nucen se víc ohnout a tím se více rozevřít pro vnikajícího bratrance. Starší Uchiha si neodpustil, aby několikrát mladíka laškovně nekousl do rtů. Byly měkké a šťavnaté, jen si je vzít a ochutnat.
.
Sasuke sebou znova cuknul, tentokrát už to ale nebylo šokem ani bolestí, nýbrž rozkoší, jak v něm Shisuiův penis po té změně polohy narážel na prostatu. Hlasitě zasténal a nechtěně mu zaryl nehty do ramene, jak potřeboval tu slast nějakým způsobem vyventilovat. Bylo to… dobré. Víc než dobré, bylo to skvělé. Po dlouhé době si začal ten sex doopravdy užívat.
.
Shisui moc dobře zaznamenal Sasukeho reakci a v návaznosti na to přirážel pořád ve stejném úhlu. Účelně dráždil schovaný uzlíček a děkoval, že v mužském těle něco takového existuje. Jinak by určitě bratranec nebyl tak svolný k análnímu sexu. Musel přestat mladého Uchihu líbat, aby trochu popadl dech a při té příležitosti si mohl poslechnout ty úžasně znějící steny rozkoše.
.
Mladší z mužů se v hlasových projevech nijak nekrotil, teď když se mu to konečně začalo zase líbit. Bylo mu fuk, jestli je uslyší sousedi a budou si myslet, že se tady opět odehrává nějaká vražda, nedokázal prostě zůstat potichu, příliš dlouho takovou slast nezažil. Dokonce po nějaké době začal bezmyšlenkovitě Shisuiovi vycházet vstříc pohyby pánve, což se stalo poprvé po tom incidentu s Madarou.
.
Shisuiovy přírazy se změnily na krátké a rychlé, jak u něj stoupala potřeba se udělat. Sasukeho nitro bylo pořád těsné a perfektně ho obepínalo. Zdálo se mu, že cítí tepaní vlastních žil. Dával tomu tak minutu, než dosáhne vrcholu. Stiskl bratrance v klíně pevněji a kmital rukou v rychlém rytmu.
.
"Aaaah… Shisuii!" zakňučel Sasuke naléhavě, ta kombinace byla prostě příliš silná, než aby to mohl dlouho vydržet. Velmi brzy po tom zrychlení cítil, jak jeho tělo i mysl ovládá absolutní vrchol blaha. Pronikavě vykřikl a napnul se jako tětiva luku, když pokropil Shisuiovu dlaň sprškou horkého semene.
.
Sasuke při vrcholu bezděčně zatnul všechny svaly a tím bratrance na okamžik uvěznil v svém sevření. I ta chvilka stačila na to, aby se Shisui udělal. Náhlé sevření ho nabudilo a sperma opustilo jeho tělo. Při vrcholu jeho tělo ztuhlo pod vlnou orgasmu, než se uvolnilo a starší Uchiha klesl na lokty, aby se mohl vzpamatovat z náporu absolutního blaha.
.
Mladší Uchiha se ještě pár minut vznášel na obláčku perfektního prožitku a instinktivně k sobě partnera tiskl. Bylo mu bezvadně, teď už stoprocentně věděl, že ten psychický blok úplně překoná a všechno bude jako dřív. Chtělo to jen trpělivost a tu naštěstí Shisui projevoval v dostatečné míře. Sasuke vpletl prsty do jeho mírně provlhlých vlasů na zátylku a políbil ho na krk.
.
Shisui se vzpamatoval o chviličku později a láskyplně políbil Sasukeho, než z něj opatrně vytáhl svůj ochabující úd. Natáhl se pro kapesníčky, aby udělal pořádek a složil se na postel vedle svého milence. Pro jednou chtěl vyzkoušet, jaké to je mít hlavu položenou na partnerově hrudi. Bylo to zvláštní a krásné, jak bratránkovo srdce pořád zrychleně bilo. Už chápal, proč to má mladý Uchiha tak rád.
.
V pokoji byl cítit pach potu, mužského pižma a jejich přirozených vůní. Sasuke se ještě trochu vydýchával a stále se probíral Shisuiovým střapatým účesem. Bylo fajn vnímat jeho rozpálenou tvář na prsou, zřetelně si uvědomoval, jak moc pro něj bratranec znamená. "Miluju tě," zašeptal a přivinul ho k sobě o něco víc. Nechtělo se mu kazit tuhle chvíli myšlenkami na to, že za chvíli budou muset vstát a vrátit se domů.
.
"Tak to nejsi sám, protože jsme dva, taky tě miluju," zavrněl a položil si ruku na Sasukeho břicho. Bezmyšlenkovitě prstem roztíral mléčné stříkance spermatu. Bylo jim spolu tak hezky. Spokojeně oddechoval a užíval si příjemného přebírání vlasů. Klidně by takhle i usnul. Škoda jejich čas se krátil.
.
Tentokrát byl kupodivu Sasuke ten zodpovědnější. "Budeme se muset zvednout," povzdechl si, i když v jeho hlase zazníval silný nesouhlas s těmi slovy. Jenže už bylo půl deváté a oni by měli dorazit do devíti, pokud nechtějí vzbudit podezření. To byl normální čas jejich návratu z aikida. "Zajímalo by mě, jestli už se to mimčo narodilo," prohodil Sasuke mimoděk.
.
"Kdo ví, ale jak to obyčejně bývá, tak ještě nic." Neochotně zvedl hlavu ze Sasukeho hrudi a pohledem na hodinky se utvrdil, že je nejvyšší čas se osprchovat a vypadnout ven. Pomohl Sasukemu na nohy a rozešel se do koupelny, která byla krásně vyhřátá. Bylo to velmi příjemné, že tam nemuseli klepat kosu, než se okoupali.
.
Sasuke rovněž ocenil Shisuiovu prozíravost, společně obsadili sprchu a za chvíli už si užívali vzájemného smývání potu i jiných tělesných tekutin. Vydržel by takhle se Shisuiem třeba i několik hodin, ale to si jaksi nemohli dovolit, takže po pouhých patnácti minutách zase vylezli a pečlivě se osušili. Ještěže měli oba krátké vlasy, které schly celkem rychle. Pak už se museli vydat do nehostinného venkovního světa.
~~~
Shisui s Itachim byli v učebním procesu na předposlední státnici. Půlka dubna se už překulila a venku jaro dávalo o sobě notně znát. Sníh už dávno zmizel, ale za to na stromech začínala vykukovat poupata prvních jarních květů a tím si udělala nový bílý voňavý kabátek. Všechno bylo zajímavější, než učení ležící na posteli. Shisui se pomaloučku polehoučku prokousával stohem papírů, ale dneska se mu ukrutně nechtělo. Vymýšlel si jednu důležitou činnost za druhou, jen aby nemusel na učení sáhnout. Škoda, že Mikoto neměla psa, obešel by s ním klidně i celé město, jen aby zabil čas. Pak ho napadla ještě jedna kratochvíle, o dost příjemnější než vycházka s mazlíkem. Vzal si mobil a začal si vypisovat SMSky se Sasukem.
Od února se mu rapidně zlepšila nálada a s bratránkem jejich vztah jen kvetl.
.
Sasuke značně pookřál hned po prvním oteplení a od té doby se všechno pořád zlepšovalo. Jakmile roztál sníh a vykouklo sluníčko, dosáhla jeho spokojenost vrcholu, usmíval se na všechny strany a často vesele žertoval, naprostá pohoda z něj přímo čišela. Kvůli tomu si opět všichni začali myslet, že má přítelkyni, a vedlo to k několika zvědavým rádoby nenápadným otázkám ze strany rodičů, které s lehkostí odrazil, a spoustě dotěrného vyzvídání ze strany Naruta, na které se jenom tajemně uculoval, což jeho přítel zrovna moc neoceňoval. Nakonec ho zase uchlácholil nějakou smyšlenou tmavovlasou dívkou, zarputile ale odmítal s ní blonďáka seznámit. S Shisuiem se vznášeli na růžovém obláčku zamilovaných a čas od času se místo aikida ztratili k bratranci do bytu, kde se oddávali jeden druhému. Po několika dalších intimnostech, kdy byl Sasuke ještě pořád nervózní, konečně překonal trauma, které mu Madara způsobil, a užívali si se Shisuiem jako dřív.
"Hele, s kým si to furt píšeš?" dloubl do něj loktem Naruto, když si všiml, že je Sasuke místo věnování pozornosti výkladu o první světové válce zabrán do SMSkování.
"Nebuď zvědavej," odbyl ho mladý Uchiha a musel se smát jeho dotčenému pohledu. Vyměňovali si s bratránkem zamilované, mírně lechtivé zprávy, což mu přišlo jako daleko lepší využití hodiny dějepisu.
.
Itachi si okamžitě všiml, že si Shisui nepíše jen tak s někým. Uculoval se u toho jako zamilovaný. "S kým si píšeš?" Nevydržel se nezeptat.
"S nikým."
Tak to pěkně kecal, teď to začalo být ještě zajímavější, ale ani po jeho další vyptávání se nic nového nedozvěděl. Však on se to jednou doví.
"Myslím, že si půjdu něčeho zobnout," protáhl se Shisui na posteli. Nebylo nic lepšího než se něžně špičkovat se svým partnerem. Těšil, až si zase pro sebe vyšetří chvilku, ale s Itachim doma to neměli vůbec lehké. Od toho posledního incidentu si nedal pokoj. Pořád je hlídal jako strážný pes.
Domem se rozezněl zvuk zvonku u vchodu.
"Jé, pošta, to spojím příjemné s užitečným." Seběhl ke dveřím, očekával balíček.
.
Itachimu padl pohled na bratrancův mobil pohozený v lůžku. Bylo to podlé, ale… co se stane, když se podívá. Narušil by jeho soukromí. Neodolal a zvedl přístroj, v ten okamžik se rozvibroval příchozí zprávou od Sasukeho. Obočí dlouhovlasého Uchihy vyletělo nahoru a s neklidným pocitem zprávu otevřel. Vzápětí mu padla čelist… text v SMSce potvrzoval všechna jeho podezření. Najel do historie zpráv a nestačil se divit… chvíli rozdýchával ten šok. Zkontroloval pohyb Shisuie a začal ťukat zprávu pro Sasukeho. Musí si ověřit, že spolu mají sex. Budoucí SMSku očekával s větší nervozitou, než kdy pocítil u státnic. Protože zkoušky se přece dají zopakovat, ne? Jejich důležitost byla ničím v porovnání s tím, co právě zjistil. Nutil se dýchat zhluboka a nenechat se pohltit všemi těmi emocemi, které jím zmítaly… Bezděčně sevřel mobil v ruce, až mu zbělely klouby na prstech. Když ta věcička v jeho dlani zavrněla, na okamžik si nebyl jistý, jestli doopravdy chce znát odpověď… Ale asi ano. Lepší teď, když je ještě paralyzovaný, než později. Roztřesenými prsty rozklikl příchozí zprávu… a uvnitř něj se vzápětí něco zlomilo. Shisui… spal s jeho bráškou. Ten odporný hnusný bídák a zrádce mu zprznil Sasukeho. Jeho Sasukeho! Jeho malého bratříčka, to nevinné čisté stvoření, o kterém si myslel, že nemá nejmenší ponětí, jak to chodí v posteli mezi muži. Jak jen mohl?! Sasuke… Sasuke měl být přece jeho! Nebo respektive nechtěl, aby mu patřil, na to neměl právo, ale kdyby byl věděl, že… že je Sasuke taky na kluky… Sakra! Auuu. Itachi musel zarýt svoje prsty do levé strany svojí hrudi, protože tak intenzivní bolest snad ještě nikdy nepocítil. Bodalo to, upalovalo ho to zevnitř, krájelo to jeho srdce na kusy. "Sasuke…" zašeptal a po tvářích se mu svezly tiché slzy. Sasuke… bráško… miláčku… proč?! Shisui! Ano, to všechno Shisui! To on za to může! To on donutil jeho malého brášku dělat… dělat všechny ty věci! Svedl ho a znásilnil. Za to zaplatí! Za to… za to všechno… bude pykat!! Itachimu chvíli trvalo, než se přes tu příšernou bolest dokázal vůbec pořádně nadechnout, aby v jeho následném výkřiku zaznělo všechno - smutek, bolest, zloba, nenávist: "SHISUII!!"
.
Shisui právě v kuchyni rozbaloval balík, když uslyšel, jak ho Itachi volal. Znělo to tak… naléhavě a divně. Vyběhl schody do patra po dvou a vlítl do pokoje. "Co se stalo?"
Itachiho zlost se zvedla někam k nepříčetnu, když se ten zlosynus objevil v místnosti. "Stalo se toho hodně," zašermoval mobil v ruce, "jak mi vysvětlíš tvoje SMSky se Sasukem?" pěnil.
"To je jenom taková sranda víš?" snažil se to Shisui zahrát do autu. Itachi na jejich vztah došel, tohle bude průser jako mraky. "Ty ses mi hrabal v mobilu, to tě nenaučili, že číst cizí zprávy je neslušné?"
"Neslušné je to, co ty děláš. Przníš Sasukeho, právě napsal, že už se těší, až si spolu zase zašukáte!" Třískl mobilem o zem. "Tak tohle jsi, Shisuii, posral! Nikdo nebude prznit mého brášku!" S těmito slovy se po bratranci doslova vrhl, aby mu dal za vyučenou. Měl v plánu toho zmetka minimálně zabít.
Strhla se brutální rvačka. Itachi se vůbec nekrotil a dával rány jednu za druhou. Bylo mu jedno jak, hlavně, aby to bratrance co nejvíc bolelo. Shisui jich prvně pár dostal, než se dokázal bránit. Byl sražen na zem a oba mladíci se proměnili ve zmítající se klubko končetin. První kapku krve pustil Shisui, když dostal solidní ránu do nosu. Dneska doma nebylo nikoho, kdo by je od sebe odtrhl. Začínalo to být vážné, když Itachi neváhal a začal Shisuie škrtit. Tomu nezbylo nic jiného než se bránit těmi nejhnusnějšímu chvaty, které se naučil v podsvětí mafie. Uzemnil dlouhovlasého Uchihu a měl na okamžik možnost se postavit. Nechtěl bratrance zabít, sic on se s tím příliš nerozpakoval. Na roztřesených nohou se urychleně přemístil do předsíně, kde se obul a vzal si klíčky. Slyšel dusot po schodech a nelenil a tryskem se vzdálil z domu Uchihů. Hřbetem ruky si otřel krev z nosu, měl ji až na tričku. Staví se na bytě, kde se dá trochu do kupy a pak zajde za Sasukem do školy, aby ho varoval.
.
"No tak, Sasuke, nebuď škrt," šťouchal Naruto do svého kamaráda loktem, "seznam mě s ní, já ti jí přece nepřeberu, taková svině nejsem, snad mi věříš, ne?"
"To není o důvěře," odtušil Sasuke a marně čekal na nějakou další SMSku od Shisuie, "nemůžu tě s ní seznámit, ona… ona se moc stydí, víš."
"Ale jdi," odfrkl si Naruto a na okamžik se zatvářil vzorně, když profesor Hatake pohlédl káravě jejich směrem, "nějak mi k tobě nesedí, že by sis něco začal se zakřiknutou puťkou. Ty k sobě musíš mít někoho živějšího, nedokázal bys trávit čas s někým vyloženě plachým, unudil by ses."
"Prosím tě," zahučel Sasuke na půl úst, protože Kakashi právě procházel kolem jejich lavice, aby na nástěnku vzadu připíchl oznámení o biologické exkurzi do jakéhosi chráněného parku. Musel ale uznat, že Naruto to celkem vystihl, asi by fakt nedokázal chodit s někým, kdo by ze sebe stydlivostí nevypravil slovo nebo by se bál chodit taky trochu do společnosti. "Ty se ve mně nějak vyznáš," okomentoval blonďákovo tvrzení pouze s nádechem žertu a dál se k tomu nevyjadřoval. Pořád ještě držel mobilní telefon v ruce, ale vypadalo to, že Shisui se asi rozhodl věnovat se znovu učení nebo ho něco vyrušilo, protože už neodpovídal. Škoda, tak pěkně si ty necelé dvě hodinky psali, zpříjemnil mu celý dějepis a část biologie. Odložil mobil zpátky na desku stolu a zašklebil se na Naruta, který ještě pořád odmítal dát pokoj. "Co kdybych ti řekl, že ti tu holku nechci představit, protože je ve skutečnosti kluk?" nadhodil zkusmo, na rtech si nechal pohrávat úsměv, jako že to myslí v legraci, a se zájmem očekával Uzumakiho reakci.
Naruto se rozesmál, až ho profesor Hatake napomenul, ať se kouká zklidnit, třebaže s ním mlátí puberta. Blonďák nevypadal, že by si z toho něco dělal, a když Kakashi odvrátil pozornost zase jinam, otřel si uslzené oči a polohlasně prohlásil: "Ty jsi dneska jedl vtipnou kaši, co? Sasuke Uchiha, idol dívčích srdci, a začal by si něco s klukem. To bych dřív věřil, že se probudí blaničtí rytíři a v potoce poteče pivo proudem."
"Jsi vůl," ohradil se Sasuke a protočil oči v sloup. Takhle to dopadá, když má někdo za nejlepšího kamaráda totálního magora. Ještěže do konce vyučování už zbývalo jen deset minut.
.
Shisui se zalepeným obočím, zrudlým nosem, natrženým rtem a částečně opuchlou tváří se opřel o zábradlí před Sasukeho školou. Mrzutost a podráždění z něho jen čišelo na všechny strany. Bolest od Itachiho pěstí byla to nejmenší utrpení. Obával se, že starší z bratrů bude žalovat Fugakovi a to teprve potom by začalo to pravé tóčo. Sakra, to si nemohl dávat větší pozor! Ne, on si bláhově myslel, že jim to bude roky procházet bez trestu. Jak vidno, trochu se přepočítal. Kolemjdoucí lidé si ho podezřívavě prohlíželi, musel vypadat strašně, i když Itachi na tom určitě nebyl o nic lépe. Sasuke by měl co chvíli končit, netěšil se, až mu zvěstuje tu neradostnou zprávu.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kačí Kačí | 28. dubna 2016 v 7:14 | Reagovat

Ou daam, to je průser a přitom kapitola začala tak nevinně :D Bylo strašně super, že Sasuke překonal svůj blok a pak přijde tohle :( To na happy end moc nevidím :( A já jim to tak přála, potom co si zažili s Madarou... No jo, život je na Uchihy velká svině...
Ale jinak samozřejmě úžasná kapitola a jsem napnutá jak kšandy na další ^^

2 Kai Kai | 28. dubna 2016 v 14:12 | Reagovat

ja to tušil že se to brzo itachii dozvi... ale takovy pruser jsem nečekal... No snad to bude mit happy end moc doufam. no uvidime jak to   všechno pobere saske... ach jo to bude hotova katastrofa epickych rozměru.... Moc se těšim na pokračovani ale mam dost strach co se semele to bude takova katasrtofa ach jo... moc se těšim na pokračovani....

3 Heliet Heliet | E-mail | Web | 2. května 2016 v 8:09 | Reagovat

[1]:Jak říkáš, život Uchihy není vůbec jednoduchý :D Sasuke to teď bude mít těžký, ale neboj všechno se dá nějakým způsobem vyřešit.
[2]:Tak katastrofa to ještě úplně není i když je to dost veliký problém, ale neboj všechny situace mají své řešení.

4 Kai Kai | 2. května 2016 v 15:24 | Reagovat

[3]: No doufam že to dopadne dobře. Ale stejně z toho nějak dostanou když tak mužou bydlet u shisue v bytě...  Moc se těšim na pokračovani a na to jak se zt toho mega prušvihu dostanou.... :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.